VELO BALTIC SZCZECINEK - MINI - 16KM
Velo Baltic Szczecinek
Organizator : Fundacja Promowania Sportu
Data : 2021-08-22
Miejsce : Szczecinek
Dystans : 17 km
Zgłoszonych : 42
Wystartowało : 40
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
17km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DEUS Grzegorz 181SZCZECINEKM-OPEN1M 100:29:22.55 1:4334,7
2BRZESKI Łukasz 182MARKOS SPORT TEAMŁUPAWAM-OPEN2M 200:29:22.63+00:00:001:4334,7
3SZYMAŃSKI Marek 26LKK NOWOGARDNOWOGARDM-OPEN3M 300:29:22.78+00:00:001:4334,7
4SYNORADZKI Adam 176TOYOTA KAWISBIKE MTB SŁUPSKSTARNICEM-OPEN4M 400:29:22.97+00:00:001:4334,7
5MIELCZAREK Krzysztof 184SRS SzczecinekSZCZECINEKM-OPEN5M 500:29:23.21+00:00:001:4334,7
6ŚWITAŁA Kacper 174BOBOLICEM-181M 600:29:24.84+00:00:021:4334,7
7KEGEL Tomasz 186POZNAŃM-OPEN6M 700:29:26.85+00:00:041:4334,7
8SOBOK Krzysiek 158NIEDZIELNA SETKASWARZĘDZM-OPEN7M 800:29:40.28+00:00:171:4434,4
9WALKUSZ Piotr 162KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKSIERAKOWICEM-OPEN8M 900:31:43.37+00:02:201:5132,2
10CHWIAŁKOWSKI Romuald 153CHWIAŁKOWSKI TEAMMACHLINYM-OPEN9M 1000:31:43.75+00:02:211:5132,2
11FOLTYNIEWICZ Hanna 189MKP SzczecinekSZCZECINEKK-181K 100:31:46.31+00:02:231:5232,1
12HOLTYNIEWICZ Maciej 188SZCZECINEKM-OPEN10M 1100:31:46.75+00:02:241:5232,1
13DONAJ Krzysztof 180MARKOS SPORT TEAMSŁUPSKM-OPEN11M 1200:32:02.24+00:02:391:5331,8
14KOTARSKI Konrad 159FORZA ŚWIDWINŚWIDWINM-OPEN12M 1300:32:34.13+00:03:111:5431,3
15TARGOŃSKI Krzysztof 168ZŁOCIENIECM-OPEN13M 1400:32:59.17+00:03:361:5630,9
16LIPCZEWSKA Justyna 192SZCZECINEKK-OPEN1K 200:32:59.24+00:03:361:5630,9
17KOZŁOWSKA Olga 187Klub Sportowy Szosa ŻninŻNINK-OPEN2K 300:33:08.88+00:03:461:5630,8
18LEDZION Ewa 169RSC BAŁTYK REWAL- SPECTRUMBIKETRZEBIATÓWK-OPEN3K 400:33:16.63+00:03:541:5730,7
19ŻMIJEWSKI Wojciech 160MJT SERWIS SPORT TEAMSŁUPSKM-OPEN14M 1500:33:34.39+00:04:111:5830,4
20LANGE Piotr 156MANOWOM-OPEN15M 1600:33:35.87+00:04:131:5830,4
21OSOBNIAK Ryszard 161KOSZALINM-OPEN16M 1700:33:46.66+00:04:241:5930,2
22KUBAT Krzysztof 172PIŁAM-OPEN17M 1800:33:47.94+00:04:251:5930,2
23GLINIECKI Mirosław 151TEATR STOP KOSZALINKOSZALINM-OPEN18M 1900:34:25.17+00:05:022:0129,6
24MATYSIAK Kamil 175KOSZALINM-OPEN19M 2000:36:03.72+00:06:412:0728,3
25LEONCZYK Adrian 167FORZA ŚWIDWINŚWIDWINM-OPEN20M 2100:36:14.59+00:06:522:0728,2
26LANGE Wiesław 155GLINKAM-OPEN21M 2200:37:20.77+00:07:582:1127,3
27ŻOŁĄDKIEWICZ Magdalena 191CZARNEK-OPEN4K 500:37:45.08+00:08:222:1327,0
28RYSZCZYŃSKI Jacek 173SZCZECINEKM-OPEN22M 2300:38:43.99+00:09:212:1626,3
29KUBAT Marek 163ZŁOCIENIECM-OPEN23M 2400:39:01.87+00:09:392:1726,1
30ADAMCZYK Tomek 164KOSZALINM-OPEN24M 2500:39:03.72+00:09:412:1726,1
31ADAMCZYK Natalia 165KOSZALINK-OPEN5K 600:39:05.31+00:09:422:1726,1
32MAKSELON Maciej 193SZCZECINEKM-OPEN25M 2600:40:00.82+00:10:382:2125,5
33LACH-KUBAT Renata 152JK FITNESS & GYMZŁOCIENIECK-OPEN6K 700:41:10.96+00:11:482:2524,8
34GŁÓWKA Danuta 170POŁCZYN ZDRÓJK-OPEN7K 800:41:24.27+00:12:012:2624,6
35GŁÓWKA Piotr 171POŁCZYN ZDRÓJM-OPEN26M 2700:41:25.25+00:12:022:2624,6
36KARMELITA Lech 179POŁCZYN-ZDRÓJM-OPEN27M 2800:41:38.07+00:12:152:2624,5
37MAŁKOWSKI Paweł 177GRYFICEM-OPEN28M 2900:42:19.05+00:12:562:2924,1
38DYNOWSKA Małgorzata 183POZNAŃK-OPEN8K 900:43:04.95+00:13:422:3223,7
39KARMELITA Małgorzata 178POŁCZYN-ZDRÓJK-OPEN9K 1000:43:30.27+00:14:072:3323,4
40CHATŁAS Piotr 86ZIEMIA DARŁOWSKADARŁOWOM-OPEN29M 3000:49:17.16+00:19:542:5320,7
Znaleziono 40 wynik(ów)