VI BIEG OLIWSKI 5 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team
Data/ Date:
2018-10-14
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
133
Wystartowało/ Started:
114
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
114
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K16-17 | M16-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GÓRSKI Mateusz 266LBK BRACI DETK LĘBORK/ MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJGLĘBORKM18-291M 100:18:44.60 3:4416
2GRZYBOWSKI Maksym 272LKS ZORZA GDYNIA GDYNIAM18-292M 200:18:46.15+00:00:013:4516
3RADULSKI Radosław 163GDAŃSKM30-391M 300:19:28.05+00:00:433:5315.4
4NAWROCKI Dariusz 127GDAŃSKM30-392M 400:21:27.10+00:02:424:1714
5NIEMYJSKA Beata 131ŁKS ZANTYR SZTUMNOWY DWÓR GDAŃSKIK16-171K 100:21:37.15+00:02:524:1913.9
6VASYLEVSKYI Oleksii 227GDAŃSKM30-393M 500:21:37.60+00:02:534:1913.9
7NIEMC Adrian 130GDAŃSKM30-394M 600:21:39.10+00:02:544:1913.9
8CHMIELOWSKI Michał 19GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOM30-395M 700:21:39.40+00:02:544:2013.8
9CIEPLIK Andrzej 265AZS UNIWERSYTET GDAŃSKIGDANSKM30-396M 800:22:19.35+00:03:344:2713.4
10SKRZECZOWSKI Bartosz 284GDANSKM30-397M 900:22:23.50+00:03:384:2813.4
11RUDNIKOWICZ Aleksandra 170ULKS BARWICEGDAŃSKK18-291K 200:22:31.20+00:03:464:3013.3
12PAWELCZAK Karolina 142JATRENUJEGDYNIAK18-292K 300:22:33.45+00:03:484:3013.3
13RZEPECKI Radosław 171GDAŃSKM30-398M 1000:22:37.15+00:03:524:3113.3
14WITCZAK Arkadiusz 234IRONTEAM3CITYKOWALEM40-491M 1100:22:44.20+00:03:594:3213.2
15WIECZOREK Tomasz 233GDAŃSKM50-591M 1200:22:44.25+00:03:594:3213.2
16REDYNK Mateusz 166JJGDAŃSKM18-293M 1300:22:48.75+00:04:044:3313.1
17KRAWIEC Agnieszka 81GDAŃSKK30-391K 400:22:56.60+00:04:124:3513.1
18MODERHAK Marcelina 120GDAŃSKK30-392K 500:22:58.25+00:04:134:3513.1
19TATYS Tomasz 218-ŚWIDWINM40-492M 1400:23:14.85+00:04:304:3812.9
20ZAMARRIPA Karolina 248LKS ZORZA GDYNIA:NEUROSANAGDYNIAK18-293K 600:23:35.35+00:04:504:4312.7
21JAKOBSCHY Łukasz 54F3TEAMGDAŃSKM40-493M 1500:23:42.05+00:04:574:4412.7
22BARAN Seweryn 6ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAGOŁCZEWOM18-294M 1600:24:03.25+00:05:184:4812.5
23BYSTRAM Justyna 17GDAŃSKK30-393K 700:24:09.55+00:05:244:5012.4
24SZOSKA Sławek 201CROSSELITETCZEWM40-494M 1700:24:27.15+00:05:424:5312.3
25CHOLEWIŃSKI Tomasz 20GPNSGDAŃSKM30-399M 1800:24:43.15+00:05:584:5612.1
26WYWIGACZ Przemysław 245TREC TEAMREDAM30-3910M 1900:24:52.35+00:06:074:5812.1
27SZUBAŁOWSKA Adrianna 267SZCZECINEKK18-294K 800:24:56.20+00:06:114:5912
28KALINOWSKA Paulina 63AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOKIEŁPINOK30-394K 900:24:57.40+00:06:124:5912
29DOLATA Szymon 28PRUSZCZ GDAŃSKIM30-3911M 2000:25:11.95+00:06:275:0211.9
30PIASK Przemysław 147GDAŃSKM30-3912M 2100:25:24.85+00:06:405:0511.8
31JEWSTAFIEW Mateusz 59IX LO GDAŃSKGDAŃSKM18-295M 2200:25:25.50+00:06:405:0511.8
32JARMOŁOWICZ Beata 58DREAM TRI TEAMGDAŃSKK40-491K 1000:25:45.10+00:07:005:0911.7
33ŻEBROWSKA Kinga 255GDAŃSKK30-395K 1100:25:47.20+00:07:025:0911.6
34OLEJNICZAK Andrzej 281SPORTEVOGDANSKM60-691M 2300:26:01.60+00:07:175:1211.5
35BENKOWSKA Weronika 12KARTUZYK18-295K 1200:26:17.55+00:07:325:1511.4
36KNUT Magdalena 71GDAŃSKK30-396K 1300:26:20.90+00:07:365:1611.4
37SOWIŃSKA Olga 280BBL AWFISGDANSKK40-492K 1400:26:21.25+00:07:365:1611.4
38GRZESIK Kasia 46GDAŃSKK30-397K 1500:26:29.50+00:07:445:1711.3
39WALAS Damian 228CROSSELITETCZEWM30-3913M 2400:26:41.05+00:07:565:2011.2
40POCHOPIEŃ Mira 154WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIEGDAŃSKK30-398K 1600:26:52.00+00:08:075:2211.2
41ŁUKASZEWICZ Sylwia 110O-SOWA BIEGAGDAŃSKK40-493K 1700:26:55.85+00:08:115:2311.1
42KUROWSKI Wojciech 270WATAHAGDANSKM40-495M 2500:27:24.75+00:08:405:2910.9
43PRZEŹDZIAK Anna 160GDAŃSKK18-296K 1800:27:28.35+00:08:435:2910.9
44MYŚLIŃSKA Aleksandra 123GDAŃSKK40-494K 1900:27:29.10+00:08:445:3010.9
45OKAPIEC Dagmara 137GÓRSKIE PĘDZIWIATRYJUSZKOWOK30-399K 2000:27:30.80+00:08:465:3010.9
46BOGALECKI Marek 15SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM60-692M 2600:27:39.20+00:08:545:3210.8
47SZCZEPANOWSKI Piotr 279GDYNIAM30-3914M 2700:27:39.65+00:08:555:3210.8
48SZYMAŃSKI Stanisław 208GDAŃSKM18-296M 2800:27:43.45+00:08:585:3210.8
49SOBOLEWSKA Aleksandra 178GDAŃSKK30-3910K 2100:27:44.90+00:09:005:3310.8
50NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz 132GDAŃSKM30-3915M 2900:27:51.70+00:09:075:3410.8
51POCHROŃ-FRANKOWSKI Leszek 155GDAŃSKM30-3916M 3000:27:52.90+00:09:085:3410.8
52KLEIN Kamil 70STAROGARD GDAŃSKIM30-3917M 3100:27:58.30+00:09:135:3510.7
53KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 95BIEGAM BO LUBIĘCZARNEK40-495K 2200:27:58.35+00:09:135:3510.7
54FRYCZKE Maciej 36T-MOBILE SPORT TEAMGDAŃSKM30-3918M 3200:28:00.50+00:09:155:3610.7
55DĘBOWSKA Katarzyna 27GDAŃSKK30-3911K 2300:28:40.50+00:09:555:4410.5
56POTOCKA Izabela 159GDAŃSKK18-297K 2400:28:40.75+00:09:565:4410.5
57TUSZYŃSKI Wacław 224KARTUZYM30-3919M 3300:28:43.20+00:09:585:4410.4
58STOJANOWSKI Krzysztof 184GDAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHINGDYNIAM30-3920M 3400:28:46.45+00:10:015:4510.4
59NABAKOWSKA Barbara 124MARTATONKAGDAŃSKK60-691K 2500:28:46.60+00:10:025:4510.4
60STOJANOWSKA Natalia 183GDAŃSKK30-3912K 2600:28:46.60+00:10:025:4510.4
61KOPOWSKAR Witosława 268GDANSKK30-3913K 2700:28:50.65+00:10:065:4610.4
62GORNOWICZ Daniela 43MEDPHARMASTAROGARD GDAŃSKIK30-3914K 2800:28:58.00+00:10:135:4710.4
63MUSZALSKI Sebastian 122GDAŃSKM30-3921M 3500:29:01.85+00:10:175:4810.3
64ROMANIK Aneta 277ASEGDANSKK18-298K 2900:29:03.25+00:10:185:4810.3
65JACHOWICZ Darek 276ASEGDANSKM50-592M 3600:29:04.35+00:10:195:4910.3
66ŻEBROWSKI Artur 256GDAŃSKM30-3922M 3700:29:04.50+00:10:195:4810.3
67NOWAKOWSKA Edyta 134MORĄGK18-299K 3000:29:05.40+00:10:205:4910.3
68MASIULANIEC Agata 116BIEGOWY ŚWIATGDAŃSKK18-2910K 3100:29:07.10+00:10:225:4910.3
69BĄKOWSKI Zbigniew 11AKADEMIA BIEGANIAGDAŃSK-OLIWAM60-693M 3800:29:08.40+00:10:235:4910.3
70TALAŚKA Tomasz 216STAROGARD GDAŃSKIM30-3923M 3900:29:08.90+00:10:245:4910.3
71WYSOCKI Mieczysław 242GDAŃSKM50-593M 4000:29:10.45+00:10:255:5010.3
72LULIS Zbigniew 107O-SOWA BIEGAGDAŃSKM50-594M 4100:29:17.50+00:10:325:5110.2
73ŚWIDZIŃSKA-KUBIŚ Ula 213GDAŃSKK30-3915K 3200:29:49.45+00:11:045:5710.1
74PŁOTKA Grzegorz 153KŁOSOWOM30-3924M 4200:29:58.15+00:11:135:5910
75ILCZUK Jagoda 51GDAŃSKK30-3916K 3300:30:01.55+00:11:166:0010
76GĄSKA Maciej 38PĘDZĄCE ŚLIMAKIGDYNIAM40-496M 4300:30:13.45+00:11:286:029.9
77ŁUCZAK Natalia 109GDAŃSKK18-2911K 3400:30:17.00+00:11:326:039.9
78NAGÓRSKI Ryszard 125CIECHOCINEKM60-694M 4400:30:30.60+00:11:466:069.8
79DYMARCZYK Weronika 31GDAŃSKK30-3917K 3500:30:30.75+00:11:466:069.8
80SZYMAŃSKI Michał 209GDAŃSKM40-497M 4500:30:42.05+00:11:576:089.8
81PŁAŻALSKA Beata 152HART SKOKISKOKIK30-3918K 3600:31:00.55+00:12:156:129.7
82BARTUŚ Alan 10STOWARZYSZENIE ŁÓDŹ RATUNKOWAGDAŃSKM18-297M 4600:31:03.00+00:12:186:129.7
83WITCZAK Anna 235IRONTEAM3CITYKOWALEK40-496K 3700:31:13.95+00:12:296:149.6
84DEMBIŃSKA Żaneta 25GDAŃSKK30-3919K 3800:31:17.15+00:12:326:159.6
85KUROWSKI Michał 271GDANSKM30-3925M 4700:31:20.20+00:12:356:169.6
86WYTRWAŁ Barbara 244GDYNIAK40-497K 3900:31:21.60+00:12:376:169.6
87BARTUŚ Adriana 9STOWARZYSZENIE ŁÓDŹ RATUNKOWAGDAŃSKK40-498K 4000:31:46.15+00:13:016:219.4
88KAŁAN Klaudia 275GDYNIAK18-2912K 4100:31:46.85+00:13:026:219.4
89KĘDZIERSKI Wojciech 273GDYNIAM18-298M 4800:31:47.70+00:13:036:219.4
90TARKOWSKI Dawid 217CROSSELITEPRUSZCZ GDAŃSKIM30-3926M 4900:31:49.15+00:13:046:229.4
91PAWLICHA Agnieszka 143CROSSELITEGDYNIAK18-2913K 4200:31:49.35+00:13:046:229.4
92SELEGA Jacek 172GDYNIAM30-3927M 5000:31:58.35+00:13:136:239.4
93LEWANDOWSKI Przemysław 102KIJANKA OSOWASOPOTM30-3928M 5100:31:59.70+00:13:156:249.4
94SZRAMOWSKI Przemek 202WARSZAWAM30-3929M 5200:32:00.90+00:13:166:249.4
95KARBOWSKA Kinga 64GDAŃSKK30-3920K 4300:32:07.80+00:13:236:259.3
96KURCZYŃSKA Aurelia 92O-SOWA BIEGAGDAŃSKK18-2914K 4400:32:17.00+00:13:326:279.3
97MAKA Jarek 112TREC TEAMGDAŃSKM40-498M 5300:32:19.30+00:13:346:289.3
98SZULFER Faustyna 203GDAŃSKK18-2915K 4500:32:22.50+00:13:376:289.3
99PRZEŹDZIAK Agnieszka 161GDAŃSKK18-2916K 4600:32:45.25+00:14:006:339.2
100TYSZKIEWICZ Beata 283GDAŃSKGDANSKK18-2917K 4700:32:55.20+00:14:106:359.1
101WYSOCKA Dorota 241GDAŃSKK50-591K 4800:32:57.55+00:14:126:359.1
102KUŹMA Mateusz 96KOWALEM30-3930M 5400:32:57.60+00:14:136:359.1
103MARTYNI-ORENOWICZ Julia 114TUFORULEZSOPOTK18-2918K 4900:34:01.00+00:15:166:488.8
104KOTŁOWSKA Marlena 79KWIDZYNK40-499K 5000:34:48.15+00:16:036:578.6
105DUDKOWSKA Aleksandra 29GDAŃSKK40-4910K 5100:34:48.60+00:16:046:578.6
106MARTYNI-ORENOWICZ Joanna 115TUFORULEZSOPOTK50-592K 5200:35:34.80+00:16:507:078.4
107MAKOWSKA Izabela 262GDYNIAK60-692K 5300:37:39.25+00:18:547:318
108ROGIŃSKA Katarzyna 167WKURW_TEAMGDAŃSKK50-593K 5400:38:13.60+00:19:297:387.8
109BINKOWSKA-BÓJCZUK Agnieszka 13GDAŃSK-OLIWAK40-4911K 5500:39:17.60+00:20:337:517.6
110ZIEŃCZUK Piotr 253GAIT NIE MARNUJ TLENUGDAŃSKM40-499M 5500:40:39.90+00:21:558:087.4
111ŚMIRSKA Dominika 212RUMIAK18-2919K 5600:45:47.35+00:27:029:096.6
112ŁYŻWA Joanna 285GDYNIAK18-2920K 5700:45:48.15+00:27:039:096.6
113PAŁASZ Edmund 264RUMIAM70+1M 5600:47:00.55+00:28:159:246.4
DQBLOCH Szymon 14GDYNIAM18-2900:21:19.30 DQ--
Znaleziono 114 wynik(ów)