V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 752
Wystartowało : 656
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 649
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 18km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
   
1ŻUCHOWSKI Daniel 770MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:00:25
2SZWAJA Mateusz 738OTK Rzeźnik/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:00:28
3BAŁATKA Krzysztof 389AZS WSGK KUTNOKUTNOM3000:00:0000:00:29
4BARAN Wojtek 215Oknoplast Running TeamZABAWA/WIELICZKAM3000:00:0000:00:30
5SOBCZAK Henryk 523S.H.T i UKS Gimpel Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:00:30
6JURCZAK Roman 200RZESZOWM6000:00:0000:00:31
7NIEZGODA Marcin 381KKB MOSiR KrosnoKROSNOM2000:00:0000:00:31
8JENDRYCH Artur 701Biegajacy ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:31
9KWIATKOWSKI Michael 56KRAKÓWM3000:00:0000:00:32
10BĘTKOWSKI Wojciech 263Brygada BeskidówSTRÓŻEM5000:00:0000:00:32
11GOŚCINIEWICZ Paweł 343ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:00:32
12ORŁOWSKI Andrzej 227POTRENUJEMY?CEZARYNM2000:00:0000:00:33
13POPIEL Andrzej 705popsmart.plKRAKÓWM3000:00:0000:00:33
14BEREŚ Arkadiusz 741Studio RebellRZESZÓWM3000:00:0000:00:33
15ZUREK Pawel 15HULLM3000:00:0000:00:34
16KORAB Robert 78RZESZÓWM4000:00:0000:00:34
17SZAPORÓW Łukasz 100Infinity-GymPROSZOWICEM3000:00:0000:00:34
18SOKOŁOWSKI Marek 5Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:0000:00:34
19KRUBA Marcin 614Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM3000:00:0000:00:34
20JEDLIŃSKI Bartosz 60Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:00:36
21PAWŁOWSKI Arkadiusz 526Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0000:00:36
22KOMISARCZYK Anna 537Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:0000:00:36
23KOCZWARA Tomasz 3RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0000:00:36
24CZYŻ Grzegorz 212Grupa Azoty - Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:37
25BORYS Andrzej 553ŁAZYM4000:00:0000:00:37
26STACHURSKI Piotr 673JEDLNIA LETNISKOM3000:00:0000:00:37
27KOBIERSKI Piotr 14UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:38
28PASIECZNY Robert 393FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:38
29ŁOSKOT Tomasz 562WILGAM4000:00:0000:00:39
30KLONOWSKI Jacek 264BIAŁOWIEŻAM4000:00:0000:00:39
31BONDARA Sylwia 1JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:39
32BAĆMAGA Grzegorz 698Biegiem radomRADOMM5000:00:0000:00:39
33MARZEC Grzegorz 236Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM4000:00:0000:00:40
34DOMISZEWSKA Maria 2USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:00:40
35MĄKA Sławomir 493Starglass Team OstrołękaOSTROŁEKAM5000:00:0000:00:40
36REJ Mirosław 445M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:41
37MAZUREK Robert 485LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0000:00:41
38OLEWICZ Piotr 540Gmina Strzelce OpSTRZELCE OPM4000:00:0000:00:41
39GOŁĄB Marek 216Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:00:42
40JASTRZĄB Piotr 246Dekan LeskoLESKOM5000:00:0000:00:42
41JABŁOŃSKI Tomasz 307Inżynieria Biegania TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:00:42
42MORAWA Mateusz 754Lacho TeamRADZISZÓWM4000:00:0000:00:42
43SZAPAR Przemyslaw 732biegamina. ScarpaGDYNIAM4000:00:0000:00:42
44LONC Tomasz 446M&T Wyjadacze ParówkówRZESZÓWM4000:00:0000:00:43
45SZPINDA Sebastian 460But Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:00:43
46PIETRZYK Wojciech 365Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:43
47DĄBROWICZ Jakub 548KOMORNIKIM3000:00:0000:00:44
48FUS Maciej 148RZESZÓWM3000:00:0000:00:45
49MACHNICKI Rafał 285RYKIM3000:00:0000:00:45
50WOLSKI Marcin 465Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:45
51KRENZEL Regina 734JAROSŁAWK3000:00:0000:00:45
52LEŚNIAK Dariusz 11SZCZECINM5000:00:0000:00:46
53KŁOSOK Adam 13Inżynieria BieganiaMARKLOWICEM4000:00:0000:00:46
54KARPIŃSKI Tomasz 128RZESZÓWM4000:00:0000:00:46
55KRUSZEWSKA Emilia 674GDAŃSKK3000:00:0000:00:46
56ŻEBROWSKA Jolanta 702Potrenujemy?PUŁAWYK5000:00:0000:00:46
57PANTOŁ Mirosław 149RZESZÓWM4000:00:0000:00:46
58KUDŁAK Paweł 567Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:00:47
59ŁUKASIK Michał 286VELOBIKE sklep i serwisBUSKO-ZDROJM3000:00:0000:00:47
60GAWRON Marcin 521Rooks Team / Ideo Active TeamNOWY BOREKM3000:00:0000:00:47
61KMAK Sławek 706PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:47
62ROHAN Łukasz 44Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:00:48
63KOŁACKA Martyna 176WODZISŁAW ŚLĄSKIK3000:00:0000:00:48
64KLIMEK Mateusz 199SZCZECINM3000:00:0000:00:48
65KIEŁTYKA Agnieszka 284RYKIK3000:00:0000:00:48
66KALINOWSKI Łukasz 16WARSZAWAM3000:00:0000:00:49
67FLĄDRO Daniel 274WOKOWICEM4000:00:0000:00:49
68KIRILENKO Marcin 481MARKIM4000:00:0000:00:49
69DYDIO Piotr 551Pid-Mill TeamSANOKM5000:00:0000:00:49
70PARWA Michał 83@biegiemnarowerDZIEKANOWICEM3000:00:0000:00:50
71KIRILENKO Aneta 482MARKIK4000:00:0000:00:50
72KONOPKA Bartosz 682Trójka/Zwiedzanie Przez BieganieKRAKÓWM4000:00:0000:00:50
73MATYASZEK Waldemar 740JASIEŃM4000:00:0000:00:50
74NAMIOTA Urszula 721960DĘBICAK5000:00:0000:00:51
75PTASZYŃSKI Wojciech 543FROMBORKM4000:00:0000:00:51
76DYREK Michał 653MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:51
77DYREK Mateusz 566MSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:51
78WOJTOWICZ Daniel 444Nauka BiegaUSTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:00:52
79MUCHA Grzegorz 744CHŁOPICEM4000:00:0000:00:52
Niesklasyfikowani
KARWAN Barbara 633PlaceToTriKRAKÓWK30DNF00:00:52 DNF
81PERENC Michał 110Husaria Race TeamJAROSŁAWM2000:00:0000:00:53
82TOKARZ Marcin 434LIBERTÓWM4000:00:0000:00:53
83JASŁOWSKA Justyna 94Posmakuj Run TeamJEDLUCZEK3000:00:0000:00:54
84ROGALA Grzegorz 136BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:00:54
85SZYMAŁA Marcin 223Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM4000:00:0000:00:54
86KLAMUT Ryszard 333Jabłonica PolskaJABŁONICA POLSKAM6000:00:0000:00:54
87DEMBNY Tomasz 718TARCZYNM4000:00:0000:00:54
88PASTUŁA Łukasz 10KOLBUSZOWAM3000:00:0000:00:55
89KULIGA Sławomir 650Posmakuj Run TeamKROSNOM3000:00:0000:00:55
90KOSTKA Janusz 637Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM5000:00:0000:00:55
91ROŻNIATA Iwona 638KS Głowno w BieguGŁOWNOK4000:00:0000:00:56
92ROŻNIATA Andrzej 640KS Głowno w BieguGŁOWNOM4000:00:0000:00:56
93BAJOREK Jan 699OLSZYNYM4000:00:0000:00:56
94ŁAKOMY Tomasz 45Dacza Turysty i Biegacza ZakopaneOLESZYCEM3000:00:0000:00:57
95KARAŚ Sylwia 461IWONICZ-ZDRÓJK2000:00:0000:00:57
96BRENDZOWSKI Adam 69SolinaTEAM / runonlineTEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:58
97MAJCHROWSKI Jacek 87CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:00:58
98BAŁA Bożena 81GRABINYK3000:00:0000:00:58
99NAMIOTA Marek 73DĘBICAM6000:00:0000:00:59
100KIMMER Jakub 238Bieging Team ZelówZELÓWM3000:00:0000:00:59
101KOT Krzysztof 550MPK - RzeszówRZESZÓWM4000:00:0000:00:59
102BUTRYN Wojciech 272KRAKÓWM4000:00:0000:01:00
103MOSTOWSKA Magdalena 752Warsaw Masters TeamWARSZAWAK4000:00:0000:01:00
104KRAWCZAK Paulina 144Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:01:01
105WALASEK Grzegorz 342biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:01:01
106ZIELIŃSKI Rafał 428MODLNICZKAM4000:00:0000:01:01
107KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 516UNLIMITED TRIATHLON TEAMKRAKÓWK5000:00:0000:01:01
108MIKOLAJCZYK Lukasz 557CZELADŹM3000:00:0000:01:01
109DUKATA Grzegorz 697MGWCHUDÓWM4000:00:0000:01:01
110PIASNY Paweł 746GLIWICEM4000:00:0000:01:01
111WÓJCIK Krzysztof 114Night Runners ŚwilczaŚWILCZAM4000:00:0000:01:02
112KOSMĘDA Piotr Michał 195WARSZAWAM4000:00:0000:01:02
113JASNOWSKI Michał 675WARSZAWAM3000:00:0000:01:02
114AGRES Paweł 217KW KotłowniaLUBLINM3000:00:0000:01:03
115GOŹDZIENIAK Sobiesław 229KW KOTŁOWNIALUBLINM3000:00:0000:01:03
116GŁOWACKI Andrzej 468Dowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLEGIONOWOM4000:00:0000:01:03
117PIASECZNY Marcin 534RUN-GKRAKÓWM4000:00:0000:01:03
118NIERADA Marcin 43KATOWICEM3000:00:0000:01:04
119CHUDA Aneta 301WROCLAWK3000:00:0000:01:04
120ŚLIWIŃSKI Andrzej 421MIECHÓWM6000:00:0000:01:04
121JANIK Michał 597Poszła czołgiemWARSZAWAM4000:00:0000:01:04
122ROGALA Krystian 663MTS HamerMIASTKOM3000:00:0000:01:04
123PELA Dariusz 535TMT ToruńTORUŃM3000:00:0000:01:04
124CZUBA Michał 251LIGOTA ZAMECKAM3000:00:0000:01:06
125NIEDZIELA Marcin 292Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:01:06
126CZAPLA Arkadiusz 382BYTOMM4000:00:0000:01:06
127DARCHUK Oleksandr 386WĘGRZCEM4000:00:0000:01:06
128BARADZIEJ Bartłomiej 515TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYM3000:00:0000:01:06
129WŁOCH Sławomir 241KROSNOM4000:00:0000:01:07
130WIERNASZ Grzegorz 234Karcher SuchodółKROSNOM4000:00:0000:01:07
131MARCELA Marcin 46Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:01:07
132IDZIOR Tomasz 424BRZEZINYM2000:00:0000:01:08
133KISIŃSKA Irena 588Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:08
134KISIŃSKI Jarosław 589COMP S.A. / NOVITUSNOWY SĄCZM4000:00:0000:01:08
135TOMASIK Stanisław 641Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM3000:00:0000:01:08
136FELUCH Krzysztof 722ORA WarszawaWARSZAWAM4000:00:0000:01:08
137ROJEK Maciej 693KRAKÓWM3000:00:0000:01:08
138FORJASZ Przemysław 97RZESZÓWM3000:00:0000:01:10
139RAMOTOWSKI Marcin 93Gerlach SmugglersWARSZAWAM4000:00:0000:01:10
140KOZIEŁ Tadeusz 450SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWM2000:00:0000:01:10
141BIAŁOWĄS Tomasz 520Stajnia BalonaRZESZÓWM3000:00:0000:01:10
142GWIŻDŻ Grzegorz 590RZESZÓWM3000:00:0000:01:10
143ADAMCZAK Barbara 568SMPZ 'Travois'KATOWICEK3000:00:0000:01:11
144KOSIN Paweł 75Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:11
145CYGAN Lukasz 202Klub Sportowy HajimeKRAKOWM3000:00:0000:01:11
146GIERULA Piotr 137Greinplast RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:12
147DUDZIŃSKI Piotr 355RZESZÓWM3000:00:0000:01:12
148ZYSKOWSKI Andrzej 524Gordon MotoryzacjaOLSZTYNM4000:00:0000:01:12
149KUŚ Sławomir 369CZUDECM3000:00:0000:01:13
150BOROWSKI Igor 431Makondo TeamZAMOŚĆM3000:00:0000:01:13
151POTONIEC Grzegorz 117RodzeństwoWARSZAWA , LIMANOWAM3000:00:0000:01:14
152BUSZ Jacek 146RZESZOWM3000:00:0000:01:14
153JAKUBAS Pawel 370WPJ TeamWARSZAWAM4000:00:0000:01:14
154SOBCZAK Mikołaj 371Wybiegani TeamSKÓRZEWOM4000:00:0000:01:14
155JARZEMBOWSKI Tomasz 419WYBIEGANI TEAMPLEWISKAM3000:00:0000:01:14
156WÓJCIK Jacek 449GWOŹNICA GÓRNAM4000:00:0000:01:14
157LANGE Beata 513Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK4000:00:0000:01:14
158STEFANIAK Maciej 690gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM3000:00:0000:01:14
159DRABIK Jacek 115KRAKOWM5000:00:0000:01:15
160CZAJA Alicja 160RodzeństwoLIMANOWAK4000:00:0000:01:15
161SIKORA Jacek 582Water TeamWYŻNEM4000:00:0000:01:15
162GWIZDAK Justyna 577Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:15
163GWIZDAK Bartosz 652PijeBimberNONstopBOGUCHWAŁAM3000:00:0000:01:15
164PIETROŃ Błażej 689WARSZAWAM2000:00:0000:01:15
165LIK Marek 161Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:16
166ŚLĘCZKA Damian 193Biomedycyna Sp. z o.o. RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:16
167JAMA Rafał 525WATER TEAMTRZEBOWNISKOM4000:00:0000:01:16
168LUBAŃSKI Robert 670BUKOWICEM5000:00:0000:01:16
169TAJCHMAN Jarosław 686RZESZÓWM3000:00:0000:01:16
170MORAWSKA Anna 218WARSZAWAK6000:00:0000:01:17
171GOLUBA Krzysztof 305WARSZAWAM4000:00:0000:01:17
UNIEJEWSKI Tomasz 573umbaKATOWICEM40DNF00:01:17 DNF
173KRĘŻAŁEK Marcin 497WIETRZNOM2000:00:0000:01:18
174WIŚNIEWSKI Dominik 647WARSZAWAM3000:00:0000:01:19
175PIĘKOŚ Marek 736JEDLICZEM3000:00:0000:01:19
176BIERNAT Agnieszka 745Kosmiczne MuminkiWARSZAWAK2000:00:0000:01:19
177KRĘCISZ Zbigniew 139AmatorRACIBÓRZM6000:00:0000:01:20
178SZMUC Jacek 177MYSZKÓWM4000:00:0000:01:20
179SIWCZUK Aleksandra 302WARSZAWAK3000:00:0000:01:20
180NOWICKI Artur 435SportczesnaBARGŁYM5000:00:0000:01:20
181PODPŁOMYK Andrzej 452SportczesnaBARGŁYM4000:00:0000:01:20
182FREJ Marcin 90Zabiegani.TVWARSZAWAM3000:00:0000:01:21
183DZIRBA Tomasz 332NIEMCEM3000:00:0000:01:21
184TUROSZ Zbigniew 147LEŻAJSKM6000:00:0000:01:22
185BĄK Agata 125Bushido CentrumSOBIENIE JEZIORYK3000:00:0000:01:23
186BURZYŃSKI Tomasz 545-JÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:01:23
187PABIAN Paweł 755WALKABOUT TeamKRASNEM3000:00:0000:01:23
188KORBA Michał 214WARSZAWAM4000:00:0000:01:25
189WAŁACH-BIŚTA Zuzanna 458KATOWICEK3000:00:0000:01:25
190KONDZIOŁA Krzysztof 544Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:0000:01:25
191BERNAŚ Dariusz 569BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:01:25
192ZAKRZEWSKI Marek 683EkobiegiWARSZAWAM4000:00:0000:01:25
193GUZIK Łukasz 771ŁYSOKANIEM3000:00:0000:01:25
194ZABŁOTNY Karol 304TarchośfiryWARSZAWAM3000:00:0000:01:26
195CZARNECKI Piotr 335TarchośfiryWARSZAWAM3000:00:0000:01:26
196SZPINDA Marta 409Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJK4000:00:0000:01:26
197SŁONIEWSKI Rafał 669RMF4RT OCRGDYNIAM3000:00:0000:01:26
198PORĘBA Eugeniusz 695MIECHÓWM5000:00:0000:01:26
199DOMINIK Mariusz 248BIŁGORAJM4000:00:0000:01:27
200OCHYRA Konrad 488LESKOM2000:00:0000:01:27
201BLACHA Jarosław 517BIŁGORAJM3000:00:0000:01:27
202GŁÓWKA Alfred 634karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:27
203KOSIERKIEWICZ Grzegorz 760KIELCEM4000:00:0000:01:27
204SZEWC Marian 240BILGORAJM6000:00:0000:01:27
205MYŚLIŃSKA Anna 639EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:28
206MIŚKÓW Marcin 308ŻORYM3000:00:0000:01:29
207SIKORSKA Agnieszka 649EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:29
208KULA Robert 126TARNÓWM4000:00:0000:01:30
209TREPKA Agnieszka 163CRAWLEYK3000:00:0000:01:30
210KRYM Katarzyna 719Herzog Running TeamSMOLECK4000:00:0000:01:30
211KOPEĆ Rafał 759KRAKÓWM2000:00:0000:01:30
212ŁUKASIAK Adam 152Adam ŁukasiakWARSZAWAM3000:00:0000:01:31
213CIĘŻKOWSKI Sławomir 153TARNÓWM4000:00:0000:01:31
214FOGEL Ewa 257PTG Sokół Świat PracyTARNÓWK4000:00:0000:01:31
215WAŻNY Stanisław 281Media LubaczowskieLUBACZÓWM4000:00:0000:01:31
216PAROL Paweł 349-SZYMANKOWSZCZYZNAM4000:00:0000:01:31
217BERNAŚ Dariusz 82BSCzadyWETLINAM3000:00:0000:01:32
218TRYNIECKI Krzysztof 262LUBACZÓWM4000:00:0000:01:32
219JENERALSKI Miłosz 495Free PalestineTUCHOLAM4000:00:0000:01:32
220MICHOŃ Kamil 593biegamwtarnowieTARNÓWM4000:00:0000:01:32
221TROJNAR Damian 661Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:01:32
222CEBULA Paweł 418CREADISKRAKOWM3000:00:0000:01:33
223JANOTA Marcin 413CREADISKRAKÓWM3000:00:0000:01:33
224SIKORA Tomasz 453Race BrothersZGŁOBICEM3000:00:0000:01:33
225SIKORA Slawomir 457RaceBrothersTARNÓWM4000:00:0000:01:33
226BAJAK Mirosław 119KRAKÓWM4000:00:0000:01:34
227DYBKA Rafał 244PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:34
228CHODAKOWSKI Rafał 273OstroBiecĆMIELÓWM4000:00:0000:01:34
229BOBER Anna 265OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:0000:01:34
230CHRUŚCIEL Michał 354Fartlek GoGORZYCEM3000:00:0000:01:34
231OSZCZĘDA Krzysztof 443Zarazić PasjąŻORYM4000:00:0000:01:34
232TKACZEWSKI Piotr 224MiechówMIECHÓWM4000:00:0000:01:35
233DZIUMAK Jakub 487WARSZAWAM2000:00:0000:01:35
234KOCZUR Kamila 504WARSZAWAK3000:00:0000:01:35
235BĘBEN Robert 613OstroBiecOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM4000:00:0000:01:35
236NAZIMEK Lilianna 173Suo temporeNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:36
237ZAJĄC Józef 180Jarosławska Grupa Biegowa SokółTULIGŁOWYM4000:00:0000:01:36
238OLCZAK Marta 266SZWLASTARGARDK4000:00:0000:01:36
239RYCERSKI Rafał 678CZAPLINEKM3000:00:0000:01:36
240SZYK Artur 531Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:01:36
241SANECKI Robert 165Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:01:37
242MAJEWICZ Grzegorz 336MIECHÓWM4000:00:0000:01:37
243DALKA Paweł 391Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM4000:00:0000:01:37
244GRZYWACZ Wojciech 447Fartlek GoGORZYCEM5000:00:0000:01:37
245TUSZYŃSKA Katarzyna 645Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:01:37
246TUCZAPSKI Artur 721coMBATRUDNA MAŁAM6000:00:0000:01:37
247HOROWSKI Tomasz 25RUNHOGS TychyTYCHYM4000:00:0000:01:38
248WALCZYŃSKA Karolina 29RUNHOGS TychyTYCHYK3000:00:0000:01:38
249WILK Andreas 127WYHLM4000:00:0000:01:38
250KUSZTAL Justyna 644KS Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:01:38
251PILECKI Adam 680Stalowe DzikiSTALOWA WOLAM2000:00:0000:01:38
252SARKA Bartłomiej 86RABKA-ZDRÓJM3000:00:0000:01:39
253SĄDEJ Marcin 89Stalowe DzikiSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:39
254KOBYLIŃSKI Mariusz 79SST LubczaWOLA ZGŁOBIEŃSKAM3000:00:0000:01:39
255ZIMAK Sebastian 124SANOK Rubber RunningPOSADA ZARSZYŃSKAM3000:00:0000:01:39
256DELEKTA Jan 260djŁOWISKOM4000:00:0000:01:39
257AMBROZIAK Rafał 347Koniuchy OCRKUTNOM4000:00:0000:01:39
258BARANOWSKI Krzysztof 351Kutno BiegaKUTNOM5000:00:0000:01:39
259ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna 388Kutno BiegaKUTNOK4000:00:0000:01:39
260BAŁCHAN Krzysztof 77CPR RzeszówCZUDECM3000:00:0000:01:40
261DELEKTA Dariusz 235delnovaŁOWISKOM3000:00:0000:01:40
262STODULSKI Krzysztof 348Kutno BiegaKRZYŻANÓWM4000:00:0000:01:40
263DYSZKIEWICZ Grzegorz 390Kutno BiegaKUTNOM3000:00:0000:01:40
264JAKUBOWSKI Jakub 505NastukołkiRZESZÓWM3000:00:0000:01:40
265DYSZKIEWICZ Tomasz 436Kutno BiegaKUTNOM3000:00:0000:01:41
266JĘDRZEJCZYK Konrad 399KRASNEM2000:00:0000:01:42
267DRAUS Borys 398KRASNEM3000:00:0000:01:42
268STONOGA Tomasz 679KITE&RUN FANOZIMEKM4000:00:0000:01:42
269SAKOWSKA Aneta 92Maratonka GrajewoDROZDOWOK4000:00:0000:01:43
270WĄSOWICZ Magdalena 560Husaria Race TeamOPOLEK2000:00:0000:01:43
271KALBARCZYK Wojciech 602adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:0000:01:43
272WETHACZ Dariusz 763CISNAM3000:00:0000:01:43
273SZYMAŃSKA Jolanta 59KIELCEK3000:00:0000:01:44
274WARZYCHA Krzysztof 121OSK MAXeLBYTOMM5000:00:0000:01:44
275WARZYCHA Dawid 122PKP IntercityBYTOMM2000:00:0000:01:44
276KOŚCIAK Jan 210Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:44
277WITEK Kamil 558Husaria Race TeamFALMIROWICEM2000:00:0000:01:44
278SKRZYPEK Mateusz 606BRZEŹNICAM2000:00:0000:01:44
279SIENKIEL Dominik 607WĘGRZCEM2000:00:0000:01:44
280STRZAŁKA Dominik 608BRZEŹNICAM3000:00:0000:01:44
281CZYRNIA Andrzej 681RajSport Active (Turawa)TURAWAM3000:00:0000:01:44
282GRĘBOWIEC Mateusz 282TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:01:45
283GAWLEWICZ Krystyna 470Gawełki TeamSANOKK3000:00:0000:01:45
284BARWINEK Robert 503Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0000:01:45
285KUREK Mariusz 496Maratończyk DębicaDĘBICAM4000:00:0000:01:45
286KUREK Michał 507DĘBICAM3000:00:0000:01:45
287DOŁĘGA Anna 625Zabiegana MamaBIAŁYSTOKK4000:00:0000:01:45
288RUTA Mikolaj 687KRAKÓWM4000:00:0000:01:45
289STEPANCZENKO Rafał 112BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM3000:00:0000:01:46
290GAWLEWICZ Tomasz 471Gawełki TeamSANOKM4000:00:0000:01:46
291TYRANKIEWICZ Kamila 472JUMP&FLY, KabatyWARSZAWAK4000:00:0000:01:46
292PATRZYK Jacek 527ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:01:46
293BAĆMAGA Jan 666JPII - MazowszanyKOWALAM4000:00:0000:01:46
294BEŁKOT Arkadiusz 703ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:01:46
295SZYSZŁO Tomasz 53Pozytywnie Zabiegani Sanok / Run Energy ClubSANOKM3000:00:0000:01:47
296SAMOSIEJ Jakub 473JUMP&FLY, KabatyWARSZAWAM4000:00:0000:01:47
297KALICKI Irek 713GCW ACADEMYWARSZAWAM4000:00:0000:01:47
298MAJONEK Artur 714FITMAJONWARSZAWAM3000:00:0000:01:47
299WAJCOWICZ Witold 150Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:47
300PAJESTKA Wojciech 39Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:0000:01:48
301BOCHENEK Michał 101Infinity GymPROSZOWICEM3000:00:0000:01:48
302PIOTROWICZ Małgorzata 102Infinity GymPROSZOWICEK3000:00:0000:01:48
303BRZOZOWSKI Łukasz 315SteFAn TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:48
304BURANDT Magdalena 4233life teamOLSZTYNK3000:00:0000:01:48
305CURZYDŁO Bogdan 469Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:48
306GUDOWSKI Krystian 623SANOKM3000:00:0000:01:48
307PAŃTAK Sławomir 33721daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:0000:01:49
308HANDERMANDER Agnieszka 394USTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:01:49
309GRANDA Paweł 41212 Daplot JarosławZARZECZEM3000:00:0000:01:49
310MAZURKIEWICZ Jolanta 490Bychawa Runner's/Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK3000:00:0000:01:49
311KARUŚ Waldemar 72014 DAS im. Gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaORŁYM4000:00:0000:01:49
312ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 96Infinity GymPROSZOWICEK4000:00:0000:01:50
313STANISŁAWSKI Tomasz 142Klub Biegacza RTV Euro AGDWARSZAWAM4000:00:0000:01:50
314WÓJCIK Julian 233SZWLA StargardSTARGARDM6000:00:0000:01:50
315SOLAREWICZ Tomasz 585Latający Cyrk Monty PythonaLUTONM4000:00:0000:01:52
316KRAUZE Tomasz 621GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5000:00:0000:01:52
317KOWALSKA Justyna 267Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK4000:00:0000:01:54
318KOWALSKI Maciej 268Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEM4000:00:0000:01:54
319SWOROWSKI Maciej 464Wolsztynski Klub BiegowyWOLSZTYNM4000:00:0000:01:54
320GALUS Jacek 225TARNÓWM4000:00:0000:01:55
321BARAN Mateusz 283Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM3000:00:0000:01:55
322STEMPKOWICZ Jacek 325GORLICEM4000:00:0000:01:55
323BŁAJSZCZAK Karol 395TSASANDOMIERZM4000:00:0000:01:55
324CHORZĘPA Mariusz 408TSA-SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:55
325SMOLEN Janusz 415LUTONM4000:00:0000:01:55
326SWOROWSKA Izabela 463Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNK4000:00:0000:01:55
327MALEC Basia 19LUBLINK5000:00:0000:01:56
328PARYSZ Anna 646Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOK5000:00:0000:01:56
KLISZ Aga 18LUBLINK30DNF00:01:56 DNF
330RYGLEWICZ Tomasz 427Night RunnersJEDLICZEM3000:00:0000:01:57
331CZECH Mateusz 610Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM2000:00:0000:01:57
332SIEMIEŃCZUK Robert 654WARSZAWAM4000:00:0000:01:57
333DZIEWA Przemysław 514Superior IndustriesBRANDWICAM4000:00:0000:01:58
334ZIAJA Adam 672SARNÓWM3000:00:0000:01:58
335IRZYK Robert 676GILOWICEM3000:00:0000:01:58
336KUCA Roman 711PIENIĘŻNOM5000:00:0000:01:58
337NALAZEK Marcin 67Piaseczno RuningWARSZAWAM3000:00:0000:02:00
338MAŁKIEWICZ Dariusz 437PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:0000:02:00
339ADAMCZYK Jan 692Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM6000:00:0000:02:00
340WRÓBEL Dariusz 287Team ZabieganeDniWARSZAWAM4000:00:0000:02:01
341PIGAN Wiesław 361B B L-JAROSŁAWSZÓWSKOM4000:00:0000:02:01
342PIGAN Anna 360B B L - JAROSŁAWSZÓWSKOK4000:00:0000:02:02
343KĘPKA Andrzej 374Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:0000:02:02
344PRZYBYLSKI Mariusz 383PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM4000:00:0000:02:02
345NIEMCZAK Barbara 616IPA Pałac MostowskichPIASECZNOK3000:00:0000:02:02
346PACHO Sylwester 708GRYBÓWM4000:00:0000:02:02
347DUNIEC Małgorzata 206Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3000:00:0000:02:03
348ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra 207Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3000:00:0000:02:03
349KURKUS Aleksander 259Dogoń Grodzisk Mazowiecki / adidas runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:02:03
350KOPROWICZ Ewelina 322Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWK3000:00:0000:02:03
351KAJA Robert 466Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:0000:02:03
352GRUCA Ryszard 707GRYBÓWM5000:00:0000:02:03
353KALISZ Karolina 564wkurw_teamKAMIEŃCZYKK2000:00:0000:02:04
354JÓŹWIAK Rafał 68WARSZAWAM3000:00:0000:02:04
355JEZIORNY Ryszard 414Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:0000:02:04
356SULEWSKI Maciej 448OSTROŁĘKAM4000:00:0000:02:04
357HALIŻAK Norbert 474Wieluń BiegaWIELUŃM4000:00:0000:02:04
358ZIAJKA Karol 739RYMANÓWM2000:00:0000:02:04
359CHMIELARZ Dariusz 277BOCHNIAM4000:00:0000:02:05
360JAROSZ JARSZEWSKI Mateusz 320WARSZAWAM3000:00:0000:02:05
361WIERZBICKA Joanna 352BOGUCHWAŁAK4000:00:0000:02:05
362DWORAK Adam 658TAJFUNBĘDZINM4000:00:0000:02:05
363RECZEK Sebastian 724KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:02:05
364WIERZBICKI Tomasz 353BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:02:06
365KULIBERDA Tomasz 501Teatr O.de.laRZESZÓWM4000:00:0000:02:06
366ŁANIEWSKI Łukasz 509Pszczółkowski TeamOLSZTYNM3000:00:0000:02:06
367NIEGOWSKI Tomasz 580KRAKÓWM2000:00:0000:02:06
368DUDEK Michał 764BĘDZINM4000:00:0000:02:06
369JANECKA Artur 239Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:0000:02:07
370DUDEK Łukasz 392RZESZÓWM3000:00:0000:02:07
371JĘDRZEJCZYK Tomasz 512Chyba Nie Dam RadyKRAKÓWM4000:00:0000:02:07
TYLKA Przemysław 278KROŚCIENKO WYŻNEM40DNF00:02:07 DNF
373SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 455POZNAŃK3000:00:0000:02:08
374STOPA Marcin 571www.runrzeszow.plRZESZÓWM4000:00:0000:02:08
375DUCKI Piotr 762POLKOWICEM3000:00:0000:02:08
376MACKIEWICZ Roman 181Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:02:09
377RUDZKI Tomasz 182Rajsport ActiveKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:02:09
378STAŃKO Paweł 396Biesy i CzortyLUTOWISKAM4000:00:0000:02:09
379STOPA Agata 570SP nr 3 RzeszówBOGUCHWAŁAK4000:00:0000:02:09
380JĘDRZEJCZYK Robert 677Chyba Nie Dam RadyPODŁĘŻEM4000:00:0000:02:09
381MARONDEL Katarzyna 619Festiwal BiegowyBYTOMK3000:00:0000:02:10
382KAZANOWSKI Marcin 620Ofiary KamieńcaKAMIENIECM4000:00:0000:02:10
383GRABIEC Marcin 627KOLBUSZOWAM3000:00:0000:02:11
384JABŁOŃSKI Kazimierz 657PRĄDYM6000:00:0000:02:11
385MIERZYŃSKI Rafał 172Bieging Team ZelówZELÓWM3000:00:0000:02:12
386WŁODARSKA Magdalena 203TARNÓWK4000:00:0000:02:12
387BUKAŁA Tomasz 254WARSZAWAM3000:00:0000:02:12
388OPALIŃSKI Tomasz 358OSTRÓDAM5000:00:0000:02:12
389JĘDRUSZCZAK Robert 113CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃPIASECZNOM4000:00:0000:02:13
390KULDANEK Marcin 204DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM4000:00:0000:02:13
391FAJNAS Katarzyna 190Dogoń Grodzisk Mazowiecki / DanfossŻABIA WOLAK4000:00:0000:02:13
392MARKIEWICZ Rafał 316WARSZAWAM4000:00:0000:02:13
393SKRZYPSKA Iwona 331JAROSŁAWK4000:00:0000:02:13
394BURBLIS Łukasz 539BIEGING TEAM ZELÓWŁASKM3000:00:0000:02:13
395GAWROŃSKI Kamil 542Bieging Team ZelówZELÓWM2000:00:0000:02:13
396KUSTROŃ Adam 629pulexKROSNOM5000:00:0000:02:14
397BARAN Bernard 665OCR Team DębicaDĘBICAM4000:00:0000:02:14
398FOGEL Janusz 256PTG Sokół Świat PracyTARNÓWM4000:00:0000:02:15
399SZEWCZYK Katarzyna 586Monkeys' TeamKRAŚNIKK4000:00:0000:02:15
400SZUMNA Aleksandra 600Monkeys' TeamKRAŚNIKK3000:00:0000:02:15
401MYŚLIWIEC Robert 522Wild & FreeRZESZÓWM3000:00:0000:02:16
402BILSKI Piotr 561TęczaWARSZAWAM3000:00:0000:02:16
403SADY Sebastian 178OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:02:16
404KOCOT Sebastian 159SOSNOWIECM4000:00:0000:02:17
405PAWLIKOWSKI Bogusław 498Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM5000:00:0000:02:17
PACANOWSKI Łukasz 247Para-nie-do-paryPORĘBAM30DNF00:02:17 DNF
407TOKARSKI Rafał 626KRAKÓWM4000:00:0000:02:18
408BURY Marek 103SOSNOWIECM4000:00:0000:02:19
409POTRZESZCZ Tomasz 584LKB RUDNIKGADKAM4000:00:0000:02:19
410POTRZESZCZ Grzegorz 21MIRZECM4000:00:0000:02:20
411CISKI Piotr 170WARSZAWAM4000:00:0000:02:20
412STACHYRA Andrzej 312LSBLUBLINM5000:00:0000:02:20
413STACHYRA Bartłomiej 313LUBLINM2000:00:0000:02:20
414ZAGÓRNY Robert 368MBM KazimierówHALINÓWM4000:00:0000:02:20
415ZBICIAK Grzegorz 384Łęczna BiegaSPICZYNM4000:00:0000:02:20
416BĘDŹKOWSKI Marek 479Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0000:02:20
417ŻAK Oliwia 66Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:21
418KOZAK Marcin 107SAINT-GOBAIN SQUADLUBARTÓWM4000:00:0000:02:21
419BEDNARCZYK Jakub 249Mate MountainsLUBARTÓWM3000:00:0000:02:21
420DUC-SYPOSZ Aureliusz 420WIELICZKAM4000:00:0000:02:21
421BEDRYJ Mateusz 60442 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:0000:02:21
422KWAPIEŃ Karolina 605Vege RunnersBIAŁA PODLASKAK3000:00:0000:02:21
423STACH Dariusz 709Kosmolów TEAMOLKUSZM3000:00:0000:02:21
424JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 65KS PEGAZGÓRA KALWARIAK4000:00:0000:02:22
425KOWALEWSKA Izabela 475Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:22
426SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 601Biesy i CzortyPRZEMYŚLK3000:00:0000:02:22
427WILECZEK Antoni 618JUROWCEM3000:00:0000:02:22
428ZAJĄC Wojciech 617DługouchyUSTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:02:22
429KRZAK Dominika 730WROCŁAWK3000:00:0000:02:22
430PECIO Kamil 748Piaseczno RunningWARSZAWAM3000:00:0000:02:22
431PARCHOMIUK Andrzej 138niezrzeszonyWARSZAWAM5000:00:0000:02:23
432STEC Iwona 237WILKOWICEK2000:00:0000:02:23
433WĘCŁAŚ Maciej 289——-GÓRA KALWARIAM4000:00:0000:02:23
434TOCZEWSKA Anna 751Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK5000:00:0000:02:23
435BIESZCZAD Mateusz 295Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3000:00:0000:02:23
436WNUK Norbert 174Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:25
437PIEKARSKI Wojciec 221Rap AugustówAUGUSTÓWM4000:00:0000:02:25
438URBANOWICZ Łukasz 339KRKAÓWM4000:00:0000:02:25
439MISZCZYK Marcin 417KRAKÓWM4000:00:0000:02:25
440RUSINEK Witosław 696ShootitRZESZÓWM3000:00:0000:02:25
441ADAMSKI Bartłomiej 366MODLNICAM4000:00:0000:02:26
442KŁOSOWICZ Monika 671WROCŁAWK2000:00:0000:02:26
443BARAN Zbigniew 208(Ob)Leśni BiegaczeKRAKÓWM3000:00:0000:02:27
444GÓRALCZYK Stanisław 750Bungee Jumping 'Mario'HAJNÓWKAM5000:00:0000:02:27
445JANOWSKI Bogdan 768WARSZAWAM5000:00:0000:02:27
446ROSPOND Piotr 157TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM5000:00:0000:02:28
447PORĘBSKA Dorota 338Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:28
448PIWOŃSKI Adam 405GÓRA KALWARIAM3000:00:0000:02:29
449KOCZUR Jakub 429Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:29
450ADAMCZAK Michał 454BIEGAJ BEZ KOŃCAMIELECM3000:00:0000:02:29
451GALANTY Agnieszka 492DYBAWKAK4000:00:0000:02:29
452PAWŁOWSKI Piotr 491Przemyśl BearsKRASICZYNM3000:00:0000:02:29
453DUBYNA Mariia 506MiAKRAKOWK3000:00:0000:02:29
454BERDYCHOWSKI Krzysztof 765Festiwal BiegowyWARSZAWAM5000:00:0000:02:29
455GÓRECZNY Kamila 300PIASECZNOK4000:00:0000:02:30
456SUWEZDA Jacek 380CZĘSTOCHOWAM5000:00:0000:02:30
457BORUSZEWSKA Beata 375BYTOMK4000:00:0000:02:30
458GOSZCZYNSKI Piotrek 733CZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:02:30
459FALKOWSKI Piotr 777KS Pegaz PiasecznoBRAK DANYCHM5000:00:0000:02:30
460ZAWADZKA Magdalena 143AKS POLONIA WARSZAWA/TEAM ZABIEGANE DNIWARSZAWAK3000:00:0000:02:31
461JANICKI Tomasz 22221daplotJAROSŁAWM3000:00:0000:02:31
462BARTO Sylwia 528ŁOŚK4000:00:0000:02:31
463AMBICKI Miłosz 635wkurw_teamRZESZÓWM3000:00:0000:02:31
464GIENIECZKO Marcin 723SUCHY DWÓRM4000:00:0000:02:31
465PYZEL Agnieszka 57KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAK5000:00:0000:02:32
466HAJDO Robert 319BRZESKOM4000:00:0000:02:32
467KOZŁOWSKI Tomasz 197Piaseczno RunningKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:02:33
468WÓJTOWICZ Iwona 232Husaria race teamTARNÓWK4000:00:0000:02:33
469STASZEL ŁATAS Tomasz 477Husaria Rece TeamJADOWNIKIM3000:00:0000:02:34
470SUBIRATS Cristian 508LODZM3000:00:0000:02:34
471PAWELEC Piotr 612JASŁOM5000:00:0000:02:34
472KRAWCZAK Kamil 120biegusiem.plDĘBLINM3000:00:0000:02:35
473RÓŻYCKI Ryszard 772ZAGÓRZM6000:00:0000:02:35
474SOKOLOWSKI Artur 36SUWALKIM5000:00:0000:02:36
475PIĄTEK Rafał 123Befit24TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:36
476WOŁOSOWICZ Natalia 499BIAŁA PODLASKAK4000:00:0000:02:36
477MAJTYKA Tomasz 167Los Trepos CompanierosKRAKÓWM4000:00:0000:02:37
478LUC Adam 326Biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:02:37
479SZALACHA Katarzyna 576RZESZÓWK3000:00:0000:02:37
480KARKUT Michał 162Fun&RunZABORÓWM3000:00:0000:02:38
481KOSZAŁKA Marcin 385BIELINIECM2000:00:0000:02:38
482JAKUSZEWSKI Paweł 323JAROSŁAWM3000:00:0000:02:39
483ZWOLAK Grzegorz 328JAROSŁAWM3000:00:0000:02:39
484RÓŻYCKA Dorota 1170Nowy Styl Group Running TeamJASŁOK3000:00:0000:02:40
485CEBRAT Ewa 132Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK4000:00:0000:02:40
486DZIERLĘGA Piotr 255PilznoPILZNOM3000:00:0000:02:40
487LEŚNIAK-POPIEL Marta 345POzytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:40
488HRYSZKO Robert 747Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM5000:00:0000:02:40
489SAMBORSKA Weronika 62Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAK3000:00:0000:02:40
SZELER Joanna 20SILESIA MARATHON TEAM / BIEGAJACA Z PSAMIWARSZAWAK40DNF00:02:40 DNF
491CEBRAT Tomasz 133Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECM4000:00:0000:02:41
492CICHORACKI Patryk 230Night RunnersGRUDZIĄDZM3000:00:0000:02:41
493WOLF Weronika 3033 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejSANOKK4000:00:0000:02:41
494FLOREK Michał 735jw 6968KRAKÓWM3000:00:0000:02:42
495JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 766GLIWICEK4000:00:0000:02:43
496MĄCZKA Bronisław 767GLIWICEM6000:00:0000:02:43
497MARUKIEWICZ Marek 628Biegamdlazdrowia.plJEŻÓW SUDECKIM3000:00:0000:02:44
498MIKA Damian 151eko-okna runnersRACIBÓRZM5000:00:0000:02:45
499PRÜFER Paweł 422KOSIECZYNM4000:00:0000:02:45
500BIEL Tomasz 552KATOWICEM4000:00:0000:02:45
501MATYSEK Ireneusz 761WAŁCZM6000:00:0000:02:45
502BIEL Łukasz 376WARSAWM3000:00:0000:02:46
503SIEDLACZEK Zbigniew 104LUBLINM6000:00:0000:02:47
504KALTENBERG Janusz 192JAROSŁAWM5000:00:0000:02:47
505LITWINEK Marek 209wkurw_teamLUBARTÓWM3000:00:0000:02:47
506BIESZCZAD Ilona 296WOJASZÓWKAK3000:00:0000:02:47
507PAWŁOWSKA Elżbieta 298Nowy Styl Running TeamJEDLICZEK3000:00:0000:02:48
508NOWAKOWSKI Wiesław 425-PRZEMYŚLM6000:00:0000:02:48
509GAWORECKI Tomasz 47Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:0000:02:49
510WLODEK Mateusz 184POZNANM3000:00:0000:02:49
511SOBIECH Marcin 373Go Garwolin:DGARWOLINM3000:00:0000:02:49
512ZIELIŃSKI Damian 378NOVAPILAWAM3000:00:0000:02:49
513OKARMA Wojtek 279www.virtutimilitari.plJASŁOM3000:00:0000:02:51
514KWIATKOWSKI Kajetan 684Kuce z BronksuGDAŃSKM3000:00:0000:02:51
515TUTAK Daniel 737FURIOSI POLANKAKROSNOM4000:00:0000:02:51
516KACZKIEWICZ Damian 270Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:51
517KORZENIOWSKA Joanna 129UMCS BiegaLUBLINK3000:00:0000:02:52
518KOWALIK Anna 130UMCS BiegaŁADAK3000:00:0000:02:52
519ADAMCZEWSKI Jakub 231Night Runners / NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:02:52
520MILEWICZ Marek 704Kuce z BronksuGDAŃSKM3000:00:0000:02:52
521JĘDZURA Daniel 22NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3000:00:0000:02:53
522WÓJTOWICZ Paweł 131Lublin BiegaLUBLINM4000:00:0000:02:53
523CWOJDZIŃSKI Piotr 228Night Runners PoznańPOZNAŃM4000:00:0000:02:53
524ŁĘCKI Piotr 32Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:54
525MIROSŁAW Albert 442WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:02:54
526SZOT Iwona 438WW TeamLUBLINK4000:00:0000:02:54
527KOWALCZYK Daniel 500Extreme Trauma TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:02:54
528LEWANDOWSKI Paweł 538SandomingoTeamWARSZAWAM3000:00:0000:02:55
529CHLEBIŃSKI Maciej 615Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:02:55
530KRZAK Szymon 728BIS AGHCIESZYNM2000:00:0000:02:55
531URBAŃCZYK Marcin 28PersonalTriathlon/TrinergyNOWY DWÓR MZAOWIECKIM3000:00:0000:02:55
532LEWANDOWSKA Olga 541WARSZAWAK3000:00:0000:02:56
533BLASZKE Beata 329Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:57
534BIESIEKIERSKI Krzysztof 362Drużyna WilkaOLSZTYNM4000:00:0000:02:57
535GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 439Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK4000:00:0000:02:57
536KONOPACKI Krzysztof 451ABY DO METYZABKOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:02:57
537DADAŚ Janusz 27Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:58
538OBARSKI Norbert 220KIELCEM5000:00:0000:02:58
539KRÓLAK Sebastian 594KRAKÓWM3000:00:0000:02:58
OBARSKA Małgorzata 219STARACHOWICEK50DNF00:02:58 DNF
541PRYSZCZ Mirosław 50RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:02:59
542PISIGNAS Mariusz 400Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:59
543PABIJAŃCZYK Damian 478KRYNICZNOM3000:00:0000:02:59
544ŁOPOKA Przemysław 757Aby do MetyZIĘBICEM2000:00:0000:02:59
545SZACHEWICZ Sławomir 554Jeżozwierze GroupWROCŁAWM4000:00:0000:02:59
546GALIŃSKI Kamil 578Aby Do MetyKRĘPICEM3000:00:0000:02:59
547MENDYKA Łukasz 171KB Aktywni Środa Wlkp.ŚRODA WLKP.M3000:00:0000:03:00
548WISZ Piotr 261RZESZÓWM2000:00:0000:03:00
549KRÓL Konrad 306STARY SĄCZM2000:00:0000:03:00
550OŻANA Bartosz 489Night RunnersPOZNAŃM2000:00:0000:03:00
551WRÓBEL Stanisław 518AZS UMED ŁÓDŹ - RUNNING TEAMCZARNKÓWM2000:00:0000:03:00
552PARTYKA Michał 30RZESZÓWM3000:00:0000:03:01
553BUJAKOWSKI Patryk 406PROSZOWICEM4000:00:0000:03:01
554MISZOGRAJ Tomasz 480WARSZAWAM3000:00:0000:03:01
555ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 587WM TriselfKRAKÓWM3000:00:0000:03:01
556LATO-KSIĄŻEK Karolina 459Lublin BiegaLUBLINK3000:00:0000:03:02
557KSYTA Martyna 486X-menKOŃSKIEK2000:00:0000:03:02
558KOWALCZYK Aleksander 559DZIAŁOSZYCEM3000:00:0000:03:02
559ZGÓRSKI Grzegorz 769Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:02
560WĄSIK Kornelia 662biegusiem.plKŁOCZEWK2000:00:0000:03:04
561KOPER Jacek 756ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:03:04
562POPIOŁEK Jacek 95biegysiem.pl/LostinSportGĄSIORYM3000:00:0000:03:04
563PANENKA Małgorzata 63Night Runners GliwiceNIEBOROWICEK4000:00:0000:03:05
564BOGUCKA Martyna 145Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK4000:00:0000:03:05
565WRÓBEL Dominik 321AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:03:05
566WITKOWSKA Beata 156GDAŃSKK3000:00:0000:03:07
567SZCZYRBA Robert 631Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0000:03:07
568KARAŚ Łukasz 725Ekipa z TarnowaTARNÓWM3000:00:0000:03:07
569POLAŃSKI Paweł 749#kaszanienamokaGDAŃSKM3000:00:0000:03:07
570FRĄC Dariusz 37Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:08
571WAWRZAK Ryszard 48Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:08
572HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 51Night Runners GliwiceCHORZÓWK3000:00:0000:03:08
573MŁODZIK Dariusz 592Husaria Race TeamŁĄCZANYM3000:00:0000:03:08
574TYMOSZUK Michał 691KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:03:08
575MARUT Kaśka 31Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:09
576DYGOŃ Małgorzata 33GLIWICEK4000:00:0000:03:09
577PAŚNIK Paweł 598AKB CracoviaWARSZAWAM4000:00:0000:03:09
578KUTNIK Mirosław 727KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:03:09
579MAZUR Ewelina 116Biegaj z TreneramiGLIWICEK4000:00:0000:03:10
580RADYK Jakub 410Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:03:10
581GRZEGÓRZEK Anna 667PTG Sokół Świat PracyKOSZYCE WIELKIEK4000:00:0000:03:10
582KWIECIEŃ Krzysztof 6684K Team TarnówTARNÓWM4000:00:0000:03:10
583SZADKOWSKI Paweł 26Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:03:11
584SEREMET Bożena 205BBL KrakówKRAKÓWK5000:00:0000:03:11
585CHYLAK Jakub 189Aerodynamika słoika po ogórkachNOWY TOMYŚLM2000:00:0000:03:11
586WYSOKIŃSKI Jerzy 753Klub Biegacza Biała Biega/Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:0000:03:11
587SWOBODA Jarosław 41Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:03:12
588CISZYŃSKI Marek 42START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:03:12
589OLEKSAK Grzegorz 630BIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:03:12
590SERAFIN Robert 660GRYBÓWM4000:00:0000:03:12
591POREMBSKI Leszek 183WARSZAWAM5000:00:0000:03:14
592KOCHANIEC Waldemar 243TKKF Sokół Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:03:14
593WOŹNIAK Łukasz 379Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:03:14
594JAKUBOWSKI Daniel 242Centrum Animacji Społecznej CaritasZABAJKAM4000:00:0000:03:15
595PIECH Adam 71Poranny PatrolKRAKÓWM4000:00:0000:03:15
596JANICKI Patryk 288Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:03:15
597PAUL Viola 23Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:16
598PAWLETA Michał 24Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:16
599SOLICH Patryk 35Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:03:16
600WILIMSKI Tomasz 34Night RunnersGLIWICEM4000:00:0000:03:16
601MAZIEC Dariusz 188NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL /WRESTLING CROSS GYM NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:03:16
602JÓZEFOWSKI Karol 226NOWY TOMYŚLM2000:00:0000:03:16
603KOŁODZIEJ Jacek 84Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:17
604KULIK Katarzyna 99Night Runners GliwiceBYTOMK3000:00:0000:03:17
605CHWALISZEWSKI Jarosław 108Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:17
606RENKIEL Tomasz 758GLIWICEM4000:00:0000:03:17
607JANIK Janusz 91Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:18
608MAJCHROWICZ Andrzej 250KROŚCIENKO WYŻNEM4000:00:0000:03:18
609MAJCHROWICZ Marzenna 252KROŚCIENKO WYŻNEK4000:00:0000:03:18
610CĘCELEWSKI Jarosław 510CISIEM4000:00:0000:03:18
611KOTOMSKA Renata 511ALEKSANDRÒWKAK4000:00:0000:03:18
612ZIELONKA Bogumił 530PKB EndorfinaPIOTRKÓW TRYBM4000:00:0000:03:18
613STĘPIEŃ Wojciech 74JM Running TeamGLIWICEM4000:00:0000:03:19
614ZIELONKA Mariusz 245POZNAŃM4000:00:0000:03:19
615SŁOWIKOWSKI Dariusz 529WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:19
616STAŃCZYK Łukasz 532WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:19
617RYSIAWA Marek 547BEZMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:20
618ROMAN Paweł 546KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:20
619KADZIK Marcin 583KTTZAKOPANEM2000:00:0000:03:20
620KAMIENIARZ Maria 387POZNAŃK3000:00:0000:03:21
621KIERNICKI Łukasz 140Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:03:22
622MYGA Michał 310HEARTLESSKATOWICEM3000:00:0000:03:22
623MYGA Anna 311HEARTESSKATOWICEK3000:00:0000:03:22
624MĘDRYGAŁ Piotr 401GJ GOPRMYSŁOWICEM3000:00:0000:03:22
625KUCIŃSKI Tomasz 403MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:22
626DOMAGAŁA Jerzy 294RZESZÓWM5000:00:0000:03:23
627ANDRZEJEWSKI Piotr 624RRTWARSZAWAM3000:00:0000:03:25
628FIGLEWICZ Piotr 572MYŚLENICEM3000:00:0000:03:26
629NOWACZYK Igor 363WARSZAWAM4000:00:0000:03:27
630ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 402Ja i OnaGRUDZIĄDZM3000:00:0000:03:29
631WIENER Marcin 456KATOWICEM4000:00:0000:03:29
632GARNCARZ Paweł 742WROCŁAWM4000:00:0000:03:29
633KRZYŻEWSKI Roger 61KRAKÓWM3000:00:0000:03:30
634KUREK Stanisław 327KRAKÓWM4000:00:0000:03:30
635GARNCARZ Adam 743WROCŁAWM2000:00:0000:03:31
636KUŁAKOWSKI Piotr 169CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:03:32
637ZNAMIEC Marcin 563IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM2000:00:0000:03:36
638KRÓL Michał 648NOWY JADÓWM3000:00:0000:03:38
639LUTEREK Michał 688WARSZAWAM3000:00:0000:03:38
640CHODOROWSKI Arkadiusz 519IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna PolicjiALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:39
MAŚLANKA Ireneusz 64Night Runners GliwiceGLIWICEM50DNF00:03:40 DNF
642KOWALCZYK Mariusz 632WOLFPACKŻÓŁWINM4000:00:0000:03:48
643GŁUSZCZAK Jerzy 194ŁÓDŹM6000:00:0000:04:18
644GĄSIOROWSKI Maciej 555WARSZAWAM4000:00:0000:04:47
645CIESZKO Marek 317KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:04:48
646SKOWRON Radosław 364BALICEM4000:00:0000:05:01
647CHODAKOWSKI Kacper 275OstroBiecĆMIELÓWM2000:00:00
648SUMARA Wojciech 357NiezrzeszonyBRZESKOM4000:00:00
649KOWALICKI Marcin 502Biegam bo mogęGORNOM2000:00:00
650RYBAK Wojciech 595GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM4000:00:00
651KUKUCZKA Dominik 622KUKUCZKAJAWORZYNKAM2000:00:00
652ZAWADZKI Bartłomiej 643PIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:00
653KIDA Paweł 659ŁOWISKOM2000:00:00
654FRĄCZEK Maciej 726PIASECZNOM4000:00:00
655SZABŁOWSKA Iwona 731Straszyn Ultra TeamJUSZKOWOK3000:00:00
DUDA Paweł 106JEDLICZEM30DNF DNF
Znaleziono 656 wynik(ów)