V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 404
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 402
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 6.5km | 13km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
6.5km
Split_Kamyk
13km
Split_Mateusz
18.5km
Czas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SZYBIAK Waldemar 1420PRZEMYŚLM501M 5900:00:0000:01:4900:39:4601:29:2602:10:5902:33:37.0002:33:37.00 6:409,0
2KONIECZNY Mariusz 1419ŁAŃCUTM502M 6200:00:0000:01:5000:39:1301:28:2902:10:5902:34:35.5502:34:35.55+00:00:586:438,9
3TOMAS Dariusz 80JAROSŁAWM503M 7500:00:0000:02:4700:42:3101:31:4102:14:0402:39:25.4002:39:25.40+00:05:486:558,7
4WOŹNIAK Janusz 1327PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM504M 8000:00:0000:01:0200:38:3901:31:3302:17:3602:41:31.0002:41:31.00+00:07:547:018,5
5BARANEK Piotr 1137JÓZEFÓWM505M 8300:00:0000:02:4900:43:2201:35:3102:18:0502:43:33.0502:43:33.05+00:09:567:068,4
6SOWA Dariusz 1165Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM506M 9900:00:0000:01:5500:43:1001:36:3802:24:0602:52:24.8502:52:24.85+00:18:477:298,0
7RAPACZ Marcin 1004Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM507M 10400:00:0000:01:5300:42:2001:38:0602:26:0402:54:38.6002:54:38.60+00:21:017:357,9
8NYCZ Arkadiusz 1276CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM508M 10800:00:0000:03:2200:43:5701:38:2402:26:3302:56:13.9002:56:13.90+00:22:367:397,8
9ŻUROWSKI Jacekj 1214CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM509M 11000:00:0000:02:5400:44:3101:42:3402:28:3302:56:16.2002:56:16.20+00:22:397:397,8
10BAŁABAN Waldemar 1192WALBAKROSNOM5010M 13700:00:0000:02:3400:48:2501:48:1702:37:5003:03:33.1503:03:33.15+00:29:567:587,5
11DUDEK Arkadiusz 1171HUMNISKAM5011M 14400:00:0000:02:4800:49:0501:51:5802:39:5803:06:44.2003:06:44.20+00:33:078:077,4
12MATUŁA Przemysław 1034UMCS BiegaLUBLINM5012M 16700:00:0000:02:5900:49:3301:56:2302:46:2403:15:16.0003:15:16.00+00:41:398:297,1
13PĘKALA Jarosław 1226ZABRZEM5013M 18100:00:0000:02:4300:49:5701:56:0002:50:0803:19:15.2003:19:15.20+00:45:388:396,9
14STRZĘPKA Krzysztof 1389Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM5014M 19200:00:0000:03:2000:48:2401:49:1402:47:3603:23:40.9503:23:40.95+00:50:038:516,8
15PIASEK Piotr 1139TriunlimitedOSTROŁĘKAM5015M 19900:00:0000:03:0600:54:0702:04:1502:56:2503:25:58.4003:25:58.40+00:52:218:576,7
16POLAK Robert 1368RYKIM5016M 23000:00:0000:01:2300:50:2302:06:0503:04:0803:39:58.3003:39:58.30+01:06:219:336,3
17GAJDA Piotr 1301#YOLOTEAMKRKKRAKOWM5017M 24700:00:0000:03:4400:58:4202:24:2503:16:3603:49:05.7503:49:05.75+01:15:289:576,0
18SOT Lucjan 1116A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAKWETLINAM5018M 25900:00:0000:01:5900:59:5402:17:1103:24:1704:01:27.5504:01:27.55+01:27:5010:295,7
Znaleziono 18 wynik(ów)