VERTICAL SGS 1,5KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Karłów
Dystans:
1.5 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
73
Wystartowało:
68
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
68
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_SGS
1.4km
Czas
netto
1.442km
Czas
brutto
1.442km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BRÝDL Pavel 43TRUTNOVOPEN1M 100:00:0200:08:0200:08:08.2000:08:10.25 5:3810.6
2SADZIK Robert 35NEOPROFILBARDOOPEN2M 200:00:0200:08:14.8000:08:16.85+00:00:065:4310.5
3KRUPA Marcin 23NOWA RUDAOPEN3M 300:00:0200:08:4200:08:45.5500:08:48.15+00:00:376:059.9
4BALWIERCZAK Piotr 73RMT TEAMWROCŁAW OPEN4M 400:00:0300:08:46.7500:08:49.85+00:00:396:059.9
5MAZURKIEWICZ Jerzy 72Night Runners Wrocław WROCŁAWOPEN5M 500:00:0200:08:47.6000:08:50.45+00:00:406:069.8
6SAMOSENEK Tomasz 17Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAOPEN6M 600:00:0300:09:22.4500:09:25.45+00:01:156:309.2
7LASKOWSKI Marian 64Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAOPEN7M 700:00:0300:09:30.5000:09:34.30+00:01:246:369.1
8CIEPŁY Maciej 33WROCŁAWOPEN8M 800:00:0300:09:53.1500:09:56.25+00:01:466:518.7
9PIKUL Piotr 59OPEN9M 900:00:0200:09:54.8500:09:57.40+00:01:476:538.7
10HOŁYST Andrzej 1Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAOPEN10M 1000:00:0300:09:57.4500:10:01.15+00:01:506:558.7
11ZAŁUSTOWICZ Maciej 20WROCLAWOPEN11M 1100:00:0300:09:59.0500:10:02.90+00:01:526:558.7
12SZCZUREK Paweł 22SRC TeamBRZEGOPEN12M 1200:00:0000:10:23.0000:10:23.00+00:02:127:128.3
13HETMAŃSKI Filip 11KUDOWAZDRÓJOPEN13M 1300:00:0400:10:23.1000:10:27.55+00:02:177:128.3
14CZELEJ Rafał 32BIEGAJĄCY ŚwidnikŚWIDNIKOPEN14M 1400:00:0400:10:25.5000:10:29.50+00:02:197:148.3
15PYREK Krzysztof 541 RBLogWAŁCZOPEN15M 1500:00:0300:10:37.7000:10:40.80+00:02:307:228.1
16KOWALCZYK Paweł 7KĘCKIE HARPAGANYKĘTYOPEN16M 1600:00:0200:10:41.0000:10:43.25+00:02:337:258.1
17CECUŁA Andrzej 34GŁOGÓWOPEN17M 1700:00:0200:10:55.9500:10:58.45+00:02:487:357.9
18GAWRON Bartłomiej 42POLSKA NOWA WIEŚOPEN18M 1800:00:0500:10:53.5000:10:58.85+00:02:487:337.9
19LAZAROWICZ Krzysztof 26PACZKÓWOPEN19M 1900:00:0500:11:09.8000:11:15.35+00:03:057:457.7
20KADŁUBOWSKI Piotr 74Kotwica BrzegBRZEGOPEN20M 2000:00:0300:11:12.2500:11:15.65+00:03:057:467.7
21DROBCZYNSKI Bartosz 50Puszczyk BukowySZCZECINOPEN21M 2100:00:0500:11:12.5000:11:18.20+00:03:077:477.7
22WALA Patryk 14ZAŁOGA GÓRSKAZABKOWICE SLASKIEOPEN22M 2200:00:0400:11:21.7500:11:25.75+00:03:157:527.6
23CHORZĘPA Adam 9WOLANY 126OPEN23M 2300:00:0400:11:24.6000:11:28.90+00:03:187:557.6
24LEŚNIEWSKA Justyna 5Aktywna Nowa RudaRADKÓWOPEN KOBIET1K 100:00:0300:11:26.2500:11:29.25+00:03:197:567.6
25ZIMNY Tomasz 39SZCZECINOPEN24M 2400:00:0600:11:24.8000:11:30.95+00:03:207:557.6
26TONDER Filip 21POZNAŃOPEN25M 2500:00:0600:11:24.4500:11:31.25+00:03:217:557.6
27NOWAK Michał 8Drużyna SzpikuPOZNAŃOPEN26M 2600:00:0700:11:30.3500:11:37.40+00:03:277:597.5
28RESPONDEK Dariusz 38WROCŁAWOPEN27M 2700:00:0400:11:47.1500:11:51.55+00:03:418:107.3
29KUBIAK Karolina 16excaliburWEJHEROWOOPEN KOBIET2K 200:00:0400:11:56.1000:12:00.60+00:03:508:177.2
30MAZIAREK Adela 12NIEMODLINOPEN KOBIET3K 300:00:0300:12:08.2500:12:12.10+00:04:018:267.1
31ADAMCZYK Wojciech 44West Coast Runners CyprusKRAKÓWOPEN28M 2800:00:0400:12:11.2500:12:16.20+00:04:058:287.1
32CZARNIECKI Daniel 40TiEPOLANICA-ZDRÓJOPEN29M 2900:00:0500:12:17.4500:12:22.70+00:04:128:317
33BŁAUCIAK Ewa 65Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW OPEN KOBIET4K 400:00:0300:12:20.2000:12:23.60+00:04:138:337
34GRZESIAK Rafał 31GŁOGÓWOPEN30M 3000:00:0300:12:21.7500:12:24.75+00:04:148:347
35GAŁASZKIEWICZ Grzegorz 51Lindon TeamZŁOTNOOPEN31M 3100:00:0700:12:18.0000:12:25.20+00:04:148:327
36MAZIAREK Michał 3NIEMODLINOPEN32M 3200:00:0400:12:25.8000:12:30.10+00:04:198:386.9
37UGOREK Kornel 67GORZÓW OPEN33M 3300:00:0500:12:25.4500:12:31.20+00:04:208:386.9
38KOSIN Aleksander 62OPEN34M 3400:00:0600:12:25.0500:12:31.50+00:04:218:377
39UGOREK Jarosław 66GORZÓW OPEN35M 3500:00:0600:12:27.1000:12:33.10+00:04:228:386.9
40MAZIAKOWSKA Agnieszka 41TiEPOLANICA-ZDRÓJOPEN KOBIET5K 500:00:0400:12:30.2500:12:35.05+00:04:248:416.9
41DĄBROWSKA Natalia 4Bieg OpolskiOPOLEOPEN KOBIET6K 600:00:0300:12:41.3500:12:45.05+00:04:348:496.8
42KOSIN Paweł 61OPEN36M 3600:00:0600:12:48.3000:12:54.75+00:04:448:536.8
43ZADROŻNY Szymon 56Wataha WałczWAŁCZOPEN37M 3700:00:0600:12:53.0500:12:59.95+00:04:498:566.7
44KORNAŚ Marcin 18Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEOPEN38M 3800:00:0400:13:07.1000:13:11.30+00:05:019:066.6
45RUTKOWSKA Anna 57Wataha WałczWAŁCZOPEN KOBIET7K 700:00:0700:13:14.5000:13:21.75+00:05:119:116.5
46NASARZEWSKA Joanna 45West Coast Runners CyprusSTRYKÓWOPEN KOBIET8K 800:00:0400:13:17.2000:13:21.90+00:05:119:136.5
47GONTARCZYK Dawid 36GDYNIAOPEN39M 3900:00:0800:13:34.3500:13:42.55+00:05:329:256.4
48SIEMIERNIK Tymoteusz 63KOSTRZYNOPEN40M 4000:00:0500:14:02.3000:14:07.35+00:05:579:446.2
49SIEMIERNIK Dariusz 28TYMOKOSTRZYN NAD ODRĄOPEN41M 4100:00:0500:14:04.9000:14:10.15+00:05:599:466.1
50PYREK Iwona 55WAŁCZOPEN KOBIET9K 900:00:0600:14:06.4000:14:13.15+00:06:029:486.1
51FEDOROWICZ Jowita 75Kotwica BrzegBRZEGOPEN KOBIET10K 1000:00:0600:14:09.4500:14:16.35+00:06:069:506.1
52KRAWIEC Piotr 19Kotwica BrzegŻŁOBIZNAOPEN42M 4200:00:0500:14:12.3500:14:18.20+00:06:079:526.1
53WACHOWSKA Katarzyna 10Smok TrójgłowyPOZNAŃOPEN KOBIET11K 1100:00:0000:14:48.0000:14:48.00+00:06:3710:165.8
54URBANOWICZ Agnieszka 48ELBLĄGOPEN KOBIET12K 1200:00:0700:14:48.6500:14:56.40+00:06:4610:175.8
55WARGANOWSKA Anna 15KUDOWA ZDRÓJOPEN KOBIET13K 1300:00:0500:15:26.5500:15:32.15+00:07:2110:435.6
56PAWELEC Mariusz 13Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJOPEN43M 4300:00:0500:15:26.7500:15:32.30+00:07:2210:435.6
57PERKA Barbara 30Bieg Opolski , Załoga GórskaPROSZKÓWOPEN KOBIET14K 1400:00:0400:15:28.7500:15:32.85+00:07:2210:445.6
58NIEZGÓDKA Sylwia 37Załoga GórskaWROCŁAWOPEN KOBIET15K 1500:00:0000:15:53.0000:15:53.00+00:07:4211:015.4
59KRUPA Daniel 70Stargard ja się nie ścigamSTARGARDOPEN44M 4400:00:0800:16:00.6500:16:08.65+00:07:5811:065.4
60KWIATKOWSKA Julita 68Stargard. ja się nie ścigamSTARGARD OPEN KOBIET16K 1600:00:0700:16:05.2000:16:12.85+00:08:0211:105.4
61STAŃCZYK Sławomir 69Stargard ja się nie ścigam STARGARD OPEN45M 4500:00:0800:16:05.3000:16:13.35+00:08:0311:105.4
62OLESZEK Krzysztof 71Stargard. ja się nie ścigamSTARGARDOPEN46M 4600:00:0800:16:05.2000:16:13.50+00:08:0311:105.4
63NOWICKA - GAŁASZKIWICZ Katarzyna 52Lindon TeamZŁOTNOOPEN KOBIET17K 1700:00:0800:17:07.7500:17:16.45+00:09:0611:535
64KÓŁKIEWICZ Agnieszka 47GRODZISK MAZ.OPEN KOBIET18K 1800:00:0700:17:47.0000:17:54.70+00:09:4412:204.9
65NIERADA Adrianna 6KATOWICEOPEN KOBIET19K 1900:00:0700:18:52.7000:19:00.15+00:10:4913:064.6
66DZIĘCIOŁ Żanteta 27KUŹNIA RACIBORSKAOPEN KOBIET20K 2000:00:0600:19:09.6000:19:15.80+00:11:0513:174.5
67MIREK Waldemar 29Cze -MIKUŹNIA RACIBORSKAOPEN47M 4700:00:0600:19:10.4000:19:16.60+00:11:0613:184.5
68MARGAS Jan 46MeerCaTeaMPROSZOWICEOPEN48M 4800:00:0000:25:59.0000:25:59.00+00:17:4818:023.3
Znaleziono 68 wynik(ów)