V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 752
Wystartowało : 656
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 649
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 18km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Roztoki
18km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
       
1WŁOCH Sławomir 241KROSNOM4000:00:0000:01:0701:46:1802:44:0803:35:3804:22:24
2JAKUBOWSKI Daniel 242Centrum Animacji Społecznej CaritasZABAJKAM4000:00:0000:03:1502:12:0903:35:2604:46:1405:37:33
3ŁOSKOT Tomasz 562WILGAM4000:00:0000:00:3901:34:3902:28:0603:14:3903:57:16
4ZNAMIEC Marcin 563IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM2000:00:0000:03:3602:08:4803:23:2604:27:1205:18:57
5KALISZ Karolina 564wkurw_teamKAMIEŃCZYKK2000:00:0000:02:0401:56:2903:06:1004:01:0604:48:15
6KUDŁAK Paweł 567Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:00:4701:30:5202:17:4002:57:5803:35:27
7ADAMCZAK Barbara 568SMPZ 'Travois'KATOWICEK3000:00:0000:01:1101:54:3903:00:5604:03:2304:49:30
8RÓŻYCKA Dorota 1170Nowy Styl Group Running TeamJASŁOK3000:00:0000:02:4002:23:0403:49:0404:59:0605:58:03
9LEŚNIAK Dariusz 11SZCZECINM5000:00:0000:00:4601:56:3403:09:0204:11:4605:02:30
10KŁOSOK Adam 13Inżynieria BieganiaMARKLOWICEM4000:00:0000:00:4601:52:4603:09:0004:07:5704:51:29
11KOBIERSKI Piotr 14UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:3801:28:3202:17:1302:57:4203:35:31
12PASTUŁA Łukasz 10KOLBUSZOWAM3000:00:0000:00:5501:44:2702:47:1503:45:5004:42:04
13HOROWSKI Tomasz 25RUNHOGS TychyTYCHYM4000:00:0000:01:3802:10:4703:27:4104:40:5505:38:58
14SZADKOWSKI Paweł 26Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:03:1102:09:3303:33:5904:47:4205:45:42
15DADAŚ Janusz 27Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:5802:03:0003:16:5404:18:0905:04:48
16ZUREK Pawel 15HULLM3000:00:0000:00:3401:31:2002:26:1703:12:1803:56:07
17KALINOWSKI Łukasz 16WARSZAWAM3000:00:0000:00:4901:36:4902:28:0803:10:4303:50:20
18MALEC Basia 19LUBLINK5000:00:0000:01:5602:35:5504:11:0905:46:3706:51:04
19POTRZESZCZ Grzegorz 21MIRZECM4000:00:0000:02:2001:37:5402:32:1203:19:1904:03:55
20JĘDZURA Daniel 22NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3000:00:0000:02:5301:47:4802:48:3703:40:5804:27:27
21PAUL Viola 23Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:1602:16:2503:37:4704:44:0105:40:06
22PAWLETA Michał 24Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1602:16:2703:37:4704:44:0105:40:11
23WALCZYŃSKA Karolina 29RUNHOGS TychyTYCHYK3000:00:0000:01:3802:29:3604:04:4105:23:2906:20:33
24PARTYKA Michał 30RZESZÓWM3000:00:0000:03:0102:00:3403:11:2504:20:5705:12:55
25MARUT Kaśka 31Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:0902:37:1004:02:1006:04:0507:12:34
26ŁĘCKI Piotr 32Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:5401:54:2002:55:4103:53:2104:41:44
27SOLICH Patryk 35Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:03:1602:29:0003:53:2605:21:3506:19:18
28SOKOLOWSKI Artur 36SUWALKIM5000:00:0000:02:3602:25:5203:49:0005:08:0306:10:50
29FRĄC Dariusz 37Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:0802:03:4203:16:4504:20:0505:12:24
30PAJESTKA Wojciech 39Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:0000:01:4801:51:1202:48:4103:48:2604:37:08
31SWOBODA Jarosław 41Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:03:1201:55:2102:58:2603:53:2104:41:44
32CISZYŃSKI Marek 42START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:03:1202:03:5103:12:2504:05:4804:54:11
33NIERADA Marcin 43KATOWICEM3000:00:0000:01:0401:44:1302:46:0603:42:5004:34:33
34ROHAN Łukasz 44Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:00:4801:27:5202:19:3903:06:0603:51:25
35DYGOŃ Małgorzata 33GLIWICEK4000:00:0000:03:0902:37:0206:23:33
36WILIMSKI Tomasz 34Night RunnersGLIWICEM4000:00:0000:03:1602:30:0803:53:4205:21:3706:25:26
37PYZEL Agnieszka 57KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAK5000:00:0000:02:3202:18:3903:48:0205:05:1306:03:53
38GAWORECKI Tomasz 47Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:0000:02:4901:53:1802:51:1003:40:3304:23:16
39WAWRZAK Ryszard 48Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:0802:03:4603:16:5604:18:3405:11:19
40PRYSZCZ Mirosław 50RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:02:5902:14:0903:46:2405:03:1106:07:14
41HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 51Night Runners GliwiceCHORZÓWK3000:00:0000:03:0802:37:4804:02:5605:26:3106:23:55
42SZYSZŁO Tomasz 53Pozytywnie Zabiegani Sanok / Run Energy ClubSANOKM3000:00:0000:01:4701:52:0802:51:1303:48:2404:37:09
43ŁAKOMY Tomasz 45Dacza Turysty i Biegacza ZakopaneOLESZYCEM3000:00:0000:00:5701:37:2402:29:2603:15:25
44KWIATKOWSKI Michael 56KRAKÓWM3000:00:0000:00:3201:24:4502:09:4702:48:0603:27:16
45JÓŹWIAK Rafał 68WARSZAWAM3000:00:0000:02:0401:47:0502:43:5303:37:4404:22:05
46BRENDZOWSKI Adam 69SolinaTEAM / runonlineTEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:5801:33:1002:22:5703:06:2803:48:41
47PIECH Adam 71Poranny PatrolKRAKÓWM4000:00:0000:03:1502:49:4404:35:2406:02:3507:07:19
48NAMIOTA Urszula 721960DĘBICAK5000:00:0000:00:5102:13:2803:41:1905:05:1706:05:19
49NAMIOTA Marek 73DĘBICAM6000:00:0000:00:5902:14:1503:41:0905:01:5906:01:12
50SZYMAŃSKA Jolanta 59KIELCEK3000:00:0000:01:4402:19:2803:48:3805:12:3006:17:43
51KRZYŻEWSKI Roger 61KRAKÓWM3000:00:0000:03:3002:18:1603:41:3804:50:4405:57:09
52PANENKA Małgorzata 63Night Runners GliwiceNIEBOROWICEK4000:00:0000:03:0502:38:1304:03:2905:26:4606:27:44
53JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 65KS PEGAZGÓRA KALWARIAK4000:00:0000:02:2202:25:4603:53:2205:09:4706:08:33
54JEDLIŃSKI Bartosz 60Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:00:3601:56:0703:07:5604:05:3204:56:36
55ŻAK Oliwia 66Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:2102:25:4703:53:2305:09:4206:08:34
56NALAZEK Marcin 67Piaseczno RuningWARSZAWAM3000:00:0000:02:0001:42:0102:39:0003:29:1404:15:24
57SARKA Bartłomiej 86RABKA-ZDRÓJM3000:00:0000:01:3901:44:4002:43:2703:31:1104:13:44
58MAJCHROWSKI Jacek 87CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:00:5801:51:4802:55:5303:57:5004:47:58
59STĘPIEŃ Wojciech 74JM Running TeamGLIWICEM4000:00:0000:03:1902:02:2203:12:4304:14:3705:03:55
60KOSIN Paweł 75Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:1101:49:0302:46:5103:37:1504:24:20
61SĄDEJ Marcin 89Stalowe DzikiSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:3901:59:5103:12:4204:25:0205:18:17
62BAŁCHAN Krzysztof 77CPR RzeszówCZUDECM3000:00:0000:01:4001:47:4702:53:4303:55:3004:54:05
63KORAB Robert 78RZESZÓWM4000:00:0000:00:3401:33:4002:23:3203:05:0403:46:34
64KOBYLIŃSKI Mariusz 79SST LubczaWOLA ZGŁOBIEŃSKAM3000:00:0000:01:3901:59:5903:12:5404:25:0105:21:30
65BAŁA Bożena 81GRABINYK3000:00:0000:00:5802:14:1303:41:1705:05:1706:05:18
66BERNAŚ Dariusz 82BSCzadyWETLINAM3000:00:0000:01:3202:02:1603:12:0404:11:4905:04:13
67PARWA Michał 83@biegiemnarowerDZIEKANOWICEM3000:00:0000:00:5001:51:0503:00:5704:02:0704:50:58
68KOŁODZIEJ Jacek 84Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1702:04:5603:30:0004:41:3405:38:22
69FREJ Marcin 90Zabiegani.TVWARSZAWAM3000:00:0000:01:2102:37:2004:05:0905:17:2806:23:43
70JANIK Janusz 91Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1802:03:3603:29:5604:41:3505:37:35
71SAKOWSKA Aneta 92Maratonka GrajewoDROZDOWOK4000:00:0000:01:4302:14:5103:27:5004:27:0705:22:32
72ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 96Infinity GymPROSZOWICEK4000:00:0000:01:5002:11:3103:24:5604:31:2705:27:28
73FORJASZ Przemysław 97RZESZÓWM3000:00:0000:01:1001:52:5403:11:1204:03:5504:49:29
74KULIK Katarzyna 99Night Runners GliwiceBYTOMK3000:00:0000:03:1702:24:3903:53:2505:21:3406:19:17
75SZAPORÓW Łukasz 100Infinity-GymPROSZOWICEM3000:00:0000:00:3401:26:2802:15:5302:58:1003:38:32
76BOCHENEK Michał 101Infinity GymPROSZOWICEM3000:00:0000:01:4802:07:1203:28:2004:35:5005:34:09
77PIOTROWICZ Małgorzata 102Infinity GymPROSZOWICEK3000:00:0000:01:4801:58:0303:05:5104:06:1204:55:19
78BURY Marek 103SOSNOWIECM4000:00:0000:02:1902:11:1503:35:2304:44:4905:38:30
79RAMOTOWSKI Marcin 93Gerlach SmugglersWARSZAWAM4000:00:0000:01:1002:03:5903:23:2904:33:1105:27:26
80JASŁOWSKA Justyna 94Posmakuj Run TeamJEDLUCZEK3000:00:0000:00:5401:31:4202:20:4703:00:3503:38:00
81SIEDLACZEK Zbigniew 104LUBLINM6000:00:0000:02:4702:13:4903:38:2004:53:4005:52:31
82KOZAK Marcin 107SAINT-GOBAIN SQUADLUBARTÓWM4000:00:0000:02:2102:04:3603:27:4304:49:3705:46:10
83PERENC Michał 110Husaria Race TeamJAROSŁAWM2000:00:0000:00:5301:46:3502:50:3503:45:3004:33:54
84CHWALISZEWSKI Jarosław 108Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1702:04:4003:28:1004:41:3405:38:05
85STEPANCZENKO Rafał 112BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM3000:00:0000:01:4602:14:4203:37:0604:47:0005:50:57
86JĘDRUSZCZAK Robert 113CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃPIASECZNOM4000:00:0000:02:1302:08:5803:31:4404:45:2505:44:52
87WÓJCIK Krzysztof 114Night Runners ŚwilczaŚWILCZAM4000:00:0000:01:0201:35:5002:27:3703:14:10
88MAZUR Ewelina 116Biegaj z TreneramiGLIWICEK4000:00:0000:03:1002:37:5506:29:10
89POTONIEC Grzegorz 117RodzeństwoWARSZAWA , LIMANOWAM3000:00:0000:01:1401:40:0602:42:4203:38:1304:21:04
90KARPIŃSKI Tomasz 128RZESZÓWM4000:00:0000:00:4601:42:3902:40:5403:30:2304:16:16
91KORZENIOWSKA Joanna 129UMCS BiegaLUBLINK3000:00:0000:02:5202:34:2704:02:2205:20:3806:19:58
92DRABIK Jacek 115KRAKOWM5000:00:0000:01:1502:09:0303:30:0804:43:2305:42:02
93BAJAK Mirosław 119KRAKÓWM4000:00:0000:01:3402:51:4004:37:0606:07:2107:26:12
94KRAWCZAK Kamil 120biegusiem.plDĘBLINM3000:00:0000:02:3502:17:3803:39:0004:53:3605:52:36
95WARZYCHA Krzysztof 121OSK MAXeLBYTOMM5000:00:0000:01:4402:11:0803:32:3304:37:0805:35:57
96WARZYCHA Dawid 122PKP IntercityBYTOMM2000:00:0000:01:4402:11:1303:32:3204:37:0805:35:55
97PIĄTEK Rafał 123Befit24TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:3602:01:2703:17:3004:27:0205:26:46
98ZIMAK Sebastian 124SANOK Rubber RunningPOSADA ZARSZYŃSKAM3000:00:0000:01:3901:53:0603:00:4304:02:0904:52:24
99BĄK Agata 125Bushido CentrumSOBIENIE JEZIORYK3000:00:0000:01:2302:22:1903:48:0204:46:1205:38:31
100KULA Robert 126TARNÓWM4000:00:0000:01:3001:59:4403:31:4104:55:3605:51:57
101WILK Andreas 127WYHLM4000:00:0000:01:3802:17:4403:44:2704:58:5205:57:24
102KIERNICKI Łukasz 140Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:03:2201:58:2003:03:1204:03:2004:52:36
103KOWALIK Anna 130UMCS BiegaŁADAK3000:00:0000:02:5202:34:3004:02:2405:20:3906:20:00
104WÓJTOWICZ Paweł 131Lublin BiegaLUBLINM4000:00:0000:02:5302:37:3704:09:1005:31:5206:39:31
105CEBRAT Ewa 132Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK4000:00:0000:02:4002:14:3203:40:1504:51:2105:45:50
106CEBRAT Tomasz 133Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECM4000:00:0000:02:4102:32:5504:08:2405:30:0406:36:37
107ROGALA Grzegorz 136BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:00:5401:41:4002:41:0003:32:3004:25:09
108GIERULA Piotr 137Greinplast RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:1201:54:5403:11:2104:03:5404:50:29
109PARCHOMIUK Andrzej 138niezrzeszonyWARSZAWAM5000:00:0000:02:2302:07:2503:16:1705:07:41
110KRĘCISZ Zbigniew 139AmatorRACIBÓRZM6000:00:0000:01:2002:24:1603:55:1805:19:5806:24:44
111STANISŁAWSKI Tomasz 142Klub Biegacza RTV Euro AGDWARSZAWAM4000:00:0000:01:5002:24:0703:46:5604:59:0905:59:38
112ZAWADZKA Magdalena 143AKS POLONIA WARSZAWA/TEAM ZABIEGANE DNIWARSZAWAK3000:00:0000:02:3102:30:4904:02:2905:20:3406:27:54
113KRAWCZAK Paulina 144Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:01:0101:37:4702:33:4303:24:2104:07:04
114BUSZ Jacek 146RZESZOWM3000:00:0000:01:1401:51:4602:53:2203:50:4304:45:46
115TUROSZ Zbigniew 147LEŻAJSKM6000:00:0000:01:2201:55:2203:02:5104:01:1804:54:30
116FUS Maciej 148RZESZÓWM3000:00:0000:00:4501:34:1102:24:0203:10:3203:53:16
117MIKA Damian 151eko-okna runnersRACIBÓRZM5000:00:0000:02:4502:21:4703:43:2104:58:5205:57:38
118ŁUKASIAK Adam 152Adam ŁukasiakWARSZAWAM3000:00:0000:01:3101:52:3603:05:3104:08:3104:55:15
119CIĘŻKOWSKI Sławomir 153TARNÓWM4000:00:0000:01:3101:41:5802:42:3603:31:2804:14:04
120WITKOWSKA Beata 156GDAŃSKK3000:00:0000:03:0702:16:0003:38:0304:44:0005:37:45
121BOGUCKA Martyna 145Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK4000:00:0000:03:0502:38:1204:03:2605:19:4006:23:44
122ROSPOND Piotr 157TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM5000:00:0000:02:2802:14:1203:35:2904:43:1605:39:48
123KOCOT Sebastian 159SOSNOWIECM4000:00:0000:02:1701:45:5302:46:1303:46:0104:31:44
124CZAJA Alicja 160RodzeństwoLIMANOWAK4000:00:0000:01:1501:53:0603:00:3804:02:5704:53:06
125KARKUT Michał 162Fun&RunZABORÓWM3000:00:0000:02:3801:58:5503:11:3804:21:0705:11:20
126SANECKI Robert 165Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:01:3702:12:1303:39:0604:59:0305:59:37
127MAJTYKA Tomasz 167Los Trepos CompanierosKRAKÓWM4000:00:0000:02:3702:06:0903:18:4504:26:1605:17:18
128KUŁAKOWSKI Piotr 169CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:03:3202:21:5703:43:1804:55:4705:52:34
129MENDYKA Łukasz 171KB Aktywni Środa Wlkp.ŚRODA WLKP.M3000:00:0000:03:0001:44:4602:41:4403:34:0304:22:13
130CISKI Piotr 170WARSZAWAM4000:00:0000:02:2001:54:5103:03:5504:03:5104:57:20
131TREPKA Agnieszka 163CRAWLEYK3000:00:0000:01:3002:12:2603:42:4504:49:0105:41:29
132LIK Marek 161Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:1601:55:3902:59:4704:03:1004:52:34
133MIERZYŃSKI Rafał 172Bieging Team ZelówZELÓWM3000:00:0000:02:1202:06:3603:28:4804:40:5105:33:04
134NAZIMEK Lilianna 173Suo temporeNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:3602:08:1103:22:1304:28:3305:22:32
135WNUK Norbert 174Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:2501:44:4302:46:0303:38:4304:23:01
136ZAJĄC Józef 180Jarosławska Grupa Biegowa SokółTULIGŁOWYM4000:00:0000:01:3601:46:2402:44:3103:33:4604:18:24
137MACKIEWICZ Roman 181Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:02:0902:17:47
138RUDZKI Tomasz 182Rajsport ActiveKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:02:0902:17:50
139POREMBSKI Leszek 183WARSZAWAM5000:00:0000:03:1402:01:3203:10:3504:12:1305:00:24
140WLODEK Mateusz 184POZNANM3000:00:0000:02:4901:56:5602:57:1903:51:0804:39:26
141KOŁACKA Martyna 176WODZISŁAW ŚLĄSKIK3000:00:0000:00:4801:39:3502:34:1503:24:1404:09:15
142SZMUC Jacek 177MYSZKÓWM4000:00:0000:01:2001:52:0302:59:2603:59:4904:47:55
143MAZIEC Dariusz 188NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL /WRESTLING CROSS GYM NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:03:1602:53:1204:23:3205:41:1406:55:03
144KULDANEK Marcin 204DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM4000:00:0000:02:1302:15:2003:41:0604:54:4705:52:00
145SEREMET Bożena 205BBL KrakówKRAKÓWK5000:00:0000:03:1102:17:3903:38:3904:59:2605:57:02
146CHYLAK Jakub 189Aerodynamika słoika po ogórkachNOWY TOMYŚLM2000:00:0000:03:1102:08:0403:27:1804:30:5105:26:24
147KALTENBERG Janusz 192JAROSŁAWM5000:00:0000:02:4701:55:0002:53:4503:43:4704:33:24
148ŚLĘCZKA Damian 193Biomedycyna Sp. z o.o. RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:1601:34:4202:26:0003:09:1703:49:45
149GŁUSZCZAK Jerzy 194ŁÓDŹM6000:00:0000:04:1802:32:1904:08:2005:35:4106:48:46
150KOSMĘDA Piotr Michał 195WARSZAWAM4000:00:0000:01:0202:00:2303:14:3804:13:3405:02:36
151KOZŁOWSKI Tomasz 197Piaseczno RunningKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:02:3302:04:3203:13:0604:11:5205:01:58
152FAJNAS Katarzyna 190Dogoń Grodzisk Mazowiecki / DanfossŻABIA WOLAK4000:00:0000:02:1302:15:2703:41:0504:54:4805:52:00
153KLIMEK Mateusz 199SZCZECINM3000:00:0000:00:4801:36:0102:30:2003:19:0104:03:20
154JURCZAK Roman 200RZESZOWM6000:00:0000:00:3101:46:0202:47:1203:45:4704:31:45
155CYGAN Lukasz 202Klub Sportowy HajimeKRAKOWM3000:00:0000:01:1102:15:4503:44:2304:57:1206:05:36
156WŁODARSKA Magdalena 203TARNÓWK4000:00:0000:02:1202:19:1103:35:2804:50:5105:48:48
157KORBA Michał 214WARSZAWAM4000:00:0000:01:2502:21:5403:48:0104:46:1205:38:30
158BARAN Wojtek 215Oknoplast Running TeamZABAWA/WIELICZKAM3000:00:0000:00:3001:22:1302:07:3002:45:5603:24:13
159GOŁĄB Marek 216Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:00:4201:34:1002:25:5603:09:4803:48:47
160AGRES Paweł 217KW KotłowniaLUBLINM3000:00:0000:01:0301:41:2102:36:5903:30:2704:15:01
161MORAWSKA Anna 218WARSZAWAK6000:00:0000:01:1702:34:0006:20:21
162DUNIEC Małgorzata 206Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3000:00:0000:02:0302:30:0906:32:03
163ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra 207Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3000:00:0000:02:0302:30:1106:32:03
164BARAN Zbigniew 208(Ob)Leśni BiegaczeKRAKÓWM3000:00:0000:02:2701:54:2902:56:5603:45:4404:31:34
165LITWINEK Marek 209wkurw_teamLUBARTÓWM3000:00:0000:02:4702:10:3703:31:4304:48:2805:42:48
166KOŚCIAK Jan 210Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:4401:55:1903:01:2603:56:4904:44:07
167OBARSKI Norbert 220KIELCEM5000:00:0000:02:5802:32:5403:56:2005:16:1806:20:06
168PIEKARSKI Wojciec 221Rap AugustówAUGUSTÓWM4000:00:0000:02:2502:05:3303:17:4904:22:0105:11:36
169CZYŻ Grzegorz 212Grupa Azoty - Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:3701:18:1001:59:3902:36:0303:12:19
170JANECKA Artur 239Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:0000:02:0701:37:0102:29:0503:15:20
171TKACZEWSKI Piotr 224MiechówMIECHÓWM4000:00:0000:01:3501:47:1002:45:2703:32:0304:14:26
172GALUS Jacek 225TARNÓWM4000:00:0000:01:5502:20:2003:39:5504:52:1205:47:00
173JÓZEFOWSKI Karol 226NOWY TOMYŚLM2000:00:0000:03:1602:19:1303:51:2405:41:1606:55:04
174ORŁOWSKI Andrzej 227POTRENUJEMY?CEZARYNM2000:00:0000:00:3301:23:3102:10:4302:53:5303:31:25
175CWOJDZIŃSKI Piotr 228Night Runners PoznańPOZNAŃM4000:00:0000:02:5302:09:2203:28:2104:41:1205:36:08
176GOŹDZIENIAK Sobiesław 229KW KOTŁOWNIALUBLINM3000:00:0000:01:0301:53:1203:03:1904:07:1104:59:14
177CICHORACKI Patryk 230Night RunnersGRUDZIĄDZM3000:00:0000:02:4101:56:0103:03:0304:08:4405:02:08
178ADAMCZEWSKI Jakub 231Night Runners / NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:02:5202:09:2203:28:2004:41:1105:35:58
179WÓJTOWICZ Iwona 232Husaria race teamTARNÓWK4000:00:0000:02:3302:31:4304:10:1205:41:1806:43:17
180WÓJCIK Julian 233SZWLA StargardSTARGARDM6000:00:0000:01:5002:13:3603:28:0504:31:1005:27:28
181WIERNASZ Grzegorz 234Karcher SuchodółKROSNOM4000:00:0000:01:0701:46:2102:44:0303:31:4704:18:00
182DELEKTA Dariusz 235delnovaŁOWISKOM3000:00:0000:01:4001:39:1602:33:0803:17:25
183MARZEC Grzegorz 236Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM4000:00:0000:00:4001:34:3102:24:1103:05:1003:43:47
184STEC Iwona 237WILKOWICEK2000:00:0000:02:2302:04:5703:15:1004:17:5505:10:15
185JANICKI Tomasz 22221daplotJAROSŁAWM3000:00:0000:02:3102:06:3403:19:2204:25:0305:18:15
186SZYMAŁA Marcin 223Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM4000:00:0000:00:5401:44:2102:46:0803:50:4404:40:56
187KIMMER Jakub 238Bieging Team ZelówZELÓWM3000:00:0000:00:5901:35:2802:24:3703:05:3203:44:57
188DELEKTA Jan 260djŁOWISKOM4000:00:0000:01:3901:38:4902:33:0903:17:26
189WISZ Piotr 261RZESZÓWM2000:00:0000:03:0001:55:5003:04:3504:00:2604:45:03
190ZIELONKA Mariusz 245POZNAŃM4000:00:0000:03:1902:15:1603:26:3404:32:0205:26:52
191JASTRZĄB Piotr 246Dekan LeskoLESKOM5000:00:0000:00:4201:38:3902:34:2603:23:1904:06:52
192DOMINIK Mariusz 248BIŁGORAJM4000:00:0000:01:2701:54:5402:57:2103:57:4304:44:13
193BEDNARCZYK Jakub 249Mate MountainsLUBARTÓWM3000:00:0000:02:2102:04:3503:27:4204:49:3405:39:49
194MAJCHROWICZ Andrzej 250KROŚCIENKO WYŻNEM4000:00:0000:03:1802:30:5106:28:32
195CZUBA Michał 251LIGOTA ZAMECKAM3000:00:0000:01:0602:08:0803:26:3204:35:5005:33:25
196MAJCHROWICZ Marzenna 252KROŚCIENKO WYŻNEK4000:00:0000:03:1802:30:3606:24:24
197BUKAŁA Tomasz 254WARSZAWAM3000:00:0000:02:1201:57:1503:13:0804:35:3905:31:44
198DZIERLĘGA Piotr 255PilznoPILZNOM3000:00:0000:02:4001:46:5202:51:1503:48:4804:40:06
199FOGEL Janusz 256PTG Sokół Świat PracyTARNÓWM4000:00:0000:02:1502:12:2203:29:1204:38:0305:34:04
200FOGEL Ewa 257PTG Sokół Świat PracyTARNÓWK4000:00:0000:01:3101:57:3203:03:2504:03:4204:54:20
201KOCHANIEC Waldemar 243TKKF Sokół Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:03:1401:57:0903:03:4604:02:4104:50:36
202DYBKA Rafał 244PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:3402:03:4403:29:1304:40:1605:38:32
203KURKUS Aleksander 259Dogoń Grodzisk Mazowiecki / adidas runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:02:0302:30:1106:32:03
204DOMISZEWSKA Maria 2USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:00:4001:33:0102:23:0903:08:1203:48:40
205CHODAKOWSKI Rafał 273OstroBiecĆMIELÓWM4000:00:0000:01:3401:37:2802:29:4303:10:3903:49:42
206FLĄDRO Daniel 274WOKOWICEM4000:00:0000:00:4901:33:4002:26:5703:16:28
207CHODAKOWSKI Kacper 275OstroBiecĆMIELÓWM2000:00:0002:33:2004:04:4905:12:5006:09:34
208TRYNIECKI Krzysztof 262LUBACZÓWM4000:00:0000:01:3201:56:59
209BĘTKOWSKI Wojciech 263Brygada BeskidówSTRÓŻEM5000:00:0000:00:3201:30:4602:21:5003:04:5703:43:55
210KLONOWSKI Jacek 264BIAŁOWIEŻAM4000:00:0000:00:3901:28:1802:15:1103:00:4603:45:53
211BOBER Anna 265OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:0000:01:3402:05:4803:19:0904:19:0905:06:21
212CHMIELARZ Dariusz 277BOCHNIAM4000:00:0000:02:0502:09:0203:25:5604:41:3605:46:26
213OLCZAK Marta 266SZWLASTARGARDK4000:00:0000:01:3601:53:1402:54:5003:53:0004:41:48
214KOWALSKA Justyna 267Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK4000:00:0000:01:5402:03:3103:20:5704:31:4905:29:33
215OKARMA Wojtek 279www.virtutimilitari.plJASŁOM3000:00:0000:02:5102:32:4104:03:4605:29:0706:46:51
216KOWALSKI Maciej 268Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEM4000:00:0000:01:5402:02:5003:20:5804:31:4805:29:26
217BUTRYN Wojciech 272KRAKÓWM4000:00:0000:01:0001:55:5003:02:1204:02:0504:50:42
218DOMAGAŁA Jerzy 294RZESZÓWM5000:00:0000:03:2302:11:3303:23:5804:26:0405:22:29
219BIESZCZAD Ilona 296WOJASZÓWKAK3000:00:0000:02:4702:18:1703:41:0104:49:0005:45:09
220WAŻNY Stanisław 281Media LubaczowskieLUBACZÓWM4000:00:0000:01:3101:26:5302:13:5002:56:1503:38:06
221GRĘBOWIEC Mateusz 282TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:01:4501:41:1102:36:4003:29:2704:15:29
222BARAN Mateusz 283Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM3000:00:0000:01:5501:49:0402:48:4003:37:1904:20:50
223KIEŁTYKA Agnieszka 284RYKIK3000:00:0000:00:4801:54:5302:56:0603:50:0204:37:49
224MACHNICKI Rafał 285RYKIM3000:00:0000:00:4501:44:4502:42:3203:35:5004:22:39
225ŁUKASIK Michał 286VELOBIKE sklep i serwisBUSKO-ZDROJM3000:00:0000:00:4701:37:1702:30:3803:16:34
226WRÓBEL Dariusz 287Team ZabieganeDniWARSZAWAM4000:00:0000:02:0102:05:2603:25:1604:27:3405:18:35
227JANICKI Patryk 288Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:03:1502:49:4004:35:2306:06:0207:07:19
228WĘCŁAŚ Maciej 289——-GÓRA KALWARIAM4000:00:0000:02:2301:48:2102:47:4203:38:5004:22:37
229NIEDZIELA Marcin 292Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:01:0601:58:3403:02:2904:01:0504:50:29
230GÓRECZNY Kamila 300PIASECZNOK4000:00:0000:02:3002:33:4904:05:2605:28:1206:40:25
231CHUDA Aneta 301WROCLAWK3000:00:0000:01:0402:16:1403:33:2504:35:2005:30:31
232SIWCZUK Aleksandra 302WARSZAWAK3000:00:0000:01:2001:44:5502:41:5203:29:4504:14:07
233WOLF Weronika 3033 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejSANOKK4000:00:0000:02:4102:34:1804:18:5905:45:3806:46:51
234ZABŁOTNY Karol 304TarchośfiryWARSZAWAM3000:00:0000:01:2602:12:3003:41:1705:01:2706:13:09
235GOLUBA Krzysztof 305WARSZAWAM4000:00:0000:01:1702:13:1703:39:1804:51:5605:59:07
236KRÓL Konrad 306STARY SĄCZM2000:00:0000:03:0001:55:3903:06:0004:15:2805:07:17
237JABŁOŃSKI Tomasz 307Inżynieria Biegania TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:00:4201:44:0302:46:5403:40:3604:24:05
238MIŚKÓW Marcin 308ŻORYM3000:00:0000:01:2901:54:5202:59:0603:57:1404:43:30
239PAWŁOWSKA Elżbieta 298Nowy Styl Running TeamJEDLICZEK3000:00:0000:02:4802:18:2203:41:0704:49:0005:45:09
240KOPROWICZ Ewelina 322Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWK3000:00:0000:02:0302:12:0603:31:4704:41:2805:36:18
241JAKUSZEWSKI Paweł 323JAROSŁAWM3000:00:0000:02:3902:04:5503:11:5404:13:4205:06:36
242MYGA Michał 310HEARTLESSKATOWICEM3000:00:0000:03:2202:11:5103:22:3404:36:1805:28:49
243MYGA Anna 311HEARTESSKATOWICEK3000:00:0000:03:2202:11:4803:22:4504:36:1805:28:50
244STACHYRA Andrzej 312LSBLUBLINM5000:00:0000:02:2002:00:2003:23:5604:57:5506:08:59
245STACHYRA Bartłomiej 313LUBLINM2000:00:0000:02:2002:06:5303:20:3504:30:0005:28:32
246BRZOZOWSKI Łukasz 315SteFAn TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:4801:51:4702:55:1603:53:0904:40:44
247MARKIEWICZ Rafał 316WARSZAWAM4000:00:0000:02:1302:17:2203:40:1304:55:0805:52:38
248CIESZKO Marek 317KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:04:4802:18:1803:38:0704:38:5005:34:30
249HAJDO Robert 319BRZESKOM4000:00:0000:02:3202:00:0503:04:3704:08:5204:59:39
250JAROSZ JARSZEWSKI Mateusz 320WARSZAWAM3000:00:0000:02:0501:52:2702:58:1403:55:0804:50:40
251WRÓBEL Dominik 321AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:03:0502:18:4403:35:5704:46:1305:49:26
252KUREK Stanisław 327KRAKÓWM4000:00:0000:03:3002:23:2703:50:2505:09:2206:16:04
253ZWOLAK Grzegorz 328JAROSŁAWM3000:00:0000:02:3902:04:4003:16:3604:20:1005:10:31
254BLASZKE Beata 329Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:5702:07:2303:26:5704:39:2405:29:39
255SKRZYPSKA Iwona 331JAROSŁAWK4000:00:0000:02:1302:35:0104:18:1705:48:1006:57:39
256DZIRBA Tomasz 332NIEMCEM3000:00:0000:01:2101:52:3502:49:2603:38:5604:23:47
257KLAMUT Ryszard 333Jabłonica PolskaJABŁONICA POLSKAM6000:00:0000:00:5401:49:2902:47:0903:39:1804:26:32
258CZARNECKI Piotr 335TarchośfiryWARSZAWAM3000:00:0000:01:2601:50:3502:53:0803:47:0004:34:24
259MAJEWICZ Grzegorz 336MIECHÓWM4000:00:0000:01:3701:52:0602:51:5903:42:0004:26:24
260PAŃTAK Sławomir 33721daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:0000:01:4901:50:2602:48:3203:40:4404:26:14
261PORĘBSKA Dorota 338Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:2802:18:2403:49:1405:16:3206:13:29
262URBANOWICZ Łukasz 339KRKAÓWM4000:00:0000:02:2502:36:3606:25:23
263STEMPKOWICZ Jacek 325GORLICEM4000:00:0000:01:5501:45:3702:54:4303:56:1204:48:52
264LUC Adam 326Biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:02:3702:17:3903:39:0104:53:3605:52:37
265CHRUŚCIEL Michał 354Fartlek GoGORZYCEM3000:00:0000:01:3401:43:2502:43:5403:36:1504:23:15
266DUDZIŃSKI Piotr 355RZESZÓWM3000:00:0000:01:1201:54:5403:11:4204:21:0805:11:17
267WALASEK Grzegorz 342biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:01:0101:34:4302:29:5203:19:5004:02:54
268GOŚCINIEWICZ Paweł 343ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:00:3201:27:2102:16:3402:58:4703:36:05
269LEŚNIAK-POPIEL Marta 345POzytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:4002:12:2903:30:2104:37:3405:32:44
270BONDARA Sylwia 1JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:3901:41:3902:42:2603:32:2004:19:36
271AMBROZIAK Rafał 347Koniuchy OCRKUTNOM4000:00:0000:01:3901:57:0503:02:2903:58:2004:50:29
272STODULSKI Krzysztof 348Kutno BiegaKRZYŻANÓWM4000:00:0000:01:4002:03:2303:17:4604:25:4605:15:45
273PAROL Paweł 349-SZYMANKOWSZCZYZNAM4000:00:0000:01:3102:07:0903:31:4004:44:1205:40:28
274BARANOWSKI Krzysztof 351Kutno BiegaKUTNOM5000:00:0000:01:3902:03:2103:17:4804:23:5605:15:44
275WIERZBICKA Joanna 352BOGUCHWAŁAK4000:00:0000:02:0501:57:5203:10:1804:09:3705:01:53
276WIERZBICKI Tomasz 353BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:02:0601:50:4502:49:5603:42:4804:30:04
277KUŚ Sławomir 369CZUDECM3000:00:0000:01:1301:52:0603:08:4004:13:5605:06:15
278JAKUBAS Pawel 370WPJ TeamWARSZAWAM4000:00:0000:01:1401:54:4903:01:4003:59:5104:52:38
279SOBCZAK Mikołaj 371Wybiegani TeamSKÓRZEWOM4000:00:0000:01:1402:30:4803:57:1205:00:1906:00:32
280SUMARA Wojciech 357NiezrzeszonyBRZESKOM4000:00:0003:03:5304:05:0804:56:07
281OPALIŃSKI Tomasz 358OSTRÓDAM5000:00:0000:02:1202:06:0303:25:4504:51:1305:48:32
282PIGAN Anna 360B B L - JAROSŁAWSZÓWSKOK4000:00:0000:02:0202:12:1803:32:0604:41:3205:37:46
283PIGAN Wiesław 361B B L-JAROSŁAWSZÓWSKOM4000:00:0000:02:0102:12:2103:32:0504:41:2805:38:49
284BIESIEKIERSKI Krzysztof 362Drużyna WilkaOLSZTYNM4000:00:0000:02:5701:49:4002:53:3703:47:2703:51:16
285NOWACZYK Igor 363WARSZAWAM4000:00:0000:03:2701:48:2202:47:5803:41:0904:27:06
286SKOWRON Radosław 364BALICEM4000:00:0000:05:0102:16:4003:29:4804:35:1605:27:56
287ADAMSKI Bartłomiej 366MODLNICAM4000:00:0000:02:2602:37:2804:10:2605:24:5806:25:22
288ZAGÓRNY Robert 368MBM KazimierówHALINÓWM4000:00:0000:02:2001:36:4702:26:3603:07:0003:49:54
289SOBIECH Marcin 373Go Garwolin:DGARWOLINM3000:00:0000:02:4901:54:3603:02:4904:03:2904:53:09
290KĘPKA Andrzej 374Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:0000:02:0202:12:1503:31:5904:41:3205:37:37
291BIEL Łukasz 376WARSAWM3000:00:0000:02:4602:07:1803:27:2104:24:1205:13:09
292ZIELIŃSKI Damian 378NOVAPILAWAM3000:00:0000:02:4902:06:5103:35:4504:55:1905:53:09
293WOŹNIAK Łukasz 379Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:03:1401:58:0403:09:3804:07:0404:56:36
294SUWEZDA Jacek 380CZĘSTOCHOWAM5000:00:0000:02:3001:57:3903:05:5004:04:3104:56:06
295NIEZGODA Marcin 381KKB MOSiR KrosnoKROSNOM2000:00:0000:00:3101:30:1802:20:1003:00:2403:39:44
296CZAPLA Arkadiusz 382BYTOMM4000:00:0000:01:0601:49:1202:54:1703:45:2604:31:02
297BORUSZEWSKA Beata 375BYTOMK4000:00:0000:02:3001:46:5402:47:1403:38:0504:27:13
298PRZYBYLSKI Mariusz 383PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM4000:00:0000:02:0202:15:5903:35:5804:57:2406:00:53
299ZBICIAK Grzegorz 384Łęczna BiegaSPICZYNM4000:00:0000:02:2002:16:2303:37:0804:50:3105:43:16
300KAMIENIARZ Maria 387POZNAŃK3000:00:0000:03:2102:10:4003:34:0404:46:0305:39:22
301ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna 388Kutno BiegaKUTNOK4000:00:0000:01:3901:57:0603:02:3003:56:1604:42:51
302DYSZKIEWICZ Grzegorz 390Kutno BiegaKUTNOM3000:00:0000:01:4002:18:2503:50:4805:23:0806:19:08
303DALKA Paweł 391Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM4000:00:0000:01:3701:51:1502:54:5103:53:5004:45:44
304DUDEK Łukasz 392RZESZÓWM3000:00:0000:02:0701:55:0103:02:4804:03:5904:52:42
305PASIECZNY Robert 393FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:3801:26:0902:12:3402:50:3703:28:13
306HANDERMANDER Agnieszka 394USTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:01:4902:13:3903:34:0104:46:5705:45:56
307BŁAJSZCZAK Karol 395TSASANDOMIERZM4000:00:0000:01:5501:53:0302:55:2203:50:5104:43:49
308KOSZAŁKA Marcin 385BIELINIECM2000:00:0000:02:3802:14:2003:35:2404:44:4305:40:10
309DARCHUK Oleksandr 386WĘGRZCEM4000:00:0000:01:0601:47:4002:53:1003:48:3504:36:57
310BAŁATKA Krzysztof 389AZS WSGK KUTNOKUTNOM3000:00:0000:00:2901:26:0902:10:5502:46:1503:22:59
311JĘDRZEJCZYK Konrad 399KRASNEM2000:00:0000:01:4202:01:3303:24:1504:40:2805:29:57
312PISIGNAS Mariusz 400Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:5902:09:1003:26:5904:39:2505:29:38
313MĘDRYGAŁ Piotr 401GJ GOPRMYSŁOWICEM3000:00:0000:03:2201:52:4302:50:0403:47:1304:39:12
314ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 402Ja i OnaGRUDZIĄDZM3000:00:0000:03:2902:04:1903:12:1504:10:0805:01:56
315KUCIŃSKI Tomasz 403MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2202:17:4603:49:5905:13:5606:13:05
316PIWOŃSKI Adam 405GÓRA KALWARIAM3000:00:0000:02:2901:54:2602:56:5803:53:1004:42:21
317BUJAKOWSKI Patryk 406PROSZOWICEM4000:00:0000:03:0102:22:3303:49:3404:53:3905:53:22
318CHORZĘPA Mariusz 408TSA-SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:5501:50:3002:51:1503:46:1804:38:32
319SZPINDA Marta 409Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJK4000:00:0000:01:2602:12:3803:32:2204:51:1805:46:39
320RADYK Jakub 410Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:03:1002:05:4503:29:3704:47:3405:46:20
321STAŃKO Paweł 396Biesy i CzortyLUTOWISKAM4000:00:0000:02:0901:37:2802:26:0703:07:0903:43:18
322DRAUS Borys 398KRASNEM3000:00:0000:01:4201:59:2103:09:4504:02:3004:51:32
323CEBULA Paweł 418CREADISKRAKOWM3000:00:0000:01:3302:19:4503:53:2405:11:4706:14:22
324SMOLEN Janusz 415LUTONM4000:00:0000:01:5501:42:4002:36:3503:26:2104:10:33
325GRANDA Paweł 41212 Daplot JarosławZARZECZEM3000:00:0000:01:4901:55:5403:05:4204:05:4204:57:28
326JANOTA Marcin 413CREADISKRAKÓWM3000:00:0000:01:3302:19:5003:53:3805:11:4806:14:22
327JARZEMBOWSKI Tomasz 419WYBIEGANI TEAMPLEWISKAM3000:00:0000:01:1402:30:3703:57:1305:00:1806:00:30
328DUC-SYPOSZ Aureliusz 420WIELICZKAM4000:00:0000:02:2101:51:1702:48:4803:37:5004:21:31
329ŚLIWIŃSKI Andrzej 421MIECHÓWM6000:00:0000:01:0401:55:0002:55:4303:47:4404:31:42
330PRÜFER Paweł 422KOSIECZYNM4000:00:0000:02:4501:51:4802:51:2803:47:0304:38:58
331BURANDT Magdalena 4233life teamOLSZTYNK3000:00:0000:01:4801:50:3602:53:0703:47:4704:35:41
332IDZIOR Tomasz 424BRZEZINYM2000:00:0000:01:0801:55:0003:05:5904:11:3505:02:00
333NOWAKOWSKI Wiesław 425-PRZEMYŚLM6000:00:0000:02:4802:01:0603:10:0404:12:1805:06:37
334JEZIORNY Ryszard 414Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:0000:02:0402:08:3703:26:0404:32:0305:26:35
335MISZCZYK Marcin 417KRAKÓWM4000:00:0000:02:2502:35:0003:57:0305:04:2406:03:49
336KOCZUR Jakub 429Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:2901:54:3903:00:3204:04:1904:55:01
337RYGLEWICZ Tomasz 427Night RunnersJEDLICZEM3000:00:0000:01:5702:02:4603:15:4404:23:3905:18:11
338ZIELIŃSKI Rafał 428MODLNICZKAM4000:00:0000:01:0102:12:5303:37:3804:50:2705:41:40
339BOROWSKI Igor 431Makondo TeamZAMOŚĆM3000:00:0000:01:1301:57:2903:10:2404:16:5205:12:06
340TOKARZ Marcin 434LIBERTÓWM4000:00:0000:00:5302:04:3103:22:3804:23:2805:13:07
341NOWICKI Artur 435SportczesnaBARGŁYM5000:00:0000:01:2001:56:4703:16:0404:24:0705:16:00
342DYSZKIEWICZ Tomasz 436Kutno BiegaKUTNOM3000:00:0000:01:4102:03:2303:17:4704:24:0605:15:50
343MAŁKIEWICZ Dariusz 437PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:0000:02:0002:08:5603:28:4204:36:1105:33:43
344MIROSŁAW Albert 442WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:02:5401:59:1503:01:1504:03:2504:50:32
345OSZCZĘDA Krzysztof 443Zarazić PasjąŻORYM4000:00:0000:01:3402:01:1803:08:1804:10:0905:00:36
346WOJTOWICZ Daniel 444Nauka BiegaUSTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:00:5202:04:3203:22:5204:32:5005:29:40
347REJ Mirosław 445M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:4101:36:2202:27:3003:18:2204:08:39
348LONC Tomasz 446M&T Wyjadacze ParówkówRZESZÓWM4000:00:0000:00:4301:36:2502:32:5803:19:0704:08:42
349GRZYWACZ Wojciech 447Fartlek GoGORZYCEM5000:00:0000:01:3701:52:4902:59:2103:54:0304:42:05
350SZOT Iwona 438WW TeamLUBLINK4000:00:0000:02:5401:59:2803:01:1404:03:2104:50:33
351GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 439Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK4000:00:0000:02:5702:29:1104:03:0905:23:1406:30:12
352SULEWSKI Maciej 448OSTROŁĘKAM4000:00:0000:02:0401:54:0202:54:4803:50:2404:40:09
353WÓJCIK Jacek 449GWOŹNICA GÓRNAM4000:00:0000:01:1401:28:1102:15:2102:53:2503:30:29
354PODPŁOMYK Andrzej 452SportczesnaBARGŁYM4000:00:0000:01:2001:41:2902:43:5603:37:5804:25:35
355SIKORA Tomasz 453Race BrothersZGŁOBICEM3000:00:0000:01:3302:07:4803:32:1604:51:3605:48:25
356ADAMCZAK Michał 454BIEGAJ BEZ KOŃCAMIELECM3000:00:0000:02:2901:52:2502:53:2903:49:0704:40:47
357SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 455POZNAŃK3000:00:0000:02:0801:55:4502:58:0203:55:3804:43:29
358WIENER Marcin 456KATOWICEM4000:00:0000:03:2902:11:0303:26:2804:34:1105:29:41
359SIKORA Slawomir 457RaceBrothersTARNÓWM4000:00:0000:01:3302:07:5203:31:2204:51:3905:54:42
360WAŁACH-BIŚTA Zuzanna 458KATOWICEK3000:00:0000:01:2501:51:4702:48:1803:40:0404:23:58
361LATO-KSIĄŻEK Karolina 459Lublin BiegaLUBLINK3000:00:0000:03:0202:15:4903:27:4804:26:2005:18:20
362SZPINDA Sebastian 460But Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:00:4301:36:0002:29:4403:19:2504:05:44
363KARAŚ Sylwia 461IWONICZ-ZDRÓJK2000:00:0000:00:5701:59:2903:14:3704:21:1005:12:44
364KOZIEŁ Tadeusz 450SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWM2000:00:0000:01:1001:55:0303:11:4804:18:3005:13:03
365KONOPACKI Krzysztof 451ABY DO METYZABKOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:02:5702:29:0804:03:1305:23:2206:30:16
366SWOROWSKA Izabela 463Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNK4000:00:0000:01:5502:14:5003:31:2304:32:5605:27:51
367KAJA Robert 466Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:0000:02:0302:01:1603:16:0804:20:3705:16:13
368GŁOWACKI Andrzej 468Dowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLEGIONOWOM4000:00:0000:01:0301:58:3103:18:0904:29:0605:26:03
369CURZYDŁO Bogdan 469Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:4801:51:0002:54:2003:48:2404:37:08
370GAWLEWICZ Krystyna 470Gawełki TeamSANOKK3000:00:0000:01:4501:45:0102:42:5903:33:3804:19:04
371GAWLEWICZ Tomasz 471Gawełki TeamSANOKM4000:00:0000:01:4601:45:0002:43:0003:33:3904:20:22
372TYRANKIEWICZ Kamila 472JUMP&FLY, KabatyWARSZAWAK4000:00:0000:01:4602:30:2304:06:1505:22:1706:22:36
373SAMOSIEJ Jakub 473JUMP&FLY, KabatyWARSZAWAM4000:00:0000:01:4702:09:4603:38:5704:48:5305:47:03
374HALIŻAK Norbert 474Wieluń BiegaWIELUŃM4000:00:0000:02:0402:19:5203:35:0704:42:0305:40:33
375KOWALEWSKA Izabela 475Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:2202:25:4603:53:2005:09:4206:08:35
376SWOROWSKI Maciej 464Wolsztynski Klub BiegowyWOLSZTYNM4000:00:0000:01:5402:14:4803:31:2504:32:5605:27:52
377WOLSKI Marcin 465Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:4501:37:2902:28:0803:12:2603:56:27
378MAZURKIEWICZ Jolanta 490Bychawa Runner's/Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK3000:00:0000:01:4902:18:1703:38:5404:52:4505:44:46
379PABIJAŃCZYK Damian 478KRYNICZNOM3000:00:0000:02:5902:13:4703:35:2104:48:1705:43:45
380BĘDŹKOWSKI Marek 479Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0000:02:2002:45:3404:11:1105:20:5406:20:16
381MISZOGRAJ Tomasz 480WARSZAWAM3000:00:0000:03:0102:00:3303:11:2404:20:5505:12:53
382KIRILENKO Marcin 481MARKIM4000:00:0000:00:4901:48:2002:54:2303:55:3604:43:34
383KIRILENKO Aneta 482MARKIK4000:00:0000:00:5001:48:2002:54:2303:55:3504:43:34
384SOKOŁOWSKI Marek 5Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:0000:00:3401:27:5502:16:2002:58:1903:37:01
385MAZUREK Robert 485LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0000:00:4101:34:1002:25:5503:09:4803:49:44
386KSYTA Martyna 486X-menKOŃSKIEK2000:00:0000:03:0202:01:5703:06:5203:58:2204:42:52
387DZIUMAK Jakub 487WARSZAWAM2000:00:0000:01:3502:05:3703:19:4804:24:4505:22:36
388OCHYRA Konrad 488LESKOM2000:00:0000:01:2701:40:0902:39:0003:31:4004:15:40
389ŁOPOKA Przemysław 757Aby do MetyZIĘBICEM2000:00:0000:02:5902:29:1704:03:1305:23:1406:30:18
390STASZEL ŁATAS Tomasz 477Husaria Rece TeamJADOWNIKIM3000:00:0000:02:3402:31:3304:10:1205:41:1706:43:17
391OŻANA Bartosz 489Night RunnersPOZNAŃM2000:00:0000:03:0002:07:5703:18:4004:23:2905:14:34
392KOWALICKI Marcin 502Biegam bo mogęGORNOM2000:00:0003:40:3204:56:2905:56:04
393BARWINEK Robert 503Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0000:01:4502:18:5403:48:3805:12:5206:17:44
394KOCZUR Kamila 504WARSZAWAK3000:00:0000:01:3502:15:4103:35:2204:41:3305:35:04
395GALANTY Agnieszka 492DYBAWKAK4000:00:0000:02:2902:26:3903:53:4405:31:2306:34:05
396MĄKA Sławomir 493Starglass Team OstrołękaOSTROŁEKAM5000:00:0000:00:4001:31:1802:20:0803:01:0403:40:44
397JENERALSKI Miłosz 495Free PalestineTUCHOLAM4000:00:0000:01:3201:38:0402:35:5003:25:5304:15:25
398KUREK Mariusz 496Maratończyk DębicaDĘBICAM4000:00:0000:01:4502:12:3303:37:1904:52:0905:53:19
399KRĘŻAŁEK Marcin 497WIETRZNOM2000:00:0000:01:1801:52:2103:03:0304:15:3105:14:43
400PAWLIKOWSKI Bogusław 498Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM5000:00:0000:02:1701:43:1902:46:1203:45:3604:31:02
401WOŁOSOWICZ Natalia 499BIAŁA PODLASKAK4000:00:0000:02:3602:11:4603:27:5304:38:1305:38:13
402KOWALCZYK Daniel 500Extreme Trauma TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:02:5402:04:4203:28:3304:38:5105:35:31
403KULIBERDA Tomasz 501Teatr O.de.laRZESZÓWM4000:00:0000:02:0601:52:5602:52:0703:39:2304:25:58
404PAWŁOWSKI Piotr 491Przemyśl BearsKRASICZYNM3000:00:0000:02:2902:26:4003:53:5005:31:2306:34:05
405JAKUBOWSKI Jakub 505NastukołkiRZESZÓWM3000:00:0000:01:4001:55:3702:59:1003:51:1404:36:44
406DUBYNA Mariia 506MiAKRAKOWK3000:00:0000:02:2902:26:0203:51:2205:04:5405:57:34
407KUREK Michał 507DĘBICAM3000:00:0000:01:4502:12:3403:37:1904:52:1005:53:20
408SUBIRATS Cristian 508LODZM3000:00:0000:02:3402:34:2704:10:2305:23:4506:32:32
409ŁANIEWSKI Łukasz 509Pszczółkowski TeamOLSZTYNM3000:00:0000:02:0602:11:5803:40:5404:46:1705:51:19
410CĘCELEWSKI Jarosław 510CISIEM4000:00:0000:03:1802:21:2203:33:5804:41:5305:37:32
411KOTOMSKA Renata 511ALEKSANDRÒWKAK4000:00:0000:03:1802:22:5103:42:2604:51:2505:52:14
412JĘDRZEJCZYK Tomasz 512Chyba Nie Dam RadyKRAKÓWM4000:00:0000:02:0702:04:5003:18:4104:22:0805:13:16
413LANGE Beata 513Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK4000:00:0000:01:1401:35:5402:26:3403:09:2103:49:45
414DZIEWA Przemysław 514Superior IndustriesBRANDWICAM4000:00:0000:01:5801:55:0802:55:2603:48:3804:33:37
415KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 516UNLIMITED TRIATHLON TEAMKRAKÓWK5000:00:0000:01:0102:34:1003:57:0305:04:2606:03:49
416BLACHA Jarosław 517BIŁGORAJM3000:00:0000:01:2702:00:2103:09:5804:12:1405:08:07
417WRÓBEL Stanisław 518AZS UMED ŁÓDŹ - RUNNING TEAMCZARNKÓWM2000:00:0000:03:0001:55:3803:05:5804:15:2705:07:17
418BIAŁOWĄS Tomasz 520Stajnia BalonaRZESZÓWM3000:00:0000:01:1001:27:0702:13:2502:51:0003:26:47
419GAWRON Marcin 521Rooks Team / Ideo Active TeamNOWY BOREKM3000:00:0000:00:4701:36:5102:28:4303:17:46
420MYŚLIWIEC Robert 522Wild & FreeRZESZÓWM3000:00:0000:02:1601:44:2302:43:2203:32:4404:18:57
421SOBCZAK Henryk 523S.H.T i UKS Gimpel Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:00:3002:04:3603:25:3704:31:2205:21:54
422ZYSKOWSKI Andrzej 524Gordon MotoryzacjaOLSZTYNM4000:00:0000:01:1201:30:4702:17:4702:57:4803:35:33
423JAMA Rafał 525WATER TEAMTRZEBOWNISKOM4000:00:0000:01:1601:52:4902:55:4603:58:4404:49:37
424PAWŁOWSKI Arkadiusz 526Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0000:00:3601:23:1202:06:5902:43:4303:20:13
425PATRZYK Jacek 527ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:01:4602:03:4703:17:3504:21:1305:13:08
426BARTO Sylwia 528ŁOŚK4000:00:0000:02:3102:33:1204:05:2405:19:2606:22:03
427SŁOWIKOWSKI Dariusz 529WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:1902:10:0803:37:2204:49:3405:44:53
428ZIELONKA Bogumił 530PKB EndorfinaPIOTRKÓW TRYBM4000:00:0000:03:1802:21:5103:52:4605:06:2906:05:43
429CHODOROWSKI Arkadiusz 519IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna PolicjiALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:3902:20:0703:42:3804:46:3205:43:24
430STAŃCZYK Łukasz 532WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:1902:10:0903:37:2204:49:3405:44:52
431PIASECZNY Marcin 534RUN-GKRAKÓWM4000:00:0000:01:0301:39:3602:39:3403:30:3704:15:24
432RYSIAWA Marek 547BEZMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2002:17:4903:49:5705:13:5306:13:04
433DĄBROWICZ Jakub 548KOMORNIKIM3000:00:0000:00:4401:40:4902:37:1603:23:4904:07:52
434KOMISARCZYK Anna 537Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:0000:00:3601:39:0602:31:4503:19:4304:03:21
435LEWANDOWSKI Paweł 538SandomingoTeamWARSZAWAM3000:00:0000:02:5502:21:3103:49:0705:08:4306:09:10
436BURBLIS Łukasz 539BIEGING TEAM ZELÓWŁASKM3000:00:0000:02:1301:50:4602:54:1103:50:2304:40:39
437OLEWICZ Piotr 540Gmina Strzelce OpSTRZELCE OPM4000:00:0000:00:4101:43:4802:44:0403:41:4804:28:15
438LEWANDOWSKA Olga 541WARSZAWAK3000:00:0000:02:5602:21:3403:49:1105:08:4406:09:13
439GAWROŃSKI Kamil 542Bieging Team ZelówZELÓWM2000:00:0000:02:1301:47:1802:46:5603:31:5304:15:39
440PTASZYŃSKI Wojciech 543FROMBORKM4000:00:0000:00:5101:34:1602:27:1203:09:4703:52:13
441KONDZIOŁA Krzysztof 544Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:0000:01:2501:53:4803:00:0203:51:1704:36:47
442BURZYŃSKI Tomasz 545-JÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:01:2302:02:5403:26:4404:35:0405:31:36
443ROMAN Paweł 546KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2002:17:4003:50:0105:13:5006:12:52
444WĄSOWICZ Magdalena 560Husaria Race TeamOPOLEK2000:00:0000:01:4302:34:3104:19:1905:53:2007:05:20
445KOT Krzysztof 550MPK - RzeszówRZESZÓWM4000:00:0000:00:5901:44:5602:47:1003:43:5204:31:11
446DYDIO Piotr 551Pid-Mill TeamSANOKM5000:00:0000:00:4901:33:4002:22:1203:03:5103:43:57
447BIEL Tomasz 552KATOWICEM4000:00:0000:02:4502:07:1803:27:2004:27:1205:19:49
448BORYS Andrzej 553ŁAZYM4000:00:0000:00:3701:30:5402:26:0103:15:3803:56:06
449SZACHEWICZ Sławomir 554Jeżozwierze GroupWROCŁAWM4000:00:0000:02:5902:05:1603:19:1404:30:2805:24:28
450GĄSIOROWSKI Maciej 555WARSZAWAM4000:00:0000:04:4702:21:3303:41:2104:43:3305:36:35
451MIKOLAJCZYK Lukasz 557CZELADŹM3000:00:0000:01:0101:48:4002:47:1303:40:5104:27:36
452WITEK Kamil 558Husaria Race TeamFALMIROWICEM2000:00:0000:01:4401:55:1703:01:2903:56:5204:44:12
453KOWALCZYK Aleksander 559DZIAŁOSZYCEM3000:00:0000:03:0201:47:4402:47:2003:41:2804:26:05
454NIEGOWSKI Tomasz 580KRAKÓWM2000:00:0000:02:0601:59:2103:05:5703:57:1004:40:39
455SIKORA Jacek 582Water TeamWYŻNEM4000:00:0000:01:1501:43:4502:44:0903:38:0104:26:37
456BERNAŚ Dariusz 569BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:01:2501:54:5802:59:1403:59:4804:50:28
457KADZIK Marcin 583KTTZAKOPANEM2000:00:0000:03:2001:55:0902:57:4303:50:4404:37:11
458STOPA Agata 570SP nr 3 RzeszówBOGUCHWAŁAK4000:00:0000:02:0901:58:0303:10:1804:19:2205:06:48
459STOPA Marcin 571www.runrzeszow.plRZESZÓWM4000:00:0000:02:0801:54:4003:05:5104:19:2305:16:53
460FIGLEWICZ Piotr 572MYŚLENICEM3000:00:0000:03:2601:45:3502:40:4803:20:26
461POTRZESZCZ Tomasz 584LKB RUDNIKGADKAM4000:00:0000:02:1901:37:3002:32:1803:18:5504:03:55
462SZEWCZYK Katarzyna 586Monkeys' TeamKRAŚNIKK4000:00:0000:02:1502:20:2603:44:2705:00:5005:58:16
463SOLAREWICZ Tomasz 585Latający Cyrk Monty PythonaLUTONM4000:00:0000:01:5201:37:2902:29:0903:16:2504:03:16
464SZALACHA Katarzyna 576RZESZÓWK3000:00:0000:02:3702:04:2903:14:2604:20:3205:10:48
465GWIZDAK Justyna 577Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:1501:37:0802:30:5303:16:2103:57:20
466GALIŃSKI Kamil 578Aby Do MetyKRĘPICEM3000:00:0000:02:5902:08:3603:41:5205:08:4206:13:26
467ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 587WM TriselfKRAKÓWM3000:00:0000:03:0102:00:3403:11:2304:20:5705:12:54
468KISIŃSKA Irena 588Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:0802:04:2703:16:4404:24:5405:30:13
469KISIŃSKI Jarosław 589COMP S.A. / NOVITUSNOWY SĄCZM4000:00:0000:01:0802:04:2603:16:4004:24:5005:30:12
470GWIŻDŻ Grzegorz 590RZESZÓWM3000:00:0000:01:1001:52:5403:11:2004:21:0805:14:32
471MŁODZIK Dariusz 592Husaria Race TeamŁĄCZANYM3000:00:0000:03:0801:58:2703:08:1304:25:1405:22:41
472MICHOŃ Kamil 593biegamwtarnowieTARNÓWM4000:00:0000:01:3202:07:3503:32:1504:51:1605:48:24
473JANIK Michał 597Poszła czołgiemWARSZAWAM4000:00:0000:01:0401:38:4702:38:3103:38:0904:27:24
474PAŚNIK Paweł 598AKB CracoviaWARSZAWAM4000:00:0000:03:0902:05:2003:20:2504:27:5005:21:10
475SZUMNA Aleksandra 600Monkeys' TeamKRAŚNIKK3000:00:0000:02:1502:20:2703:44:2805:00:4905:58:17
476SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 601Biesy i CzortyPRZEMYŚLK3000:00:0000:02:2201:55:0702:56:3403:49:0604:29:58
477KALBARCZYK Wojciech 602adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:0000:01:4301:49:3102:52:1403:46:0404:32:28
478KRÓLAK Sebastian 594KRAKÓWM3000:00:0000:02:5801:49:1302:51:0303:46:2704:35:44
479RYBAK Wojciech 595GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM4000:00:0002:06:4603:20:5504:35:4305:31:47
480WILECZEK Antoni 618JUROWCEM3000:00:0000:02:2202:20:1103:52:5605:04:5306:05:40
481MARONDEL Katarzyna 619Festiwal BiegowyBYTOMK3000:00:0000:02:1002:24:5203:48:2505:03:0606:09:07
482KAZANOWSKI Marcin 620Ofiary KamieńcaKAMIENIECM4000:00:0000:02:1002:24:5303:48:2705:03:0806:09:09
483KRAUZE Tomasz 621GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5000:00:0000:01:5201:59:2003:02:0403:53:5504:39:00
484BEDRYJ Mateusz 60442 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:0000:02:2102:06:3903:24:0004:31:5305:25:59
485KWAPIEŃ Karolina 605Vege RunnersBIAŁA PODLASKAK3000:00:0000:02:2102:06:3903:23:5904:31:5305:25:58
486SKRZYPEK Mateusz 606BRZEŹNICAM2000:00:0000:01:4401:56:3603:06:1904:03:1804:56:08
487SIENKIEL Dominik 607WĘGRZCEM2000:00:0000:01:4401:55:0503:05:2603:59:1204:43:20
488STRZAŁKA Dominik 608BRZEŹNICAM3000:00:0000:01:4401:55:4503:06:0904:04:4004:56:07
489CZECH Mateusz 610Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM2000:00:0000:01:5701:49:4002:47:1303:37:2404:23:57
490PAWELEC Piotr 612JASŁOM5000:00:0000:02:3401:58:2503:17:3604:25:5605:16:02
491BĘBEN Robert 613OstroBiecOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM4000:00:0000:01:3502:07:1603:19:0704:19:1005:06:10
492KRUBA Marcin 614Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM3000:00:0000:00:3401:21:0802:02:3502:36:4703:12:03
493CHLEBIŃSKI Maciej 615Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:02:5502:02:4803:17:4504:31:0605:29:32
494NIEMCZAK Barbara 616IPA Pałac MostowskichPIASECZNOK3000:00:0000:02:0202:09:3303:27:3404:38:1205:32:09
495ZAJĄC Wojciech 617DługouchyUSTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:02:2202:03:0903:19:1104:17:2705:07:40
496KUKUCZKA Dominik 622KUKUCZKAJAWORZYNKAM2000:00:0001:50:2404:40:43
497GUDOWSKI Krystian 623SANOKM3000:00:0000:01:4801:50:4602:45:1603:32:2004:15:28
498ANDRZEJEWSKI Piotr 624RRTWARSZAWAM3000:00:0000:03:2501:59:5503:06:0604:04:2905:00:11
499DOŁĘGA Anna 625Zabiegana MamaBIAŁYSTOKK4000:00:0000:01:4502:08:5903:25:2304:27:1405:19:02
500KUSTROŃ Adam 629pulexKROSNOM5000:00:0000:02:1401:38:4802:29:1303:19:4104:05:13
501OLEKSAK Grzegorz 630BIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:03:1202:14:5503:30:0804:34:3305:31:21
502TOKARSKI Rafał 626KRAKÓWM4000:00:0000:02:1801:58:2403:14:2304:23:4205:18:01
503SZCZYRBA Robert 631Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0000:03:0702:12:0703:37:0204:48:4905:48:30
504KOWALCZYK Mariusz 632WOLFPACKŻÓŁWINM4000:00:0000:03:4801:55:2402:55:3203:46:0804:34:15
505GŁÓWKA Alfred 634karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:2701:58:4603:16:1404:23:3605:14:29
506AMBICKI Miłosz 635wkurw_teamRZESZÓWM3000:00:0000:02:3102:04:2203:21:0704:25:5405:16:41
507GRABIEC Marcin 627KOLBUSZOWAM3000:00:0000:02:1101:36:5202:31:3003:20:1204:09:42
508MARUKIEWICZ Marek 628Biegamdlazdrowia.plJEŻÓW SUDECKIM3000:00:0000:02:4401:48:3402:51:4103:48:5304:33:38
509ROŻNIATA Iwona 638KS Głowno w BieguGŁOWNOK4000:00:0000:00:5601:54:0502:58:0703:50:3704:38:39
510MYŚLIŃSKA Anna 639EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:2802:05:1303:17:3004:20:5105:15:06
511ROŻNIATA Andrzej 640KS Głowno w BieguGŁOWNOM4000:00:0000:00:5601:59:1403:15:1104:26:5605:27:27
512TOMASIK Stanisław 641Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM3000:00:0000:01:0801:22:3602:06:0402:42:0203:15:23
513ZAWADZKI Bartłomiej 643PIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0002:12:0903:37:0405:48:30
514KUSZTAL Justyna 644KS Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:01:3802:17:3103:44:2604:58:5405:57:22
515TUSZYŃSKA Katarzyna 645Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:01:3702:17:0803:44:2304:58:4805:56:27
516PARYSZ Anna 646Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOK5000:00:0000:01:5602:20:1203:39:0204:45:4105:43:36
517WIŚNIEWSKI Dominik 647WARSZAWAM3000:00:0000:01:1901:59:2503:15:1304:30:4705:30:43
518KRÓL Michał 648NOWY JADÓWM3000:00:0000:03:3802:20:1003:42:4004:46:3505:43:25
519SIKORSKA Agnieszka 649EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:2902:23:0603:45:3604:54:1905:51:41
520KULIGA Sławomir 650Posmakuj Run TeamKROSNOM3000:00:0000:00:5501:39:1302:46:2103:44:0504:34:23
521KOSTKA Janusz 637Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM5000:00:0000:00:5501:31:4602:25:0603:16:0804:02:53
522BARAN Bernard 665OCR Team DębicaDĘBICAM4000:00:0000:02:1402:13:0603:28:2304:34:2505:26:13
523GWIZDAK Bartosz 652PijeBimberNONstopBOGUCHWAŁAM3000:00:0000:01:1501:56:3203:08:3904:13:5505:07:43
524DYREK Michał 653MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:5101:31:1002:22:5503:06:4303:48:42
525SIEMIEŃCZUK Robert 654WARSZAWAM4000:00:0000:01:5701:52:2202:52:0803:44:0304:29:21
526JABŁOŃSKI Kazimierz 657PRĄDYM6000:00:0000:02:1102:36:2704:02:4305:23:0906:35:11
527DWORAK Adam 658TAJFUNBĘDZINM4000:00:0000:02:0502:18:2703:54:0005:20:0606:26:30
528KIDA Paweł 659ŁOWISKOM2000:00:0002:02:4702:36:2803:10:27
529SERAFIN Robert 660GRYBÓWM4000:00:0000:03:1202:00:5603:03:3104:00:0204:53:27
530TROJNAR Damian 661Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:01:3201:45:3702:44:4203:38:5804:24:33
531WĄSIK Kornelia 662biegusiem.plKŁOCZEWK2000:00:0000:03:0402:33:4204:03:2405:21:3906:33:37
532ROGALA Krystian 663MTS HamerMIASTKOM3000:00:0000:01:0401:48:5502:50:1503:44:4804:32:14
533RYCERSKI Rafał 678CZAPLINEKM3000:00:0000:01:3602:04:2903:20:5604:28:0305:17:32
534STONOGA Tomasz 679KITE&RUN FANOZIMEKM4000:00:0000:01:4202:14:3503:32:5204:36:0705:33:23
535PILECKI Adam 680Stalowe DzikiSTALOWA WOLAM2000:00:0000:01:3801:59:5403:12:4004:25:0205:18:16
536GRZEGÓRZEK Anna 667PTG Sokół Świat PracyKOSZYCE WIELKIEK4000:00:0000:03:1002:13:1103:34:0804:46:5905:38:26
537KWIECIEŃ Krzysztof 6684K Team TarnówTARNÓWM4000:00:0000:03:1002:13:1103:34:0804:46:5905:38:26
538SŁONIEWSKI Rafał 669RMF4RT OCRGDYNIAM3000:00:0000:01:2602:16:0403:44:3405:01:2906:00:07
539LUBAŃSKI Robert 670BUKOWICEM5000:00:0000:01:1601:33:1602:23:0903:05:0003:44:39
540KŁOSOWICZ Monika 671WROCŁAWK2000:00:0000:02:2602:18:2803:43:2004:55:2105:52:17
541ZIAJA Adam 672SARNÓWM3000:00:0000:01:5803:26:0204:36:2605:36:39
542STACHURSKI Piotr 673JEDLNIA LETNISKOM3000:00:0000:00:3701:33:0602:29:5103:22:1804:11:44
543KRUSZEWSKA Emilia 674GDAŃSKK3000:00:0000:00:4602:39:5404:20:4006:55:06
544JASNOWSKI Michał 675WARSZAWAM3000:00:0000:01:0201:44:3802:43:2403:37:4204:24:39
545IRZYK Robert 676GILOWICEM3000:00:0000:01:5802:05:3203:26:3404:36:2705:36:34
546BAĆMAGA Jan 666JPII - MazowszanyKOWALAM4000:00:0000:01:4602:21:4103:50:4405:14:5206:20:22
547JĘDRZEJCZYK Robert 677Chyba Nie Dam RadyPODŁĘŻEM4000:00:0000:02:0902:18:0603:41:5604:53:5005:59:14
548CZYRNIA Andrzej 681RajSport Active (Turawa)TURAWAM3000:00:0000:01:4402:31:5004:03:5905:26:3406:42:34
549KONOPKA Bartosz 682Trójka/Zwiedzanie Przez BieganieKRAKÓWM4000:00:0000:00:5001:50:3002:55:1203:56:3604:43:52
550ZAKRZEWSKI Marek 683EkobiegiWARSZAWAM4000:00:0000:01:2502:05:1403:15:5704:20:5205:17:55
551KWIATKOWSKI Kajetan 684Kuce z BronksuGDAŃSKM3000:00:0000:02:5102:10:3903:32:1204:46:2605:38:35
552TAJCHMAN Jarosław 686RZESZÓWM3000:00:0000:01:1601:38:5502:31:1903:11:4503:50:21
553RUTA Mikolaj 687KRAKÓWM4000:00:0000:01:4501:55:3902:55:5903:49:3104:37:48
554LUTEREK Michał 688WARSZAWAM3000:00:0000:03:3802:00:0603:12:3404:07:4504:58:57
555PIETROŃ Błażej 689WARSZAWAM2000:00:0000:01:1501:47:1802:53:0203:50:3104:39:18
556STEFANIAK Maciej 690gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM3000:00:0000:01:1402:01:4003:11:5704:04:5704:49:20
557TYMOSZUK Michał 691KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:03:0802:01:2403:09:5904:09:4004:57:20
558ADAMCZYK Jan 692Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM6000:00:0000:02:0001:55:0603:01:5604:03:4604:57:23
559GRUCA Ryszard 707GRYBÓWM5000:00:0000:02:0301:59:4303:08:3404:25:5905:18:19
560PACHO Sylwester 708GRYBÓWM4000:00:0000:02:0201:59:4203:08:3204:02:2304:53:28
561STACH Dariusz 709Kosmolów TEAMOLKUSZM3000:00:0000:02:2102:09:1403:35:3104:45:5605:40:21
562RUSINEK Witosław 696ShootitRZESZÓWM3000:00:0000:02:2502:05:1803:28:0104:35:4305:36:24
563KUCA Roman 711PIENIĘŻNOM5000:00:0000:01:5802:15:4503:34:0104:45:2405:46:35
564DUKATA Grzegorz 697MGWCHUDÓWM4000:00:0000:01:0102:06:5103:19:4204:19:4005:06:56
565BAĆMAGA Grzegorz 698Biegiem radomRADOMM5000:00:0000:00:3901:42:2502:39:4803:28:1004:12:12
566BAJOREK Jan 699OLSZYNYM4000:00:0000:00:5601:53:2803:20:2104:56:0805:46:40
567JENDRYCH Artur 701Biegajacy ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3101:21:0702:02:3402:38:4503:11:22
568ŻEBROWSKA Jolanta 702Potrenujemy?PUŁAWYK5000:00:0000:00:4602:05:3503:21:5304:23:3905:15:13
569KALICKI Irek 713GCW ACADEMYWARSZAWAM4000:00:0000:01:4702:25:0006:19:51
570BEŁKOT Arkadiusz 703ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:01:4602:03:4303:17:3304:21:1105:13:07
571MILEWICZ Marek 704Kuce z BronksuGDAŃSKM3000:00:0000:02:5202:10:3903:32:1104:46:2605:38:33
572POPIEL Andrzej 705popsmart.plKRAKÓWM3000:00:0000:00:3301:31:2602:23:0403:16:43
573KMAK Sławek 706PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:4701:34:4002:27:3803:12:1103:55:16
574DEMBNY Tomasz 718TARCZYNM4000:00:0000:00:5401:43:1002:58:4203:56:2204:45:48
575KRYM Katarzyna 719Herzog Running TeamSMOLECK4000:00:0000:01:3001:42:3002:35:4803:18:38
576KARUŚ Waldemar 72014 DAS im. Gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaORŁYM4000:00:0000:01:4901:50:2502:48:4903:40:4604:25:58
577TUCZAPSKI Artur 721coMBATRUDNA MAŁAM6000:00:0000:01:3701:47:4802:46:3703:38:3704:24:41
578FELUCH Krzysztof 722ORA WarszawaWARSZAWAM4000:00:0000:01:0801:46:1302:46:3903:37:0504:19:41
579GIENIECZKO Marcin 723SUCHY DWÓRM4000:00:0000:02:3102:37:2604:07:1905:25:2206:34:04
580RECZEK Sebastian 724KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:02:0501:49:2102:48:0803:43:4404:35:03
581KARAŚ Łukasz 725Ekipa z TarnowaTARNÓWM3000:00:0000:03:0701:55:0203:04:1104:02:2604:56:06
582FRĄCZEK Maciej 726PIASECZNOM4000:00:0002:16:4203:29:5004:35:3105:27:55
583KUTNIK Mirosław 727KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:03:0901:45:1002:44:5803:32:5804:17:29
584MAJONEK Artur 714FITMAJONWARSZAWAM3000:00:0000:01:4702:25:0006:26:11
585KRZAK Szymon 728BIS AGHCIESZYNM2000:00:0000:02:5501:51:1802:58:0604:06:3304:52:42
586KRZAK Dominika 730WROCŁAWK3000:00:0000:02:2202:24:0503:43:2505:03:1406:00:18
587GOSZCZYNSKI Piotrek 733CZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:02:3002:13:2603:33:4404:45:3005:43:00
588KOCZWARA Tomasz 3RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0000:00:3601:15:3201:55:4902:29:0703:00:32
589KRENZEL Regina 734JAROSŁAWK3000:00:0000:00:4501:48:3002:47:0103:37:1404:22:55
590FLOREK Michał 735jw 6968KRAKÓWM3000:00:0000:02:4202:20:4703:35:0904:35:2805:26:44
591PIĘKOŚ Marek 736JEDLICZEM3000:00:0000:01:1901:32:3202:21:3703:04:2103:45:35
592TUTAK Daniel 737FURIOSI POLANKAKROSNOM4000:00:0000:02:5102:30:0903:57:0805:14:4006:17:50
593SZWAJA Mateusz 738OTK Rzeźnik/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:00:2801:27:2602:18:4903:05:4103:46:37
594ZIAJKA Karol 739RYMANÓWM2000:00:0000:02:0401:27:1202:12:3502:50:2203:24:33
595MATYASZEK Waldemar 740JASIEŃM4000:00:0000:00:5001:27:2102:15:2202:56:1403:35:33
596BEREŚ Arkadiusz 741Studio RebellRZESZÓWM3000:00:0000:00:3301:35:0202:32:1803:16:1703:57:11
597SZABŁOWSKA Iwona 731Straszyn Ultra TeamJUSZKOWOK3000:00:0001:35:3503:23:4804:27:2305:16:10
598GARNCARZ Paweł 742WROCŁAWM4000:00:0000:03:2901:50:2902:49:1603:42:4904:29:17
599GARNCARZ Adam 743WROCŁAWM2000:00:0000:03:3102:15:0703:42:4704:56:3105:51:23
600PABIAN Paweł 755WALKABOUT TeamKRASNEM3000:00:0000:01:2301:28:3902:17:3302:59:1703:37:21
601KOPER Jacek 756ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:03:0402:07:2203:21:5204:29:2105:30:59
602HRYSZKO Robert 747Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM5000:00:0000:02:4002:34:1804:19:0005:45:3806:46:52
603PECIO Kamil 748Piaseczno RunningWARSZAWAM3000:00:0000:02:2202:25:4603:53:2105:10:0406:08:36
604POLAŃSKI Paweł 749#kaszanienamokaGDAŃSKM3000:00:0000:03:0702:12:2303:27:5404:31:3205:25:16
605GÓRALCZYK Stanisław 750Bungee Jumping 'Mario'HAJNÓWKAM5000:00:0000:02:2702:00:2503:16:1604:21:0205:10:15
606TOCZEWSKA Anna 751Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK5000:00:0000:02:2302:08:5503:24:0104:29:1605:27:23
607MOSTOWSKA Magdalena 752Warsaw Masters TeamWARSZAWAK4000:00:0000:01:0001:48:4402:50:2103:47:2504:45:10
608WYSOKIŃSKI Jerzy 753Klub Biegacza Biała Biega/Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:0000:03:1102:17:5503:31:0604:32:5705:27:17
609MORAWA Mateusz 754Lacho TeamRADZISZÓWM4000:00:0000:00:4201:26:5902:13:0702:48:4203:23:22
610MUCHA Grzegorz 744CHŁOPICEM4000:00:0000:00:5201:38:0802:37:4503:41:5304:38:56
611BIERNAT Agnieszka 745Kosmiczne MuminkiWARSZAWAK2000:00:0000:01:1902:19:1403:42:3604:56:5706:00:59
612PIASNY Paweł 746GLIWICEM4000:00:0000:01:0102:06:5203:24:4904:33:0805:28:03
613FALKOWSKI Piotr 777KS Pegaz PiasecznoBRAK DANYCHM5000:00:0000:02:3001:55:5803:01:2203:59:3004:48:12
614RENKIEL Tomasz 758GLIWICEM4000:00:0000:03:1702:03:3603:29:5704:41:3605:37:34
615KOPEĆ Rafał 759KRAKÓWM2000:00:0000:01:3002:02:4603:20:3204:24:4205:24:31
616KOSIERKIEWICZ Grzegorz 760KIELCEM4000:00:0000:01:2702:32:4804:06:0205:14:5806:22:10
617MATYSEK Ireneusz 761WAŁCZM6000:00:0000:02:4502:28:4603:56:2405:12:0706:13:41
618DUCKI Piotr 762POLKOWICEM3000:00:0000:02:0801:53:3702:58:1103:46:2304:32:39
619WETHACZ Dariusz 763CISNAM3000:00:0000:01:4301:49:4502:51:3403:42:1904:24:50
620DUDEK Michał 764BĘDZINM4000:00:0000:02:0601:50:2202:51:0003:43:4104:29:28
621BERDYCHOWSKI Krzysztof 765Festiwal BiegowyWARSZAWAM5000:00:0000:02:2901:57:5503:06:4104:12:4305:05:11
622JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 766GLIWICEK4000:00:0000:02:4302:06:0803:21:0904:30:2105:24:44
623MĄCZKA Bronisław 767GLIWICEM6000:00:0000:02:4302:06:0603:21:1004:30:2105:24:45
624JANOWSKI Bogdan 768WARSZAWAM5000:00:0000:02:2701:57:4903:06:4204:12:4705:04:29
625ZGÓRSKI Grzegorz 769Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:0202:14:0803:46:2605:03:1006:07:15
626GUZIK Łukasz 771ŁYSOKANIEM3000:00:0000:01:2501:41:4502:35:4903:19:06
627RÓŻYCKI Ryszard 772ZAGÓRZM6000:00:0000:02:3502:06:3203:15:3604:22:1505:15:37
628ROJEK Maciej 693KRAKÓWM3000:00:0000:01:0801:55:0003:05:5804:11:3105:02:01
629PELA Dariusz 535TMT ToruńTORUŃM3000:00:0000:01:0401:49:4102:50:1903:51:0304:40:36
630BILSKI Piotr 561TęczaWARSZAWAM3000:00:0000:02:1602:21:1503:50:4005:12:2106:15:48
631PORĘBA Eugeniusz 695MIECHÓWM5000:00:0000:01:2601:56:1902:54:0903:45:2904:33:01
632SZEWC Marian 240BILGORAJM6000:00:0000:01:2702:31:0903:56:2805:22:1206:33:18
633DYREK Mateusz 566MSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:5101:33:5802:25:5403:10:5103:54:08
634URBAŃCZYK Marcin 28PersonalTriathlon/TrinergyNOWY DWÓR MZAOWIECKIM3000:00:0000:02:5502:34:5204:07:4005:32:2906:40:25
635MARCELA Marcin 46Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:01:0701:50:2402:54:1603:45:2004:31:01
636SAMBORSKA Weronika 62Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAK3000:00:0000:02:4002:23:0403:49:0504:59:0705:58:18
637POPIOŁEK Jacek 95biegysiem.pl/LostinSportGĄSIORYM3000:00:0000:03:0402:33:3904:03:1505:21:3906:33:33
638PANTOŁ Mirosław 149RZESZÓWM4000:00:0000:00:4601:40:2202:38:5403:30:2704:16:17
639WAJCOWICZ Witold 150Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:4702:12:2003:30:2104:37:3205:32:44
640SADY Sebastian 178OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:02:1601:50:4802:52:1303:49:1404:39:15
641KACZKIEWICZ Damian 270Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:5102:38:1404:02:5705:23:3206:29:09
642BIESZCZAD Mateusz 295Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3000:00:0000:02:2301:41:2902:34:3003:19:4504:04:59
643PIETRZYK Wojciech 365Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4301:27:1502:13:4402:54:4503:36:34
644BARADZIEJ Bartłomiej 515TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYM3000:00:0000:01:0601:57:4403:07:3004:13:0005:08:41
645SZYK Artur 531Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:01:3601:44:4602:47:1603:41:2904:28:14
646SZAPAR Przemyslaw 732biegamina. ScarpaGDYNIAM4000:00:0000:00:4201:21:0602:03:4702:40:1503:17:20
647ŻUCHOWSKI Daniel 770MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:00:2501:21:0702:03:4802:40:2103:15:13
Niesklasyfikowani
KLISZ Aga 18LUBLINK30DNF00:01:56 DNF DNF DNF DNF DNF
SZELER Joanna 20SILESIA MARATHON TEAM / BIEGAJACA Z PSAMIWARSZAWAK40DNF00:02:40 DNF03:24:30 DNF DNF DNF DNF
MAŚLANKA Ireneusz 64Night Runners GliwiceGLIWICEM50DNF00:03:40 DNF02:59:48 DNF DNF DNF DNF
DUDA Paweł 106JEDLICZEM30DNF DNF DNF03:50:46 DNF DNF DNF
OBARSKA Małgorzata 219STARACHOWICEK50DNF00:02:58 DNF02:57:38 DNF DNF DNF DNF
PACANOWSKI Łukasz 247Para-nie-do-paryPORĘBAM30DNF00:02:17 DNF02:25:14 DNF DNF DNF DNF
TYLKA Przemysław 278KROŚCIENKO WYŻNEM40DNF00:02:07 DNF02:44:18 DNF DNF DNF DNF
UNIEJEWSKI Tomasz 573umbaKATOWICEM40DNF00:01:17 DNF02:03:02 DNF DNF DNF DNF
KARWAN Barbara 633PlaceToTriKRAKÓWK30DNF00:00:52 DNF02:04:33 DNF03:22:48 DNF DNF DNF
Znaleziono 656 wynik(ów)