VI BIEG OLIWSKI 10 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team
Data/ Date:
2018-10-14
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
160
Wystartowało/ Started:
144
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
144
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SUCHENIA Piotr 190INOV-8 TEAM / FJORD NANSEN TEST TEAM / RUNPASSION.PLREDAM30-391M 100:19:0100:38:07.35 3:4815.7
2MODERHAK Mateusz 119GDAŃSKM30-392M 200:19:0000:38:33.75+00:00:263:5115.6
3SAMSONOV Sergey 259GDANSKM30-393M 300:19:1400:39:19.00+00:01:113:5515.3
4PALASCHKE Michał 141SPORTOWY MAJKELGDAŃSKM18-291M 400:19:2000:39:22.55+00:01:153:5615.2
5WIATROWSKI Krzysztof 232TRIWIATRAKI RUN-PASSION.PLKOWALEM40-491M 500:20:1000:40:24.60+00:02:174:0214.8
6KUHN Piotr 88ASEGDAŃSKM18-292M 600:19:5100:40:38.10+00:02:304:0314.8
7PEPLIŃSKI Grzegorz 145GDAŃSKM40-492M 700:19:5600:41:03.95+00:02:564:0614.6
8ZAWISZA Dariusz 249BCT TEAMGDAŃSKM40-493M 800:21:1100:43:04.15+00:04:564:1813.9
9LACHOWICZ Adrian 99GDYNIAM30-394M 900:21:2900:43:43.10+00:05:354:2213.7
10TORBICZ Piotr 269GDAŃSKM40-494M 1000:21:3500:43:55.70+00:05:484:2313.7
11SUŁEK Grzegorz 192JEPPESEN POLANDRZESZÓWM30-395M 1100:21:4200:43:58.25+00:05:504:2313.6
12SZAJDZIUK Piotr 195GDAŃSKM40-495M 1200:21:4200:44:05.55+00:05:584:2413.6
13ZACHARIASZ Maciej 246GDAŃSKM30-396M 1300:22:0400:44:09.10+00:06:014:2413.6
14ANTKOWIAK Mikołaj 3AMW GDYNIAGDYNIAM18-293M 1400:22:0600:44:10.95+00:06:034:2513.6
15KOŁTUNIAK Zbigniew 74EPAM TEAMGDANSKM30-397M 1500:22:1600:44:33.20+00:06:254:2713.5
16DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 26BIEGAMYRAZEM.PLCHWASZCZYNOM60-691M 1600:22:3500:44:34.05+00:06:264:2713.5
17OLENDER Tomasz 138GRUDZIĄDZM30-398M 1700:21:4200:44:47.50+00:06:404:2813.4
18HOLK-ŁEBIŃSKI Mateusz 49SIERAKOWICEM18-294M 1800:22:1800:45:07.80+00:07:004:3013.3
19STYLSKI Michał 189MIŚKIGDAŃSKM30-399M 1900:22:4500:45:12.90+00:07:054:3113.3
20ZNAJMIECKI Piotr 254BANINOM30-3910M 2000:22:4000:45:19.75+00:07:124:3113.2
21JANCZAK Sławomir 289DREAM TRI TEAMPSZCZÓŁKIM30-3911M 2100:23:0000:45:32.00+00:07:244:3313.2
22STYLSKA Anna 188MIŚKIGDAŃSKK18-291K 100:22:5100:45:35.55+00:07:284:3313.2
23PERZYŃSKI Filip 146GDAŃSKM18-295M 2200:23:3100:46:08.60+00:08:014:3613
24JAKUBOWSKI Maciej 55PGB SPORTOWA PACZKAGDAŃSKM30-3912M 2300:23:4400:46:15.65+00:08:084:3713
25PIEŃKOWSKI Tomasz 148SAKO GDYNIAGDAŃSKM30-3913M 2400:22:4800:46:15.90+00:08:084:3713
26SZYMAŃSKI Artur 206LOTOS TEAMGDAŃSKM40-496M 2500:23:1800:47:00.75+00:08:534:4212.8
27MILLER Jan 118ASEGDAŃSKM30-3914M 2600:23:3900:47:02.90+00:08:554:4212.8
28BIAŁOWĄS Maciej 278KS ISKRAGDAŃSKM40-497M 2700:23:3800:47:10.40+00:09:034:4312.7
29ŚWIĘCICKI Tomasz 214GDAŃSKM30-3915M 2800:23:4300:47:36.40+00:09:294:4512.6
30SZATKOWSKI Józef 196MORSY Z GRUDZIĄDZAGRUDZIĄDZM60-692M 2900:23:1200:47:39.90+00:09:324:4612.6
31POLAK Mikołaj 156GDAŃSKM30-3916M 3000:23:5000:47:54.10+00:09:464:4712.5
32KRÓL Michał 82SOPOTM30-3917M 3100:24:2600:48:03.70+00:09:564:4812.5
33LEHMANN Dawid 100GDAŃSKM30-3918M 3200:24:1500:48:11.95+00:10:044:4912.4
34BABEROWSKI Marek 5GDAŃSK OLIWAM50-591M 3300:23:0000:48:26.85+00:10:194:5012.4
35JABŁOŃSKI Andrzej 52BIEGAM BO LUBIĘCZARNEM40-498M 3400:23:2700:48:33.75+00:10:264:5112.4
36KUCAL Maciej 863ATHLETEGDAŃSKM30-3919M 3500:24:1300:48:33.95+00:10:264:5112.4
37FELD Maciej 32BYDGOSZCZM60-693M 3600:23:5500:48:39.95+00:10:324:5212.3
38TOMASZEWSKI Mieczysław 220KŁANINOM60-694M 3700:24:0100:48:42.70+00:10:354:5212.3
39LIPKOWSKI Paweł 1063ATHLETETCZEWM30-3920M 3800:24:1300:48:43.60+00:10:364:5212.3
40KACZMAREK Krzysztof 61O-SOWA BIEGAGDAŃSKM40-499M 3900:24:0600:49:03.85+00:10:564:5412.2
41ZIELONKA Michał 252SOMONINOM18-296M 4000:23:4000:49:21.25+00:11:134:5612.2
42HILDEBRANDT Cezary 48KARTUZYM18-297M 4100:26:1200:49:36.25+00:11:284:5712.1
43MAHIAT Thibault 111GDAŃSKM30-3921M 4200:24:2000:49:50.90+00:11:434:5912
44KACZMAREK Maciej 60OMIDA RUN TEAMGDAŃSKM18-298M 4300:23:2100:50:02.45+00:11:555:0012
45GAJDUS Wiktor 37DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM30-3922M 4400:25:2300:50:40.25+00:12:325:0411.8
46WOJSA Marcin 237GDAŃSKM30-3923M 4500:24:4500:50:40.50+00:12:335:0411.8
47WESTRYCH Julia 231GDYNIAK30-391K 200:24:2100:50:44.50+00:12:375:0411.8
48ZEMKE Stefan 251GDAŃSKM40-4910M 4600:24:2500:50:50.65+00:12:435:0511.8
49NAWROT Witold 128GDAŃSKM30-3924M 4700:25:1200:51:08.95+00:13:015:0611.7
50PORTEE Jacek 260O-SOWA BIEGAGDAŃSKM40-4911M 4800:25:1600:51:20.10+00:13:125:0811.7
51ROSZYK Paweł 169WITKOWOM50-592M 4900:24:3300:51:22.10+00:13:145:0811.7
52WASIL Łukasz 230GDAŃSKM18-299M 5000:25:2300:51:22.40+00:13:155:0811.7
53STUDENT Tomasz 185BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIABOJANOM50-593M 5100:24:3800:51:27.25+00:13:195:0811.7
54LIPKOWSKI Rafał 105GDAŃSKM40-4912M 5200:25:4700:51:30.50+00:13:235:0911.6
55WRZESIŃSKI Paweł 239GDAŃSKM30-3925M 5300:25:2600:51:45.15+00:13:375:1011.6
56MAKURAT Michał 113GDAŃSKM30-3926M 5400:23:4400:51:52.35+00:13:455:1111.6
57ANDRZEJEWSKA Katarzyna 2GDAŃSKK18-292K 300:25:1000:52:03.55+00:13:565:1211.5
58SUCHOPARSKI Szczepan 191MUŃ MUŃ MUŃ TEAMGDYNIAM18-2910M 5500:26:1200:52:09.65+00:14:025:1211.5
59ORENOWICZ Jarosław 139TUFORULEZSOPOTM50-594M 5600:25:0200:52:26.55+00:14:195:1411.4
60SOBIERAJ Grzegorz 176GDAŃSKM30-3927M 5700:25:3900:52:33.50+00:14:265:1511.4
61LELIWA Sylwia 101RBM TEAMGDAŃSKK18-293K 400:25:5700:52:41.55+00:14:345:1611.4
62NAJDER Kacper 293GDANSKM40-4913M 5800:26:1800:52:45.90+00:14:385:1611.4
63KONASZEWSKI Sławomir 76GDAŃSKM40-4914M 5900:26:5400:52:52.35+00:14:455:1711.3
64ZDROJEWSKA Katarzyna 250GDAŃSKK30-392K 500:26:4000:52:55.85+00:14:485:1711.3
65POPOWSKA Magdalena 158WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PGGDAŃSKK40-491K 600:25:4000:52:56.35+00:14:495:1711.3
66NOWAK Monika 263GDYNIAK18-294K 700:27:1000:54:23.80+00:16:165:2611
67ROLA Michał 168GDAŃSKM40-4915M 6000:26:1100:54:32.55+00:16:255:2711
68WORZALA Wojciech 238SPECOPSGDYNIAM40-4916M 6100:27:0800:54:43.90+00:16:365:2811
69WYTRWAŁ Tomasz 243GDYNIAM40-4917M 6200:26:5900:54:59.95+00:16:525:3010.9
70LACH Rafał 98GDYNIAM30-3928M 6300:28:1100:55:00.85+00:16:535:3010.9
71SZYMAŃSKI Marek 207GDAŃSKM30-3929M 6400:27:2000:55:15.95+00:17:085:3110.9
72SOBIESZCZYK Tomasz 177GDAŃSKM50-595M 6500:27:0000:55:25.25+00:17:175:3210.8
73PŁASKONOS Marek 151ASEGDAŃSKM30-3930M 6600:27:4600:55:25.65+00:17:185:3210.8
74BARTOSZ Sylwia 7GDAŃSKK18-295K 800:27:4100:55:40.00+00:17:325:3410.8
75PUCHOWSKA Ewelina 261APTEKA GEMINI TEAMGDANSKK30-393K 900:26:4200:55:48.70+00:17:415:3410.7
76HEWELT Karol 47GDYNIAM18-2911M 6700:27:2800:55:58.70+00:17:515:3510.7
77SKOSOLAS Agnieszka 1751MOSTYK40-492K 1000:27:2300:56:03.00+00:17:555:3610.7
78OGONOWSKA Agnieszka 136BARTOSZYCEK40-493K 1100:27:3900:56:23.85+00:18:165:3810.6
79URBAŃSKI Dariusz 226GDYNIAM30-3931M 6800:27:0100:56:25.70+00:18:185:3810.6
80ŚLIWKA Jarosław 210GDAŃSKM40-4918M 6900:26:1500:56:32.35+00:18:255:3910.6
81CZARNOBAJ Martyna 22GDAŃSKK18-296K 1200:27:5300:56:35.85+00:18:285:3910.6
82SZYDŁOWSKI Gaweł 205ŁÓDŹ RATUNKOWAGDAŃSKM18-2912M 7000:27:3800:56:36.35+00:18:295:3910.6
83GRZENKOWICZ Michał 45ZAKON FENIKSAREDAM18-2913M 7100:29:1000:56:57.00+00:18:495:4110.5
84DUŻYŃSKA Agata 30BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK30-394K 1300:28:1200:56:59.30+00:18:515:4110.5
85LEWIŃSKA Luiza 287WARSZAWAK30-395K 1400:27:2800:57:19.55+00:19:125:4310.5
86KURLOVICH Hanna 93GDAŃSKK18-297K 1500:29:0500:57:21.25+00:19:135:4410.5
87KULESZA Piotr 89GDAŃSKM40-4919M 7200:27:4400:57:35.35+00:19:285:4510.4
88KARNAS Kamil 67GDAŃSKM18-2914M 7300:28:5700:58:15.90+00:20:085:4910.3
89SUŁKOWSKA Agnieszka 193GDAŃSKK18-298K 1600:29:0900:58:18.65+00:20:115:4910.3
90SURDYKOWSKA Monika 194GDAŃSKK18-299K 1700:28:2200:58:27.80+00:20:205:5010.3
91BARTOSZ Mirela 8PRUSZCZ GDAŃSKIK18-2910K 1800:29:4600:58:39.65+00:20:325:5110.2
92TULIMOWSKA Monika 223GDAŃSKK18-2911K 1900:29:0200:59:09.60+00:21:025:5510.1
93ORŁOWSKI Piotr 140GDYNIAM30-3932M 7400:29:0000:59:09.90+00:21:025:5510.1
94TOMCZAK Dorota 221GDAŃSKK50-591K 2000:29:1500:59:12.55+00:21:055:5510.1
95GLINKA Bartłomiej 41GDAŃSKM40-4920M 7500:28:5600:59:15.65+00:21:085:5510.1
96KRZYSZTOFIAK Marek 83GRUPA TRÓJMIASTOSTEBLEWOM60-695M 7600:28:3900:59:33.65+00:21:265:5710.1
97GŁUSZEK Bożena 290GDYNIAK50-592K 2100:29:1700:59:34.15+00:21:265:5710.1
98SOŁTYSIAK Natalia 179GDAŃSKK30-396K 2200:29:3000:59:39.25+00:21:315:5710.1
99SZMAGLIŃSKI Bartosz 199HELM30-3933M 7700:26:0600:59:41.60+00:21:345:5810.1
100KURAJK Paweł 90MICHALIN KORONKIM30-3934M 7800:29:2000:59:55.95+00:21:485:5910
101KOWALSKI Adam 80MIELŻYNMIELŻYNM50-596M 7900:28:5201:00:11.75+00:22:046:0110
102STANKIEWICZ Katarzyna 182WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWYGDAŃSKK40-494K 2300:29:0601:00:14.45+00:22:076:0110
103WICKA Anna 292KARTUZYK30-397K 2400:30:0201:00:15.05+00:22:076:0110
104STYKUC Dariusz 187GDAŃSKM30-3935M 8000:30:3701:01:24.70+00:23:176:089.8
105SIEMIŃSKI Jerzy 173ARCONGDAŃSKM50-597M 8100:30:4401:02:12.25+00:24:046:139.6
106WOJNOWSKI Krzysztof 236ASEGDAŃSKM18-2915M 8200:34:2001:02:20.00+00:24:126:149.6
107KUCHTA Małgorzata 87GDAŃSKK40-495K 2500:31:0801:02:37.95+00:24:306:159.6
108SZYDŁOWSKI Mirosław 204GDAŃSKM40-4921M 8300:30:4901:02:51.90+00:24:446:179.5
109CIEŚLUKOWSKA Agata 21GDYNIAK30-398K 2600:30:5601:03:11.25+00:25:036:199.5
110HORNY Wojtek 50GDAŃSKM40-4922M 8400:30:5801:03:12.50+00:25:056:199.5
111FILIPOWICZ Wojciech 33GDYNIAM30-3936M 8500:29:0301:03:29.25+00:25:216:209.5
112PĄCZEK Andrzej 144COOKIESGDAŃSKM40-4923M 8600:30:4801:03:34.10+00:25:266:219.4
113GRZEGOREK Małgorzata 44GDAŃSKK30-399K 2700:30:5901:04:14.30+00:26:066:259.3
114SZCZĘSNY Tadeusz 197GDAŃSKM60-696M 8700:32:1701:04:16.00+00:26:086:259.3
115KNITTER Kalina 291GEOBANGDYNIAK18-2912K 2800:31:4001:04:21.20+00:26:136:269.3
116BABEROWSKA Jolanta 4TREC TEAMGDAŃSK OLIWAK40-496K 2900:31:4201:04:29.65+00:26:226:279.3
117GITNER Marcin 40PIĘKNI I BESTIEGDYNIAM40-4924M 8800:32:1301:04:42.50+00:26:356:289.3
118TOMASIŃSKA Monika 219O-SOWA BIEGABANINOK40-497K 3000:32:0101:04:44.00+00:26:366:289.3
119KARSKI Kamil 69ASEGDYNIAM18-2916M 8900:31:3201:05:25.90+00:27:186:329.2
120KARCZEWSKI Ireneusz 65PUŁAWYM40-4925M 9000:31:5901:05:33.80+00:27:266:339.2
121ŚWITOŃSKA Aleksandra 215GDYNIAK40-498K 3100:31:4301:05:35.10+00:27:276:339.1
122KURPISZ-SKWARCZAK Karolina 94GDYNIAK30-3910K 3200:32:1901:05:52.00+00:27:446:359.1
123KURAJK Marian 91GDAŃSKM60-697M 9100:32:5801:06:47.50+00:28:406:409
124CHMIELECKA Paulina 18TORUŃK18-2913K 3300:32:2001:07:20.50+00:29:136:448.9
125RAŹNIKIEWICZ Aleksandra 165GDAŃSKK30-3911K 3400:33:5901:08:14.20+00:30:066:498.8
126GĘBSKI Andrzej 39GDAŃSKM30-3937M 9200:34:0001:08:14.25+00:30:066:498.8
127TROJANOWSKA Bogumiła 222BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSK-OLIWAK50-593K 3500:34:0801:08:51.70+00:30:446:538.7
128JANKOWSKI Mateusz 57GDAŃSKM18-2917M 9300:34:1201:09:16.95+00:31:096:558.7
129FORMELA Marceli 35GDAŃSKM18-2918M 9400:33:5901:09:55.05+00:31:476:598.6
130ŁUBKOWSKA Grażyna 108BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK60-691K 3600:34:1401:09:55.75+00:31:486:598.6
131BRODZIK Martyna 274LISEWO MALB.K30-3912K 3700:34:4101:10:12.95+00:32:057:018.5
132ŚLUFARSKI Marcin 211GDYNIAM18-2919M 9500:35:0101:11:33.60+00:33:267:098.4
133HOPPA Anna 286BOLSZEWOK30-3913K 3800:34:0201:11:36.80+00:33:297:098.4
134STUDENT Beata 186BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIABOJANOK40-499K 3900:34:0801:11:38.65+00:33:317:098.4
135KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKA Danuta 77SOPOTK18-2914K 4000:35:0101:11:53.65+00:33:467:118.3
136STANISZEWSKI Jacek 181ALGECOGDYNIAM50-598M 9600:35:4801:12:13.30+00:34:057:138.3
137KACZMAREK Sylwia 62O-SOWA BIEGAGDAŃSKK40-4910K 4100:34:4801:13:13.30+00:35:057:198.2
138BOGUSZEWSKA Ela 288GDAŃSKK40-4911K 4200:35:1001:13:39.65+00:35:327:218.1
139ŻYWICA Katarzyna 258GDAŃSKK18-2915K 4300:36:5501:13:43.20+00:35:357:228.1
140BRUSKI Dariusz 16GDAŃSKM50-599M 9700:35:5701:14:38.65+00:36:317:278
141KOSIŃSKA Justyna 78GDAŃSKK30-3914K 4400:36:1601:15:15.00+00:37:077:318
142URBAŃSKA Magdalena 225GDYNIAK30-3915K 4500:37:1601:15:51.30+00:37:437:357.9
143KRZYŻAK Joanna 84GDAŃSKK40-4912K 4600:36:3701:16:45.25+00:38:377:407.8
144KARSKA Natalia 68ASEDĘBOGÓRZEK18-2916K 4700:38:0901:17:15.05+00:39:077:437.8
Znaleziono 144 wynik(ów)