VI BIEG OLIWSKI - BIEG KRASNALA – DZIECI DO 6 LAT - 200M

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Rada Dzielnicy Oliwa; Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem Sportevo Triathlon Team
Data/ Date:
2018-10-14
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
0.2 km
Zgłoszonych/ Registered:
34
Wystartowało/ Started:
33
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
31
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.2km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1LACHOWICZ Szymon 433  M 100:00:49.55 4:0514.7
2DUSZYŃSKI Leon 411  M 200:00:50.50+00:00:004:1014.4
3ZAJ Maja 469  K 100:00:53.45+00:00:034:2513.6
4GÓRECKA Agata 414  K 200:00:54.50+00:00:044:3513.1
5SOBIERAJ Piotr 448  M 300:00:55.90+00:00:064:4012.9
6MAREK Amelia 442  K 300:00:56.20+00:00:064:4012.9
7STECIAK Łucja 449  K 400:00:57.95+00:00:084:5012.4
8BIAŁOWĄS Alicja 403  K 500:00:58.60+00:00:094:5512.2
9MACIEJEWSKI Igor 437  M 400:01:02.05+00:00:125:1011.6
10JABŁOŃSKA Milenka 416  K 600:01:02.35+00:00:125:1011.6
11DUDKOWSKA Ania 410  K 700:01:02.70+00:00:135:1511.4
12PŁAŻALSKKI Tymoteusz 446  M 500:01:04.25+00:00:145:2011.3
13ŚLIWKA Jakub 459  M 600:01:05.45+00:00:155:2511.1
14DOMARADZKI Konrad 409  M 700:01:05.60+00:00:165:2511.1
15JAKUBOWSKI Wojciech 417  M 800:01:06.00+00:00:165:3010.9
16WILK Lidia 462  K 800:01:06.20+00:00:165:3010.9
17KOTŁOWSKA Aleksandra 429  K 900:01:07.60+00:00:185:4010.6
18JELNICKI Jan 422ASE  M 900:01:08.00+00:00:185:4010.6
19ŚLIWKA Jagna 460  K 1000:01:11.00+00:00:215:5510.1
20CYBULSKI Wojciech 406  M 1000:01:12.10+00:00:226:0010
21JANIAK Natasza 418  K 1100:01:13.40+00:00:236:059.9
22LIPKOWSKA Zuzanna 434XACTIVE FAMILY TEEAM  K 1200:01:15.85+00:00:266:209.5
23DĘBOWSKA Pola 408  K 1300:01:16.70+00:00:276:259.4
24MAKURAT Wiktor 440  M 1100:01:19.85+00:00:306:409
25GWIZDAŁA Celina 472SPORTEVOGDANSK  K 1400:01:20.25+00:00:306:409
26GWIZDAŁA Małgorzata 473GDANSK  K 1500:01:31.40+00:00:417:357.9
27DEMBIŃSKI Artur 407  M 1200:01:38.30+00:00:488:107.3
28MAKURAT Szymon 439  M 1300:01:40.40+00:00:508:207.2
29MAKURAT Michalina 441  K 1600:01:53.15+00:01:039:256.4
30PATAŁA Ludwik 444  M 1400:01:55.65+00:01:069:406.2
31LACH Mikołaj 470GDYNIA  M 1500:02:06.85+00:01:1710:355.7
32KOSIŃSKA Celina 428  K 17   
33KNUT Amelia 425  K 18   
Znaleziono 33 wynik(ów)