V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 23KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 23 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 404
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 402
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 6.5km | 13km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
6.5km
Split_Kamyk
13km
Split_Mateusz
18.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1BODURKA Krzysztof 1001Alpin SportNIELEPICEM201M 100:00:0000:00:2300:24:2300:55:1901:23:2001:38:48.7501:38:48.75 4:1714,0
2DOMISZEWSKI Ignacy 1003MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM202M 200:00:0000:00:2600:26:3101:01:3801:31:4901:48:38.5001:48:38.50+00:09:494:4312,7
3KANIA Michał 1273adidas runners warsawKŁOCZEWM203M 300:00:0000:00:2900:28:2601:04:2301:36:3301:53:41.5501:53:41.55+00:14:524:5612,1
4GAWLIK Sławek 1059MarcinŚwiercTeamKRAKÓWM301M 400:00:0000:00:2600:28:5501:05:1501:37:3001:54:20.3001:54:20.30+00:15:314:5812,1
5BRZĄKALSKI Krzysiek 1370WARSZAWAM204M 500:00:0000:00:2800:29:0001:05:3301:39:1401:58:03.7501:58:03.75+00:19:155:0711,7
6DUDZIK Łukasz 1002Góral BiegaKAMIENICAM302M 600:00:0000:00:3400:29:5201:07:1201:40:4201:58:41.3501:58:41.35+00:19:525:0911,6
7TRACZ Łukasz 1384www.treningfizjoterapia.plRADYMNOM303M 700:00:0000:00:3300:29:5001:07:1701:41:3501:59:55.2001:59:55.20+00:21:065:1211,5
8BYRCZEK Jan 1428OTK Rzeźnik/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM205M 800:00:0000:00:5100:31:0801:08:5301:43:0802:01:25.2002:01:25.20+00:22:365:1611,4
9KOZA Kamil 1253Stalowolski Klub BiegaczaULANÓWM206M 900:00:0000:01:0900:30:5901:09:3501:43:0802:02:02.2002:02:02.20+00:23:135:1811,3
10PRĘTNIK Sławomir 1297JEDLICZEM304M 1000:00:0000:02:0300:32:4701:10:4201:44:1202:02:18.9002:02:18.90+00:23:305:1911,3
11GŁUSZKO Przemysław 1250SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM305M 1100:00:0000:00:3300:30:0801:09:3901:44:5902:03:53.9502:03:53.95+00:25:055:2311,1
12ŠTRAUB Daniel 1105STRUZNICEM207M 1200:00:0000:01:1000:32:1201:12:1301:45:5202:04:14.3002:04:14.30+00:25:255:2411,1
13MARZEC Krzysztof 1234BIŁGORAJM401M 1300:00:0000:00:3200:31:0701:10:0701:45:3202:04:31.5002:04:31.50+00:25:425:2411,1
14JARMOLIŃSKI Piotr 1164Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM402M 1400:00:0000:00:3400:31:1101:11:0101:46:0402:05:09.9502:05:09.95+00:26:215:2611,0
15ADAMCZYK Przemysław 1099adidas Runners WarsawWARSZAWAM403M 1500:00:0000:00:2700:31:1301:12:2201:47:3102:06:12.6502:06:12.65+00:27:235:2910,9
16ODOWSKI Michał 1341WARSZAWAM208M 1600:00:0001:48:3202:07:22.8002:07:22.80+00:28:345:3210,8
17MILER Marcin 1461ŁAZISKA GÓRNEM404M 1700:00:0000:01:0300:32:3701:13:0201:48:3302:07:31.3002:07:31.30+00:28:425:3210,8
18JURA Maciej 1022ITMBW KrakówNOWY SĄCZM209M 1800:00:0000:00:5700:32:3301:13:4101:49:1202:08:02.0002:08:02.00+00:29:135:3410,8
19KOWALCZYK Adam 1375Adidas Runners WarsawLESZNOM306M 1900:00:0000:00:3200:32:0001:13:2501:49:5302:10:04.4502:10:04.45+00:31:155:3910,6
20BORDUN Maciej 1236SIARKA TARNOBRZEGTARNOBRZEGM307M 2000:00:0000:00:3200:31:0601:10:5401:48:3302:10:18.8002:10:18.80+00:31:305:3910,6
21WIĘCH Piotr 1444WOŁOMINM308M 2100:00:0000:01:2900:33:3301:15:0101:51:2102:10:39.4002:10:39.40+00:31:505:4010,6
22RATYŃSKI Marek 1063Otwocki tuptaczOTWOCKM405M 2200:00:0000:00:5300:32:1501:15:0601:52:5302:13:02.5002:13:02.50+00:34:135:4710,4
23ZAWADA Michał 1228Marysin WawerskiWARSZAWAM309M 2300:00:0000:00:3500:31:4601:13:4801:52:4302:13:26.2002:13:26.20+00:34:375:4810,3
24SKOTNICZNY Michał 1128Euroclear Running TeamKRAKÓWM2010M 2400:00:0000:00:3500:32:0601:13:5701:51:5802:13:38.5502:13:38.55+00:34:495:4810,3
25DYMON Bartłomiej 1296SZCZAWNO-ZDRÓJM406M 2500:00:0000:00:5800:33:1401:14:2301:52:3802:14:24.2502:14:24.25+00:35:355:5010,3
26NOWICKI Kamil 1058KRAKÓWM3010M 2600:00:0000:00:3500:33:4001:17:3001:55:4302:15:25.5502:15:25.55+00:36:365:5310,2
27SZCZOT Andrzej 1452KB SobótkaWROCŁAWM407M 2700:00:0000:00:4100:32:5701:17:1601:56:2402:17:35.3502:17:35.35+00:38:465:5810,0
28NEUFELD Marcin 1237Intel Runners / runpassion.pl teamGDYNIAM408M 2800:00:0000:00:3900:32:2301:17:5401:57:1302:17:50.3502:17:50.35+00:39:015:5910,0
29MAŚLANY Daniel 1123JUROWCEM409M 2900:00:0000:00:5900:33:0801:17:1301:56:4302:19:40.0502:19:40.05+00:40:516:049,9
30STEPANIUK Adam 1354CHEŁM BIEGAWIERZBICA-OSIEDLEM4010M 3000:00:0000:01:5300:36:1301:21:1801:58:2200:01:0002:20:03.4002:20:03.40+00:41:146:029,9
31MARCZAK Paweł 1142Adidas Runners WarsawWARSZAWAM4011M 3100:00:0000:00:5200:34:4701:18:4501:58:4402:20:21.9502:20:21.95+00:41:336:069,8
32JAGIELKA Mateusz 1311Linklaters Running TeamWARSZAWAM2011M 3200:00:0000:00:5300:34:0701:18:0901:57:3502:21:13.0002:21:13.00+00:42:246:089,8
33JACHIMOWSKI Jarosław 1324Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3011M 3300:00:0000:02:4300:37:5301:21:3102:00:4502:21:40.7002:21:40.70+00:42:516:099,7
34BUDNIAK Tomasz 1231KB TKKF Promyk CiechanówWŁADYSŁAWOWOM3012M 3400:00:0000:35:1801:20:4902:00:2002:22:08.0502:22:08.05+00:43:196:109,7
35MIKOŁAJCZYK Tomasz 1147ZAKOPANEM3013M 3500:00:0000:01:1200:35:1101:20:4102:01:1602:22:42.5002:22:42.50+00:43:536:129,7
36HORODEJCZUK Antoni 1406Horodejczuk TeamOLSZANICAM4012M 3600:00:0000:00:3200:34:2901:19:4902:00:5002:22:59.1502:22:59.15+00:44:106:139,7
37KACPERSKI Olaf 1458WARSZAWAM4013M 3700:00:0000:01:1100:37:3301:24:1002:03:2002:23:05.1002:23:05.10+00:44:166:139,6
38STRZAŁKOWSKI Artur 1095Adidas RunnersWARSZAWAM2012M 3800:00:0000:01:4300:37:5401:24:3602:03:2402:23:14.0502:23:14.05+00:44:256:139,6
39NOWOMIEJSKI Marcin 1194BIEGACZ CEGŁÓWMINSK MAZM4014M 3900:00:0000:00:5700:33:5601:19:0902:00:5302:23:20.4002:23:20.40+00:44:316:139,6
40WALEWSKI Lukasz 1166DentistooRZESZÓWM4015M 4000:00:0000:00:4400:35:5201:22:0102:02:1602:23:43.4002:23:43.40+00:44:546:149,6
41CHAJDAŚ Mateusz 1315PRZEMYŚLM2013M 4100:00:0000:01:1600:37:5501:24:0202:03:2102:23:47.0002:23:47.00+00:44:586:159,6
41WOŁOCH Michał 1320Diaita spartaBIŁGORAJM3014M 4200:00:0000:01:1600:37:5601:24:0002:03:2202:23:47.0002:23:47.00+00:44:586:159,6
43KRUPA Grzegorz 1451STRZEGOMIANYM4016M 4300:00:0000:00:5600:36:3701:23:5202:03:4902:24:43.4002:24:43.40+00:45:546:179,5
44DWORAKOWSKI Andrzej 1235BIAŁYSTOKM4017M 4400:00:0000:03:1700:41:5501:27:0602:05:1902:25:10.2502:25:10.25+00:46:216:189,5
45GÓRKA Łukasz 1393Podróże z MaratonemKONSTANCIN-JEZIORNAM3015M 4500:00:0000:01:0600:37:3401:24:5902:05:1802:25:39.8002:25:39.80+00:46:516:199,5
46BAŁON Konrad 1272KROSNOM2014M 4600:00:0000:02:2800:37:3901:24:0402:03:2302:25:41.0002:25:41.00+00:46:526:209,5
47TUCZAPSKI Piotr 1358xRunnersRZESZÓWM2015M 4700:00:0000:00:3500:34:0201:19:5202:03:3302:25:43.0502:25:43.05+00:46:546:209,5
48WĘGRZYN Emil 1359Warbud Runnik TeamWARSZAWAM3016M 4800:00:0000:00:4400:34:5401:22:1902:04:2502:26:19.5002:26:19.50+00:47:306:219,4
49SIWAK Ryszard 1233Team Ryś skiDZIEKANOWICEM4018M 4900:00:0000:01:5400:38:1501:25:3502:06:1002:28:16.0002:28:16.00+00:49:276:269,3
50KOŁODZIEJ Łukasz 1202SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3017M 5000:00:0000:01:3100:36:3301:25:2402:06:2302:28:31.9002:28:31.90+00:49:436:279,3
51WOJTASIK Grzegorz 1270STALOWA WOLAM4019M 5100:00:0000:01:2800:37:4201:24:0202:06:5202:29:02.6502:29:02.65+00:50:136:289,3
52MICAŁ Łukasz 1413ITMBW KrakówKRAKÓWM2016M 5200:00:0000:01:2500:35:5001:24:4302:06:0602:29:27.0502:29:27.05+00:50:386:299,2
53TOKARZ Adrian 1048DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM3018M 5300:00:0000:01:3700:39:1501:26:4502:07:2202:30:30.9502:30:30.95+00:51:426:329,2
54WOŹNIAK Grzegorz 1156CHEŁMM3019M 5400:00:0000:00:4700:35:1101:24:5502:06:5002:30:37.6502:30:37.65+00:51:486:329,2
55SUŁKOWSKI Maciej 655Triathlon JarosławJAROSŁAWM4020M 5500:00:0000:02:4900:42:3101:28:5802:08:4902:30:39.5002:30:39.50+00:51:506:339,2
56BALON Piotr 1409BAKoMAT TEAMKROSNOM3020M 5600:00:0000:02:1600:39:2401:25:2402:08:0202:30:44.7002:30:44.70+00:51:556:339,2
57WEREMKO Grzegorz 1145Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM4021M 5700:00:0000:01:3700:38:3501:29:3802:11:0002:31:32.2002:31:32.20+00:52:436:359,1
58SKORUPKA Leszek 1249M3 SiedlceIGANIE NOWEM3021M 5800:00:0000:02:2100:40:0301:29:0502:10:0302:31:49.9002:31:49.90+00:53:016:369,1
59SZYBIAK Waldemar 1420PRZEMYŚLM501M 5900:00:0000:01:4900:39:4601:29:2602:10:5902:33:37.0002:33:37.00+00:54:486:409,0
60MACH Tomasz 1159Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINM4022M 6000:00:0000:00:4800:34:0101:32:2402:12:3202:34:23.0002:34:23.00+00:55:346:428,9
61SZYMEL Jacek 1411Husaria race teamŁAŃCUTM3022M 6100:00:0000:01:4500:40:0101:27:3602:10:1600:01:0002:34:24.9002:34:24.90+00:55:366:409,0
62KONIECZNY Mariusz 1419ŁAŃCUTM502M 6200:00:0000:01:5000:39:1301:28:2902:10:5902:34:35.5502:34:35.55+00:55:466:438,9
63ISKRA Grzegorz 1023KP PSP STRZYŻÓWCZUDECM3023M 6300:00:0000:01:4100:39:3701:29:2502:11:5400:01:0002:35:44.9502:35:44.95+00:56:566:438,9
64MATYSIAK Tomasz 1328WARSZAWAM4023M 6400:00:0000:00:4900:34:0501:31:4502:13:3302:36:05.9502:36:05.95+00:57:176:478,8
65PLUTA Sebastian 1140Dzikie MustangiBRZEŹNICAM4024M 6500:00:0000:01:5900:39:1601:28:0002:11:4302:36:27.4002:36:27.40+00:57:386:488,8
66CHMIEL Damian 1267GODZISZÓWM2017M 6600:00:0000:00:3700:41:2801:31:3002:13:3202:36:40.8002:36:40.80+00:57:526:488,8
67KLABISZ Dawid 1462CHORZÓWM3024M 6700:00:0000:01:0300:33:1201:32:3002:14:2002:36:52.2502:36:52.25+00:58:036:498,8
68DRĄŻEK Sławomir 11061971FAJSŁAWICEM4025M 6800:00:0000:00:5200:36:1301:25:4502:10:4802:37:10.0502:37:10.05+00:58:216:508,8
69HYDZIK Łukasz 1071Lider SanokSANOKM4026M 6900:00:0000:01:0600:37:5101:27:4902:12:0802:37:34.0002:37:34.00+00:58:456:518,8
70PIŁAT Jakub 1152Multimedia Runners PuławyGÓRA PUŁAWSKAM3025M 7000:00:0000:01:3600:39:0501:29:4002:13:0702:37:34.7002:37:34.70+00:58:456:518,8
71KANIA Przemysław 269WARSZAWAM3026M 7100:00:0000:02:2600:38:4901:28:0602:13:2702:38:39.4502:38:39.45+00:59:506:538,7
72ZAWROTNIAK Paweł 1304KRAKÓWM2018M 7200:00:0000:02:4700:39:2002:13:1502:38:39.8002:38:39.80+00:59:516:538,7
73MAZANEK Michal 1190KRAKÓWM2019M 7300:00:0000:03:0100:41:1501:33:5502:15:1002:38:48.9502:38:48.95+01:00:006:548,7
74JUROSZEK Józef 1269PAWŁOWICEM3027M 7400:00:0000:02:3100:43:0401:36:4802:17:4702:39:01.0502:39:01.05+01:00:126:548,7
75TOMAS Dariusz 80JAROSŁAWM503M 7500:00:0000:02:4700:42:3101:31:4102:14:0402:39:25.4002:39:25.40+01:00:366:558,7
76ZIĘBA Emil 1143CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM4027M 7600:00:0000:01:3300:39:4401:32:0302:15:1902:39:55.1002:39:55.10+01:01:066:578,6
77ZYGMUNT Marcin 1321SaperzyWOJCIECHOWICEM2020M 7700:00:0000:01:1500:38:0501:25:3602:11:5702:40:06.9002:40:06.90+01:01:186:578,6
78NAWROT Bartłomiej 1031KamieniołomLESKOM3028M 7800:00:0000:01:4500:39:0601:30:1102:15:4302:40:37.2502:40:37.25+01:01:486:598,6
79OSZYWA Damian 1460KIELCEM3029M 7900:00:0000:01:4200:41:0001:36:1002:18:4802:40:47.7502:40:47.75+01:01:596:598,6
80WOŹNIAK Janusz 1327PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM504M 8000:00:0000:01:0200:38:3901:31:3302:17:3602:41:31.0002:41:31.00+01:02:427:018,5
81KONOPKA Henryk 1440RUDENTAM601M 8100:00:0000:00:5800:39:1101:32:0202:17:3302:42:33.7002:42:33.70+01:03:447:048,5
82OBROŚLAK Grzegorz 341Traper-Biegomania LubaczówLUBACZÓWM4028M 8200:00:0000:01:3100:39:3801:33:2202:17:3302:42:34.9502:42:34.95+01:03:467:048,5
83BARANEK Piotr 1137JÓZEFÓWM505M 8300:00:0000:02:4900:43:2201:35:3102:18:0502:43:33.0502:43:33.05+01:04:447:068,4
84LIPA Piotr 1352OCR Team DębicaŻYRAKÓWM3030M 8400:00:0000:02:0400:34:4501:34:0002:17:5202:43:53.2002:43:53.20+01:05:047:078,4
85HERMANIUK Tomasz 1135TAURUS TEAMRUDNA WIELKAM4029M 8500:00:0000:03:1100:43:3001:35:4102:19:4402:44:03.8502:44:03.85+01:05:157:078,4
86WAŚNIOWSKI Krzysztof 1037KRAKÓWM3031M 8600:00:0000:02:2200:39:3701:33:5602:20:1902:45:21.9002:45:21.90+01:06:337:118,3
87SOBIERAJ Kamil 1191Wkurw_teamMAŁOGOSZCZM2021M 8700:00:0000:01:4100:37:1701:32:2202:19:3202:46:35.1002:46:35.10+01:07:467:148,3
88BIEL Sebastian 1240BieganieSzydercówTARNÓWM3032M 8800:00:0000:03:3100:46:4001:40:2802:23:4402:46:48.6502:46:48.65+01:07:597:158,3
89FLOREK Tomasz 1241Bieganie SzydercówTARNÓWM4030M 8900:00:0000:03:2800:46:4201:38:1802:22:5102:46:48.7002:46:48.70+01:07:597:158,3
90CZEKALSKI Mariusz 1366bbl OstrołękaBIALOBIELM4031M 9000:00:0000:02:1800:42:2301:38:1302:22:5302:47:33.2002:47:33.20+01:08:447:178,2
91KRYSIAK Jakub 1172TriWawaWARSZAWAM2022M 9100:00:0000:02:0600:40:3801:34:4902:22:3002:47:49.5502:47:49.55+01:09:007:178,2
92DOMIN Bartosz 1349Collegium Medicum UJZAGÓRZEM3033M 9200:00:0000:00:5300:38:1401:32:4202:20:2702:49:05.4002:49:05.40+01:10:167:218,2
93MICHALIK Michał 1055Nowa Huta TeamKRAKÓWM2023M 9300:00:0000:01:4800:40:5201:40:0002:26:3002:49:41.8002:49:41.80+01:10:537:228,1
94KSYCINSKI Michal 1098KRAKÓWM2024M 9400:00:0000:03:2000:47:2901:41:1802:27:0102:49:54.5502:49:54.55+01:11:057:238,1
95PIOTROWSKI Tomasz 1238Grembski TriathlonWARSZAWAM3034M 9500:00:0000:01:5200:40:5001:37:1802:25:2002:49:57.1502:49:57.15+01:11:087:238,1
96HONKISZ Maciej 1203KROSNOM602M 9600:00:0000:02:0300:42:1301:36:4702:22:4702:50:28.5002:50:28.50+01:11:397:248,1
97OSTROWSKI Łukasz 1448MIELECM3035M 9700:00:0000:03:1200:42:1101:38:0502:25:0602:50:30.2002:50:30.20+01:11:417:248,1
98CHMIEL Michał 1399Rzeszowskie Gazele i GepardyKRACZKOWAM3036M 9800:00:0000:02:3300:45:3201:38:5402:26:3902:51:10.8502:51:10.85+01:12:227:268,1
99SOWA Dariusz 1165Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM506M 9900:00:0000:01:5500:43:1001:36:3802:24:0602:52:24.8502:52:24.85+01:13:367:298,0
100PARTYKA Andrzej 1435Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4032M 10000:00:0000:02:3200:45:3101:39:0802:26:4002:52:56.3002:52:56.30+01:14:077:318,0
101KUSY Rajmund 1133PRZEMYŚLM2025M 10100:00:0000:01:2500:42:1001:40:0302:26:5302:53:57.9502:53:57.95+01:15:097:337,9
102SALA Kamil Adam 1087Potrenujemy?DĘBLINM3037M 10200:00:0000:00:4700:38:4501:38:1902:27:3502:53:59.5002:53:59.50+01:15:107:337,9
103KAWA Rafał 1404ŻYRAKÓWM3038M 10300:00:0000:02:1500:43:2601:38:5102:26:4902:54:10.7502:54:10.75+01:15:227:347,9
104RAPACZ Marcin 1004Fundacja Tylko BieszczadyKRAKÓWM507M 10400:00:0000:01:5300:42:2001:38:0602:26:0402:54:38.6002:54:38.60+01:15:497:357,9
105FRANCZYK Piotr 1424KRAKÓWM3039M 10500:00:0000:03:0000:42:3301:36:2202:26:0502:54:49.0002:54:49.00+01:16:007:367,9
106WIDZ Łukasz 1072potrenujemy?RYKIM3040M 10600:00:0000:00:4700:38:4701:38:1902:27:3602:55:23.5502:55:23.55+01:16:347:377,9
107RECZKOWSKI Andrzej 1456NIEWASZÓWM603M 10700:00:0000:00:5400:39:1201:34:3802:25:3202:56:10.9502:56:10.95+01:17:227:397,8
108NYCZ Arkadiusz 1276CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM508M 10800:00:0000:03:2200:43:5701:38:2402:26:3302:56:13.9002:56:13.90+01:17:257:397,8
109KAMYSZ Robert 1187KRAKÓWM4033M 10900:00:0000:01:3700:43:2301:39:3802:27:3402:56:15.6002:56:15.60+01:17:267:397,8
110ŻUROWSKI Jacekj 1214CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLINM509M 11000:00:0000:02:5400:44:3101:42:3402:28:3302:56:16.2002:56:16.20+01:17:277:397,8
111CZARNECKI Konrad 1257Kiedyś to byłoRADOMM3041M 11100:00:0000:43:4801:39:1902:25:2502:56:30.6502:56:30.65+01:17:417:407,8
112FRĄCZEK Dariusz 1265RZESZÓWM3042M 11200:00:0000:02:5200:45:2401:42:3102:28:4102:56:36.4002:56:36.40+01:17:477:407,8
113MĄKA Wojciech 1329TriWawaGRANICAM4034M 11300:00:0000:02:1700:43:5601:44:1202:31:4602:56:37.4002:56:37.40+01:17:487:407,8
114BARAŃSKI Jarek 1259Kiedyś to byłoRADOMM3043M 11400:00:0002:25:2902:56:40.9002:56:40.90+01:17:527:407,8
115MOLASY Tomasz 1350Aktywnie z MolkamiMALBORKM3044M 11500:00:0000:02:5100:43:5701:40:0602:28:5802:57:53.2502:57:53.25+01:19:047:447,8
116STACHNIUK Marcin 1244CrossFitter Cheł,CHJEŁMM3045M 11600:00:0000:03:3000:45:2901:40:2902:29:1502:57:57.2002:57:57.20+01:19:087:447,8
117TKACZYK Wojciech 1266JEDLICZEM4035M 11700:00:0000:02:4600:44:2801:44:5002:29:5902:58:03.1502:58:03.15+01:19:147:447,8
118ROCH Kamil 1381WARSZAWAM2026M 11800:00:0000:03:3600:42:3401:34:5302:28:1102:58:25.3502:58:25.35+01:19:367:457,7
119KRASOWSKI Mateusz 1201LEŻAJSKM3046M 11900:00:0000:01:3200:42:2401:40:1602:29:5302:58:26.2502:58:26.25+01:19:377:457,7
120KRASOWSKI Łukasz 1200PROSWIMRZESZÓWM3047M 12000:00:0000:01:3200:42:3001:40:1802:29:5202:58:27.2002:58:27.20+01:19:387:457,7
121OŻÓG Paweł 1410MEDYNIA GŁOG.M3048M 12100:00:0000:02:4600:46:0701:40:0902:30:0202:59:05.0502:59:05.05+01:20:167:477,7
122BOBUSIA Michał 1416AZS PWSZ KROSNODOBIESZYNM3049M 12200:00:0000:01:3000:40:5101:39:2102:28:4802:59:08.1002:59:08.10+01:20:197:477,7
123OWOC Krystian 1457WRÓBLIK KRÓLEWSKIM3050M 12300:00:0000:03:0900:44:2401:37:2502:29:1802:59:12.4502:59:12.45+01:20:237:477,7
124RZEMIŃSKI Jacek 1132STRÓŻEM4036M 12400:00:0000:02:4600:45:0701:44:1402:32:0702:59:14.1502:59:14.15+01:20:257:477,7
125MUCHA Łukasz 1430RADOMM2027M 12500:00:0000:02:3700:50:1901:46:2102:32:2402:59:14.9002:59:14.90+01:20:267:477,7
126PARYS Michał 1445WOŁOMINM3051M 12600:00:0000:01:2400:39:3101:38:5502:30:3402:59:16.2002:59:16.20+01:20:277:477,7
127ŁOKIETEK Michał 1290Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM3052M 12700:00:0000:02:1100:50:0201:48:5202:34:3502:59:59.2002:59:59.20+01:21:107:497,7
128PRUSZKOWSKI Mariusz 1277CrossFitter Box Chełm/Chełm Biega/24 BLPPOKRÓWKAM4037M 12800:00:0000:01:5200:42:1401:43:4002:31:5003:00:20.5503:00:20.55+01:21:317:507,7
129ZAKRZEWSKI Szymon 1161ŁAPYM3053M 12900:00:0000:03:1700:46:3401:41:1902:28:3903:00:41.5503:00:41.55+01:21:527:517,6
130PISKADŁO Jacek 1232Nowy Styl Group Running TeamSTRZYŻÓWM3054M 13000:00:0000:02:2300:44:4001:43:2702:33:2403:01:46.7503:01:46.75+01:22:587:547,6
131BILSKI Marek 1080VegedogWARSZAWAM4038M 13100:00:0000:01:5300:44:5601:49:1602:37:0003:01:48.5503:01:48.55+01:22:597:547,6
132CZAJKOWSKI Michal 1372Lagiewnicka 35KRAKOWM4039M 13200:00:0000:02:5700:47:1301:44:4402:33:3300:01:0003:01:51.9003:01:51.90+01:23:037:517,6
133MAŁEK Wojciech 1423ZARSZYNM4040M 13300:00:0000:02:2400:46:0901:47:1002:36:5603:01:57.6503:01:57.65+01:23:087:547,6
134NIEMIEC Grzegorz 1432ZARSZYNM4041M 13400:00:0000:02:2400:46:0901:47:1202:36:5803:02:29.9003:02:29.90+01:23:417:567,6
135KOMAŃSKI Rafał 1343DRUŻYNA SZPIKUZARSZYNM4042M 13500:00:0000:02:2400:46:4401:47:1102:37:2103:02:45.0503:02:45.05+01:23:567:567,6
136PACZYŃSKI Kamil 1222KRAKÓWM3055M 13600:00:0000:01:5600:43:2101:40:2402:34:3503:03:05.5003:03:05.50+01:24:167:577,5
137BAŁABAN Waldemar 1192WALBAKROSNOM5010M 13700:00:0000:02:3400:48:2501:48:1702:37:5003:03:33.1503:03:33.15+01:24:447:587,5
138KUBACKI Maciej 1333Łagiewnicka TeamKRAKÓWM4043M 13800:00:0000:02:5400:44:0801:44:4702:34:3503:04:28.0503:04:28.05+01:25:398:017,5
139CZENCZEK Krystian 1395CutlineRZESZÓWM3056M 13900:00:0000:51:3101:47:1702:38:3903:04:58.4503:04:58.45+01:26:098:027,5
140NADOLSKI Stanisław 1278crossfitter box chełmCHEŁMM4044M 14000:00:0000:03:3100:46:5701:46:3402:35:5103:05:17.3003:05:17.30+01:26:288:037,4
141MACIĄG Andrzej 1212Dzikie MustangiBEŁŻECM4045M 14100:00:0000:03:2800:47:1201:45:0902:36:2103:05:19.0003:05:19.00+01:26:308:037,4
142HABRAT Maciej 1186Habrat TeamKROSNOM4046M 14200:00:0000:02:1500:43:2501:47:2302:37:4603:05:30.7503:05:30.75+01:26:428:037,4
143GRYNIENKO Pawel 2154WROCŁAWM3057M 14300:00:0000:03:2200:47:2001:46:2302:36:4803:06:30.5003:06:30.50+01:27:418:067,4
144DUDEK Arkadiusz 1171HUMNISKAM5011M 14400:00:0000:02:4800:49:0501:51:5802:39:5803:06:44.2003:06:44.20+01:27:558:077,4
145KURKOWIAK Krzysztof 1097Wkurw_TeamWROCŁAWM3058M 14500:00:0000:01:5100:44:1401:45:2602:38:3803:07:20.2503:07:20.25+01:28:318:087,4
146GWOZDZIOWSKI Marcin 1141TARNOBRZEGM4047M 14600:00:0000:01:3500:43:0901:43:0402:36:1203:07:43.2503:07:43.25+01:28:548:097,4
147SUSZEK Damian 1176Lalus SquadRZESZOWM3059M 14700:00:0000:02:4500:50:0601:51:3102:40:2303:07:47.0003:07:47.00+01:28:588:097,3
148IWANIEC Piotr 1292Bieganie SzydercówTARNÓWM3060M 14800:00:0000:03:3200:46:5001:45:3802:37:5703:07:58.0003:07:58.00+01:29:098:107,3
149DROZD Piotr 1336SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3061M 14900:00:0000:01:5300:47:3101:48:2902:39:2303:08:07.7003:08:07.70+01:29:188:107,3
150GRZESIK Michał 1062RZESZÓWM3062M 15000:00:0000:02:5700:47:1301:51:1902:40:2603:08:28.2003:08:28.20+01:29:398:117,3
151SKRZYPEK Krzysztof 611Klinczu TeamBYTOMM3063M 15100:00:0000:02:4100:47:5401:47:4002:39:1203:08:40.1503:08:40.15+01:29:518:127,3
152ZAWADZKI Grzegorz 1065Klub Sportowy PRESTIGE RZESZÓWGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3064M 15200:00:0000:03:3100:50:1801:53:0002:42:1203:08:57.1003:08:57.10+01:30:088:127,3
153BODNIAK Tomasz 1112USTRZYKI DOLNEM3065M 15300:00:0000:01:4900:47:3201:49:1202:39:5803:09:02.6503:09:02.65+01:30:138:137,3
154MINKINA Tomasz 1076TARŁÓWM4048M 15400:00:0000:02:4700:45:2801:48:3502:44:0103:09:03.7003:09:03.70+01:30:148:137,3
155ORZECH Artur 1387Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM4049M 15500:00:0000:03:2000:48:2301:47:3602:40:5503:09:41.4503:09:41.45+01:30:528:147,3
156ŚWIĘCICKI Samuel 1309Team RemmersPŁOCHOCINM3066M 15600:00:0000:01:0200:44:4501:46:5402:39:5503:10:30.2503:10:30.25+01:31:418:167,2
157BULWAN Radosław 1402RZESZOWM4050M 15700:00:0000:51:3401:47:1602:41:5703:10:35.6503:10:35.65+01:31:468:177,2
158SMURA Rafal 1109TUREKM3067M 15800:00:0000:03:2500:55:4401:56:4802:44:2703:11:04.2003:11:04.20+01:32:158:187,2
159WITCZAK Paweł 1199Wieluń biegaWIELUŃM4051M 15900:00:0000:02:0400:44:2601:47:2002:41:4603:12:39.7503:12:39.75+01:33:518:227,2
159KAŁOWSKI Irek 1153www.pomocdlakaroliny.plNIEPORĘTM4052M 16000:00:0000:02:3500:48:1101:49:3302:43:1403:12:39.7503:12:39.75+01:33:518:227,2
161OKRÓJ Dawid 1110Deaf RunningGDAŃSKM3068M 16100:00:0000:00:3600:42:0401:47:5202:43:0503:13:28.7003:13:28.70+01:34:398:247,1
162KAIM Mariusz 1174Zakrzowiec Team ChallengeKRAKÓWM3069M 16200:00:0000:01:0800:46:1101:56:0102:45:5303:13:32.1503:13:32.15+01:34:438:247,1
163SOBCZAK Zbigniew 1221Mazurski WilkKRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)M3070M 16300:00:0003:13:40.0003:13:40.00+01:34:518:257,1
164HERMAN Ireneusz 1323LECA Z SIEMIANOWICSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3071M 16400:00:0000:01:2900:45:1901:54:0202:44:3003:14:18.1503:14:18.15+01:35:298:267,1
165GRABOWSKI Damian 1433Wkurw_teamSTANOWICEM4053M 16500:00:0000:01:3900:45:0801:45:4102:42:4803:14:19.9503:14:19.95+01:35:318:267,1
166SMOLUCH Ryszard 111ZAMOŚĆM4054M 16600:00:0000:03:0300:47:3001:46:5202:43:1603:15:11.8503:15:11.85+01:36:238:297,1
167MATUŁA Przemysław 1034UMCS BiegaLUBLINM5012M 16700:00:0000:02:5900:49:3301:56:2302:46:2403:15:16.0003:15:16.00+01:36:278:297,1
168MAGER Bartosz 1027RZESZÓWM4055M 16800:00:0000:03:0300:49:2601:53:2302:45:0003:15:17.2003:15:17.20+01:36:288:297,1
169GRUSZECKI Tomasz 1169RYBARZOWICEM4056M 16900:00:0000:00:4700:46:3201:50:3402:44:2803:15:18.4003:15:18.40+01:36:298:297,1
170POSIM Tomasz 1319miwidoRYKIM3072M 17000:00:0000:02:4200:50:2801:51:5702:45:3403:15:20.0503:15:20.05+01:36:318:297,1
171KLAUS Dominik 1114KS PIASECZNOPIASECZNOM4057M 17100:00:0000:03:4300:50:5701:51:2202:46:3803:15:31.6503:15:31.65+01:36:428:307,1
172HEBANOWSKI Łukasz 1330GDYNIAM4058M 17200:00:0000:02:0800:46:5601:53:2202:46:4203:15:34.8503:15:34.85+01:36:468:307,1
173BŁASZCZAK Błażej 1299KRAKÓWM3073M 17300:00:0000:01:3600:47:0901:52:0402:46:2303:15:36.5003:15:36.50+01:36:478:307,1
174CEGLARSKI Jacek 1398wkurw_teamLUBLINM4059M 17400:00:0000:03:2700:50:4101:58:1902:49:4403:16:42.2003:16:42.20+01:37:538:337,0
175WAWRZYNEK Michał 1455KRAKÓWM2028M 17500:00:0000:01:3600:47:0901:51:3602:46:2803:16:45.8003:16:45.80+01:37:578:337,0
176JANIK Łukasz 1377BUKOWSKOM3074M 17600:00:0000:02:1400:46:2301:54:4702:46:2203:16:47.0003:16:47.00+01:37:588:337,0
177DĄBRÓWKA Radosław 1361Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3075M 17700:00:0000:02:1400:44:2701:54:4502:46:2303:17:13.6503:17:13.65+01:38:248:347,0
178GAWRON Piotr 1380KB MCKIS JaworznoKRAKÓWM3076M 17800:00:0000:03:3800:47:0802:03:3602:52:2103:17:17.5003:17:17.50+01:38:288:347,0
179PAŚKO Rafał 1086Teatr S.A.N. i Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM4060M 17900:00:0000:01:2400:45:2701:56:1202:48:3903:19:11.1003:19:11.10+01:40:228:396,9
180BALWIERCZAK Piotr 1383Hercog Running TeamWROCŁAWM2029M 18000:00:0000:03:3900:50:4902:00:0302:51:3303:19:12.5503:19:12.55+01:40:238:396,9
181PĘKALA Jarosław 1226ZABRZEM5013M 18100:00:0000:02:4300:49:5701:56:0002:50:0803:19:15.2003:19:15.20+01:40:268:396,9
182KRAL Sebastian 1379JAWORZNOM3077M 18200:00:0000:03:3800:45:4002:02:1802:52:2303:19:17.2503:19:17.25+01:40:288:396,9
183SOBCZAK Maciej 1129Razem Trenujemy SportŁÓDŹM3078M 18300:00:0000:01:2800:47:0801:52:0802:48:1803:19:31.5003:19:31.50+01:40:428:406,9
184SIONKOWSKI Maciej 1275Crossfitter ChełmCHEŁMM4061M 18400:00:0002:51:4003:20:57.4003:20:57.40+01:42:088:446,9
185KOŃKA Mariusz 1092CHOJNÓWM4062M 18500:00:0000:01:1900:45:1501:48:0702:47:2603:23:06.7503:23:06.75+01:44:188:496,8
186FUS Jacek 1046RZESZÓWM604M 18600:00:0000:01:3000:45:1001:53:2402:50:1803:23:10.2003:23:10.20+01:44:218:506,8
187LEGIERSKI Piotr 1417MODLNICAM4063M 18700:00:0000:02:5500:46:5201:52:5802:49:5803:23:12.2503:23:12.25+01:44:238:506,8
188KRAKOWSKI Maciej 1459MIELECM2030M 18800:00:0000:03:3400:50:1301:53:5202:50:3903:23:13.1503:23:13.15+01:44:248:506,8
189STASZCZUK Jarosław 1217WATAHA-łączy nas bieganieBRZEGM4064M 18900:00:0000:01:2100:47:2701:56:2902:52:2403:23:22.8003:23:22.80+01:44:348:506,8
190MOTYKA Adam 1403RZESZÓWM3079M 19000:00:0000:57:0601:57:1302:51:4903:23:35.0003:23:35.00+01:44:468:516,8
191KALWARA Maciej 1353RZESZOWM3080M 19100:00:0000:03:3100:51:3201:55:1902:50:5103:23:37.4503:23:37.45+01:44:488:516,8
192STRZĘPKA Krzysztof 1389Krokodyle KolbuszowaPRZYŁĘKM5014M 19200:00:0000:03:2000:48:2401:49:1402:47:3603:23:40.9503:23:40.95+01:44:528:516,8
193STEC Sebastian 1307SiemuszowaPRZEMYŚLM4065M 19300:00:0000:01:5300:50:2601:56:1302:51:3703:23:47.8503:23:47.85+01:44:598:516,8
194KOZIOŁ Łukasz 1036WARSZAWA (MOKOTÓW)M3081M 19400:00:0000:02:2300:48:1201:57:2802:53:2303:24:09.5503:24:09.55+01:45:208:526,8
195GREGIER Krzysztof 1429PRZEMYŚLM4066M 19500:00:0000:02:4300:49:2701:56:5602:51:4203:25:01.1503:25:01.15+01:46:128:546,7
196WĘGRZYN Radosław 1280KROSNOM2031M 19600:00:0000:03:3300:51:5201:59:0702:55:1203:25:05.7003:25:05.70+01:46:168:556,7
197BOBALA Krystian 1363PRZEMYŚLM2032M 19700:00:0000:02:5000:50:4301:57:3802:54:0503:25:21.1003:25:21.10+01:46:328:556,7
198PIASEK Pawel 1138TriunlimitedOSTROŁĘKAM2033M 19800:00:0000:03:0500:54:0702:01:5402:56:2103:25:57.9503:25:57.95+01:47:098:576,7
199PIASEK Piotr 1139TriunlimitedOSTROŁĘKAM5015M 19900:00:0000:03:0600:54:0702:04:1502:56:2503:25:58.4003:25:58.40+01:47:098:576,7
200KIN Rafał 1211AZS PWSZ KROSNOODRZYKOŃM3082M 20000:00:0000:02:3100:52:2401:57:4602:55:1003:26:25.2003:26:25.20+01:47:368:586,7
201GAŁĄZKA Marcin 1314ESK EKO SERWIS KOTŁY TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM4067M 20100:00:0000:03:2100:51:2801:56:0302:53:0603:26:41.5003:26:41.50+01:47:528:596,7
202SIERADZKI Dariusz 1024GLIWICEM3083M 20200:00:0000:03:0900:48:1102:07:4402:56:5003:26:46.8503:26:46.85+01:47:588:596,7
203DZIANO Łukasz 1014SIEMIANOWICE ŚL.M3084M 20300:00:0000:02:0000:51:3002:14:0102:58:4903:26:48.1003:26:48.10+01:47:598:596,7
204SOSZYŃSKI Piotr 1117GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM4068M 20400:00:0000:02:5800:56:5301:59:5802:57:1603:29:31.5503:29:31.55+01:50:429:066,6
205BUBICZ Krzysztof 1045wkurw_teamŚWIDNIKM3085M 20500:00:0000:02:4400:50:0802:02:1502:56:2303:29:33.5003:29:33.50+01:50:449:066,6
206DOMANSKI Jarek 1168Gazele na starcieWARSZAWAM3086M 20600:00:0000:02:5900:54:4901:59:5502:58:4503:29:33.6003:29:33.60+01:50:449:066,6
207NIEMIEC Tomasz 1298NH TeamWROCŁAWM3087M 20700:00:0000:00:5300:44:2101:53:1002:53:2003:29:35.3503:29:35.35+01:50:469:066,6
208PANCZENKO Kamil 1412WKURW_TEAMLUBLINM2034M 20800:00:0000:02:5400:52:1902:04:2903:00:0303:29:37.1503:29:37.15+01:50:489:066,6
209SCHILLER Fryderyk 1167Schody HiszpańskieMIKOLOWM4069M 20900:00:0000:02:2700:53:0402:00:1302:57:0003:30:11.6003:30:11.60+01:51:229:086,6
210WRONA Sylwester 1405KRAKÓWM4070M 21000:00:0000:02:4100:49:4201:57:0002:56:2003:30:55.7503:30:55.75+01:52:079:106,5
211FEDAN Łukasz 1079LASZKIM3088M 21100:00:0000:02:4400:50:1602:03:4502:59:0203:31:17.8503:31:17.85+01:52:299:116,5
212SZEPIELAK Dawid 1246Bieganie SzydercówTARNÓWM3089M 21200:00:0000:03:2800:52:5401:59:1402:58:1903:31:27.5503:31:27.55+01:52:389:116,5
213ZABIELSKI Grzegorz 1073wkurw_teamLUBLINM4071M 21300:00:0000:01:2100:48:3902:01:1902:55:1303:32:04.4003:32:04.40+01:53:159:136,5
214WILK Rafał 1364SEKCJA PIASKIPIASKIM4072M 21400:00:0000:02:1600:51:5001:58:1002:57:2803:32:45.3503:32:45.35+01:53:569:156,5
215MOCIO Michał 1362Przemyskie SercaPRZEMYŚLM3090M 21500:00:0000:02:5000:50:5301:57:4002:58:0403:32:45.9503:32:45.95+01:53:579:156,5
216KOBIAŁKA Irek 1316DĘBICAM4073M 21600:00:0000:03:0900:52:5702:07:4703:02:4703:32:50.1003:32:50.10+01:54:019:156,5
217WOCH Sławomir 1422LUBLINM3091M 21700:00:0000:03:2900:55:5002:02:1203:00:3103:34:59.4003:34:59.40+01:56:109:206,4
218JASIURSKI Grzegorz 1340Corpora ex armarioWĘGRÓWM4074M 21800:00:0000:02:1500:52:3102:01:4903:00:4103:36:40.3003:36:40.30+01:57:519:256,4
219GOŁOŚ Michał 1347Corpora ex armarioWARSZAWAM3092M 21900:00:0000:02:1500:52:3202:01:4803:00:4103:36:41.0003:36:41.00+01:57:529:256,4
220WIŚNIEWSKI Piotr 1427Piotr Wiśniewski Double DigitKRAKOWM3093M 22000:00:0000:03:4200:52:3502:02:2903:01:2003:36:44.6003:36:44.60+01:57:559:256,4
221BUTKIEWICZ Mateusz 1295Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM2035M 22100:00:0000:02:1100:50:0502:03:0003:03:4303:36:57.1503:36:57.15+01:58:089:256,4
222BACZA Piotr 1426ŻURAWICAM4075M 22200:00:0000:02:4200:49:2401:56:0903:01:4203:37:01.7003:37:01.70+01:58:129:266,4
223PELCZAR Jakub 1337PIASECZNOM3094M 22300:00:0000:02:0600:52:1602:03:2203:02:2503:37:02.0003:37:02.00+01:58:139:266,4
224WOŹNY Łukasz 1216RZESZÓWM3095M 22400:00:0000:03:1600:51:3702:06:2303:00:0403:37:04.4503:37:04.45+01:58:159:266,4
225CHORBIŃSKI Krystian 1338NOWA WOLAM3096M 22500:00:0000:02:0600:52:1702:03:2203:02:2703:37:12.4003:37:12.40+01:58:239:266,4
226BŁOCH Szymon 1303ŁÓDŹM2036M 22600:00:0000:02:1100:50:5502:01:1803:02:1803:37:49.0003:37:49.00+01:59:009:286,3
227MATUSZAK Jakub 1061NowoczesnySport.plRZESZÓWM3097M 22700:00:0000:03:1600:51:3802:06:2903:00:0503:38:01.4003:38:01.40+01:59:129:286,3
228KĘDZIOR Michał 1052Drużyna SzpikuRZESZÓWM3098M 22800:00:0000:03:1600:51:3902:06:2303:00:0503:38:03.0003:38:03.00+01:59:149:286,3
229KASPROWICZ Piotr 1439Fun&RunCZUDECM3099M 22900:00:0000:03:2200:48:1802:00:2903:06:4803:39:19.8003:39:19.80+02:00:319:326,3
230POLAK Robert 1368RYKIM5016M 23000:00:0000:01:2300:50:2302:06:0503:04:0803:39:58.3003:39:58.30+02:01:099:336,3
231CHOMIUK Adrian 1325Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM30100M 23100:00:0000:01:5100:52:5502:11:1103:08:4003:40:35.7003:40:35.70+02:01:469:356,3
232KUCHARZAK Norbert 1326Jazzanova Pub Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM2037M 23200:00:0000:01:5000:52:5702:11:1103:08:4103:41:31.1503:41:31.15+02:02:429:376,2
233CHYLAK Paweł 1054PIASECZNOM30101M 23300:00:0000:01:4600:47:1502:00:1903:04:1703:42:28.2503:42:28.25+02:03:399:406,2
234SZLICHTYNG Łukasz 1279Crossfitter Box ChełmCHELMM30102M 23400:00:0000:03:3400:51:2601:58:4603:04:2803:42:38.0003:42:38.00+02:03:499:406,2
235NOWOSADZKI Wojciech 1208KROSNOM30103M 23500:00:0000:02:3300:55:5402:04:3503:08:0303:42:41.8503:42:41.85+02:03:539:406,2
236WAŻNY Andrzej 1394TynexpolRZESZÓWM4076M 23600:00:0001:00:3102:16:5103:10:5103:42:48.1003:42:48.10+02:03:599:416,2
237CYPARSKI Atrur 1182-BRZOZÓWM4077M 23700:00:0000:02:4900:51:2902:05:0003:07:2703:42:53.1003:42:53.10+02:04:049:416,2
238MYŚLIŃSKI Tomasz 1040biegusiem.plRADOMM4078M 23800:00:0000:02:3700:50:5202:03:4203:08:0503:44:43.8003:44:43.80+02:05:559:466,1
239KUTKOWSKI Jan 1401Hyundai RadomRADOMM30104M 23900:00:0000:02:3800:50:5202:03:4203:08:0603:44:45.0003:44:45.00+02:05:569:466,1
240BALON Marcin 1371Volume TradingKROSNOM4079M 24000:00:0000:02:2800:52:5202:05:3203:07:2303:44:48.2503:44:48.25+02:05:599:466,1
241BIDNIK Jakub 1374KROSNOM4080M 24100:00:0000:02:2800:52:5302:05:3203:07:2103:44:59.8503:44:59.85+02:06:119:466,1
242NALEPA Tomasz 1291RZESZÓWM30105M 24200:00:0000:01:1700:48:0702:03:1903:10:5603:45:12.9003:45:12.90+02:06:249:476,1
243MAGOŃ Łukasz 1415Husaria Race TeamKRACZKOWAM30106M 24300:00:0000:02:0000:55:2202:10:2703:05:4703:45:41.8003:45:41.80+02:06:539:486,1
244NAKONIECZNY Jacek 1367SII POWER PEOPLELUBLINM30107M 24400:00:0000:03:1900:55:0602:14:3603:11:5703:46:34.2003:46:34.20+02:07:459:516,1
245KAJCA Jakub 1318Eskie StarsKRAKOWM30108M 24500:00:0000:03:4701:06:0002:19:1603:16:2003:49:03.2003:49:03.20+02:10:149:576,0
246PRZYBYŁ Slawomir 1210KRAKÓWM4081M 24600:00:0000:01:4100:52:3402:12:4203:11:3803:49:03.6003:49:03.60+02:10:149:576,0
247GAJDA Piotr 1301#YOLOTEAMKRKKRAKOWM5017M 24700:00:0000:03:4400:58:4202:24:2503:16:3603:49:05.7503:49:05.75+02:10:179:576,0
248ZUBA Rafał 1442NOWY SĄCZM2038M 24800:00:0000:01:3000:42:3101:58:5103:06:2303:51:10.8003:51:10.80+02:12:2210:036,0
249CZOCHARA Robert 1083amatorOPOLEM4082M 24900:00:0000:03:4200:52:1502:21:3103:12:5903:51:14.2003:51:14.20+02:12:2510:036,0
250SZPAKOWSKI Andrzej 155Fun&RunNIEWODNAM4083M 25000:00:0000:02:2000:55:4102:24:1403:18:4503:51:30.3503:51:30.35+02:12:4110:036,0
251WYDRO Rafał 154Fun&RunSTRZYŻÓWM4084M 25100:00:0000:02:1900:55:4302:24:1403:18:4603:51:58.5503:51:58.55+02:13:0910:055,9
252IWANEK Sebastian 1069Biegusiem.plRYKIM30109M 25200:00:0000:02:4100:52:2302:13:4903:16:3403:52:39.4503:52:39.45+02:13:5010:065,9
253DRZAŁ Damian 1258WYSOKA GŁOGOWSKAM30110M 25300:00:0000:01:1800:48:0502:03:2003:11:2003:53:45.8503:53:45.85+02:14:5710:095,9
254LESZCZYŃSKI Aleksander 1189wkurw_teamNOWY SĄCZM30111M 25400:00:0000:03:0200:58:4802:13:3403:17:1203:55:52.9003:55:52.90+02:17:0410:155,9
255LEJA Marek 1026Tak Lubię SandomierzJAROSŁAWM4085M 25500:00:0000:02:4700:45:4102:02:5903:11:4903:56:02.3503:56:02.35+02:17:1310:155,8
256MĄKOSA Konrad 1029WKURW_TEAMWARSZAWAM4086M 25600:00:0000:03:2800:59:3502:14:5103:20:1303:57:01.9003:57:01.90+02:18:1310:185,8
257OLEKSY Przemysław 1205TUREKM4087M 25700:00:0000:03:2700:56:1702:25:0903:21:1003:57:54.0003:57:54.00+02:19:0510:205,8
258PIĄSTKA Daniel 1130KAWĘCZYNM4088M 25800:00:0000:03:2700:56:1702:25:0903:21:1003:57:54.1003:57:54.10+02:19:0510:205,8
259SOT Lucjan 1116A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAKWETLINAM5018M 25900:00:0000:01:5900:59:5402:17:1103:24:1704:01:27.5504:01:27.55+02:22:3810:295,7
260CHOLEWA Łukasz 1053WOŁOMINM30112M 26000:00:0000:02:1600:55:1602:23:2003:25:2104:01:29.4004:01:29.40+02:22:4010:295,7
261OKOŃSKI Krzysztof 1224POZNAŃM2039M 26100:00:0000:02:1201:00:2502:30:0403:29:4404:01:31.7504:01:31.75+02:22:4310:305,7
262WÓJCIK Łukasz 1355Cytrynowe Curry???LUBLINM30113M 26200:00:0000:03:4500:59:5802:14:3703:22:2604:06:33.4004:06:33.40+02:27:4410:435,6
263SKOWROŃ Jakub 1009MARUSZÓWM30114M 26300:00:0000:02:4400:59:0202:20:2303:28:1104:11:03.4504:11:03.45+02:32:1410:545,5
264PRZYBYŁA Krzysztof 1090ŚWIĘTOCHŁOWICEM4089M 26400:00:0000:02:5301:06:3002:31:0903:36:5604:12:08.0504:12:08.05+02:33:1910:575,5
265SAMEK Artur 1449BOCHNIAM4090M 26500:00:0000:03:1001:00:3402:26:0103:28:4704:12:40.3004:12:40.30+02:33:5110:595,5
266KRZYCH Marcin 1038PolSourceKRAKÓWM30115M 26600:00:0000:02:2401:00:5702:19:4703:31:2904:13:52.0004:13:52.00+02:35:0311:025,4
267WASILEWSKI Marcin 211WW TEAMLUBLINM4091M 26700:00:0000:02:5601:03:0702:31:3303:39:0104:16:54.9504:16:54.95+02:38:0611:105,4
268JEZIOREK Józef 1115ŁAPCZYCAM4092M 26800:00:0000:03:0701:00:1302:24:0003:34:4604:27:01.2504:27:01.25+02:48:1211:365,2
269REY Andrzej 1184WARSZAWAM4093M 26900:00:0000:03:3501:00:5502:38:1904:46:36.7504:46:36.75+03:07:4812:274,8
270MIRECKI Jan 1120WARSZAWAM4094M 27000:00:0000:03:0601:14:4102:50:0604:12:5205:02:56.1505:02:56.15+03:24:0713:104,6
Niesklasyfikowani
GÓRYŃSKI Rafał 1239RYBNIKM20DNF DNF03:50:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 271 wynik(ów)