VI BIEG CENTAURA W BIAŁYM BORZE

Organizator/ Organizer:
Gmina Biały Bór
Data/ Date:
2018-09-22
Miejsce/ Place:
Biały Bór
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
108
Wystartowało/ Started:
101
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
101
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Biały Bór | M-Biały Bór | K16-29 | M16-29 | K30-44 | M30-44 | K45+ | M45-54 | M55+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIÓDMIAK Igor 81MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM16-291M 100:36:45.40 3:4016.3
2WIRKUS Łukasz 92SZCZECINEKM30-441M 200:36:53.55+00:00:083:4116.3
3WITKOWSKI Mateusz 80JW 1223KOSZALINM16-292M 300:37:00.40+00:00:153:4216.2
4HOFFMAN Aleksander 14PRECON POLSKAJASTROWIEM45-541M 400:37:40.85+00:00:553:4615.9
5SZYMAŃSKI Sylwester 78ULKS BARWICESZCZECINEKM45-542M 500:38:16.45+00:01:313:4915.7
6DZIUBA Piotr 77100 BATALION ŁĄCZNOŚCIOKONEKM30-442M 600:39:13.30+00:02:273:5515.3
7GUZOWSKI Dariusz 11CARRY PETFOOD TRZEBIELINO/ TALEX BORZYTUCHOMTRZEBIELINOM45-543M 700:39:45.25+00:02:593:5815.1
8PERLIK Tomasz 79MIASTKOM16-293M 800:40:01.00+00:03:154:0015
9GUZOWSKI Denis 12DENIS GUZOWSKI PRAWIE JAK HERMESTRZEBIELINOM16-294M 900:40:04.60+00:03:194:0015
10KOWALSKI Mirosław 23SZCZECINECKIE BRACTWO BIEGOWESZCZECINEKM45-544M 1000:40:40.15+00:03:544:0414.8
11GAWEŁ Ireneusz 9POŁCZYN-ZDRÓJM30-443M 1100:41:03.70+00:04:184:0614.6
12WIRKUS Antonina 91SZCZECINEKK30-441K 100:41:22.95+00:04:374:0814.5
13WOJTALIK Łukasz 60POŁCZYN ZDRÓJM30-444M 1200:41:29.70+00:04:444:0814.5
14WITKIEWICZ Eryk 59BIAŁOGARDM30-445M 1300:41:32.85+00:04:474:0914.4
15WARDĘGA Mateusz 76ULKS BARWICEBARWICEM16-295M 1400:42:23.90+00:05:384:1414.2
16ŁĄCKA Barbara 107MKS CHOJNICECHOJNICEK30-442K 200:42:34.50+00:05:494:1514.1
17SZWAJCZEWSKI Bartłomiej 67KALISKAM16-296M 1500:43:24.45+00:06:394:2013.8
18KUŚNIERZ Paweł 69DYMINEKM16-297M 1600:43:29.75+00:06:444:2013.8
19WITKIEWICZ Magdalena 85BIAŁOGARDK30-443K 300:43:35.80+00:06:504:2113.8
20KRUKOWSKI Adam 24DRZONOWOM30-446M 1700:43:45.15+00:06:594:2213.7
21POCHRANOWICZ Aleksandra 70MKL SZCZECINEKBIAŁY BÓRK16-291K 400:43:48.30+00:07:024:2213.7
22OPIELA Paweł 627 PRO/SIÓDMIAK TRIATHLON TEAMSŁOSINKOM16-298M 1800:44:42.75+00:07:574:2813.4
23KUŚNIERZ Mateusz 64DYMINEKM16-299M 1900:44:56.90+00:08:114:2913.4
24CIROCKI Mateusz 5KREATIVSPORTLĘBORKM16-2910M 2000:45:02.15+00:08:164:3013.3
25PICK Tomasz 40DEAF KOSZALINKOSZALINM45-545M 2100:45:11.60+00:08:264:3113.3
26JAKIMIEC Tadeusz 105HUSARIA RAC TIMSZCZECINEKM45-546M 2200:45:34.15+00:08:484:3313.2
27WERNER Kamila 57SZCZECINEKK30-444K 500:45:44.00+00:08:584:3413.1
28ROMANOWSKI Przemysław 46TEAMBIEGOWYSZCZECINEKSZCZECINEKM30-447M 2300:45:44.70+00:08:594:3413.1
29DOMAŃSKI Andrzej 66KALISKAM30-448M 2400:47:06.45+00:10:214:4212.7
30KONKEL Agnieszka 20KOSZALINK30-445K 600:47:46.70+00:11:014:4612.6
31LEWANDOWSKI Bogdan 25MKL SZCZECINEKMARCELINM16-2911M 2500:47:50.80+00:11:054:4712.5
32PSUJEK Seweryn 65STARZNOM30-449M 2600:48:00.40+00:11:154:4812.5
33WYDRYCH Mateusz 98TRANSLIDERMIASTKOM30-4410M 2700:48:11.00+00:11:254:4912.5
34TACZALSKI Tomasz 55SKI-TEAM SZCZECINSZCZECINM45-547M 2800:48:36.25+00:11:504:5112.3
35RADOMSKI Heronim 44SOKÓŁ WYCZECHYCZARNEM55+1M 2900:48:36.40+00:11:514:5112.3
36RUDNIK Jerzy 100FLORIANCHOJNICEM55+2M 3000:49:08.70+00:12:234:5412.2
37KOWALCZYK Seweryn 22TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM16-2912M 3100:49:20.20+00:12:344:5612.2
38STACHOWIAK Ryszard 49BIAŁOGARDM55+3M 3200:49:34.85+00:12:494:5712.1
39MAKSELON Anna 99SZCZECINEKK30-446K 700:49:40.90+00:12:554:5812.1
40WILKOWSKI Krzysztof 58ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-4411M 3300:49:53.50+00:13:084:5912
41PELA Dariusz 37TORUŃ MULTISPORT TEAMTORUŃM30-4412M 3400:49:55.90+00:13:104:5912
42MAKSELON Maciej 101SZCZECINEKM30-4413M 3500:49:59.85+00:13:144:5912
43KAŹMIERCZAK Cezary 17SKI-TEAM-SZCZECINSZCZECINM45-548M 3600:50:16.40+00:13:315:0111.9
44ROKUSZEWSKI Paweł 45JRG MIASTKOKOŁTKIM16-2913M 3700:50:19.00+00:13:335:0111.9
45WARDĘGA Angelika 75ULKS BARWICEBARWICEK16-292K 800:50:22.95+00:13:375:0211.9
46PUŚCIAN Krzysztof 43SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM30-4414M 3800:50:32.70+00:13:475:0311.9
47NIKIEL Adrian 33SĘPOLNO WIELKIEM16-2914M 3900:51:01.10+00:14:155:0611.8
48HALSKI Waldemar 13SKI-TEAM-SZCZECINSZCZECINM45-549M 4000:51:08.65+00:14:235:0611.7
49POLGUJ Piotr Roman 41PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM55+4M 4100:51:18.70+00:14:335:0711.7
50KRUKOWSKA Magdalena 63DOJLIDY BIAŁYSTOKDRZONOWOK30-447K 900:51:23.55+00:14:385:0811.7
51KUCHARSKI Przemysław 95TRANSLIDERMIASTKOM30-4415M 4200:51:50.30+00:15:045:1111.6
52DRĄŻKOWSKI Tomasz 8MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKM16-2915M 4300:53:02.45+00:16:175:1811.3
53JANKOWSKI Mariusz 16SZCZECINEKM30-4416M 4400:53:21.35+00:16:355:2011.2
54RUDNIK Tomasz 47MIASTKOM30-4417M 4500:53:39.60+00:16:545:2111.2
55CYWIŃSKA Agnieszka 6MTS HAMERMIASTKOK30-448K 1000:53:56.00+00:17:105:2311.1
56JURCZYŃSKI Łukasz 97TRANSLIDERMIASTKOM16-2916M 4600:54:07.45+00:17:225:2411.1
57NITA Wiesław 34VILLAGE PUNK RUNPIECEWOM45-5410M 4700:54:39.25+00:17:535:2711
58MAŁYSZEWICZ Andrzej 28BIAŁY BÓRM45-5411M 4800:56:17.20+00:19:315:3710.7
59KUCHARSKA Ewa 96WĘGORZYNOK30-449K 1100:56:19.50+00:19:345:3710.7
60ZWIRDOWSKI Andrzej 61MIASTKOM30-4418M 4900:56:24.65+00:19:395:3810.6
61KONKEL Łukasz 21KOSZALINM30-4419M 5000:56:27.05+00:19:415:3810.6
62RUSIELIK Robert 48AMICUS ARSZCZECINM55+5M 5100:56:55.70+00:20:105:4110.5
63KULESZYŃSKI Jacek 103PENTATHLONSZCZECINEKM30-4420M 5200:57:20.00+00:20:345:4410.5
64MĄDRZYK Magda 31NIESIŁOWOK16-293K 1200:57:33.90+00:20:485:4510.4
65WAJDA Waldemar 56BORNE NIEGABORNE SULINOWOM30-4421M 5300:57:35.40+00:20:505:4510.4
66SZYSZKOWSKI Tomasz 54KOSZALINM30-4422M 5400:57:40.50+00:20:555:4610.4
67ROKITA Emilia 87CZARNEK16-294K 1300:57:50.35+00:21:045:4710.4
68PELA Oliwia 38MLK TORUŃŁUBIANKAK16-295K 1400:57:54.65+00:21:095:4710.4
69BAŃKA Marcin 1SZCZECINEKM30-4423M 5500:58:04.25+00:21:185:4810.3
70STERCZEWSKA Agata 51SZCZECINEKK30-4410K 1500:59:12.30+00:22:265:5510.1
71ORLIKOWSKI Robert 36POŁCZYNPOŁCZYN-ZDRÓJM30-4424M 5600:59:30.15+00:22:445:5710.1
72PIASZCZYŃSKA Magdalena 39BIAŁY BÓRK30-4411K 1600:59:47.35+00:23:015:5810
73NITA Katarzyna 35VILLAGE PUNK RUNPIECEWOK45+1K 1701:00:01.25+00:23:156:0010
74PRZEDNÓWEK Mariola 42CZARNEK16-296K 1801:00:09.65+00:23:246:0010
75SUPROŃ Izabela 52BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK30-4412K 1901:00:17.75+00:23:326:0110
76CHYBIŃSKA Agnieszka 4CZARNEK30-4413K 2001:02:25.10+00:25:396:149.6
77SAŁAPATA Andrzej 102JEZIERZYCEM30-4425M 5701:02:49.80+00:26:046:169.6
78SZYMAŃSKI Marcin 90MIERZYNM30-4426M 5801:02:59.50+00:26:146:179.5
79KAŹMIERCZAK Piotr 18SKI-TEAM SZCZECINMIERZYNM45-5412M 5901:03:42.40+00:26:576:229.4
80DEPTUŁA-BILL Bożena 7BORNE BIEGABORNE SULINOWOK30-4414K 2101:06:28.80+00:29:436:389
81BILL Łukasz 3BORNE BIEGABORNE SULINOWOM30-4427M 6001:06:28.95+00:29:436:389
82MAŁYSZEWICZ Teresa 27BIAŁY BÓRK45+2K 2201:06:41.30+00:29:556:409
83RUDNICKA Mariola 89SZCZECINEKK30-4415K 2301:07:33.45+00:30:486:458.9
84KLATT Arnold 19SKI-TEAM-SZCZECINSZCZECINM45-5413M 6101:10:50.85+00:34:057:058.5
85KORCZAK Robert 73AMICUS ARBARLINEKM55+6M 6201:15:03.50+00:38:187:308
86MAŁYSZEWICZ Tomasz 29#TEAMDKMSBIAŁY BÓRM16-2917M 6301:15:21.45+00:38:367:328
87STAŚ Adrianna 50BIAŁAK16-297K 2401:17:06.45+00:40:217:427.8
88KORYBSKA Aleksandra 71BIAŁY BÓRK45+3K 2501:31:01.50+00:54:169:066.6
89ŻUCHLIŃSKI Bogdan 83BIAŁY BÓRM30-4428M 6401:33:55.80+00:57:109:236.4
90KAŁUŻA Iwona 86BIAŁY BÓRK45+4K 2601:34:40.80+00:57:559:286.3
91SMULCZAK Zenobia 72BIAŁY BÓRK45+5K 2701:38:06.70+01:01:219:486.1
92SZKOŁUDA Marzena 82BIAŁY BÓRK45+6K 2801:39:50.55+01:03:059:596
93ŻUCHLIŃSKA Magdalena 84BIAŁY BÓRK30-4416K 2901:39:50.60+01:03:059:596
94RAJMERT Magdalena 68BIAŁY BÓRK30-4417K 3001:43:03.45+01:06:1810:185.8
95DOBRZAŃSKA Anna 108NORDIC WALKING NA RECEPTĘLIMOWOK30-4418K 3101:43:03.75+01:06:1810:185.8
96KRUKOWSKA Anna 74DRZONOWOK45+7K 3201:43:04.55+01:06:1910:185.8
97WALAWKO Eugenia 104BIAŁY BÓRK45+8K 3301:48:52.45+01:12:0710:535.5
98MAJEWSKA Ewa 106BIAŁY BÓRK45+9K 3401:53:38.00+01:16:5211:215.3
99PANKAU Karolina 93CZŁUCHÓWK16-298K 3501:59:58.35+01:23:1211:595
100CZEBOTAR Irena 94BIAŁY BÓRK45+10K 3602:00:00.20+01:23:1412:005
101PIASZCZYŃSKI Maciej 88BIAŁY BÓRM30-4429M 6502:00:01.50+01:23:1612:005
Znaleziono 101 wynik(ów)