V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 404
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 402
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 6.5km | 13km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
6.5km
Split_Kamyk
13km
Split_Mateusz
18.5km
Czas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1BODURKA Krzysztof 1001Alpin SportNIELEPICEM201M 100:00:0000:00:2300:24:2300:55:1901:23:2001:38:48.7501:38:48.75 4:1714,0
2DOMISZEWSKI Ignacy 1003MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM202M 200:00:0000:00:2600:26:3101:01:3801:31:4901:48:38.5001:48:38.50+00:09:494:4312,7
3KANIA Michał 1273adidas runners warsawKŁOCZEWM203M 300:00:0000:00:2900:28:2601:04:2301:36:3301:53:41.5501:53:41.55+00:14:524:5612,1
4BRZĄKALSKI Krzysiek 1370WARSZAWAM204M 500:00:0000:00:2800:29:0001:05:3301:39:1401:58:03.7501:58:03.75+00:19:155:0711,7
5BYRCZEK Jan 1428OTK Rzeźnik/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM205M 800:00:0000:00:5100:31:0801:08:5301:43:0802:01:25.2002:01:25.20+00:22:365:1611,4
6KOZA Kamil 1253Stalowolski Klub BiegaczaULANÓWM206M 900:00:0000:01:0900:30:5901:09:3501:43:0802:02:02.2002:02:02.20+00:23:135:1811,3
7ŠTRAUB Daniel 1105STRUZNICEM207M 1200:00:0000:01:1000:32:1201:12:1301:45:5202:04:14.3002:04:14.30+00:25:255:2411,1
8ODOWSKI Michał 1341WARSZAWAM208M 1600:00:0001:48:3202:07:22.8002:07:22.80+00:28:345:3210,8
9JURA Maciej 1022ITMBW KrakówNOWY SĄCZM209M 1800:00:0000:00:5700:32:3301:13:4101:49:1202:08:02.0002:08:02.00+00:29:135:3410,8
10SKOTNICZNY Michał 1128Euroclear Running TeamKRAKÓWM2010M 2400:00:0000:00:3500:32:0601:13:5701:51:5802:13:38.5502:13:38.55+00:34:495:4810,3
11JAGIELKA Mateusz 1311Linklaters Running TeamWARSZAWAM2011M 3200:00:0000:00:5300:34:0701:18:0901:57:3502:21:13.0002:21:13.00+00:42:246:089,8
12STRZAŁKOWSKI Artur 1095Adidas RunnersWARSZAWAM2012M 3800:00:0000:01:4300:37:5401:24:3602:03:2402:23:14.0502:23:14.05+00:44:256:139,6
13CHAJDAŚ Mateusz 1315PRZEMYŚLM2013M 4100:00:0000:01:1600:37:5501:24:0202:03:2102:23:47.0002:23:47.00+00:44:586:159,6
14BAŁON Konrad 1272KROSNOM2014M 4600:00:0000:02:2800:37:3901:24:0402:03:2302:25:41.0002:25:41.00+00:46:526:209,5
15TUCZAPSKI Piotr 1358xRunnersRZESZÓWM2015M 4700:00:0000:00:3500:34:0201:19:5202:03:3302:25:43.0502:25:43.05+00:46:546:209,5
16MICAŁ Łukasz 1413ITMBW KrakówKRAKÓWM2016M 5200:00:0000:01:2500:35:5001:24:4302:06:0602:29:27.0502:29:27.05+00:50:386:299,2
17CHMIEL Damian 1267GODZISZÓWM2017M 6600:00:0000:00:3700:41:2801:31:3002:13:3202:36:40.8002:36:40.80+00:57:526:488,8
18ZAWROTNIAK Paweł 1304KRAKÓWM2018M 7200:00:0000:02:4700:39:2002:13:1502:38:39.8002:38:39.80+00:59:516:538,7
19MAZANEK Michal 1190KRAKÓWM2019M 7300:00:0000:03:0100:41:1501:33:5502:15:1002:38:48.9502:38:48.95+01:00:006:548,7
20ZYGMUNT Marcin 1321SaperzyWOJCIECHOWICEM2020M 7700:00:0000:01:1500:38:0501:25:3602:11:5702:40:06.9002:40:06.90+01:01:186:578,6
21SOBIERAJ Kamil 1191Wkurw_teamMAŁOGOSZCZM2021M 8700:00:0000:01:4100:37:1701:32:2202:19:3202:46:35.1002:46:35.10+01:07:467:148,3
22KRYSIAK Jakub 1172TriWawaWARSZAWAM2022M 9100:00:0000:02:0600:40:3801:34:4902:22:3002:47:49.5502:47:49.55+01:09:007:178,2
23MICHALIK Michał 1055Nowa Huta TeamKRAKÓWM2023M 9300:00:0000:01:4800:40:5201:40:0002:26:3002:49:41.8002:49:41.80+01:10:537:228,1
24KSYCINSKI Michal 1098KRAKÓWM2024M 9400:00:0000:03:2000:47:2901:41:1802:27:0102:49:54.5502:49:54.55+01:11:057:238,1
25KUSY Rajmund 1133PRZEMYŚLM2025M 10100:00:0000:01:2500:42:1001:40:0302:26:5302:53:57.9502:53:57.95+01:15:097:337,9
26ROCH Kamil 1381WARSZAWAM2026M 11800:00:0000:03:3600:42:3401:34:5302:28:1102:58:25.3502:58:25.35+01:19:367:457,7
27MUCHA Łukasz 1430RADOMM2027M 12500:00:0000:02:3700:50:1901:46:2102:32:2402:59:14.9002:59:14.90+01:20:267:477,7
28WAWRZYNEK Michał 1455KRAKÓWM2028M 17500:00:0000:01:3600:47:0901:51:3602:46:2803:16:45.8003:16:45.80+01:37:578:337,0
29BALWIERCZAK Piotr 1383Hercog Running TeamWROCŁAWM2029M 18000:00:0000:03:3900:50:4902:00:0302:51:3303:19:12.5503:19:12.55+01:40:238:396,9
30KRAKOWSKI Maciej 1459MIELECM2030M 18800:00:0000:03:3400:50:1301:53:5202:50:3903:23:13.1503:23:13.15+01:44:248:506,8
31WĘGRZYN Radosław 1280KROSNOM2031M 19600:00:0000:03:3300:51:5201:59:0702:55:1203:25:05.7003:25:05.70+01:46:168:556,7
32BOBALA Krystian 1363PRZEMYŚLM2032M 19700:00:0000:02:5000:50:4301:57:3802:54:0503:25:21.1003:25:21.10+01:46:328:556,7
33PIASEK Pawel 1138TriunlimitedOSTROŁĘKAM2033M 19800:00:0000:03:0500:54:0702:01:5402:56:2103:25:57.9503:25:57.95+01:47:098:576,7
34PANCZENKO Kamil 1412WKURW_TEAMLUBLINM2034M 20800:00:0000:02:5400:52:1902:04:2903:00:0303:29:37.1503:29:37.15+01:50:489:066,6
35BUTKIEWICZ Mateusz 1295Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM2035M 22100:00:0000:02:1100:50:0502:03:0003:03:4303:36:57.1503:36:57.15+01:58:089:256,4
36BŁOCH Szymon 1303ŁÓDŹM2036M 22600:00:0000:02:1100:50:5502:01:1803:02:1803:37:49.0003:37:49.00+01:59:009:286,3
37KUCHARZAK Norbert 1326Jazzanova Pub Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM2037M 23200:00:0000:01:5000:52:5702:11:1103:08:4103:41:31.1503:41:31.15+02:02:429:376,2
38ZUBA Rafał 1442NOWY SĄCZM2038M 24800:00:0000:01:3000:42:3101:58:5103:06:2303:51:10.8003:51:10.80+02:12:2210:036,0
39OKOŃSKI Krzysztof 1224POZNAŃM2039M 26100:00:0000:02:1201:00:2502:30:0403:29:4404:01:31.7504:01:31.75+02:22:4310:305,7
Niesklasyfikowani
GÓRYŃSKI Rafał 1239RYBNIKM20DNF DNF03:50:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 40 wynik(ów)