V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 752
Wystartowało : 656
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 649
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 18km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 18km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Roztoki
18km
    
1KOCZWARA Tomasz 3RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0000:00:3601:15:32
2CZYŻ Grzegorz 212Grupa Azoty - Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:3701:18:10
3SZAPAR Przemyslaw 732biegamina. ScarpaGDYNIAM4000:00:0000:00:4201:21:06
4JENDRYCH Artur 701Biegajacy ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3101:21:07
5ŻUCHOWSKI Daniel 770MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:00:2501:21:07
6KRUBA Marcin 614Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM3000:00:0000:00:3401:21:08
7BARAN Wojtek 215Oknoplast Running TeamZABAWA/WIELICZKAM3000:00:0000:00:3001:22:13
8TOMASIK Stanisław 641Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM3000:00:0000:01:0801:22:36
9PAWŁOWSKI Arkadiusz 526Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0000:00:3601:23:12
10ORŁOWSKI Andrzej 227POTRENUJEMY?CEZARYNM2000:00:0000:00:3301:23:31
11KWIATKOWSKI Michael 56KRAKÓWM3000:00:0000:00:3201:24:45
12PASIECZNY Robert 393FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:3801:26:09
13BAŁATKA Krzysztof 389AZS WSGK KUTNOKUTNOM3000:00:0000:00:2901:26:09
14SZAPORÓW Łukasz 100Infinity-GymPROSZOWICEM3000:00:0000:00:3401:26:28
15WAŻNY Stanisław 281Media LubaczowskieLUBACZÓWM4000:00:0000:01:3101:26:53
16MORAWA Mateusz 754Lacho TeamRADZISZÓWM4000:00:0000:00:4201:26:59
17BIAŁOWĄS Tomasz 520Stajnia BalonaRZESZÓWM3000:00:0000:01:1001:27:07
18ZIAJKA Karol 739RYMANÓWM2000:00:0000:02:0401:27:12
19PIETRZYK Wojciech 365Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4301:27:15
20GOŚCINIEWICZ Paweł 343ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:00:3201:27:21
21MATYASZEK Waldemar 740JASIEŃM4000:00:0000:00:5001:27:21
22SZWAJA Mateusz 738OTK Rzeźnik/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:00:2801:27:26
23ROHAN Łukasz 44Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:00:4801:27:52
24SOKOŁOWSKI Marek 5Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:0000:00:3401:27:55
25WÓJCIK Jacek 449GWOŹNICA GÓRNAM4000:00:0000:01:1401:28:11
26KLONOWSKI Jacek 264BIAŁOWIEŻAM4000:00:0000:00:3901:28:18
27KOBIERSKI Piotr 14UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:3801:28:32
28PABIAN Paweł 755WALKABOUT TeamKRASNEM3000:00:0000:01:2301:28:39
29NIEZGODA Marcin 381KKB MOSiR KrosnoKROSNOM2000:00:0000:00:3101:30:18
30BĘTKOWSKI Wojciech 263Brygada BeskidówSTRÓŻEM5000:00:0000:00:3201:30:46
31ZYSKOWSKI Andrzej 524Gordon MotoryzacjaOLSZTYNM4000:00:0000:01:1201:30:47
32KUDŁAK Paweł 567Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:00:4701:30:52
33BORYS Andrzej 553ŁAZYM4000:00:0000:00:3701:30:54
34DYREK Michał 653MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:5101:31:10
35MĄKA Sławomir 493Starglass Team OstrołękaOSTROŁEKAM5000:00:0000:00:4001:31:18
36ZUREK Pawel 15HULLM3000:00:0000:00:3401:31:20
37POPIEL Andrzej 705popsmart.plKRAKÓWM3000:00:0000:00:3301:31:26
38JASŁOWSKA Justyna 94Posmakuj Run TeamJEDLUCZEK3000:00:0000:00:5401:31:42
39KOSTKA Janusz 637Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM5000:00:0000:00:5501:31:46
40PIĘKOŚ Marek 736JEDLICZEM3000:00:0000:01:1901:32:32
41DOMISZEWSKA Maria 2USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:00:4001:33:01
42STACHURSKI Piotr 673JEDLNIA LETNISKOM3000:00:0000:00:3701:33:06
43BRENDZOWSKI Adam 69SolinaTEAM / runonlineTEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:5801:33:10
44LUBAŃSKI Robert 670BUKOWICEM5000:00:0000:01:1601:33:16
45KORAB Robert 78RZESZÓWM4000:00:0000:00:3401:33:40
46FLĄDRO Daniel 274WOKOWICEM4000:00:0000:00:4901:33:40
47DYDIO Piotr 551Pid-Mill TeamSANOKM5000:00:0000:00:4901:33:40
48DYREK Mateusz 566MSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:5101:33:58
49GOŁĄB Marek 216Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:00:4201:34:10
50MAZUREK Robert 485LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0000:00:4101:34:10
51FUS Maciej 148RZESZÓWM3000:00:0000:00:4501:34:11
52PTASZYŃSKI Wojciech 543FROMBORKM4000:00:0000:00:5101:34:16
53MARZEC Grzegorz 236Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM4000:00:0000:00:4001:34:31
54ŁOSKOT Tomasz 562WILGAM4000:00:0000:00:3901:34:39
55KMAK Sławek 706PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:4701:34:40
56ŚLĘCZKA Damian 193Biomedycyna Sp. z o.o. RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:1601:34:42
57WALASEK Grzegorz 342biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:01:0101:34:43
58BEREŚ Arkadiusz 741Studio RebellRZESZÓWM3000:00:0000:00:3301:35:02
59KIMMER Jakub 238Bieging Team ZelówZELÓWM3000:00:0000:00:5901:35:28
60SZABŁOWSKA Iwona 731Straszyn Ultra TeamJUSZKOWOK3000:00:0001:35:35
61WÓJCIK Krzysztof 114Night Runners ŚwilczaŚWILCZAM4000:00:0000:01:0201:35:50
62LANGE Beata 513Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK4000:00:0000:01:1401:35:54
63SZPINDA Sebastian 460But Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:00:4301:36:00
64KLIMEK Mateusz 199SZCZECINM3000:00:0000:00:4801:36:01
65REJ Mirosław 445M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:4101:36:22
66LONC Tomasz 446M&T Wyjadacze ParówkówRZESZÓWM4000:00:0000:00:4301:36:25
67ZAGÓRNY Robert 368MBM KazimierówHALINÓWM4000:00:0000:02:2001:36:47
68KALINOWSKI Łukasz 16WARSZAWAM3000:00:0000:00:4901:36:49
69GAWRON Marcin 521Rooks Team / Ideo Active TeamNOWY BOREKM3000:00:0000:00:4701:36:51
70GRABIEC Marcin 627KOLBUSZOWAM3000:00:0000:02:1101:36:52
71JANECKA Artur 239Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:0000:02:0701:37:01
72GWIZDAK Justyna 577Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:1501:37:08
73ŁUKASIK Michał 286VELOBIKE sklep i serwisBUSKO-ZDROJM3000:00:0000:00:4701:37:17
74ŁAKOMY Tomasz 45Dacza Turysty i Biegacza ZakopaneOLESZYCEM3000:00:0000:00:5701:37:24
75CHODAKOWSKI Rafał 273OstroBiecĆMIELÓWM4000:00:0000:01:3401:37:28
76STAŃKO Paweł 396Biesy i CzortyLUTOWISKAM4000:00:0000:02:0901:37:28
77WOLSKI Marcin 465Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:4501:37:29
78SOLAREWICZ Tomasz 585Latający Cyrk Monty PythonaLUTONM4000:00:0000:01:5201:37:29
79POTRZESZCZ Tomasz 584LKB RUDNIKGADKAM4000:00:0000:02:1901:37:30
80KRAWCZAK Paulina 144Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:01:0101:37:47
81POTRZESZCZ Grzegorz 21MIRZECM4000:00:0000:02:2001:37:54
82JENERALSKI Miłosz 495Free PalestineTUCHOLAM4000:00:0000:01:3201:38:04
83MUCHA Grzegorz 744CHŁOPICEM4000:00:0000:00:5201:38:08
84JASTRZĄB Piotr 246Dekan LeskoLESKOM5000:00:0000:00:4201:38:39
85JANIK Michał 597Poszła czołgiemWARSZAWAM4000:00:0000:01:0401:38:47
86KUSTROŃ Adam 629pulexKROSNOM5000:00:0000:02:1401:38:48
87DELEKTA Jan 260djŁOWISKOM4000:00:0000:01:3901:38:49
88TAJCHMAN Jarosław 686RZESZÓWM3000:00:0000:01:1601:38:55
89KOMISARCZYK Anna 537Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:0000:00:3601:39:06
90KULIGA Sławomir 650Posmakuj Run TeamKROSNOM3000:00:0000:00:5501:39:13
91DELEKTA Dariusz 235delnovaŁOWISKOM3000:00:0000:01:4001:39:16
92KOŁACKA Martyna 176WODZISŁAW ŚLĄSKIK3000:00:0000:00:4801:39:35
93PIASECZNY Marcin 534RUN-GKRAKÓWM4000:00:0000:01:0301:39:36
94POTONIEC Grzegorz 117RodzeństwoWARSZAWA , LIMANOWAM3000:00:0000:01:1401:40:06
95OCHYRA Konrad 488LESKOM2000:00:0000:01:2701:40:09
96PANTOŁ Mirosław 149RZESZÓWM4000:00:0000:00:4601:40:22
97DĄBROWICZ Jakub 548KOMORNIKIM3000:00:0000:00:4401:40:49
98GRĘBOWIEC Mateusz 282TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:01:4501:41:11
99AGRES Paweł 217KW KotłowniaLUBLINM3000:00:0000:01:0301:41:21
100PODPŁOMYK Andrzej 452SportczesnaBARGŁYM4000:00:0000:01:2001:41:29
101BIESZCZAD Mateusz 295Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3000:00:0000:02:2301:41:29
102BONDARA Sylwia 1JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:3901:41:39
103ROGALA Grzegorz 136BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:00:5401:41:40
104GUZIK Łukasz 771ŁYSOKANIEM3000:00:0000:01:2501:41:45
105CIĘŻKOWSKI Sławomir 153TARNÓWM4000:00:0000:01:3101:41:58
106NALAZEK Marcin 67Piaseczno RuningWARSZAWAM3000:00:0000:02:0001:42:01
107BAĆMAGA Grzegorz 698Biegiem radomRADOMM5000:00:0000:00:3901:42:25
108KRYM Katarzyna 719Herzog Running TeamSMOLECK4000:00:0000:01:3001:42:30
109KARPIŃSKI Tomasz 128RZESZÓWM4000:00:0000:00:4601:42:39
110SMOLEN Janusz 415LUTONM4000:00:0000:01:5501:42:40
111DEMBNY Tomasz 718TARCZYNM4000:00:0000:00:5401:43:10
112PAWLIKOWSKI Bogusław 498Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM5000:00:0000:02:1701:43:19
113CHRUŚCIEL Michał 354Fartlek GoGORZYCEM3000:00:0000:01:3401:43:25
114SIKORA Jacek 582Water TeamWYŻNEM4000:00:0000:01:1501:43:45
115OLEWICZ Piotr 540Gmina Strzelce OpSTRZELCE OPM4000:00:0000:00:4101:43:48
116JABŁOŃSKI Tomasz 307Inżynieria Biegania TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:00:4201:44:03
117NIERADA Marcin 43KATOWICEM3000:00:0000:01:0401:44:13
118SZYMAŁA Marcin 223Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM4000:00:0000:00:5401:44:21
119MYŚLIWIEC Robert 522Wild & FreeRZESZÓWM3000:00:0000:02:1601:44:23
120PASTUŁA Łukasz 10KOLBUSZOWAM3000:00:0000:00:5501:44:27
121JASNOWSKI Michał 675WARSZAWAM3000:00:0000:01:0201:44:38
122SARKA Bartłomiej 86RABKA-ZDRÓJM3000:00:0000:01:3901:44:40
123WNUK Norbert 174Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:2501:44:43
124MACHNICKI Rafał 285RYKIM3000:00:0000:00:4501:44:45
125MENDYKA Łukasz 171KB Aktywni Środa Wlkp.ŚRODA WLKP.M3000:00:0000:03:0001:44:46
126SZYK Artur 531Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:01:3601:44:46
127SIWCZUK Aleksandra 302WARSZAWAK3000:00:0000:01:2001:44:55
128KOT Krzysztof 550MPK - RzeszówRZESZÓWM4000:00:0000:00:5901:44:56
129GAWLEWICZ Tomasz 471Gawełki TeamSANOKM4000:00:0000:01:4601:45:00
130GAWLEWICZ Krystyna 470Gawełki TeamSANOKK3000:00:0000:01:4501:45:01
131KUTNIK Mirosław 727KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:03:0901:45:10
132FIGLEWICZ Piotr 572MYŚLENICEM3000:00:0000:03:2601:45:35
133STEMPKOWICZ Jacek 325GORLICEM4000:00:0000:01:5501:45:37
134TROJNAR Damian 661Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:01:3201:45:37
135KOCOT Sebastian 159SOSNOWIECM4000:00:0000:02:1701:45:53
136JURCZAK Roman 200RZESZOWM6000:00:0000:00:3101:46:02
137FELUCH Krzysztof 722ORA WarszawaWARSZAWAM4000:00:0000:01:0801:46:13
138WŁOCH Sławomir 241KROSNOM4000:00:0000:01:0701:46:18
139WIERNASZ Grzegorz 234Karcher SuchodółKROSNOM4000:00:0000:01:0701:46:21
140ZAJĄC Józef 180Jarosławska Grupa Biegowa SokółTULIGŁOWYM4000:00:0000:01:3601:46:24
141PERENC Michał 110Husaria Race TeamJAROSŁAWM2000:00:0000:00:5301:46:35
142DZIERLĘGA Piotr 255PilznoPILZNOM3000:00:0000:02:4001:46:52
143BORUSZEWSKA Beata 375BYTOMK4000:00:0000:02:3001:46:54
144JÓŹWIAK Rafał 68WARSZAWAM3000:00:0000:02:0401:47:05
145TKACZEWSKI Piotr 224MiechówMIECHÓWM4000:00:0000:01:3501:47:10
146GAWROŃSKI Kamil 542Bieging Team ZelówZELÓWM2000:00:0000:02:1301:47:18
147PIETROŃ Błażej 689WARSZAWAM2000:00:0000:01:1501:47:18
148DARCHUK Oleksandr 386WĘGRZCEM4000:00:0000:01:0601:47:40
149KOWALCZYK Aleksander 559DZIAŁOSZYCEM3000:00:0000:03:0201:47:44
150BAŁCHAN Krzysztof 77CPR RzeszówCZUDECM3000:00:0000:01:4001:47:47
151JĘDZURA Daniel 22NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3000:00:0000:02:5301:47:48
152TUCZAPSKI Artur 721coMBATRUDNA MAŁAM6000:00:0000:01:3701:47:48
153KIRILENKO Marcin 481MARKIM4000:00:0000:00:4901:48:20
154KIRILENKO Aneta 482MARKIK4000:00:0000:00:5001:48:20
155WĘCŁAŚ Maciej 289——-GÓRA KALWARIAM4000:00:0000:02:2301:48:21
156NOWACZYK Igor 363WARSZAWAM4000:00:0000:03:2701:48:22
157KRENZEL Regina 734JAROSŁAWK3000:00:0000:00:4501:48:30
158MARUKIEWICZ Marek 628Biegamdlazdrowia.plJEŻÓW SUDECKIM3000:00:0000:02:4401:48:34
159MIKOLAJCZYK Lukasz 557CZELADŹM3000:00:0000:01:0101:48:40
160MOSTOWSKA Magdalena 752Warsaw Masters TeamWARSZAWAK4000:00:0000:01:0001:48:44
161ROGALA Krystian 663MTS HamerMIASTKOM3000:00:0000:01:0401:48:55
162KOSIN Paweł 75Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:1101:49:03
163BARAN Mateusz 283Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM3000:00:0000:01:5501:49:04
164CZAPLA Arkadiusz 382BYTOMM4000:00:0000:01:0601:49:12
165KRÓLAK Sebastian 594KRAKÓWM3000:00:0000:02:5801:49:13
166RECZEK Sebastian 724KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:02:0501:49:21
167KLAMUT Ryszard 333Jabłonica PolskaJABŁONICA POLSKAM6000:00:0000:00:5401:49:29
168KALBARCZYK Wojciech 602adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:0000:01:4301:49:31
169BIESIEKIERSKI Krzysztof 362Drużyna WilkaOLSZTYNM4000:00:0000:02:5701:49:40
170CZECH Mateusz 610Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM2000:00:0000:01:5701:49:40
171PELA Dariusz 535TMT ToruńTORUŃM3000:00:0000:01:0401:49:41
172WETHACZ Dariusz 763CISNAM3000:00:0000:01:4301:49:45
173DUDEK Michał 764BĘDZINM4000:00:0000:02:0601:50:22
174KUKUCZKA Dominik 622KUKUCZKAJAWORZYNKAM2000:00:0001:50:24
175MARCELA Marcin 46Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:01:0701:50:24
176KARUŚ Waldemar 72014 DAS im. Gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaORŁYM4000:00:0000:01:4901:50:25
177PAŃTAK Sławomir 33721daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:0000:01:4901:50:26
178GARNCARZ Paweł 742WROCŁAWM4000:00:0000:03:2901:50:29
179CHORZĘPA Mariusz 408TSA-SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:5501:50:30
180KONOPKA Bartosz 682Trójka/Zwiedzanie Przez BieganieKRAKÓWM4000:00:0000:00:5001:50:30
181CZARNECKI Piotr 335TarchośfiryWARSZAWAM3000:00:0000:01:2601:50:35
182BURANDT Magdalena 4233life teamOLSZTYNK3000:00:0000:01:4801:50:36
183WIERZBICKI Tomasz 353BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:02:0601:50:45
184BURBLIS Łukasz 539BIEGING TEAM ZELÓWŁASKM3000:00:0000:02:1301:50:46
185GUDOWSKI Krystian 623SANOKM3000:00:0000:01:4801:50:46
186SADY Sebastian 178OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:02:1601:50:48
187CURZYDŁO Bogdan 469Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:4801:51:00
188PARWA Michał 83@biegiemnarowerDZIEKANOWICEM3000:00:0000:00:5001:51:05
189PAJESTKA Wojciech 39Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:0000:01:4801:51:12
190DALKA Paweł 391Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM4000:00:0000:01:3701:51:15
191DUC-SYPOSZ Aureliusz 420WIELICZKAM4000:00:0000:02:2101:51:17
192KRZAK Szymon 728BIS AGHCIESZYNM2000:00:0000:02:5501:51:18
193BUSZ Jacek 146RZESZOWM3000:00:0000:01:1401:51:46
194BRZOZOWSKI Łukasz 315SteFAn TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:4801:51:47
195WAŁACH-BIŚTA Zuzanna 458KATOWICEK3000:00:0000:01:2501:51:47
196MAJCHROWSKI Jacek 87CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:00:5801:51:48
197PRÜFER Paweł 422KOSIECZYNM4000:00:0000:02:4501:51:48
198SZMUC Jacek 177MYSZKÓWM4000:00:0000:01:2001:52:03
199MAJEWICZ Grzegorz 336MIECHÓWM4000:00:0000:01:3701:52:06
200KUŚ Sławomir 369CZUDECM3000:00:0000:01:1301:52:06
201SZYSZŁO Tomasz 53Pozytywnie Zabiegani Sanok / Run Energy ClubSANOKM3000:00:0000:01:4701:52:08
202KRĘŻAŁEK Marcin 497WIETRZNOM2000:00:0000:01:1801:52:21
203SIEMIEŃCZUK Robert 654WARSZAWAM4000:00:0000:01:5701:52:22
204ADAMCZAK Michał 454BIEGAJ BEZ KOŃCAMIELECM3000:00:0000:02:2901:52:25
205JAROSZ JARSZEWSKI Mateusz 320WARSZAWAM3000:00:0000:02:0501:52:27
206DZIRBA Tomasz 332NIEMCEM3000:00:0000:01:2101:52:35
207ŁUKASIAK Adam 152Adam ŁukasiakWARSZAWAM3000:00:0000:01:3101:52:36
208MĘDRYGAŁ Piotr 401GJ GOPRMYSŁOWICEM3000:00:0000:03:2201:52:43
209KŁOSOK Adam 13Inżynieria BieganiaMARKLOWICEM4000:00:0000:00:4601:52:46
210GRZYWACZ Wojciech 447Fartlek GoGORZYCEM5000:00:0000:01:3701:52:49
211JAMA Rafał 525WATER TEAMTRZEBOWNISKOM4000:00:0000:01:1601:52:49
212FORJASZ Przemysław 97RZESZÓWM3000:00:0000:01:1001:52:54
213GWIŻDŻ Grzegorz 590RZESZÓWM3000:00:0000:01:1001:52:54
214KULIBERDA Tomasz 501Teatr O.de.laRZESZÓWM4000:00:0000:02:0601:52:56
215BŁAJSZCZAK Karol 395TSASANDOMIERZM4000:00:0000:01:5501:53:03
216ZIMAK Sebastian 124SANOK Rubber RunningPOSADA ZARSZYŃSKAM3000:00:0000:01:3901:53:06
217CZAJA Alicja 160RodzeństwoLIMANOWAK4000:00:0000:01:1501:53:06
218GOŹDZIENIAK Sobiesław 229KW KOTŁOWNIALUBLINM3000:00:0000:01:0301:53:12
219OLCZAK Marta 266SZWLASTARGARDK4000:00:0000:01:3601:53:14
220GAWORECKI Tomasz 47Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:0000:02:4901:53:18
221BAJOREK Jan 699OLSZYNYM4000:00:0000:00:5601:53:28
222DUCKI Piotr 762POLKOWICEM3000:00:0000:02:0801:53:37
223KONDZIOŁA Krzysztof 544Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:0000:01:2501:53:48
224SULEWSKI Maciej 448OSTROŁĘKAM4000:00:0000:02:0401:54:02
225ROŻNIATA Iwona 638KS Głowno w BieguGŁOWNOK4000:00:0000:00:5601:54:05
226ŁĘCKI Piotr 32Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:5401:54:20
227PIWOŃSKI Adam 405GÓRA KALWARIAM3000:00:0000:02:2901:54:26
228BARAN Zbigniew 208(Ob)Leśni BiegaczeKRAKÓWM3000:00:0000:02:2701:54:29
229SOBIECH Marcin 373Go Garwolin:DGARWOLINM3000:00:0000:02:4901:54:36
230ADAMCZAK Barbara 568SMPZ 'Travois'KATOWICEK3000:00:0000:01:1101:54:39
231KOCZUR Jakub 429Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:2901:54:39
232STOPA Marcin 571www.runrzeszow.plRZESZÓWM4000:00:0000:02:0801:54:40
233JAKUBAS Pawel 370WPJ TeamWARSZAWAM4000:00:0000:01:1401:54:49
234CISKI Piotr 170WARSZAWAM4000:00:0000:02:2001:54:51
235MIŚKÓW Marcin 308ŻORYM3000:00:0000:01:2901:54:52
236KIEŁTYKA Agnieszka 284RYKIK3000:00:0000:00:4801:54:53
237GIERULA Piotr 137Greinplast RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:1201:54:54
238DOMINIK Mariusz 248BIŁGORAJM4000:00:0000:01:2701:54:54
239DUDZIŃSKI Piotr 355RZESZÓWM3000:00:0000:01:1201:54:54
240BERNAŚ Dariusz 569BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:01:2501:54:58
241KALTENBERG Janusz 192JAROSŁAWM5000:00:0000:02:4701:55:00
242ŚLIWIŃSKI Andrzej 421MIECHÓWM6000:00:0000:01:0401:55:00
243IDZIOR Tomasz 424BRZEZINYM2000:00:0000:01:0801:55:00
244ROJEK Maciej 693KRAKÓWM3000:00:0000:01:0801:55:00
245DUDEK Łukasz 392RZESZÓWM3000:00:0000:02:0701:55:01
246KARAŚ Łukasz 725Ekipa z TarnowaTARNÓWM3000:00:0000:03:0701:55:02
247KOZIEŁ Tadeusz 450SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWM2000:00:0000:01:1001:55:03
248SIENKIEL Dominik 607WĘGRZCEM2000:00:0000:01:4401:55:05
249ADAMCZYK Jan 692Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM6000:00:0000:02:0001:55:06
250SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 601Biesy i CzortyPRZEMYŚLK3000:00:0000:02:2201:55:07
251DZIEWA Przemysław 514Superior IndustriesBRANDWICAM4000:00:0000:01:5801:55:08
252KADZIK Marcin 583KTTZAKOPANEM2000:00:0000:03:2001:55:09
253WITEK Kamil 558Husaria Race TeamFALMIROWICEM2000:00:0000:01:4401:55:17
254KOŚCIAK Jan 210Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:4401:55:19
255SWOBODA Jarosław 41Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:03:1201:55:21
256TUROSZ Zbigniew 147LEŻAJSKM6000:00:0000:01:2201:55:22
257KOWALCZYK Mariusz 632WOLFPACKŻÓŁWINM4000:00:0000:03:4801:55:24
258JAKUBOWSKI Jakub 505NastukołkiRZESZÓWM3000:00:0000:01:4001:55:37
259WRÓBEL Stanisław 518AZS UMED ŁÓDŹ - RUNNING TEAMCZARNKÓWM2000:00:0000:03:0001:55:38
260LIK Marek 161Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:1601:55:39
261KRÓL Konrad 306STARY SĄCZM2000:00:0000:03:0001:55:39
262RUTA Mikolaj 687KRAKÓWM4000:00:0000:01:4501:55:39
263SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 455POZNAŃK3000:00:0000:02:0801:55:45
264STRZAŁKA Dominik 608BRZEŹNICAM3000:00:0000:01:4401:55:45
265WISZ Piotr 261RZESZÓWM2000:00:0000:03:0001:55:50
266BUTRYN Wojciech 272KRAKÓWM4000:00:0000:01:0001:55:50
267GRANDA Paweł 41212 Daplot JarosławZARZECZEM3000:00:0000:01:4901:55:54
268FALKOWSKI Piotr 777KS Pegaz PiasecznoBRAK DANYCHM5000:00:0000:02:3001:55:58
269CICHORACKI Patryk 230Night RunnersGRUDZIĄDZM3000:00:0000:02:4101:56:01
270JEDLIŃSKI Bartosz 60Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:00:3601:56:07
271PORĘBA Eugeniusz 695MIECHÓWM5000:00:0000:01:2601:56:19
272KALISZ Karolina 564wkurw_teamKAMIEŃCZYKK2000:00:0000:02:0401:56:29
273GWIZDAK Bartosz 652PijeBimberNONstopBOGUCHWAŁAM3000:00:0000:01:1501:56:32
274LEŚNIAK Dariusz 11SZCZECINM5000:00:0000:00:4601:56:34
275SKRZYPEK Mateusz 606BRZEŹNICAM2000:00:0000:01:4401:56:36
276NOWICKI Artur 435SportczesnaBARGŁYM5000:00:0000:01:2001:56:47
277WLODEK Mateusz 184POZNANM3000:00:0000:02:4901:56:56
278TRYNIECKI Krzysztof 262LUBACZÓWM4000:00:0000:01:3201:56:59
279AMBROZIAK Rafał 347Koniuchy OCRKUTNOM4000:00:0000:01:3901:57:05
280ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna 388Kutno BiegaKUTNOK4000:00:0000:01:3901:57:06
281KOCHANIEC Waldemar 243TKKF Sokół Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:03:1401:57:09
282BUKAŁA Tomasz 254WARSZAWAM3000:00:0000:02:1201:57:15
283BOROWSKI Igor 431Makondo TeamZAMOŚĆM3000:00:0000:01:1301:57:29
284FOGEL Ewa 257PTG Sokół Świat PracyTARNÓWK4000:00:0000:01:3101:57:32
285SUWEZDA Jacek 380CZĘSTOCHOWAM5000:00:0000:02:3001:57:39
286BARADZIEJ Bartłomiej 515TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYM3000:00:0000:01:0601:57:44
287JANOWSKI Bogdan 768WARSZAWAM5000:00:0000:02:2701:57:49
288WIERZBICKA Joanna 352BOGUCHWAŁAK4000:00:0000:02:0501:57:52
289BERDYCHOWSKI Krzysztof 765Festiwal BiegowyWARSZAWAM5000:00:0000:02:2901:57:55
290PIOTROWICZ Małgorzata 102Infinity GymPROSZOWICEK3000:00:0000:01:4801:58:03
291STOPA Agata 570SP nr 3 RzeszówBOGUCHWAŁAK4000:00:0000:02:0901:58:03
292WOŹNIAK Łukasz 379Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:03:1401:58:04
293KIERNICKI Łukasz 140Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:03:2201:58:20
294TOKARSKI Rafał 626KRAKÓWM4000:00:0000:02:1801:58:24
295PAWELEC Piotr 612JASŁOM5000:00:0000:02:3401:58:25
296MŁODZIK Dariusz 592Husaria Race TeamŁĄCZANYM3000:00:0000:03:0801:58:27
297GŁOWACKI Andrzej 468Dowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLEGIONOWOM4000:00:0000:01:0301:58:31
298NIEDZIELA Marcin 292Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:01:0601:58:34
299GŁÓWKA Alfred 634karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:2701:58:46
300KARKUT Michał 162Fun&RunZABORÓWM3000:00:0000:02:3801:58:55
301ROŻNIATA Andrzej 640KS Głowno w BieguGŁOWNOM4000:00:0000:00:5601:59:14
302MIROSŁAW Albert 442WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:02:5401:59:15
303KRAUZE Tomasz 621GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5000:00:0000:01:5201:59:20
304DRAUS Borys 398KRASNEM3000:00:0000:01:4201:59:21
305NIEGOWSKI Tomasz 580KRAKÓWM2000:00:0000:02:0601:59:21
306WIŚNIEWSKI Dominik 647WARSZAWAM3000:00:0000:01:1901:59:25
307SZOT Iwona 438WW TeamLUBLINK4000:00:0000:02:5401:59:28
308KARAŚ Sylwia 461IWONICZ-ZDRÓJK2000:00:0000:00:5701:59:29
309PACHO Sylwester 708GRYBÓWM4000:00:0000:02:0201:59:42
310GRUCA Ryszard 707GRYBÓWM5000:00:0000:02:0301:59:43
311KULA Robert 126TARNÓWM4000:00:0000:01:3001:59:44
312SĄDEJ Marcin 89Stalowe DzikiSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:3901:59:51
313PILECKI Adam 680Stalowe DzikiSTALOWA WOLAM2000:00:0000:01:3801:59:54
314ANDRZEJEWSKI Piotr 624RRTWARSZAWAM3000:00:0000:03:2501:59:55
315KOBYLIŃSKI Mariusz 79SST LubczaWOLA ZGŁOBIEŃSKAM3000:00:0000:01:3901:59:59
316HAJDO Robert 319BRZESKOM4000:00:0000:02:3202:00:05
317LUTEREK Michał 688WARSZAWAM3000:00:0000:03:3802:00:06
318STACHYRA Andrzej 312LSBLUBLINM5000:00:0000:02:2002:00:20
319BLACHA Jarosław 517BIŁGORAJM3000:00:0000:01:2702:00:21
320KOSMĘDA Piotr Michał 195WARSZAWAM4000:00:0000:01:0202:00:23
321GÓRALCZYK Stanisław 750Bungee Jumping 'Mario'HAJNÓWKAM5000:00:0000:02:2702:00:25
322MISZOGRAJ Tomasz 480WARSZAWAM3000:00:0000:03:0102:00:33
323PARTYKA Michał 30RZESZÓWM3000:00:0000:03:0102:00:34
324ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 587WM TriselfKRAKÓWM3000:00:0000:03:0102:00:34
325SERAFIN Robert 660GRYBÓWM4000:00:0000:03:1202:00:56
326NOWAKOWSKI Wiesław 425-PRZEMYŚLM6000:00:0000:02:4802:01:06
327KAJA Robert 466Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:0000:02:0302:01:16
328OSZCZĘDA Krzysztof 443Zarazić PasjąŻORYM4000:00:0000:01:3402:01:18
329TYMOSZUK Michał 691KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:03:0802:01:24
330PIĄTEK Rafał 123Befit24TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:3602:01:27
331POREMBSKI Leszek 183WARSZAWAM5000:00:0000:03:1402:01:32
332JĘDRZEJCZYK Konrad 399KRASNEM2000:00:0000:01:4202:01:33
333STEFANIAK Maciej 690gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM3000:00:0000:01:1402:01:40
334KSYTA Martyna 486X-menKOŃSKIEK2000:00:0000:03:0202:01:57
335BERNAŚ Dariusz 82BSCzadyWETLINAM3000:00:0000:01:3202:02:16
336STĘPIEŃ Wojciech 74JM Running TeamGLIWICEM4000:00:0000:03:1902:02:22
337RYGLEWICZ Tomasz 427Night RunnersJEDLICZEM3000:00:0000:01:5702:02:46
338KOPEĆ Rafał 759KRAKÓWM2000:00:0000:01:3002:02:46
339CHLEBIŃSKI Maciej 615Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:02:5502:02:48
340KOWALSKI Maciej 268Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEM4000:00:0000:01:5402:02:50
341BURZYŃSKI Tomasz 545-JÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:01:2302:02:54
342DADAŚ Janusz 27Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:5802:03:00
Niesklasyfikowani
UNIEJEWSKI Tomasz 573umbaKATOWICEM40DNF00:01:17 DNF02:03:02 DNF
344ZAJĄC Wojciech 617DługouchyUSTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:02:2202:03:09
345BARANOWSKI Krzysztof 351Kutno BiegaKUTNOM5000:00:0000:01:3902:03:21
346STODULSKI Krzysztof 348Kutno BiegaKRZYŻANÓWM4000:00:0000:01:4002:03:23
347DYSZKIEWICZ Tomasz 436Kutno BiegaKUTNOM3000:00:0000:01:4102:03:23
348KOWALSKA Justyna 267Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK4000:00:0000:01:5402:03:31
349JANIK Janusz 91Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1802:03:36
350RENKIEL Tomasz 758GLIWICEM4000:00:0000:03:1702:03:36
351FRĄC Dariusz 37Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:0802:03:42
352BEŁKOT Arkadiusz 703ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:01:4602:03:43
353DYBKA Rafał 244PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:3402:03:44
354WAWRZAK Ryszard 48Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:0802:03:46
355PATRZYK Jacek 527ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:01:4602:03:47
356CISZYŃSKI Marek 42START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:03:1202:03:51
357RAMOTOWSKI Marcin 93Gerlach SmugglersWARSZAWAM4000:00:0000:01:1002:03:59
358ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 402Ja i OnaGRUDZIĄDZM3000:00:0000:03:2902:04:19
359AMBICKI Miłosz 635wkurw_teamRZESZÓWM3000:00:0000:02:3102:04:22
360KISIŃSKI Jarosław 589COMP S.A. / NOVITUSNOWY SĄCZM4000:00:0000:01:0802:04:26
361KISIŃSKA Irena 588Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:0802:04:27
362SZALACHA Katarzyna 576RZESZÓWK3000:00:0000:02:3702:04:29
363RYCERSKI Rafał 678CZAPLINEKM3000:00:0000:01:3602:04:29
364TOKARZ Marcin 434LIBERTÓWM4000:00:0000:00:5302:04:31
365KOZŁOWSKI Tomasz 197Piaseczno RunningKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:02:3302:04:32
366WOJTOWICZ Daniel 444Nauka BiegaUSTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:00:5202:04:32
KARWAN Barbara 633PlaceToTriKRAKÓWK30DNF00:00:52 DNF02:04:33 DNF
368BEDNARCZYK Jakub 249Mate MountainsLUBARTÓWM3000:00:0000:02:2102:04:35
369KOZAK Marcin 107SAINT-GOBAIN SQUADLUBARTÓWM4000:00:0000:02:2102:04:36
370SOBCZAK Henryk 523S.H.T i UKS Gimpel Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:00:3002:04:36
371CHWALISZEWSKI Jarosław 108Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1702:04:40
372ZWOLAK Grzegorz 328JAROSŁAWM3000:00:0000:02:3902:04:40
373KOWALCZYK Daniel 500Extreme Trauma TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:02:5402:04:42
374JĘDRZEJCZYK Tomasz 512Chyba Nie Dam RadyKRAKÓWM4000:00:0000:02:0702:04:50
375JAKUSZEWSKI Paweł 323JAROSŁAWM3000:00:0000:02:3902:04:55
376KOŁODZIEJ Jacek 84Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1702:04:56
377STEC Iwona 237WILKOWICEK2000:00:0000:02:2302:04:57
378MYŚLIŃSKA Anna 639EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:2802:05:13
379ZAKRZEWSKI Marek 683EkobiegiWARSZAWAM4000:00:0000:01:2502:05:14
380SZACHEWICZ Sławomir 554Jeżozwierze GroupWROCŁAWM4000:00:0000:02:5902:05:16
381RUSINEK Witosław 696ShootitRZESZÓWM3000:00:0000:02:2502:05:18
382PAŚNIK Paweł 598AKB CracoviaWARSZAWAM4000:00:0000:03:0902:05:20
383WRÓBEL Dariusz 287Team ZabieganeDniWARSZAWAM4000:00:0000:02:0102:05:26
384IRZYK Robert 676GILOWICEM3000:00:0000:01:5802:05:32
385PIEKARSKI Wojciec 221Rap AugustówAUGUSTÓWM4000:00:0000:02:2502:05:33
386ŻEBROWSKA Jolanta 702Potrenujemy?PUŁAWYK5000:00:0000:00:4602:05:35
387DZIUMAK Jakub 487WARSZAWAM2000:00:0000:01:3502:05:37
388RADYK Jakub 410Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:03:1002:05:45
389BOBER Anna 265OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:0000:01:3402:05:48
390OPALIŃSKI Tomasz 358OSTRÓDAM5000:00:0000:02:1202:06:03
391MĄCZKA Bronisław 767GLIWICEM6000:00:0000:02:4302:06:06
392JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 766GLIWICEK4000:00:0000:02:4302:06:08
393MAJTYKA Tomasz 167Los Trepos CompanierosKRAKÓWM4000:00:0000:02:3702:06:09
394RÓŻYCKI Ryszard 772ZAGÓRZM6000:00:0000:02:3502:06:32
395JANICKI Tomasz 22221daplotJAROSŁAWM3000:00:0000:02:3102:06:34
396MIERZYŃSKI Rafał 172Bieging Team ZelówZELÓWM3000:00:0000:02:1202:06:36
397BEDRYJ Mateusz 60442 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:0000:02:2102:06:39
398KWAPIEŃ Karolina 605Vege RunnersBIAŁA PODLASKAK3000:00:0000:02:2102:06:39
399RYBAK Wojciech 595GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM4000:00:0002:06:46
400ZIELIŃSKI Damian 378NOVAPILAWAM3000:00:0000:02:4902:06:51
401DUKATA Grzegorz 697MGWCHUDÓWM4000:00:0000:01:0102:06:51
402PIASNY Paweł 746GLIWICEM4000:00:0000:01:0102:06:52
403STACHYRA Bartłomiej 313LUBLINM2000:00:0000:02:2002:06:53
404PAROL Paweł 349-SZYMANKOWSZCZYZNAM4000:00:0000:01:3102:07:09
405BOCHENEK Michał 101Infinity GymPROSZOWICEM3000:00:0000:01:4802:07:12
406BĘBEN Robert 613OstroBiecOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM4000:00:0000:01:3502:07:16
407BIEL Łukasz 376WARSAWM3000:00:0000:02:4602:07:18
408BIEL Tomasz 552KATOWICEM4000:00:0000:02:4502:07:18
409KOPER Jacek 756ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:03:0402:07:22
410BLASZKE Beata 329Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:5702:07:23
411PARCHOMIUK Andrzej 138niezrzeszonyWARSZAWAM5000:00:0000:02:2302:07:25
412MICHOŃ Kamil 593biegamwtarnowieTARNÓWM4000:00:0000:01:3202:07:35
413SIKORA Tomasz 453Race BrothersZGŁOBICEM3000:00:0000:01:3302:07:48
414SIKORA Slawomir 457RaceBrothersTARNÓWM4000:00:0000:01:3302:07:52
415OŻANA Bartosz 489Night RunnersPOZNAŃM2000:00:0000:03:0002:07:57
416CHYLAK Jakub 189Aerodynamika słoika po ogórkachNOWY TOMYŚLM2000:00:0000:03:1102:08:04
417CZUBA Michał 251LIGOTA ZAMECKAM3000:00:0000:01:0602:08:08
418NAZIMEK Lilianna 173Suo temporeNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:3602:08:11
419GALIŃSKI Kamil 578Aby Do MetyKRĘPICEM3000:00:0000:02:5902:08:36
420JEZIORNY Ryszard 414Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:0000:02:0402:08:37
421ZNAMIEC Marcin 563IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM2000:00:0000:03:3602:08:48
422TOCZEWSKA Anna 751Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK5000:00:0000:02:2302:08:55
423MAŁKIEWICZ Dariusz 437PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:0000:02:0002:08:56
424JĘDRUSZCZAK Robert 113CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃPIASECZNOM4000:00:0000:02:1302:08:58
425DOŁĘGA Anna 625Zabiegana MamaBIAŁYSTOKK4000:00:0000:01:4502:08:59
426CHMIELARZ Dariusz 277BOCHNIAM4000:00:0000:02:0502:09:02
427DRABIK Jacek 115KRAKOWM5000:00:0000:01:1502:09:03
428PISIGNAS Mariusz 400Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:5902:09:10
429STACH Dariusz 709Kosmolów TEAMOLKUSZM3000:00:0000:02:2102:09:14
430CWOJDZIŃSKI Piotr 228Night Runners PoznańPOZNAŃM4000:00:0000:02:5302:09:22
431ADAMCZEWSKI Jakub 231Night Runners / NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:02:5202:09:22
432SZADKOWSKI Paweł 26Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:03:1102:09:33
433NIEMCZAK Barbara 616IPA Pałac MostowskichPIASECZNOK3000:00:0000:02:0202:09:33
434SAMOSIEJ Jakub 473JUMP&FLY, KabatyWARSZAWAM4000:00:0000:01:4702:09:46
435SŁOWIKOWSKI Dariusz 529WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:1902:10:08
436STAŃCZYK Łukasz 532WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:1902:10:09
437LITWINEK Marek 209wkurw_teamLUBARTÓWM3000:00:0000:02:4702:10:37
438KWIATKOWSKI Kajetan 684Kuce z BronksuGDAŃSKM3000:00:0000:02:5102:10:39
438MILEWICZ Marek 704Kuce z BronksuGDAŃSKM3000:00:0000:02:5202:10:39
440KAMIENIARZ Maria 387POZNAŃK3000:00:0000:03:2102:10:40
441HOROWSKI Tomasz 25RUNHOGS TychyTYCHYM4000:00:0000:01:3802:10:47
442WIENER Marcin 456KATOWICEM4000:00:0000:03:2902:11:03
443WARZYCHA Krzysztof 121OSK MAXeLBYTOMM5000:00:0000:01:4402:11:08
444WARZYCHA Dawid 122PKP IntercityBYTOMM2000:00:0000:01:4402:11:13
445BURY Marek 103SOSNOWIECM4000:00:0000:02:1902:11:15
446ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 96Infinity GymPROSZOWICEK4000:00:0000:01:5002:11:31
447DOMAGAŁA Jerzy 294RZESZÓWM5000:00:0000:03:2302:11:33
448WOŁOSOWICZ Natalia 499BIAŁA PODLASKAK4000:00:0000:02:3602:11:46
449MYGA Anna 311HEARTESSKATOWICEK3000:00:0000:03:2202:11:48
450MYGA Michał 310HEARTLESSKATOWICEM3000:00:0000:03:2202:11:51
451ŁANIEWSKI Łukasz 509Pszczółkowski TeamOLSZTYNM3000:00:0000:02:0602:11:58
452KOPROWICZ Ewelina 322Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWK3000:00:0000:02:0302:12:06
453SZCZYRBA Robert 631Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0000:03:0702:12:07
454JAKUBOWSKI Daniel 242Centrum Animacji Społecznej CaritasZABAJKAM4000:00:0000:03:1502:12:09
455ZAWADZKI Bartłomiej 643PIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0002:12:09
456SANECKI Robert 165Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:01:3702:12:13
457KĘPKA Andrzej 374Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:0000:02:0202:12:15
458PIGAN Anna 360B B L - JAROSŁAWSZÓWSKOK4000:00:0000:02:0202:12:18
459WAJCOWICZ Witold 150Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:4702:12:20
460PIGAN Wiesław 361B B L-JAROSŁAWSZÓWSKOM4000:00:0000:02:0102:12:21
461FOGEL Janusz 256PTG Sokół Świat PracyTARNÓWM4000:00:0000:02:1502:12:22
462POLAŃSKI Paweł 749#kaszanienamokaGDAŃSKM3000:00:0000:03:0702:12:23
463TREPKA Agnieszka 163CRAWLEYK3000:00:0000:01:3002:12:26
464LEŚNIAK-POPIEL Marta 345POzytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:4002:12:29
465ZABŁOTNY Karol 304TarchośfiryWARSZAWAM3000:00:0000:01:2602:12:30
466KUREK Mariusz 496Maratończyk DębicaDĘBICAM4000:00:0000:01:4502:12:33
467KUREK Michał 507DĘBICAM3000:00:0000:01:4502:12:34
468SZPINDA Marta 409Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJK4000:00:0000:01:2602:12:38
469ZIELIŃSKI Rafał 428MODLNICZKAM4000:00:0000:01:0102:12:53
470BARAN Bernard 665OCR Team DębicaDĘBICAM4000:00:0000:02:1402:13:06
471GRZEGÓRZEK Anna 667PTG Sokół Świat PracyKOSZYCE WIELKIEK4000:00:0000:03:1002:13:11
472KWIECIEŃ Krzysztof 6684K Team TarnówTARNÓWM4000:00:0000:03:1002:13:11
473GOLUBA Krzysztof 305WARSZAWAM4000:00:0000:01:1702:13:17
474GOSZCZYNSKI Piotrek 733CZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:02:3002:13:26
475NAMIOTA Urszula 721960DĘBICAK5000:00:0000:00:5102:13:28
476WÓJCIK Julian 233SZWLA StargardSTARGARDM6000:00:0000:01:5002:13:36
477HANDERMANDER Agnieszka 394USTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:01:4902:13:39
478PABIJAŃCZYK Damian 478KRYNICZNOM3000:00:0000:02:5902:13:47
479SIEDLACZEK Zbigniew 104LUBLINM6000:00:0000:02:4702:13:49
480ZGÓRSKI Grzegorz 769Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:0202:14:08
481PRYSZCZ Mirosław 50RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:02:5902:14:09
482ROSPOND Piotr 157TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM5000:00:0000:02:2802:14:12
483BAŁA Bożena 81GRABINYK3000:00:0000:00:5802:14:13
484NAMIOTA Marek 73DĘBICAM6000:00:0000:00:5902:14:15
485KOSZAŁKA Marcin 385BIELINIECM2000:00:0000:02:3802:14:20
486CEBRAT Ewa 132Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK4000:00:0000:02:4002:14:32
487STONOGA Tomasz 679KITE&RUN FANOZIMEKM4000:00:0000:01:4202:14:35
488STEPANCZENKO Rafał 112BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM3000:00:0000:01:4602:14:42
489SWOROWSKI Maciej 464Wolsztynski Klub BiegowyWOLSZTYNM4000:00:0000:01:5402:14:48
490SWOROWSKA Izabela 463Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNK4000:00:0000:01:5502:14:50
491SAKOWSKA Aneta 92Maratonka GrajewoDROZDOWOK4000:00:0000:01:4302:14:51
492OLEKSAK Grzegorz 630BIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:03:1202:14:55
493GARNCARZ Adam 743WROCŁAWM2000:00:0000:03:3102:15:07
494ZIELONKA Mariusz 245POZNAŃM4000:00:0000:03:1902:15:16
495KULDANEK Marcin 204DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM4000:00:0000:02:1302:15:20
496FAJNAS Katarzyna 190Dogoń Grodzisk Mazowiecki / DanfossŻABIA WOLAK4000:00:0000:02:1302:15:27
497KOCZUR Kamila 504WARSZAWAK3000:00:0000:01:3502:15:41
498CYGAN Lukasz 202Klub Sportowy HajimeKRAKOWM3000:00:0000:01:1102:15:45
499KUCA Roman 711PIENIĘŻNOM5000:00:0000:01:5802:15:45
500LATO-KSIĄŻEK Karolina 459Lublin BiegaLUBLINK3000:00:0000:03:0202:15:49
501PRZYBYLSKI Mariusz 383PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM4000:00:0000:02:0202:15:59
502WITKOWSKA Beata 156GDAŃSKK3000:00:0000:03:0702:16:00
503SŁONIEWSKI Rafał 669RMF4RT OCRGDYNIAM3000:00:0000:01:2602:16:04
504CHUDA Aneta 301WROCLAWK3000:00:0000:01:0402:16:14
505ZBICIAK Grzegorz 384Łęczna BiegaSPICZYNM4000:00:0000:02:2002:16:23
506PAUL Viola 23Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:1602:16:25
507PAWLETA Michał 24Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1602:16:27
508SKOWRON Radosław 364BALICEM4000:00:0000:05:0102:16:40
509FRĄCZEK Maciej 726PIASECZNOM4000:00:0002:16:42
510TUSZYŃSKA Katarzyna 645Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:01:3702:17:08
511MARKIEWICZ Rafał 316WARSZAWAM4000:00:0000:02:1302:17:22
512KUSZTAL Justyna 644KS Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:01:3802:17:31
513KRAWCZAK Kamil 120biegusiem.plDĘBLINM3000:00:0000:02:3502:17:38
514SEREMET Bożena 205BBL KrakówKRAKÓWK5000:00:0000:03:1102:17:39
515LUC Adam 326Biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:02:3702:17:39
516ROMAN Paweł 546KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2002:17:40
517WILK Andreas 127WYHLM4000:00:0000:01:3802:17:44
518KUCIŃSKI Tomasz 403MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2202:17:46
519MACKIEWICZ Roman 181Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:02:0902:17:47
520RYSIAWA Marek 547BEZMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2002:17:49
521RUDZKI Tomasz 182Rajsport ActiveKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:02:0902:17:50
522WYSOKIŃSKI Jerzy 753Klub Biegacza Biała Biega/Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:0000:03:1102:17:55
523JĘDRZEJCZYK Robert 677Chyba Nie Dam RadyPODŁĘŻEM4000:00:0000:02:0902:18:06
524KRZYŻEWSKI Roger 61KRAKÓWM3000:00:0000:03:3002:18:16
525BIESZCZAD Ilona 296WOJASZÓWKAK3000:00:0000:02:4702:18:17
526MAZURKIEWICZ Jolanta 490Bychawa Runner's/Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK3000:00:0000:01:4902:18:17
527CIESZKO Marek 317KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:04:4802:18:18
528PAWŁOWSKA Elżbieta 298Nowy Styl Running TeamJEDLICZEK3000:00:0000:02:4802:18:22
529PORĘBSKA Dorota 338Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:2802:18:24
530DYSZKIEWICZ Grzegorz 390Kutno BiegaKUTNOM3000:00:0000:01:4002:18:25
531DWORAK Adam 658TAJFUNBĘDZINM4000:00:0000:02:0502:18:27
532KŁOSOWICZ Monika 671WROCŁAWK2000:00:0000:02:2602:18:28
533PYZEL Agnieszka 57KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAK5000:00:0000:02:3202:18:39
534WRÓBEL Dominik 321AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:03:0502:18:44
535BARWINEK Robert 503Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0000:01:4502:18:54
536WŁODARSKA Magdalena 203TARNÓWK4000:00:0000:02:1202:19:11
537JÓZEFOWSKI Karol 226NOWY TOMYŚLM2000:00:0000:03:1602:19:13
538BIERNAT Agnieszka 745Kosmiczne MuminkiWARSZAWAK2000:00:0000:01:1902:19:14
539SZYMAŃSKA Jolanta 59KIELCEK3000:00:0000:01:4402:19:28
540CEBULA Paweł 418CREADISKRAKOWM3000:00:0000:01:3302:19:45
541JANOTA Marcin 413CREADISKRAKÓWM3000:00:0000:01:3302:19:50
542HALIŻAK Norbert 474Wieluń BiegaWIELUŃM4000:00:0000:02:0402:19:52
543CHODOROWSKI Arkadiusz 519IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna PolicjiALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:3902:20:07
544KRÓL Michał 648NOWY JADÓWM3000:00:0000:03:3802:20:10
545WILECZEK Antoni 618JUROWCEM3000:00:0000:02:2202:20:11
546PARYSZ Anna 646Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOK5000:00:0000:01:5602:20:12
547GALUS Jacek 225TARNÓWM4000:00:0000:01:5502:20:20
548SZEWCZYK Katarzyna 586Monkeys' TeamKRAŚNIKK4000:00:0000:02:1502:20:26
549SZUMNA Aleksandra 600Monkeys' TeamKRAŚNIKK3000:00:0000:02:1502:20:27
550FLOREK Michał 735jw 6968KRAKÓWM3000:00:0000:02:4202:20:47
551BILSKI Piotr 561TęczaWARSZAWAM3000:00:0000:02:1602:21:15
552CĘCELEWSKI Jarosław 510CISIEM4000:00:0000:03:1802:21:22
553LEWANDOWSKI Paweł 538SandomingoTeamWARSZAWAM3000:00:0000:02:5502:21:31
554GĄSIOROWSKI Maciej 555WARSZAWAM4000:00:0000:04:4702:21:33
555LEWANDOWSKA Olga 541WARSZAWAK3000:00:0000:02:5602:21:34
556BAĆMAGA Jan 666JPII - MazowszanyKOWALAM4000:00:0000:01:4602:21:41
557MIKA Damian 151eko-okna runnersRACIBÓRZM5000:00:0000:02:4502:21:47
558ZIELONKA Bogumił 530PKB EndorfinaPIOTRKÓW TRYBM4000:00:0000:03:1802:21:51
559KORBA Michał 214WARSZAWAM4000:00:0000:01:2502:21:54
560KUŁAKOWSKI Piotr 169CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:03:3202:21:57
561BĄK Agata 125Bushido CentrumSOBIENIE JEZIORYK3000:00:0000:01:2302:22:19
562BUJAKOWSKI Patryk 406PROSZOWICEM4000:00:0000:03:0102:22:33
563KOTOMSKA Renata 511ALEKSANDRÒWKAK4000:00:0000:03:1802:22:51
564RÓŻYCKA Dorota 1170Nowy Styl Group Running TeamJASŁOK3000:00:0000:02:4002:23:04
565SAMBORSKA Weronika 62Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAK3000:00:0000:02:4002:23:04
566SIKORSKA Agnieszka 649EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:2902:23:06
567KUREK Stanisław 327KRAKÓWM4000:00:0000:03:3002:23:27
568KRZAK Dominika 730WROCŁAWK3000:00:0000:02:2202:24:05
569STANISŁAWSKI Tomasz 142Klub Biegacza RTV Euro AGDWARSZAWAM4000:00:0000:01:5002:24:07
570KRĘCISZ Zbigniew 139AmatorRACIBÓRZM6000:00:0000:01:2002:24:16
571KULIK Katarzyna 99Night Runners GliwiceBYTOMK3000:00:0000:03:1702:24:39
572MARONDEL Katarzyna 619Festiwal BiegowyBYTOMK3000:00:0000:02:1002:24:52
573KAZANOWSKI Marcin 620Ofiary KamieńcaKAMIENIECM4000:00:0000:02:1002:24:53
574KALICKI Irek 713GCW ACADEMYWARSZAWAM4000:00:0000:01:4702:25:00
575MAJONEK Artur 714FITMAJONWARSZAWAM3000:00:0000:01:4702:25:00
PACANOWSKI Łukasz 247Para-nie-do-paryPORĘBAM30DNF00:02:17 DNF02:25:14 DNF
577JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 65KS PEGAZGÓRA KALWARIAK4000:00:0000:02:2202:25:46
578KOWALEWSKA Izabela 475Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:2202:25:46
579PECIO Kamil 748Piaseczno RunningWARSZAWAM3000:00:0000:02:2202:25:46
580ŻAK Oliwia 66Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:2102:25:47
581SOKOLOWSKI Artur 36SUWALKIM5000:00:0000:02:3602:25:52
582DUBYNA Mariia 506MiAKRAKOWK3000:00:0000:02:2902:26:02
583GALANTY Agnieszka 492DYBAWKAK4000:00:0000:02:2902:26:39
584PAWŁOWSKI Piotr 491Przemyśl BearsKRASICZYNM3000:00:0000:02:2902:26:40
585MATYSEK Ireneusz 761WAŁCZM6000:00:0000:02:4502:28:46
586SOLICH Patryk 35Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:03:1602:29:00
587KONOPACKI Krzysztof 451ABY DO METYZABKOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:02:5702:29:08
588GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 439Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK4000:00:0000:02:5702:29:11
589ŁOPOKA Przemysław 757Aby do MetyZIĘBICEM2000:00:0000:02:5902:29:17
590WALCZYŃSKA Karolina 29RUNHOGS TychyTYCHYK3000:00:0000:01:3802:29:36
591WILIMSKI Tomasz 34Night RunnersGLIWICEM4000:00:0000:03:1602:30:08
592DUNIEC Małgorzata 206Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3000:00:0000:02:0302:30:09
593TUTAK Daniel 737FURIOSI POLANKAKROSNOM4000:00:0000:02:5102:30:09
594ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra 207Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3000:00:0000:02:0302:30:11
595KURKUS Aleksander 259Dogoń Grodzisk Mazowiecki / adidas runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:02:0302:30:11
596TYRANKIEWICZ Kamila 472JUMP&FLY, KabatyWARSZAWAK4000:00:0000:01:4602:30:23
597MAJCHROWICZ Marzenna 252KROŚCIENKO WYŻNEK4000:00:0000:03:1802:30:36
598JARZEMBOWSKI Tomasz 419WYBIEGANI TEAMPLEWISKAM3000:00:0000:01:1402:30:37
599SOBCZAK Mikołaj 371Wybiegani TeamSKÓRZEWOM4000:00:0000:01:1402:30:48
600ZAWADZKA Magdalena 143AKS POLONIA WARSZAWA/TEAM ZABIEGANE DNIWARSZAWAK3000:00:0000:02:3102:30:49
601MAJCHROWICZ Andrzej 250KROŚCIENKO WYŻNEM4000:00:0000:03:1802:30:51
602SZEWC Marian 240BILGORAJM6000:00:0000:01:2702:31:09
603STASZEL ŁATAS Tomasz 477Husaria Rece TeamJADOWNIKIM3000:00:0000:02:3402:31:33
604WÓJTOWICZ Iwona 232Husaria race teamTARNÓWK4000:00:0000:02:3302:31:43
605CZYRNIA Andrzej 681RajSport Active (Turawa)TURAWAM3000:00:0000:01:4402:31:50
606GŁUSZCZAK Jerzy 194ŁÓDŹM6000:00:0000:04:1802:32:19
607OKARMA Wojtek 279www.virtutimilitari.plJASŁOM3000:00:0000:02:5102:32:41
608KOSIERKIEWICZ Grzegorz 760KIELCEM4000:00:0000:01:2702:32:48
609OBARSKI Norbert 220KIELCEM5000:00:0000:02:5802:32:54
610CEBRAT Tomasz 133Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECM4000:00:0000:02:4102:32:55
611BARTO Sylwia 528ŁOŚK4000:00:0000:02:3102:33:12
612CHODAKOWSKI Kacper 275OstroBiecĆMIELÓWM2000:00:0002:33:20
613POPIOŁEK Jacek 95biegysiem.pl/LostinSportGĄSIORYM3000:00:0000:03:0402:33:39
614WĄSIK Kornelia 662biegusiem.plKŁOCZEWK2000:00:0000:03:0402:33:42
615GÓRECZNY Kamila 300PIASECZNOK4000:00:0000:02:3002:33:49
616MORAWSKA Anna 218WARSZAWAK6000:00:0000:01:1702:34:00
617KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 516UNLIMITED TRIATHLON TEAMKRAKÓWK5000:00:0000:01:0102:34:10
618WOLF Weronika 3033 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejSANOKK4000:00:0000:02:4102:34:18
619HRYSZKO Robert 747Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM5000:00:0000:02:4002:34:18
620KORZENIOWSKA Joanna 129UMCS BiegaLUBLINK3000:00:0000:02:5202:34:27
621SUBIRATS Cristian 508LODZM3000:00:0000:02:3402:34:27
622KOWALIK Anna 130UMCS BiegaŁADAK3000:00:0000:02:5202:34:30
623WĄSOWICZ Magdalena 560Husaria Race TeamOPOLEK2000:00:0000:01:4302:34:31
624URBAŃCZYK Marcin 28PersonalTriathlon/TrinergyNOWY DWÓR MZAOWIECKIM3000:00:0000:02:5502:34:52
625MISZCZYK Marcin 417KRAKÓWM4000:00:0000:02:2502:35:00
626SKRZYPSKA Iwona 331JAROSŁAWK4000:00:0000:02:1302:35:01
627MALEC Basia 19LUBLINK5000:00:0000:01:5602:35:55
628JABŁOŃSKI Kazimierz 657PRĄDYM6000:00:0000:02:1102:36:27
629URBANOWICZ Łukasz 339KRKAÓWM4000:00:0000:02:2502:36:36
630DYGOŃ Małgorzata 33GLIWICEK4000:00:0000:03:0902:37:02
631MARUT Kaśka 31Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:0902:37:10
632FREJ Marcin 90Zabiegani.TVWARSZAWAM3000:00:0000:01:2102:37:20
633GIENIECZKO Marcin 723SUCHY DWÓRM4000:00:0000:02:3102:37:26
634ADAMSKI Bartłomiej 366MODLNICAM4000:00:0000:02:2602:37:28
635WÓJTOWICZ Paweł 131Lublin BiegaLUBLINM4000:00:0000:02:5302:37:37
636HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 51Night Runners GliwiceCHORZÓWK3000:00:0000:03:0802:37:48
637MAZUR Ewelina 116Biegaj z TreneramiGLIWICEK4000:00:0000:03:1002:37:55
638BOGUCKA Martyna 145Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK4000:00:0000:03:0502:38:12
639PANENKA Małgorzata 63Night Runners GliwiceNIEBOROWICEK4000:00:0000:03:0502:38:13
640KACZKIEWICZ Damian 270Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:5102:38:14
641KRUSZEWSKA Emilia 674GDAŃSKK3000:00:0000:00:4602:39:54
TYLKA Przemysław 278KROŚCIENKO WYŻNEM40DNF00:02:07 DNF02:44:18 DNF
643BĘDŹKOWSKI Marek 479Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0000:02:2002:45:34
644JANICKI Patryk 288Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:03:1502:49:40
645PIECH Adam 71Poranny PatrolKRAKÓWM4000:00:0000:03:1502:49:44
646BAJAK Mirosław 119KRAKÓWM4000:00:0000:01:3402:51:40
647MAZIEC Dariusz 188NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL /WRESTLING CROSS GYM NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:03:1602:53:12
OBARSKA Małgorzata 219STARACHOWICEK50DNF00:02:58 DNF02:57:38 DNF
MAŚLANKA Ireneusz 64Night Runners GliwiceGLIWICEM50DNF00:03:40 DNF02:59:48 DNF
SZELER Joanna 20SILESIA MARATHON TEAM / BIEGAJACA Z PSAMIWARSZAWAK40DNF00:02:40 DNF03:24:30 DNF
651SUMARA Wojciech 357NiezrzeszonyBRZESKOM4000:00:00
652KOWALICKI Marcin 502Biegam bo mogęGORNOM2000:00:00
653KIDA Paweł 659ŁOWISKOM2000:00:00
654ZIAJA Adam 672SARNÓWM3000:00:0000:01:58
KLISZ Aga 18LUBLINK30DNF00:01:56 DNF DNF
DUDA Paweł 106JEDLICZEM30DNF DNF DNF
Znaleziono 656 wynik(ów)