VI HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
90 km
Zgłoszonych/ Registered:
113
Wystartowało/ Started:
97
Nie ukończyło/ Not finished:
19
Ukończyło/ Finished:
78
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MRoztoki
12km
Solinka
26km
Roztoki
38km
Wetlina
60km
Smerek
72km
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GRZĄDZIEL Dominik 3ATTIQ TEAM SALMINGDZIEKANOWICEM301M 100:56:4302:24:2703:43:2306:13:0907:55:2709:47:10.2509:47:11.70 6:319.2
2GAJOS Daniel 5MUAY RUNNING TEAM / BIEGAORTOPEDAKRAKÓWM401M 200:56:4502:25:4703:49:5006:30:1308:05:3010:15:19.9510:15:21.55+00:28:096:508.8
3KOPEL Rafał 257JASIONKAM302M 300:57:3102:28:1103:49:4906:24:4108:07:5210:18:16.3010:18:18.70+00:31:076:528.7
4STOLARZ Piotr 107AKTYWNI DĄBROWADĄBROWA GÓRNICZAM402M 400:56:5402:24:2403:48:2006:26:2208:07:4410:33:12.4010:33:14.75+00:46:037:028.5
5ŚCIESZKA Wojciech 613 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM403M 500:58:4902:32:0704:02:0906:44:3408:33:0110:44:37.4010:44:39.90+00:57:287:098.4
6BORÓWKA Ryszard 23GDYNIAM404M 600:56:4502:31:1604:02:1406:57:3608:55:1711:16:52.3511:16:55.75+01:29:447:318
7ŚLIWKA Cezary 98DWAJ ZGRYŹLIWI TETRYCYKIELCEM303M 700:58:0002:31:4504:02:1606:57:5208:58:3311:19:42.8011:19:46.20+01:32:347:337.9
8KRAWENDA Robert 97PŁAZAM201M 800:56:4602:29:1203:56:4707:03:5708:56:2111:20:16.9511:20:19.95+01:33:087:337.9
9PIĄTEK Mateusz 57KAMOS/ HERCOG RUNNING TEAMBUKOWNOM202M 900:59:1002:40:0404:11:3407:04:0309:00:0911:21:39.9511:21:42.00+01:34:307:347.9
10SZECHLECKI Krzysztof 74UNSTOPPABLESOSNOWIECM405M 1000:56:4002:34:5904:10:4007:11:1009:08:2311:32:49.7011:32:57.30+01:45:457:417.8
11PLISZKA Bartosz 68OLA TEAMOSTROŁĘKAM406M 1101:02:1702:45:5004:17:5807:12:2509:08:5411:38:25.0011:38:28.15+01:51:167:457.7
12JARMOLIŃSKI Piotr 61WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECIN MIERZYNM407M 1201:02:2302:40:3804:14:1707:17:5811:52:32.3011:52:37.40+02:05:257:557.6
13DOMISZEWSKA Maria 9USTRZYKI DOLNEK501K 100:58:4702:40:0904:11:0307:16:1009:22:0711:52:48.5511:52:51.95+02:05:407:557.6
14KAŹMIERCZYK Adam 109MICHAŁ LINEK TEAMKATOWICEM304M 1301:02:2802:45:5004:17:5307:21:2709:28:3812:03:23.9512:03:26.35+02:16:148:027.5
15JASTRZĄB Piotr 95DEKAN LESKOLESKOM501M 1400:59:1602:51:1304:33:4407:41:1509:38:2712:07:26.7512:07:30.40+02:20:188:047.4
16GRYGIEL Marek 14JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM408M 1500:59:1002:40:3204:17:5607:38:5409:43:4912:09:52.5012:09:55.60+02:22:438:067.4
17SIEMASZKO Wojciech 58ABOVE2000TIPTONM409M 1601:10:1503:03:4504:46:3907:43:0809:40:2012:17:48.6512:17:53.65+02:30:418:117.3
18KRAWCZAK Paulina 211BIEGUSIEM.PLDĘBLINK301K 201:07:0602:54:2604:36:5207:42:5509:43:5912:17:48.8012:18:02.50+02:30:508:117.3
19TAUZ Andrzej 81WARSZAWAM4010M 1701:02:2002:50:3504:34:4007:41:1509:44:1112:23:41.7512:23:48.90+02:36:378:157.3
20KOMISARCZYK Anna 10WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK302K 301:02:2202:55:3604:40:4607:50:0009:55:1012:32:11.6512:32:16.85+02:45:058:217.2
21GRONDYS Paweł 60WROCŁAWM305M 1801:02:5302:53:4704:46:3707:48:5509:55:0612:41:33.1512:41:38.25+02:54:268:277.1
22SUM Łukasz 41LONDYNM203M 1901:07:0702:53:3704:33:3807:51:4909:54:5712:41:52.7012:42:05.60+02:54:538:277.1
23SIEPIETOWSKI Piotr 105ART PROFIWARSZAWAM4011M 2001:02:2602:50:5604:34:1707:51:5409:55:0012:42:48.5012:42:54.35+02:55:428:287.1
24ROSTAFIŃSKI Jerzy 102KWW/GCHWARSZAWAM306M 2101:17:5403:19:2104:59:5008:06:5510:06:0612:45:37.3012:45:44.55+02:58:328:307.1
25BIENIECKA Anna 1ALPIN SPORT TEAM/OTK RZEŹNIKGLIWICEK303K 401:06:2102:59:1704:40:5207:53:0310:06:1912:57:37.1012:57:43.75+03:10:328:386.9
26JASIŃSKI Marcin 90BBL CZĘSTOCHOWALGOTA K. CZĘSTOCHOWYM307M 2201:06:3302:59:1904:48:1708:12:2010:21:4113:00:20.2013:00:25.60+03:13:138:406.9
27OLESIAK Grzegorz 112GORCE ULTRA TAILWARSZAWAM502M 2301:10:1703:03:4604:53:2408:18:5810:32:4913:08:24.9013:08:29.60+03:21:178:456.8
28KRAJEWSKI Jakub 12ZAPOROWY MARATON TEAMORELECM308M 2401:06:3702:59:3204:46:5308:01:4510:17:3113:09:51.8013:09:56.60+03:22:448:466.8
29LANGE Beata 8BIŁGORAJK401K 501:10:1203:04:3004:48:1208:01:3710:17:2813:09:46.4013:09:56.70+03:22:458:466.8
30PYRZAK Jacek 33RZESZÓWM309M 2501:06:3302:51:0504:33:4507:54:2210:09:5513:12:38.9013:12:42.05+03:25:308:486.8
31NALAZEK Marcin 69KALENJI BY DECATHLONWARSZAWAM3010M 2600:56:4002:38:1104:26:4208:04:1910:21:3413:18:24.0513:18:31.45+03:31:198:526.8
32FELUCH Krzysztof 64ORA WARSZAWAWARSZAWAM4012M 2701:06:3902:59:1204:47:4908:11:0210:21:5313:19:50.8513:19:58.90+03:32:478:536.8
33SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 83WARSZAWAM3011M 2801:06:3302:53:4504:34:1508:03:3210:26:1113:31:56.7513:32:05.40+03:44:539:016.7
34CICHOŃ Maciej 4442.194 WEJHEROWOREDAM4013M 2900:58:4502:46:4704:33:2207:59:4710:21:5613:32:15.5513:32:22.00+03:45:109:016.6
35MIKOWSKI Artur 72GRÓJECM4014M 3001:03:3302:57:1504:48:1308:18:5710:37:3213:36:00.7513:36:12.05+03:49:009:046.6
36GRYSZKO Artur 82WARSZAWAM4015M 3101:02:2002:52:3204:38:3608:11:5810:35:1313:39:23.4013:39:30.95+03:52:199:066.6
37POPIS Tomasz 91IZBICAM4016M 3200:56:4202:44:3004:34:1408:01:4710:26:3313:48:24.5013:48:28.50+04:01:169:126.5
38RUT RUTKOWSKI Darek 70DSS ORLĘTADĘBLINM4017M 3301:07:0602:59:1604:48:1108:17:0010:43:0813:50:29.5013:50:43.65+04:03:319:136.5
39BANASIK Grzegorz 703WKURW_TEAMKIELCEM4018M 3401:01:4802:54:1904:48:1208:12:0810:36:5414:00:18.5014:00:30.15+04:13:189:206.4
40KOŚCIAK Jan 77DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM4019M 3501:03:4102:57:2304:48:1908:19:0810:48:0414:01:00.0014:01:04.50+04:13:529:206.4
41WOJTASIK Andrzej 15AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹŁÓDŹM4020M 3600:58:4402:40:2704:34:0108:06:3211:09:0814:05:41.3014:05:46.30+04:18:349:236.4
42RÓŻYCKI Konrad 13WARSZAWAM503M 3701:10:4703:16:1105:14:1208:55:0011:13:3314:07:49.6014:07:51.95+04:20:409:256.4
43STODOLNY Krzysztof 17WORYTYM504M 3801:10:1203:11:3305:04:4408:43:1611:16:1114:10:15.8014:10:21.70+04:23:109:266.4
44PODOLSKI Marek 31BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3012M 3901:11:5203:15:5905:14:0608:33:3710:58:5414:10:30.2514:10:36.10+04:23:249:276.3
45DĄBROWSKI Emil 54DUUST.COWARSZAWAM3013M 4001:09:2303:04:4605:00:0308:33:3311:08:0514:11:12.6014:11:24.30+04:24:129:276.3
46KUCIEL Paweł 21AXIS USŁUGI FIZJOTERAPETYCZNE SEBASTIAN WALCZYKTENCZYNEKM204M 4101:02:5703:05:3505:05:4808:33:3711:03:3814:14:45.0014:14:54.80+04:27:439:296.3
47PASTUSZKA Piotr 99BIELSKO-BIAŁAM505M 4201:09:3903:11:5505:05:3308:26:2210:57:0514:17:32.8514:17:40.90+04:30:299:316.3
48WOJTKOWIAK Maciej 85WKURW_TEAMBYDGOSZCZM4021M 4301:15:2503:13:4505:00:1608:36:5011:09:1014:20:10.0514:20:23.00+04:33:119:336.3
49FOLTA Sławomir 73ORANGE POLSKAMIELECM4022M 4401:06:2003:06:4705:05:2808:43:2511:17:2614:21:38.7514:21:47.10+04:34:359:346.3
50REINERT Aleksandra 78PSZCZYNAK402K 601:13:3703:14:0405:09:0208:49:2011:17:0814:27:38.2514:27:47.15+04:40:359:386.2
51STACHURSKI Paweł 110ŁAŃCUTM3014M 4501:07:3503:13:4805:20:4508:59:2111:40:1314:31:38.8514:31:43.95+04:44:329:416.2
52STAWIŃSKI Piotr 3912TRIWARSZAWAM3015M 4601:09:4803:04:5004:56:3308:43:3511:39:5914:36:31.6514:36:40.50+04:49:289:446.2
53MAJ Robert 37STARY INSANE/BANDA GRUDNIALUBLINM4023M 4701:06:3002:53:3905:10:2708:47:5411:39:5514:38:04.5014:38:08.60+04:50:569:456.1
54OSAKOWICZ Mateusz 65WARSZAWAM3016M 4801:04:5802:51:0304:46:5008:38:3111:16:5714:38:19.2514:38:23.20+04:51:119:456.1
55WRÓBEL Grzegorz 1001973ŻARÓWKAM4024M 4901:10:1603:14:0705:06:1908:43:0711:17:4014:38:47.0014:38:59.75+04:51:489:456.1
56KARPIŃSKI Tomasz 80RZESZÓWM4025M 5001:06:3603:03:4804:56:3308:43:3111:40:0614:40:37.4014:40:41.90+04:53:309:476.1
57RZĄDKOWSKI Krzysiek 75KLUB WYSOKOGÓRSKI LUBLINLUBLINM4026M 5101:17:3903:25:3705:36:0909:15:1411:57:3414:51:04.3014:51:15.40+05:04:039:546.1
58ORLOW Kuba 42TYCHYM3017M 5201:09:5703:13:5705:25:5309:11:1311:48:3914:53:36.1014:53:45.55+05:06:339:556
Przekroczony limit czasu: 15:00:00
59PONIEWOZIK Irek 59LUBLINM4027M 5301:10:1603:20:3505:19:4508:59:2811:48:1615:02:22.5015:02:26.80+05:15:1510:016
60KORBUT Radosław 16KONIUCHY OCRSIEDLCEM3018M 5401:13:5103:25:3605:25:2409:19:5712:01:2115:02:28.6515:02:43.85+05:15:3210:016
61HYDZIK Grzegorz 48SANOKM3019M 5501:14:1303:18:1805:15:5408:59:2011:40:0415:18:58.4015:19:09.30+05:31:5710:125.9
62POTERA Maciej 47FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM3020M 5601:15:5803:30:4005:44:3709:38:3012:12:1615:22:02.2515:22:08.45+05:34:5610:145.9
63ŻŁOBECKI Piotr 96PAWŁÓWM4028M 5701:07:3803:20:3005:33:1809:27:5912:12:1115:29:01.9515:29:09.85+05:41:5810:195.8
64CHRUŚCIEL Michał 53FARTLEK GOGORZYCEM3021M 5801:13:5303:18:2605:26:2509:16:1312:11:3715:32:40.6015:32:44.85+05:45:3310:215.8
65ŚWIDZIŃSKI Tomasz 92VEGE RUNNERSKRAKÓWM4029M 5901:10:3403:12:3205:05:4608:50:4511:50:0915:39:04.1015:39:14.40+05:52:0210:265.8
66JĘKALSKI Tomasz 84WARSZAWAM4030M 6001:09:3703:11:2805:05:2808:55:2911:48:0615:39:06.8515:39:14.70+05:52:0310:265.8
67DĘBSKA Joanna 49NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK403K 701:10:1203:15:5105:24:0909:26:5412:12:4015:39:10.5015:39:21.00+05:52:0910:265.7
68FRĄC Dariusz 62NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4031M 6101:10:1403:15:5405:24:1009:26:5712:12:1615:39:11.5515:39:21.25+05:52:0910:265.7
69GUZEK Agnieszka 51ZIELONKAK404K 801:11:5203:20:5505:24:0209:26:2312:07:2115:43:47.8015:43:56.90+05:56:4510:295.7
70BEZAK Magdalena 106OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK304K 901:13:0303:27:3405:44:2809:26:4311:54:5615:45:25.4015:45:36.65+05:58:2410:305.7
71KOWALCZYK Mateusz 32PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKM205M 6200:58:4902:51:0705:20:4609:33:4612:32:5915:53:45.1515:53:50.55+06:06:3810:355.7
72LIPSKI Michał 108JULIANÓWM206M 6301:14:4903:26:0505:36:0109:33:2612:32:5315:53:36.2515:53:50.65+06:06:3810:355.7
73SURDEL Dawid 43BIEGNE ZEBY BARTEK MOGL BIEGACKIELCEM3022M 6401:19:1003:33:0405:36:0509:40:5312:33:0516:06:34.4016:06:46.05+06:19:3410:445.6
74BIAŁA Joanna 2IT WILL HAPPENZĄBKIK405K 1001:10:5603:26:1605:36:1309:37:3712:28:0416:07:18.6016:07:24.10+06:20:1210:445.6
75OLESZEK Magdalena 103#CZELADZBIEGACZELADŹK305K 1101:16:5003:40:3506:01:1010:00:1012:34:4816:23:55.4516:24:06.70+06:36:5510:555.5
76DĄBROWSKA Katarzyna 20PIASECZNOK306K 1201:16:2003:29:1605:40:0109:57:3112:53:5217:24:18.9017:24:34.00+07:37:2211:365.2
77KOCHANIEC Waldemar 55TKKF 'SOKÓŁ' GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4032M 6501:12:3803:31:3205:53:11+02:09:559:176.5
78KWIECIEŃ Zbigniew 101FAUDANATYCHYM601M 6601:17:0003:42:5906:03:56+02:20:499:346.3
FURMAN Tomasz 45WARSZAWAM5001:14:48 DNF03:25:45 DNF05:52:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
BRÓDKA Wojciech 87ZIELONKAM3001:15:38 DNF03:37:36 DNF05:55:55 DNF10:28:43 DNF DNF DNF DNF--
ŻUK Zbigniew 38BRWILANDIABRWILNOM5001:09:05 DNF03:27:39 DNF05:33:13 DNF09:48:02 DNF12:37:39 DNF DNF DNF--
SKÓRKA Jarosław 88BRAKWARSZAWAM3001:15:44 DNF03:37:36 DNF05:51:40 DNF10:06:31 DNF13:04:17 DNF DNF DNF--
CIECIELĄG Piotr 94WKURW_TEAMPIASECZNOM4001:16:30 DNF03:28:57 DNF05:36:30 DNF10:06:26 DNF13:13:19 DNF DNF DNF--
RYBAK Wojciech 35GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM4001:19:26 DNF03:43:13 DNF05:45:53 DNF09:40:51 DNF13:13:29 DNF DNF DNF--
PIETRULIŃSKI Mateusz 66SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM3001:15:29 DNF03:40:38 DNF05:51:42 DNF10:09:43 DNF13:13:43 DNF DNF DNF--
SADOWSKI Piotr 67OSTRÓDAM3001:17:12 DNF03:37:07 DNF05:51:44 DNF10:25:24 DNF13:24:16 DNF DNF DNF--
MOSKAŁA Remigiusz 89WARSZAWAM3001:15:44 DNF03:37:02 DNF05:53:28 DNF10:26:16 DNF13:24:30 DNF DNF DNF--
CHOJNACKI Wiktor 79LUTOWISKAM3001:01:13 DNF02:50:26 DNF04:29:30 DNF09:21:01 DNF DNF DNF DNF--
BĄK Michał 26WKURW_TEAMBILCZAM3001:19:11 DNF03:33:05 DNF05:36:13 DNF10:05:55 DNF DNF DNF DNF--
WACH Grzegorz 111LUBLINM3001:08:08 DNF03:21:09 DNF05:37:00 DNF10:36:18 DNF DNF DNF DNF--
SLOKA Piotr 63LONDONM3001:11:51 DNF03:04:32 DNF04:46:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
OLEK Marcin 93#MARCIN ŚIWERC TEAMSIEDLCEM4000:56:47 DNF02:39:08 DNF04:47:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRABOWSKI Błażej 19JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM3001:01:57 DNF02:52:34 DNF04:47:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACHUCKI Adrian 113RZESZÓWM3001:07:05 DNF02:59:02 DNF04:50:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
BERNAŚ Dariusz 313BSCZADYWETLINAM3001:18:10 DNF03:49:17 DNF06:27:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
PFAJFER Marek 104SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALEGBĄDM3001:15:50 DNF03:41:31 DNF06:27:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORSKA Agnieszka 30EKOBIEGIWARSZAWAK4001:19:18 DNF04:08:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 97 wynik(ów)