VELO BALTIC - MAXI - 64KM - KOŃCOWA
Velo Baltic - Klasyfikacja końcowa
Organizator : Stowarzyszenie Kolarzy Zawodowych w Polsce
Data : 2021-06-27
Miejsce : Polska
Dystans : 64 km
Zgłoszonych : 271
Wystartowało : 271
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 271
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Połczyn Zdrój | Białogard | Szczecinek | Koszalin | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMundurowiPołczyn ZdrójBiałogardSzczecinekKoszalinSuma
punktów
       
1PINDERA Natalia 150VIKINGBIKETEAMSZCZECINK-OPEN1K 1100080080010003600
2RYCHLEWSKA Iwona 157MOYA RACING TEAMKOŁOBRZEGK-OPEN2K 280010005758003175
3KONRADOWSKI Michal 113PROTOUR RACING TEAMSZCZECINM-OPEN1M 110003256754752475
4PITUCH Sławomir 187ROMET FACTORY TEAMBYTÓWM-OPEN2M 26756754006752425
5POPŁAWSKI Jakub 152BIKEUUPGDAŃSKM-OPEN3M 3225100010001752400
6CHODOR Martyna 85MARYCZ TEAMKOSZALINK-OPEN3K 367567547501825
7ŚCIESIŃSKA-ANDRZEJAK Miłka 169KTC KOŁOBRZEGSIEMYŚLK-OPEN4K 43254752755751650
8JANIC Łukasz 98STC STARGARDNOWOGARDM-OPEN4M 44751505753251525
9SZOTOWICZ Monika 49STC STARGARDSTARGARDK-OPEN5K 5006756751350
10CHODOR Izabela 55MARYCZ SPORTKOSZALINK-OPEN6K 62754001753251175
11KALINOWSKI Rafał 185PROTOUR RACING TEAMSZCZECINM-OPEN5M 50858002751160
12FELISIAK Andrzej 118UKS RATUSZ MASZEWOGOLENIÓWM-OPEN6M 6575005751150
13POTKAŃSKA Zofia 169Moya Racing TeamPOLICEK-OPEN7K 740002254751100
14RUTA-KORYTOWSKA Karolina 17MOTIV HOME TEAMSWARZĘDZK-OPEN8K 800100001000
14MŁYŃSKI Sebastian 143BYTÓW M-OPEN7M 700010001000
16OLESZCZUK Bartłomiej 139RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TEAMŻYTELKOWOM-OPEN8M 80800030830
17CZAJKOWSKI Waldemar 89DANIELO SPORTSWEARSTARGARDM-OPEN9M 97022547530800
17PAWEŁCZAK Bartłomiej 197KOPERNIK TORUŃSKI PIERNIKTORUŃM-OPEN9M 9Tak800000800
19MODRZYŃSKI Jacek 157KOLARZ.PLPIŁAM-OPEN11M 1132503250650
20KACZMAREK Julia 109ZGRUPKA TEAMKOMORNIKIK-OPEN9K 9057500575
20BURZYCH Przemysław 79PRO TOUR RACING TEAMPOLICEM-OPEN12M 12057500575
20PIEPER Agnieszka 162KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKK-OPEN9K 9575000575
23BŁAŻEJEWSKI Michał 73ASE TREK GDYNIAGDYNIAM-OPEN13M 13047500475
23SZULC Paulina 181Girlpower.CCPOZNAŃK-OPEN11K 11475000475
25MOMOT Przemysław 134ZWIFT TEAM PLGOLENIÓWM-OPEN14M 146040000460
26PIEPRZ Mateusz 149UKS RATUSZ MASZEWOMODRZEWIEM-OPEN15M 15275500105430
26ADAMSKI Bartosz 67KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKKRĘPA KASZUBSKAM-OPEN15M 154003000430
28GRABARSKI Mateusz 103VELOGDGDAŃSKM-OPEN17M 17175175550405
29HARBACEWICZ Małgorzata 95JF DUET GOLENIÓWSTARGARDK-OPEN12K 12004000400
29DĄBROWSKI Kamil 22GÓRAL POLICEPOLICEM-OPEN18M 18000400400
29ZAWISZA Agnieszka 127KOSZALINK-OPEN12K 12000400400
32CHMIELEWSKI Maciej 84STC STARGARDSTARGARDM-OPEN19M 19Tak012517540340
33KONOWALŁÓW Dominika 44POZNANK-OPEN14K 14003250325
34PRZYBYŁEK Grzegorz 153JF DUET GOLENIÓWGRYFICEM-OPEN20M 20Tak0275030305
35HARBACEWICZ Franciszek 94JF DUET GOLENIÓWGOLENIÓWM-OPEN21M 21002750275
35MACIEJEWSKA Karolina 65KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNINŻNINK-OPEN15K 15000275275
37HERCKE Michał 88GK STGSTAROGARD GDAŃSKIM-OPEN22M 22002250225
37ZIELIŃSKA Magdalena 259Mazurskie ZółwieWARSZAWAK-OPEN16K 16000225225
37ZUGAJ Jan 112RSC BAŁTYK REWAL - SPECTRUMBIKENOWOGARDM-OPEN22M 22000225225
40KISŁY Kamil 110MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKIMYŚLIBÓRZM-OPEN24M 241057500180
41SZARYCZ Artur 85JEŻYCZKIM-OPEN25M 25001750175
41KUR Iwona 56ARKA 1 STARGARDSTARGARDK-OPEN17K 17Tak000175175
43LATAŃSKI Radosław 142Toyota Kawisbike MTB SłupskKUSICEM-OPEN26M 26850085170
44ŁOSOWSKI Piotr 127KOSZALINM-OPEN27M 2725254065155
45ŻYCKI Paweł 31PREFABETBYTÓWM-OPEN28M 28150000150
45JACH Adrian 118Activejet Warszawa WARSZAWA M-OPEN28M 28000150150
47KOŁAKOWSKI Marcin 69KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-OPEN30M 30Tak4060040140
47MACIEJEWSKI Rafał 128SZOSA ŻNINŻNINM-OPEN30M 3015406025140
49ŻYWICKI Paweł 110PrefabetM-OPEN32M 32001250125
49KRASIŃSKI Łukasz 31Niezrzeszony SZCZECINM-OPEN32M 32000125125
51BOJKO Daniel 74RSV GÜTERSLOHBOCHUMM-OPEN34M 34010500105
51GRZYBOWSKI Karol 125Kolarz.plPIŁAM-OPEN34M 34Tak400650105
51KOSZAREK Józef 100STC STARGARDSTARGARDM-OPEN34M 34001050105
54ĆMIEL Artur 51BIALOGARDM-OPEN37M 375520025100
55CHOJNACKI Bartosz 86KOSZALINM-OPEN38M 3806530095
55MACIEJEWSKI Sławomir 105KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-OPEN38M 382025252595
57ZŁOTY Wojciech 181KOSZALINM-OPEN40M 40303030090
57MUCHA Piotr 136RSC BAŁTYK REWAL -SPECTRUMBIKELĘDZINM-OPEN40M 40020403090
59KUZYNIN Jacek 122PROTOUR RACING TEAMSZCZECINM-OPEN42M 4265200085
59OŚMIANA Adam 143KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNINSARBINOWO DRUGIEM-OPEN42M 422015252585
59LIPIŃSKI Slawomir 16MASTERS GRYFICENOWOGARDM-OPEN42M 42Tak0085085
59BROŻYNA Maksymilian 50UKS SPORTOWIEC PIŁADEBRZNOM-OPEN42M 4200701585
63TACIAK Marek 170PIŁAM-OPEN46M 46253002580
64KOZŁOWSKI Eugeniusz 116MASTERSBYTÓWM-OPEN47M 47040251075
64SZCZYGIEŁ Marek 27JF DUET SPECTRUM BIKEGOLENIÓWM-OPEN47M 477500075
64PRZYBYLSKI Bartłomiej 51BOSCO TEAM PIŁAPIŁAM-OPEN47M 470075075
64BAJ Paweł 130STC, Cyklista Lipiany LIPIANY M-OPEN47M 470007575
68CHMIELEWSKI Piotr 83STC STARGARDSTARGARDM-OPEN51M 51Tak0700070
68GELLERT Rafal 101ZGRUPKA TEAMPOZNAŃM-OPEN51M 51202030070
68LEDZION Krzysztof 123RSC BAŁTYK REWAL - SPECTRUMBIKETRZEBIATÓWM-OPEN51M 51Tak020401070
68JELENIEWSKI Filip 41RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAMPODANINM-OPEN51M 510007070
72ZYŚKO Paweł 182MARYCZ SPORTKOSZALINM-OPEN55M 55252020368
73GÓRSKI Maciej 66KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-OPEN56M 56252002065
73WIŚNIEWSKI Paweł 189VeloGdGDAŃSKM-OPEN56M 5640002565
75PAWEŁCZAK Marcin 78ZJEDZ MOJE GACIE -BYDGOSZCZM-OPEN58M 580006060
76BĄCZKOWSKI Maciej 72POLONIA BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-OPEN59M 590550055
76SIWAK Jakub 65BYEARCHESŻNINM-OPEN59M 5903025055
76TŁUSZCZAK Rafał 171HOTEL CZTERY BRZOZYGDYNIAM-OPEN59M 5925520555
76KOTOWICZ Piotr 33PPTERM SZCZECINSZCZECINM-OPEN59M 5930002555
76STELMASZYŃSKI David 92STC STARGARDSTARGARDM-OPEN59M 590005555
81OSSES Filip 140ZGRUPKA TEAMPOZNAŃM-OPEN64M 6402502550
81KURZYP Andrzej 121SZCZECINM-OPEN64M 6402525050
81MŁYNARCZUK Bolesław 133JF DUETRACIMIERZM-OPEN64M 64201020050
81CHEŁSTOWSKI Mieszko 81ZTPL.CCSTARGARDM-OPEN64M 6420520550
81SZULC Arek Arbuz 167MARYCZ TEAMKOSZALINM-OPEN64M 6425520050
81ARCIMOWICZ Piotr 102AZS Politechnika GdańskaUSTKAM-OPEN64M 645000050
81WANTA Łukasz 25DRUTEXBYTÓWM-OPEN64M 640050050
88ZACZEK Szymon 179MASTERS GRYFICENOWOGARDM-OPEN71M 71201001545
88MAĆKOWSKI Bartosz 129KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNINŻNINM-OPEN71M 7110525545
88DYMECKI Jan 96EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMCZAPLINEKM-OPEN71M 7120515545
88SAMOL Gerard 107BIKE2DOORKOŁOBRZEGM-OPEN71M 7100252045
92OSTROWSKI Marek 142BORANTPOZNANM-OPEN75M 750400040
92ZYWICKI Paweł 183PREFABETSTUDZIENICEM-OPEN75M 750400040
92MAĆKOWIAK Piotr 61DRUTEXBYTÓWM-OPEN75M 7501502540
92MICHOŃSKI Paweł 132TOYOTA KAWISBIKE SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN75M 7530100040
92KŁOSIŃSKI Miron 133FTI Racing TeamPOZNAŃM-OPEN75M 754000040
92REŃSKI Krzysztof 170VIKIN Bike TeamKLĘPCZEWOM-OPEN75M 754000040
92JASIONEK Tadeusz 91JF DUET GOLENIÓWPRZYTOCZNAM-OPEN75M 750040040
92FRĄTCZAK Patryk 30STC STARGARDSTARGARDM-OPEN75M 750004040
100PLASKATY Szymon 64BYEARCHESŻNINM-OPEN83M 83Tak01025035
100MARCINIAK Andrzej 131RYBCZYŃSKI-BIKESREMMERS TEAMPOZNAŃM-OPEN83M 8320510035
100RZEŹNIK Piotr 159GDAŃSKM-OPEN83M 8315510535
103KOSZAREK Jozef 114STC STARGARDSTARGRADM-OPEN86M 860300030
103BOREK Daniel 76KOSZALINM-OPEN86M 86Tak10510530
103PARASZCZAK Aleksander 146STC STARGARDWĘGORZYNOM-OPEN86M 860525030
103KWIATKOWSKI Tomasz 32SPEKTRUM BIKENOWOGARDM-OPEN86M 863000030
103CHLAŚCIAK Tomasz 107WARSZAWAM-OPEN86M 863000030
103OKUPNIAK Jakub 41GDAŃSKM-OPEN86M 860030030
103KACZAŁA Zbigniew 102Rowery Turowski TeamSZCZECINM-OPEN86M 860030030
103SERAFIN Rafał 117Rowery Turowskie Team GRYFINOM-OPEN86M 860003030
111KOTOWIK Piotr 174PP TEAM SZCZECINSZCZECINM-OPEN94M 940250025
111PAJER Tomasz 144LTM MASTERS TEAMGDYNIAM-OPEN94M 940250025
111PAJER Artur 145LTM MASTERS TEAMGRUDZIĄDZM-OPEN94M 940250025
111NAZOREK Krzysztof 137STC STARGARDSTARGARDM-OPEN94M 940250025
111DUDZICZ Marcin 95BIAŁOGARDM-OPEN94M 940250025
111SKRZYPEK Marcin 162CX POLICEPOLICEM-OPEN94M 940250025
111CHRUT Ryszard 87DEBRZNO TEAMDEBRZNOM-OPEN94M 940200525
111RYBAKOWICZ Marek 156KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-OPEN94M 940520025
111DEJNEKA Przemysław 91GDAŃSKM-OPEN94M 941550525
111SERGIEL Damian 175POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-OPEN94M 942500025
111WENTA Krzysztof 187KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKBOŻEPOLE WIELKIEM-OPEN94M 942500025
111KOZŁOWSKI Sławomir 138MastersBYTÓWM-OPEN94M 942500025
111STANKIEWICZ Tomasz 178STC StargardSTARGARDM-OPEN94M 942500025
111POPŁAWSKI Tadeusz 167Bike U UpGDAŃSKM-OPEN94M 9410015025
111FLORCZAK Bogusław 97JF DUET GOLENIÓWCHOSZCZNOM-OPEN94M 940025025
111GRABIŃSKI Michał 120KOSZALIN M-OPEN94M 940002525
127ELJASIK Piotr 125SZCZECINM-OPEN110M 1100200020
127NOVAK Oleksandr 138LEW LĘBORKLĘBORKM-OPEN110M 1100200020
127FIGARSKI Leszek 178KOSZALINM-OPEN110M 1100515020
127KONDRACIUK Piotr 112RAJD FOR YOUR RIGHTKOSZALINM-OPEN110M 110555520
127WEGNER Kamil 186KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-OPEN110M 110Tak2000020
127SZYSZKA Marcin 199 BIKE TO DOORKOŁOBRZEGM-OPEN110M 1102000020
127JĘDRUSZCZAK Adrian 126NIEKŁONICEM-OPEN110M 1101500520
127CHOJKE Wojciech 76JACACOACHGDYNIAM-OPEN110M 1100020020
127SZWAŁEK Piotr 79DARŁOWODARŁOWOM-OPEN110M 1100020020
127JANKOWSKI Krzysztof 185GK GRYF TCZEWTCZEWM-OPEN110M 1100020020
127SZKOŁUDA Zbigniew 96JF DUET GOLENIÓWOSOWOM-OPEN110M 1100020020
127WRZECIONOWSKI Marek 233JAMNO M-OPEN110M 1100002020
127ARTUR Schaefer 146Borat POZNAŃ M-OPEN110M 1100002020
127BANACH Szymon 148Atak Sport Gliwice GLIWICE M-OPEN110M 1100002020
127KRÓL Miłosz 55STC STARGARDSTARGARDM-OPEN110M 1100002020
127SZWARC Jakub 97GDAŃSKM-OPEN110M 1100002020
127MRÓWCZYŃSKI Grzegorz 137Zgrupka Team POZNAŃ M-OPEN110M 1100002020
144PAWŁOWSKI Eryk 147BONINM-OPEN127M 127535316
144JUSZCZAK Krzysztof 108KOSZALINM-OPEN127M 127535316
146WASZAK Krzysztof 175STC STARGARDSTARGARDM-OPEN129M 1290150015
146CHMIELEWSKI Łukasz 82MOCNO W PRAWO TEAMGOLUB-DOBRZYŃM-OPEN129M 129Tak0150015
146JANIAK Sławek 106ZGRUPKA TEAMPOZNAŃM-OPEN129M 1290150015
146WOJCZAK Krzysztof 1773 FALE TEAMSŁUPSKM-OPEN129M 129Tak1050015
146BORYSIEWICZ Ryszard 77DZIKI KOSZALINKOSZALINM-OPEN129M 129555015
146BYCZYŃSKI Marek 62BYEARCHES ŻNINŻNINM-OPEN129M 129555015
146SZANOL Gerard 198BIKE TO DOORKOŁOBRZEGM-OPEN129M 1291500015
146STOLTMAN Sławomir 179Marycz.comBYTÓWM-OPEN129M 129505515
146WIECZOREK Wojciech 119SRS SzczecinekSZCZECINEKM-OPEN129M 1290015015
146ZIMNY Adrian 62MOYA RACING TEAMSTOBNOM-OPEN129M 129Tak0015015
146BUDNIK Marcin 9KOSZALINM-OPEN129M 129Tak0001515
146CHMIELIŃSKI Piotr 14ROTMANKAM-OPEN129M 1290001515
146GELLERT Rafał 32ZGRUPKA TEAMPOZNAŃM-OPEN129M 1290001515
159GRZECHOWIAK Sławomir 104KCYNIAM-OPEN142M 142550313
159PLESIEWICZ Janusz 151WALCZM-OPEN142M 142Tak535013
161BOLEWSKI Adrian 75GOLUB-DOBRZYŃM-OPEN144M 144Tak0100010
161LIPIAN Tomasz 126POŁCZYN-ZDRÓJM-OPEN144M 144550010
161SZYMAŃSKI Marek 168LKK NOWOGARDNOWOGARDM-OPEN144M 144050510
161BYCZYŃSKI Wojciech 63BYEARCHES ŻNINŻNINM-OPEN144M 144055010
161LEWANDOWSKI Jacek 124ZONA TAPETYSTARY BOREKM-OPEN144M 144550010
161ĆMIEL Adam 90BIAŁOGARDM-OPEN144M 144550010
161ANIOŁKOWSKI Leszek 60POŁCZYN ZDRÓJM-OPEN144M 144550010
161PAWŁOWSKI Grzegorz 186MARYCZ TEAMMIELNOM-OPEN144M 144550010
161GAJ Marcin 119JF Duet GoleniówSZCZECINM-OPEN144M 1441000010
161BIBLIW Marek 35KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM-OPEN144M 144500510
161NICPOŃ Paweł 159KRTPOZNAŃM-OPEN144M 144500510
161DOMAGAŁA Daniel 114PYRZYCEM-OPEN144M 144505010
161RUSEK Robert 53MOYA RACING TEAMSZCZECINM-OPEN144M 1440010010
161HEMPEREK Marcin 166SRS SzczecinekSZCZECINEKM-OPEN144M 1440010010
161BLADOWSKI Roman 3DUET GOLENIÓWGDAŃSKM-OPEN144M 1440001010
161TRZCIŃSKI Kamil 105GDAŃSKM-OPEN144M 1440001010
161CZARNECKI Jarek 150Shimano PolskaKALISZ M-OPEN144M 1440001010
178DZWONNIK Ryszard 97GRYFICEM-OPEN161M 16103508
178KOZŁOWSKI Marek 139Klub Sportowy Szosa ŻninŻNINM-OPEN161M 16150038
178SIKORA Krzysztof 176MastersPYRZYCEM-OPEN161M 161Tak50038
178KARŁOWICZ Andrzej 60BRAKZŁOTÓWM-OPEN161M 16100538
182CIEKLIŃSKI Jacek 88SUNDAYBIKERS KARLINOKARLINOM-OPEN165M 16503036
182BRZOZOWSKI Adam 78SUNDAYBIKERS KARLINOREDLINOM-OPEN165M 16503036
184ZAWADZIŃSKI Przemysław 180KOSZALINM-OPEN167M 16705005
184CEBULAK Dariusz 80AT AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-OPEN167M 16705005
184MATERKO Szymon 107MARYCZ TEAMBIAŁOGARDM-OPEN167M 16705005
184VAN ES Emiel 172LEBORKM-OPEN167M 16705005
184WIECZOREK Jarosław 184KOSZALINM-OPEN167M 16705005
184MALAK Waldemar 130MROZBIKEWIĘCBORKM-OPEN167M 16705005
184FILIPIAK Łukasz 99POZNAŃM-OPEN167M 16705005
184DOMASŁAWSKI Jan 93BTC ORZEŁ BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-OPEN167M 16705005
184OSTROCHALSKI Bartlomiej 141KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKKRĘPA KASZUBSKAM-OPEN167M 16705005
184KRAWIEC Paweł 118CEWICEM-OPEN167M 16705005
184VAN ES Dirk 173LEW LEBORKNOWA WIES LĘBORSKAM-OPEN167M 16705005
184BARAŃSKI Bogusław 71LĘBORKM-OPEN167M 16705005
184WILCZYNSKI Michal 176LEBORKM-OPEN167M 16705005
184DUBICKI Ireneusz 94MISTRAL LĘBORKLĘBORKM-OPEN167M 16705005
184MORAWSKI Adam 135SZCZECINM-OPEN167M 16705005
184SADOWSKI Jakub 174BARWICEM-OPEN167M 16750005
184KRZEWIŃSKI Mariusz 140KSW KoszalinKOSZALINM-OPEN167M 16750005
184KOZŁOWSKI Tomasz 200ROWERY MAŁGOŚKAKOSZALINM-OPEN167M 16750005
184KACZOR Jarosław 129ZŁOCIENIECM-OPEN167M 16750005
184BORDOSZEWSKI Grzegorz 103DYGOWOM-OPEN167M 16750005
184POLGUJ Piotr 166parkrun szczeccinekSZCZECINEKM-OPEN167M 16750005
184JUCHNIEWICZ Henryk 127Team CoV 227STARGARDM-OPEN167M 16750005
184PLONDER Marcin 165KOSZALINM-OPEN167M 16750005
184MACIEJAK Sebastian 117JAANBIKESNOWE BIELICEM-OPEN167M 16700505
184NOWAK Marcin 115JAANBIKESPIŁAM-OPEN167M 16700505
184AMBROZIEWICZ Mariusz 116JAANBIKESKOŁOBRZEGM-OPEN167M 16700505
184PETA Andrzej 34MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-OPEN167M 16700505
184JARZYŃSKI Dariusz 42ŁOBEZM-OPEN167M 16700505
184LIPIŃSKI Paweł 45SZCZECINM-OPEN167M 16700505
184KLUSEK Tomasz 47KAMIEŃ POMORSKIM-OPEN167M 16700505
184STODOLNIK Mariusz 109ATLASWROCŁAWM-OPEN167M 16700505
184SAPOWSKI Jakub 120SRS SzczecinekSZCZECINEKM-OPEN167M 16700505
184WYKA Andrzej 24GRAVEL ON THE RUNGDYNIAM-OPEN167M 16700505
184KLEINSZMID Tomasz 28BIAŁY BÓRM-OPEN167M 16700505
184DUDEK Kacper 48MOYA RACING TEAMWARZYMICEM-OPEN167M 16700505
184KOWALCZYK Jerzy 55KS SZOSA ŻNINŻNINM-OPEN167M 16700505
184MAZUREK Piotr 56KAMIEŃ POMORSKIM-OPEN167M 16700505
184DWULIT Dariusz 57MTS HAMER/ JRG PSP MIASTKOMIASTKOM-OPEN167M 167Tak00505
184SIWAK Krzysztof 68BYEARCHESŻNINM-OPEN167M 16700505
184DUSZA Damian 72GOŁAŃCZ POMORSKAM-OPEN167M 16700505
184KOWALIK Marcin 75SMARUJ NA TRENING TEAMKOCZAŁAM-OPEN167M 16700505
184PASZKIEWICZ Sławomir 98JF DUET GOLNIOWCHSZCZNOM-OPEN167M 16700505
184BLEJ Rafał 4GÓRAL POLICESZCZECINM-OPEN167M 16700055
184BULMAN Bartosz 11LZKA WATAHA LĘBORKLĘBORKM-OPEN167M 16700055
184CICHECKI Piotr 17STC STARGARDSTARGARDM-OPEN167M 16700055
184STOSZKO Tomasz 232DZIWIRZYNO M-OPEN167M 16700055
184ROSZCZAK Mateusz 147M-OPEN167M 16700055
184WĘSIERSKI Szymon 142Velog GD GDAŃSK M-OPEN167M 16700055
184DENKIEWICZ Tomasz 24VIKING BIKE TEAMSZCZECINM-OPEN167M 16700055
184STRUMIŃSKI Rafał 95KOSPELKOSZALINM-OPEN167M 16700055
184TROSNIAK Piotr 104BIAŁOGARDM-OPEN167M 16700055
184MAJEWSKI Rafał 124Rowery MałgośkaKOSZALIN M-OPEN167M 16700055
184BAJ Krzysztof 129Cyklista Lipiany LIPIANY M-OPEN167M 16700055
184BIAŁEK Robert 144SZCZECIN M-OPEN167M 16700055
184WICZKOWSKI Maciej 119MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-OPEN167M 16700055
184DROBNIK Mirosław 26POZNAŃM-OPEN167M 16700055
184LIPNIEWICZ Paweł 115Trzy Lipy KOSZALIN M-OPEN167M 16700055
184ŁAPUCHA Robert 63POZNAŃM-OPEN167M 16700055
184ANDRZEJEWSKI Jacek 1GILICKI BIKEBENSHEIMM-OPEN167M 16700055
184KOZIKOWSKI Tomasz 139Chaton Team Koszalin KOSZALIN M-OPEN167M 16700055
184ZMUDZKI Jaroslaw 111LZKA WATAHA LEBORKLEBORKM-OPEN167M 16700055
184LIS Grzegorz 62SIANÓWM-OPEN167M 16700055
184ELIASZ Paweł 28USTRONIE MORSKIEM-OPEN167M 16700055
247KRAWIEC Piotr 117CEWICEM-OPEN230M 23003003
247RZEPA Maciej 158GDYNIAM-OPEN230M 23003003
247SAWINSKI Krzysztof 155SZCZECINM-OPEN230M 23003003
247KUBISZ Mateusz 120KOŁOBRZEGM-OPEN230M 23003003
247MAZURKIEWICZ Seweryn 24BIAŁOGARDM-OPEN230M 23003003
247SOBKOWIAK Ireneusz 163KARLINOM-OPEN230M 23003003
247SKORUPIŃSKI Arkadiusz 161KOŁOBRZEGM-OPEN230M 23003003
247KRUSZYNA Krzysztof 119WROCŁAWM-OPEN230M 23003003
247MATYSIAK Kamil 54KOSZALINM-OPEN230M 23003003
247OSOBNIAK Ryszard 75KOSZALINM-OPEN230M 23000033
247JANKOWSKI Piotr 40DĘBLINM-OPEN230M 230Tak00033
247KOŚCIELNIAK Damian 48NERO TEAMGDAŃSKM-OPEN230M 23000033
247SZYDŁOWSKI Piotr 98KOSPELKOSZALINM-OPEN230M 23000033
247KOŚCIELNIAK Robert 49NERO TEAMKOSZALINM-OPEN230M 23000033
247WASIAK Piotr 107ZAKON PŁONĄCEJ SZOSYPOZNAŃM-OPEN230M 23000033
247RYBIŃSKI Radosław 87ŚWINOUJŚCIEM-OPEN230M 23000033
247WLEKLIŃSKI Szymon 109ZAKON PŁONĄCEJ SZOSYPOZNAŃM-OPEN230M 23000033
247SENIUK Bartosz 90KOSZALINM-OPEN230M 23000033
247SZYDŁOWSKI Filip 131STCSTARGARD M-OPEN230M 23000033
247ŚCIBOR Dariusz 100ŚWIESZYNOM-OPEN230M 23000033
247MISIEK Przemek 69KOSZALINM-OPEN230M 23000033
247BUDZIŃSKI Paweł 10DRUŻYNA SZPIKU/KĘPKA NA TRASIEKONIKOWOM-OPEN230M 230Tak00033
247KOZIEŁ Paweł 122Team Rabino RABINO M-OPEN230M 23000033
247KWIATKOWSKI Piotr 57KOSZALINM-OPEN230M 23000033
Niesklasyfikowani
GONERA Artur 102STC STARGARDSZCZECINM-OPEN12540400205
Znaleziono 271 wynik(ów)