VI BIEG POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ - 10 KM

Organizator:
Poltechnika Koszalińska
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
8.4 km
Zgłoszonych:
154
Wystartowało:
105
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.1km | 4.2km | 6.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+ | K-70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFinish_All
2.1km
Finish_All
4.2km
Finish_All
6.3km
Czas
netto
8.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ZABORSKI Ryszard 290TKKF KOSZALIN/ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINM-401M 100:07:1600:14:3400:22:0000:29:33.00 3:3117.1
2JAROSZ Wiesław 183JW. 1223/POLITECHNIKA KOSZALIŃSKAKOSZALINM-402M 200:07:1600:14:3900:22:1800:29:56.95+00:00:233:3316.8
3OLECH Adam 231KAMIEŃ RYMAŃSKIM-181M 300:07:1500:14:3700:22:3400:30:20.85+00:00:473:3616.6
4WIKTOROWICZ Sławomir 282JW 1223/BLOGKOSZALINM-403M 400:07:4900:15:4900:23:5200:31:53.70+00:02:203:4715.8
5SITOWSKI Marcin 258FC RYSIEKKOSZALINM-182M 500:07:4500:15:5700:24:2000:32:25.65+00:02:523:5115.5
5PICK Tomasz 236DEAF KOSZALINKOSZALINM-404M 600:08:0200:16:1700:24:3000:32:25.65+00:02:523:5115.5
7SOMINKA Paweł 261BAŁTYK-TRANS-SPEDITIONKOSZALINM-301M 700:07:5500:16:1100:24:3200:32:33.05+00:03:003:5215.5
8MAZUR Emiliusz 217ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-405M 800:07:5700:16:1600:24:5300:33:12.00+00:03:393:5715.2
9BIERSKI Łukasz 140SZCZECINM-406M 900:07:5800:16:1100:24:3300:33:15.85+00:03:423:5715.2
10PIŃSKI Paweł 240JW 1223KOSZALINM-302M 1000:07:5100:16:1900:24:5800:33:38.25+00:04:054:0015
11KUKLINSKI Maciej 207METROŻERCYMIROSZEWOM-407M 1100:08:1200:16:5000:25:3400:34:19.45+00:04:464:0514.7
12HELAK Krzysztof 178TRZCIANKAM-183M 1200:07:5700:16:3700:25:3400:34:24.70+00:04:514:0514.6
13WIŚNIEWSKI Mieczysław 283STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-601M 1300:08:1300:16:5400:25:4800:34:33.85+00:05:004:0614.6
14NOWAK Jacek 229BOLESZEWOM-501M 1400:08:2200:17:0500:26:0300:34:36.20+00:05:034:0714.6
15TARNOWSKI Mariusz 274KOSZALINM-303M 1500:08:0300:16:4800:25:4500:34:40.05+00:05:074:0714.5
16ADAMCZYK Karol 131KOSZALINM-304M 1600:08:1500:16:5800:25:5300:34:44.70+00:05:114:0814.5
17BIEDRZYCKI Adam 139CW FANZA KOŁOBRZEGWYSZEWOM-305M 1700:08:1700:16:4400:25:3900:34:50.50+00:05:174:0814.5
18CHUPTYŚ Adrian 150RUNDORFINACZAPLINEKM-306M 1800:08:1200:17:0400:26:0700:35:20.80+00:05:474:1214.3
19KUJAWSKI Jarosław 206KAMIEŃ RYMAŃSKIM-184M 1900:07:5400:16:4500:26:0400:35:32.15+00:05:594:1314.2
20RYBICKI Andrzej 252KB SPOKO SŁAWNOMALECHOWOM-307M 2000:08:1800:17:0800:26:1900:35:35.10+00:06:024:1414.2
21CYGAN Małgorzata 155BORNE BIEGASZCZECINEKK-301K 100:08:3600:17:3600:26:4200:35:46.20+00:06:134:1514.1
22WOŁYNIEC Szymon 287WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEKOSZALINM-185M 2100:08:1700:17:3200:27:3100:36:22.55+00:06:494:1913.9
23DZIĘBOWSKI Mariusz 163KOSZALINM-308M 2200:08:5300:18:0200:27:2500:36:24.10+00:06:514:2013.8
24CHUTYRKO Paweł 151KAMIEŃ RYMAŃSKIM-186M 2300:08:5100:18:3200:27:3700:36:37.65+00:07:044:2113.8
25KONKEL Agnieszka 195KOSZALINK-302K 200:09:0200:18:0900:27:3300:36:45.30+00:07:124:2213.7
26CHOŁUJ Jarek 148KOSZALINM-408M 2400:09:1900:18:3900:28:0300:37:18.75+00:07:454:2613.5
27SEEWALD Jan 255ZAKWASKOSZALINM-409M 2500:08:5700:18:0500:27:2900:37:24.00+00:07:514:2713.5
28JÓZEFIAK Adrian 186RYMAŃM-309M 2600:09:1700:18:4000:28:0400:37:27.95+00:07:544:2713.5
29KRUPIŃSKI Krzysztof 203WWW.E-UROLOG.EUKOSZALINM-502M 2700:09:0000:18:1800:27:5400:37:30.70+00:07:574:2713.4
30KAZIMIERCZAK Leszek 190CSSP KOSZALINNIEKŁONICEM-3010M 2800:09:1000:18:4200:28:1800:37:43.75+00:08:104:2913.4
31MALINOWSKI Mariusz 213KOSZALINM-3011M 2900:09:0600:18:4000:28:2100:37:43.80+00:08:104:2913.4
32BASSEL Marcin 137KOSZALINM-3012M 3000:09:5300:19:1100:28:4700:38:04.80+00:08:314:3213.2
33JOCHYM Mariusz 185WKURW_TEAMROSNOWOM-3013M 3100:09:2900:19:0600:28:4400:38:14.65+00:08:414:3313.2
34SPOLSKA Weronika 262SŁUPSKK-181K 300:09:2000:18:5700:28:5100:38:15.65+00:08:424:3313.2
35ANTKOWIAK Sebastian 132DB -ACTIVEKOSZALINM-4010M 3200:08:5200:18:2400:28:2700:38:35.40+00:09:024:3513.1
36KILAR Tomasz 192KILAR TEAMKOSZALINM-4011M 3300:09:1900:19:0800:29:0600:38:57.65+00:09:244:3812.9
37MARCINIAK Michał 214POLANÓWM-187M 3400:08:5900:18:4300:29:1600:39:02.85+00:09:294:3812.9
38GOSTOMCZYK Krzysztof 170KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-4012M 3500:09:1500:19:2200:29:3700:39:10.10+00:09:374:3912.9
39GDANIEC Konrad 169KAMIEŃ RYMAŃSKIM-188M 3600:09:1900:19:1400:29:1700:39:12.10+00:09:394:4012.9
40WOJCIECHOWSKI Andrzej 284KOSZALINM-4013M 3700:09:5500:19:2300:29:1800:39:15.80+00:09:424:4012.8
41KONKEL Łukasz 196KOSZALINM-4014M 3800:09:3600:19:3700:29:3300:39:17.55+00:09:444:4012.8
42BROCA Jarosław 143KOSZALINM-4015M 3900:10:0500:19:5700:29:4900:39:19.80+00:09:464:4012.8
43BURKIET Marek 146JW 1223ROSNOWOM-4016M 4000:09:3900:19:1900:29:2100:39:23.45+00:09:504:4112.8
44ZIÓŁKOWSKA Gosia 294KOSZALINK-303K 400:09:2300:19:1600:29:2900:39:23.65+00:09:504:4112.8
45FORST Filip 164KAMIEŃ RYMAŃSKIM-189M 4100:09:1600:19:1500:29:3500:39:33.60+00:10:004:4212.7
46PUŚCIAN Krzysztof 247SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-4017M 4200:10:2100:20:2600:30:2300:39:46.55+00:10:134:4412.7
47CHORĄŻY Karolina 149LEO-TEAMKOSZALINK-304K 500:10:0900:20:0500:29:5700:39:55.75+00:10:224:4512.6
48SZCZUBLEWSKI Martin 268KAMIEŃ RYMANSKIKOLOBRZEGM-1810M 4300:08:5600:18:5200:29:1700:40:04.30+00:10:314:4612.6
49DRULIK-HOŁUB Marta 160TORNADO KOSZALINKOSZALINK-401K 600:09:4200:19:3800:29:5300:40:16.25+00:10:434:4712.5
50KLOSKOWSKI Dariusz 1MKP SZCZECINEKSŁUPSKM-4018M 4400:09:4100:19:4300:30:0700:40:20.65+00:10:474:4812.5
51OSOBNIAK Ryszard 233KOSZALINM-602M 4500:10:0500:20:1300:30:3100:40:29.55+00:10:564:4912.4
52NOREK Tomek 228KOSZALINM-503M 4600:10:0000:20:1000:30:2200:40:32.75+00:10:594:4912.4
53RUTKOWSKI Artur 93RUNKINGKOSZALINM-1811M 4700:09:2200:19:2800:29:5700:40:35.85+00:11:024:5012.4
54BEDNARZ Sebastian 138KOSZALINM-4019M 4800:09:5600:19:4400:30:0900:40:37.00+00:11:044:5012.4
55KRASIŃSKI Witold 201KOSZALINM-4020M 4900:09:3000:19:4000:30:1600:40:45.00+00:11:124:5112.4
56HAŁKA Ola 175KOSZALINK-305K 700:10:5300:21:0200:31:1000:41:00.35+00:11:274:5212.3
57REMPLAKOWSKI Krzysztof 251WE RUNROSNOWOM-4021M 5000:10:1000:20:2900:30:5200:41:01.25+00:11:284:5212.3
58PIĘTKO Joanna 238FORRESTRUNKOSZALINK-501K 800:10:0500:20:1600:30:4300:41:04.50+00:11:314:5312.3
59RZESZUTEK Michał 253SŁUPSKM-3014M 5100:09:4800:20:1200:31:0200:41:26.65+00:11:534:5512.2
60POCZĄTEK Mikołaj 244RUMIAM-3015M 5200:10:0300:20:2600:31:0000:41:27.45+00:11:544:5612.2
61WIERZBIŃSKI Rafał 280JW 2117BIAŁOGARDM-3016M 5300:10:1200:20:2800:31:0300:41:28.15+00:11:554:5612.2
62MONGIAŁO Marcin 224FAST FEET K-LINKOSZALINM-4022M 5400:10:0200:20:1900:30:5200:41:33.85+00:12:004:5612.1
63KOWALCZYK Piotr 199FOR-REST-RUNKOSZALINM-3017M 5500:09:5400:20:2300:31:0300:41:43.05+00:12:104:5712.1
64WOJTOWICZ Sylwia 285SGRZESZÓWK-182K 900:10:0600:20:3800:31:1600:41:48.75+00:12:154:5812.1
65PODSIADŁO Marcin 245KOSZALINM-4023M 5600:10:2800:20:5700:31:4500:41:57.25+00:12:244:5912
66JUSZCZAK Krzysztof 187KOSZALINM-603M 5700:10:0000:20:2700:31:1800:42:04.40+00:12:315:0012
67ZANDER Jakub 292KAMIEŃ RYMAŃSKIM-1812M 5800:09:5500:20:5800:31:4500:42:23.30+00:12:505:0211.9
68WALCZAK Ryszard 278BRACTWO BIEGACZYZIELONA GÓRAM-604M 5900:10:0900:20:5500:31:4700:42:29.25+00:12:565:0311.9
69OLSZEWSKA Nina 232KAMIEŃ RYMAŃSKIK-183K 1000:09:4900:20:1400:31:4700:42:32.85+00:12:595:0311.8
70GARNCAREK Paweł 166ŚWIESZYNOM-3018M 6000:10:0700:20:5000:31:4500:42:39.10+00:13:065:0411.8
71SZALKOWSKI Dariusz 267ADS-SERWISROBAKOWOM-504M 6100:09:5700:20:3800:31:3800:42:40.85+00:13:075:0411.8
72PIECHOTA Robert 237ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4024M 6200:10:0500:20:5600:32:0400:42:43.70+00:13:105:0511.8
73DĘBSKI Damian 158KOSZALINM-3019M 6300:10:0600:20:2900:31:4200:42:58.15+00:13:255:0611.7
74GÓRECKI Patryk 171WNEUSTKAM-1813M 6400:10:1200:21:0900:32:1500:43:02.05+00:13:295:0711.7
75KAZIMIEROWICZ Radosław 191VTT KOSZALINKOSZALINM-3020M 6500:10:2900:21:0500:32:1200:43:39.10+00:14:065:1111.5
76BARTON Krystyna 134TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-502K 1100:10:0000:20:4800:32:0800:43:40.30+00:14:075:1111.5
77MALESZA-HOUSIN Joanna 211FORRESTRUNKOSZALINK-402K 1200:10:2500:21:2500:32:3800:43:43.20+00:14:105:1211.5
78HRYCIÓW Paweł 181JW1223BIAŁOGARDM-3021M 6600:10:1100:21:1500:32:3600:43:45.70+00:14:125:1211.5
79CHWISTEK Damian 153KOSZALINM-3022M 6700:10:4100:21:4100:32:5300:44:04.50+00:14:315:1411.4
80CHWISTEK Marta 152KOSZALINK-306K 1300:10:4300:21:4200:32:5400:44:05.00+00:14:325:1411.4
81MURAWSKI Rafał 227SŁUPSKM-3023M 6800:10:4000:21:4600:33:0300:44:05.45+00:14:325:1411.4
82WRÓBLEWSKA Marta 289KOSZALINK-403K 1400:10:4600:21:5800:33:1200:44:09.75+00:14:365:1511.4
83SZYSZKOWSKI Tomasz 272KOSZALINM-3024M 6900:10:5400:22:1100:33:3600:44:11.80+00:14:385:1511.4
84PACAN Mira 234ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-307K 1500:10:5300:22:1500:33:3900:44:22.10+00:14:495:1611.4
85PISKORZ-WILCZAK Iwona 241KONIKOWOK-404K 1600:10:5200:21:4200:33:1400:44:35.95+00:15:025:1811.3
86DZIESZUK Dariusz 162TKKF KOSZALINKOSZALINM-505M 7000:11:0100:22:1300:33:4700:44:58.75+00:15:255:2111.2
87PŁATOSZ Magda 243KARLINOK-184K 1700:09:5700:21:3300:33:3300:45:04.85+00:15:315:2211.2
88MONGIAŁO Aleksandra 223FAST FEET K-LINKOSZALINK-308K 1800:11:0500:22:3100:33:5600:45:06.40+00:15:335:2211.2
89MAJSIUK Agnieszka 210KOSZALINK-405K 1900:11:0200:22:4200:34:4200:46:48.60+00:17:155:3410.8
90MICHALAK Michał 219KAMIEŃ RYMAŃSKIM-1814M 7100:11:1600:23:3700:36:1600:46:50.50+00:17:175:3410.8
91STEC Jakub 265KAMIEŃ RYMAŃSKIM-1815M 7200:11:1600:23:3800:36:1600:48:13.95+00:18:405:4410.4
92HNATOWSKI Artur 180KOSZALINM-506M 7300:10:4800:22:4700:35:5100:48:47.55+00:19:145:4810.3
93RADOSZ Katarzyna 248KOSZALINK-406K 2000:11:2000:23:5500:36:5500:49:03.85+00:19:305:5010.3
94BORYSIEWICZ Joanna 141KOSZALINK-309K 2100:11:4200:24:1000:36:5300:49:35.10+00:20:025:5410.2
95WACHHOLZ Beata 277KB BRYZASŁAWNOK-407K 2200:11:4200:24:0500:36:4700:49:41.25+00:20:085:5410.1
96KISIEL Radek 193KOSZALINM-3025M 7400:11:4200:24:1000:36:5600:50:15.40+00:20:425:5910
97DĘBOWSKA-SZCZYTKOWSKA Izabella 157KB SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK-408K 2300:12:2200:24:4900:37:4200:50:37.30+00:21:046:0110
98SZCZYTKOWSKI Jakub 269ŚWIDWINM-1816M 7500:12:2100:24:4700:37:1100:50:38.20+00:21:056:0110
99GADEK Michał 165KOSZALINM-3026M 7600:11:1800:24:1500:37:2800:51:21.10+00:21:486:069.8
100DUDA Jarosław 161DOBIESZEWOM-3027M 7700:11:5500:25:2500:39:1100:52:40.40+00:23:076:169.6
101MURAWSKA Katarzyna 226SŁUPSKK-3010K 2400:12:0700:25:1400:38:5500:52:55.15+00:23:226:179.5
102HELLER Zdzisław 179NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 7800:13:0400:26:5100:40:1900:53:25.00+00:23:526:219.4
103PEŁKA Iwona 235KOSZALINK-503K 2500:13:2000:26:5600:40:3100:53:30.80+00:23:576:229.4
104JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 184KOSZALINM-3028M 7900:11:1600:23:5300:38:1300:54:18.20+00:24:456:279.3
MONDROŃ Paweł 222KOSZALINM-4000:16:24 DNF00:32:52 DNF DNF DNF--
Znaleziono 105 wynik(ów)