VELO BALTIC KOSZALIN MAXI - 68KM
Velo Baltic Koszalin
Organizator : Fundacja Promowania Sportu
Data : 2021-09-18
Miejsce : Koszalin
Dystans : 68 km
Zgłoszonych : 156
Wystartowało : 144
Nie ukończyło : 10
Ukończyło : 134
Na trasie : 6
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13km | 26km | 39km | 52km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40+ | M-40 | M-50 | M-60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMundurowiPremia górska 1Premia górska 2Laps_1
13km
Laps_2
26km
Laps_3
39km
Laps_4
52km
Czas
netto
65km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1MŁYŃSKI Sebastian 143BYTÓW M-201M 100:19:0000:37:5000:56:1901:15:3101:33:40.26 1:2641,6
2BURZYCH Przemysław 134Protour RCPOLICE M-401M 200:19:0000:37:2400:56:1901:14:5901:33:41.66+00:00:011:2641,6
3PITUCH Sławomir 141Romet Factory BYTÓW M-301M 300:19:0100:37:5100:56:1801:15:3101:33:48.97+00:00:081:2641,6
4FELISIAK Andrzej 29UKS RATUSZ MASZEWOGOLENIÓWM-302M 43000:19:0000:37:5000:56:1801:15:3101:33:48.41+00:00:091:2641,6
5KONRADOWSKI Michal 135Protour RCSZCZECIN M-303M 510000:19:0300:37:5100:56:2101:15:3301:33:50.92+00:00:091:2641,6
6DĄBROWSKI Kamil 22GÓRAL POLICEPOLICEM-402M 600:19:0000:37:4900:56:1701:14:5901:33:48.90+00:00:091:2641,6
7JANIC Łukasz 39STCNOWOGARDM-304M 700:19:0200:37:5400:56:2101:15:0101:33:51.44+00:00:091:2641,6
8KALINOWSKI Rafał 133Protour RCSZCZECIN M-305M 800:19:0300:37:3500:56:2101:15:3401:33:51.88+00:00:091:2641,6
9ZUGAJ Jan 112RSC BAŁTYK REWAL - SPECTRUMBIKENOWOGARDM-501M 900:19:0400:37:5400:56:2201:15:3501:33:52.72+00:00:101:2641,5
10POPŁAWSKI Jakub 83BIKEUUPGDAŃSKM-306M 108000:19:0600:37:2900:56:2301:15:3601:33:55.29+00:00:101:2641,5
11JACH Adrian 118Activejet Warszawa WARSZAWA M-502M 115000:19:0000:37:5000:56:1901:15:2301:33:50.29+00:00:101:2641,6
12KRASIŃSKI Łukasz 31Niezrzeszony SZCZECINM-202M 1200:18:5200:37:3900:56:0701:15:2101:33:38.31+00:00:101:2641,7
13PIEPRZ Mateusz 80UKS RATUSZ MASZEWOMODRZEWIEM-203M 1300:18:5800:37:5200:56:1601:15:1801:33:47.43+00:00:101:2641,6
14LATAŃSKI Radosław 58KOSPELKOSZALINM-403M 1400:18:5800:37:4700:56:1501:14:5601:33:48.51+00:00:111:2641,6
15BAJ Paweł 130STC, Cyklista Lipiany LIPIANY M-204M 1500:18:5600:37:4400:56:1301:15:2701:33:45.82+00:00:121:2641,6
16JELENIEWSKI Filip 41RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAMPODANINM-205M 164000:18:5700:37:4800:56:1501:15:3001:33:49.82+00:00:121:2641,6
17ŁOSOWSKI Piotr 64KOSZALINM-307M 1700:19:0100:37:4900:56:1701:15:3101:33:50.04+00:00:121:2641,6
18PAWEŁCZAK Marcin 78ZJEDZ MOJE GACIE -BYDGOSZCZM-404M 1800:18:5300:37:4100:56:1001:15:2401:33:43.96+00:00:121:2641,6
19STELMASZYŃSKI David 92STC STARGARDSTARGARDM-206M 1900:18:5300:37:4200:56:1001:15:2401:33:44.38+00:00:131:2641,6
20GRABARSKI Mateusz 149Velo GDGDAŃSK M-207M 2000:19:0600:37:5200:56:2001:15:3401:33:56.00+00:00:141:2641,5
21KACZAŁA Zbigniew 116Rowery Turowskie TeamSZCZECIN M-503M 2100:18:5900:37:4900:56:1701:15:3101:35:11.00+00:01:321:2741,0
22KUZYNIN Jacek 136Protour RCSZCZECIN M-504M 2200:19:0300:37:5200:56:2001:15:3301:35:13.33+00:01:321:2741,0
23FRĄTCZAK Patryk 30STC STARGARDSTARGARDM-308M 2300:19:0200:37:5000:56:1801:15:3201:35:14.99+00:01:331:2741,0
24CHMIELEWSKI Maciej 13STC STARGARDSTARGARDM-405M 24Tak00:19:0000:37:5000:56:1601:15:3001:36:06.56+00:02:271:2840,6
25KOŁAKOWSKI Marcin 46KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-309M 25Tak00:18:5300:37:4300:56:1201:15:2601:36:00.43+00:02:281:2840,6
26OLESZCZUK Bartłomiej 74RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TEAMŻYTELKOWOM-208M 2600:18:5900:37:5000:56:1801:15:3001:36:16.09+00:02:361:2840,5
27PRZYBYŁEK Grzegorz 85JF DUET GOLENIÓW/ NSZZFIPSW NOWOGARDGRYFICEM-3010M 27Tak00:18:5600:38:2800:58:2001:18:3301:39:00.80+00:05:241:3139,4
28CZAJKOWSKI Waldemar 19DANIELO SPORTWEARSTARGARDM-505M 2800:18:5800:37:4800:57:4101:18:3501:39:02.89+00:05:241:3139,4
29SERAFIN Rafał 117Rowery Turowskie Team GRYFINOM-406M 2900:18:5900:37:4800:57:4001:18:3701:39:04.84+00:05:261:3139,4
30MUCHA Piotr 72RSC BAŁTYK REWAL - SPECTRUM BIKELĘDZINM-506M 3000:19:0300:38:3400:58:2701:18:3901:39:07.89+00:05:271:3139,3
31OSSES Filip 76ZGRUPKA TEAMPOZNAŃM-209M 3100:18:5900:38:2400:58:1501:18:2801:38:58.60+00:05:271:3139,4
32WIŚNIEWSKI Paweł 108VELOGDGDAŃSKM-3011M 3200:18:5500:38:0300:58:1601:18:2901:38:59.23+00:05:271:3139,4
33OŚMIANA Adam 77KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNINSARBINOWO DRUGIEM-3012M 3300:18:5600:38:2600:58:1701:18:3101:38:59.99+00:05:271:3139,4
34MAĆKOWIAK Piotr 140Drutex BYTÓW M-407M 3400:19:0700:38:3300:58:2301:18:3901:39:08.00+00:05:281:3139,3
35MACIEJEWSKI Sławomir 67KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-507M 3500:19:0300:38:3100:58:2301:18:3501:39:04.90+00:05:281:3139,4
36GRABIŃSKI Michał 120KOSZALIN M-OPEN1M 3600:19:0000:38:3000:58:2501:18:3701:39:04.93+00:05:281:3139,4
37TACIAK Marek 102PIŁAM-60+1M 3700:19:0300:38:3200:58:2401:18:3701:39:07.36+00:05:291:3139,3
38ĆMIEL Artur 20BIALOGARDM-3013M 3800:19:0400:38:1100:58:2401:18:3701:39:08.15+00:05:291:3139,3
39MACIEJEWSKI Rafał 66SZOSA ŻNINŻNINM-408M 3900:18:5800:38:0500:58:2101:18:3301:39:03.21+00:05:291:3139,4
40KOTOWICZ Piotr 50PPTEAM SZCZECINSZCZECINM-409M 4000:19:0200:38:2800:58:2201:18:3501:39:04.07+00:05:291:3139,4
41CHLAŚCIAK Tomasz 132WARSZAWA M-OPEN2M 4100:18:5900:37:2800:57:3701:18:3701:39:05.01+00:05:291:3139,4
42GÓRSKI Maciej 34KLUB KOLARSKI LEW LEBORKLĘBORKM-3014M 4200:18:5800:38:0500:58:2101:18:3401:39:03.29+00:05:291:3139,4
43GRZYBOWSKI Karol 138Kolarz.plPIŁAM-3015M 4300:19:0200:38:1000:58:2301:18:3601:39:09.51+00:05:301:3139,3
44KRÓL Miłosz 55STC STARGARDSTARGARDM-2010M 4400:19:0200:38:0700:58:2401:18:3701:39:06.53+00:05:301:3139,4
45ARTUR Schaefer 146Borat POZNAŃ M-OPEN3M 4500:19:0000:38:3100:58:2401:18:3501:39:08.46+00:05:311:3139,3
46SZWARC Jakub 97GDAŃSKM-3016M 4600:19:0100:38:0500:58:2401:18:3701:39:05.40+00:05:311:3139,4
47WRZECIONOWSKI Marek 233JAMNO M-508M 4700:19:0100:38:3100:58:2401:18:3801:39:07.63+00:05:311:3139,3
48BANACH Szymon 148Atak Sport Gliwice GLIWICE M-4010M 4800:18:5000:37:3900:57:3001:18:2801:39:00.38+00:05:311:3139,4
49MRÓWCZYŃSKI Grzegorz 137Zgrupka Team POZNAŃ M-4011M 4900:18:5900:38:2400:58:1601:18:3201:39:02.34+00:05:311:3139,4
50SAMOL Gerard 123Bike2doorKOŁOBRZEG M-509M 5000:19:0200:38:3000:58:2601:18:3701:39:08.68+00:05:311:3139,3
51CHMIELIŃSKI Piotr 14ROTMANKAM-3017M 5100:18:5600:38:2200:58:1501:18:2701:39:00.55+00:05:321:3139,4
52GELLERT Rafał 32ZGRUPKA TEAMPOZNAŃM-4012M 5200:19:0000:38:2400:58:1601:18:3201:39:04.51+00:05:321:3139,4
53ZACZEK Szymon 110MASTERS GRYFICENOWOGARDM-3018M 5300:19:0100:38:3100:58:2401:18:3701:39:09.50+00:05:341:3139,3
54BUDNIK Marcin 9KOSZALINM-3019M 54Tak00:18:5700:38:2800:58:2001:18:3501:39:26.59+00:05:531:3139,2
55BROŻYNA Maksymilian 7UKS SPORTOWIEC PIŁADEBRZNOM-2011M 5500:20:0900:40:1601:00:4101:21:1601:42:04.75+00:08:321:3438,2
56LEDZION Krzysztof 59RSC BAŁTYK REWAL- SPECTRUMBIKETRZEBIATÓWM-4013M 56Tak00:19:0000:37:5000:57:4001:21:2201:44:02.05+00:10:231:3637,5
57CZARNECKI Jarek 150Shimano PolskaKALISZ M-4014M 5700:19:0300:38:3401:00:5001:22:2801:44:13.89+00:10:331:3637,4
58BLADOWSKI Roman 3DUET GOLENIÓWGDAŃSKM-60+2M 5800:20:1800:41:0701:02:1601:23:2301:44:14.81+00:10:341:3637,4
59KOZŁOWSKI Eugeniusz 54MASTERSBYTÓWM-60+3M 5900:19:5400:41:0701:02:1701:23:2301:44:16.35+00:10:341:3637,4
60TRZCIŃSKI Kamil 105GDAŃSKM-3020M 6000:18:5800:40:5101:02:0201:23:1101:44:01.93+00:10:361:3637,5
61BLEJ Rafał 4GÓRAL POLICESZCZECINM-3021M 6100:19:5600:41:0101:02:1001:23:2001:44:10.92+00:10:361:3637,4
62TŁUSZCZAK Rafał 103HOTEL CZTERY BRZOZYGDYNIAM-4015M 6200:19:0100:39:3801:00:3901:22:1901:44:06.24+00:10:361:3637,5
63DENKIEWICZ Tomasz 24VIKING BIKE TEAMSZCZECINM-4016M 6300:18:5600:38:2401:00:2501:22:1901:44:10.02+00:10:371:3637,4
64CHRUT Ryszard 16DEBRZNOTEAMDEBRZNOM-5010M 6400:20:0600:41:0001:02:0801:23:1701:44:11.09+00:10:371:3637,4
65PINDERA Natalia 81VIKING BIKE TEAMSZCZECINK-40+1K 110010000:19:0600:38:3801:00:3501:22:3201:44:20.52+00:10:381:3637,4
66SZULC Arek Arbuz 121MARYCZ.COMKOSZALINM-4017M 6500:19:0800:39:4401:00:4701:22:2501:44:16.29+00:10:401:3637,4
67MAĆKOWSKI Bartosz 68KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNINŻNINM-2012M 6600:19:0500:40:1901:02:0901:23:1801:44:14.57+00:10:411:3637,4
68CHEŁSTOWSKI Mieszko 12ZTPL.CCSTARGARDM-3022M 67202000:19:5700:40:4901:01:5901:23:0901:44:17.65+00:10:531:3637,4
69BIAŁEK Robert 144SZCZECIN M-3023M 6800:21:1600:42:1301:03:3701:24:3201:45:33.72+00:12:031:3736,9
70CICHECKI Piotr 17STC STARGARDSTARGARDM-3024M 6900:18:5900:40:2001:02:0901:23:1901:45:41.33+00:12:031:3736,9
71STOSZKO Tomasz 232DZIWIRZYNO M-4018M 7000:20:1400:42:1401:03:3601:24:3201:45:59.78+00:12:291:3736,8
72WĘSIERSKI Szymon 142Velog GD GDAŃSK M-2013M 7100:21:0100:42:1301:03:3701:24:3301:46:00.64+00:12:301:3736,8
73BULMAN Bartosz 11LZKA WATAHA LĘBORKLĘBORKM-2014M 7200:20:0200:40:5501:02:5601:25:3001:48:00.54+00:14:311:3936,1
74MAJEWSKI Rafał 124Rowery MałgośkaKOSZALIN M-4019M 7300:19:0700:40:2401:02:1101:24:4101:48:15.42+00:14:351:3936,0
75WICZKOWSKI Maciej 119MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-3025M 7400:20:1200:41:0601:02:1501:24:4201:48:15.37+00:14:361:3936,0
76RYCHLEWSKA Iwona 88MOYA RACING TEAMKOŁOBRZEGK-301K 2808000:19:3200:40:5901:02:5501:25:3501:48:10.52+00:14:371:3936,1
77DROBNIK Mirosław 26POZNAŃM-4020M 7500:21:1900:42:4101:04:1801:26:3501:48:08.15+00:14:381:3936,1
78BIBLIW Marek 2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-4021M 7600:21:0200:42:3601:04:1501:26:3401:48:50.60+00:15:201:4035,8
79SZOTOWICZ Monika 96STC STARGARDSTARGARDK-40+2K 3656500:21:1400:42:4901:04:2901:26:4901:49:01.58+00:15:201:4035,8
80BOREK Daniel 5KOSZALINM-3026M 77Tak00:21:0900:42:2901:04:1101:26:3001:48:44.00+00:15:201:4035,9
81BAJ Krzysztof 129Cyklista Lipiany LIPIANY M-4022M 7800:21:1900:42:4301:04:2101:26:4101:48:57.08+00:15:231:4035,8
82LIPNIEWICZ Paweł 115Trzy Lipy KOSZALIN M-3027M 7900:21:1500:42:3201:04:1101:26:3201:48:46.98+00:15:231:4035,9
83RZEŹNIK Piotr 89GDAŃSKM-4023M 8000:21:0900:42:3101:04:1101:26:3001:48:49.22+00:15:241:4035,8
84SZYMAŃSKI Marek 99LKK NOWOWGARD72-200 NOWOGARDM-60+4M 8100:21:2100:42:4401:04:2401:26:4401:49:04.49+00:15:281:4035,8
85NICPOŃ Paweł 73KRTPOZNAŃM-3028M 8200:21:0300:42:4201:04:2101:26:4201:49:03.94+00:15:291:4035,8
86ŁAPUCHA Robert 63POZNAŃM-4024M 8300:21:1500:42:3801:04:1601:26:3501:48:58.76+00:15:291:4035,8
87KONDRACIUK Piotr 47RAJD FOR YOUR RIGHTKOSZALINM-4025M 8400:21:1100:42:3201:04:1201:26:3301:48:55.83+00:15:291:4035,8
88DYMECKI Jan 27EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMCZAPLINEKM-60+5M 8500:20:2000:42:1901:03:4301:26:4301:49:05.92+00:15:301:4035,8
89DEJNEKA Przemysław 23GDAŃSKM-4026M 8600:21:1600:42:3801:04:1701:26:3701:49:00.97+00:15:311:4035,8
90FIGARSKI Leszek 128KOSZALIN M-3029M 8700:19:0500:40:5801:03:0001:25:3401:50:55.13+00:17:221:4235,2
91ANDRZEJEWSKI Jacek 1GILICKI BIKEBENSHEIMM-4027M 8800:20:5400:42:2801:04:0901:26:2601:52:41.27+00:19:191:4434,6
92KOZIKOWSKI Tomasz 139Chaton Team Koszalin KOSZALIN M-4028M 8900:21:5900:44:3201:07:2201:31:2601:55:20.68+00:21:501:4633,8
93ZMUDZKI Jaroslaw 111LZKA WATAHA LEBORKLEBORKM-5011M 9000:21:1400:44:2101:07:2201:32:0901:55:42.11+00:22:131:4633,7
94LIS Grzegorz 62SIANÓWM-5012M 9100:21:1300:44:1801:07:1801:32:0501:55:39.05+00:22:141:4633,7
95JĘDRUSZCZAK Adrian 42NIEKŁONICEM-2015M 9200:22:0200:45:2401:08:4301:32:1401:55:36.43+00:22:141:4633,7
96BYCZYŃSKI Marek 279BYEarches ŻNIN M-5013M 9300:21:1400:44:1901:07:1901:31:2201:55:40.78+00:22:141:4633,7
97ROSZCZAK Mateusz 147M-3030M 9400:21:1700:44:2301:07:2301:32:0801:55:43.76+00:22:151:4633,7
98ŚCIESIŃSKA-ANDRZEJAK Miłka 101KTC KOŁOBRZEGSIEMYŚLK-40+3K 4505000:21:1400:42:3601:07:1801:32:0601:55:42.41+00:22:161:4633,7
99STRUMIŃSKI Rafał 95KOSPELKOSZALINM-4029M 9500:21:1500:44:1901:07:2201:32:0601:57:10.52+00:23:431:4833,3
100PAWŁOWSKI Grzegorz 200Marycz Team KOSZALIN M-4030M 9600:21:1100:44:1701:07:1901:32:0501:58:12.94+00:24:471:4933,0
101ELIASZ Paweł 28USTRONIE MORSKIEM-5014M 9700:21:1600:44:2601:07:2701:32:1101:58:19.04+00:24:481:4933,0
102TROSNIAK Piotr 104BIAŁOGARDM-4031M 9800:22:4000:46:1201:10:3101:35:4201:59:12.55+00:25:531:5032,7
103STOLTMAN Sławomir 93MARYCZ.COMBYTÓWM-4032M 9900:22:4000:46:1601:10:3401:35:4301:59:17.40+00:25:561:5032,7
104KARŁOWICZ Andrzej 44ZŁOTÓWM-60+6M 10000:22:4600:46:2001:10:4101:35:5101:59:21.79+00:25:561:5032,7
105POTKAŃSKA Zofia 84MOYA RACING TEAMPOLICEK-201K 5404000:22:4200:46:2001:10:4001:35:5102:00:07.55+00:26:411:5032,5
106BRZOZOWSKI Adam 8SUNDAYBIKERS KARLINOREDLINOM-5015M 10100:22:4300:46:1601:10:3801:35:5202:00:09.08+00:26:421:5032,5
107GRZECHOWIAK Sławomir 36KCYNIAM-5016M 10200:22:3400:46:2401:10:4401:35:5402:00:15.55+00:26:441:5132,4
108SZYDŁOWSKI Piotr 98KOSPELKOSZALINM-3031M 10300:22:4500:46:1401:10:3901:35:5002:00:15.70+00:26:521:5132,4
109CIEKLIŃSKI Jacek 18SUNDAYBIKERS KARLINOKARLINOM-3032M 10400:22:4200:46:1901:10:4101:35:5402:00:21.36+00:26:531:5132,4
110KOŚCIELNIAK Damian 48NERO TEAMGDAŃSKM-3033M 10500:22:3500:46:1101:10:3101:35:4402:00:14.36+00:26:541:5032,4
111ZAWISZA Agnieszka 127KOSZALINK-302K 600:22:4200:46:1501:10:3601:35:4802:00:39.32+00:27:181:5132,3
112CHODOR Izabela 15MARYCZ SPORTKOSZALINK-40+4K 7303000:22:4300:46:1401:10:3601:35:4802:00:40.12+00:27:181:5132,3
113ZYŚKO Paweł 113MARYCZ SPORTKOSZALINM-4033M 10600:22:5900:46:3001:10:4901:36:0302:01:02.97+00:27:241:5132,2
114JANKOWSKI Piotr 40DĘBLINM-2016M 107Tak00:21:2500:46:1701:10:3901:35:5002:02:04.95+00:28:361:5231,9
115KOŚCIELNIAK Robert 49NERO TEAMKOSZALINM-5017M 10800:23:3300:48:5601:14:4601:41:0502:08:03.24+00:34:431:5830,5
116WASIAK Piotr 107ZAKON PŁONĄCEJ SZOSYPOZNAŃM-2017M 10900:24:1600:49:4601:16:3501:42:2302:07:53.76+00:34:431:5830,5
117KOZŁOWSKI Marek 53KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNINŻNINM-4034M 11000:24:3300:50:0401:16:5301:42:3902:08:29.34+00:35:021:5830,4
118RYBIŃSKI Radosław 87ŚWINOUJŚCIEM-3034M 11100:23:3600:49:3201:16:5001:42:3602:08:24.84+00:35:021:5830,4
119MACIEJEWSKA Karolina 65KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNINŻNINK-40+5K 85500:24:3200:50:0401:16:5401:42:4002:08:30.87+00:35:031:5830,4
120WLEKLIŃSKI Szymon 109ZAKON PŁONĄCEJ SZOSYPOZNAŃM-2018M 11200:24:1600:49:4601:16:3701:42:2302:09:17.29+00:36:061:5930,2
121ZIELIŃSKA Magdalena 259Mazurskie ZółwieWARSZAWAK-303K 9101000:23:3400:49:0601:14:4801:43:3902:14:15.29+00:40:542:0329,1
122SENIUK Bartosz 90KOSZALINM-3035M 11300:22:4900:48:3601:16:3701:45:4502:14:47.86+00:41:152:0428,9
123KUR Iwona 56ARKA 1 STARGARDSTARGARDK-304K 10Tak151500:23:0100:50:0001:16:5101:44:1502:14:40.11+00:41:162:0429,0
124PAWŁOWSKI Eryk 79BONINM-3036M 11400:22:2000:46:3101:13:5901:43:2602:16:03.93+00:42:292:0528,7
125SZYDŁOWSKI Filip 131STCSTARGARD M-2019M 11500:18:5900:46:3101:19:0101:44:2202:16:35.03+00:42:592:0628,6
126ŚCIBOR Dariusz 100ŚWIESZYNOM-4035M 11600:23:4700:50:3801:18:0501:46:5702:16:38.48+00:43:132:0628,5
127JUSZCZAK Krzysztof 43KOSZALINM-60+7M 11700:24:2800:50:3201:18:0301:46:5202:16:45.49+00:43:242:0628,5
128MISIEK Przemek 69KOSZALINM-3037M 11800:25:2800:53:2301:21:3501:50:1202:20:17.43+00:47:052:0927,8
129OSOBNIAK Ryszard 75KOSZALINM-60+8M 11900:24:4200:51:0101:19:5901:49:5202:20:45.46+00:47:232:0927,7
130BUDZIŃSKI Paweł 10DRUŻYNA SZPIKU/KĘPKA NA TRASIEKONIKOWOM-4036M 120Tak00:27:1600:54:4801:22:5101:51:4002:20:42.75+00:47:242:0927,7
131KOZIEŁ Paweł 122Team Rabino RABINO M-OPEN4M 12100:27:1700:54:4901:22:5101:51:4202:21:05.71+00:47:472:1027,6
132KWIATKOWSKI Piotr 57KOSZALINM-2020M 12200:24:2100:53:2001:23:5801:55:0002:26:35.66+00:53:112:1526,6
133SIKORA Krzysztof 91MASTERSPYRZYCEM-60+9M 123Tak00:27:3100:56:5701:26:0401:54:1502:26:37.29+00:53:122:1526,6
134GRZYWACZ Tomasz 37KOSZALINM-4037M 12400:25:1100:54:3501:24:5901:55:29+00:40:042:1327,0
135KESIK Marta 45WARSZAWAK-305K 1100:26:5100:56:0601:25:5401:57:18+00:42:032:1526,6
136CHOJNACKI Bartosz 281KOSZALINM-4038M 12500:19:0400:37:5300:57:45+00:01:231:2840,5
137PLESIEWICZ Janusz 82WALCZM-60+10M 126Tak00:23:4800:52:0501:21:13+00:25:082:0428,8
138CHRZANOWSKI Sławomir 152M-OPEN5M 12700:19:0300:38:14+00:00:211:2840,8
139OSTROWSKI Marek 145Borat POZNAŃ M-5018M 128   
Niesklasyfikowani
DQGRYGOWSKI Hubert 35RSC BAŁTYK REWAL - SPECTRUM BIKENOWOGARDM-206500:18:53 DQ00:37:44 DQ00:56:13 DQ01:14:53 DQ01:33:14.75 DQ0:0041,8
DNCZŁOTY Wojciech 125Lauridsen SolutionsKOSZALIN M-3000:22:4100:44:01  
GONERA Artur 33STC STARGARDSZCZECINM-4002:10:59  
SKRZYPEK Marcin 126KOSZALIN M-3000:29:10 DNF01:02:51 DNF01:37:32 DNF02:13:05 DNF DNF--
JANCZYSZYN Paweł 38KOSZALINM-4000:24:17 DNF00:50:22 DNF01:17:51 DNF DNF DNF--
Znaleziono 144 wynik(ów)