VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 17 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
17 km
Zgłoszonych/ Registered:
178
Wystartowało/ Started:
149
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
149
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
17km
Czas
brutto
17km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KUBIAK Tomasz 1681RZESZÓWM301M 101:25:40.3001:25:45.45 5:0211.9
2WĘGIEL Marcin 212POLWAX RACING TEAMJASŁOM302M 201:27:54.3501:27:57.15+00:02:115:1011.6
3ZAWADA Michał 1598BRZEZINKI STARE TEAMWARSZAWAM303M 301:33:34.1001:33:36.45+00:07:515:3010.9
4BRÓG Wojciech 1570OLKUSZM304M 401:37:04.1001:37:07.10+00:11:215:4210.5
5DZIOREK Tomasz 1597SPRINT GORZYCEGORZYCEM305M 501:38:39.8501:38:40.80+00:12:555:4810.3
6KORZONEK Karol 1587SPRINT GORZYCEGORZYCEM306M 601:39:14.5001:39:20.35+00:13:345:5010.3
7BONDARA Sylwia 1501JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK301K 101:43:36.3001:43:39.45+00:17:546:059.8
8NOWOMIEJSKI Marcin 1661BIEGACZ CEGŁÓWMINSK MAZOWIECKIM401M 701:44:36.1001:44:40.15+00:18:546:099.8
9STANOSZ Patryk 1567TARNÓWM201M 801:45:08.4001:45:35.85+00:19:506:119.7
10SZKLANA Anita 1535WIEPRZECK201K 201:45:23.2501:45:36.65+00:19:516:119.7
11ZAWADZKI Marcin 1664RZESZÓWM307M 901:45:28.2001:45:44.00+00:19:586:129.7
12EPA Karolina 207PZU SPORT TEAMWARSZAWAK202K 301:47:07.7001:47:11.60+00:21:266:189.5
13PODLEŚ Robert 1525COBI POLANDWARSZAWAM501M 1001:47:49.5501:47:51.45+00:22:066:209.5
14MAKOWSKA Olga 1502JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK302K 401:48:09.5501:48:12.70+00:22:276:219.4
15FARON Piotr 1676ZALEŚM601M 1101:48:55.3001:48:59.30+00:23:136:249.4
16CYTAWA Adrian 1545ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAM202M 1201:49:08.3501:49:49.45+00:24:046:259.3
17PIOTROWICZ Sławomir 1549RACIĄŻM308M 1301:49:40.5001:50:04.10+00:24:186:279.3
18KOMORNIK Marek 1623BSK MIÓD KOZACKI BILGORAJRADECZNICAM402M 1401:49:36.2001:50:35.60+00:24:506:269.3
19PILICHOWSKI Wojciech 322GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓWBIAŁYSTOKM403M 1501:50:16.2501:50:39.75+00:24:546:299.3
20NOWICKI Kamil 1660KRAKÓWM203M 1601:50:24.9001:51:01.15+00:25:156:299.2
21JACHYMEK Bartłomiej 1655JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM404M 1701:51:10.9501:51:15.35+00:25:296:329.2
22RACHWALSKA Marzena 1670CISNAK303K 501:52:41.2501:52:46.50+00:27:016:379.1
23KOLBUS Tomasz 1607ADRIAN DANILEWICZ GROUPSIECHNICEM405M 1801:55:47.3001:55:51.50+00:30:066:488.8
24PRZYBYLSKI Mariusz 1620PGB SPORTOWA PACZKAGLIWICEM406M 1902:01:51.4002:02:25.10+00:36:397:108.4
25GURBA Sebastian 1673RZESZÓWM309M 2002:02:41.3502:02:41.35+00:36:557:138.3
26KORNAK Dariusz 1639PKP CARG0MUNINAM407M 2102:02:36.7502:03:04.10+00:37:187:128.3
27CZEPIGA Dariusz` 1559GŁOJSCEM204M 2202:03:00.4002:03:20.70+00:37:357:148.3
28DYŚ Małgorzata 1582STAY INSANELUBLINK304K 602:03:13.0002:03:26.70+00:37:417:148.3
29RIEKSTINA Liga 1671BIAŁY BÓR TEAMBIAŁYBÓRK305K 702:03:33.3002:03:59.75+00:38:147:168.3
30BARAŃSKA Monika 1674KRAKÓWK501K 802:03:39.1002:04:17.40+00:38:317:168.2
31PRZEPIÓRKA Michał 1636ŻABIENIECM3010M 2302:04:15.6002:04:43.25+00:38:577:188.2
32STRZELECKI Mateusz 1089LUBLINM3011M 2402:04:56.1002:05:51.20+00:40:057:208.2
33PŁACZEK Paweł 1678WETLINAM3012M 2502:05:35.0002:05:51.40+00:40:057:238.1
34OCHAL Krzysztof 1624LUBLINM205M 2602:04:59.9002:05:55.40+00:40:097:218.2
35NOWICKA Anna 1569KRAKÓWK306K 902:05:39.1502:06:17.20+00:40:317:238.1
36MĄCZKA Krystyna 365OTK RZEŹNIKGLIWICEK601K 1002:06:46.4502:06:49.00+00:41:037:278
37MERESTA Konrad 1590LW BOGDANKAŁĘCZNAM3013M 2702:06:12.0502:06:53.20+00:41:077:258.1
38KASPRZYKOWSKI Zbigniew 1650SIEDLCEM408M 2802:06:05.6002:06:58.05+00:41:127:258.1
39GRZANECKA Mirosława 1649ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNAK401K 1102:06:04.9502:06:58.05+00:41:127:258.1
40KOBYŁKIEWICZ Artur 1608SZCZECINM3014M 2902:05:59.6002:07:04.50+00:41:197:248.1
41LORENC Wiktor 1556RYMANÓWM3015M 3002:06:45.6502:07:05.30+00:41:197:278
42KAPITAN Monika 1541GDAŃSKK307K 1202:07:22.6002:07:45.95+00:42:007:298
43BOROWIEC Arkadiusz 1515CHEŁM BIEGACHEŁMM409M 3102:07:16.9502:07:58.60+00:42:137:298
44SAŁDAN Krzysztof 1680BUSZKOWICEM602M 3202:07:00.7002:08:09.70+00:42:247:288
45ZAWADZKI Grzegorz 1558KLUB SPORTOWY PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3016M 3302:09:11.1002:09:19.70+00:43:347:357.9
46ŻUK Marcin 16121972WARSZAWAM4010M 3402:08:45.6502:09:23.70+00:43:387:347.9
47SANECKI Robert 1606SPRINT GORZYCEGORZYCEM4011M 3502:10:11.1502:10:15.85+00:44:307:397.8
48ODOLIŃSKA Agnieszka 1594PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOSTRÓDAK402K 1302:12:14.3502:12:42.70+00:46:577:467.7
49WRÓBEL Bartłomiej 1503CISNACISNAM4012M 3602:11:50.3502:12:58.60+00:47:137:457.7
50TYLKA Małgorzata 1553LEGNICAK308K 1402:12:40.8502:13:18.65+00:47:337:487.7
51MATŁOSZ Jolanta 1642STRZYŻÓWK309K 1502:13:11.4002:13:19.40+00:47:337:507.7
52KRZAK Dominika 1619WROCŁAWK3010K 1602:13:42.1002:14:06.15+00:48:207:517.6
53SKRUTEK Adam 1605WIEDEŃM3017M 3702:13:46.7002:14:09.20+00:48:237:527.6
54BEŚKA Michał 1589SPRINT GORZYCEGORZYCEM3018M 3802:14:12.1502:14:16.60+00:48:317:537.6
55UZDOWSKA Monika 1540MALBORKK3011K 1702:14:22.3002:14:46.35+00:49:007:547.6
56OKRÓJ Dawid 1548DEAF RUNNINGGDAŃSKM3019M 3902:15:43.1002:16:06.30+00:50:207:597.5
57TOKARZ Waldemar 1675PASZCZYNAM3020M 4002:16:37.8502:17:06.10+00:51:208:027.5
58RĄCZKA Mateusz 1679KOLBUSZOWAM3021M 4102:16:36.8502:17:30.60+00:51:458:027.5
59KLAWIKOWSKI Jakub 1600BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM3022M 4202:17:07.4002:17:31.15+00:51:458:047.4
60BIALEK Tomasz 1651WARSZAWAM4013M 4302:17:28.7502:17:41.65+00:51:568:057.4
61KUBALA Alicja 1513KALISZK403K 1802:18:03.2002:18:14.25+00:52:288:077.4
62RUPIŃSKA Agnieszka 1644KONSTANCINK203K 1902:17:28.9002:18:25.90+00:52:408:057.4
63HEILMAN Maciej 1646POZNAŃM4014M 4402:20:27.3002:20:44.80+00:54:598:157.3
64PLEŚNIAR-KOZŁOWSKA Agata 1672WARSZAWAK404K 2002:20:11.8002:20:57.95+00:55:128:147.3
65SŁODKOWSKA Marta 1592MALBORKK204K 2102:22:11.1502:22:32.30+00:56:468:217.2
66JANICKI Mateusz 1593MALBORKM206M 4502:22:10.8502:22:32.40+00:56:468:217.2
67SKWARCZYŃSKA Patrycja 1596MALBORKK205K 2202:22:11.6502:22:32.50+00:56:478:217.2
68GARWACKA Beata 1604NIEPORĘTK502K 2302:22:19.2502:23:03.20+00:57:178:227.2
69KAŁOWSKI Irek 1628WWW.POMOCDLAKAROLINY.PLWARSZAWAM4015M 4602:22:44.8002:23:13.75+00:57:288:237.1
70GRUSZECKA Iwona 1584ALD RUNNING TEAMWARSZAWAK3012K 2402:22:25.9002:23:24.05+00:57:388:227.2
71ŁUSZCZ Paweł 1626DĘBICAM3023M 4702:23:16.1002:23:49.30+00:58:038:257.1
72PYTEL Bożena 1568KIELCEK405K 2502:23:20.9002:24:21.65+00:58:368:257.1
73KRÓL Michał 1579NOWY JADÓWM3024M 4802:23:21.0002:24:30.80+00:58:458:257.1
74PACHOLICKA Katarzyna 1591ŁÓDŹK206K 2602:24:47.0502:25:40.00+00:59:548:317
75SKRUTEK Jan 1574WROCŁAWM603M 4902:25:42.6002:26:05.40+01:00:198:347
76BUDKIEWICZ-FELUCH Donata 1648WARSZAWAK406K 2702:25:08.5502:26:07.50+01:00:228:327
77FRANKOWSKI Dariusz 1533GLIWICEM4016M 5002:27:34.8002:27:49.50+01:02:048:406.9
78BOJDA Paweł 1564BOGUCHWAŁAM3025M 5102:28:21.6002:28:21.60+01:02:368:436.9
79PĘKALA Jarosław 1524ZABRZEM4017M 5202:29:14.3002:29:32.70+01:03:478:466.8
80PĘKALA Anna 1523ZABRZEK407K 2802:29:14.3002:29:32.90+01:03:478:466.8
81POLAK Krzysztof 1665CROSSFIT GCWWARSZAWAM4018M 5302:29:34.7002:29:47.00+01:04:018:476.8
82KUKLA Elzbieta 1586PWC RUNNING TEAMWARSZAWAK503K 2902:28:50.5002:29:47.55+01:04:028:456.9
83WRÓBLEWSKA Weronika 1666BIEGUSIEM.PLPUŁAWYK3013K 3002:28:56.3502:29:47.60+01:04:028:456.8
84LUC Adam 1647BIEGUSIEM.PLRYKIM3026M 5402:28:56.4502:29:47.70+01:04:028:456.8
85GARGAS-DZIEDZINA Joanna 1667MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWK3014K 3102:30:05.2502:30:26.10+01:04:408:496.8
86BOCEK Sławomir 1609LUTORYŻM4019M 5502:29:30.0502:30:31.95+01:04:468:476.8
87ZAWADZKA Agnieszka 1557KLUB SPORTOWY PRESTIGEGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK3015K 3202:30:23.7002:30:33.10+01:04:478:506.8
88WŁODARCZYK Marek 1551RADOMM4020M 5602:31:20.0502:32:01.90+01:06:168:546.7
89POSIM Tomasz 1652-RYKIM3027M 5702:32:32.7502:33:24.25+01:07:388:586.7
90PODGRUDNY Radosław 1528PEŁZACZ NIZINNYWARSZAWAM4021M 5802:33:22.7502:34:04.45+01:08:199:016.7
91HEJMAN Maciej 1669WKURW_TEAMTARNÓWM4022M 5902:35:41.8502:35:47.90+01:10:029:096.6
92BANASIAK Karolina 1668WKURW_TEAMKIELCEK3016K 3302:35:41.3502:35:47.90+01:10:029:096.6
93SADEK Amanda 1531ROKIETNICAK207K 3402:35:11.4002:36:10.00+01:10:249:076.6
94WOLSKA Aleksandra 249DZIK KOMANDOKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK208K 3502:37:25.5502:38:59.35+01:13:139:156.5
95ZIMOŃ Urszula 1233DZIK KOMANDOŁÓDŹK408K 3602:37:56.8502:39:29.40+01:13:439:176.5
96PULKOWSKI Dariusz 1630OSTRÓDA RUNNERSOSTRÓDAM502M 6002:38:49.1502:39:33.85+01:13:489:206.4
97PAWLIK Anna 1631OSTRÓDA RUNNERSOSTRÓDAK409K 3702:38:49.6002:39:33.90+01:13:489:206.4
98KOWALCZYK Anita 1522#TEAMKRÓLAKJEMIELNOK209K 3802:40:07.3002:40:45.95+01:15:009:256.4
99KOCHAŃSKA Joanna 1572SICIENKOK4010K 3902:41:44.9002:42:22.35+01:16:369:306.3
100KOCHAŃSKI Bartosz 1573SICIENKOM3028M 6102:41:45.3502:42:22.50+01:16:379:306.3
101KUCIA-OCHAL Magdalena 16251988LUBLINK3017K 4002:41:37.3002:42:33.60+01:16:489:306.3
102PANCZENKO Kamil 1615WKURW_TEAMLUBLINM207M 6202:41:41.6002:42:37.50+01:16:529:306.3
103BATOROWICZ Dominik 1638CROSSFIT DECEPTICONWĘGRÓWM3029M 6302:42:43.9002:42:56.20+01:17:109:346.3
104ZAORSKA Marta 1585BYDGOSZCZK3018K 4102:42:29.0002:43:00.00+01:17:149:336.3
105AUGUSTYŃSKA Kinga 1514LACHO TEAMKRAKÓWK4011K 4202:42:36.5502:43:04.50+01:17:199:336.3
106ŚWISTUŃ Izolda 1563KRAPKOWICEK4012K 4302:44:18.4002:44:45.55+01:19:009:396.2
107KRYSPIN Marta 1618V RUNERGRUDZIADZK3019K 4402:44:14.1002:45:14.75+01:19:299:396.2
108KUBIŚ Klaudia 1645POZNAŃK4013K 4502:45:03.9002:45:21.50+01:19:369:426.2
109JAREMEK Wojtek 1576ZAMOŚĆM3030M 6402:44:39.2002:45:40.60+01:19:559:416.2
110SAFARYN Marek 1633MIŃSK MAZOWIECKIM4023M 6502:45:09.9502:45:53.25+01:20:079:426.2
111KRZYKWA Agnieszka 1632LEGIONOWOK504K 4602:45:49.7502:46:26.90+01:20:419:456.2
112KSIĘŻAK Jolanta 1561WARSZAWAK3020K 4702:45:49.5002:46:27.05+01:20:419:456.2
113SOBIK Paulina 1656PRO366ŚRODA WIELKOPOLSKAK3021K 4802:45:32.6502:46:28.65+01:20:439:446.2
114PĘKALSKA Anna 1602NIEPORĘTK4014K 4902:46:24.8002:47:08.35+01:21:229:476.1
115KUŁAGA Krzysztof 1588SPRINT GORZYCEGORZYCEM3031M 6602:47:14.9502:47:20.00+01:21:349:506.1
116KOTKIEWICZ Hubert 1637CROSSFIT GCWWARSZAWAM3032M 6702:48:34.6502:48:48.30+01:23:029:556.1
117KANDZIA-BARTOCHA Karolina 1510O CO BIEGA W KALETACHKALETYK2010K 5002:52:05.1502:53:13.60+01:27:2810:075.9
118LABA Kamila 1654KROSNOK2011K 5102:53:26.6502:53:29.80+01:27:4410:125.9
119MUCHA Jaroslaw 1643OTWOCKM503M 6802:53:21.2502:53:35.80+01:27:5010:115.9
120WARDECKA Dorota 1657ZĄBKIK505K 5202:54:21.1502:54:34.10+01:28:4810:155.8
121MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 1517KS AKTYWNI WĘGRÓW , WKURW_TEAMWĘGRÓWK4015K 5302:55:54.6502:56:33.70+01:30:4810:205.8
122PIETRUCZANIS Paweł 1518KS AKTYWNI WĘGRÓW, WKURW_TEAMWĘGRÓWM4024M 6902:55:53.1002:56:33.90+01:30:4810:205.8
123SZYMAŃSKA Ewa 1610MIŃSK MAZOWIECKIK4016K 5402:59:07.6002:59:50.30+01:34:0410:325.7
124GESSLER Sylwia 1635BIESYBOLSZEWOK3022K 5502:59:41.4003:00:24.30+01:34:3810:345.7
125ZAJDENC Aleksandra 1641DECATHLON MAGNOLIAWROCŁAWK2012K 5603:01:28.1503:02:32.90+01:36:4710:405.6
126SKOWROŃSKA Milena 1640WKURW_TEAMWARSZAWAK3023K 5703:01:40.4503:02:46.60+01:37:0110:415.6
127RUTKA-ŻUK Monika 16131970WARSZAWAK4017K 5803:02:34.1003:03:13.80+01:37:2810:445.6
128ROLLA Magdalena 1554WARZYMICEK4018K 5903:03:23.5503:03:34.90+01:37:4910:475.6
129BURZYŃSKA Karolina 1580OLEŚNICAK4019K 6003:06:54.2003:07:12.30+01:41:2610:595.5
130SZUKALSKA - WALCZAK Ewa 1581BIEGAJĄCE WALCZAKIPRUSZKÓWK3024K 6103:07:08.9003:07:49.50+01:42:0411:005.5
131MULKA Urszula 1583JAWORZNO RUNNERSLĘDZINYK3025K 6203:08:59.5003:09:56.35+01:44:1011:075.4
132WILK Izabela 1677CZELADŹK4020K 6303:10:11.0503:10:32.70+01:44:4711:115.4
133CHRAPEK Joanna 1595TORUŃK2013K 6403:10:07.6003:10:38.30+01:44:5211:115.4
134ŻALIŃSKA Teresa 1520JAWORZNO RUNNERSJAWORZNOK506K 6503:10:59.8503:11:56.60+01:46:1111:145.3
135POPIS Justyna 1627IZBICAK4021K 6603:13:06.3003:13:18.10+01:47:3211:215.3
136KOLASA Barbara 1512KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAK602K 6703:14:18.3503:14:21.60+01:48:3611:255.2
137SOBOCZYŃSKA Monika 1617RUN PASJABYDGOSZCZK4022K 6803:17:34.1003:18:29.95+01:52:4411:375.2
138MELLEM-ZWIEWKA Małgorzata 1616RUN PASJABYDGOSZCZK4023K 6903:17:34.0503:18:29.95+01:52:4411:375.2
139PANKOWSKA Katarzyna 1550ORKAMASTERS IŁAWAIŁAWAK3026K 7003:24:26.8003:25:18.95+01:59:3312:015
140GRUBE Bartosz 1575BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAM3033M 7003:27:12.5503:27:47.55+02:02:0212:114.9
141OŻÓG Dorota 1566CHEŁMK4024K 7103:31:36.2503:31:57.90+02:06:1212:264.8
142OŻÓG Iwona 1565CHEŁMK4025K 7203:31:36.4003:31:58.15+02:06:1212:264.8
143NOWAK Roman 1536KLUCZBORKM4025M 7103:36:03.9503:36:08.45+02:10:2312:424.7
144GAWRON Gabriela 1662NOWY BOREKK3027K 7303:37:56.4003:38:10.35+02:12:2412:494.7
145EBERT Agata 1519IMIELINK507K 7403:53:13.2003:54:14.70+02:28:2913:434.4
146SAFARYN Lidia 1611MIŃSK MAZOWIECKIK4026K 7503:55:27.7003:56:11.00+02:30:2513:514.3
Przekroczony limit czasu: 04:00:00
147FRĄC Elżbieta 1537NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4027K 7604:01:13.7004:02:03.20+02:36:1714:114.2
148BRODIUK Norbert 1543NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4026M 7204:01:14.9004:02:03.40+02:36:1714:114.2
149PUTA Andrzej 1562WARSZAWAM4027M 7304:01:02.5004:02:06.15+02:36:2014:104.2
Znaleziono 149 wynik(ów)