V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 44,6KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-01-26
Miejsce:
Cisna
Dystans:
44,6 km
Zgłoszonych:
752
Wystartowało:
656
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
649
Na trasie:
2

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.1km | 18km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.1km18km26.5km34.2km40.7kmKara/
bonifikata
Czas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1KOCZWARA Tomasz 3RADOMYŚL WIELKIM401M 100:00:3601:15:3201:55:4902:29:0703:00:3203:18:01.1003:18:01.10 4:2613.5
2KIDA Paweł 659ŁOWISKOM201M 202:02:4702:36:2803:10:2703:28:10.3503:28:10.35+00:10:094:4012.9
3JENDRYCH Artur 701BIEGAJACY ŚWIDNIKŚWIDNIKM202M 300:00:3101:21:0702:02:3402:38:4503:11:2203:29:59.4003:29:59.40+00:11:584:4212.7
4KRUBA Marcin 614JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWM301M 400:00:3401:21:0802:02:3502:36:4703:12:0303:31:45.4503:31:45.45+00:13:444:4412.6
5CZYŻ Grzegorz 212GRUPA AZOTY - AUTOMATYKA TARNÓWBOGUMIŁOWICEM501M 500:00:3701:18:1001:59:3902:36:0303:12:1903:33:00.1003:33:00.10+00:14:594:4612.6
6TOMASIK Stanisław 641GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKM302M 600:01:0801:22:3602:06:0402:42:0203:15:2303:33:08.1503:33:08.15+00:15:074:4612.6
7ŻUCHOWSKI Daniel 770MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM303M 700:00:2501:21:0702:03:4802:40:2103:15:1303:34:16.9003:34:16.90+00:16:154:4812.5
8SZAPAR Przemyslaw 732BIEGAMINA. SCARPAGDYNIAM402M 800:00:4201:21:0602:03:4702:40:1503:17:2003:39:29.7003:39:29.70+00:21:284:5512.2
9PAWŁOWSKI Arkadiusz 526ROCK&RUNWARSZAWAM304M 900:00:3601:23:1202:06:5902:43:4303:20:1303:39:52.9003:39:52.90+00:21:514:5512.2
10MORAWA Mateusz 754LACHO TEAMRADZISZÓWM403M 1000:00:4201:26:5902:13:0702:48:4203:23:2203:42:49.3003:42:49.30+00:24:484:5912
11ZIAJKA Karol 739RYMANÓWM203M 1100:02:0401:27:1202:12:3502:50:2203:24:3303:42:54.2003:42:54.20+00:24:534:5912
12BAŁATKA Krzysztof 389AZS WSGK KUTNOKUTNOM305M 1200:00:2901:26:0902:10:5502:46:1503:22:5903:43:43.2503:43:43.25+00:25:425:0012
13BARAN Wojtek 215OKNOPLAST RUNNING TEAMZABAWA/WIELICZKAM306M 1300:00:3001:22:1302:07:3002:45:5603:24:1303:46:05.5003:46:05.50+00:28:045:0411.8
14BIAŁOWĄS Tomasz 520STAJNIA BALONARZESZÓWM307M 1400:01:1001:27:0702:13:2502:51:0003:26:4703:47:20.6003:47:20.60+00:29:195:0511.8
15KWIATKOWSKI Michael 56KRAKÓWM308M 1500:00:3201:24:4502:09:4702:48:0603:27:1603:48:35.8503:48:35.85+00:30:345:0711.7
16WÓJCIK Jacek 449GWOŹNICA GÓRNAM404M 1600:01:1401:28:1102:15:2102:53:2503:30:2903:49:32.1503:49:32.15+00:31:315:0811.7
17PASIECZNY Robert 393FARTLEK GOGORZYCEM405M 1700:00:3801:26:0902:12:3402:50:3703:28:1300:02:0003:51:12.4503:51:12.45+00:33:115:0811.7
18ORŁOWSKI Andrzej 227POTRENUJEMY?CEZARYNM204M 1800:00:3301:23:3102:10:4302:53:5303:31:2503:52:09.1003:52:09.10+00:34:085:1211.5
19TRYNIECKI Krzysztof 262LUBACZÓWM406M 1900:01:3201:56:5903:54:48.1003:54:48.10+00:36:475:1511.4
20GOŚCINIEWICZ Paweł 343ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM407M 2000:00:3201:27:2102:16:3402:58:4703:36:0503:54:58.2503:54:58.25+00:36:575:1611.4
21ZYSKOWSKI Andrzej 524GORDON MOTORYZACJAOLSZTYNM408M 2100:01:1201:30:4702:17:4702:57:4803:35:3303:56:17.2003:56:17.20+00:38:165:1711.3
22KUDŁAK Paweł 567PORANNY PATROLKRAKÓWM309M 2200:00:4701:30:5202:17:4002:57:5803:35:2703:56:43.6503:56:43.65+00:38:425:1811.3
23MATYASZEK Waldemar 740JASIEŃM409M 2300:00:5001:27:2102:15:2202:56:1403:35:3303:56:49.4503:56:49.45+00:38:485:1811.3
24KOBIERSKI Piotr 14UKA ULTRAS RUNNERSWARSZAWAM4010M 2400:00:3801:28:3202:17:1302:57:4203:35:3103:57:03.1003:57:03.10+00:39:025:1811.3
25SOKOŁOWSKI Marek 5ALPIN SPORT TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAM502M 2500:00:3401:27:5502:16:2002:58:1903:37:0103:58:43.5003:58:43.50+00:40:425:2111.2
26PIETRZYK Wojciech 365LACHO TEAMKRAKÓWM4011M 2600:00:4301:27:1502:13:4402:54:4503:36:3403:59:15.9003:59:15.90+00:41:145:2111.2
27PABIAN Paweł 755WALKABOUT TEAMKRASNEM3010M 2700:01:2301:28:3902:17:3302:59:1703:37:2103:59:17.4003:59:17.40+00:41:165:2111.2
28JASŁOWSKA Justyna 94POSMAKUJ RUN TEAMJEDLUCZEK301K 100:00:5401:31:4202:20:4703:00:3503:38:0003:59:19.9003:59:19.90+00:41:185:2111.2
29SZAPORÓW Łukasz 100INFINITY-GYMPROSZOWICEM3011M 2800:00:3401:26:2802:15:5302:58:1003:38:3204:01:13.7504:01:13.75+00:43:125:2411.1
30WAŻNY Stanisław 281MEDIA LUBACZOWSKIELUBACZÓWM4012M 2900:01:3101:26:5302:13:5002:56:1503:38:0604:01:33.5504:01:33.55+00:43:325:2411.1
31NIEZGODA Marcin 381KKB MOSIR KROSNOKROSNOM205M 3000:00:3101:30:1802:20:1003:00:2403:39:4404:01:45.2004:01:45.20+00:43:445:2511.1
32STAŃKO Paweł 396BIESY I CZORTYLUTOWISKAM4013M 3100:02:0901:37:2802:26:0703:07:0903:43:1804:02:30.4004:02:30.40+00:44:295:2611
33MĄKA Sławomir 493STARGLASS TEAM OSTROŁĘKAOSTROŁEKAM503M 3200:00:4001:31:1802:20:0803:01:0403:40:4404:03:41.6004:03:41.60+00:45:405:2711
34MARZEC Grzegorz 236GMINA STRZELCE OPOLSKIESZCZEPANEKM4014M 3300:00:4001:34:3102:24:1103:05:1003:43:4704:04:38.3004:04:38.30+00:46:375:2910.9
35BĘTKOWSKI Wojciech 263BRYGADA BESKIDÓWSTRÓŻEM504M 3400:00:3201:30:4602:21:5003:04:5703:43:5504:05:16.4004:05:16.40+00:47:155:2910.9
36DYDIO Piotr 551PID-MILL TEAMSANOKM505M 3500:00:4901:33:4002:22:1203:03:5103:43:5704:05:49.3504:05:49.35+00:47:485:3010.9
37KIMMER Jakub 238BIEGING TEAM ZELÓWZELÓWM3012M 3600:00:5901:35:2802:24:3703:05:3203:44:5704:05:56.2504:05:56.25+00:47:555:3010.9
38LUBAŃSKI Robert 670BUKOWICEM506M 3700:01:1601:33:1602:23:0903:05:0003:44:3904:07:10.4004:07:10.40+00:49:095:3210.8
39PIĘKOŚ Marek 736JEDLICZEM3013M 3800:01:1901:32:3202:21:3703:04:2103:45:3504:08:10.7004:08:10.70+00:50:095:3310.8
40KORAB Robert 78RZESZÓWM4015M 3900:00:3401:33:4002:23:3203:05:0403:46:3404:09:03.7004:09:03.70+00:51:025:3510.7
41MACKIEWICZ Roman 181ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹM507M 4000:02:0902:17:4704:09:14.8504:09:14.85+00:51:135:3510.7
42GOŁĄB Marek 216STAY INSANELUBLINM3014M 4100:00:4201:34:1002:25:5603:09:4803:48:4704:10:06.9004:10:06.90+00:52:055:3610.7
43BRENDZOWSKI Adam 69SOLINATEAM / RUNONLINETEAMPOLAŃCZYKM3015M 4200:00:5801:33:1002:22:5703:06:2803:48:4104:11:01.5504:11:01.55+00:53:005:3710.7
44SZWAJA Mateusz 738OTK RZEŹNIK/UKS KOMETA GLIWICEGLIWICEM206M 4300:00:2801:27:2602:18:4903:05:4103:46:3704:11:08.6004:11:08.60+00:53:075:3710.7
45CHODAKOWSKI Rafał 273OSTROBIECĆMIELÓWM4016M 4400:01:3401:37:2802:29:4303:10:3903:49:4204:11:13.7504:11:13.75+00:53:125:3710.7
46ŚLĘCZKA Damian 193BIOMEDYCYNA SP. Z O.O. RZESZÓWRZESZÓWM3016M 4500:01:1601:34:4202:26:0003:09:1703:49:4504:11:37.3504:11:37.35+00:53:365:3810.6
47LANGE Beata 513BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJK401K 200:01:1401:35:5402:26:3403:09:2103:49:4504:11:58.4004:11:58.40+00:53:575:3810.6
48KALINOWSKI Łukasz 16WARSZAWAM3017M 4600:00:4901:36:4902:28:0803:10:4303:50:2004:12:03.2504:12:03.25+00:54:025:3910.6
49KLONOWSKI Jacek 264BIAŁOWIEŻAM4017M 4700:00:3901:28:1802:15:1103:00:4603:45:5304:12:06.8004:12:06.80+00:54:055:3910.6
50TAJCHMAN Jarosław 686RZESZÓWM3018M 4800:01:1601:38:5502:31:1903:11:4503:50:2104:12:07.7004:12:07.70+00:54:065:3910.6
51RUDZKI Tomasz 182RAJSPORT ACTIVEKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4018M 4900:02:0902:17:5004:12:14.7004:12:14.70+00:54:135:3910.6
52DYREK Michał 653MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAM3019M 5000:00:5101:31:1002:22:5503:06:4303:48:4204:12:16.7004:12:16.70+00:54:155:3910.6
53MAZUREK Robert 485LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE / LUBELAKYLUBLINM4019M 5100:00:4101:34:1002:25:5503:09:4803:49:4404:14:05.8504:14:05.85+00:56:045:4110.5
54ZAGÓRNY Robert 368MBM KAZIMIERÓWHALINÓWM4020M 5200:02:2001:36:4702:26:3603:07:0003:49:5404:14:21.8504:14:21.85+00:56:205:4210.5
55DOMISZEWSKA Maria 2USTRZYKI DOLNEK501K 300:00:4001:33:0102:23:0903:08:1203:48:4000:02:0004:14:42.7004:14:42.70+00:56:415:3910.6
56PTASZYŃSKI Wojciech 543FROMBORKM4021M 5300:00:5101:34:1602:27:1203:09:4703:52:1304:15:22.3504:15:22.35+00:57:215:4310.5
57ROHAN Łukasz 44PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3020M 5400:00:4801:27:5202:19:3903:06:0603:51:2504:16:23.5004:16:23.50+00:58:225:4410.4
58BORYS Andrzej 553ŁAZYM4022M 5500:00:3701:30:5402:26:0103:15:3803:56:0604:16:24.5004:16:24.50+00:58:235:4410.4
59FUS Maciej 148RZESZÓWM3021M 5600:00:4501:34:1102:24:0203:10:3203:53:1604:17:32.6504:17:32.65+00:59:315:4610.4
60DYREK Mateusz 566MSZANA GÓRNAM3022M 5700:00:5101:33:5802:25:5403:10:5103:54:0804:18:23.0004:18:23.00+01:00:215:4710.4
61BEREŚ Arkadiusz 741STUDIO REBELLRZESZÓWM3023M 5800:00:3301:35:0202:32:1803:16:1703:57:1104:18:30.0004:18:30.00+01:00:285:4710.4
62KMAK Sławek 706PAPIKIGRYBÓWM4023M 5900:00:4701:34:4002:27:3803:12:1103:55:1604:18:35.7004:18:35.70+01:00:345:4710.3
63GWIZDAK Justyna 577WATER TEAMRZESZÓWK302K 400:01:1501:37:0802:30:5303:16:2103:57:2004:19:23.5504:19:23.55+01:01:225:4810.3
64DELEKTA Jan 260DJŁOWISKOM4024M 6000:01:3901:38:4902:33:0903:17:2604:20:01.8004:20:01.80+01:02:005:4910.3
65WOLSKI Marcin 465WOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMKRAKÓWM3024M 6100:00:4501:37:2902:28:0803:12:2603:56:2704:20:06.8004:20:06.80+01:02:055:4910.3
66DELEKTA Dariusz 235DELNOVAŁOWISKOM3025M 6200:01:4001:39:1602:33:0803:17:2504:20:11.2004:20:11.20+01:02:105:5010.3
67ŁOSKOT Tomasz 562WILGAM4025M 6300:00:3901:34:3902:28:0603:14:3903:57:1604:20:41.6004:20:41.60+01:02:405:5010.3
68FIGLEWICZ Piotr 572MYŚLENICEM3026M 6400:03:2601:45:3502:40:4803:20:2604:21:25.1004:21:25.10+01:03:245:5110.2
69ZUREK Pawel 15HULLM3027M 6500:00:3401:31:2002:26:1703:12:1803:56:0704:22:18.7004:22:18.70+01:04:175:5210.2
70ŁAKOMY Tomasz 45DACZA TURYSTY I BIEGACZA ZAKOPANEOLESZYCEM3028M 6600:00:5701:37:2402:29:2603:15:2504:23:05.5504:23:05.55+01:05:045:5310.2
71KRYM Katarzyna 719HERZOG RUNNING TEAMSMOLECK402K 500:01:3001:42:3002:35:4803:18:3804:23:26.2504:23:26.25+01:05:255:5410.2
72ŁUKASIK Michał 286VELOBIKE SKLEP I SERWISBUSKO-ZDROJM3029M 6700:00:4701:37:1702:30:3803:16:3404:23:38.6504:23:38.65+01:05:375:5410.2
73JANECKA Artur 239BIEGING TEAM ZELÓWŁASKM3030M 6800:02:0701:37:0102:29:0503:15:2004:24:40.0504:24:40.05+01:06:385:5610.1
74GAWRON Marcin 521ROOKS TEAM / IDEO ACTIVE TEAMNOWY BOREKM3031M 6900:00:4701:36:5102:28:4303:17:4604:25:17.2504:25:17.25+01:07:165:5610.1
75WÓJCIK Krzysztof 114NIGHT RUNNERS ŚWILCZAŚWILCZAM4026M 7000:01:0201:35:5002:27:3703:14:1004:25:29.0504:25:29.05+01:07:275:5710.1
76FLĄDRO Daniel 274WOKOWICEM4027M 7100:00:4901:33:4002:26:5703:16:2804:25:30.4504:25:30.45+01:07:295:5710.1
77POPIEL Andrzej 705POPSMART.PLKRAKÓWM3032M 7200:00:3301:31:2602:23:0403:16:4304:26:30.0004:26:30.00+01:08:285:5810
78GUZIK Łukasz 771ŁYSOKANIEM3033M 7300:01:2501:41:4502:35:4903:19:0604:26:34.3004:26:34.30+01:08:335:5810
79SOLAREWICZ Tomasz 585LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONALUTONM4028M 7400:01:5201:37:2902:29:0903:16:2504:03:1604:27:39.1004:27:39.10+01:09:386:0010
80KOMISARCZYK Anna 537WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK303K 600:00:3601:39:0602:31:4503:19:4304:03:2104:28:03.7004:28:03.70+01:10:026:0010
81WALASEK Grzegorz 342BIEGUSIEM.PLRYKIM4029M 7500:01:0101:34:4302:29:5203:19:5004:02:5404:28:38.6504:28:38.65+01:10:376:0110
82JASTRZĄB Piotr 246DEKAN LESKOLESKOM508M 7600:00:4201:38:3902:34:2603:23:1904:06:5204:28:54.6504:28:54.65+01:10:536:0110
83KLIMEK Mateusz 199SZCZECINM3034M 7700:00:4801:36:0102:30:2003:19:0104:03:2004:29:28.0004:29:28.00+01:11:266:029.9
84POTRZESZCZ Tomasz 584LKB RUDNIKGADKAM4030M 7800:02:1901:37:3002:32:1803:18:5504:03:5504:29:54.6004:29:54.60+01:11:536:039.9
85POTRZESZCZ Grzegorz 21MIRZECM4031M 7900:02:2001:37:5402:32:1203:19:1904:03:5504:29:54.8504:29:54.85+01:11:536:039.9
86KRAWCZAK Paulina 144BIEGUSIEM.PLDĘBLINK304K 700:01:0101:37:4702:33:4303:24:2104:07:0404:30:28.5004:30:28.50+01:12:276:039.9
87SZPINDA Sebastian 460BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJM4032M 8000:00:4301:36:0002:29:4403:19:2504:05:4404:31:54.8004:31:54.80+01:13:536:059.8
88KOSTKA Janusz 637POSMAKUJ RUN TEAMSZCZEPAŃCOWAM509M 8100:00:5501:31:4602:25:0603:16:0804:02:5304:32:19.6504:32:19.65+01:14:186:069.8
89BIESZCZAD Mateusz 295NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMWOJASZÓWKAM3035M 8200:02:2301:41:2902:34:3003:19:4504:04:5904:32:20.7004:32:20.70+01:14:196:069.8
90KUSTROŃ Adam 629PULEXKROSNOM5010M 8300:02:1401:38:4802:29:1303:19:4104:05:1304:32:28.5504:32:28.55+01:14:276:069.8
91DĄBROWICZ Jakub 548KOMORNIKIM3036M 8400:00:4401:40:4902:37:1603:23:4904:07:5204:32:48.0504:32:48.05+01:14:466:069.8
92KOŁACKA Martyna 176WODZISŁAW ŚLĄSKIK305K 800:00:4801:39:3502:34:1503:24:1404:09:1504:33:40.3004:33:40.30+01:15:396:089.8
93LONC Tomasz 446M&T WYJADACZE PARÓWKÓWRZESZÓWM4033M 8500:00:4301:36:2502:32:5803:19:0704:08:4204:34:10.6504:34:10.65+01:16:096:089.8
94REJ Mirosław 445M&T WYJADACZE PARÓWKÓWMIELECM3037M 8600:00:4101:36:2202:27:3003:18:2204:08:3904:35:02.5004:35:02.50+01:17:016:109.7
95SMOLEN Janusz 415LUTONM4034M 8700:01:5501:42:4002:36:3503:26:2104:10:3304:35:28.7004:35:28.70+01:17:276:109.7
96BAĆMAGA Grzegorz 698BIEGIEM RADOMRADOMM5011M 8800:00:3901:42:2502:39:4803:28:1004:12:1204:36:48.7004:36:48.70+01:18:476:129.7
97STACHURSKI Piotr 673JEDLNIA LETNISKOM3038M 8900:00:3701:33:0602:29:5103:22:1804:11:4404:37:30.5004:37:30.50+01:19:296:139.6
98GRABIEC Marcin 627KOLBUSZOWAM3039M 9000:02:1101:36:5202:31:3003:20:1204:09:4204:37:33.2004:37:33.20+01:19:326:139.6
99SARKA Bartłomiej 86RABKA-ZDRÓJM3040M 9100:01:3901:44:4002:43:2703:31:1104:13:4404:37:34.7504:37:34.75+01:19:336:139.6
100TKACZEWSKI Piotr 224MIECHÓWMIECHÓWM4035M 9200:01:3501:47:1002:45:2703:32:0304:14:2604:37:37.2504:37:37.25+01:19:366:139.6
101CIĘŻKOWSKI Sławomir 153TARNÓWM4036M 9300:01:3101:41:5802:42:3603:31:2804:14:0404:37:38.3504:37:38.35+01:19:376:139.6
102SIWCZUK Aleksandra 302WARSZAWAK306K 900:01:2001:44:5502:41:5203:29:4504:14:0704:37:51.0504:37:51.05+01:19:496:139.6
103AGRES Paweł 217KW KOTŁOWNIALUBLINM3041M 9400:01:0301:41:2102:36:5903:30:2704:15:0104:38:06.5504:38:06.55+01:20:056:149.6
104GUDOWSKI Krystian 623SANOKM3042M 9500:01:4801:50:4602:45:1603:32:2004:15:2804:38:08.9004:38:08.90+01:20:076:149.6
105OCHYRA Konrad 488LESKOM207M 9600:01:2701:40:0902:39:0003:31:4004:15:4004:38:10.9004:38:10.90+01:20:096:149.6
106GAWROŃSKI Kamil 542BIEGING TEAM ZELÓWZELÓWM208M 9700:02:1301:47:1802:46:5603:31:5304:15:3904:39:04.3004:39:04.30+01:21:036:159.6
107PIASECZNY Marcin 534RUN-GKRAKÓWM4037M 9800:01:0301:39:3602:39:3403:30:3704:15:2404:39:45.0504:39:45.05+01:21:436:169.6
108GRĘBOWIEC Mateusz 282TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM3043M 9900:01:4501:41:1102:36:4003:29:2704:15:2904:40:53.4004:40:53.40+01:22:526:179.5
109NALAZEK Marcin 67PIASECZNO RUNINGWARSZAWAM3044M 10000:02:0001:42:0102:39:0003:29:1404:15:2404:41:25.2504:41:25.25+01:23:246:189.5
110ZAJĄC Józef 180JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁTULIGŁOWYM4038M 10100:01:3601:46:2402:44:3103:33:4604:18:2404:41:42.0004:41:42.00+01:23:406:189.5
111FELUCH Krzysztof 722ORA WARSZAWAWARSZAWAM4039M 10200:01:0801:46:1302:46:3903:37:0504:19:4104:42:13.8504:42:13.85+01:24:126:199.5
112JENERALSKI Miłosz 495FREE PALESTINETUCHOLAM4040M 10300:01:3201:38:0402:35:5003:25:5304:15:2504:42:27.0504:42:27.05+01:24:256:199.5
113KUTNIK Mirosław 727KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4041M 10400:03:0901:45:1002:44:5803:32:5804:17:2904:42:37.2004:42:37.20+01:24:366:209.5
114KARPIŃSKI Tomasz 128RZESZÓWM4042M 10500:00:4601:42:3902:40:5403:30:2304:16:1604:43:04.5504:43:04.55+01:25:036:209.5
115PANTOŁ Mirosław 149RZESZÓWM4043M 10600:00:4601:40:2202:38:5403:30:2704:16:1704:43:05.0504:43:05.05+01:25:036:209.5
116BARAN Mateusz 283GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKM3045M 10700:01:5501:49:0402:48:4003:37:1904:20:5004:43:30.0004:43:30.00+01:25:286:219.4
117GAWLEWICZ Krystyna 470GAWEŁKI TEAMSANOKK307K 1000:01:4501:45:0102:42:5903:33:3804:19:0404:43:32.2504:43:32.25+01:25:316:219.4
118WIERNASZ Grzegorz 234KARCHER SUCHODÓŁKROSNOM4044M 10800:01:0701:46:2102:44:0303:31:4704:18:0004:44:08.9004:44:08.90+01:26:076:229.4
119MYŚLIWIEC Robert 522WILD & FREERZESZÓWM3046M 10900:02:1601:44:2302:43:2203:32:4404:18:5704:44:13.6504:44:13.65+01:26:126:229.4
120DUC-SYPOSZ Aureliusz 420WIELICZKAM4045M 11000:02:2101:51:1702:48:4803:37:5004:21:3104:45:27.4504:45:27.45+01:27:266:249.4
121BONDARA Sylwia 1JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK308K 1100:00:3901:41:3902:42:2603:32:2004:19:3604:45:53.3004:45:53.30+01:27:526:249.4
122POTONIEC Grzegorz 117RODZEŃSTWOWARSZAWA , LIMANOWAM3047M 11100:01:1401:40:0602:42:4203:38:1304:21:0404:46:17.7504:46:17.75+01:28:166:259.3
123WĘCŁAŚ Maciej 289——-GÓRA KALWARIAM4046M 11200:02:2301:48:2102:47:4203:38:5004:22:3704:46:42.2504:46:42.25+01:28:416:259.3
124JÓŹWIAK Rafał 68WARSZAWAM3048M 11300:02:0401:47:0502:43:5303:37:4404:22:0504:47:19.6504:47:19.65+01:29:186:269.3
125GAWORECKI Tomasz 47POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3049M 11400:02:4901:53:1802:51:1003:40:3304:23:1604:47:48.6504:47:48.65+01:29:476:279.3
126GAWLEWICZ Tomasz 471GAWEŁKI TEAMSANOKM4047M 11500:01:4601:45:0002:43:0003:33:3904:20:2204:47:51.3004:47:51.30+01:29:506:279.3
127WNUK Norbert 174PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3050M 11600:02:2501:44:4302:46:0303:38:4304:23:0104:47:53.0004:47:53.00+01:29:516:279.3
128WŁOCH Sławomir 241KROSNOM4048M 11700:01:0701:46:1802:44:0803:35:3804:22:2404:48:05.7504:48:05.75+01:30:046:279.3
129KRENZEL Regina 734JAROSŁAWK309K 1200:00:4501:48:3002:47:0103:37:1404:22:5504:48:35.9504:48:35.95+01:30:346:289.3
130WETHACZ Dariusz 763CISNAM3051M 11800:01:4301:49:4502:51:3403:42:1904:24:5004:49:00.5004:49:00.50+01:30:596:289.3
131DZIRBA Tomasz 332NIEMCEM3052M 11900:01:2101:52:3502:49:2603:38:5604:23:4704:49:27.9504:49:27.95+01:31:266:299.2
132MENDYKA Łukasz 171KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.ŚRODA WLKP.M3053M 12000:03:0001:44:4602:41:4403:34:0304:22:1304:49:28.2504:49:28.25+01:31:276:299.2
133CHRUŚCIEL Michał 354FARTLEK GOGORZYCEM3054M 12100:01:3401:43:2502:43:5403:36:1504:23:1504:49:29.8004:49:29.80+01:31:286:299.2
134WAŁACH-BIŚTA Zuzanna 458KATOWICEK3010K 1300:01:2501:51:4702:48:1803:40:0404:23:5804:49:30.2004:49:30.20+01:31:296:299.2
135TROJNAR Damian 661KS JANUSZEŁAŃCUTM3055M 12200:01:3201:45:3702:44:4203:38:5804:24:3304:49:30.7504:49:30.75+01:31:296:299.2
136JABŁOŃSKI Tomasz 307INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMMARKLOWICEM4049M 12300:00:4201:44:0302:46:5403:40:3604:24:0504:49:31.4004:49:31.40+01:31:306:299.2
137KOSIN Paweł 75KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWKIELCEM3056M 12400:01:1101:49:0302:46:5103:37:1504:24:2004:49:32.5004:49:32.50+01:31:316:299.2
138MACHNICKI Rafał 285RYKIM3057M 12500:00:4501:44:4502:42:3203:35:5004:22:3904:50:20.8504:50:20.85+01:32:196:309.2
139JASNOWSKI Michał 675WARSZAWAM3058M 12600:01:0201:44:3802:43:2403:37:4204:24:3904:50:31.7004:50:31.70+01:32:306:309.2
140KOWALCZYK Aleksander 559DZIAŁOSZYCEM3059M 12700:03:0201:47:4402:47:2003:41:2804:26:0504:50:38.4504:50:38.45+01:32:376:309.2
141MAJEWICZ Grzegorz 336MIECHÓWM4050M 12800:01:3701:52:0602:51:5903:42:0004:26:2404:50:39.6004:50:39.60+01:32:386:319.2
142TUCZAPSKI Artur 721COMBATRUDNA MAŁAM601M 12900:01:3701:47:4802:46:3703:38:3704:24:4104:51:29.9004:51:29.90+01:33:286:329.2
143CZECH Mateusz 610NOWOSOLSCY BIMBROWNICYNOWA SÓLM209M 13000:01:5701:49:4002:47:1303:37:2404:23:5704:51:30.0004:51:30.00+01:33:286:329.2
144KARUŚ Waldemar 72014 DAS IM. GEN.BRYG.WACŁAWA WIECZORKIEWICZAORŁYM4051M 13100:01:4901:50:2502:48:4903:40:4604:25:5804:51:48.1004:51:48.10+01:33:476:329.2
145PODPŁOMYK Andrzej 452SPORTCZESNABARGŁYM4052M 13200:01:2001:41:2902:43:5603:37:5804:25:3504:52:07.5504:52:07.55+01:34:066:329.2
146SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 601BIESY I CZORTYPRZEMYŚLK3011K 1400:02:2201:55:0702:56:3403:49:0604:29:5804:52:11.4004:52:11.40+01:34:106:339.2
147KULIBERDA Tomasz 501TEATR O.DE.LARZESZÓWM4053M 13300:02:0601:52:5602:52:0703:39:2304:25:5804:52:24.6504:52:24.65+01:34:236:339.2
148PAŃTAK Sławomir 33721DAPLOT JAROSŁAWBIAŁOBRZEGIM4054M 13400:01:4901:50:2602:48:3203:40:4404:26:1404:52:28.8004:52:28.80+01:34:276:339.1
149ROGALA Grzegorz 136BOGUCHWAŁAM4055M 13500:00:5401:41:4002:41:0003:32:3004:25:0904:53:28.9004:53:28.90+01:35:276:349.1
150KLAMUT Ryszard 333JABŁONICA POLSKAJABŁONICA POLSKAM602M 13600:00:5401:49:2902:47:0903:39:1804:26:3204:54:55.7004:54:55.70+01:36:546:369.1
151NOWACZYK Igor 363WARSZAWAM4056M 13700:03:2701:48:2202:47:5803:41:0904:27:0604:54:57.2004:54:57.20+01:36:566:369.1
152OLEWICZ Piotr 540GMINA STRZELCE OPSTRZELCE OPM4057M 13800:00:4101:43:4802:44:0403:41:4804:28:1504:54:59.3504:54:59.35+01:36:586:369.1
153JĘDZURA Daniel 22NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3060M 13900:02:5301:47:4802:48:3703:40:5804:27:2704:55:09.3004:55:09.30+01:37:086:379.1
154MIKOLAJCZYK Lukasz 557CZELADŹM3061M 14000:01:0101:48:4002:47:1303:40:5104:27:3604:55:30.8004:55:30.80+01:37:296:379.1
155SIEMIEŃCZUK Robert 654WARSZAWAM4058M 14100:01:5701:52:2202:52:0803:44:0304:29:2104:55:31.1504:55:31.15+01:37:306:379.1
156ŚLIWIŃSKI Andrzej 421MIECHÓWM603M 14200:01:0401:55:0002:55:4303:47:4404:31:4204:55:50.4504:55:50.45+01:37:496:379
157BORUSZEWSKA Beata 375BYTOMK403K 1500:02:3001:46:5402:47:1403:38:0504:27:1304:55:56.5004:55:56.50+01:37:556:389
158GARNCARZ Paweł 742WROCŁAWM4059M 14300:03:2901:50:2902:49:1603:42:4904:29:1704:55:58.6504:55:58.65+01:37:576:389
159SZYK Artur 531JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM4060M 14400:01:3601:44:4602:47:1603:41:2904:28:1404:56:00.5004:56:00.50+01:37:596:389
160JANIK Michał 597POSZŁA CZOŁGIEMWARSZAWAM4061M 14500:01:0401:38:4702:38:3103:38:0904:27:2404:56:13.5004:56:13.50+01:38:126:389
161DUDEK Michał 764BĘDZINM4062M 14600:02:0601:50:2202:51:0003:43:4104:29:2804:56:24.4504:56:24.45+01:38:236:389
162JURCZAK Roman 200RZESZOWM604M 14700:00:3101:46:0202:47:1203:45:4704:31:4504:56:47.6004:56:47.60+01:38:466:399
163SIKORA Jacek 582WATER TEAMWYŻNEM4063M 14800:01:1501:43:4502:44:0903:38:0104:26:3704:56:48.3504:56:48.35+01:38:476:399
164WIERZBICKI Tomasz 353BOGUCHWAŁAM4064M 14900:02:0601:50:4502:49:5603:42:4804:30:0404:56:48.6004:56:48.60+01:38:476:399
165PAWLIKOWSKI Bogusław 498DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMKATOWICEM5012M 15000:02:1701:43:1902:46:1203:45:3604:31:0204:56:57.5004:56:57.50+01:38:566:399
166BARAN Zbigniew 208(OB)LEŚNI BIEGACZEKRAKÓWM3062M 15100:02:2701:54:2902:56:5603:45:4404:31:3404:57:00.5004:57:00.50+01:38:596:399
167MARCELA Marcin 46FAT MAMA'S SPORT CLUBBYTOMM4065M 15200:01:0701:50:2402:54:1603:45:2004:31:0104:57:03.2004:57:03.20+01:39:026:399
168KOCOT Sebastian 159SOSNOWIECM4066M 15300:02:1701:45:5302:46:1303:46:0104:31:4404:57:03.7504:57:03.75+01:39:026:399
169CZAPLA Arkadiusz 382BYTOMM4067M 15400:01:0601:49:1202:54:1703:45:2604:31:0204:57:05.9004:57:05.90+01:39:046:399
170DZIEWA Przemysław 514SUPERIOR INDUSTRIESBRANDWICAM4068M 15500:01:5801:55:0802:55:2603:48:3804:33:3704:57:06.7004:57:06.70+01:39:056:399
171KOT Krzysztof 550MPK - RZESZÓWRZESZÓWM4069M 15600:00:5901:44:5602:47:1003:43:5204:31:1104:57:12.6504:57:12.65+01:39:116:399
172ROGALA Krystian 663MTS HAMERMIASTKOM3063M 15700:01:0401:48:5502:50:1503:44:4804:32:1404:57:41.9504:57:41.95+01:39:406:409
173DUCKI Piotr 762POLKOWICEM3064M 15800:02:0801:53:3702:58:1103:46:2304:32:3904:58:32.4504:58:32.45+01:40:316:419
174PORĘBA Eugeniusz 695MIECHÓWM5013M 15900:01:2601:56:1902:54:0903:45:2904:33:0104:58:38.3004:58:38.30+01:40:376:419
175MARUKIEWICZ Marek 628BIEGAMDLAZDROWIA.PLJEŻÓW SUDECKIM3065M 16000:02:4401:48:3402:51:4103:48:5304:33:3804:58:39.0004:58:39.00+01:40:376:419
176CZARNECKI Piotr 335TARCHOŚFIRYWARSZAWAM3066M 16100:01:2601:50:3502:53:0803:47:0004:34:2404:58:48.4504:58:48.45+01:40:476:419
177KALBARCZYK Wojciech 602ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3067M 16200:01:4301:49:3102:52:1403:46:0404:32:2804:59:30.1004:59:30.10+01:41:296:428.9
178RECZEK Sebastian 724KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM3068M 16300:02:0501:49:2102:48:0803:43:4404:35:0304:59:30.3004:59:30.30+01:41:296:428.9
179KOWALCZYK Mariusz 632WOLFPACKŻÓŁWINM4070M 16400:03:4801:55:2402:55:3203:46:0804:34:1504:59:57.3004:59:57.30+01:41:566:438.9
180KONDZIOŁA Krzysztof 544STAY INSANE / PERFECT RUNNER LUBLINLUBLINM3069M 16500:01:2501:53:4803:00:0203:51:1704:36:4704:59:58.3504:59:58.35+01:41:576:438.9
181PERENC Michał 110HUSARIA RACE TEAMJAROSŁAWM2010M 16600:00:5301:46:3502:50:3503:45:3004:33:5405:01:49.1005:01:49.10+01:43:486:468.9
182BURANDT Magdalena 4233LIFE TEAMOLSZTYNK3012K 1600:01:4801:50:3602:53:0703:47:4704:35:4105:01:55.9505:01:55.95+01:43:546:468.9
183JAKUBOWSKI Jakub 505NASTUKOŁKIRZESZÓWM3070M 16700:01:4001:55:3702:59:1003:51:1404:36:4405:01:56.8005:01:56.80+01:43:556:468.9
184KIEŁTYKA Agnieszka 284RYKIK3013K 1700:00:4801:54:5302:56:0603:50:0204:37:4905:03:01.6005:03:01.60+01:45:006:478.8
185RUTA Mikolaj 687KRAKÓWM4071M 16800:01:4501:55:3902:55:5903:49:3104:37:4805:03:03.9505:03:03.95+01:45:026:478.8
186KALTENBERG Janusz 192JAROSŁAWM5014M 16900:02:4701:55:0002:53:4503:43:4704:33:2405:03:05.3005:03:05.30+01:45:046:478.8
187KRAUZE Tomasz 621GB WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM5015M 17000:01:5201:59:2003:02:0403:53:5504:39:0005:04:03.2505:04:03.25+01:46:026:498.8
188CURZYDŁO Bogdan 469POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM4072M 17100:01:4801:51:0002:54:2003:48:2404:37:0805:05:07.6005:05:07.60+01:47:066:508.8
189PAJESTKA Wojciech 39POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK/AZS PWSZSANOKM4073M 17200:01:4801:51:1202:48:4103:48:2604:37:0805:05:07.9505:05:07.95+01:47:066:508.8
190SZYSZŁO Tomasz 53POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK / RUN ENERGY CLUBSANOKM3071M 17300:01:4701:52:0802:51:1303:48:2404:37:0905:05:07.9505:05:07.95+01:47:066:508.8
191CHORZĘPA Mariusz 408TSA-SANDOMIERZSANDOMIERZM4074M 17400:01:5501:50:3002:51:1503:46:1804:38:3205:05:08.8005:05:08.80+01:47:076:508.8
192KRÓLAK Sebastian 594KRAKÓWM3072M 17500:02:5801:49:1302:51:0303:46:2704:35:4405:05:11.0005:05:11.00+01:47:096:508.8
193ROŻNIATA Iwona 638KS GŁOWNO W BIEGUGŁOWNOK404K 1800:00:5601:54:0502:58:0703:50:3704:38:3905:05:14.5005:05:14.50+01:47:136:508.8
194WLODEK Mateusz 184POZNANM3073M 17600:02:4901:56:5602:57:1903:51:0804:39:2605:05:16.5505:05:16.55+01:47:156:508.8
195MUCHA Grzegorz 744CHŁOPICEM4075M 17700:00:5201:38:0802:37:4503:41:5304:38:5605:05:16.7005:05:16.70+01:47:156:508.8
196KULIGA Sławomir 650POSMAKUJ RUN TEAMKROSNOM3074M 17800:00:5501:39:1302:46:2103:44:0504:34:2305:05:17.4505:05:17.45+01:47:166:508.8
197NIERADA Marcin 43KATOWICEM3075M 17900:01:0401:44:1302:46:0603:42:5004:34:3305:05:18.3005:05:18.30+01:47:176:508.8
198NIEGOWSKI Tomasz 580KRAKÓWM2011M 18000:02:0601:59:2103:05:5703:57:1004:40:3905:05:19.3005:05:19.30+01:47:186:508.8
199DARCHUK Oleksandr 386WĘGRZCEM4076M 18100:01:0601:47:4002:53:1003:48:3504:36:5705:05:20.6005:05:20.60+01:47:196:508.8
200PIETROŃ Błażej 689WARSZAWAM2012M 18200:01:1501:47:1802:53:0203:50:3104:39:1805:05:21.2505:05:21.25+01:47:206:508.8
201SADY Sebastian 178OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4077M 18300:02:1601:50:4802:52:1303:49:1404:39:1505:06:23.0005:06:23.00+01:48:216:528.7
202ADAMCZAK Michał 454BIEGAJ BEZ KOŃCAMIELECM3076M 18400:02:2901:52:2502:53:2903:49:0704:40:4705:06:25.7505:06:25.75+01:48:246:528.7
203KADZIK Marcin 583KTTZAKOPANEM2013M 18500:03:2001:55:0902:57:4303:50:4404:37:1105:06:26.6505:06:26.65+01:48:256:528.7
204SWOBODA Jarosław 41NIGHT RUNNERS GLIWICEKNURÓWM4078M 18600:03:1201:55:2102:58:2603:53:2104:41:4405:06:45.9005:06:45.90+01:48:446:528.7
205BIESIEKIERSKI Krzysztof 362DRUŻYNA WILKAOLSZTYNM4079M 18700:02:5701:49:4002:53:3703:47:2703:51:1605:07:55.1505:07:55.15+01:49:546:548.7
206MĘDRYGAŁ Piotr 401GJ GOPRMYSŁOWICEM3077M 18800:03:2201:52:4302:50:0403:47:1304:39:1205:08:28.6505:08:28.65+01:50:276:548.7
207SZYMAŁA Marcin 223KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKM4080M 18900:00:5401:44:2102:46:0803:50:4404:40:5605:08:30.6005:08:30.60+01:50:296:558.7
208BRZOZOWSKI Łukasz 315STEFAN TEAMSTALOWA WOLAM3078M 19000:01:4801:51:4702:55:1603:53:0904:40:4405:08:35.6505:08:35.65+01:50:346:558.7
209KSYTA Martyna 486X-MENKOŃSKIEK201K 1900:03:0202:01:5703:06:5203:58:2204:42:5205:08:37.3005:08:37.30+01:50:366:558.7
210SULEWSKI Maciej 448OSTROŁĘKAM4081M 19100:02:0401:54:0202:54:4803:50:2404:40:0905:08:57.9005:08:57.90+01:50:566:558.7
211PELA Dariusz 535TMT TORUŃTORUŃM3079M 19200:01:0401:49:4102:50:1903:51:0304:40:3605:10:30.5005:10:30.50+01:52:296:578.6
212OLCZAK Marta 266SZWLASTARGARDK405K 2000:01:3601:53:1402:54:5003:53:0004:41:4805:10:33.2505:10:33.25+01:52:326:578.6
213SIENKIEL Dominik 607WĘGRZCEM2014M 19300:01:4401:55:0503:05:2603:59:1204:43:2005:10:34.0005:10:34.00+01:52:326:578.6
214DZIERLĘGA Piotr 255PILZNOPILZNOM3080M 19400:02:4001:46:5202:51:1503:48:4804:40:0605:10:35.3005:10:35.30+01:52:346:578.6
215GRZYWACZ Wojciech 447FARTLEK GOGORZYCEM5016M 19500:01:3701:52:4902:59:2103:54:0304:42:0505:10:37.5505:10:37.55+01:52:366:578.6
216PRÜFER Paweł 422KOSIECZYNM4082M 19600:02:4501:51:4802:51:2803:47:0304:38:5805:10:40.5005:10:40.50+01:52:396:578.6
217ŁĘCKI Piotr 32NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3081M 19700:02:5401:54:2002:55:4103:53:2104:41:4405:11:17.1005:11:17.10+01:53:166:588.6
218WISZ Piotr 261RZESZÓWM2015M 19800:03:0001:55:5003:04:3504:00:2604:45:0305:11:19.0005:11:19.00+01:53:176:588.6
219PASTUŁA Łukasz 10KOLBUSZOWAM3082M 19900:00:5501:44:2702:47:1503:45:5004:42:0405:11:19.0505:11:19.05+01:53:176:588.6
220PIWOŃSKI Adam 405GÓRA KALWARIAM3083M 20000:02:2901:54:2602:56:5803:53:1004:42:2105:11:19.3505:11:19.35+01:53:186:588.6
221KUKUCZKA Dominik 622KUKUCZKAJAWORZYNKAM2016M 20101:50:2404:40:4305:11:19.3505:11:19.35+01:53:186:588.6
222ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna 388KUTNO BIEGAKUTNOK406K 2100:01:3901:57:0603:02:3003:56:1604:42:5105:11:21.4005:11:21.40+01:53:206:588.6
223MIŚKÓW Marcin 308ŻORYM3084M 20200:01:2901:54:5202:59:0603:57:1404:43:3005:11:23.3505:11:23.35+01:53:226:588.6
224DOMINIK Mariusz 248BIŁGORAJM4083M 20300:01:2701:54:5402:57:2103:57:4304:44:1305:11:29.3005:11:29.30+01:53:286:598.6
225KIRILENKO Aneta 482MARKIK407K 2200:00:5001:48:2002:54:2303:55:3504:43:3405:11:32.9005:11:32.90+01:53:316:598.6
226SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 455POZNAŃK3014K 2300:02:0801:55:4502:58:0203:55:3804:43:2905:11:39.4005:11:39.40+01:53:386:598.6
227KIRILENKO Marcin 481MARKIM4084M 20400:00:4901:48:2002:54:2303:55:3604:43:3405:11:39.6005:11:39.60+01:53:386:598.6
228KOŚCIAK Jan 210DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM4085M 20500:01:4401:55:1903:01:2603:56:4904:44:0705:11:40.8005:11:40.80+01:53:396:598.6
229WITEK Kamil 558HUSARIA RACE TEAMFALMIROWICEM2017M 20600:01:4401:55:1703:01:2903:56:5204:44:1205:11:42.5005:11:42.50+01:53:416:598.6
230DEMBNY Tomasz 718TARCZYNM4086M 20700:00:5401:43:1002:58:4203:56:2204:45:4805:11:43.7005:11:43.70+01:53:426:598.6
231BURBLIS Łukasz 539BIEGING TEAM ZELÓWŁASKM3085M 20800:02:1301:50:4602:54:1103:50:2304:40:3905:12:29.6005:12:29.60+01:54:287:008.6
232KONOPKA Bartosz 682TRÓJKA/ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIEKRAKÓWM4087M 20900:00:5001:50:3002:55:1203:56:3604:43:5205:12:53.1005:12:53.10+01:54:527:008.6
233BŁAJSZCZAK Karol 395TSASANDOMIERZM4088M 21000:01:5501:53:0302:55:2203:50:5104:43:4905:13:17.7505:13:17.75+01:55:167:018.5
234STEFANIAK Maciej 690GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃM3086M 21100:01:1402:01:4003:11:5704:04:5704:49:2005:14:00.8505:14:00.85+01:55:597:028.5
235DALKA Paweł 391BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM4089M 21200:01:3701:51:1502:54:5103:53:5004:45:4405:14:32.4505:14:32.45+01:56:317:038.5
236FALKOWSKI Piotr 777KS PEGAZ PIASECZNOBRAK DANYCHM5017M 21300:02:3001:55:5803:01:2203:59:3004:48:1205:14:54.2505:14:54.25+01:56:537:038.5
237SZMUC Jacek 177MYSZKÓWM4090M 21400:01:2001:52:0302:59:2603:59:4904:47:5505:14:54.9505:14:54.95+01:56:537:038.5
238KALISZ Karolina 564WKURW_TEAMKAMIEŃCZYKK202K 2400:02:0401:56:2903:06:1004:01:0604:48:1505:15:00.0505:15:00.05+01:56:587:038.5
239ADAMCZAK Barbara 568SMPZ 'TRAVOIS'KATOWICEK3015K 2500:01:1101:54:3903:00:5604:03:2304:49:3005:15:02.4005:15:02.40+01:57:017:038.5
240FORJASZ Przemysław 97RZESZÓWM3087M 21500:01:1001:52:5403:11:1204:03:5504:49:2905:15:03.6505:15:03.65+01:57:027:038.5
241MAJCHROWSKI Jacek 87CKB TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4091M 21600:00:5801:51:4802:55:5303:57:5004:47:5805:15:06.9005:15:06.90+01:57:057:038.5
242BUSZ Jacek 146RZESZOWM3088M 21700:01:1401:51:4602:53:2203:50:4304:45:4605:15:45.3505:15:45.35+01:57:447:048.5
243KOCHANIEC Waldemar 243TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4092M 21800:03:1401:57:0903:03:4604:02:4104:50:3605:16:22.4005:16:22.40+01:58:217:058.5
244SZOT Iwona 438WW TEAMLUBLINK408K 2600:02:5401:59:2803:01:1404:03:2104:50:3305:17:15.7005:17:15.70+01:59:147:068.4
245MIROSŁAW Albert 442WW TEAMLUBLINM4093M 21900:02:5401:59:1503:01:1504:03:2504:50:3205:17:16.0005:17:16.00+01:59:147:068.4
246PARWA Michał 83@BIEGIEMNAROWERDZIEKANOWICEM3089M 22000:00:5001:51:0503:00:5704:02:0704:50:5805:17:17.0005:17:17.00+01:59:157:068.4
247KŁOSOK Adam 13INŻYNIERIA BIEGANIAMARKLOWICEM4094M 22100:00:4601:52:4603:09:0004:07:5704:51:2905:17:18.4505:17:18.45+01:59:177:068.4
248GIERULA Piotr 137GREINPLAST RZESZÓWRZESZÓWM3090M 22200:01:1201:54:5403:11:2104:03:5404:50:2905:17:19.6005:17:19.60+01:59:187:068.4
249NIEDZIELA Marcin 292FAT MAMA'S SPORT CLUBBYTOMM4095M 22300:01:0601:58:3403:02:2904:01:0504:50:2905:18:02.4005:18:02.40+02:00:017:078.4
250JAMA Rafał 525WATER TEAMTRZEBOWNISKOM4096M 22400:01:1601:52:4902:55:4603:58:4404:49:3705:18:13.0005:18:13.00+02:00:117:088.4
251BERNAŚ Dariusz 569BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJM4097M 22500:01:2501:54:5802:59:1403:59:4804:50:2805:18:59.8505:18:59.85+02:00:587:098.4
252DUDEK Łukasz 392RZESZÓWM3091M 22600:02:0701:55:0103:02:4804:03:5904:52:4205:19:10.2005:19:10.20+02:01:097:098.4
253BUTRYN Wojciech 272KRAKÓWM4098M 22700:01:0001:55:5003:02:1204:02:0504:50:4205:19:11.4005:19:11.40+02:01:107:098.4
254LIK Marek 161CHEŁM BIEGACHEŁMM5018M 22800:01:1601:55:3902:59:4704:03:1004:52:3405:19:32.2505:19:32.25+02:01:317:098.4
255MOSTOWSKA Magdalena 752WARSAW MASTERS TEAMWARSZAWAK409K 2700:01:0001:48:4402:50:2103:47:2504:45:1005:19:46.1505:19:46.15+02:01:457:108.4
256STEMPKOWICZ Jacek 325GORLICEM4099M 22900:01:5501:45:3702:54:4303:56:1204:48:5205:19:55.0505:19:55.05+02:01:537:108.4
257AMBROZIAK Rafał 347KONIUCHY OCRKUTNOM40100M 23000:01:3901:57:0503:02:2903:58:2004:50:2905:19:58.2005:19:58.20+02:01:577:108.4
258KIERNICKI Łukasz 140FUN&RUNCZUDECM3092M 23100:03:2201:58:2003:03:1204:03:2004:52:3605:20:00.5005:20:00.50+02:01:597:108.4
259KRZAK Szymon 728BIS AGHCIESZYNM2018M 23200:02:5501:51:1802:58:0604:06:3304:52:4205:20:02.1505:20:02.15+02:02:017:108.4
260DRAUS Borys 398KRASNEM3093M 23300:01:4201:59:2103:09:4504:02:3004:51:3205:20:02.9505:20:02.95+02:02:017:108.4
261JAKUBAS Pawel 370WPJ TEAMWARSZAWAM40101M 23400:01:1401:54:4903:01:4003:59:5104:52:3805:20:30.6505:20:30.65+02:02:297:118.3
262CISZYŃSKI Marek 42START KATOWICEKATOWICEM5019M 23500:03:1202:03:5103:12:2504:05:4804:54:1105:20:57.5005:20:57.50+02:02:567:118.3
263ZIMAK Sebastian 124SANOK RUBBER RUNNINGPOSADA ZARSZYŃSKAM3094M 23600:01:3901:53:0603:00:4304:02:0904:52:2405:21:33.4505:21:33.45+02:03:327:128.3
264JAROSZ JARSZEWSKI Mateusz 320WARSZAWAM3095M 23700:02:0501:52:2702:58:1403:55:0804:50:4005:22:23.4005:22:23.40+02:04:227:138.3
265SERAFIN Robert 660GRYBÓWM40102M 23800:03:1202:00:5603:03:3104:00:0204:53:2705:23:34.4005:23:34.40+02:05:337:158.3
266PACHO Sylwester 708GRYBÓWM40103M 23900:02:0201:59:4203:08:3204:02:2304:53:2805:23:34.5005:23:34.50+02:05:337:158.3
267TYMOSZUK Michał 691KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM40104M 24000:03:0802:01:2403:09:5904:09:4004:57:2005:23:36.3505:23:36.35+02:05:357:158.3
268ŁUKASIAK Adam 152ADAM ŁUKASIAKWARSZAWAM3096M 24100:01:3101:52:3603:05:3104:08:3104:55:1505:23:37.6505:23:37.65+02:05:367:158.3
269FOGEL Ewa 257PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACYTARNÓWK4010K 2800:01:3101:57:3203:03:2504:03:4204:54:2005:23:38.5505:23:38.55+02:05:377:158.3
270SOBIECH Marcin 373GO GARWOLIN:DGARWOLINM3097M 24200:02:4901:54:3603:02:4904:03:2904:53:0905:25:29.2505:25:29.25+02:07:287:178.2
271KOCZUR Jakub 429NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3098M 24300:02:2901:54:3903:00:3204:04:1904:55:0105:26:18.3005:26:18.30+02:08:177:188.2
272KARAŚ Łukasz 725EKIPA Z TARNOWATARNÓWM3099M 24400:03:0701:55:0203:04:1104:02:2604:56:0605:26:31.8505:26:31.85+02:08:307:198.2
273SUMARA Wojciech 357NIEZRZESZONYBRZESKOM40105M 24503:03:5304:05:0804:56:0705:26:35.2005:26:35.20+02:08:347:198.2
274CISKI Piotr 170WARSZAWAM40106M 24600:02:2001:54:5103:03:5504:03:5104:57:2005:26:35.7005:26:35.70+02:08:347:198.2
275CZAJA Alicja 160RODZEŃSTWOLIMANOWAK4011K 2900:01:1501:53:0603:00:3804:02:5704:53:0605:26:36.2505:26:36.25+02:08:357:198.2
276WOŹNIAK Łukasz 379PORANNY PATROLKRAKÓWM30100M 24700:03:1401:58:0403:09:3804:07:0404:56:3605:26:37.0505:26:37.05+02:08:357:198.2
277GRANDA Paweł 41212 DAPLOT JAROSŁAWZARZECZEM30101M 24800:01:4901:55:5403:05:4204:05:4204:57:2805:26:39.8005:26:39.80+02:08:387:198.2
278TUROSZ Zbigniew 147LEŻAJSKM605M 24900:01:2201:55:2203:02:5104:01:1804:54:3005:26:40.4005:26:40.40+02:08:397:198.2
279PIOTROWICZ Małgorzata 102INFINITY GYMPROSZOWICEK3016K 3000:01:4801:58:0303:05:5104:06:1204:55:1905:26:43.6005:26:43.60+02:08:427:198.2
280JEDLIŃSKI Bartosz 60MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM40107M 25000:00:3601:56:0703:07:5604:05:3204:56:3605:27:22.9005:27:22.90+02:09:217:208.2
281SUWEZDA Jacek 380CZĘSTOCHOWAM5020M 25100:02:3001:57:3903:05:5004:04:3104:56:0605:27:28.8005:27:28.80+02:09:277:208.2
282KOSMĘDA Piotr Michał 195WARSZAWAM40108M 25200:01:0202:00:2303:14:3804:13:3405:02:3605:27:30.9005:27:30.90+02:09:297:208.2
283ADAMCZYK Jan 692GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM606M 25300:02:0001:55:0603:01:5604:03:4604:57:2305:28:37.0005:28:37.00+02:10:357:228.1
284BAŁCHAN Krzysztof 77CPR RZESZÓWCZUDECM30102M 25400:01:4001:47:4702:53:4303:55:3004:54:0505:28:38.8005:28:38.80+02:10:377:228.1
285STRZAŁKA Dominik 608BRZEŹNICAM30103M 25500:01:4401:55:4503:06:0904:04:4004:56:0705:28:43.3005:28:43.30+02:10:427:228.1
286SKRZYPEK Mateusz 606BRZEŹNICAM2019M 25600:01:4401:56:3603:06:1904:03:1804:56:0805:28:43.4505:28:43.45+02:10:427:228.1
287POREMBSKI Leszek 183WARSZAWAM5021M 25700:03:1402:01:3203:10:3504:12:1305:00:2405:29:10.0505:29:10.05+02:11:087:228.1
288HAJDO Robert 319BRZESKOM40109M 25800:02:3202:00:0503:04:3704:08:5204:59:3905:29:15.5505:29:15.55+02:11:147:228.1
289OSZCZĘDA Krzysztof 443ZARAZIĆ PASJĄŻORYM40110M 25900:01:3402:01:1803:08:1804:10:0905:00:3605:29:16.9505:29:16.95+02:11:157:228.1
290LUTEREK Michał 688WARSZAWAM30104M 26000:03:3802:00:0603:12:3404:07:4504:58:5705:29:33.5005:29:33.50+02:11:327:238.1
291KOZŁOWSKI Tomasz 197PIASECZNO RUNNINGKONSTANCIN-JEZIORNAM607M 26100:02:3302:04:3203:13:0604:11:5205:01:5805:31:12.2505:31:12.25+02:13:117:258.1
292GOŹDZIENIAK Sobiesław 229KW KOTŁOWNIALUBLINM30105M 26200:01:0301:53:1203:03:1904:07:1104:59:1405:31:14.7005:31:14.70+02:13:137:258.1
293ANDRZEJEWSKI Piotr 624RRTWARSZAWAM30106M 26300:03:2501:59:5503:06:0604:04:2905:00:1105:31:15.8005:31:15.80+02:13:147:258.1
294ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 402JA I ONAGRUDZIĄDZM30107M 26400:03:2902:04:1903:12:1504:10:0805:01:5605:31:16.7005:31:16.70+02:13:157:258.1
295LEŚNIAK Dariusz 11SZCZECINM5022M 26500:00:4601:56:3403:09:0204:11:4605:02:3005:31:45.4005:31:45.40+02:13:447:268.1
296STĘPIEŃ Wojciech 74JM RUNNING TEAMGLIWICEM40111M 26600:03:1902:02:2203:12:4304:14:3705:03:5505:31:52.1505:31:52.15+02:13:517:268.1
297IDZIOR Tomasz 424BRZEZINYM2020M 26700:01:0801:55:0003:05:5904:11:3505:02:0005:32:01.8505:32:01.85+02:14:007:268.1
298ROJEK Maciej 693KRAKÓWM30108M 26800:01:0801:55:0003:05:5804:11:3105:02:0105:32:02.8005:32:02.80+02:14:017:268.1
299DADAŚ Janusz 27NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40112M 26900:02:5802:03:0003:16:5404:18:0905:04:4805:32:09.1005:32:09.10+02:14:087:268.1
300WIERZBICKA Joanna 352BOGUCHWAŁAK4012K 3100:02:0501:57:5203:10:1804:09:3705:01:5305:33:03.3505:33:03.35+02:15:027:288
301BERNAŚ Dariusz 82BSCZADYWETLINAM30109M 27000:01:3202:02:1603:12:0404:11:4905:04:1305:33:48.8005:33:48.80+02:15:477:298
302CICHORACKI Patryk 230NIGHT RUNNERSGRUDZIĄDZM30110M 27100:02:4101:56:0103:03:0304:08:4405:02:0805:33:52.7505:33:52.75+02:15:517:298
303DUKATA Grzegorz 697MGWCHUDÓWM40113M 27200:01:0102:06:5103:19:4204:19:4005:06:5605:34:36.1505:34:36.15+02:16:357:308
304BOBER Anna 265OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3017K 3200:01:3402:05:4803:19:0904:19:0905:06:2105:34:40.8505:34:40.85+02:16:397:308
305BĘBEN Robert 613OSTROBIECOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM40114M 27300:01:3502:07:1603:19:0704:19:1005:06:1005:34:41.4505:34:41.45+02:16:407:308
306STOPA Agata 570SP NR 3 RZESZÓWBOGUCHWAŁAK4013K 3300:02:0901:58:0303:10:1804:19:2205:06:4805:35:30.7005:35:30.70+02:17:297:318
307JAKUSZEWSKI Paweł 323JAROSŁAWM30111M 27400:02:3902:04:5503:11:5404:13:4205:06:3605:36:17.4005:36:17.40+02:18:167:328
308ZAJĄC Wojciech 617DŁUGOUCHYUSTRZYKI DOLNEM30112M 27500:02:2202:03:0903:19:1104:17:2705:07:4005:36:28.7505:36:28.75+02:18:277:328
309WRÓBEL Stanisław 518AZS UMED ŁÓDŹ - RUNNING TEAMCZARNKÓWM2021M 27600:03:0001:55:3803:05:5804:15:2705:07:1705:36:34.2505:36:34.25+02:18:337:328
310KRÓL Konrad 306STARY SĄCZM2022M 27700:03:0001:55:3903:06:0004:15:2805:07:1705:36:54.7505:36:54.75+02:18:537:337.9
311GÓRALCZYK Stanisław 750BUNGEE JUMPING 'MARIO'HAJNÓWKAM5023M 27800:02:2702:00:2503:16:1604:21:0205:10:1505:37:51.3005:37:51.30+02:19:507:347.9
312JANOWSKI Bogdan 768WARSZAWAM5024M 27900:02:2701:57:4903:06:4204:12:4705:04:2905:38:18.2005:38:18.20+02:20:177:357.9
313BERDYCHOWSKI Krzysztof 765FESTIWAL BIEGOWYWARSZAWAM5025M 28000:02:2901:57:5503:06:4104:12:4305:05:1105:38:18.3005:38:18.30+02:20:177:357.9
314KUŚ Sławomir 369CZUDECM30113M 28100:01:1301:52:0603:08:4004:13:5605:06:1505:38:19.1005:38:19.10+02:20:187:357.9
315NOWAKOWSKI Wiesław 425-PRZEMYŚLM608M 28200:02:4802:01:0603:10:0404:12:1805:06:3705:38:20.7005:38:20.70+02:20:197:357.9
316GWIZDAK Bartosz 652PIJEBIMBERNONSTOPBOGUCHWAŁAM30114M 28300:01:1501:56:3203:08:3904:13:5505:07:4305:38:24.3505:38:24.35+02:20:237:357.9
317BARADZIEJ Bartłomiej 515TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYM30115M 28400:01:0601:57:4403:07:3004:13:0005:08:4105:40:42.4005:40:42.40+02:22:417:387.9
318SZALACHA Katarzyna 576RZESZÓWK3018K 3400:02:3702:04:2903:14:2604:20:3205:10:4805:40:49.2505:40:49.25+02:22:487:387.9
319BLACHA Jarosław 517BIŁGORAJM30116M 28500:01:2702:00:2103:09:5804:12:1405:08:0705:40:54.1505:40:54.15+02:22:537:387.8
320ZWOLAK Grzegorz 328JAROSŁAWM30117M 28600:02:3902:04:4003:16:3604:20:1005:10:3105:41:32.8505:41:32.85+02:23:317:397.8
321PIEKARSKI Wojciec 221RAP AUGUSTÓWAUGUSTÓWM40115M 28700:02:2502:05:3303:17:4904:22:0105:11:3605:41:41.2505:41:41.25+02:23:407:397.8
322BIEL Łukasz 376WARSAWM30118M 28800:02:4602:07:1803:27:2104:24:1205:13:0905:41:41.4005:41:41.40+02:23:407:397.8
323DUDZIŃSKI Piotr 355RZESZÓWM30119M 28900:01:1201:54:5403:11:4204:21:0805:11:1705:41:43.1505:41:43.15+02:23:427:397.8
324KARKUT Michał 162FUN&RUNZABORÓWM30120M 29000:02:3801:58:5503:11:3804:21:0705:11:2005:41:43.9005:41:43.90+02:23:427:397.8
325WAWRZAK Ryszard 48NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40116M 29100:03:0802:03:4603:16:5604:18:3405:11:1905:41:55.6005:41:55.60+02:23:547:397.8
326FRĄC Dariusz 37NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40117M 29200:03:0802:03:4203:16:4504:20:0505:12:2405:41:55.8005:41:55.80+02:23:547:397.8
327BOROWSKI Igor 431MAKONDO TEAMZAMOŚĆM30121M 29300:01:1301:57:2903:10:2404:16:5205:12:0605:43:00.7005:43:00.70+02:24:597:417.8
328PAWELEC Piotr 612JASŁOM5026M 29400:02:3401:58:2503:17:3604:25:5605:16:0205:43:02.4505:43:02.45+02:25:017:417.8
329PARCHOMIUK Andrzej 138NIEZRZESZONYWARSZAWAM5027M 29500:02:2302:07:2503:16:1705:07:4105:43:54.9005:43:54.90+02:25:537:427.8
330STEC Iwona 237WILKOWICEK203K 3500:02:2302:04:5703:15:1004:17:5505:10:1505:44:15.1005:44:15.10+02:26:147:437.8
331KOZIEŁ Tadeusz 450SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWM2023M 29600:01:1001:55:0303:11:4804:18:3005:13:0305:44:35.1005:44:35.10+02:26:347:437.8
332NOWICKI Artur 435SPORTCZESNABARGŁYM5028M 29700:01:2001:56:4703:16:0404:24:0705:16:0005:44:35.1005:44:35.10+02:26:347:437.8
333BARANOWSKI Krzysztof 351KUTNO BIEGAKUTNOM5029M 29800:01:3902:03:2103:17:4804:23:5605:15:4405:44:41.5005:44:41.50+02:26:407:437.8
334STODULSKI Krzysztof 348KUTNO BIEGAKRZYŻANÓWM40118M 29900:01:4002:03:2303:17:4604:25:4605:15:4505:44:41.8005:44:41.80+02:26:407:437.8
335KARAŚ Sylwia 461IWONICZ-ZDRÓJK204K 3600:00:5701:59:2903:14:3704:21:1005:12:4405:44:42.5505:44:42.55+02:26:417:437.8
336SZABŁOWSKA Iwona 731STRASZYN ULTRA TEAMJUSZKOWOK3019K 3701:35:3503:23:4804:27:2305:16:1005:44:42.5505:44:42.55+02:26:417:437.8
337RÓŻYCKI Ryszard 772ZAGÓRZM609M 30000:02:3502:06:3203:15:3604:22:1505:15:3705:44:43.1505:44:43.15+02:26:427:437.8
338JĘDRZEJCZYK Tomasz 512CHYBA NIE DAM RADYKRAKÓWM40119M 30100:02:0702:04:5003:18:4104:22:0805:13:1605:44:45.0005:44:45.00+02:26:437:437.8
339AMBICKI Miłosz 635WKURW_TEAMRZESZÓWM30122M 30200:02:3102:04:2203:21:0704:25:5405:16:4105:45:16.7005:45:16.70+02:27:157:447.8
340TOKARZ Marcin 434LIBERTÓWM40120M 30300:00:5302:04:3103:22:3804:23:2805:13:0705:45:25.4005:45:25.40+02:27:247:447.7
341MAJTYKA Tomasz 167LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWM40121M 30400:02:3702:06:0903:18:4504:26:1605:17:1805:45:28.6505:45:28.65+02:27:277:447.7
342GŁÓWKA Alfred 634KARCZMA U FREDAKĘDZIERZYN-KOŹLEM5030M 30500:01:2701:58:4603:16:1404:23:3605:14:2905:46:12.3505:46:12.35+02:28:117:457.7
343MYŚLIŃSKA Anna 639EKOBIEGIWARSZAWAK4014K 3800:01:2802:05:1303:17:3004:20:5105:15:0605:46:35.9005:46:35.90+02:28:347:467.7
344RYCERSKI Rafał 678CZAPLINEKM30123M 30600:01:3602:04:2903:20:5604:28:0305:17:3205:46:36.8005:46:36.80+02:28:357:467.7
345GWIŻDŻ Grzegorz 590RZESZÓWM30124M 30700:01:1001:52:5403:11:2004:21:0805:14:3205:46:39.8505:46:39.85+02:28:387:467.7
346LATO-KSIĄŻEK Karolina 459LUBLIN BIEGALUBLINK3020K 3900:03:0202:15:4903:27:4804:26:2005:18:2005:46:41.5505:46:41.55+02:28:407:467.7
347KRĘŻAŁEK Marcin 497WIETRZNOM2024M 30800:01:1801:52:2103:03:0304:15:3105:14:4305:46:42.0005:46:42.00+02:28:407:467.7
348SOBCZAK Henryk 523S.H.T I UKS GIMPEL NOWY TARGNOWY TARGM30125M 30900:00:3002:04:3603:25:3704:31:2205:21:5405:46:45.5505:46:45.55+02:28:447:467.7
349ZNAMIEC Marcin 563IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM2025M 31000:03:3602:08:4803:23:2604:27:1205:18:5705:47:15.6005:47:15.60+02:29:147:477.7
350DYSZKIEWICZ Tomasz 436KUTNO BIEGAKUTNOM30126M 31100:01:4102:03:2303:17:4704:24:0605:15:5005:47:53.0005:47:53.00+02:29:517:487.7
351BEŁKOT Arkadiusz 703ŚWIĘTOCHŁOWICEM40122M 31200:01:4602:03:4303:17:3304:21:1105:13:0705:48:04.2505:48:04.25+02:30:037:487.7
352PATRZYK Jacek 527ŚWIĘTOCHŁOWICEM40123M 31300:01:4602:03:4703:17:3504:21:1305:13:0805:48:04.5505:48:04.55+02:30:037:487.7
353ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 587WM TRISELFKRAKÓWM30127M 31400:03:0102:00:3403:11:2304:20:5705:12:5405:48:14.0005:48:14.00+02:30:127:487.7
354PARTYKA Michał 30RZESZÓWM30128M 31500:03:0102:00:3403:11:2504:20:5705:12:5505:48:14.1005:48:14.10+02:30:137:487.7
355MISZOGRAJ Tomasz 480WARSZAWAM30129M 31600:03:0102:00:3303:11:2404:20:5505:12:5305:48:14.1505:48:14.15+02:30:137:487.7
356KAJA Robert 466WIELUŃ BIEGAWIELUŃM5031M 31700:02:0302:01:1603:16:0804:20:3705:16:1305:48:20.6005:48:20.60+02:30:197:487.7
357ŻEBROWSKA Jolanta 702POTRENUJEMY?PUŁAWYK502K 4000:00:4602:05:3503:21:5304:23:3905:15:1305:48:29.0005:48:29.00+02:30:277:487.7
358OŻANA Bartosz 489NIGHT RUNNERSPOZNAŃM2026M 31800:03:0002:07:5703:18:4004:23:2905:14:3405:48:31.2505:48:31.25+02:30:307:487.7
359WRÓBEL Dariusz 287TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM40124M 31900:02:0102:05:2603:25:1604:27:3405:18:3505:48:32.6505:48:32.65+02:30:317:487.7
360GRUCA Ryszard 707GRYBÓWM5032M 32000:02:0301:59:4303:08:3404:25:5905:18:1905:48:34.4005:48:34.40+02:30:337:487.7
361BIEL Tomasz 552KATOWICEM40125M 32100:02:4502:07:1803:27:2004:27:1205:19:4905:48:34.9505:48:34.95+02:30:337:487.7
362DOŁĘGA Anna 625ZABIEGANA MAMABIAŁYSTOKK4015K 4100:01:4502:08:5903:25:2304:27:1405:19:0205:50:12.7005:50:12.70+02:32:117:517.6
363RYGLEWICZ Tomasz 427NIGHT RUNNERSJEDLICZEM30130M 32200:01:5702:02:4603:15:4404:23:3905:18:1105:50:48.2505:50:48.25+02:32:477:517.6
364STOPA Marcin 571WWW.RUNRZESZOW.PLRZESZÓWM40126M 32300:02:0801:54:4003:05:5104:19:2305:16:5305:51:03.7005:51:03.70+02:33:027:527.6
365ZAKRZEWSKI Marek 683EKOBIEGIWARSZAWAM40127M 32400:01:2502:05:1403:15:5704:20:5205:17:5505:51:04.9505:51:04.95+02:33:037:527.6
366JANICKI Tomasz 22221DAPLOTJAROSŁAWM30131M 32500:02:3102:06:3403:19:2204:25:0305:18:1505:51:05.8505:51:05.85+02:33:047:527.6
367PILECKI Adam 680STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM2027M 32600:01:3801:59:5403:12:4004:25:0205:18:1605:51:09.7005:51:09.70+02:33:087:527.6
368SĄDEJ Marcin 89STALOWE DZIKISTALOWA WOLAM30132M 32700:01:3901:59:5103:12:4204:25:0205:18:1705:51:09.8005:51:09.80+02:33:087:527.6
369SAKOWSKA Aneta 92MARATONKA GRAJEWODROZDOWOK4016K 4200:01:4302:14:5103:27:5004:27:0705:22:3205:51:13.5005:51:13.50+02:33:127:527.6
370DZIUMAK Jakub 487WARSZAWAM2028M 32800:01:3502:05:3703:19:4804:24:4505:22:3605:51:13.5005:51:13.50+02:33:127:527.6
371NAZIMEK Lilianna 173SUO TEMPORENOWY SĄCZK4017K 4300:01:3602:08:1103:22:1304:28:3305:22:3205:51:24.5505:51:24.55+02:33:237:527.6
372TOKARSKI Rafał 626KRAKÓWM40128M 32900:02:1801:58:2403:14:2304:23:4205:18:0105:52:37.4505:52:37.45+02:34:367:547.6
373PAŚNIK Paweł 598AKB CRACOVIAWARSZAWAM40129M 33000:03:0902:05:2003:20:2504:27:5005:21:1005:53:07.0005:53:07.00+02:35:057:557.6
374DOMAGAŁA Jerzy 294RZESZÓWM5033M 33100:03:2302:11:3303:23:5804:26:0405:22:2905:54:41.5005:54:41.50+02:36:407:577.5
375KOBYLIŃSKI Mariusz 79SST LUBCZAWOLA ZGŁOBIEŃSKAM30133M 33200:01:3901:59:5903:12:5404:25:0105:21:3005:56:12.1505:56:12.15+02:38:117:597.5
376KOPEĆ Rafał 759KRAKÓWM2029M 33300:01:3002:02:4603:20:3204:24:4205:24:3105:56:13.4005:56:13.40+02:38:127:597.5
377SZACHEWICZ Sławomir 554JEŻOZWIERZE GROUPWROCŁAWM40130M 33400:02:5902:05:1603:19:1404:30:2805:24:2805:56:14.2005:56:14.20+02:38:137:597.5
378JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 766GLIWICEK4018K 4400:02:4302:06:0803:21:0904:30:2105:24:4405:56:17.5505:56:17.55+02:38:167:597.5
379MĄCZKA Bronisław 767GLIWICEM6010M 33500:02:4302:06:0603:21:1004:30:2105:24:4505:56:17.6505:56:17.65+02:38:167:597.5
380FRĄCZEK Maciej 726PIASECZNOM40131M 33602:16:4203:29:5004:35:3105:27:5505:56:28.7505:56:28.75+02:38:277:597.5
381SKOWRON Radosław 364BALICEM40132M 33700:05:0102:16:4003:29:4804:35:1605:27:5605:56:29.3005:56:29.30+02:38:287:597.5
382BARAN Bernard 665OCR TEAM DĘBICADĘBICAM40133M 33800:02:1402:13:0603:28:2304:34:2505:26:1305:56:33.8505:56:33.85+02:38:327:597.5
383ZIELONKA Mariusz 245POZNAŃM40134M 33900:03:1902:15:1603:26:3404:32:0205:26:5205:57:26.9505:57:26.95+02:39:258:007.5
384CHYLAK Jakub 189AERODYNAMIKA SŁOIKA PO OGÓRKACHNOWY TOMYŚLM2030M 34000:03:1102:08:0403:27:1804:30:5105:26:2405:57:28.3005:57:28.30+02:39:278:007.5
385WÓJCIK Julian 233SZWLA STARGARDSTARGARDM6011M 34100:01:5002:13:3603:28:0504:31:1005:27:2805:57:28.3005:57:28.30+02:39:278:007.5
386MYGA Michał 310HEARTLESSKATOWICEM30134M 34200:03:2202:11:5103:22:3404:36:1805:28:4905:57:29.4005:57:29.40+02:39:288:007.5
387MYGA Anna 311HEARTESSKATOWICEK3021K 4500:03:2202:11:4803:22:4504:36:1805:28:5005:57:30.1505:57:30.15+02:39:298:007.5
388PIĄTEK Rafał 123BEFIT24TEAMKRAKÓWM30135M 34300:02:3602:01:2703:17:3004:27:0205:26:4605:57:30.8005:57:30.80+02:39:298:007.5
389KWAPIEŃ Karolina 605VEGE RUNNERSBIAŁA PODLASKAK3022K 4600:02:2102:06:3903:23:5904:31:5305:25:5805:58:22.9005:58:22.90+02:40:218:027.5
390BEDRYJ Mateusz 60442 DO SZCZĘŚCIAMEŁNOM2031M 34400:02:2102:06:3903:24:0004:31:5305:25:5905:58:23.6505:58:23.65+02:40:228:027.5
391FLOREK Michał 735JW 6968KRAKÓWM30136M 34500:02:4202:20:4703:35:0904:35:2805:26:4405:58:26.2005:58:26.20+02:40:258:027.5
392WYSOKIŃSKI Jerzy 753KLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA/ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAM5034M 34600:03:1102:17:5503:31:0604:32:5705:27:1705:58:26.6005:58:26.60+02:40:258:027.5
393SWOROWSKA Izabela 463WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNK4019K 4700:01:5502:14:5003:31:2304:32:5605:27:5105:58:28.3005:58:28.30+02:40:278:027.5
394SWOROWSKI Maciej 464WOLSZTYNSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM40135M 34700:01:5402:14:4803:31:2504:32:5605:27:5205:58:28.6005:58:28.60+02:40:278:027.5
395JĘDRZEJCZYK Konrad 399KRASNEM2032M 34800:01:4202:01:3303:24:1504:40:2805:29:5705:58:28.9505:58:28.95+02:40:278:027.5
396BLASZKE Beata 329NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4020K 4800:02:5702:07:2303:26:5704:39:2405:29:3905:58:29.6505:58:29.65+02:40:288:027.5
397PISIGNAS Mariusz 400NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40136M 34900:02:5902:09:1003:26:5904:39:2505:29:3805:58:30.8005:58:30.80+02:40:298:027.5
398MŁODZIK Dariusz 592HUSARIA RACE TEAMŁĄCZANYM30137M 35000:03:0801:58:2703:08:1304:25:1405:22:4105:58:36.0005:58:36.00+02:40:348:027.5
399TOCZEWSKA Anna 751JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK503K 4900:02:2302:08:5503:24:0104:29:1605:27:2305:59:03.7505:59:03.75+02:41:028:037.5
400RAMOTOWSKI Marcin 93GERLACH SMUGGLERSWARSZAWAM40137M 35100:01:1002:03:5903:23:2904:33:1105:27:2605:59:07.9505:59:07.95+02:41:068:037.5
401POLAŃSKI Paweł 749#KASZANIENAMOKAGDAŃSKM30138M 35200:03:0702:12:2303:27:5404:31:3205:25:1605:59:08.7505:59:08.75+02:41:078:037.5
402PIASNY Paweł 746GLIWICEM40138M 35300:01:0102:06:5203:24:4904:33:0805:28:0305:59:13.9005:59:13.90+02:41:128:037.4
403KOWALSKI Maciej 268MORSY OŚNO LUBUSKIEOŚNO LUBUSKIEM40139M 35400:01:5402:02:5003:20:5804:31:4805:29:2606:00:23.8006:00:23.80+02:42:228:047.4
404ROŻNIATA Andrzej 640KS GŁOWNO W BIEGUGŁOWNOM40140M 35500:00:5601:59:1403:15:1104:26:5605:27:2706:00:32.5006:00:32.50+02:42:318:057.4
405KISIŃSKI Jarosław 589COMP S.A. / NOVITUSNOWY SĄCZM40141M 35600:01:0802:04:2603:16:4004:24:5005:30:1206:00:32.5506:00:32.55+02:42:318:057.4
406GŁOWACKI Andrzej 468DOWÓDZTWO WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJLEGIONOWOM40142M 35700:01:0301:58:3103:18:0904:29:0605:26:0306:00:38.6006:00:38.60+02:42:378:057.4
407ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 96INFINITY GYMPROSZOWICEK4021K 5000:01:5002:11:3103:24:5604:31:2705:27:2806:00:40.3506:00:40.35+02:42:398:057.4
408JEZIORNY Ryszard 414WIELUŃ BIEGAWIELUŃM5035M 35800:02:0402:08:3703:26:0404:32:0305:26:3506:00:41.8506:00:41.85+02:42:408:057.4
409RYBAK Wojciech 595GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM40143M 35902:06:4603:20:5504:35:4305:31:4706:00:46.4006:00:46.40+02:42:458:057.4
410CHUDA Aneta 301WROCLAWK3023K 5100:01:0402:16:1403:33:2504:35:2005:30:3106:00:49.7506:00:49.75+02:42:488:057.4
411STACHYRA Bartłomiej 313LUBLINM2033M 36000:02:2002:06:5303:20:3504:30:0005:28:3206:01:00.2506:01:00.25+02:42:598:057.4
412CHLEBIŃSKI Maciej 615RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM30139M 36100:02:5502:02:4803:17:4504:31:0605:29:3206:01:32.5506:01:32.55+02:43:318:067.4
413WOJTOWICZ Daniel 444NAUKA BIEGAUSTRZYKI DOLNEM40144M 36200:00:5202:04:3203:22:5204:32:5005:29:4006:01:35.9506:01:35.95+02:43:348:067.4
414KOWALSKA Justyna 267MORSY OŚNO LUBUSKIEOŚNO LUBUSKIEK4022K 5200:01:5402:03:3103:20:5704:31:4905:29:3306:01:51.2506:01:51.25+02:43:508:067.4
415BUKAŁA Tomasz 254WARSZAWAM30140M 36300:02:1201:57:1503:13:0804:35:3905:31:4406:01:55.6506:01:55.65+02:43:548:067.4
416CZUBA Michał 251LIGOTA ZAMECKAM30141M 36400:01:0602:08:0803:26:3204:35:5005:33:2506:02:26.3506:02:26.35+02:44:258:077.4
417CIESZKO Marek 317KW WARSZAWAWARSZAWAM30142M 36500:04:4802:18:1803:38:0704:38:5005:34:3006:03:34.8006:03:34.80+02:45:338:097.4
418WAJCOWICZ Witold 150POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40145M 36600:01:4702:12:2003:30:2104:37:3205:32:4406:04:01.8006:04:01.80+02:46:008:097.4
419LEŚNIAK-POPIEL Marta 345POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK4023K 5300:02:4002:12:2903:30:2104:37:3405:32:4406:04:01.8006:04:01.80+02:46:008:097.4
420KISIŃSKA Irena 588VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZK4024K 5400:01:0802:04:2703:16:4404:24:5405:30:1306:04:14.6506:04:14.65+02:46:138:107.3
421WIŚNIEWSKI Dominik 647WARSZAWAM30143M 36700:01:1901:59:2503:15:1304:30:4705:30:4306:04:18.1006:04:18.10+02:46:178:107.3
422WIENER Marcin 456KATOWICEM40146M 36800:03:2902:11:0303:26:2804:34:1105:29:4106:04:25.6506:04:25.65+02:46:248:107.3
423BURZYŃSKI Tomasz 545-JÓZEFOSŁAWM40147M 36900:01:2302:02:5403:26:4404:35:0405:31:3606:04:34.2506:04:34.25+02:46:338:107.3
424MIERZYŃSKI Rafał 172BIEGING TEAM ZELÓWZELÓWM30144M 37000:02:1202:06:3603:28:4804:40:5105:33:0406:04:38.3506:04:38.35+02:46:378:107.3
425NIEMCZAK Barbara 616IPA PAŁAC MOSTOWSKICHPIASECZNOK3024K 5500:02:0202:09:3303:27:3404:38:1205:32:0906:04:41.4006:04:41.40+02:46:408:107.3
426BOCHENEK Michał 101INFINITY GYMPROSZOWICEM30145M 37100:01:4802:07:1203:28:2004:35:5005:34:0906:04:52.3506:04:52.35+02:46:518:107.3
427MAŁKIEWICZ Dariusz 437PGB SPORTOWA PACZKAKATOWICEM40148M 37200:02:0002:08:5603:28:4204:36:1105:33:4306:04:55.0506:04:55.05+02:46:538:107.3
428FOGEL Janusz 256PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACYTARNÓWM40149M 37300:02:1502:12:2203:29:1204:38:0305:34:0406:04:58.5506:04:58.55+02:46:578:107.3
429GĄSIOROWSKI Maciej 555WARSZAWAM40150M 37400:04:4702:21:3303:41:2104:43:3305:36:3506:05:04.1506:05:04.15+02:47:038:117.3
430JAKUBOWSKI Daniel 242CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJ CARITASZABAJKAM40151M 37500:03:1502:12:0903:35:2604:46:1405:37:3306:05:17.0006:05:17.00+02:47:158:117.3
431OLEKSAK Grzegorz 630BIAŁA PODLASKAM30146M 37600:03:1202:14:5503:30:0804:34:3305:31:2106:06:29.6006:06:29.60+02:48:288:137.3
432KOPER Jacek 756ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40152M 37700:03:0402:07:2203:21:5204:29:2105:30:5906:06:49.4006:06:49.40+02:48:488:137.3
433STONOGA Tomasz 679KITE&RUN FANOZIMEKM40153M 37800:01:4202:14:3503:32:5204:36:0705:33:2306:06:51.3006:06:51.30+02:48:508:137.3
434KOPROWICZ Ewelina 322JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWAJAROSŁAWK3025K 5600:02:0302:12:0603:31:4704:41:2805:36:1806:06:51.8006:06:51.80+02:48:508:137.3
435BEDNARCZYK Jakub 249MATE MOUNTAINSLUBARTÓWM30147M 37900:02:2102:04:3503:27:4204:49:3405:39:4906:06:57.1006:06:57.10+02:48:568:137.3
436GRZEGÓRZEK Anna 667PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACYKOSZYCE WIELKIEK4025K 5700:03:1002:13:1103:34:0804:46:5905:38:2606:06:58.0006:06:58.00+02:48:568:137.3
437ADAMCZEWSKI Jakub 231NIGHT RUNNERS / NBR TEAMPOZNAŃM30148M 38000:02:5202:09:2203:28:2004:41:1105:35:5806:07:00.6506:07:00.65+02:48:598:137.3
438CWOJDZIŃSKI Piotr 228NIGHT RUNNERS POZNAŃPOZNAŃM40154M 38100:02:5302:09:2203:28:2104:41:1205:36:0806:07:01.8506:07:01.85+02:49:008:137.3
439KWIECIEŃ Krzysztof 6684K TEAM TARNÓWTARNÓWM40155M 38200:03:1002:13:1103:34:0804:46:5905:38:2606:07:03.3006:07:03.30+02:49:028:137.3
440MILEWICZ Marek 704KUCE Z BRONKSUGDAŃSKM30149M 38300:02:5202:10:3903:32:1104:46:2605:38:3306:07:09.5006:07:09.50+02:49:088:137.3
441KWIATKOWSKI Kajetan 684KUCE Z BRONKSUGDAŃSKM30150M 38400:02:5102:10:3903:32:1204:46:2605:38:3506:07:09.5006:07:09.50+02:49:088:137.3
442WITKOWSKA Beata 156GDAŃSKK3026K 5800:03:0702:16:0003:38:0304:44:0005:37:4506:07:26.6506:07:26.65+02:49:258:147.3
443KOWALCZYK Daniel 500EXTREME TRAUMA TEAMBIELSKO-BIAŁAM30151M 38500:02:5402:04:4203:28:3304:38:5105:35:3106:07:29.0506:07:29.05+02:49:278:147.3
444KOCZUR Kamila 504WARSZAWAK3027K 5900:01:3502:15:4103:35:2204:41:3305:35:0400:02:0006:07:29.3006:07:29.30+02:49:288:117.3
445BURY Marek 103SOSNOWIECM40156M 38600:02:1902:11:1503:35:2304:44:4905:38:3006:07:29.7506:07:29.75+02:49:288:147.3
446RENKIEL Tomasz 758GLIWICEM40157M 38700:03:1702:03:3603:29:5704:41:3605:37:3406:07:31.4006:07:31.40+02:49:308:147.3
447JANIK Janusz 91NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40158M 38800:03:1802:03:3603:29:5604:41:3505:37:3506:07:31.7006:07:31.70+02:49:308:147.3
448WARZYCHA Krzysztof 121OSK MAXELBYTOMM5036M 38900:01:4402:11:0803:32:3304:37:0805:35:5706:07:33.1006:07:33.10+02:49:328:147.3
449BĄK Agata 125BUSHIDO CENTRUMSOBIENIE JEZIORYK3028K 6000:01:2302:22:1903:48:0204:46:1205:38:3106:07:42.2506:07:42.25+02:49:418:147.3
450KORBA Michał 214WARSZAWAM40159M 39000:01:2502:21:5403:48:0104:46:1205:38:3006:07:43.7506:07:43.75+02:49:428:147.3
451WARZYCHA Dawid 122PKP INTERCITYBYTOMM2034M 39100:01:4402:11:1303:32:3204:37:0805:35:5506:08:36.8006:08:36.80+02:50:358:157.3
452CHWALISZEWSKI Jarosław 108NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40160M 39200:03:1702:04:4003:28:1004:41:3405:38:0506:08:39.4006:08:39.40+02:50:388:157.3
453RUSINEK Witosław 696SHOOTITRZESZÓWM30152M 39300:02:2502:05:1803:28:0104:35:4305:36:2406:09:52.5006:09:52.50+02:51:518:177.2
454CĘCELEWSKI Jarosław 510CISIEM40161M 39400:03:1802:21:2203:33:5804:41:5305:37:3206:10:06.6006:10:06.60+02:52:058:177.2
455KĘPKA Andrzej 374PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKM5037M 39500:02:0202:12:1503:31:5904:41:3205:37:3706:10:13.3006:10:13.30+02:52:128:187.2
456PIGAN Anna 360B B L - JAROSŁAWSZÓWSKOK4026K 6100:02:0202:12:1803:32:0604:41:3205:37:4606:10:25.2506:10:25.25+02:52:248:187.2
457PIGAN Wiesław 361B B L-JAROSŁAWSZÓWSKOM40162M 39600:02:0102:12:2103:32:0504:41:2805:38:4906:10:25.8006:10:25.80+02:52:248:187.2
458IRZYK Robert 676GILOWICEM30153M 39700:01:5802:05:3203:26:3404:36:2705:36:3406:10:28.4506:10:28.45+02:52:278:187.2
459ZIAJA Adam 672SARNÓWM30154M 39800:01:5803:26:0204:36:2605:36:3906:10:36.0006:10:36.00+02:52:348:187.2
460KOŁODZIEJ Jacek 84NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40163M 39900:03:1702:04:5603:30:0004:41:3405:38:2206:11:22.5506:11:22.55+02:53:218:197.2
461KAMIENIARZ Maria 387POZNAŃK3029K 6200:03:2102:10:4003:34:0404:46:0305:39:2206:11:23.4506:11:23.45+02:53:228:197.2
462ROSPOND Piotr 157TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM5038M 40000:02:2802:14:1203:35:2904:43:1605:39:4806:12:08.0006:12:08.00+02:54:068:207.2
463TREPKA Agnieszka 163CRAWLEYK3030K 6300:01:3002:12:2603:42:4504:49:0105:41:2906:12:13.2006:12:13.20+02:54:128:207.2
464LITWINEK Marek 209WKURW_TEAMLUBARTÓWM30155M 40100:02:4702:10:3703:31:4304:48:2805:42:4806:12:15.2506:12:15.25+02:54:148:207.2
465ZIELIŃSKI Rafał 428MODLNICZKAM40164M 40200:01:0102:12:5303:37:3804:50:2705:41:4006:12:51.2006:12:51.20+02:54:508:217.2
466PAUL Viola 23NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4027K 6400:03:1602:16:2503:37:4704:44:0105:40:0606:13:06.8006:13:06.80+02:55:058:217.2
467PAWLETA Michał 24NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40165M 40300:03:1602:16:2703:37:4704:44:0105:40:1106:13:08.7506:13:08.75+02:55:078:217.2
468HALIŻAK Norbert 474WIELUŃ BIEGAWIELUŃM40166M 40400:02:0402:19:5203:35:0704:42:0305:40:3306:13:12.4006:13:12.40+02:55:118:227.2
469STACH Dariusz 709KOSMOLÓW TEAMOLKUSZM30156M 40500:02:2102:09:1403:35:3104:45:5605:40:2106:13:13.1506:13:13.15+02:55:128:227.2
470KOSZAŁKA Marcin 385BIELINIECM2035M 40600:02:3802:14:2003:35:2404:44:4305:40:1006:13:21.5006:13:21.50+02:55:208:227.2
471HOROWSKI Tomasz 25RUNHOGS TYCHYTYCHYM40167M 40700:01:3802:10:4703:27:4104:40:5505:38:5806:13:34.8006:13:34.80+02:55:338:227.2
472WOŁOSOWICZ Natalia 499BIAŁA PODLASKAK4028K 6500:02:3602:11:4603:27:5304:38:1305:38:1306:13:39.7506:13:39.75+02:55:388:227.2
473CHODOROWSKI Arkadiusz 519IPA PAŁAC MOSTOSKICH KOMENDA STOLECZNA POLICJIALEKSANDRÓWM30157M 40800:03:3902:20:0703:42:3804:46:3205:43:2406:13:59.5006:13:59.50+02:55:588:237.2
474BAJOREK Jan 699OLSZYNYM40168M 40900:00:5601:53:2803:20:2104:56:0805:46:4006:14:00.5006:14:00.50+02:55:598:237.2
475PAROL Paweł 349-SZYMANKOWSZCZYZNAM40169M 41000:01:3102:07:0903:31:4004:44:1205:40:2806:14:09.2506:14:09.25+02:56:088:237.2
476DYBKA Rafał 244PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓWTARNÓWM40170M 41100:01:3402:03:4403:29:1304:40:1605:38:3206:14:36.2006:14:36.20+02:56:358:237.1
477ZBICIAK Grzegorz 384ŁĘCZNA BIEGASPICZYNM40171M 41200:02:2002:16:2303:37:0804:50:3105:43:1606:15:09.9006:15:09.90+02:57:088:247.1
478GOSZCZYNSKI Piotrek 733CZĘSTOCHOWAM40172M 41300:02:3002:13:2603:33:4404:45:3005:43:0006:15:14.2006:15:14.20+02:57:138:247.1
479MAZURKIEWICZ Jolanta 490BYCHAWA RUNNER'S/NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATABYCHAWAK3031K 6600:01:4902:18:1703:38:5404:52:4505:44:4606:15:29.2506:15:29.25+02:57:288:257.1
480DRABIK Jacek 115KRAKOWM5039M 41400:01:1502:09:0303:30:0804:43:2305:42:0206:15:40.9006:15:40.90+02:57:398:257.1
481KRÓL Michał 648NOWY JADÓWM30158M 41500:03:3802:20:1003:42:4004:46:3505:43:2506:15:42.5506:15:42.55+02:57:418:257.1
482CEBRAT Ewa 132POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSOSNOWIECK4029K 6700:02:4002:14:3203:40:1504:51:2105:45:5006:17:05.3006:17:05.30+02:59:048:277.1
483SZPINDA Marta 409BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJK4030K 6800:01:2602:12:3803:32:2204:51:1805:46:3906:17:06.8006:17:06.80+02:59:058:277.1
484HANDERMANDER Agnieszka 394USTRZYKI DOLNEK3032K 6900:01:4902:13:3903:34:0104:46:5705:45:5606:17:09.0506:17:09.05+02:59:078:277.1
485PARYSZ Anna 646STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK504K 7000:01:5602:20:1203:39:0204:45:4105:43:3606:17:48.5006:17:48.50+02:59:478:287.1
486SŁOWIKOWSKI Dariusz 529WKURW_TEAMWARSZAWAM30159M 41600:03:1902:10:0803:37:2204:49:3405:44:5306:18:02.6506:18:02.65+03:00:018:287.1
487STAŃCZYK Łukasz 532WKURW_TEAMWARSZAWAM30160M 41700:03:1902:10:0903:37:2204:49:3405:44:5206:18:02.9006:18:02.90+03:00:018:287.1
488GALUS Jacek 225TARNÓWM40173M 41800:01:5502:20:2003:39:5504:52:1205:47:0006:18:21.5506:18:21.55+03:00:208:287.1
489PABIJAŃCZYK Damian 478KRYNICZNOM30161M 41900:02:5902:13:4703:35:2104:48:1705:43:4506:18:25.0506:18:25.05+03:00:238:297.1
490OPALIŃSKI Tomasz 358OSTRÓDAM5040M 42000:02:1202:06:0303:25:4504:51:1305:48:3206:18:52.1006:18:52.10+03:00:518:297.1
491SZADKOWSKI Paweł 26NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM30162M 42100:03:1102:09:3303:33:5904:47:4205:45:4206:18:54.0006:18:54.00+03:00:528:297.1
492PAWŁOWSKA Elżbieta 298NOWY STYL RUNNING TEAMJEDLICZEK3033K 7100:02:4802:18:2203:41:0704:49:0005:45:0906:18:55.5506:18:55.55+03:00:548:297.1
493BIESZCZAD Ilona 296WOJASZÓWKAK3034K 7200:02:4702:18:1703:41:0104:49:0005:45:0906:18:55.8006:18:55.80+03:00:548:297.1
494WŁODARSKA Magdalena 203TARNÓWK4031K 7300:02:1202:19:1103:35:2804:50:5105:48:4806:18:58.9006:18:58.90+03:00:578:297.1
495JĘDRUSZCZAK Robert 113CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃPIASECZNOM40174M 42200:02:1302:08:5803:31:4404:45:2505:44:5206:19:45.1506:19:45.15+03:01:448:307
496KULA Robert 126TARNÓWM40175M 42300:01:3001:59:4403:31:4104:55:3605:51:5706:19:49.0006:19:49.00+03:01:478:307
497MICHOŃ Kamil 593BIEGAMWTARNOWIETARNÓWM40176M 42400:01:3202:07:3503:32:1504:51:1605:48:2406:21:12.6006:21:12.60+03:03:118:327
498SIKORA Tomasz 453RACE BROTHERSZGŁOBICEM30163M 42500:01:3302:07:4803:32:1604:51:3605:48:2506:21:12.7506:21:12.75+03:03:118:327
499STEPANCZENKO Rafał 112BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM30164M 42600:01:4602:14:4203:37:0604:47:0005:50:5706:21:29.3506:21:29.35+03:03:288:337
500KUCA Roman 711PIENIĘŻNOM5041M 42700:01:5802:15:4503:34:0104:45:2405:46:3506:23:13.6006:23:13.60+03:05:128:357
501SAMOSIEJ Jakub 473JUMP&FLY, KABATYWARSZAWAM40177M 42800:01:4702:09:4603:38:5704:48:5305:47:0306:23:58.7506:23:58.75+03:05:578:367
502SZCZYRBA Robert 631LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEM30165M 42900:03:0702:12:0703:37:0204:48:4905:48:3006:24:02.3006:24:02.30+03:06:018:367
503KŁOSOWICZ Monika 671WROCŁAWK205K 7400:02:2602:18:2803:43:2004:55:2105:52:1706:24:08.0006:24:08.00+03:06:068:367
504SIKORSKA Agnieszka 649EKOBIEGIWARSZAWAK4032K 7500:01:2902:23:0603:45:3604:54:1905:51:4106:24:19.7506:24:19.75+03:06:188:377
505MARKIEWICZ Rafał 316WARSZAWAM40178M 43000:02:1302:17:2203:40:1304:55:0805:52:3806:24:23.9506:24:23.95+03:06:228:377
506ZAWADZKI Bartłomiej 643PIEKARY ŚLĄSKIEM30166M 43102:12:0903:37:0405:48:3006:24:28.0006:24:28.00+03:06:268:377
507CHMIELARZ Dariusz 277BOCHNIAM40179M 43200:02:0502:09:0203:25:5604:41:3605:46:2606:24:46.3506:24:46.35+03:06:458:377
508KUŁAKOWSKI Piotr 169CZŁAPACZEKONSTANCIN-JEZIORNAM6012M 43300:03:3202:21:5703:43:1804:55:4705:52:3406:25:02.9506:25:02.95+03:07:018:377
509ŁANIEWSKI Łukasz 509PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNM30167M 43400:02:0602:11:5803:40:5404:46:1705:51:1906:26:23.3506:26:23.35+03:08:228:396.9
510WRÓBEL Dominik 321AZS PWSZ KROSNOJASŁOM40180M 43500:03:0502:18:4403:35:5704:46:1305:49:2606:26:43.8506:26:43.85+03:08:428:406.9
511KRAWCZAK Kamil 120BIEGUSIEM.PLDĘBLINM30168M 43600:02:3502:17:3803:39:0004:53:3605:52:3606:26:55.4506:26:55.45+03:08:548:406.9
512LUC Adam 326BIEGUSIEM.PLRYKIM40181M 43700:02:3702:17:3903:39:0104:53:3605:52:3706:26:55.8006:26:55.80+03:08:548:406.9
513GARNCARZ Adam 743WROCŁAWM2036M 43800:03:3102:15:0703:42:4704:56:3105:51:2306:26:57.1006:26:57.10+03:08:568:406.9
514RADYK Jakub 410PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30169M 43900:03:1002:05:4503:29:3704:47:3405:46:2006:26:58.9006:26:58.90+03:08:578:406.9
515BUJAKOWSKI Patryk 406PROSZOWICEM40182M 44000:03:0102:22:3303:49:3404:53:3905:53:2206:27:00.9506:27:00.95+03:08:598:406.9
516KOTOMSKA Renata 511ALEKSANDRÒWKAK4033K 7600:03:1802:22:5103:42:2604:51:2505:52:1406:27:01.9506:27:01.95+03:09:008:406.9
517TUSZYŃSKA Katarzyna 645ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWK4034K 7700:01:3702:17:0803:44:2304:58:4805:56:2706:27:02.8006:27:02.80+03:09:018:406.9
518KOZAK Marcin 107SAINT-GOBAIN SQUADLUBARTÓWM40183M 44100:02:2102:04:3603:27:4304:49:3705:46:1006:27:59.9006:27:59.90+03:09:588:416.9
519KULDANEK Marcin 204DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM40184M 44200:02:1302:15:2003:41:0604:54:4705:52:0006:28:01.2006:28:01.20+03:10:008:416.9
520FAJNAS Katarzyna 190DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI / DANFOSSŻABIA WOLAK4035K 7800:02:1302:15:2703:41:0504:54:4805:52:0006:28:01.4006:28:01.40+03:10:008:416.9
521SIEDLACZEK Zbigniew 104LUBLINM6013M 44300:02:4702:13:4903:38:2004:53:4005:52:3106:28:45.2506:28:45.25+03:10:448:426.9
522ZIELIŃSKI Damian 378NOVAPILAWAM30170M 44400:02:4902:06:5103:35:4504:55:1905:53:0906:28:53.6006:28:53.60+03:10:528:436.9
523SEREMET Bożena 205BBL KRAKÓWKRAKÓWK505K 7900:03:1102:17:3903:38:3904:59:2605:57:0206:29:11.3006:29:11.30+03:11:108:436.9
524DUBYNA Mariia 506MIAKRAKOWK3035K 8000:02:2902:26:0203:51:2205:04:5405:57:3406:29:24.9006:29:24.90+03:11:238:436.9
525KUSZTAL Justyna 644KS ESKADRA KRAKÓWKRAKÓWK4036K 8100:01:3802:17:3103:44:2604:58:5405:57:2206:29:29.3506:29:29.35+03:11:288:436.9
526WILK Andreas 127WYHLM40185M 44500:01:3802:17:4403:44:2704:58:5205:57:2406:29:31.1006:29:31.10+03:11:308:446.9
527KUREK Mariusz 496MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM40186M 44600:01:4502:12:3303:37:1904:52:0905:53:1906:29:34.0006:29:34.00+03:11:328:446.9
528KUREK Michał 507DĘBICAM30171M 44700:01:4502:12:3403:37:1904:52:1005:53:2006:29:37.3506:29:37.35+03:11:368:446.9
529SAMBORSKA Weronika 62NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMBRZYSKAK3036K 8200:02:4002:23:0403:49:0504:59:0705:58:1806:30:59.3506:30:59.35+03:12:588:456.8
530RÓŻYCKA Dorota 1170NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMJASŁOK3037K 8300:02:4002:23:0403:49:0404:59:0605:58:0306:30:59.5006:30:59.50+03:12:588:456.8
531SANECKI Robert 165SPRINT GORZYCEGORZYCEM40187M 44800:01:3702:12:1303:39:0604:59:0305:59:3706:32:04.5506:32:04.55+03:14:038:476.8
532SŁONIEWSKI Rafał 669RMF4RT OCRGDYNIAM30172M 44900:01:2602:16:0403:44:3405:01:2906:00:0706:32:25.0506:32:25.05+03:14:238:476.8
533KRZAK Dominika 730WROCŁAWK3038K 8400:02:2202:24:0503:43:2505:03:1406:00:1806:32:37.6006:32:37.60+03:14:368:486.8
534JĘDRZEJCZYK Robert 677CHYBA NIE DAM RADYPODŁĘŻEM40188M 45000:02:0902:18:0603:41:5604:53:5005:59:1406:32:56.1506:32:56.15+03:14:558:486.8
535PYZEL Agnieszka 57KS PEGAZKONSTANCIN-JEZIORNAK506K 8500:02:3202:18:3903:48:0205:05:1306:03:5306:33:01.1506:33:01.15+03:15:008:486.8
536SZEWCZYK Katarzyna 586MONKEYS' TEAMKRAŚNIKK4037K 8600:02:1502:20:2603:44:2705:00:5005:58:1606:33:02.5506:33:02.55+03:15:018:486.8
537MIKA Damian 151EKO-OKNA RUNNERSRACIBÓRZM5042M 45100:02:4502:21:4703:43:2104:58:5205:57:3806:33:05.9006:33:05.90+03:15:048:486.8
538SZUMNA Aleksandra 600MONKEYS' TEAMKRAŚNIKK3039K 8700:02:1502:20:2703:44:2805:00:4905:58:1706:33:12.3506:33:12.35+03:15:118:486.8
539SIKORA Slawomir 457RACEBROTHERSTARNÓWM40189M 45200:01:3302:07:5203:31:2204:51:3905:54:4206:34:58.4006:34:58.40+03:16:578:516.8
540KOWALICKI Marcin 502BIEGAM BO MOGĘGORNOM2037M 45303:40:3204:56:2905:56:0406:35:08.0006:35:08.00+03:17:068:516.8
541JARZEMBOWSKI Tomasz 419WYBIEGANI TEAMPLEWISKAM30173M 45400:01:1402:30:3703:57:1305:00:1806:00:3006:36:37.2006:36:37.20+03:18:368:536.7
542SOBCZAK Mikołaj 371WYBIEGANI TEAMSKÓRZEWOM40190M 45500:01:1402:30:4803:57:1205:00:1906:00:3206:36:37.6006:36:37.60+03:18:368:536.7
543GOLUBA Krzysztof 305WARSZAWAM40191M 45600:01:1702:13:1703:39:1804:51:5605:59:0706:36:47.7006:36:47.70+03:18:468:536.7
544ZGÓRSKI Grzegorz 769NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40192M 45700:03:0202:14:0803:46:2605:03:1006:07:1506:37:15.9006:37:15.90+03:19:148:546.7
545NAMIOTA Marek 73DĘBICAM6014M 45800:00:5902:14:1503:41:0905:01:5906:01:1206:37:32.9506:37:32.95+03:19:318:546.7
546STANISŁAWSKI Tomasz 142KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAM40193M 45900:01:5002:24:0703:46:5604:59:0905:59:3806:37:34.9006:37:34.90+03:19:338:546.7
547KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 516UNLIMITED TRIATHLON TEAMKRAKÓWK507K 8800:01:0102:34:1003:57:0305:04:2606:03:4906:38:04.2506:38:04.25+03:20:038:556.7
548MISZCZYK Marcin 417KRAKÓWM40194M 46000:02:2502:35:0003:57:0305:04:2406:03:4906:39:15.8006:39:15.80+03:21:148:576.7
549ZIELONKA Bogumił 530PKB ENDORFINAPIOTRKÓW TRYBM40195M 46100:03:1802:21:5103:52:4605:06:2906:05:4306:39:52.4006:39:52.40+03:21:518:576.7
550BIERNAT Agnieszka 745KOSMICZNE MUMINKIWARSZAWAK206K 8900:01:1902:19:1403:42:3604:56:5706:00:5906:41:06.0506:41:06.05+03:23:048:596.7
551PRZYBYLSKI Mariusz 383PGB SPORTOWA PACZKAGLIWICEM40196M 46200:02:0202:15:5903:35:5804:57:2406:00:5306:41:12.0006:41:12.00+03:23:108:596.7
552PRYSZCZ Mirosław 50RUDA ŚLĄSKAM40197M 46300:02:5902:14:0903:46:2405:03:1106:07:1406:42:09.1506:42:09.15+03:24:089:016.7
553WILECZEK Antoni 618JUROWCEM30174M 46400:02:2202:20:1103:52:5605:04:5306:05:4006:42:10.3006:42:10.30+03:24:099:016.7
554CHODAKOWSKI Kacper 275OSTROBIECĆMIELÓWM2038M 46502:33:2004:04:4905:12:5006:09:3406:42:11.7506:42:11.75+03:24:109:016.7
555KRZYŻEWSKI Roger 61KRAKÓWM30175M 46600:03:3002:18:1603:41:3804:50:4405:57:0906:42:14.3506:42:14.35+03:24:139:016.7
556BAŁA Bożena 81GRABINYK3040K 9000:00:5802:14:1303:41:1705:05:1706:05:1806:42:14.5506:42:14.55+03:24:139:016.7
557NAMIOTA Urszula 721960DĘBICAK508K 9100:00:5102:13:2803:41:1905:05:1706:05:1906:42:15.2006:42:15.20+03:24:149:016.7
558JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 65KS PEGAZGÓRA KALWARIAK4038K 9200:02:2202:25:4603:53:2205:09:4706:08:3306:42:29.8006:42:29.80+03:24:289:016.6
559KOWALEWSKA Izabela 475PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK3041K 9300:02:2202:25:4603:53:2005:09:4206:08:3506:42:29.9506:42:29.95+03:24:289:016.6
560ŻAK Oliwia 66PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK3042K 9400:02:2102:25:4703:53:2305:09:4206:08:3406:42:30.1006:42:30.10+03:24:299:016.6
561PECIO Kamil 748PIASECZNO RUNNINGWARSZAWAM30176M 46700:02:2202:25:4603:53:2105:10:0406:08:3606:42:30.3006:42:30.30+03:24:299:016.6
562LEWANDOWSKI Paweł 538SANDOMINGOTEAMWARSZAWAM30177M 46800:02:5502:21:3103:49:0705:08:4306:09:1006:44:47.1006:44:47.10+03:26:469:046.6
563LEWANDOWSKA Olga 541WARSZAWAK3043K 9500:02:5602:21:3403:49:1105:08:4406:09:1306:44:47.2006:44:47.20+03:26:469:046.6
564MARONDEL Katarzyna 619FESTIWAL BIEGOWYBYTOMK3044K 9600:02:1002:24:5203:48:2505:03:0606:09:0706:44:55.0506:44:55.05+03:26:539:046.6
565KAZANOWSKI Marcin 620OFIARY KAMIEŃCAKAMIENIECM40198M 46900:02:1002:24:5303:48:2705:03:0806:09:0906:45:07.7006:45:07.70+03:27:069:056.6
566STACHYRA Andrzej 312LSBLUBLINM5043M 47000:02:2002:00:2003:23:5604:57:5506:08:5906:46:40.9506:46:40.95+03:28:399:076.6
567PORĘBSKA Dorota 338NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4039K 9700:02:2802:18:2403:49:1405:16:3206:13:2906:46:41.1006:46:41.10+03:28:409:076.6
568CYGAN Lukasz 202KLUB SPORTOWY HAJIMEKRAKOWM30178M 47100:01:1102:15:4503:44:2304:57:1206:05:3606:47:27.9006:47:27.90+03:29:269:086.6
569ROMAN Paweł 546KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM40199M 47200:03:2002:17:4003:50:0105:13:5006:12:5206:47:59.1506:47:59.15+03:29:589:086.6
570RYSIAWA Marek 547BEZMIŃSK MAZOWIECKIM40200M 47300:03:2002:17:4903:49:5705:13:5306:13:0406:47:59.2006:47:59.20+03:29:589:086.6
571KUCIŃSKI Tomasz 403MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM40201M 47400:03:2202:17:4603:49:5905:13:5606:13:0506:48:01.7006:48:01.70+03:30:009:086.6
572DYSZKIEWICZ Grzegorz 390KUTNO BIEGAKUTNOM30179M 47500:01:4002:18:2503:50:4805:23:0806:19:0806:49:08.8006:49:08.80+03:31:079:106.5
573SOKOLOWSKI Artur 36SUWALKIM5044M 47600:02:3602:25:5203:49:0005:08:0306:10:5006:51:17.0006:51:17.00+03:33:159:136.5
574MATYSEK Ireneusz 761WAŁCZM6015M 47700:02:4502:28:4603:56:2405:12:0706:13:4106:51:45.5006:51:45.50+03:33:449:136.5
575SOLICH Patryk 35NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM30180M 47800:03:1602:29:0003:53:2605:21:3506:19:1806:52:41.9006:52:41.90+03:34:409:156.5
576KULIK Katarzyna 99NIGHT RUNNERS GLIWICEBYTOMK3045K 9800:03:1702:24:3903:53:2505:21:3406:19:1706:52:41.9506:52:41.95+03:34:409:156.5
577KUREK Stanisław 327KRAKÓWM40202M 47900:03:3002:23:2703:50:2505:09:2206:16:0406:53:35.6006:53:35.60+03:35:349:166.5
578KORZENIOWSKA Joanna 129UMCS BIEGALUBLINK3046K 9900:02:5202:34:2704:02:2205:20:3806:19:5806:54:02.9006:54:02.90+03:36:019:166.5
579KOWALIK Anna 130UMCS BIEGAŁADAK3047K 10000:02:5202:34:3004:02:2405:20:3906:20:0006:54:04.3006:54:04.30+03:36:039:176.5
580JANOTA Marcin 413CREADISKRAKÓWM30181M 48000:01:3302:19:5003:53:3805:11:4806:14:2206:54:04.4506:54:04.45+03:36:039:176.5
581CEBULA Paweł 418CREADISKRAKOWM30182M 48100:01:3302:19:4503:53:2405:11:4706:14:2206:54:05.0506:54:05.05+03:36:039:176.5
582TUTAK Daniel 737FURIOSI POLANKAKROSNOM40203M 48200:02:5102:30:0903:57:0805:14:4006:17:5006:54:06.3506:54:06.35+03:36:059:176.5
583OBARSKI Norbert 220KIELCEM5045M 48300:02:5802:32:5403:56:2005:16:1806:20:0606:54:12.1506:54:12.15+03:36:119:176.5
584BĘDŹKOWSKI Marek 479MORSY OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAM5046M 48400:02:2002:45:3404:11:1105:20:5406:20:1606:55:11.8006:55:11.80+03:37:109:186.4
585BARTO Sylwia 528ŁOŚK4040K 10100:02:3102:33:1204:05:2405:19:2606:22:0306:55:12.4506:55:12.45+03:37:119:186.4
586DYGOŃ Małgorzata 33GLIWICEK4041K 10200:03:0902:37:0206:23:3306:55:13.2506:55:13.25+03:37:129:186.4
587KALICKI Irek 713GCW ACADEMYWARSZAWAM40204M 48500:01:4702:25:0006:19:5106:55:24.4006:55:24.40+03:37:239:186.4
588BILSKI Piotr 561TĘCZAWARSZAWAM30183M 48600:02:1602:21:1503:50:4005:12:2106:15:4806:55:54.5006:55:54.50+03:37:539:196.4
589GALIŃSKI Kamil 578ABY DO METYKRĘPICEM30184M 48700:02:5902:08:3603:41:5205:08:4206:13:2606:55:56.1006:55:56.10+03:37:559:196.4
590MORAWSKA Anna 218WARSZAWAK601K 10300:01:1702:34:0006:20:2106:56:07.3506:56:07.35+03:38:069:196.4
591WALCZYŃSKA Karolina 29RUNHOGS TYCHYTYCHYK3048K 10400:01:3802:29:3604:04:4105:23:2906:20:3306:56:23.5506:56:23.55+03:38:229:206.4
592HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 51NIGHT RUNNERS GLIWICECHORZÓWK3049K 10500:03:0802:37:4804:02:5605:26:3106:23:5506:56:44.3506:56:44.35+03:38:439:206.4
593TYRANKIEWICZ Kamila 472JUMP&FLY, KABATYWARSZAWAK4042K 10600:01:4602:30:2304:06:1505:22:1706:22:3606:58:55.3506:58:55.35+03:40:549:236.4
594BAĆMAGA Jan 666JPII - MAZOWSZANYKOWALAM40205M 48800:01:4602:21:4103:50:4405:14:5206:20:2207:00:44.5007:00:44.50+03:42:439:266.4
595KOSIERKIEWICZ Grzegorz 760KIELCEM40206M 48900:01:2702:32:4804:06:0205:14:5806:22:1007:00:59.6507:00:59.65+03:42:589:266.4
596BOGUCKA Martyna 145JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK4043K 10700:03:0502:38:1204:03:2605:19:4006:23:4407:01:27.6007:01:27.60+03:43:269:266.3
597MAJCHROWICZ Marzenna 252KROŚCIENKO WYŻNEK4044K 10800:03:1802:30:3606:24:2407:01:30.0007:01:30.00+03:43:289:276.3
598SZYMAŃSKA Jolanta 59KIELCEK3050K 10900:01:4402:19:2803:48:3805:12:3006:17:4307:02:16.2007:02:16.20+03:44:159:286.3
599BARWINEK Robert 503BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM30185M 49000:01:4502:18:5403:48:3805:12:5206:17:4407:02:18.7507:02:18.75+03:44:179:286.3
600WILIMSKI Tomasz 34NIGHT RUNNERSGLIWICEM40207M 49100:03:1602:30:0803:53:4205:21:3706:25:2607:02:19.8007:02:19.80+03:44:189:286.3
601KRĘCISZ Zbigniew 139AMATORRACIBÓRZM6016M 49200:01:2002:24:1603:55:1805:19:5806:24:4407:02:59.3007:02:59.30+03:44:589:296.3
602DWORAK Adam 658TAJFUNBĘDZINM40208M 49300:02:0502:18:2703:54:0005:20:0606:26:3007:03:00.5007:03:00.50+03:44:599:296.3
603URBANOWICZ Łukasz 339KRKAÓWM40209M 49400:02:2502:36:3606:25:2307:03:34.7507:03:34.75+03:45:339:296.3
604ADAMSKI Bartłomiej 366MODLNICAM40210M 49500:02:2602:37:2804:10:2605:24:5806:25:2207:03:41.0007:03:41.00+03:45:399:296.3
605ZAWADZKA Magdalena 143AKS POLONIA WARSZAWA/TEAM ZABIEGANE DNIWARSZAWAK3051K 11000:02:3102:30:4904:02:2905:20:3406:27:5407:03:53.4507:03:53.45+03:45:529:306.3
606ZABŁOTNY Karol 304TARCHOŚFIRYWARSZAWAM30186M 49600:01:2602:12:3003:41:1705:01:2706:13:0907:05:05.0507:05:05.05+03:47:039:316.3
607PANENKA Małgorzata 63NIGHT RUNNERS GLIWICENIEBOROWICEK4045K 11100:03:0502:38:1304:03:2905:26:4606:27:4407:05:11.9007:05:11.90+03:47:109:316.3
608FREJ Marcin 90ZABIEGANI.TVWARSZAWAM30187M 49700:01:2102:37:2004:05:0905:17:2806:23:4307:05:52.4007:05:52.40+03:47:519:326.3
609GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 439ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINSTARCZÓWK4046K 11200:02:5702:29:1104:03:0905:23:1406:30:1207:06:36.2507:06:36.25+03:48:359:336.3
610KONOPACKI Krzysztof 451ABY DO METYZABKOWICE ŚLĄSKIEM40211M 49800:02:5702:29:0804:03:1305:23:2206:30:1607:06:36.6507:06:36.65+03:48:359:336.3
611ŁOPOKA Przemysław 757ABY DO METYZIĘBICEM2039M 49900:02:5902:29:1704:03:1305:23:1406:30:1807:06:37.1007:06:37.10+03:48:369:336.3
612MAZUR Ewelina 116BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEK4047K 11300:03:1002:37:5506:29:1007:07:11.2007:07:11.20+03:49:109:346.3
613MAJONEK Artur 714FITMAJONWARSZAWAM30188M 50000:01:4702:25:0006:26:1107:07:12.4007:07:12.40+03:49:119:346.3
614KACZKIEWICZ Damian 270NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40212M 50100:02:5102:38:1404:02:5705:23:3206:29:0907:07:14.6007:07:14.60+03:49:139:346.3
615MAJCHROWICZ Andrzej 250KROŚCIENKO WYŻNEM40213M 50200:03:1802:30:5106:28:3207:09:28.6007:09:28.60+03:51:279:376.2
616DUNIEC Małgorzata 206DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK3052K 11400:02:0302:30:0906:32:0307:11:22.7507:11:22.75+03:53:219:406.2
617ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra 207DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK3053K 11500:02:0302:30:1106:32:0307:11:22.8007:11:22.80+03:53:219:406.2
618KURKUS Aleksander 259DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI / ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM40214M 50300:02:0302:30:1106:32:0307:11:23.1007:11:23.10+03:53:229:406.2
619SUBIRATS Cristian 508LODZM30189M 50400:02:3402:34:2704:10:2305:23:4506:32:3207:12:43.1507:12:43.15+03:54:429:426.2
620GIENIECZKO Marcin 723SUCHY DWÓRM40215M 50500:02:3102:37:2604:07:1905:25:2206:34:0407:12:47.5007:12:47.50+03:54:469:426.2
621PAWŁOWSKI Piotr 491PRZEMYŚL BEARSKRASICZYNM30190M 50600:02:2902:26:4003:53:5005:31:2306:34:0507:13:48.6007:13:48.60+03:55:479:436.2
622GALANTY Agnieszka 492DYBAWKAK4048K 11600:02:2902:26:3903:53:4405:31:2306:34:0507:13:48.9007:13:48.90+03:55:479:436.2
623URBAŃCZYK Marcin 28PERSONALTRIATHLON/TRINERGYNOWY DWÓR MZAOWIECKIM30191M 50700:02:5502:34:5204:07:4005:32:2906:40:2507:14:56.3007:14:56.30+03:56:559:456.2
624CEBRAT Tomasz 133POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSOSNOWIECM40216M 50800:02:4102:32:5504:08:2405:30:0406:36:3707:16:12.7507:16:12.75+03:58:119:466.1
625JABŁOŃSKI Kazimierz 657PRĄDYM6017M 50900:02:1102:36:2704:02:4305:23:0906:35:1107:16:22.8507:16:22.85+03:58:219:476.1
626SZEWC Marian 240BILGORAJM6018M 51000:01:2702:31:0903:56:2805:22:1206:33:1807:17:19.4507:17:19.45+03:59:189:486.1
627WÓJTOWICZ Paweł 131LUBLIN BIEGALUBLINM40217M 51100:02:5302:37:3704:09:1005:31:5206:39:3107:17:30.7507:17:30.75+03:59:299:486.1
628GÓRECZNY Kamila 300PIASECZNOK4049K 11700:02:3002:33:4904:05:2605:28:1206:40:2507:22:23.5007:22:23.50+04:04:229:556
629STASZEL ŁATAS Tomasz 477HUSARIA RECE TEAMJADOWNIKIM30192M 51200:02:3402:31:3304:10:1205:41:1706:43:1707:22:50.3507:22:50.35+04:04:499:556
630WÓJTOWICZ Iwona 232HUSARIA RACE TEAMTARNÓWK4050K 11800:02:3302:31:4304:10:1205:41:1806:43:1707:22:50.7007:22:50.70+04:04:499:556
631POPIOŁEK Jacek 95BIEGYSIEM.PL/LOSTINSPORTGĄSIORYM30193M 51300:03:0402:33:3904:03:1505:21:3906:33:3307:23:49.7007:23:49.70+04:05:489:576
632WĄSIK Kornelia 662BIEGUSIEM.PLKŁOCZEWK207K 11900:03:0402:33:4204:03:2405:21:3906:33:3707:23:50.7507:23:50.75+04:05:499:576
633OKARMA Wojtek 279WWW.VIRTUTIMILITARI.PLJASŁOM30194M 51400:02:5102:32:4104:03:4605:29:0706:46:5107:26:08.1507:26:08.15+04:08:0710:006
634HRYSZKO Robert 747POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM5047M 51500:02:4002:34:1804:19:0005:45:3806:46:5207:26:24.9507:26:24.95+04:08:2310:006
635WOLF Weronika 3033 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSANOKK4051K 12000:02:4102:34:1804:18:5905:45:3806:46:5107:26:25.1507:26:25.15+04:08:2410:006
636CZYRNIA Andrzej 681RAJSPORT ACTIVE (TURAWA)TURAWAM30195M 51600:01:4402:31:5004:03:5905:26:3406:42:3407:27:08.1507:27:08.15+04:09:0710:016
637MALEC Basia 19LUBLINK509K 12100:01:5602:35:5504:11:0905:46:3706:51:0407:29:46.1507:29:46.15+04:11:4510:055.9
638GŁUSZCZAK Jerzy 194ŁÓDŹM6019M 51700:04:1802:32:1904:08:2005:35:4106:48:4607:34:00.6007:34:00.60+04:15:5910:105.9
639MAZIEC Dariusz 188NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL /WRESTLING CROSS GYM NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM30196M 51800:03:1602:53:1204:23:3205:41:1406:55:0307:38:09.3007:38:09.30+04:20:0810:165.8
640KRUSZEWSKA Emilia 674GDAŃSKK3054K 12200:00:4602:39:5404:20:4006:55:0607:38:11.5507:38:11.55+04:20:1010:165.8
641SKRZYPSKA Iwona 331JAROSŁAWK4052K 12300:02:1302:35:0104:18:1705:48:1006:57:3907:38:12.4507:38:12.45+04:20:1110:165.8
642JÓZEFOWSKI Karol 226NOWY TOMYŚLM2040M 51900:03:1602:19:1303:51:2405:41:1606:55:0407:38:14.1507:38:14.15+04:20:1310:165.8
643WĄSOWICZ Magdalena 560HUSARIA RACE TEAMOPOLEK208K 12400:01:4302:34:3104:19:1905:53:2007:05:2007:48:17.9007:48:17.90+04:30:1610:295.7
644JANICKI Patryk 288PORANNY PATROLKRAKÓWM30197M 52000:03:1502:49:4004:35:2306:06:0207:07:1907:48:55.2507:48:55.25+04:30:5410:305.7
645PIECH Adam 71PORANNY PATROLKRAKÓWM40218M 52100:03:1502:49:4404:35:2406:02:3507:07:1907:48:55.4007:48:55.40+04:30:5410:305.7
646MARUT Kaśka 31NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4053K 12500:03:0902:37:1004:02:1006:04:0507:12:3407:57:44.2507:57:44.25+04:39:4310:425.6
647BAJAK Mirosław 119KRAKÓWM40219M 52200:01:3402:51:4004:37:0606:07:2107:26:1208:02:30.9508:02:30.95+04:44:2910:495.5
648DUDA Paweł 106JEDLICZEM30198M 52303:50:46+01:54:578:426.9
649KLISZ Aga 18LUBLINK3055K 12600:01:56+00:01:2019:203.1
TYLKA Przemysław 278KROŚCIENKO WYŻNEM4000:02:07 DNF02:44:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARSKA Małgorzata 219STARACHOWICEK5000:02:58 DNF02:57:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARWAN Barbara 633PLACETOTRIKRAKÓWK3000:00:52 DNF02:04:33 DNF03:22:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
UNIEJEWSKI Tomasz 573UMBAKATOWICEM4000:01:17 DNF02:03:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PACANOWSKI Łukasz 247PARA-NIE-DO-PARYPORĘBAM3000:02:17 DNF02:25:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŚLANKA Ireneusz 64NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM5000:03:40 DNF02:59:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZELER Joanna 20SILESIA MARATHON TEAM / BIEGAJACA Z PSAMIWARSZAWAK4000:02:40 DNF03:24:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 656 wynik(ów)