V ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2019 - 44,6KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-01-26
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 752
Wystartowało : 656
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 649
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 18km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
0.1km
Roztoki
18km
Split_Mateusz
26.5km
Split_Kamyk
34.2km
Split_Mateusz
40.7km
Czas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1CZYŻ Grzegorz 212Grupa Azoty - Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM501M 500:00:0000:00:3701:18:1001:59:3902:36:0303:12:1903:33:00.1003:33:00.10 4:4612,6
2SOKOŁOWSKI Marek 5Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM502M 2500:00:0000:00:3401:27:5502:16:2002:58:1903:37:0103:58:43.5003:58:43.50+00:25:435:2111,2
3MĄKA Sławomir 493Starglass Team OstrołękaOSTROŁEKAM503M 3200:00:0000:00:4001:31:1802:20:0803:01:0403:40:4404:03:41.6004:03:41.60+00:30:415:2711,0
4BĘTKOWSKI Wojciech 263Brygada BeskidówSTRÓŻEM504M 3400:00:0000:00:3201:30:4602:21:5003:04:5703:43:5504:05:16.4004:05:16.40+00:32:165:2910,9
5DYDIO Piotr 551Pid-Mill TeamSANOKM505M 3500:00:0000:00:4901:33:4002:22:1203:03:5103:43:5704:05:49.3504:05:49.35+00:32:495:3010,9
6LUBAŃSKI Robert 670BUKOWICEM506M 3700:00:0000:01:1601:33:1602:23:0903:05:0003:44:3904:07:10.4004:07:10.40+00:34:105:3210,8
7MACKIEWICZ Roman 181Łódź Running TeamŁÓDŹM507M 4000:00:0000:02:0902:17:4704:09:14.8504:09:14.85+00:36:145:3510,7
8JASTRZĄB Piotr 246Dekan LeskoLESKOM508M 7600:00:0000:00:4201:38:3902:34:2603:23:1904:06:5204:28:54.6504:28:54.65+00:55:546:0110,0
9KOSTKA Janusz 637Posmakuj Run TeamSZCZEPAŃCOWAM509M 8100:00:0000:00:5501:31:4602:25:0603:16:0804:02:5304:32:19.6504:32:19.65+00:59:196:069,8
10KUSTROŃ Adam 629pulexKROSNOM5010M 8300:00:0000:02:1401:38:4802:29:1303:19:4104:05:1304:32:28.5504:32:28.55+00:59:286:069,8
11BAĆMAGA Grzegorz 698Biegiem radomRADOMM5011M 8800:00:0000:00:3901:42:2502:39:4803:28:1004:12:1204:36:48.7004:36:48.70+01:03:486:129,7
12PAWLIKOWSKI Bogusław 498Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM5012M 15000:00:0000:02:1701:43:1902:46:1203:45:3604:31:0204:56:57.5004:56:57.50+01:23:576:399,0
13PORĘBA Eugeniusz 695MIECHÓWM5013M 15900:00:0000:01:2601:56:1902:54:0903:45:2904:33:0104:58:38.3004:58:38.30+01:25:386:419,0
14KALTENBERG Janusz 192JAROSŁAWM5014M 16900:00:0000:02:4701:55:0002:53:4503:43:4704:33:2405:03:05.3005:03:05.30+01:30:056:478,8
15KRAUZE Tomasz 621GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM5015M 17000:00:0000:01:5201:59:2003:02:0403:53:5504:39:0005:04:03.2505:04:03.25+01:31:036:498,8
16GRZYWACZ Wojciech 447Fartlek GoGORZYCEM5016M 19500:00:0000:01:3701:52:4902:59:2103:54:0304:42:0505:10:37.5505:10:37.55+01:37:376:578,6
17FALKOWSKI Piotr 777KS Pegaz PiasecznoBRAK DANYCHM5017M 21300:00:0000:02:3001:55:5803:01:2203:59:3004:48:1205:14:54.2505:14:54.25+01:41:547:038,5
18LIK Marek 161Chełm BiegaCHEŁMM5018M 22800:00:0000:01:1601:55:3902:59:4704:03:1004:52:3405:19:32.2505:19:32.25+01:46:327:098,4
19CISZYŃSKI Marek 42START KatowiceKATOWICEM5019M 23500:00:0000:03:1202:03:5103:12:2504:05:4804:54:1105:20:57.5005:20:57.50+01:47:577:118,3
20SUWEZDA Jacek 380CZĘSTOCHOWAM5020M 25100:00:0000:02:3001:57:3903:05:5004:04:3104:56:0605:27:28.8005:27:28.80+01:54:287:208,2
21POREMBSKI Leszek 183WARSZAWAM5021M 25700:00:0000:03:1402:01:3203:10:3504:12:1305:00:2405:29:10.0505:29:10.05+01:56:097:228,1
22LEŚNIAK Dariusz 11SZCZECINM5022M 26500:00:0000:00:4601:56:3403:09:0204:11:4605:02:3005:31:45.4005:31:45.40+01:58:457:268,1
23GÓRALCZYK Stanisław 750Bungee Jumping 'Mario'HAJNÓWKAM5023M 27800:00:0000:02:2702:00:2503:16:1604:21:0205:10:1505:37:51.3005:37:51.30+02:04:517:347,9
24JANOWSKI Bogdan 768WARSZAWAM5024M 27900:00:0000:02:2701:57:4903:06:4204:12:4705:04:2905:38:18.2005:38:18.20+02:05:187:357,9
25BERDYCHOWSKI Krzysztof 765Festiwal BiegowyWARSZAWAM5025M 28000:00:0000:02:2901:57:5503:06:4104:12:4305:05:1105:38:18.3005:38:18.30+02:05:187:357,9
26PAWELEC Piotr 612JASŁOM5026M 29400:00:0000:02:3401:58:2503:17:3604:25:5605:16:0205:43:02.4505:43:02.45+02:10:027:417,8
27PARCHOMIUK Andrzej 138niezrzeszonyWARSZAWAM5027M 29500:00:0000:02:2302:07:2503:16:1705:07:4105:43:54.9005:43:54.90+02:10:547:427,8
28NOWICKI Artur 435SportczesnaBARGŁYM5028M 29700:00:0000:01:2001:56:4703:16:0404:24:0705:16:0005:44:35.1005:44:35.10+02:11:357:437,8
29BARANOWSKI Krzysztof 351Kutno BiegaKUTNOM5029M 29800:00:0000:01:3902:03:2103:17:4804:23:5605:15:4405:44:41.5005:44:41.50+02:11:417:437,8
30GŁÓWKA Alfred 634karczma u fredaKĘDZIERZYN-KOŹLEM5030M 30500:00:0000:01:2701:58:4603:16:1404:23:3605:14:2905:46:12.3505:46:12.35+02:13:127:457,7
31KAJA Robert 466Wieluń BiegaWIELUŃM5031M 31700:00:0000:02:0302:01:1603:16:0804:20:3705:16:1305:48:20.6005:48:20.60+02:15:207:487,7
32GRUCA Ryszard 707GRYBÓWM5032M 32000:00:0000:02:0301:59:4303:08:3404:25:5905:18:1905:48:34.4005:48:34.40+02:15:347:487,7
33DOMAGAŁA Jerzy 294RZESZÓWM5033M 33100:00:0000:03:2302:11:3303:23:5804:26:0405:22:2905:54:41.5005:54:41.50+02:21:417:577,5
34WYSOKIŃSKI Jerzy 753Klub Biegacza Biała Biega/Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5034M 34600:00:0000:03:1102:17:5503:31:0604:32:5705:27:1705:58:26.6005:58:26.60+02:25:268:027,5
35JEZIORNY Ryszard 414Wieluń BiegaWIELUŃM5035M 35800:00:0000:02:0402:08:3703:26:0404:32:0305:26:3506:00:41.8506:00:41.85+02:27:418:057,4
36WARZYCHA Krzysztof 121OSK MAXeLBYTOMM5036M 38900:00:0000:01:4402:11:0803:32:3304:37:0805:35:5706:07:33.1006:07:33.10+02:34:338:147,3
37KĘPKA Andrzej 374Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5037M 39500:00:0000:02:0202:12:1503:31:5904:41:3205:37:3706:10:13.3006:10:13.30+02:37:138:187,2
38ROSPOND Piotr 157TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃM5038M 40000:00:0000:02:2802:14:1203:35:2904:43:1605:39:4806:12:08.0006:12:08.00+02:39:078:207,2
39DRABIK Jacek 115KRAKOWM5039M 41400:00:0000:01:1502:09:0303:30:0804:43:2305:42:0206:15:40.9006:15:40.90+02:42:408:257,1
40OPALIŃSKI Tomasz 358OSTRÓDAM5040M 42000:00:0000:02:1202:06:0303:25:4504:51:1305:48:3206:18:52.1006:18:52.10+02:45:528:297,1
41KUCA Roman 711PIENIĘŻNOM5041M 42700:00:0000:01:5802:15:4503:34:0104:45:2405:46:3506:23:13.6006:23:13.60+02:50:138:357,0
42MIKA Damian 151eko-okna runnersRACIBÓRZM5042M 45100:00:0000:02:4502:21:4703:43:2104:58:5205:57:3806:33:05.9006:33:05.90+03:00:058:486,8
43STACHYRA Andrzej 312LSBLUBLINM5043M 47000:00:0000:02:2002:00:2003:23:5604:57:5506:08:5906:46:40.9506:46:40.95+03:13:409:076,6
44SOKOLOWSKI Artur 36SUWALKIM5044M 47600:00:0000:02:3602:25:5203:49:0005:08:0306:10:5006:51:17.0006:51:17.00+03:18:169:136,5
45OBARSKI Norbert 220KIELCEM5045M 48300:00:0000:02:5802:32:5403:56:2005:16:1806:20:0606:54:12.1506:54:12.15+03:21:129:176,5
46BĘDŹKOWSKI Marek 479Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5046M 48400:00:0000:02:2002:45:3404:11:1105:20:5406:20:1606:55:11.8006:55:11.80+03:22:119:186,4
47HRYSZKO Robert 747Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM5047M 51500:00:0000:02:4002:34:1804:19:0005:45:3806:46:5207:26:24.9507:26:24.95+03:53:2410:006,0
Niesklasyfikowani
MAŚLANKA Ireneusz 64Night Runners GliwiceGLIWICEM50DNF00:03:40 DNF02:59:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 48 wynik(ów)