V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 404
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 402
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 6.5km | 13km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
6.5km
Split_Kamyk
13km
Split_Mateusz
18.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KORZEP-CZEKALSKA Dorota 1220Biegam Bo Lubię OstrołękaBIAŁOBIELK401K 400:00:0000:01:0800:35:3301:21:3402:00:4002:21:31.9502:21:31.95 6:099,8
2ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 1446TRZEBOWNISKOK402K 1000:00:0000:02:3000:41:1301:33:1702:16:3902:39:30.3502:39:30.35+00:17:586:568,7
3KANDEFER Beata 1342KB ,,Athletic''ZręcinKORCZYNAK403K 1100:00:0000:00:5100:37:2901:32:2002:15:5502:40:12.1002:40:12.10+00:18:406:578,6
4SZYBIAK Joanna 1421KRZYWCZAK404K 1300:00:0000:01:5000:39:4401:32:0402:16:3502:40:41.1502:40:41.15+00:19:096:598,6
5PITURA Eliza 1155Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK405K 1500:00:0000:00:4900:37:3101:31:2502:18:0402:43:50.3002:43:50.30+00:22:187:078,4
6OLESINSKA Agnieszka 359Bochnia BiegaBOCHNIAK406K 1800:00:0000:44:0201:38:0502:22:4302:45:29.8002:45:29.80+00:23:577:118,3
7SOBURA-DURMA Magdalena 1450KIELCEK407K 2300:00:0000:02:5400:44:2301:41:5302:28:2102:54:35.2502:54:35.25+00:33:037:357,9
8PYSKATY Marta 1454PASZCZYNAK408K 2400:00:0000:02:0900:46:2601:45:0002:30:5702:57:59.0502:57:59.05+00:36:277:447,8
9PLUTA Marta 2056DzikieMustangiBRZEŹNICAK409K 2500:00:0000:02:1000:46:2501:45:0102:30:5602:58:04.9502:58:04.95+00:36:337:447,7
10HABRAT Dorota 1181Habrat TeamKROSNIK4010K 2600:00:0000:02:1500:43:2401:40:3302:29:4702:58:24.3002:58:24.30+00:36:527:457,7
11KANCLERZ-MAZURCZUK Monika 1243CrossFitter Box ChełmWÓLKA CZULCZYCKAK4011K 2800:00:0000:03:2900:46:0501:41:4102:31:3502:58:30.3502:58:30.35+00:36:587:457,7
12KITOWSKA Anna 1434Husaria Race TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK4012K 3300:00:0000:01:1900:46:0901:47:5902:36:4903:04:51.9003:04:51.90+00:43:198:027,5
13CHŁAP Elżbieta 1163doliniarzKATOWICEK4013K 3400:00:0000:03:0300:47:2901:50:2902:39:3100:01:0003:06:20.3503:06:20.35+00:44:488:037,4
14BAR Aleksandra 1308Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEK4014K 4000:00:0000:02:5000:48:2101:53:4502:41:5903:08:59.9503:08:59.95+00:47:288:137,3
15MAGER Olga 1028RZESZÓWK4015K 4600:00:0000:03:0300:49:3001:53:2302:45:0003:15:17.3503:15:17.35+00:53:458:297,1
16KONDRACIUK Katarzyna 1335Projekt 'K jak Kajaki'PIASECZNOK4016K 4700:00:0000:01:5000:46:2201:52:2502:45:0303:15:34.4503:15:34.45+00:54:028:307,1
17SZMUC Anna 1093Myszków BiegaMYSZKÓWK4017K 4800:00:0000:01:2600:47:0001:52:4502:45:3203:16:09.4003:16:09.40+00:54:378:317,0
18KOTERBICKA-PAŚKO Agnieszka 1085Elektronik PrzemyślPRZEMYŚLK4018K 4900:00:0000:01:2300:45:3401:56:1302:48:3503:19:09.5003:19:09.50+00:57:378:396,9
19SASAL Monika 1005Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWK4019K 5100:00:0000:02:0400:46:1301:53:4702:48:4303:19:13.5003:19:13.50+00:57:418:396,9
20SEBZDA Malgorzata 1390Husaria Race TeamBŁĘDOWA TYCZYŃSKAK4020K 5200:00:0000:01:1900:46:0801:49:2802:45:4100:01:0003:20:06.2503:20:06.25+00:58:348:396,9
21PLISZCZYŃSKA Justyna 1044LUBLINK4021K 5300:00:0000:02:2000:50:5001:55:4302:50:0003:20:56.4003:20:56.40+00:59:248:446,9
22PĘKALA Anna 1225Night Runners ZabrzeZABRZEK4022K 5500:00:0000:02:4400:50:2401:56:0202:50:2303:23:13.2503:23:13.25+01:01:418:506,8
23GAJEWSKA Anna 1041WARSZAWAK4023K 5700:00:0000:03:3900:51:3501:56:1902:51:3403:23:17.7503:23:17.75+01:01:458:506,8
24KIERSNOWSKA Agnieszka 1223Cyber ŁaniaWROCŁAWK4024K 6000:00:0000:01:3800:46:2801:54:5002:50:4703:24:51.4503:24:51.45+01:03:198:546,7
25KARWACKA Aneta 1074WKURW_TEAMŁĘCZNAK4025K 6300:00:0000:01:2000:47:1901:56:2402:52:4103:25:53.9003:25:53.90+01:04:218:576,7
26HERMANIUK Iwona 1136TAURUS TEAMRUDNA WIELKAK4026K 6400:00:0000:03:0300:52:3302:00:5302:55:0703:25:54.7503:25:54.75+01:04:228:576,7
27ZIÓŁKOWSKA Bożena 1213WALBAKROSNOK4027K 6700:00:0000:02:3300:49:2501:56:4902:55:0903:29:30.4503:29:30.45+01:07:589:066,6
28GROMADZKA-JĘDRUSZCZAK Renata 1035CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃPIASECZNOK4028K 7000:00:0000:02:1700:51:2001:57:4602:58:5303:32:19.6003:32:19.60+01:10:479:136,5
29STACHOWIAK Aneta 1376TUREKK4029K 7100:00:0000:03:2400:55:4802:06:3903:00:5203:32:47.1003:32:47.10+01:11:159:156,5
30JANOWICZ Agnieszka 1453OTWOCKK4030K 7200:00:0000:02:5700:51:4302:01:5203:00:1503:32:48.2503:32:48.25+01:11:169:156,5
31GARBOWSKA Monika 1017GLIWICEK4031K 7400:00:0000:03:2600:53:1602:09:3903:04:3703:32:51.9503:32:51.95+01:11:209:156,5
32PISZCZYGŁOWA Bernadeta 1160GORZÓW WIELKOPOLSKIK4032K 7700:00:0000:02:4500:53:3702:01:5503:00:5703:36:43.5003:36:43.50+01:15:119:256,4
33PABIAŃCZYK Małgorzata 1118KRAKÓWK4033K 7800:00:0000:03:2700:51:2502:04:1503:02:5103:36:45.6503:36:45.65+01:15:139:256,4
34GAWCZYŃSKA BACZA Izabela 1425ŻURAWICAK4034K 8000:00:0000:02:4200:49:2001:56:1003:01:4303:37:02.4503:37:02.45+01:15:309:266,4
35SOBOTKA Monika 1288dzikie skrzydło/wybieganie MPKWARSZAWAK4035K 8200:00:0000:01:2400:47:2502:11:4903:01:0903:37:09.7003:37:09.70+01:15:379:266,4
36WYDRO Agata 1242Fun & RunSTRZYŻÓWK4036K 8500:00:0000:02:1900:55:3002:24:1303:14:5603:40:56.9003:40:56.90+01:19:249:366,2
37CYPARSKA Anna 1188-BRZOZÓWK4037K 8800:00:0000:02:4800:51:3702:05:0203:07:3303:42:53.0003:42:53.00+01:21:219:416,2
38KROCZEK Liliana 1007Nigh RunnersGLIWICEK4038K 8900:00:0000:03:0700:53:1202:10:3803:06:4103:43:55.0503:43:55.05+01:22:239:446,2
39SZTUREMSKA-PRZYBYŁ Agata 1209KRAKÓWK4039K 9900:00:0000:01:4200:52:4102:12:4003:12:2103:49:04.1503:49:04.15+01:27:329:576,0
40CZOCHARA Marta 1082amatorOPOLEK4040K 10100:00:0000:03:4100:57:1902:21:3203:17:5703:51:14.4003:51:14.40+01:29:4210:036,0
41WIEDRO Małgorzata 651Biegnę,żeby Bartek mógł biegać/Woźniak Running /wkurw_TeamZAGNAŃSKK4041K 10200:00:0000:02:5600:56:2902:14:0903:16:1903:52:10.0503:52:10.05+01:30:3810:055,9
42SZYMANOWSKA Monika 1151PSARYK4042K 10900:00:0000:03:2400:56:0902:25:0103:21:1103:57:53.8503:57:53.85+01:36:2110:205,8
43GAJDA Beata 1300#YOLOTEAMKRKKRAKOWK4043K 11100:00:0000:03:4400:59:0002:24:2203:23:3203:58:08.5003:58:08.50+01:36:3610:215,8
44FORDOŃSKA Katarzyna 1255RUNforFUNMIŃSK MAZOWIECKIK4044K 11900:00:0000:03:2001:00:4602:27:4603:30:3804:08:59.2504:08:59.25+01:47:2710:495,5
45OSZCZĘDA Marzena 1177Zarazic PasjaŻORYK4045K 12100:00:0000:01:3400:57:3102:24:3703:29:4204:09:01.9504:09:01.95+01:47:3010:495,5
46CZECHOWSKA Izabela 1392Ww TeamLUBLINK4046K 12200:00:0000:03:0101:06:5602:30:1503:33:0804:09:09.6004:09:09.60+01:47:3710:495,5
47JAKUBIEC Justyna 1408Lubelska Grupa TriathlonuSNOPKÓWK4047K 12300:00:0000:03:1001:06:1702:30:1603:33:1004:09:09.6504:09:09.65+01:47:3710:495,5
48RYSIAWA Joanna 1252bezMIŃSK MAZOWIECKIK4048K 12400:00:0000:03:2001:00:4502:27:4303:32:4404:13:27.7004:13:27.70+01:51:5511:015,4
49GŁOWACKA Aleksandra 1195Młody vs. StaryLEGIONOWOK4049K 12500:00:0000:01:0900:59:5202:29:2703:36:5804:16:41.2004:16:41.20+01:55:0911:095,4
50JASIK Joanna 1050TSA SandomierzSANDOMIERZK4050K 12700:00:0000:02:0100:59:3902:25:0803:38:3704:19:21.4004:19:21.40+01:57:4911:165,3
51ŁAGOWSKA Katarzyna 1447MIELECK4051K 13100:00:0000:03:1201:05:2202:30:3903:47:3404:27:56.8504:27:56.85+02:06:2411:385,2
Znaleziono 51 wynik(ów)