VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
26 km
Zgłoszonych/ Registered:
386
Wystartowało/ Started:
336
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
335
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 12,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 12km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryRoztoki
12km
  
1NOWOCIN Radosław 1214WARSZAWAM2000:55:59
2STYCZEŃ Piotr 1192CKBABCIE/WOŹNIAKRUNNINGTEAMCHĘCINYM3000:59:37
3PIELECKI Bartłomiej 1371GDAŃSKM3001:02:45
4DUDZIK Łukasz 1291GÓRAL BIEGAKAMIENICAM3001:03:15
5ADAMCZYK Przemysław 1360ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM4001:04:32
6MOTYKA Kamil 1173JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ - KAMIL-BIEGAJAROSŁAWM3001:04:33
7ZIELAK Darek 1344WARSZAWAM4001:06:35
8LEMAŃSKI Damian 1358ŁÓDŹ-RĄBIEŃM2001:06:58
9FLĄDRO Daniel 1341WOKOWICEM4001:07:21
10DELEKTA Jan 1325DJŁOWISKOM4001:09:34
11DELEKTA Dariusz 1326DELNOVAŁOWISKOM3001:09:36
12WĘGRZYN Radosław 1249KROSNOM2001:10:36
13KOWALIK Ewelina 1225FIZJOBIEGACZE SZCZECINŚWIEBODZINK2001:10:41
14RUPIŃSKI Krzysztof 1330TRAINING LABKONSTANCIN-JEZIORNAM2001:10:46
15GŁUSZKO Przemysław 1315SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3001:10:54
16KOPEĆ Paweł 1287RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYMAJDAN KRÓLEWSKIM3001:11:24
17RICHTER Marcin 1108ŁÓDŹM3001:11:31
18TELEGA Maciej 1230ZARZECZEM2001:11:42
19BEKAS Marcin 1375RUNONLINE.PLKRAKÓWM4001:11:44
20LISTOPAD Dariusz 1215NOVEMBEER RUNNING TEAMLUBLINM4001:12:05
21KOPEĆ Arkadiusz 1335WOLBROM TEAMWOLBROMM4001:12:13
22PORZUCZEK Bartosz 1068BRZEZNICAM3001:12:34
23ADAMIAK Marcin 1117EVERRUNŁÓDŹM4001:12:51
24CZERCHAWSKI Janusz 1021SIEMIANICEM4001:12:58
25JASIŃSKI Michał 1156WROCŁAWM3001:13:33
26TOKARZ Adrian 1241DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM3001:13:55
27SZCZEPAŃSKI Marcin 1116EVERRUNŁÓDŹM4001:14:11
28JASTRZĄBEK Konrad 1123EVERRUNŁÓDŹM3001:14:11
29KUCZKOWSKI Krzysztof 1161TRAINING LABWARSZAWAM3001:14:43
30BURANDT Magdalena 1345DRUŻYNA WILKA/3 LIFE TEAMOLSZTYNK3001:14:43
31SURDACKI Mateusz 1054NAŁĘCZÓWM3001:15:16
32WOŹNIAK Grzegorz 1248CHEŁMM3001:15:58
33TARNOWSKI Mieczysław 1128CISNAM3001:16:57
34PRUSKI Zbigniew 1253LUBLINIECM4001:17:07
35PINKOWSKI Dariusz 1043PKP LUBLINIEC , CALESTHENICA LUBLINIECLUBLINIECM4001:17:08
36KACZMAREK Mateusz 1058TEAM BARDZOOSTRÓW WIELKOPOLSKIM2001:17:16
37ZASINA Sebastian 1181RUBEZAHL TEAMOTRĘBUSYM3001:17:24
38KORCZYK Jakub 1197KOMOROWOM3001:17:34
39BERTINO Francesco 1245CAZZO CLUB RUNNING TEAMWARSZAWAM2001:18:15
40GĄSIENICA Jakub 1232KRAKÓWM3001:18:32
41MAZURKIEWICZ Bartłomiej 1176ZAPOROWY MARATON TEAMSANOKM2001:18:37
42ŚWIĄDER Jerzy 1083MERSCHM4001:18:37
43MAŁKIEWICZ Michał 1299OSŻW MIŃSK MAZ./KS ZIELONO-CZARNIWARSZAWAM2001:18:53
44PECA Dariusz 1369BIAŁYBÓR TEAMBIAŁYBÓRM3001:19:03
45MAKARSKI Krzysztof 1179JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWM3001:19:04
46NOWAKOWSKI Arkadiusz 1097TRIATHLON SIEDLCE CLUBSTOK LACKIM3001:19:42
47KRASUSKI Mirosław 13191966SIEDLCEM5001:19:42
48BAJOR Michał 1336GDYNIAM3001:19:58
49KLAPPHOLZ Adriana 209BIEGIEM PRZEZ CHYBIECIESZYNK4001:19:59
50JAGODZIŃSKI Robert 1092JAGODA TEAMOWIŃSKAM4001:20:00
51WOŁOSZYN Piotr 1278WARSZAWAM3001:20:04
52WRĘCZYCKI Mirosław 1239CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM5001:20:08
53SIERPIŃSKI Mateusz 1151TRAINING LABWARSZAWAM3001:20:22
54PRZYBYŁOWICZ Ramona 1135SIECIECHÓWK3001:20:23
55PRZYBYŁOWICZ Marek 1136SIECIECHÓWM4001:20:23
56WOJTANOWSKA Karolina 1363DREAM CHASER TEAMRAKALNICAK2001:20:32
57SZTUBA Robert 1368BIAŁYBÓRM3001:20:45
58KAŹMIERCZAK Bartłomiej 1218ŁÓDŹM3001:20:56
59GRONCZEWSKI Artur 1211FMW RUNNERSWARSZAWAM4001:21:01
60KURZYŃSKI Michał 1049EFEKT GOMBAOWROCŁAWM3001:21:20
61GRENDA Jarek 1178CHECHŁO PIERWSZEM4001:21:35
62POLIŃSKI Robert 1160TRAINING LABWARSZAWAM3001:21:36
63FRIDRICH Marcin 1158TRAINING LABWARSZAWAM2001:21:37
64GRĘBOWSKI Sebastian 1098UKS STARTLUBLINM4001:21:49
65PORĘBSKI Łukasz 226STOWARZYSZENIE PROSHARE CYCLING TEAMWROCŁAWM3001:22:39
66MAJEWSKI Sebastian 1212ODROBINĘ BLIŻEJ NIEBA - MAJKI RUNNERLUBLINM3001:22:57
67GOŁASZEWSKA Karolina 1318WARSZTAT FORMYTYCHY, ŚLĄSKIEK3001:23:06
68BARTOSIK Marek 1320BEAUTYSPORT.PLLODZM4001:23:16
69NOWAKOWSKI Wojciech 1237KRAKÓWM3001:23:21
70WRÓBLEWSKI Adrian 13223ATHLETE.PLBORKOWOM3001:23:26
71SKRZESZEWSKI Henryk P. 1247FARTLEK GOSTALOWA WOLAM4001:23:40
72SZYBKOWSKI Marcin 1074RZESZÓWM3001:23:47
73RAPACZ Marcin 1056FUNDACJA TYLKO BIESZCZADYKRAKÓWM5001:23:47
74PARTYKA Sebastian 1076SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3001:23:50
75SZYBIAK Joanna 1236KRZYWCZAK4001:23:50
76SZADŁOWSKI Dariusz 1062DRIM TIMCIECHOCINEKM4001:24:14
77BITNER Krystian 1172IWANOWICE MAŁEM3001:24:20
78KRASOWSKI Łukasz 1050RZESZÓWM3001:24:20
79KOZAK Filip 1165KŁOBUCKM4001:24:21
80BANY Marek 1203PUŁAWYM4001:24:24
81IDZIOR Tomasz 1086BRZEZINYM2001:24:25
82KRASOWSKI Mateusz 1052LEŻAJSKM3001:24:28
83RADYK Jakub 1269PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3001:24:29
84GRANDA Paweł 137821 DAPLOTZARZECZEM3001:24:50
85MŁYNARCZYK Tatiana 1072HUSARIA RACE TEAMPOLICEK3001:25:05
86SKARŻYŃSKI Marek 1309TRIATHLON LUBLIN TEAMLUBLINM4001:25:05
87STRAŚ Jarosław 1372KATOWICEM3001:25:13
88ZIĘBA Tomasz 1332JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4001:25:50
89KOSEK Dariusz 12681966ŻMIGRÓDM5001:25:50
90SZCZEPANEK Sylwester 1276BOBOWSKA GRUPA BIEGOEASIEDLISKAM3001:25:58
91KOWALSKI Łukasz 1316STRZYŻEWICEM3001:25:59
92ŁASTOWIECKI Radosław 1250KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM4001:26:33
93RADOMIŃSKI Tomasz 1251KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM4001:26:34
94MATOSZKA Arkadiusz 1163TRAINING LABWARSZAWAM3001:26:48
95KRZYSZTOŃ Piotr 444GMP LASY KRAŚNIKLASYM3001:26:52
96MORAWIEC Daniel 1349BEAUTYSPORT.PLŁÓDŹM4001:26:57
97HYDZIK Łukasz 1030LIDER SANOKSANOKM4001:27:07
98SZYBISTY Grzegorz 1207KROSNO GLASS RUNING TEAMWROCANKAM4001:27:08
99PIĄTEK Dawid 1159TRAINING LABOŁDRZYCHOWICEM3001:27:27
100ŻELEŚKIEWICZ Arkadiusz 1096KB GEOTERMIA UNIEJÓWTUREKM3001:27:49
101FURMAGA Przemyslaw 1018POWER TRAININGWARSZAWAM3001:28:00
102POKRYWKA Stefan 1366CISNAM6001:28:14
103RYSIAWA Marek 1347MIŃSK MAZOWIECKIM4001:28:15
104JASTRZĄBEK Agnieszka 1111EVERRUNŁÓDŹK3001:28:21
105KLOCEK Konrad 1337ŁĘŻYNYM3001:28:57
106MATUSIK-SKALSKA Renata 1303ŻUKI W BŁOCIEDZIEWKIK4001:29:05
107SKALSKI Jarosław 1302DZIEWKIM4001:29:06
108ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 1346BYDGOSZCZM3001:29:10
109SADZIK Dariusz 1281GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM3001:29:20
110MAŁEK Daren 1205RUDA ŚLĄSKAM2001:29:38
111MAJCHRZAK Joanna 1162TRAINING LABWARSZAWAK3001:29:40
112MAJEWSKI Marek 1154TRAINING LABWARSZAWAM3001:29:41
113WICZKOWSKI Gabriel 1071ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKM5001:29:41
114KOWALEWSKI Kasper 1348GRUSZCZYNM2001:29:45
115BARDAN Michał 1199ALD RUNNING TEAMWARSZAWAM3001:29:47
116TROĆ Maria 1308SKAWINA BIEGAKRAKÓWK2001:30:06
117ŻYCHOWICZ Rafał 1198ALD RUNNING TEAMWARSZAWAM3001:30:08
118ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 1323ULTRAMARATONPODKARPACKI.PLTRZEBOWNISKOK4001:30:18
119ZEBRAKOWSKI Grzegorz 1328WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKATRZEBOWNISKOM4001:30:18
120FRANKOWSKI Piotr 1002WARSZAWAM4001:30:19
121SKOWERA Edward 1129PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM6001:30:28
122DUBIJ Albert 1024BIAŁYSTOK BIEGA TEAMOGRODNICZKIM4001:30:31
123LEGUTKO Piotr 1166BOCHNIAM3001:30:34
124CZARNACKA Karolina 1126LUBLINK3001:30:34
125URBAŚ Paweł 1066PRUSZKÓWM4001:30:35
126WARZYCHA Dawid 1013PKP INTERCITYBYTOMM2001:30:35
127ORZOŁ Jacek 280KB LENIWIEC ZĄBKIZĄBKIM3001:30:42
128ŻARNICKI Kamil 1061STAY INSANE / CROSSFIT Z16TURKAM3001:30:56
129GAJOS Anna 1256LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINK4001:30:57
130WARZYCHA Krzysztof 1012BYTOMM5001:31:07
131KĘDZIOŁKA Łukasz 1367KATOWICEM2001:31:11
132ZIELIŃSKA Iwona 1118WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK5001:31:17
133TUSZYŃSKA Karolina 1038KS RYGLICEKRAKÓWK3001:31:41
134WALOSZEK Marcin 1069DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM3001:32:14
135DYLEWSKI Paweł 1317FIZJO-SPORT/ ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAM4001:32:14
136SKONECZNA Magdalena 1075KRAKÓWK3001:32:20
137DZIEDZINA Tomasz 1361MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM4001:32:23
138GUJSKI Marcin 1175TRIPAKAMIŃSK MAZOWIECKIM3001:32:27
139BENTKOWSKA Magdalena 1257WKURW_TEAMPOZNAŃK3001:32:30
140ZYDEK Katarzyna 1229DZIK KOMANDOŁÓDŹK2001:32:32
141BOGDAŃSKI Bartosz 1185DZIK KOMANDODZIEKTARZEWM3001:32:33
142KACZMAREK Łukasz 1350DZIK KOMANDOCZARNOCINM3001:32:33
143JAGODZIŃSKI Hubert 1381DZIK COMANDOŁÓDŹM2001:32:35
144RZEPKOWSKA Mirosława 1289JEZIÓRKOK3001:32:42
145DĄBROWSKI Maciej 1275OSTRÓW WIELKOPOLSKIM3001:33:30
146NIEDBAŁ Magdalena 1142ZABRZEK2001:33:31
147NIEDBAŁ Maja 1141ZABRZEK2001:33:32
148GMAJ Karolina 1578GRÓJECK3001:33:39
149WAŁACHOWSKA Urszula 1095SOLINATEAMHOCZEWK3001:33:40
150MAZGAJ Michał 1327NOAWROCŁAWM3001:33:41
151SPRAWKA Marta 1259CAZZO CLUB RUNNING TEAMLUBLINK2001:33:43
152WICZKOWSKI Dawid 1084WARSZAWAM2001:33:47
153DOŁŻYŃSKI Krzysztof 1147LATAJĄCE KLAPKI KUBOTALUBLINM3001:33:49
154GRANDE Piotr 1150BIGYELLOWFOOD ADVENTURE TEAMGDYNIAM3001:33:53
155KACZMARSKI Wojciech 1182ROCHE RUNNERSWARSZAWAM5001:34:04
156TUREK Michal 1174ROCHE RUNNERSWARSZAWAM3001:34:08
157LACH Agnieszka 1379AUUUUUWADOWICEK4001:34:23
158DUTKIEWICZ Iwona 1290KIELCEK4001:34:33
159BUCIORA Paweł 1343PRZEMYŚLM3001:34:36
160SIDOR Jerzy 1364RZESZÓWM6001:34:53
161STYCZEŃ Ewelina 1152CKBABCIE/WOŹNIAKRUNNINGTEAMCHĘCINYK3001:34:53
162LULA Radosław 1078WARSZAWAM4001:34:55
163GŁUSZKO Justyna 1314SOLINA TEAMPOLAŃCZYKK3001:34:57
164BAGIŃSKI Paweł 1079WARSZAWAM4001:34:57
165CIEZYNSKI Eryk 1046EMAKŁĘTOWNIAM4001:34:57
166SEREDA Joanna 1145ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK2001:35:09
167LUBAŃSKA Alicja 1267ZS BUKOWICEBUKOWICEK5001:35:15
168KULEC Anna 1252NOWA SARZYNAK2001:35:17
169GRALA-MĄKA Wiesława 1208STARGLASS TEAM OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK4001:35:19
170GÓRA Zbigniew 1124WADOWICEWADOWICEM4001:35:21
171DROSZCZ Krzysztof 1307BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM3001:35:22
172DULAK Anna 1342ROBDORKIELCEK4001:35:29
173MURAWSKI Michał 1384WARSZAWAM4001:35:34
174DOŁHUN Adam 1354RUN PASJA BYDGOSZCXBYDGOSZCZM3001:35:35
175JASIŃSKI Mikołaj 1333UKA WARSZAWAWARSZAWAM5001:35:40
176BABINSKA Inga 1104PRZEMYŚLK4001:35:41
177GOCYLA Dariusz 10341966POZNAŃM5001:35:45
178KAŁUŻNY Andrzej 1037SANOKM4001:35:57
179RUPIŃSKI Maciej 1331KONSTANCIN-JEZIORNAM5001:35:59
180BALCEWICZ Alfred 1204WARSZAWAM2001:36:00
181KŁOPOT Grzegorz 1048AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEZBROSŁAWICEM3001:36:04
182SZCZUKA Krzysztof 1258____________SEVEN SUMMITSLUBLINM3001:36:09
183PASZKO Stanisław 1270BSK MIÓD KOZACKI BILGORAJGORAJEC - ZAGROBLEM6001:36:09
184JAMRÓZ Robert 1085JAMERKIMUROWANIECM4001:36:09
185RZEPNIEWSKA Agata 1262WARSZAWAK3001:36:13
186PELCZAR Jakub 1234PIASECZNOM3001:36:16
187JANKOWSKI Łukasz 1261LUBLINM3001:36:16
188WINCZURA Leszek 1355GDAŃSKM4001:36:16
189WIŚNIEWSKA Bożena 1180GLIWICEK4001:36:17
190MACIOSZEK Katarzyna 1170FLORKIWARSZAWAK3001:36:17
191WĄS Marek 1377MARIAN BIEGARZESZÓWM4001:36:24
192SZUBERT Agnieszka 1131KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK3001:36:24
193RUBAJ Adam 1376KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM4001:36:26
194ŻYŁKA Ireneusz 1105BIEGACZSANOKM4001:36:26
195GONET Radosław 1200GONET TEAMKROSNOM4001:36:31
196SZCZEPANIK Marek 1240NATURECALLING.PLWARSZAWAM3001:36:34
197GONET Grzegorz 1202GONETTEAMZRĘCINM4001:36:46
198SZTUBA Roman 1370BIAŁYBÓR TEAMBIAŁYBÓRM3001:36:51
199KAZEK Sylwia 1255TARNÓWK3001:37:19
200JANUSZKIEWICZ Wojciech 1031SUPRAŚLM4001:37:24
201MAŃKOWSKI Wojciech 1352TRAINING LABOŻARÓW MAZOWIECKIM3001:37:25
202KOŁACZ Piotr 1194CZOSNÓWM4001:37:28
203ŻEBRAKOWSKI Marek 1374WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKANOWA WIEŚM5001:37:31
204JABŁOŃSKA Dorota 1191OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKK2001:37:46
205SZYMAŃSKI Mariusz 1119MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM4001:38:10
206ZEMŁA Piotr 1053GLIWICEM4001:38:21
207FILIPIAK Grzegorz 1224OSP TARGOWOTARGOWOM4001:38:42
208CEGLARSKI Jacek 1324WKURW_TEAMLUBLINM4001:38:43
209WÓJCIK Justyna 1321WKURW_TEAMLUBLINK3001:38:43
210PIEKARZ Paweł 1195WARSZAWAM3001:38:47
211WĘGLIŃSKI Sebastian 1265MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM3001:38:49
212GALUS Jacek 1020TARNÓWM4001:38:49
213HORODYSKI Maciej 1222WKB MARATOŃCZYKWŁOCŁAWEKM6001:38:50
214KRZYŻEWSKI Roger 1103KRAKÓWM3001:38:54
215WĘGLIŃSKA Joanna 1264MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIK3001:38:55
216MARCINEK Wojciech 1210WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKATRZEBOWNISKOM4001:39:02
217KOTOMSKA Renata 460FIGLARZEALEKSANDROWKAK4001:39:07
218CIUPA Tomasz 1305LUBIĘ BIEGAĆ LENIWIE LBLGORAJM4001:39:30
219PAJĄK Krzysztof 1140SPORTIVA GLIWICEGLIWICEM5001:39:40
220PERUZYNSKA-ZYCH Ilona 1113ŁÓDŹK4001:39:42
221JURCZAK Robert 1334MIŃSK MAZOWIECKIM4001:39:48
222GRUSZKA Karol 1153TRAINING LABWARSZAWAM3001:39:56
223KĄCKI Piotr 1032WŁOCŁAWEKM5001:39:59
224LATAŁA Andrzej 1294BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM4001:40:01
225FRANUSIAK Marek 1310CZĘSTOCHOWAM2001:40:04
226ORLEWSKI Piotr 1226WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWM5001:40:07
227KOZIŃSKA Agata 1242RUN PASJATORUŃK2001:40:12
228BERNACKI Kamil 1100OSTROBIECOSTROWIEC SWIĘTOKRZYSKIM4001:40:18
229JAGODZIŃSKA Aleksandra 1091JAGODA TEAMOWIŃSKAK4001:40:23
230SASAL Monika 1055FUNDACJA TYLKO BIESZCZADYKRAKÓWK3001:40:29
231GOSZCZYŃSKI Piotr 1359CZĘSTOCHOWAM4001:40:29
232MAJDA Dominika 1121PGB SPROROWA PACZKA BIEGOWAKRAKÓWK2001:40:32
233PASIECZNA Małgorzata 1059FARTLEK GOGORZYCEK3001:40:35
234KRUCZEK Robert 1221WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWM5001:41:01
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
235GOLON Leszek 1139KRAV MAGASICIENKOM3001:41:31
236KIJOWSKI Tomasz 1155FOJADORWARSZAWAM5001:41:44
237CĘCELEWSKI Jarosław 456FIGLARZECISIEM4001:41:46
238FILIPIAK Magdalena 1223OSP TARGOWOTARGOWOK4001:41:47
239MIŁOSZ Bartlomiej 1093KASZANKIBRWINÓWM5001:41:55
240KAWKA Paweł 1329KRAKÓWM3001:41:57
241IZDEBSKI Paweł 1357WARSZAWAM3001:42:02
242SUGIER Tomasz 1365WKURW_TEAMWBUNM3001:42:10
243KĘDRA Agnieszka 1025PODKARPACKA SZKOŁA KRAV MAGARZESZÓWK2001:42:28
244STACHOWICZ Marcin 11105F TEAMPRZYGODZICEM3001:42:30
245PAWLIK Katarzyna 11155F TEAMPRZYGODZICEK3001:42:30
246KOŁACZ Liliana 1311MILANÓWEKK3001:42:34
247PRZYBYLSKI Marcin 1220GRÓJECM4001:42:34
248PIWOWARSKI Bartosz 1077OLSZTYNM3001:42:36
249KOŁACZ Tomasz 1312MILANÓWEKM3001:42:37
250MAZAN Przemysław 1266WARSZAWAM4001:43:18
251MAJSTEREK Paweł 1283WARSZAWAM3001:43:22
252ZIELAK Aldona 1383WARSZAWAK4001:43:33
253GUDZ Beata 1373INŻYNIERIA BIEGANIAKATOWICEK3001:43:33
254KURKOWIAK Krzysztof 1109WKURW_TEAMWROCŁAWM3001:43:35
255PŁATEK Katarzyna 1112WKURW_TEAMWROCŁAWK3001:43:35
256ZDROJEWSKA Magdalena 1228POZNAŃK4001:43:44
257SOBOLEWSKI Grzegorz 1144MASAKRA KLUB SPORTOWYWARSZAWAM3001:44:05
258PORSCH Arkadiusz 1298WIELOWIESM4001:44:12
259ARGIER Łukasz 1621WROCŁAWM3001:44:16
260JĘDRZEJEWSKA Agnieszka 1026JAKOŚTOBĘDZIEMYSIADŁOK3001:44:29
261TYMBOROWSKA - WIEDRO Gosia 1286WKURW_TEAM /WOZNIAK RUNNING TEAM /BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁBIEGAĆZAGNAŃSKK4001:44:35
262TATARATA Paweł 1157TRAINING LABWARSZAWAM3001:44:48
263SIUDA Anna 1073NAMEDYCYNE SKLEP24 GMBH JPBIELSKO-BIAŁAK2001:44:53
264PIĘTA Łukasz 1243PROSZOWICEM4001:44:58
265WACŁAWEK Marta 1284POWER TRAININGPIASTÓWK3001:45:10
266MATUSIAK Anna 1035ŁÓDŹK5001:45:14
267URBANOWICZ Łukasz 1149KRAKÓWM4001:45:19
268DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 1120POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKK3001:45:19
269ADAMSKI Bartłomiej 1148MODLNICAM4001:45:20
270SOSZYŃSKA Małgorzta 13041962WARSZAWAK5001:45:48
271WRÓBLEWSKA Dorota 1051BZGGDAŃSKK5001:46:26
272GANCARSKI Marcin 1235NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMLUBLAM3001:46:54
273SWATEK Mateusz 1137STASZÓWM2001:47:31
274FOTYGA Agnieszka 1122OSTROBIECOSTROWIEC SW.K4001:47:31
275MIELNICZEK Ewa 1285ROPCZYCEK4001:47:32
276GŁOWACKI Zdzisław 1382WARSZAWAM6001:48:08
MARCOL Mateusz 1007RYBNIKM2001:48:19 DNF
278SAWCZUK Marek 1164GONET TEAMDUKLAM4001:48:25
279KRÓLIKOWSKA Emilia 1339WARSZAWAK3001:48:27
280LESZCZYŃSKA Kamila 1340WARSZAWAK2001:48:28
281KANIA Krystyna 1106BIELSKO-BIALAK6001:48:35
282DOMARADZKA Ewa 1005PYSKOWICEK4001:48:49
283LATOS Joanna 1099ZIELONA GÓRAK4001:48:57
284SAMOJLIK Daniel 1130PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM3001:49:04
285WITCZAK Ola 1087GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKK4001:49:19
286ORZECHOWSKA Karolina 1186BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆSUCHEDNIÓWK3001:49:21
287CEBRAT Tomasz 1274SOSNOWIECM4001:49:41
288HYZIAK Jakub 1216FHU HYZIAKGORLICEM4001:49:47
289HYZIAK Joanna 1217FHU HYZIAKSĘKOWAK4001:49:47
290PECYNA Dariusz 1246METAL HEARTPIASEKM4001:49:51
291BRATKO-SETKOWICZ Alina 1107KRAKÓWK3001:50:23
292SOBOLEWSKI Jarosław 1263VEGE RUNNERSZIELONKAM4001:50:24
293BALCER Marcin 1190HOOFDDORPM3001:50:55
294BEDNAREK Grażyna 1206RUN PASJABYDGOSZCZK4001:51:45
295PRZECH-FUS Agnieszka 1047WW TEAMLUBLINK5001:51:50
296JAKUBCZYK - LATAŁA Agnieszka 1295BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK4001:52:01
297BRZEZIŃSKA Teresa 455NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4001:52:04
298LIS Arkadiusz 1273NOGIZETREWARSZAWAM3001:52:04
299LESZCZYŃSKA Małgorzata 1196GLIWICEK4001:52:11
300KIJEWICZ Michał 1272WARSZAWAM3001:52:39
301WICZKOWSKA Jolanta 1070WŁOCŁAWEKK4001:52:44
302CELI Piotr 1288KASZTANIAKI TEAMWARSZAWAM3001:53:01
303SAMEK Artur 1244BOCHNIAM4001:53:28
304DĄBROWSKA Edyta 1209PIASECZNOK3001:53:48
305GÓRKA Aleksandra 1201WARSZAWAK3001:54:25
306GRONOWSKA Małgorzata 1338RGB CYKU PYKUMIĄCZYNK4001:54:25
307CZOSTEK Joanna 1260WKURW_TEAMPIASTOWK5001:54:38
308KOŁTUNICKI Krzysztof 1003GORCE ULTRA TRAILWARSZAWAM4001:54:41
309ZIOBER Barbara 1380SNG WILD DUCKSŁÓDŹK2001:54:52
310KNAPIK Ilona 1353WARSZAWAK4001:55:10
311ZATOŃ Bożena 1362BYDGOSZCZK3001:55:15
312SKOWROŃSKA Agnieszka 1044TRZEBNICAK4001:55:42
313OSIKOWSKA Aleksandra 1282POWER TRAININGWARSZAWAK3001:56:13
314PECYNA Katarzyna 1356PSZCZYNA BIEGAPIASEKK3001:56:32
315FIREK Grażyna 1300RGB CYKU PYKUZAMOŚĆK4001:59:17
316MATUSZEWSKI Arkadiusz 1301ZAMOŚĆM4001:59:18
317BOGATKIEWICZ Maciej 1167FLORKIWARSZAWAM2002:01:52
318MACIOSZEK Krystyna 1168FLORKIWARSZAWAK3002:02:23
319MACIOSZEK Ania 1169FLORKIWARSZAWAK2002:02:24
320FURMAN Agnieszka 1146OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWK3002:02:48
321FURMAN Michał 1193OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM3002:02:48
322KARPIŃSKA Nina 1296BLIŻYNK3002:02:50
323DAWID Honorata 1065KLUCZBORKK4002:02:59
324WĄSOWSKA Jagoda 1400PIASECZNOK5002:03:30
325RZECZKOWSKI Maciej 1064WARSZAWSKI KLUB GÓRSKIOTWOCKM5002:04:36
326KUŚMIERSKI Krzysztof 1067WARSZAWSKI KLUB GÓRSKIWARSZAWAM4002:05:09
327KWIATKOWSKA Alicja 1127MAŁE LWYGDAŃSKK3002:05:54
328PRZYBYLSKA Magdalena 1219GRÓJECK3002:06:28
329JEZIOREK Jozi 1171ŁAPCZYCAM4002:10:39
330JÓŹWIK Artur 1063BIEGAM, BO BIEGAM.WARSZAWAM4002:14:06
331KOLAKOWSKA Anna 1101NIGHT RUNNERS GLIWICEPYSKOWICEK4002:22:21
332FU Zhigang 1001RZESZÓWM60
333RUPIŃSKA Maria 1351WARSZAWAK20
334ŁUCJANEK Andrzej 1188WARSZAWAM30
335PODBIELSKI Krystian 1187ROCHE RUNNERSWASZAWAM40
336JABŁOŃSKI Karol 1297KS ZIELONO - CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM30
Znaleziono 336 wynik(ów)