V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 752
Wystartowało : 656
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 649
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 26.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 18km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_2k
0.1km
Roztoki
18km
Split_Mateusz
26.5km
     
1KOCZWARA Tomasz 3RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0000:00:3601:15:3201:55:49
2CZYŻ Grzegorz 212Grupa Azoty - Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM5000:00:0000:00:3701:18:1001:59:39
3JENDRYCH Artur 701Biegajacy ŚwidnikŚWIDNIKM2000:00:0000:00:3101:21:0702:02:34
4KRUBA Marcin 614Jarosławska Grupa Biegowa SokółJAROSŁAWM3000:00:0000:00:3401:21:0802:02:35
5KIDA Paweł 659ŁOWISKOM2000:00:0002:02:47
6SZAPAR Przemyslaw 732biegamina. ScarpaGDYNIAM4000:00:0000:00:4201:21:0602:03:47
7ŻUCHOWSKI Daniel 770MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM3000:00:0000:00:2501:21:0702:03:48
8TOMASIK Stanisław 641Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM3000:00:0000:01:0801:22:3602:06:04
9PAWŁOWSKI Arkadiusz 526Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0000:00:3601:23:1202:06:59
10BARAN Wojtek 215Oknoplast Running TeamZABAWA/WIELICZKAM3000:00:0000:00:3001:22:1302:07:30
11KWIATKOWSKI Michael 56KRAKÓWM3000:00:0000:00:3201:24:4502:09:47
12ORŁOWSKI Andrzej 227POTRENUJEMY?CEZARYNM2000:00:0000:00:3301:23:3102:10:43
13BAŁATKA Krzysztof 389AZS WSGK KUTNOKUTNOM3000:00:0000:00:2901:26:0902:10:55
14PASIECZNY Robert 393FARTLEK GOGORZYCEM4000:00:0000:00:3801:26:0902:12:34
15ZIAJKA Karol 739RYMANÓWM2000:00:0000:02:0401:27:1202:12:35
16MORAWA Mateusz 754Lacho TeamRADZISZÓWM4000:00:0000:00:4201:26:5902:13:07
17BIAŁOWĄS Tomasz 520Stajnia BalonaRZESZÓWM3000:00:0000:01:1001:27:0702:13:25
18PIETRZYK Wojciech 365Lacho TeamKRAKÓWM4000:00:0000:00:4301:27:1502:13:44
19WAŻNY Stanisław 281Media LubaczowskieLUBACZÓWM4000:00:0000:01:3101:26:5302:13:50
20KLONOWSKI Jacek 264BIAŁOWIEŻAM4000:00:0000:00:3901:28:1802:15:11
21WÓJCIK Jacek 449GWOŹNICA GÓRNAM4000:00:0000:01:1401:28:1102:15:21
22MATYASZEK Waldemar 740JASIEŃM4000:00:0000:00:5001:27:2102:15:22
23SZAPORÓW Łukasz 100Infinity-GymPROSZOWICEM3000:00:0000:00:3401:26:2802:15:53
24SOKOŁOWSKI Marek 5Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM5000:00:0000:00:3401:27:5502:16:20
25GOŚCINIEWICZ Paweł 343ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4000:00:0000:00:3201:27:2102:16:34
26KOBIERSKI Piotr 14UKA Ultras RunnersWARSZAWAM4000:00:0000:00:3801:28:3202:17:13
27PABIAN Paweł 755WALKABOUT TeamKRASNEM3000:00:0000:01:2301:28:3902:17:33
28KUDŁAK Paweł 567Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:00:4701:30:5202:17:40
29ZYSKOWSKI Andrzej 524Gordon MotoryzacjaOLSZTYNM4000:00:0000:01:1201:30:4702:17:47
30SZWAJA Mateusz 738OTK Rzeźnik/UKS Kometa GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:00:2801:27:2602:18:49
31ROHAN Łukasz 44Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:00:4801:27:5202:19:39
32MĄKA Sławomir 493Starglass Team OstrołękaOSTROŁEKAM5000:00:0000:00:4001:31:1802:20:08
33NIEZGODA Marcin 381KKB MOSiR KrosnoKROSNOM2000:00:0000:00:3101:30:1802:20:10
34JASŁOWSKA Justyna 94Posmakuj Run TeamJEDLUCZEK3000:00:0000:00:5401:31:4202:20:47
35PIĘKOŚ Marek 736JEDLICZEM3000:00:0000:01:1901:32:3202:21:37
36BĘTKOWSKI Wojciech 263Brygada BeskidówSTRÓŻEM5000:00:0000:00:3201:30:4602:21:50
37DYDIO Piotr 551Pid-Mill TeamSANOKM5000:00:0000:00:4901:33:4002:22:12
38DYREK Michał 653MOK Mszana DolnaMSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:5101:31:1002:22:55
39BRENDZOWSKI Adam 69SolinaTEAM / runonlineTEAMPOLAŃCZYKM3000:00:0000:00:5801:33:1002:22:57
40POPIEL Andrzej 705popsmart.plKRAKÓWM3000:00:0000:00:3301:31:2602:23:04
41DOMISZEWSKA Maria 2USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:00:4001:33:0102:23:09
42LUBAŃSKI Robert 670BUKOWICEM5000:00:0000:01:1601:33:1602:23:09
43KORAB Robert 78RZESZÓWM4000:00:0000:00:3401:33:4002:23:32
44FUS Maciej 148RZESZÓWM3000:00:0000:00:4501:34:1102:24:02
45MARZEC Grzegorz 236Gmina Strzelce OpolskieSZCZEPANEKM4000:00:0000:00:4001:34:3102:24:11
46KIMMER Jakub 238Bieging Team ZelówZELÓWM3000:00:0000:00:5901:35:2802:24:37
47KOSTKA Janusz 637Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM5000:00:0000:00:5501:31:4602:25:06
48DYREK Mateusz 566MSZANA GÓRNAM3000:00:0000:00:5101:33:5802:25:54
49MAZUREK Robert 485LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0000:00:4101:34:1002:25:55
50GOŁĄB Marek 216Stay InsaneLUBLINM3000:00:0000:00:4201:34:1002:25:56
51ŚLĘCZKA Damian 193Biomedycyna Sp. z o.o. RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:1601:34:4202:26:00
52BORYS Andrzej 553ŁAZYM4000:00:0000:00:3701:30:5402:26:01
53STAŃKO Paweł 396Biesy i CzortyLUTOWISKAM4000:00:0000:02:0901:37:2802:26:07
54ZUREK Pawel 15HULLM3000:00:0000:00:3401:31:2002:26:17
55LANGE Beata 513Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK4000:00:0000:01:1401:35:5402:26:34
56ZAGÓRNY Robert 368MBM KazimierówHALINÓWM4000:00:0000:02:2001:36:4702:26:36
57FLĄDRO Daniel 274WOKOWICEM4000:00:0000:00:4901:33:4002:26:57
58PTASZYŃSKI Wojciech 543FROMBORKM4000:00:0000:00:5101:34:1602:27:12
59REJ Mirosław 445M&T wyjadacze parówkówMIELECM3000:00:0000:00:4101:36:2202:27:30
60WÓJCIK Krzysztof 114Night Runners ŚwilczaŚWILCZAM4000:00:0000:01:0201:35:5002:27:37
61KMAK Sławek 706PAPIKIGRYBÓWM4000:00:0000:00:4701:34:4002:27:38
62ŁOSKOT Tomasz 562WILGAM4000:00:0000:00:3901:34:3902:28:06
63KALINOWSKI Łukasz 16WARSZAWAM3000:00:0000:00:4901:36:4902:28:08
64WOLSKI Marcin 465Wolscy Brothers Triathlon TeamKRAKÓWM3000:00:0000:00:4501:37:2902:28:08
65GAWRON Marcin 521Rooks Team / Ideo Active TeamNOWY BOREKM3000:00:0000:00:4701:36:5102:28:43
66JANECKA Artur 239Bieging Team ZelówŁASKM3000:00:0000:02:0701:37:0102:29:05
67SOLAREWICZ Tomasz 585Latający Cyrk Monty PythonaLUTONM4000:00:0000:01:5201:37:2902:29:09
68KUSTROŃ Adam 629pulexKROSNOM5000:00:0000:02:1401:38:4802:29:13
69ŁAKOMY Tomasz 45Dacza Turysty i Biegacza ZakopaneOLESZYCEM3000:00:0000:00:5701:37:2402:29:26
70CHODAKOWSKI Rafał 273OstroBiecĆMIELÓWM4000:00:0000:01:3401:37:2802:29:43
71SZPINDA Sebastian 460But Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:00:4301:36:0002:29:44
72STACHURSKI Piotr 673JEDLNIA LETNISKOM3000:00:0000:00:3701:33:0602:29:51
73WALASEK Grzegorz 342biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:01:0101:34:4302:29:52
74KLIMEK Mateusz 199SZCZECINM3000:00:0000:00:4801:36:0102:30:20
75ŁUKASIK Michał 286VELOBIKE sklep i serwisBUSKO-ZDROJM3000:00:0000:00:4701:37:1702:30:38
76GWIZDAK Justyna 577Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:01:1501:37:0802:30:53
77TAJCHMAN Jarosław 686RZESZÓWM3000:00:0000:01:1601:38:5502:31:19
78GRABIEC Marcin 627KOLBUSZOWAM3000:00:0000:02:1101:36:5202:31:30
79KOMISARCZYK Anna 537Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:0000:00:3601:39:0602:31:45
80POTRZESZCZ Grzegorz 21MIRZECM4000:00:0000:02:2001:37:5402:32:12
81POTRZESZCZ Tomasz 584LKB RUDNIKGADKAM4000:00:0000:02:1901:37:3002:32:18
82BEREŚ Arkadiusz 741Studio RebellRZESZÓWM3000:00:0000:00:3301:35:0202:32:18
83LONC Tomasz 446M&T Wyjadacze ParówkówRZESZÓWM4000:00:0000:00:4301:36:2502:32:58
84DELEKTA Dariusz 235delnovaŁOWISKOM3000:00:0000:01:4001:39:1602:33:08
85DELEKTA Jan 260djŁOWISKOM4000:00:0000:01:3901:38:4902:33:09
86KRAWCZAK Paulina 144Biegusiem.plDĘBLINK3000:00:0000:01:0101:37:4702:33:43
87KOŁACKA Martyna 176WODZISŁAW ŚLĄSKIK3000:00:0000:00:4801:39:3502:34:15
88JASTRZĄB Piotr 246Dekan LeskoLESKOM5000:00:0000:00:4201:38:3902:34:26
89BIESZCZAD Mateusz 295Nowy Styl Group Running TeamWOJASZÓWKAM3000:00:0000:02:2301:41:2902:34:30
90KRYM Katarzyna 719Herzog Running TeamSMOLECK4000:00:0000:01:3001:42:3002:35:48
91GUZIK Łukasz 771ŁYSOKANIEM3000:00:0000:01:2501:41:4502:35:49
92JENERALSKI Miłosz 495Free PalestineTUCHOLAM4000:00:0000:01:3201:38:0402:35:50
93SMOLEN Janusz 415LUTONM4000:00:0000:01:5501:42:4002:36:35
94GRĘBOWIEC Mateusz 282TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:01:4501:41:1102:36:40
95AGRES Paweł 217KW KotłowniaLUBLINM3000:00:0000:01:0301:41:2102:36:59
96DĄBROWICZ Jakub 548KOMORNIKIM3000:00:0000:00:4401:40:4902:37:16
97MUCHA Grzegorz 744CHŁOPICEM4000:00:0000:00:5201:38:0802:37:45
98JANIK Michał 597Poszła czołgiemWARSZAWAM4000:00:0000:01:0401:38:4702:38:31
99PANTOŁ Mirosław 149RZESZÓWM4000:00:0000:00:4601:40:2202:38:54
100NALAZEK Marcin 67Piaseczno RuningWARSZAWAM3000:00:0000:02:0001:42:0102:39:00
101OCHYRA Konrad 488LESKOM2000:00:0000:01:2701:40:0902:39:00
102PIASECZNY Marcin 534RUN-GKRAKÓWM4000:00:0000:01:0301:39:3602:39:34
103BAĆMAGA Grzegorz 698Biegiem radomRADOMM5000:00:0000:00:3901:42:2502:39:48
104FIGLEWICZ Piotr 572MYŚLENICEM3000:00:0000:03:2601:45:3502:40:48
105KARPIŃSKI Tomasz 128RZESZÓWM4000:00:0000:00:4601:42:3902:40:54
106ROGALA Grzegorz 136BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:00:5401:41:4002:41:00
107MENDYKA Łukasz 171KB Aktywni Środa Wlkp.ŚRODA WLKP.M3000:00:0000:03:0001:44:4602:41:44
108SIWCZUK Aleksandra 302WARSZAWAK3000:00:0000:01:2001:44:5502:41:52
109BONDARA Sylwia 1JacekBiega Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:00:3901:41:3902:42:26
110MACHNICKI Rafał 285RYKIM3000:00:0000:00:4501:44:4502:42:32
111CIĘŻKOWSKI Sławomir 153TARNÓWM4000:00:0000:01:3101:41:5802:42:36
112POTONIEC Grzegorz 117RodzeństwoWARSZAWA , LIMANOWAM3000:00:0000:01:1401:40:0602:42:42
113GAWLEWICZ Krystyna 470Gawełki TeamSANOKK3000:00:0000:01:4501:45:0102:42:59
114GAWLEWICZ Tomasz 471Gawełki TeamSANOKM4000:00:0000:01:4601:45:0002:43:00
115MYŚLIWIEC Robert 522Wild & FreeRZESZÓWM3000:00:0000:02:1601:44:2302:43:22
116JASNOWSKI Michał 675WARSZAWAM3000:00:0000:01:0201:44:3802:43:24
117SARKA Bartłomiej 86RABKA-ZDRÓJM3000:00:0000:01:3901:44:4002:43:27
118JÓŹWIAK Rafał 68WARSZAWAM3000:00:0000:02:0401:47:0502:43:53
119CHRUŚCIEL Michał 354Fartlek GoGORZYCEM3000:00:0000:01:3401:43:2502:43:54
120PODPŁOMYK Andrzej 452SportczesnaBARGŁYM4000:00:0000:01:2001:41:2902:43:56
121WIERNASZ Grzegorz 234Karcher SuchodółKROSNOM4000:00:0000:01:0701:46:2102:44:03
122OLEWICZ Piotr 540Gmina Strzelce OpSTRZELCE OPM4000:00:0000:00:4101:43:4802:44:04
123WŁOCH Sławomir 241KROSNOM4000:00:0000:01:0701:46:1802:44:08
124SIKORA Jacek 582Water TeamWYŻNEM4000:00:0000:01:1501:43:4502:44:09
125ZAJĄC Józef 180Jarosławska Grupa Biegowa SokółTULIGŁOWYM4000:00:0000:01:3601:46:2402:44:31
126TROJNAR Damian 661Ks JanuszeŁAŃCUTM3000:00:0000:01:3201:45:3702:44:42
127KUTNIK Mirosław 727KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:03:0901:45:1002:44:58
128GUDOWSKI Krystian 623SANOKM3000:00:0000:01:4801:50:4602:45:16
129TKACZEWSKI Piotr 224MiechówMIECHÓWM4000:00:0000:01:3501:47:1002:45:27
130WNUK Norbert 174Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:02:2501:44:4302:46:03
131NIERADA Marcin 43KATOWICEM3000:00:0000:01:0401:44:1302:46:06
132SZYMAŁA Marcin 223Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM4000:00:0000:00:5401:44:2102:46:08
133PAWLIKOWSKI Bogusław 498Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM5000:00:0000:02:1701:43:1902:46:12
134KOCOT Sebastian 159SOSNOWIECM4000:00:0000:02:1701:45:5302:46:13
135KULIGA Sławomir 650Posmakuj Run TeamKROSNOM3000:00:0000:00:5501:39:1302:46:21
136TUCZAPSKI Artur 721coMBATRUDNA MAŁAM6000:00:0000:01:3701:47:4802:46:37
137FELUCH Krzysztof 722ORA WarszawaWARSZAWAM4000:00:0000:01:0801:46:1302:46:39
138KOSIN Paweł 75Klub Biegających LeśnikówKIELCEM3000:00:0000:01:1101:49:0302:46:51
139JABŁOŃSKI Tomasz 307Inżynieria Biegania TeamMARKLOWICEM4000:00:0000:00:4201:44:0302:46:54
140GAWROŃSKI Kamil 542Bieging Team ZelówZELÓWM2000:00:0000:02:1301:47:1802:46:56
141KRENZEL Regina 734JAROSŁAWK3000:00:0000:00:4501:48:3002:47:01
142KLAMUT Ryszard 333Jabłonica PolskaJABŁONICA POLSKAM6000:00:0000:00:5401:49:2902:47:09
143KOT Krzysztof 550MPK - RzeszówRZESZÓWM4000:00:0000:00:5901:44:5602:47:10
144JURCZAK Roman 200RZESZOWM6000:00:0000:00:3101:46:0202:47:12
145MIKOLAJCZYK Lukasz 557CZELADŹM3000:00:0000:01:0101:48:4002:47:13
146CZECH Mateusz 610Nowosolscy BimbrownicyNOWA SÓLM2000:00:0000:01:5701:49:4002:47:13
147BORUSZEWSKA Beata 375BYTOMK4000:00:0000:02:3001:46:5402:47:14
148PASTUŁA Łukasz 10KOLBUSZOWAM3000:00:0000:00:5501:44:2702:47:15
149SZYK Artur 531Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:01:3601:44:4602:47:16
150KOWALCZYK Aleksander 559DZIAŁOSZYCEM3000:00:0000:03:0201:47:4402:47:20
151WĘCŁAŚ Maciej 289——-GÓRA KALWARIAM4000:00:0000:02:2301:48:2102:47:42
152NOWACZYK Igor 363WARSZAWAM4000:00:0000:03:2701:48:2202:47:58
153RECZEK Sebastian 724KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:02:0501:49:2102:48:08
154WAŁACH-BIŚTA Zuzanna 458KATOWICEK3000:00:0000:01:2501:51:4702:48:18
155PAŃTAK Sławomir 33721daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:0000:01:4901:50:2602:48:32
156JĘDZURA Daniel 22NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM3000:00:0000:02:5301:47:4802:48:37
157BARAN Mateusz 283Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKM3000:00:0000:01:5501:49:0402:48:40
158PAJESTKA Wojciech 39Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:0000:01:4801:51:1202:48:41
159DUC-SYPOSZ Aureliusz 420WIELICZKAM4000:00:0000:02:2101:51:1702:48:48
160KARUŚ Waldemar 72014 DAS im. Gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaORŁYM4000:00:0000:01:4901:50:2502:48:49
161GARNCARZ Paweł 742WROCŁAWM4000:00:0000:03:2901:50:2902:49:16
162DZIRBA Tomasz 332NIEMCEM3000:00:0000:01:2101:52:3502:49:26
163WIERZBICKI Tomasz 353BOGUCHWAŁAM4000:00:0000:02:0601:50:4502:49:56
164MĘDRYGAŁ Piotr 401GJ GOPRMYSŁOWICEM3000:00:0000:03:2201:52:4302:50:04
165ROGALA Krystian 663MTS HamerMIASTKOM3000:00:0000:01:0401:48:5502:50:15
166PELA Dariusz 535TMT ToruńTORUŃM3000:00:0000:01:0401:49:4102:50:19
167MOSTOWSKA Magdalena 752Warsaw Masters TeamWARSZAWAK4000:00:0000:01:0001:48:4402:50:21
168PERENC Michał 110Husaria Race TeamJAROSŁAWM2000:00:0000:00:5301:46:3502:50:35
169DUDEK Michał 764BĘDZINM4000:00:0000:02:0601:50:2202:51:00
170KRÓLAK Sebastian 594KRAKÓWM3000:00:0000:02:5801:49:1302:51:03
171GAWORECKI Tomasz 47Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:0000:02:4901:53:1802:51:10
172SZYSZŁO Tomasz 53Pozytywnie Zabiegani Sanok / Run Energy ClubSANOKM3000:00:0000:01:4701:52:0802:51:13
173DZIERLĘGA Piotr 255PilznoPILZNOM3000:00:0000:02:4001:46:5202:51:15
174CHORZĘPA Mariusz 408TSA-SandomierzSANDOMIERZM4000:00:0000:01:5501:50:3002:51:15
175PRÜFER Paweł 422KOSIECZYNM4000:00:0000:02:4501:51:4802:51:28
176WETHACZ Dariusz 763CISNAM3000:00:0000:01:4301:49:4502:51:34
177MARUKIEWICZ Marek 628Biegamdlazdrowia.plJEŻÓW SUDECKIM3000:00:0000:02:4401:48:3402:51:41
178MAJEWICZ Grzegorz 336MIECHÓWM4000:00:0000:01:3701:52:0602:51:59
179KULIBERDA Tomasz 501Teatr O.de.laRZESZÓWM4000:00:0000:02:0601:52:5602:52:07
180SIEMIEŃCZUK Robert 654WARSZAWAM4000:00:0000:01:5701:52:2202:52:08
181SADY Sebastian 178OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:02:1601:50:4802:52:13
182KALBARCZYK Wojciech 602adidas Runners WarsawWARSZAWAM3000:00:0000:01:4301:49:3102:52:14
183PIETROŃ Błażej 689WARSZAWAM2000:00:0000:01:1501:47:1802:53:02
184BURANDT Magdalena 4233life teamOLSZTYNK3000:00:0000:01:4801:50:3602:53:07
185CZARNECKI Piotr 335TarchośfiryWARSZAWAM3000:00:0000:01:2601:50:3502:53:08
186DARCHUK Oleksandr 386WĘGRZCEM4000:00:0000:01:0601:47:4002:53:10
187BUSZ Jacek 146RZESZOWM3000:00:0000:01:1401:51:4602:53:22
188ADAMCZAK Michał 454BIEGAJ BEZ KOŃCAMIELECM3000:00:0000:02:2901:52:2502:53:29
189BIESIEKIERSKI Krzysztof 362Drużyna WilkaOLSZTYNM4000:00:0000:02:5701:49:4002:53:37
190BAŁCHAN Krzysztof 77CPR RzeszówCZUDECM3000:00:0000:01:4001:47:4702:53:43
191KALTENBERG Janusz 192JAROSŁAWM5000:00:0000:02:4701:55:0002:53:45
192PORĘBA Eugeniusz 695MIECHÓWM5000:00:0000:01:2601:56:1902:54:09
193BURBLIS Łukasz 539BIEGING TEAM ZELÓWŁASKM3000:00:0000:02:1301:50:4602:54:11
194MARCELA Marcin 46Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:01:0701:50:2402:54:16
195CZAPLA Arkadiusz 382BYTOMM4000:00:0000:01:0601:49:1202:54:17
196CURZYDŁO Bogdan 469Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:4801:51:0002:54:20
197KIRILENKO Marcin 481MARKIM4000:00:0000:00:4901:48:2002:54:23
198KIRILENKO Aneta 482MARKIK4000:00:0000:00:5001:48:2002:54:23
199STEMPKOWICZ Jacek 325GORLICEM4000:00:0000:01:5501:45:3702:54:43
200SULEWSKI Maciej 448OSTROŁĘKAM4000:00:0000:02:0401:54:0202:54:48
201OLCZAK Marta 266SZWLASTARGARDK4000:00:0000:01:3601:53:1402:54:50
202DALKA Paweł 391Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM4000:00:0000:01:3701:51:1502:54:51
203KONOPKA Bartosz 682Trójka/Zwiedzanie Przez BieganieKRAKÓWM4000:00:0000:00:5001:50:3002:55:12
204BRZOZOWSKI Łukasz 315SteFAn TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:4801:51:4702:55:16
205BŁAJSZCZAK Karol 395TSASANDOMIERZM4000:00:0000:01:5501:53:0302:55:22
206DZIEWA Przemysław 514Superior IndustriesBRANDWICAM4000:00:0000:01:5801:55:0802:55:26
207KOWALCZYK Mariusz 632WOLFPACKŻÓŁWINM4000:00:0000:03:4801:55:2402:55:32
208ŁĘCKI Piotr 32Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:02:5401:54:2002:55:41
209ŚLIWIŃSKI Andrzej 421MIECHÓWM6000:00:0000:01:0401:55:0002:55:43
210JAMA Rafał 525WATER TEAMTRZEBOWNISKOM4000:00:0000:01:1601:52:4902:55:46
211MAJCHROWSKI Jacek 87CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0000:00:5801:51:4802:55:53
212RUTA Mikolaj 687KRAKÓWM4000:00:0000:01:4501:55:3902:55:59
213KIEŁTYKA Agnieszka 284RYKIK3000:00:0000:00:4801:54:5302:56:06
214SIKORA-KOŁODZIEJ Irmina 601Biesy i CzortyPRZEMYŚLK3000:00:0000:02:2201:55:0702:56:34
215BARAN Zbigniew 208(Ob)Leśni BiegaczeKRAKÓWM3000:00:0000:02:2701:54:2902:56:56
216PIWOŃSKI Adam 405GÓRA KALWARIAM3000:00:0000:02:2901:54:2602:56:58
217WLODEK Mateusz 184POZNANM3000:00:0000:02:4901:56:5602:57:19
218DOMINIK Mariusz 248BIŁGORAJM4000:00:0000:01:2701:54:5402:57:21
219KADZIK Marcin 583KTTZAKOPANEM2000:00:0000:03:2001:55:0902:57:43
220SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 455POZNAŃK3000:00:0000:02:0801:55:4502:58:02
221KRZAK Szymon 728BIS AGHCIESZYNM2000:00:0000:02:5501:51:1802:58:06
222ROŻNIATA Iwona 638KS Głowno w BieguGŁOWNOK4000:00:0000:00:5601:54:0502:58:07
223DUCKI Piotr 762POLKOWICEM3000:00:0000:02:0801:53:3702:58:11
224JAROSZ JARSZEWSKI Mateusz 320WARSZAWAM3000:00:0000:02:0501:52:2702:58:14
225SWOBODA Jarosław 41Night Runners GliwiceKNURÓWM4000:00:0000:03:1201:55:2102:58:26
226DEMBNY Tomasz 718TARCZYNM4000:00:0000:00:5401:43:1002:58:42
227MIŚKÓW Marcin 308ŻORYM3000:00:0000:01:2901:54:5202:59:06
228JAKUBOWSKI Jakub 505NastukołkiRZESZÓWM3000:00:0000:01:4001:55:3702:59:10
229BERNAŚ Dariusz 569BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0000:01:2501:54:5802:59:14
230GRZYWACZ Wojciech 447Fartlek GoGORZYCEM5000:00:0000:01:3701:52:4902:59:21
231SZMUC Jacek 177MYSZKÓWM4000:00:0000:01:2001:52:0302:59:26
232LIK Marek 161Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0000:01:1601:55:3902:59:47
233KONDZIOŁA Krzysztof 544Stay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:0000:01:2501:53:4803:00:02
234KOCZUR Jakub 429Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:2901:54:3903:00:32
235CZAJA Alicja 160RodzeństwoLIMANOWAK4000:00:0000:01:1501:53:0603:00:38
236ZIMAK Sebastian 124SANOK Rubber RunningPOSADA ZARSZYŃSKAM3000:00:0000:01:3901:53:0603:00:43
237ADAMCZAK Barbara 568SMPZ 'Travois'KATOWICEK3000:00:0000:01:1101:54:3903:00:56
238PARWA Michał 83@biegiemnarowerDZIEKANOWICEM3000:00:0000:00:5001:51:0503:00:57
239SZOT Iwona 438WW TeamLUBLINK4000:00:0000:02:5401:59:2803:01:14
240MIROSŁAW Albert 442WW TEAMLUBLINM4000:00:0000:02:5401:59:1503:01:15
241FALKOWSKI Piotr 777KS Pegaz PiasecznoBRAK DANYCHM5000:00:0000:02:3001:55:5803:01:22
242KOŚCIAK Jan 210Dzikie MustangiPASZCZYNAM4000:00:0000:01:4401:55:1903:01:26
243WITEK Kamil 558Husaria Race TeamFALMIROWICEM2000:00:0000:01:4401:55:1703:01:29
244JAKUBAS Pawel 370WPJ TeamWARSZAWAM4000:00:0000:01:1401:54:4903:01:40
245ADAMCZYK Jan 692Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM6000:00:0000:02:0001:55:0603:01:56
246KRAUZE Tomasz 621GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5000:00:0000:01:5201:59:2003:02:04
247BUTRYN Wojciech 272KRAKÓWM4000:00:0000:01:0001:55:5003:02:12
248NIEDZIELA Marcin 292Fat Mama's Sport ClubBYTOMM4000:00:0000:01:0601:58:3403:02:29
249AMBROZIAK Rafał 347Koniuchy OCRKUTNOM4000:00:0000:01:3901:57:0503:02:29
250ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna 388Kutno BiegaKUTNOK4000:00:0000:01:3901:57:0603:02:30
251DUDEK Łukasz 392RZESZÓWM3000:00:0000:02:0701:55:0103:02:48
252SOBIECH Marcin 373Go Garwolin:DGARWOLINM3000:00:0000:02:4901:54:3603:02:49
253TUROSZ Zbigniew 147LEŻAJSKM6000:00:0000:01:2201:55:2203:02:51
254CICHORACKI Patryk 230Night RunnersGRUDZIĄDZM3000:00:0000:02:4101:56:0103:03:03
255KRĘŻAŁEK Marcin 497WIETRZNOM2000:00:0000:01:1801:52:2103:03:03
256KIERNICKI Łukasz 140Fun&RunCZUDECM3000:00:0000:03:2201:58:2003:03:12
257GOŹDZIENIAK Sobiesław 229KW KOTŁOWNIALUBLINM3000:00:0000:01:0301:53:1203:03:19
258FOGEL Ewa 257PTG Sokół Świat PracyTARNÓWK4000:00:0000:01:3101:57:3203:03:25
259SERAFIN Robert 660GRYBÓWM4000:00:0000:03:1202:00:5603:03:31
260KOCHANIEC Waldemar 243TKKF Sokół Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0000:03:1401:57:0903:03:46
261SUMARA Wojciech 357NiezrzeszonyBRZESKOM4000:00:0003:03:53
262CISKI Piotr 170WARSZAWAM4000:00:0000:02:2001:54:5103:03:55
263KARAŚ Łukasz 725Ekipa z TarnowaTARNÓWM3000:00:0000:03:0701:55:0203:04:11
264WISZ Piotr 261RZESZÓWM2000:00:0000:03:0001:55:5003:04:35
265HAJDO Robert 319BRZESKOM4000:00:0000:02:3202:00:0503:04:37
266SIENKIEL Dominik 607WĘGRZCEM2000:00:0000:01:4401:55:0503:05:26
267ŁUKASIAK Adam 152Adam ŁukasiakWARSZAWAM3000:00:0000:01:3101:52:3603:05:31
268GRANDA Paweł 41212 Daplot JarosławZARZECZEM3000:00:0000:01:4901:55:5403:05:42
269SUWEZDA Jacek 380CZĘSTOCHOWAM5000:00:0000:02:3001:57:3903:05:50
270PIOTROWICZ Małgorzata 102Infinity GymPROSZOWICEK3000:00:0000:01:4801:58:0303:05:51
271STOPA Marcin 571www.runrzeszow.plRZESZÓWM4000:00:0000:02:0801:54:4003:05:51
272NIEGOWSKI Tomasz 580KRAKÓWM2000:00:0000:02:0601:59:2103:05:57
273WRÓBEL Stanisław 518AZS UMED ŁÓDŹ - RUNNING TEAMCZARNKÓWM2000:00:0000:03:0001:55:3803:05:58
274ROJEK Maciej 693KRAKÓWM3000:00:0000:01:0801:55:0003:05:58
275IDZIOR Tomasz 424BRZEZINYM2000:00:0000:01:0801:55:0003:05:59
276KRÓL Konrad 306STARY SĄCZM2000:00:0000:03:0001:55:3903:06:00
277ANDRZEJEWSKI Piotr 624RRTWARSZAWAM3000:00:0000:03:2501:59:5503:06:06
278STRZAŁKA Dominik 608BRZEŹNICAM3000:00:0000:01:4401:55:4503:06:09
279KALISZ Karolina 564wkurw_teamKAMIEŃCZYKK2000:00:0000:02:0401:56:2903:06:10
280SKRZYPEK Mateusz 606BRZEŹNICAM2000:00:0000:01:4401:56:3603:06:19
281BERDYCHOWSKI Krzysztof 765Festiwal BiegowyWARSZAWAM5000:00:0000:02:2901:57:5503:06:41
282JANOWSKI Bogdan 768WARSZAWAM5000:00:0000:02:2701:57:4903:06:42
283KSYTA Martyna 486X-menKOŃSKIEK2000:00:0000:03:0202:01:5703:06:52
284BARADZIEJ Bartłomiej 515TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYM3000:00:0000:01:0601:57:4403:07:30
285JEDLIŃSKI Bartosz 60Maratończyk DębicaBRZEŹNICAM4000:00:0000:00:3601:56:0703:07:56
286MŁODZIK Dariusz 592Husaria Race TeamŁĄCZANYM3000:00:0000:03:0801:58:2703:08:13
287OSZCZĘDA Krzysztof 443Zarazić PasjąŻORYM4000:00:0000:01:3402:01:1803:08:18
288PACHO Sylwester 708GRYBÓWM4000:00:0000:02:0201:59:4203:08:32
289GRUCA Ryszard 707GRYBÓWM5000:00:0000:02:0301:59:4303:08:34
290GWIZDAK Bartosz 652PijeBimberNONstopBOGUCHWAŁAM3000:00:0000:01:1501:56:3203:08:39
291KUŚ Sławomir 369CZUDECM3000:00:0000:01:1301:52:0603:08:40
292KŁOSOK Adam 13Inżynieria BieganiaMARKLOWICEM4000:00:0000:00:4601:52:4603:09:00
293LEŚNIAK Dariusz 11SZCZECINM5000:00:0000:00:4601:56:3403:09:02
294WOŹNIAK Łukasz 379Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:03:1401:58:0403:09:38
295DRAUS Borys 398KRASNEM3000:00:0000:01:4201:59:2103:09:45
296BLACHA Jarosław 517BIŁGORAJM3000:00:0000:01:2702:00:2103:09:58
297TYMOSZUK Michał 691KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:0000:03:0802:01:2403:09:59
298NOWAKOWSKI Wiesław 425-PRZEMYŚLM6000:00:0000:02:4802:01:0603:10:04
299WIERZBICKA Joanna 352BOGUCHWAŁAK4000:00:0000:02:0501:57:5203:10:18
300STOPA Agata 570SP nr 3 RzeszówBOGUCHWAŁAK4000:00:0000:02:0901:58:0303:10:18
301BOROWSKI Igor 431Makondo TeamZAMOŚĆM3000:00:0000:01:1301:57:2903:10:24
302POREMBSKI Leszek 183WARSZAWAM5000:00:0000:03:1402:01:3203:10:35
303FORJASZ Przemysław 97RZESZÓWM3000:00:0000:01:1001:52:5403:11:12
304GWIŻDŻ Grzegorz 590RZESZÓWM3000:00:0000:01:1001:52:5403:11:20
305GIERULA Piotr 137Greinplast RzeszówRZESZÓWM3000:00:0000:01:1201:54:5403:11:21
306ŻMUDZIEJEWSKI Jakub 587WM TriselfKRAKÓWM3000:00:0000:03:0102:00:3403:11:23
307MISZOGRAJ Tomasz 480WARSZAWAM3000:00:0000:03:0102:00:3303:11:24
308PARTYKA Michał 30RZESZÓWM3000:00:0000:03:0102:00:3403:11:25
309KARKUT Michał 162Fun&RunZABORÓWM3000:00:0000:02:3801:58:5503:11:38
310DUDZIŃSKI Piotr 355RZESZÓWM3000:00:0000:01:1201:54:5403:11:42
311KOZIEŁ Tadeusz 450SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓWM2000:00:0000:01:1001:55:0303:11:48
312JAKUSZEWSKI Paweł 323JAROSŁAWM3000:00:0000:02:3902:04:5503:11:54
313STEFANIAK Maciej 690gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM3000:00:0000:01:1402:01:4003:11:57
314BERNAŚ Dariusz 82BSCzadyWETLINAM3000:00:0000:01:3202:02:1603:12:04
315ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 402Ja i OnaGRUDZIĄDZM3000:00:0000:03:2902:04:1903:12:15
316CISZYŃSKI Marek 42START KatowiceKATOWICEM5000:00:0000:03:1202:03:5103:12:25
317LUTEREK Michał 688WARSZAWAM3000:00:0000:03:3802:00:0603:12:34
318PILECKI Adam 680Stalowe DzikiSTALOWA WOLAM2000:00:0000:01:3801:59:5403:12:40
319SĄDEJ Marcin 89Stalowe DzikiSTALOWA WOLAM3000:00:0000:01:3901:59:5103:12:42
320STĘPIEŃ Wojciech 74JM Running TeamGLIWICEM4000:00:0000:03:1902:02:2203:12:43
321KOBYLIŃSKI Mariusz 79SST LubczaWOLA ZGŁOBIEŃSKAM3000:00:0000:01:3901:59:5903:12:54
322KOZŁOWSKI Tomasz 197Piaseczno RunningKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:02:3302:04:3203:13:06
323BUKAŁA Tomasz 254WARSZAWAM3000:00:0000:02:1201:57:1503:13:08
324TOKARSKI Rafał 626KRAKÓWM4000:00:0000:02:1801:58:2403:14:23
325SZALACHA Katarzyna 576RZESZÓWK3000:00:0000:02:3702:04:2903:14:26
326KARAŚ Sylwia 461IWONICZ-ZDRÓJK2000:00:0000:00:5701:59:2903:14:37
327KOSMĘDA Piotr Michał 195WARSZAWAM4000:00:0000:01:0202:00:2303:14:38
328STEC Iwona 237WILKOWICEK2000:00:0000:02:2302:04:5703:15:10
329ROŻNIATA Andrzej 640KS Głowno w BieguGŁOWNOM4000:00:0000:00:5601:59:1403:15:11
330WIŚNIEWSKI Dominik 647WARSZAWAM3000:00:0000:01:1901:59:2503:15:13
331RÓŻYCKI Ryszard 772ZAGÓRZM6000:00:0000:02:3502:06:3203:15:36
332RYGLEWICZ Tomasz 427Night RunnersJEDLICZEM3000:00:0000:01:5702:02:4603:15:44
333ZAKRZEWSKI Marek 683EkobiegiWARSZAWAM4000:00:0000:01:2502:05:1403:15:57
334NOWICKI Artur 435SportczesnaBARGŁYM5000:00:0000:01:2001:56:4703:16:04
335KAJA Robert 466Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:0000:02:0302:01:1603:16:08
336GŁÓWKA Alfred 634karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5000:00:0000:01:2701:58:4603:16:14
337GÓRALCZYK Stanisław 750Bungee Jumping 'Mario'HAJNÓWKAM5000:00:0000:02:2702:00:2503:16:16
338PARCHOMIUK Andrzej 138niezrzeszonyWARSZAWAM5000:00:0000:02:2302:07:2503:16:17
339ZWOLAK Grzegorz 328JAROSŁAWM3000:00:0000:02:3902:04:4003:16:36
340KISIŃSKI Jarosław 589COMP S.A. / NOVITUSNOWY SĄCZM4000:00:0000:01:0802:04:2603:16:40
341KISIŃSKA Irena 588Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:0802:04:2703:16:44
342FRĄC Dariusz 37Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:0802:03:4203:16:45
343DADAŚ Janusz 27Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:5802:03:0003:16:54
344WAWRZAK Ryszard 48Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:0802:03:4603:16:56
345PIĄTEK Rafał 123Befit24TeamKRAKÓWM3000:00:0000:02:3602:01:2703:17:30
346MYŚLIŃSKA Anna 639EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:2802:05:1303:17:30
347BEŁKOT Arkadiusz 703ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:01:4602:03:4303:17:33
348PATRZYK Jacek 527ŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0000:01:4602:03:4703:17:35
349PAWELEC Piotr 612JASŁOM5000:00:0000:02:3401:58:2503:17:36
350CHLEBIŃSKI Maciej 615Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:02:5502:02:4803:17:45
351STODULSKI Krzysztof 348Kutno BiegaKRZYŻANÓWM4000:00:0000:01:4002:03:2303:17:46
352DYSZKIEWICZ Tomasz 436Kutno BiegaKUTNOM3000:00:0000:01:4102:03:2303:17:47
353BARANOWSKI Krzysztof 351Kutno BiegaKUTNOM5000:00:0000:01:3902:03:2103:17:48
354PIEKARSKI Wojciec 221Rap AugustówAUGUSTÓWM4000:00:0000:02:2502:05:3303:17:49
355GŁOWACKI Andrzej 468Dowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLEGIONOWOM4000:00:0000:01:0301:58:3103:18:09
356OŻANA Bartosz 489Night RunnersPOZNAŃM2000:00:0000:03:0002:07:5703:18:40
357JĘDRZEJCZYK Tomasz 512Chyba Nie Dam RadyKRAKÓWM4000:00:0000:02:0702:04:5003:18:41
358MAJTYKA Tomasz 167Los Trepos CompanierosKRAKÓWM4000:00:0000:02:3702:06:0903:18:45
359BĘBEN Robert 613OstroBiecOSTROWIEC SWIETOKRZYSKIM4000:00:0000:01:3502:07:1603:19:07
360BOBER Anna 265OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:0000:01:3402:05:4803:19:09
361ZAJĄC Wojciech 617DługouchyUSTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:02:2202:03:0903:19:11
362SZACHEWICZ Sławomir 554Jeżozwierze GroupWROCŁAWM4000:00:0000:02:5902:05:1603:19:14
363JANICKI Tomasz 22221daplotJAROSŁAWM3000:00:0000:02:3102:06:3403:19:22
364DUKATA Grzegorz 697MGWCHUDÓWM4000:00:0000:01:0102:06:5103:19:42
365DZIUMAK Jakub 487WARSZAWAM2000:00:0000:01:3502:05:3703:19:48
366BAJOREK Jan 699OLSZYNYM4000:00:0000:00:5601:53:2803:20:21
367PAŚNIK Paweł 598AKB CracoviaWARSZAWAM4000:00:0000:03:0902:05:2003:20:25
368KOPEĆ Rafał 759KRAKÓWM2000:00:0000:01:3002:02:4603:20:32
369STACHYRA Bartłomiej 313LUBLINM2000:00:0000:02:2002:06:5303:20:35
370RYBAK Wojciech 595GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM4000:00:0002:06:4603:20:55
371RYCERSKI Rafał 678CZAPLINEKM3000:00:0000:01:3602:04:2903:20:56
372KOWALSKA Justyna 267Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK4000:00:0000:01:5402:03:3103:20:57
373KOWALSKI Maciej 268Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEM4000:00:0000:01:5402:02:5003:20:58
374AMBICKI Miłosz 635wkurw_teamRZESZÓWM3000:00:0000:02:3102:04:2203:21:07
375JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 766GLIWICEK4000:00:0000:02:4302:06:0803:21:09
376MĄCZKA Bronisław 767GLIWICEM6000:00:0000:02:4302:06:0603:21:10
377KOPER Jacek 756ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:03:0402:07:2203:21:52
378ŻEBROWSKA Jolanta 702Potrenujemy?PUŁAWYK5000:00:0000:00:4602:05:3503:21:53
379NAZIMEK Lilianna 173Suo temporeNOWY SĄCZK4000:00:0000:01:3602:08:1103:22:13
380MYGA Michał 310HEARTLESSKATOWICEM3000:00:0000:03:2202:11:5103:22:34
381TOKARZ Marcin 434LIBERTÓWM4000:00:0000:00:5302:04:3103:22:38
382MYGA Anna 311HEARTESSKATOWICEK3000:00:0000:03:2202:11:4803:22:45
Niesklasyfikowani
KARWAN Barbara 633PlaceToTriKRAKÓWK30DNF00:00:52 DNF02:04:33 DNF03:22:48 DNF
384WOJTOWICZ Daniel 444Nauka BiegaUSTRZYKI DOLNEM4000:00:0000:00:5202:04:3203:22:52
385ZNAMIEC Marcin 563IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM2000:00:0000:03:3602:08:4803:23:26
386RAMOTOWSKI Marcin 93Gerlach SmugglersWARSZAWAM4000:00:0000:01:1002:03:5903:23:29
387SZABŁOWSKA Iwona 731Straszyn Ultra TeamJUSZKOWOK3000:00:0001:35:3503:23:48
388STACHYRA Andrzej 312LSBLUBLINM5000:00:0000:02:2002:00:2003:23:56
389DOMAGAŁA Jerzy 294RZESZÓWM5000:00:0000:03:2302:11:3303:23:58
390KWAPIEŃ Karolina 605Vege RunnersBIAŁA PODLASKAK3000:00:0000:02:2102:06:3903:23:59
391BEDRYJ Mateusz 60442 Do SzczęściaMEŁNOM2000:00:0000:02:2102:06:3903:24:00
392TOCZEWSKA Anna 751Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK5000:00:0000:02:2302:08:5503:24:01
393JĘDRZEJCZYK Konrad 399KRASNEM2000:00:0000:01:4202:01:3303:24:15
394PIASNY Paweł 746GLIWICEM4000:00:0000:01:0102:06:5203:24:49
395ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 96Infinity GymPROSZOWICEK4000:00:0000:01:5002:11:3103:24:56
396WRÓBEL Dariusz 287Team ZabieganeDniWARSZAWAM4000:00:0000:02:0102:05:2603:25:16
397DOŁĘGA Anna 625Zabiegana MamaBIAŁYSTOKK4000:00:0000:01:4502:08:5903:25:23
398SOBCZAK Henryk 523S.H.T i UKS Gimpel Nowy TargNOWY TARGM3000:00:0000:00:3002:04:3603:25:37
399OPALIŃSKI Tomasz 358OSTRÓDAM5000:00:0000:02:1202:06:0303:25:45
400CHMIELARZ Dariusz 277BOCHNIAM4000:00:0000:02:0502:09:0203:25:56
401ZIAJA Adam 672SARNÓWM3000:00:0000:01:5803:26:02
402JEZIORNY Ryszard 414Wieluń BiegaWIELUŃM5000:00:0000:02:0402:08:3703:26:04
403WIENER Marcin 456KATOWICEM4000:00:0000:03:2902:11:0303:26:28
404CZUBA Michał 251LIGOTA ZAMECKAM3000:00:0000:01:0602:08:0803:26:32
405ZIELONKA Mariusz 245POZNAŃM4000:00:0000:03:1902:15:1603:26:34
406IRZYK Robert 676GILOWICEM3000:00:0000:01:5802:05:3203:26:34
407BURZYŃSKI Tomasz 545-JÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:01:2302:02:5403:26:44
408BLASZKE Beata 329Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:02:5702:07:2303:26:57
409PISIGNAS Mariusz 400Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:5902:09:1003:26:59
410CHYLAK Jakub 189Aerodynamika słoika po ogórkachNOWY TOMYŚLM2000:00:0000:03:1102:08:0403:27:18
411BIEL Tomasz 552KATOWICEM4000:00:0000:02:4502:07:1803:27:20
412BIEL Łukasz 376WARSAWM3000:00:0000:02:4602:07:1803:27:21
413NIEMCZAK Barbara 616IPA Pałac MostowskichPIASECZNOK3000:00:0000:02:0202:09:3303:27:34
414HOROWSKI Tomasz 25RUNHOGS TychyTYCHYM4000:00:0000:01:3802:10:4703:27:41
415BEDNARCZYK Jakub 249Mate MountainsLUBARTÓWM3000:00:0000:02:2102:04:3503:27:42
416KOZAK Marcin 107SAINT-GOBAIN SQUADLUBARTÓWM4000:00:0000:02:2102:04:3603:27:43
417LATO-KSIĄŻEK Karolina 459Lublin BiegaLUBLINK3000:00:0000:03:0202:15:4903:27:48
418SAKOWSKA Aneta 92Maratonka GrajewoDROZDOWOK4000:00:0000:01:4302:14:5103:27:50
419WOŁOSOWICZ Natalia 499BIAŁA PODLASKAK4000:00:0000:02:3602:11:4603:27:53
420POLAŃSKI Paweł 749#kaszanienamokaGDAŃSKM3000:00:0000:03:0702:12:2303:27:54
421RUSINEK Witosław 696ShootitRZESZÓWM3000:00:0000:02:2502:05:1803:28:01
422WÓJCIK Julian 233SZWLA StargardSTARGARDM6000:00:0000:01:5002:13:3603:28:05
423CHWALISZEWSKI Jarosław 108Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1702:04:4003:28:10
424BOCHENEK Michał 101Infinity GymPROSZOWICEM3000:00:0000:01:4802:07:1203:28:20
425ADAMCZEWSKI Jakub 231Night Runners / NBR TeamPOZNAŃM3000:00:0000:02:5202:09:2203:28:20
426CWOJDZIŃSKI Piotr 228Night Runners PoznańPOZNAŃM4000:00:0000:02:5302:09:2203:28:21
427BARAN Bernard 665OCR Team DębicaDĘBICAM4000:00:0000:02:1402:13:0603:28:23
428KOWALCZYK Daniel 500Extreme Trauma TeamBIELSKO-BIAŁAM3000:00:0000:02:5402:04:4203:28:33
429MAŁKIEWICZ Dariusz 437PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:0000:02:0002:08:5603:28:42
430MIERZYŃSKI Rafał 172Bieging Team ZelówZELÓWM3000:00:0000:02:1202:06:3603:28:48
431FOGEL Janusz 256PTG Sokół Świat PracyTARNÓWM4000:00:0000:02:1502:12:2203:29:12
432DYBKA Rafał 244PTG Sokół Świat Pracy TarnówTARNÓWM4000:00:0000:01:3402:03:4403:29:13
433RADYK Jakub 410Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:03:1002:05:4503:29:37
434SKOWRON Radosław 364BALICEM4000:00:0000:05:0102:16:4003:29:48
435FRĄCZEK Maciej 726PIASECZNOM4000:00:0002:16:4203:29:50
436JANIK Janusz 91Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1802:03:3603:29:56
437RENKIEL Tomasz 758GLIWICEM4000:00:0000:03:1702:03:3603:29:57
438KOŁODZIEJ Jacek 84Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1702:04:5603:30:00
439DRABIK Jacek 115KRAKOWM5000:00:0000:01:1502:09:0303:30:08
440OLEKSAK Grzegorz 630BIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:03:1202:14:5503:30:08
441LEŚNIAK-POPIEL Marta 345POzytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:0000:02:4002:12:2903:30:21
441WAJCOWICZ Witold 150Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0000:01:4702:12:2003:30:21
443WYSOKIŃSKI Jerzy 753Klub Biegacza Biała Biega/Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:0000:03:1102:17:5503:31:06
444SIKORA Slawomir 457RaceBrothersTARNÓWM4000:00:0000:01:3302:07:5203:31:22
445SWOROWSKA Izabela 463Wolsztyński Klub BiegowyWOLSZTYNK4000:00:0000:01:5502:14:5003:31:23
446SWOROWSKI Maciej 464Wolsztynski Klub BiegowyWOLSZTYNM4000:00:0000:01:5402:14:4803:31:25
447PAROL Paweł 349-SZYMANKOWSZCZYZNAM4000:00:0000:01:3102:07:0903:31:40
448KULA Robert 126TARNÓWM4000:00:0000:01:3001:59:4403:31:41
449LITWINEK Marek 209wkurw_teamLUBARTÓWM3000:00:0000:02:4702:10:3703:31:43
450JĘDRUSZCZAK Robert 113CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃPIASECZNOM4000:00:0000:02:1302:08:5803:31:44
451KOPROWICZ Ewelina 322Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWK3000:00:0000:02:0302:12:0603:31:47
452KĘPKA Andrzej 374Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:0000:02:0202:12:1503:31:59
453PIGAN Wiesław 361B B L-JAROSŁAWSZÓWSKOM4000:00:0000:02:0102:12:2103:32:05
454PIGAN Anna 360B B L - JAROSŁAWSZÓWSKOK4000:00:0000:02:0202:12:1803:32:06
455MILEWICZ Marek 704Kuce z BronksuGDAŃSKM3000:00:0000:02:5202:10:3903:32:11
455KWIATKOWSKI Kajetan 684Kuce z BronksuGDAŃSKM3000:00:0000:02:5102:10:3903:32:12
457MICHOŃ Kamil 593biegamwtarnowieTARNÓWM4000:00:0000:01:3202:07:3503:32:15
458SIKORA Tomasz 453Race BrothersZGŁOBICEM3000:00:0000:01:3302:07:4803:32:16
459SZPINDA Marta 409Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJK4000:00:0000:01:2602:12:3803:32:22
460WARZYCHA Dawid 122PKP IntercityBYTOMM2000:00:0000:01:4402:11:1303:32:32
461WARZYCHA Krzysztof 121OSK MAXeLBYTOMM5000:00:0000:01:4402:11:0803:32:33
462STONOGA Tomasz 679KITE&RUN FANOZIMEKM4000:00:0000:01:4202:14:3503:32:52
463CHUDA Aneta 301WROCLAWK3000:00:0000:01:0402:16:1403:33:25
464GOSZCZYNSKI Piotrek 733CZĘSTOCHOWAM4000:00:0000:02:3002:13:2603:33:44
465CĘCELEWSKI Jarosław 510CISIEM4000:00:0000:03:1802:21:2203:33:58
466SZADKOWSKI Paweł 26Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:03:1102:09:3303:33:59
467HANDERMANDER Agnieszka 394USTRZYKI DOLNEK3000:00:0000:01:4902:13:3903:34:01
468KUCA Roman 711PIENIĘŻNOM5000:00:0000:01:5802:15:4503:34:01
469KAMIENIARZ Maria 387POZNAŃK3000:00:0000:03:2102:10:4003:34:04
470GRZEGÓRZEK Anna 667PTG Sokół Świat PracyKOSZYCE WIELKIEK4000:00:0000:03:1002:13:1103:34:08
471KWIECIEŃ Krzysztof 6684K Team TarnówTARNÓWM4000:00:0000:03:1002:13:1103:34:08
472HALIŻAK Norbert 474Wieluń BiegaWIELUŃM4000:00:0000:02:0402:19:5203:35:07
473FLOREK Michał 735jw 6968KRAKÓWM3000:00:0000:02:4202:20:4703:35:09
474PABIJAŃCZYK Damian 478KRYNICZNOM3000:00:0000:02:5902:13:4703:35:21
475KOCZUR Kamila 504WARSZAWAK3000:00:0000:01:3502:15:4103:35:22
476BURY Marek 103SOSNOWIECM4000:00:0000:02:1902:11:1503:35:23
477KOSZAŁKA Marcin 385BIELINIECM2000:00:0000:02:3802:14:2003:35:24
478JAKUBOWSKI Daniel 242Centrum Animacji Społecznej CaritasZABAJKAM4000:00:0000:03:1502:12:0903:35:26
479WŁODARSKA Magdalena 203TARNÓWK4000:00:0000:02:1202:19:1103:35:28
480ROSPOND Piotr 157TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM5000:00:0000:02:2802:14:1203:35:29
481STACH Dariusz 709Kosmolów TEAMOLKUSZM3000:00:0000:02:2102:09:1403:35:31
482ZIELIŃSKI Damian 378NOVAPILAWAM3000:00:0000:02:4902:06:5103:35:45
483WRÓBEL Dominik 321AZS PWSZ KrosnoJASŁOM4000:00:0000:03:0502:18:4403:35:57
484PRZYBYLSKI Mariusz 383PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM4000:00:0000:02:0202:15:5903:35:58
485SZCZYRBA Robert 631Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0000:03:0702:12:0703:37:02
486ZAWADZKI Bartłomiej 643PIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0002:12:0903:37:04
487STEPANCZENKO Rafał 112BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM3000:00:0000:01:4602:14:4203:37:06
488ZBICIAK Grzegorz 384Łęczna BiegaSPICZYNM4000:00:0000:02:2002:16:2303:37:08
489KUREK Mariusz 496Maratończyk DębicaDĘBICAM4000:00:0000:01:4502:12:3303:37:19
490KUREK Michał 507DĘBICAM3000:00:0000:01:4502:12:3403:37:19
491SŁOWIKOWSKI Dariusz 529WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:1902:10:0803:37:22
492STAŃCZYK Łukasz 532WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:0000:03:1902:10:0903:37:22
493ZIELIŃSKI Rafał 428MODLNICZKAM4000:00:0000:01:0102:12:5303:37:38
494PAUL Viola 23Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:1602:16:2503:37:47
495PAWLETA Michał 24Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:1602:16:2703:37:47
496WITKOWSKA Beata 156GDAŃSKK3000:00:0000:03:0702:16:0003:38:03
497CIESZKO Marek 317KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:04:4802:18:1803:38:07
498SIEDLACZEK Zbigniew 104LUBLINM6000:00:0000:02:4702:13:4903:38:20
499SEREMET Bożena 205BBL KrakówKRAKÓWK5000:00:0000:03:1102:17:3903:38:39
500MAZURKIEWICZ Jolanta 490Bychawa Runner's/Największa Armia ŚwiataBYCHAWAK3000:00:0000:01:4902:18:1703:38:54
501SAMOSIEJ Jakub 473JUMP&FLY, KabatyWARSZAWAM4000:00:0000:01:4702:09:4603:38:57
502KRAWCZAK Kamil 120biegusiem.plDĘBLINM3000:00:0000:02:3502:17:3803:39:00
503LUC Adam 326Biegusiem.plRYKIM4000:00:0000:02:3702:17:3903:39:01
504PARYSZ Anna 646Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOK5000:00:0000:01:5602:20:1203:39:02
505SANECKI Robert 165Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:01:3702:12:1303:39:06
506GOLUBA Krzysztof 305WARSZAWAM4000:00:0000:01:1702:13:1703:39:18
507GALUS Jacek 225TARNÓWM4000:00:0000:01:5502:20:2003:39:55
508MARKIEWICZ Rafał 316WARSZAWAM4000:00:0000:02:1302:17:2203:40:13
509CEBRAT Ewa 132Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK4000:00:0000:02:4002:14:3203:40:15
510KOWALICKI Marcin 502Biegam bo mogęGORNOM2000:00:0003:40:32
511ŁANIEWSKI Łukasz 509Pszczółkowski TeamOLSZTYNM3000:00:0000:02:0602:11:5803:40:54
512BIESZCZAD Ilona 296WOJASZÓWKAK3000:00:0000:02:4702:18:1703:41:01
513FAJNAS Katarzyna 190Dogoń Grodzisk Mazowiecki / DanfossŻABIA WOLAK4000:00:0000:02:1302:15:2703:41:05
514KULDANEK Marcin 204DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKISTANISŁAWÓWM4000:00:0000:02:1302:15:2003:41:06
515PAWŁOWSKA Elżbieta 298Nowy Styl Running TeamJEDLICZEK3000:00:0000:02:4802:18:2203:41:07
516NAMIOTA Marek 73DĘBICAM6000:00:0000:00:5902:14:1503:41:09
517BAŁA Bożena 81GRABINYK3000:00:0000:00:5802:14:1303:41:17
518ZABŁOTNY Karol 304TarchośfiryWARSZAWAM3000:00:0000:01:2602:12:3003:41:17
519NAMIOTA Urszula 721960DĘBICAK5000:00:0000:00:5102:13:2803:41:19
520GĄSIOROWSKI Maciej 555WARSZAWAM4000:00:0000:04:4702:21:3303:41:21
521KRZYŻEWSKI Roger 61KRAKÓWM3000:00:0000:03:3002:18:1603:41:38
522GALIŃSKI Kamil 578Aby Do MetyKRĘPICEM3000:00:0000:02:5902:08:3603:41:52
523JĘDRZEJCZYK Robert 677Chyba Nie Dam RadyPODŁĘŻEM4000:00:0000:02:0902:18:0603:41:56
524KOTOMSKA Renata 511ALEKSANDRÒWKAK4000:00:0000:03:1802:22:5103:42:26
525BIERNAT Agnieszka 745Kosmiczne MuminkiWARSZAWAK2000:00:0000:01:1902:19:1403:42:36
526CHODOROWSKI Arkadiusz 519IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna PolicjiALEKSANDRÓWM3000:00:0000:03:3902:20:0703:42:38
527KRÓL Michał 648NOWY JADÓWM3000:00:0000:03:3802:20:1003:42:40
528TREPKA Agnieszka 163CRAWLEYK3000:00:0000:01:3002:12:2603:42:45
529GARNCARZ Adam 743WROCŁAWM2000:00:0000:03:3102:15:0703:42:47
530KUŁAKOWSKI Piotr 169CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:00:0000:03:3202:21:5703:43:18
531KŁOSOWICZ Monika 671WROCŁAWK2000:00:0000:02:2602:18:2803:43:20
532MIKA Damian 151eko-okna runnersRACIBÓRZM5000:00:0000:02:4502:21:4703:43:21
533KRZAK Dominika 730WROCŁAWK3000:00:0000:02:2202:24:0503:43:25
534CYGAN Lukasz 202Klub Sportowy HajimeKRAKOWM3000:00:0000:01:1102:15:4503:44:23
535TUSZYŃSKA Katarzyna 645Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:01:3702:17:0803:44:23
536KUSZTAL Justyna 644KS Eskadra KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:01:3802:17:3103:44:26
537WILK Andreas 127WYHLM4000:00:0000:01:3802:17:4403:44:27
538SZEWCZYK Katarzyna 586Monkeys' TeamKRAŚNIKK4000:00:0000:02:1502:20:2603:44:27
539SZUMNA Aleksandra 600Monkeys' TeamKRAŚNIKK3000:00:0000:02:1502:20:2703:44:28
540SŁONIEWSKI Rafał 669RMF4RT OCRGDYNIAM3000:00:0000:01:2602:16:0403:44:34
541SIKORSKA Agnieszka 649EkobiegiWARSZAWAK4000:00:0000:01:2902:23:0603:45:36
542PRYSZCZ Mirosław 50RUDA ŚLĄSKAM4000:00:0000:02:5902:14:0903:46:24
543ZGÓRSKI Grzegorz 769Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:03:0202:14:0803:46:26
544STANISŁAWSKI Tomasz 142Klub Biegacza RTV Euro AGDWARSZAWAM4000:00:0000:01:5002:24:0703:46:56
545KORBA Michał 214WARSZAWAM4000:00:0000:01:2502:21:5403:48:01
546PYZEL Agnieszka 57KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAK5000:00:0000:02:3202:18:3903:48:02
547BĄK Agata 125Bushido CentrumSOBIENIE JEZIORYK3000:00:0000:01:2302:22:1903:48:02
548MARONDEL Katarzyna 619Festiwal BiegowyBYTOMK3000:00:0000:02:1002:24:5203:48:25
549KAZANOWSKI Marcin 620Ofiary KamieńcaKAMIENIECM4000:00:0000:02:1002:24:5303:48:27
550SZYMAŃSKA Jolanta 59KIELCEK3000:00:0000:01:4402:19:2803:48:38
551BARWINEK Robert 503Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0000:01:4502:18:5403:48:38
552SOKOLOWSKI Artur 36SUWALKIM5000:00:0000:02:3602:25:5203:49:00
553RÓŻYCKA Dorota 1170Nowy Styl Group Running TeamJASŁOK3000:00:0000:02:4002:23:0403:49:04
554SAMBORSKA Weronika 62Nowy Styl Group Running TeamBRZYSKAK3000:00:0000:02:4002:23:0403:49:05
555LEWANDOWSKI Paweł 538SandomingoTeamWARSZAWAM3000:00:0000:02:5502:21:3103:49:07
556LEWANDOWSKA Olga 541WARSZAWAK3000:00:0000:02:5602:21:3403:49:11
557PORĘBSKA Dorota 338Nowa Huta TeamKRAKÓWK4000:00:0000:02:2802:18:2403:49:14
558BUJAKOWSKI Patryk 406PROSZOWICEM4000:00:0000:03:0102:22:3303:49:34
559RYSIAWA Marek 547BEZMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2002:17:4903:49:57
560KUCIŃSKI Tomasz 403MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2202:17:4603:49:59
561ROMAN Paweł 546KS Barakuda Mińsk MazowieckiMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0000:03:2002:17:4003:50:01
562KUREK Stanisław 327KRAKÓWM4000:00:0000:03:3002:23:2703:50:25
563BILSKI Piotr 561TęczaWARSZAWAM3000:00:0000:02:1602:21:1503:50:40
564BAĆMAGA Jan 666JPII - MazowszanyKOWALAM4000:00:0000:01:4602:21:4103:50:44
DUDA Paweł 106JEDLICZEM30DNF DNF DNF03:50:46 DNF
566DYSZKIEWICZ Grzegorz 390Kutno BiegaKUTNOM3000:00:0000:01:4002:18:2503:50:48
567DUBYNA Mariia 506MiAKRAKOWK3000:00:0000:02:2902:26:0203:51:22
568JÓZEFOWSKI Karol 226NOWY TOMYŚLM2000:00:0000:03:1602:19:1303:51:24
569ZIELONKA Bogumił 530PKB EndorfinaPIOTRKÓW TRYBM4000:00:0000:03:1802:21:5103:52:46
570WILECZEK Antoni 618JUROWCEM3000:00:0000:02:2202:20:1103:52:56
571KOWALEWSKA Izabela 475Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:0000:02:2202:25:4603:53:20
572PECIO Kamil 748Piaseczno RunningWARSZAWAM3000:00:0000:02:2202:25:4603:53:21
573JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 65KS PEGAZGÓRA KALWARIAK4000:00:0000:02:2202:25:4603:53:22
574ŻAK Oliwia 66Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK3000:00:0000:02:2102:25:4703:53:23
575CEBULA Paweł 418CREADISKRAKOWM3000:00:0000:01:3302:19:4503:53:24
576KULIK Katarzyna 99Night Runners GliwiceBYTOMK3000:00:0000:03:1702:24:3903:53:25
577SOLICH Patryk 35Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:03:1602:29:0003:53:26
578JANOTA Marcin 413CREADISKRAKÓWM3000:00:0000:01:3302:19:5003:53:38
579WILIMSKI Tomasz 34Night RunnersGLIWICEM4000:00:0000:03:1602:30:0803:53:42
580GALANTY Agnieszka 492DYBAWKAK4000:00:0000:02:2902:26:3903:53:44
581PAWŁOWSKI Piotr 491Przemyśl BearsKRASICZYNM3000:00:0000:02:2902:26:4003:53:50
582DWORAK Adam 658TAJFUNBĘDZINM4000:00:0000:02:0502:18:2703:54:00
583KRĘCISZ Zbigniew 139AmatorRACIBÓRZM6000:00:0000:01:2002:24:1603:55:18
584OBARSKI Norbert 220KIELCEM5000:00:0000:02:5802:32:5403:56:20
585MATYSEK Ireneusz 761WAŁCZM6000:00:0000:02:4502:28:4603:56:24
586SZEWC Marian 240BILGORAJM6000:00:0000:01:2702:31:0903:56:28
587MISZCZYK Marcin 417KRAKÓWM4000:00:0000:02:2502:35:0003:57:03
588KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaska 516UNLIMITED TRIATHLON TEAMKRAKÓWK5000:00:0000:01:0102:34:1003:57:03
589TUTAK Daniel 737FURIOSI POLANKAKROSNOM4000:00:0000:02:5102:30:0903:57:08
590SOBCZAK Mikołaj 371Wybiegani TeamSKÓRZEWOM4000:00:0000:01:1402:30:4803:57:12
591JARZEMBOWSKI Tomasz 419WYBIEGANI TEAMPLEWISKAM3000:00:0000:01:1402:30:3703:57:13
592MARUT Kaśka 31Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:03:0902:37:1004:02:10
593KORZENIOWSKA Joanna 129UMCS BiegaLUBLINK3000:00:0000:02:5202:34:2704:02:22
594KOWALIK Anna 130UMCS BiegaŁADAK3000:00:0000:02:5202:34:3004:02:24
595ZAWADZKA Magdalena 143AKS POLONIA WARSZAWA/TEAM ZABIEGANE DNIWARSZAWAK3000:00:0000:02:3102:30:4904:02:29
596JABŁOŃSKI Kazimierz 657PRĄDYM6000:00:0000:02:1102:36:2704:02:43
597HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 51Night Runners GliwiceCHORZÓWK3000:00:0000:03:0802:37:4804:02:56
598KACZKIEWICZ Damian 270Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:02:5102:38:1404:02:57
599GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 439Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK4000:00:0000:02:5702:29:1104:03:09
600KONOPACKI Krzysztof 451ABY DO METYZABKOWICE ŚLĄSKIEM4000:00:0000:02:5702:29:0804:03:13
601ŁOPOKA Przemysław 757Aby do MetyZIĘBICEM2000:00:0000:02:5902:29:1704:03:13
602POPIOŁEK Jacek 95biegysiem.pl/LostinSportGĄSIORYM3000:00:0000:03:0402:33:3904:03:15
603WĄSIK Kornelia 662biegusiem.plKŁOCZEWK2000:00:0000:03:0402:33:4204:03:24
604BOGUCKA Martyna 145Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK4000:00:0000:03:0502:38:1204:03:26
605PANENKA Małgorzata 63Night Runners GliwiceNIEBOROWICEK4000:00:0000:03:0502:38:1304:03:29
606OKARMA Wojtek 279www.virtutimilitari.plJASŁOM3000:00:0000:02:5102:32:4104:03:46
607CZYRNIA Andrzej 681RajSport Active (Turawa)TURAWAM3000:00:0000:01:4402:31:5004:03:59
608WALCZYŃSKA Karolina 29RUNHOGS TychyTYCHYK3000:00:0000:01:3802:29:3604:04:41
609CHODAKOWSKI Kacper 275OstroBiecĆMIELÓWM2000:00:0002:33:2004:04:49
610FREJ Marcin 90Zabiegani.TVWARSZAWAM3000:00:0000:01:2102:37:2004:05:09
611BARTO Sylwia 528ŁOŚK4000:00:0000:02:3102:33:1204:05:24
612GÓRECZNY Kamila 300PIASECZNOK4000:00:0000:02:3002:33:4904:05:26
613KOSIERKIEWICZ Grzegorz 760KIELCEM4000:00:0000:01:2702:32:4804:06:02
614TYRANKIEWICZ Kamila 472JUMP&FLY, KabatyWARSZAWAK4000:00:0000:01:4602:30:2304:06:15
615GIENIECZKO Marcin 723SUCHY DWÓRM4000:00:0000:02:3102:37:2604:07:19
616URBAŃCZYK Marcin 28PersonalTriathlon/TrinergyNOWY DWÓR MZAOWIECKIM3000:00:0000:02:5502:34:5204:07:40
617GŁUSZCZAK Jerzy 194ŁÓDŹM6000:00:0000:04:1802:32:1904:08:20
618CEBRAT Tomasz 133Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECM4000:00:0000:02:4102:32:5504:08:24
619WÓJTOWICZ Paweł 131Lublin BiegaLUBLINM4000:00:0000:02:5302:37:3704:09:10
620WÓJTOWICZ Iwona 232Husaria race teamTARNÓWK4000:00:0000:02:3302:31:4304:10:12
621STASZEL ŁATAS Tomasz 477Husaria Rece TeamJADOWNIKIM3000:00:0000:02:3402:31:3304:10:12
622SUBIRATS Cristian 508LODZM3000:00:0000:02:3402:34:2704:10:23
623ADAMSKI Bartłomiej 366MODLNICAM4000:00:0000:02:2602:37:2804:10:26
624MALEC Basia 19LUBLINK5000:00:0000:01:5602:35:5504:11:09
625BĘDŹKOWSKI Marek 479Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0000:02:2002:45:3404:11:11
626SKRZYPSKA Iwona 331JAROSŁAWK4000:00:0000:02:1302:35:0104:18:17
627WOLF Weronika 3033 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejSANOKK4000:00:0000:02:4102:34:1804:18:59
628HRYSZKO Robert 747Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM5000:00:0000:02:4002:34:1804:19:00
629WĄSOWICZ Magdalena 560Husaria Race TeamOPOLEK2000:00:0000:01:4302:34:3104:19:19
630KRUSZEWSKA Emilia 674GDAŃSKK3000:00:0000:00:4602:39:5404:20:40
631MAZIEC Dariusz 188NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL /WRESTLING CROSS GYM NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:03:1602:53:1204:23:32
632JANICKI Patryk 288Poranny PatrolKRAKÓWM3000:00:0000:03:1502:49:4004:35:23
633PIECH Adam 71Poranny PatrolKRAKÓWM4000:00:0000:03:1502:49:4404:35:24
634BAJAK Mirosław 119KRAKÓWM4000:00:0000:01:3402:51:4004:37:06
635KUKUCZKA Dominik 622KUKUCZKAJAWORZYNKAM2000:00:0001:50:2404:40:43
636KALICKI Irek 713GCW ACADEMYWARSZAWAM4000:00:0000:01:4702:25:0006:19:51
637MORAWSKA Anna 218WARSZAWAK6000:00:0000:01:1702:34:0006:20:21
638DYGOŃ Małgorzata 33GLIWICEK4000:00:0000:03:0902:37:0206:23:33
639MAJCHROWICZ Marzenna 252KROŚCIENKO WYŻNEK4000:00:0000:03:1802:30:3606:24:24
640URBANOWICZ Łukasz 339KRKAÓWM4000:00:0000:02:2502:36:3606:25:23
641MAJONEK Artur 714FITMAJONWARSZAWAM3000:00:0000:01:4702:25:0006:26:11
642MAJCHROWICZ Andrzej 250KROŚCIENKO WYŻNEM4000:00:0000:03:1802:30:5106:28:32
643MAZUR Ewelina 116Biegaj z TreneramiGLIWICEK4000:00:0000:03:1002:37:5506:29:10
644DUNIEC Małgorzata 206Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3000:00:0000:02:0302:30:0906:32:03
645ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra 207Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK3000:00:0000:02:0302:30:1106:32:03
646KURKUS Aleksander 259Dogoń Grodzisk Mazowiecki / adidas runners WarsawWARSZAWAM4000:00:0000:02:0302:30:1106:32:03
647MACKIEWICZ Roman 181Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:02:0902:17:47
648RUDZKI Tomasz 182Rajsport ActiveKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:02:0902:17:50
649TRYNIECKI Krzysztof 262LUBACZÓWM4000:00:0000:01:3201:56:59
KLISZ Aga 18LUBLINK30DNF00:01:56 DNF DNF DNF
SZELER Joanna 20SILESIA MARATHON TEAM / BIEGAJACA Z PSAMIWARSZAWAK40DNF00:02:40 DNF03:24:30 DNF DNF
MAŚLANKA Ireneusz 64Night Runners GliwiceGLIWICEM50DNF00:03:40 DNF02:59:48 DNF DNF
OBARSKA Małgorzata 219STARACHOWICEK50DNF00:02:58 DNF02:57:38 DNF DNF
PACANOWSKI Łukasz 247Para-nie-do-paryPORĘBAM30DNF00:02:17 DNF02:25:14 DNF DNF
TYLKA Przemysław 278KROŚCIENKO WYŻNEM40DNF00:02:07 DNF02:44:18 DNF DNF
UNIEJEWSKI Tomasz 573umbaKATOWICEM40DNF00:01:17 DNF02:03:02 DNF DNF
Znaleziono 656 wynik(ów)