VI BIEG LĄDUJ NA OSOWEJ

Organizator:
Stowarzyszenie Klub Sportowy Olimpia Osowa
Data:
2019-09-22
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
165
Wystartowało:
147
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
147
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KĄKOL Kacper 44BIEGOWY ŚWIRGDYNIAM-201M 100:34:42.78 3:2817.3
2RAKOCZY Marcin 110ŻÓRAWSKI TEAMGDYNIAM-202M 200:35:20.63+00:00:373:3217
3KLONOWSKI Marcin 49LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM-301M 300:36:39.01+00:01:563:3916.4
4MAKOWSKI Paweł 76BIKE U UP, AWET PLUSGDAŃSKM-302M 400:38:07.07+00:03:243:4815.7
5MAZUREK Michał 79GDAŃSKM-303M 500:39:20.02+00:04:373:5615.3
6GLEBOV Dmitri 155M-401M 600:39:35.32+00:04:523:5715.2
7PIKUL Grzegorz 96O-SOWA BIEGAGDAŃSKM-304M 700:39:59.00+00:05:163:5915
8MUZA Marcin 87MGS LAW RUN TEAM / OIRP GDAŃSKBANINOM-305M 800:40:17.76+00:05:344:0114.9
9KULPACZYŃSKI Patryk 61GOGGLE PAE TEAMGDAŃSKM-402M 900:40:24.82+00:05:424:0214.9
10KLEKOTKO Fabian 48TRIEAGELSGDANSKM-403M 1000:40:42.25+00:05:594:0414.7
11POĆWIARDOWSKI Maciej 161GDAŃSKM-203M 1100:40:54.90+00:06:124:0514.7
12WALDOWSKI Roman 131GDAŃSKM-306M 1200:41:46.26+00:07:034:1014.4
13KUNDO Rafał 62GDAŃSKM-204M 1300:42:04.36+00:07:214:1214.3
14MIKLUKHIN Denis 153VertikalM-307M 1400:42:04.59+00:07:214:1214.3
15BARANOWSKA-TRZASKO Aleksandra 6GDYNIAK-401K 100:42:07.00+00:07:244:1214.2
16KOZŁÓW Wojciech 57LKS ZANTYR SZTUMGDAŃSKM-501M 1500:42:16.90+00:07:344:1314.2
17WERNER Irek 135OSOWA BIEGAŚWIECIEM-308M 1600:42:21.82+00:07:394:1414.2
18OLEKSIEWICZ Tomasz 163Tick TeamGDAŃSKM-404M 1700:42:31.69+00:07:484:1514.1
19PAZIK Dariusz 92RUNEDARUMIAM-205M 1800:42:56.51+00:08:134:1714
20JACHIMOWICZ Bartosz 39GDAŃSKM-309M 1900:43:01.13+00:08:184:1813.9
21LIDZBARSKI Marcin 68W LIDZBARSKICH SIŁACHWASZCZYNOM-3010M 2000:43:01.61+00:08:184:1813.9
22PERGOŁ Bogusław 166GPECGDAŃSKM-405M 2100:43:06.30+00:08:234:1813.9
23KIRYLUK Patrycja 46GDYNIAK-201K 200:43:09.23+00:08:264:1913.9
24PASZTALENIEC Władysław 151TRĄBKI WIELKIEM-406M 2200:43:13.37+00:08:304:1913.9
25DYMOWSKI Artur 24JABŁOŃSKI TEAMGDAŃSKM-407M 2300:43:15.76+00:08:324:1913.9
26BANACH Jakub 5GDAŃSKM-206M 2400:43:46.84+00:09:044:2213.7
27MARCHEWKA Emil 77LKS ZANTYR SZTUMGDAŃSKM-3011M 2500:44:28.65+00:09:454:2613.5
28PAŁKA Stanisław 158GDAŃSKM-502M 2600:45:06.30+00:10:234:3013.3
29TRIEBWASSER Jacek 127GDANSKM-503M 2700:45:39.91+00:10:574:3413.1
30GARSZTKA Dominik 27GDAŃSKM-408M 2800:45:45.10+00:11:024:3413.1
31GARSZTKA Mateusz 28BORKOWOM-3012M 2900:45:45.39+00:11:024:3413.1
32PĘŚKO Michał 94GDAŃSKM-409M 3000:45:49.17+00:11:064:3413.1
33HERZBERG Przemysław 36TORUŃM-3013M 3100:45:55.13+00:11:124:3513.1
34LULIS Zbigniew 71OSOWA BIEGAGDAŃSKM-504M 3200:45:56.68+00:11:134:3513.1
35ROGOCZ Maciej 112ROGALE Z DOLINYROZTOKIGDYNIAM-4010M 3300:45:57.98+00:11:154:3513.1
36GAJEWSKI Krzysztof Teofor 26TAKA RYBAGDAŃSKM-4011M 3400:46:07.29+00:11:244:3613
37GIARO Marcin 29GDAŃSKM-4012M 3500:46:19.91+00:11:374:3713
38GRZESIK Wojciech 35BANINOM-3014M 3600:46:21.58+00:11:384:3812.9
39RADOSŁAW Szlas 109KUJAWSCY RUNNERSTUCHOMM-4013M 3700:46:24.49+00:11:414:3812.9
40SIEKANOWICZ Paweł 115NOWY ŚWIATM-4014M 3800:46:28.75+00:11:454:3812.9
41CHRUSTOWSKI Krzysztof 16GDAŃSKM-3015M 3900:46:51.33+00:12:084:4112.8
42SOBKÓW Adam 116BHMW_GDYNIAGDYNIAM-505M 4000:47:31.54+00:12:484:4512.6
43WYSOCKI Dariusz 1407 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGDAŃSKM-3016M 4100:47:37.67+00:12:544:4512.6
44PĘKAŁA Piotr 93KOSZALINM-4015M 4200:47:53.82+00:13:114:4712.5
45BIAŁA Beata 9GDAŃSKK-501K 300:47:55.86+00:13:134:4712.5
46ŁUKASZEWICZ Sylwia 74O-SOWA BIEGAGDAŃSKK-402K 400:48:34.74+00:13:514:5112.3
47MORAWEK Arkadiusz 83GDAŃSKM-4016M 4300:48:54.38+00:14:114:5312.3
48ZAJĄC Piotr 142PARKRUN /RUMIARUMIAM-3017M 4400:49:03.21+00:14:204:5412.2
49MICHALAK Konrad 81GRACJA&ALICJA 3MIASTOGDYNIAM-3018M 4500:49:09.27+00:14:264:5412.2
50WIŚNIEWSKA Ewa 137PARKRUN RUMIARUMIAK-403K 500:49:12.44+00:14:294:5512.2
51SZPAKIEWICZ Maciej 119GDAŃSKM-4017M 4600:49:17.61+00:14:344:5512.2
52TUSZYŃSKI Maciek 128OSAKAGDAŃSKM-4018M 4700:49:17.97+00:14:354:5512.2
53SZUBARTOWICZ Marek 120GDYNIAM-3019M 4800:49:30.24+00:14:474:5712.1
54KOSAŁKA Łukasz 52OSOWA BIEGAGDAŃSKM-3020M 4900:49:44.89+00:15:024:5812.1
55WÓJCIK Małgorzata 138O-SOWA BIEGAGDAŃSKK-404K 600:49:54.08+00:15:114:5912
56WAŚKIEWICZ Łukasz 167GDAŃSKM-3021M 5000:49:57.85+00:15:154:5912
57NESSI Agnieszka 89OSOWA BIEGAGDAŃSKK-301K 700:50:02.56+00:15:195:0012
58SZUFARSKI Przemysław 156SzufaryGDAŃSKM-3022M 5100:50:10.65+00:15:275:0112
59KNITTER Bartosz 50GDAŃSKM-3023M 5200:50:13.27+00:15:305:0111.9
60LATOSIŃSKI Jacek 66O-SOWA BIEGAGDAŃSKM-3024M 5300:50:14.65+00:15:315:0111.9
61MROCZEK Sylwia 84PARKRUN RUMIARUMIAK-405K 800:50:19.48+00:15:365:0211.9
62ŁĘCKI Krzysztof 72K(R)OPKA TEAMŻYRARDÓWM-207M 5400:50:19.69+00:15:365:0211.9
63KWIDZIŃSKI Piotr 64GDAŃSKM-4019M 5500:50:25.16+00:15:425:0211.9
64CHAJDUKOWSKI Marek 15SOPOTM-506M 5600:50:45.94+00:16:035:0411.8
65OSOWSKI Maciej 91VEGE RUNNERSGDYNIAM-507M 5700:50:55.64+00:16:125:0511.8
66PIERZGALSKI Tomasz 95OSOWA BIEGAGDAŃSKM-3025M 5800:50:57.14+00:16:145:0511.8
67MYŚLIWIEC Kamil 88GDAŃSKM-3026M 5900:51:26.05+00:16:435:0811.7
68PORTEE Jacek 101O-SOWABIEGACHWASZCZYNOM-508M 6000:51:34.00+00:16:515:0911.6
69PODJASKI Andrzej 99GDAŃSKM-3027M 6100:51:34.52+00:16:515:0911.6
70WAŻNY Karol 134RADA MIASTA GDAŃSKAGDAŃSKM-3028M 6200:51:36.18+00:16:535:0911.6
71HIPNER Marcin 38SPOT PSZCZYNABABICEM-3029M 6300:51:36.41+00:16:535:0911.6
72SZAMOCKI Kacper 117GDAŃSKM-3030M 6400:52:02.23+00:17:195:1211.5
73KACZMAREK Krzysztof 41OSOWA BIEGAGDAŃSKM-4020M 6500:52:03.60+00:17:205:1211.5
74ANISOWICZ Norbert 4GDYNIAM-208M 6600:52:03.72+00:17:205:1211.5
75PŁACHTA Jacek 98GDAŃSKM-4021M 6700:52:24.54+00:17:415:1411.4
76WRÓBEL Artur 147GDAŃSKM-4022M 6800:52:26.06+00:17:435:1411.4
77SZUMSKA Żaneta 122GDANSKK-302K 900:52:32.32+00:17:495:1511.4
78WRÓBLEWSKA Beata 139O-SOWA BIEGAGDAŃSKK-406K 1000:52:46.09+00:18:035:1611.4
79SZYMAŃSKI Marek 124GDAŃSKM-4023M 6900:52:50.94+00:18:085:1711.4
80ZABOROWSKI Mariusz 141MALBORKM-3031M 7000:52:53.80+00:18:115:1711.3
81ZAJK Mateusz 143GDANSKM-209M 7100:53:06.44+00:18:235:1811.3
82KOSTRZEWA-CEMBOR Urszula 154GDAŃSKK-601K 1100:53:17.28+00:18:345:1911.3
83KIRYLUK Bartłomiej 47GDYNIAM-3032M 7200:53:18.31+00:18:355:1911.3
84KUBIK Agnieszka 59BCT TEAM GDYNIA/ BSTGDAŃSKK-303K 1200:53:25.52+00:18:425:2011.2
85GRAD Rafał 33GDAŃSKM-3033M 7300:53:31.89+00:18:495:2111.2
86MROCZEK Robert 85PARKRUN RUMIARUMIAM-4024M 7400:53:38.32+00:18:555:2111.2
87OLESZCZUK Paweł 90GDAŃSKM-3034M 7500:53:39.67+00:18:565:2211.2
88RACHWAŁ Michał 107MATEXGDAŃSKM-4025M 7600:53:44.47+00:19:015:2211.2
89GOSTOMCZYK Dariusz 31GDAŃSKM-3035M 7700:53:48.61+00:19:055:2211.2
90PUŚCIAN Krzysztof 106SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-4026M 7800:53:49.05+00:19:065:2211.1
91MROZIEWICZ Andrzej 86SOPOTM-509M 7900:53:49.93+00:19:075:2211.1
92KACPRZAK Michał 40GDAŃSKM-2010M 8000:54:14.29+00:19:315:2511.1
93FILIP Krzysztof 25NOCLUBDĘBOGÓRZEM-4027M 8100:54:22.53+00:19:395:2611
94CZECHOLIŃSKI Michał 19GDYNIAM-3036M 8200:54:28.09+00:19:455:2611
95SZULC Katarzyna 121GDAŃSKK-304K 1300:55:16.38+00:20:335:3110.9
96KASPRZYK Katarzyna 43OSOWA BIEGAGDAŃSKK-407K 1400:55:22.80+00:20:405:3210.8
97KOTULSKI Piotr 55KLUB BIEGACZY JYSKGDAŃSKM-4028M 8300:55:46.53+00:21:035:3410.8
98PODJASKI Krzysztof 100GDAŃSKM-4029M 8400:55:55.11+00:21:125:3510.7
99RUMIŃSKI Rafał 113RUNEDAREDAM-4030M 8500:56:02.22+00:21:195:3610.7
100LESZKOWICZ Krzysztof 67PBC BUDOWNICTWOGDYNIAM-3037M 8600:56:27.92+00:21:455:3810.6
101DAMASZKE Aleksandra 22CHWASZCZYNOK-305K 1500:56:28.95+00:21:465:3810.6
102POLIKOWSKI Patryk 162SOPOTM-4031M 8700:56:30.68+00:21:475:3910.6
103LIDZBARSKI Adam 69SZEMUDM-4032M 8800:56:31.35+00:21:485:3910.6
104RYCHTER Krystian 114GDAŃSKM-2011M 8900:56:40.06+00:21:575:4010.6
105GRYGIEL Natalia 34GDAŃSKK-202K 1600:56:44.92+00:22:025:4010.6
106KURZAWSKI Andrzej 63GDAŃSKM-3038M 9000:56:45.83+00:22:035:4010.6
107BIESZKE Sebastian 11GDAŃSK-OSOWAM-4033M 9100:57:00.08+00:22:175:4210.5
108BOGALECKI Marek 159Safe Sport teamGDAŃSKM-601M 9200:57:04.54+00:22:215:4210.5
109WAŻNA Agnieszka 133GDAŃSKK-306K 1700:57:12.01+00:22:295:4310.5
110KUCZYŃSKA Anna 60TORUŃK-203K 1800:57:22.20+00:22:395:4410.5
111BUGALSKI Tomasz 14GDAŃSKM-4034M 9300:57:23.98+00:22:415:4410.5
112CZERWIŃSKI Michał 20GDAŃSKM-3039M 9400:57:35.95+00:22:535:4510.4
113PUJSZO Sławomir 105CHWASZCZYNO BIEGACHWASZCZYNOM-4035M 9500:57:39.42+00:22:565:4610.4
114CZAPIEWSKA Agata 17BOŻEPOLE SZLACHECKIEK-204K 1900:58:07.94+00:23:255:4810.3
115CZAPIEWSKI Michał 18GDAŃSKM-2012M 9600:58:07.99+00:23:255:4810.3
116ADAMUS Jarosław 1GDAŃSKM-5010M 9700:58:58.47+00:24:155:5310.2
117ADAMUS Ewelina 3GDAŃSKK-307K 2000:58:58.67+00:24:155:5310.2
118WALUS Wiesław 132BRZESZCZEM-4036M 9800:59:42.88+00:25:005:5810
119LATOSIŃSKA Kamila 65O-SOWA BIEGAGDAŃSKK-308K 2100:59:51.44+00:25:085:5910
120KRYGIER Łukasz 58PRUSZCZ GDAŃSKIM-3040M 9901:00:05.12+00:25:226:0010
121KOŚCIŃSKI Sebastian 54GDAŃSKM-2013M 10001:00:25.85+00:25:436:029.9
122DALKE Jowita 21ZABIEGANE DWIEGDAŃSKK-309K 2201:00:28.03+00:25:456:029.9
123WIŚNIEWSKA Kornelia 136ZABIEGANIE DWIEGDAŃSKK-408K 2301:00:28.12+00:25:456:029.9
124GIDZIŃSKA Larysa 30GDAŃSKK-3010K 2401:00:33.60+00:25:506:039.9
125SZATYBEŁKO Karol 118SOPOTM-3041M 10101:00:44.54+00:26:016:049.9
126DĄBROWSKI Tadeusz 23GDYNIAM-5011M 10201:01:13.83+00:26:316:079.8
127KIEDACZ Agnieszka 45GDANSKK-409K 2501:01:17.25+00:26:346:079.8
128RADOMSKI Wojciech 108GDAŃSKM-5012M 10301:01:19.54+00:26:366:089.8
129POKRYWCZYŃSKI Maciej 157M-2014M 10401:01:57.53+00:27:146:119.7
130SZYCHTA Ania 123GDAŃSKK-205K 2601:02:24.13+00:27:416:149.6
131BASIŃSKA-AHMED Olga 7GDYNIAK-4010K 2701:02:45.51+00:28:026:169.6
132TOMASIŃSKA Monika 126O-SOWA BIEGABANINOK-4011K 2801:02:56.03+00:28:136:179.5
133SIKORSKI Barłomiej 145GDAŃSKM-4037M 10501:02:56.88+00:28:146:179.5
134TOBOŁA Michał 125SZYBKI SKŁADGDANSKM-4038M 10601:03:13.22+00:28:306:199.5
135MAZUR-DZIADKIEWICZ Justyna 78GDAŃSKK-3011K 2901:03:13.55+00:28:306:199.5
136KACZMAREK Sylwia 152O-SOWA BIEGAGDAŃSKK-4012K 3001:03:22.20+00:28:396:209.5
137BEHRENDT Natalia 8GDAŃSKK-206K 3101:04:01.41+00:29:186:249.4
138KĘDZIERSKA Edyta 160Polska Federacja Nordic Walking/ Olimpia OsowaGDAŃSKK-4013K 3201:05:00.52+00:30:176:309.2
139GRABOWSKI Mateusz 32GDAŃSKM-2015M 10701:05:51.15+00:31:086:359.1
140ŻYDEK Katarzyna 144KĘDZIERZYN-KOŹLEK-207K 3301:06:32.86+00:31:506:399
141PAWLICKA Agnieszka 164crosselitePRUSZCZ GDAŃSKIK-208K 3401:08:03.82+00:33:216:488.8
142TARKOWSKI Dawid 165crosseliteGDAŃSKM-3042M 10801:08:03.86+00:33:216:488.8
143PRZYCHODNA Aleksandra 103GDAŃSKK-209K 3501:09:09.24+00:34:266:548.7
144MICHALAK Magdalena 82ŻARTA WATAHAGDAŃSKK-4014K 3601:10:12.72+00:35:297:018.5
145TYMIŃSKI Krzysztof 129GDAŃSKM-602M 10901:11:36.78+00:36:547:098.4
146PRELIŃSKI Wojciech 102GDYNIAM-3043M 11001:13:47.89+00:39:057:228.1
147MADANY Anita 75GDAŃSKK-502K 3701:17:22.35+00:42:397:447.8
Znaleziono 147 wynik(ów)