VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
26 km
Zgłoszonych/ Registered:
386
Wystartowało/ Started:
336
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
335
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MRoztoki
12km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NOWOCIN Radosław 1214WARSZAWAM201M 100:55:5902:11:05.9002:11:35.30 5:0211.9
2STYCZEŃ Piotr 1192CKBABCIE/WOŹNIAKRUNNINGTEAMCHĘCINYM301M 200:59:3702:17:14.7502:17:44.10+00:06:085:1611.4
3DUDZIK Łukasz 1291GÓRAL BIEGAKAMIENICAM302M 301:03:1502:26:47.3502:27:17.15+00:15:415:3810.6
4ADAMCZYK Przemysław 1360ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM401M 401:04:3202:27:38.2002:28:08.20+00:16:325:4010.6
5MOTYKA Kamil 1173JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ - KAMIL-BIEGAJAROSŁAWM303M 501:04:3302:29:38.0002:30:08.90+00:18:335:4510.4
6PIELECKI Bartłomiej 1371GDAŃSKM304M 601:02:4502:30:11.5502:30:42.30+00:19:075:4610.4
7ZIELAK Darek 1344WARSZAWAM402M 701:06:3502:36:04.8502:36:37.15+00:25:016:0010
8LEMAŃSKI Damian 1358ŁÓDŹ-RĄBIEŃM202M 801:06:5802:37:49.1002:38:20.75+00:26:456:049.9
9DELEKTA Dariusz 1326DELNOVAŁOWISKOM305M 901:09:3602:39:32.2002:40:04.35+00:28:296:089.8
10FLĄDRO Daniel 1341WOKOWICEM403M 1001:07:2102:42:15.0002:42:44.10+00:31:086:149.6
11RUPIŃSKI Krzysztof 1330TRAINING LABKONSTANCIN-JEZIORNAM203M 1101:10:4602:43:16.5502:43:50.10+00:32:146:169.6
12DELEKTA Jan 1325DJŁOWISKOM404M 1201:09:3402:43:31.0002:44:03.85+00:32:286:179.5
13TELEGA Maciej 1230ZARZECZEM204M 1301:11:4202:46:46.1002:47:43.45+00:36:086:249.4
14JASTRZĄBEK Konrad 1123EVERRUNŁÓDŹM306M 1401:14:1102:49:38.8002:50:12.00+00:38:366:319.2
15RICHTER Marcin 1108ŁÓDŹM307M 1501:11:3102:50:18.1502:50:59.40+00:39:246:339.2
16BEKAS Marcin 1375RUNONLINE.PLKRAKÓWM405M 1601:11:4402:52:06.0502:52:36.80+00:41:016:379.1
17WĘGRZYN Radosław 1249KROSNOM205M 1701:10:3602:53:01.2502:54:03.35+00:42:286:399
18ADAMIAK Marcin 1117EVERRUNŁÓDŹM406M 1801:12:5102:54:06.7002:54:39.60+00:43:046:419
19SZCZEPAŃSKI Marcin 1116EVERRUNŁÓDŹM407M 1901:14:1102:54:10.7002:54:43.90+00:43:086:419
20KOPEĆ Arkadiusz 1335WOLBROM TEAMWOLBROMM408M 2001:12:1302:54:58.0002:55:30.40+00:43:556:438.9
21CZERCHAWSKI Janusz 1021SIEMIANICEM409M 2101:12:5802:56:25.7502:57:05.55+00:45:306:478.8
22KOPEĆ Paweł 1287RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYMAJDAN KRÓLEWSKIM308M 2201:11:2402:56:40.4002:57:12.35+00:45:376:478.8
23JASIŃSKI Michał 1156WROCŁAWM309M 2301:13:3302:59:42.1503:00:15.20+00:48:396:548.7
24KUCZKOWSKI Krzysztof 1161TRAINING LABWARSZAWAM3010M 2401:14:4302:59:43.1503:00:18.30+00:48:436:548.7
25TOKARZ Adrian 1241DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM3011M 2501:13:5503:01:53.8503:02:48.35+00:51:136:598.6
26WOŹNIAK Grzegorz 1248CHEŁMM3012M 2601:15:5803:02:48.1503:03:26.20+00:51:507:018.5
27SURDACKI Mateusz 1054NAŁĘCZÓWM3013M 2701:15:1603:03:46.2003:04:28.55+00:52:537:048.5
28LISTOPAD Dariusz 1215NOVEMBEER RUNNING TEAMLUBLINM4010M 2801:12:0503:05:50.0503:06:20.55+00:54:457:088.4
29KORCZYK Jakub 1197KOMOROWOM3014M 2901:17:3403:06:07.7003:06:40.65+00:55:057:098.4
30WRĘCZYCKI Mirosław 1239CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM501M 3001:20:0803:06:02.7003:06:44.50+00:55:097:098.4
31JAGODZIŃSKI Robert 1092JAGODA TEAMOWIŃSKAM4011M 3101:20:0003:06:32.2003:07:10.35+00:55:357:108.4
32POLIŃSKI Robert 1160TRAINING LABWARSZAWAM3015M 3201:21:3603:06:49.6503:07:23.45+00:55:487:118.3
33GŁUSZKO Przemysław 1315SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3016M 3301:10:5403:07:28.5003:07:59.25+00:56:237:128.3
34BERTINO Francesco 1245CAZZO CLUB RUNNING TEAMWARSZAWAM206M 3401:18:1503:08:09.8003:08:40.55+00:57:057:148.3
35STRAŚ Jarosław 1372KATOWICEM3017M 3501:25:1303:08:05.2003:08:52.45+00:57:177:148.3
36KAŹMIERCZAK Bartłomiej 1218ŁÓDŹM3018M 3601:20:5603:09:50.0503:10:23.85+00:58:487:188.2
37ZASINA Sebastian 1181RUBEZAHL TEAMOTRĘBUSYM3019M 3701:17:2403:11:51.6003:12:23.75+01:00:487:228.1
38TARNOWSKI Mieczysław 1128CISNAM3020M 3801:16:5703:12:08.3503:12:39.90+01:01:047:238.1
39SIERPIŃSKI Mateusz 1151TRAINING LABWARSZAWAM3021M 3901:20:2203:11:44.9003:12:40.40+01:01:057:228.1
40WOŁOSZYN Piotr 1278WARSZAWAM3022M 4001:20:0403:12:14.7003:12:53.50+01:01:187:238.1
41MAKARSKI Krzysztof 1179JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWM3023M 4101:19:0403:12:28.9003:13:00.25+01:01:247:248.1
42ŚWIĄDER Jerzy 1083MERSCHM4012M 4201:18:3703:12:35.6003:13:19.40+01:01:447:248.1
43PRZYBYŁOWICZ Marek 1136SIECIECHÓWM4013M 4301:20:2303:13:31.9503:14:03.05+01:02:277:268.1
44BAJOR Michał 1336GDYNIAM3024M 4401:19:5803:13:51.0503:14:40.35+01:03:057:278
45KRASUSKI Mirosław 13191966SIEDLCEM502M 4501:19:4203:14:19.6003:14:50.65+01:03:157:288
46KACZMAREK Mateusz 1058TEAM BARDZOOSTRÓW WIELKOPOLSKIM207M 4601:17:1603:14:07.2503:15:07.55+01:03:327:278
47MAŁKIEWICZ Michał 1299OSŻW MIŃSK MAZ./KS ZIELONO-CZARNIWARSZAWAM208M 4701:18:5303:14:48.3503:15:18.60+01:03:437:298
48IZDEBSKI Paweł 1357WARSZAWAM3025M 4801:42:0203:15:20.2003:15:52.80+01:04:177:308
49PECA Dariusz 1369BIAŁYBÓR TEAMBIAŁYBÓRM3026M 4901:19:0303:16:02.5503:16:34.40+01:04:597:328
50MAZURKIEWICZ Bartłomiej 1176ZAPOROWY MARATON TEAMSANOKM209M 5001:18:3703:16:02.8503:16:42.85+01:05:077:328
51GĄSIENICA Jakub 1232KRAKÓWM3027M 5101:18:3203:16:13.0003:16:53.55+01:05:187:328
52SZCZEPANEK Sylwester 1276BOBOWSKA GRUPA BIEGOEASIEDLISKAM3028M 5201:25:5803:17:57.0503:19:02.35+01:07:277:367.9
53NOWAKOWSKI Wojciech 1237KRAKÓWM3029M 5301:23:2103:18:26.2003:19:06.50+01:07:317:377.9
54WRÓBLEWSKI Adrian 13223ATHLETE.PLBORKOWOM3030M 5401:23:2603:20:06.9503:21:06.25+01:09:307:417.8
55BANY Marek 1203PUŁAWYM4014M 5501:24:2403:20:42.6503:21:22.40+01:09:477:437.8
56PRUSKI Zbigniew 1253LUBLINIECM4015M 5601:17:0703:21:06.5003:21:40.60+01:10:057:447.8
57PINKOWSKI Dariusz 1043PKP LUBLINIEC , CALESTHENICA LUBLINIECLUBLINIECM4016M 5701:17:0803:21:06.5003:21:40.90+01:10:057:447.8
58BARTOSIK Marek 1320BEAUTYSPORT.PLLODZM4017M 5801:23:1603:21:08.9003:21:42.60+01:10:077:447.8
59NOWAKOWSKI Arkadiusz 1097TRIATHLON SIEDLCE CLUBSTOK LACKIM3031M 5901:19:4203:21:11.4503:21:43.40+01:10:087:447.8
60DĄBROWSKI Maciej 1275OSTRÓW WIELKOPOLSKIM3032M 6001:33:3003:21:03.8503:22:00.30+01:10:257:447.8
61PORĘBSKI Łukasz 226STOWARZYSZENIE PROSHARE CYCLING TEAMWROCŁAWM3033M 6101:22:3903:20:54.7003:22:03.25+01:10:277:437.8
62SZTUBA Robert 1368BIAŁYBÓRM3034M 6201:20:4503:21:35.4503:22:08.15+01:10:327:457.7
63ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 1346BYDGOSZCZM3035M 6301:29:1003:22:03.8003:23:00.90+01:11:257:467.7
64ZEBRAKOWSKI Grzegorz 1328WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKATRZEBOWNISKOM4018M 6401:30:1803:22:30.2503:23:08.00+01:11:327:477.7
65PODBIELSKI Krystian 1187ROCHE RUNNERSWASZAWAM4019M 6503:23:09.0003:23:09.00+01:11:337:487.7
66SZADŁOWSKI Dariusz 1062DRIM TIMCIECHOCINEKM4020M 6601:24:1403:22:44.5003:23:36.35+01:12:017:477.7
67KRASOWSKI Łukasz 1050RZESZÓWM3036M 6701:24:2003:23:01.5003:23:42.65+01:12:077:487.7
68PARTYKA Sebastian 1076SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3037M 6801:23:5003:23:43.7503:24:16.70+01:12:417:507.7
69SZYBKOWSKI Marcin 1074RZESZÓWM3038M 6901:23:4703:24:03.8003:24:37.30+01:13:027:507.6
70SADZIK Dariusz 1281GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM3039M 7001:29:2003:23:33.3503:24:39.70+01:13:047:497.7
71SKRZESZEWSKI Henryk P. 1247FARTLEK GOSTALOWA WOLAM4021M 7101:23:4003:24:35.0503:25:07.50+01:13:327:527.6
72IDZIOR Tomasz 1086BRZEZINYM2010M 7201:24:2503:24:46.1503:25:34.20+01:13:587:527.6
73FRIDRICH Marcin 1158TRAINING LABWARSZAWAM2011M 7301:21:3703:25:41.8503:26:15.70+01:14:407:547.6
74MORAWIEC Daniel 1349BEAUTYSPORT.PLŁÓDŹM4022M 7401:26:5703:26:14.4003:26:49.40+01:15:147:557.6
75RAPACZ Marcin 1056FUNDACJA TYLKO BIESZCZADYKRAKÓWM503M 7501:23:4703:27:07.1003:27:42.60+01:16:077:577.5
76ŁUCJANEK Andrzej 1188WARSZAWAM3040M 7603:27:50.0003:27:50.00+01:16:147:597.5
77GRENDA Jarek 1178CHECHŁO PIERWSZEM4023M 7701:21:3503:28:08.9503:28:49.35+01:17:148:007.5
78GUJSKI Marcin 1175TRIPAKAMIŃSK MAZOWIECKIM3041M 7801:32:2703:28:17.9003:28:55.35+01:17:208:007.5
79GRONCZEWSKI Artur 1211FMW RUNNERSWARSZAWAM4024M 7901:21:0103:28:40.0503:29:13.35+01:17:388:017.5
80WICZKOWSKI Gabriel 1071ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKM504M 8001:29:4103:32:03.7003:32:51.85+01:21:168:097.4
81ŁASTOWIECKI Radosław 1250KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM4025M 8101:26:3303:32:33.4503:33:19.65+01:21:448:107.3
82KRASOWSKI Mateusz 1052LEŻAJSKM3042M 8201:24:2803:32:50.2003:33:31.35+01:21:568:117.3
83PORZUCZEK Bartosz 1068BRZEZNICAM3043M 8301:12:3403:33:05.4003:33:51.15+01:22:158:117.3
84POKRYWKA Stefan 1366CISNAM601M 8401:28:1403:33:06.4503:34:05.00+01:22:298:117.3
85DOŁŻYŃSKI Krzysztof 1147LATAJĄCE KLAPKI KUBOTALUBLINM3044M 8501:33:4903:33:26.4503:34:18.05+01:22:428:127.3
86SZYBISTY Grzegorz 1207KROSNO GLASS RUNING TEAMWROCANKAM4026M 8601:27:0803:33:58.4003:34:40.80+01:23:058:137.3
87HYDZIK Łukasz 1030LIDER SANOKSANOKM4027M 8701:27:0703:34:17.9003:34:54.80+01:23:198:147.3
88RADOMIŃSKI Tomasz 1251KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM4028M 8801:26:3403:34:24.3003:35:11.10+01:23:358:147.3
89JABŁOŃSKI Karol 1297KS ZIELONO - CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM3045M 8903:35:15.0003:35:15.00+01:23:398:167.2
90SKARŻYŃSKI Marek 1309TRIATHLON LUBLIN TEAMLUBLINM4029M 9001:25:0503:34:46.8003:35:32.35+01:23:578:157.3
91GRANDA Paweł 137821 DAPLOTZARZECZEM3046M 9101:24:5003:34:47.0003:35:33.15+01:23:578:157.3
92SKALSKI Jarosław 1302DZIEWKIM4030M 9201:29:0603:34:56.0503:35:49.45+01:24:148:167.3
93KOWALSKI Łukasz 1316STRZYŻEWICEM3047M 9301:25:5903:35:50.4503:36:31.35+01:24:568:187.2
94GRĘBOWSKI Sebastian 1098UKS STARTLUBLINM4031M 9401:21:4903:36:38.7503:37:18.55+01:25:438:197.2
95MURAWSKI Michał 1384WARSZAWAM4032M 9501:35:3403:36:27.2503:37:25.20+01:25:498:197.2
96RYSIAWA Marek 1347MIŃSK MAZOWIECKIM4033M 9601:28:1503:36:48.0003:37:26.40+01:25:518:207.2
97DUBIJ Albert 1024BIAŁYSTOK BIEGA TEAMOGRODNICZKIM4034M 9701:30:3103:36:51.6503:37:41.40+01:26:068:207.2
98URBAŚ Paweł 1066PRUSZKÓWM4035M 9801:30:3503:36:55.1003:37:42.05+01:26:068:207.2
99SKOWERA Edward 1129PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM602M 9901:30:2803:36:56.2503:37:44.25+01:26:088:207.2
100ZIĘBA Tomasz 1332JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4036M 10001:25:5003:37:18.9003:38:02.35+01:26:278:217.2
101RADYK Jakub 1269PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3048M 10101:24:2903:37:45.9503:38:28.45+01:26:538:227.2
102LEGUTKO Piotr 1166BOCHNIAM3049M 10201:30:3403:37:56.4503:38:37.75+01:27:028:227.2
103KĘDZIOŁKA Łukasz 1367KATOWICEM2012M 10301:31:1103:37:54.9003:38:47.80+01:27:128:227.2
104KURZYŃSKI Michał 1049EFEKT GOMBAOWROCŁAWM3050M 10401:21:2003:38:29.5003:39:03.10+01:27:278:247.1
105FURMAGA Przemyslaw 1018POWER TRAININGWARSZAWAM3051M 10501:28:0003:38:31.0003:39:19.90+01:27:448:247.1
106ŻYCHOWICZ Rafał 1198ALD RUNNING TEAMWARSZAWAM3052M 10601:30:0803:39:25.1003:40:11.25+01:28:358:267.1
107ŻARNICKI Kamil 1061STAY INSANE / CROSSFIT Z16TURKAM3053M 10701:30:5603:40:14.8503:40:56.90+01:29:218:287.1
108MATOSZKA Arkadiusz 1163TRAINING LABWARSZAWAM3054M 10801:26:4803:42:05.3503:42:39.45+01:31:048:327
109MAJEWSKI Sebastian 1212ODROBINĘ BLIŻEJ NIEBA - MAJKI RUNNERLUBLINM3055M 10901:22:5703:42:12.9503:42:56.30+01:31:218:327
110KOZAK Filip 1165KŁOBUCKM4037M 11001:24:2103:42:40.3503:43:16.30+01:31:418:337
111BITNER Krystian 1172IWANOWICE MAŁEM3056M 11101:24:2003:42:41.1003:43:16.45+01:31:418:337
112KOSEK Dariusz 12681966ŻMIGRÓDM505M 11201:25:5003:43:09.9503:44:03.95+01:32:288:347
113DYLEWSKI Paweł 1317FIZJO-SPORT/ ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAM4038M 11301:32:1403:43:12.7003:44:09.45+01:32:348:357
114KRZYSZTOŃ Piotr 444GMP LASY KRAŚNIKLASYM3057M 11401:26:5203:44:35.8003:45:35.05+01:33:598:386.9
115MAŁEK Daren 1205RUDA ŚLĄSKAM2013M 11501:29:3803:45:55.1003:46:34.40+01:34:598:416.9
116SZCZUKA Krzysztof 1258____________SEVEN SUMMITSLUBLINM3058M 11601:36:0903:45:49.4503:46:40.20+01:35:048:416.9
117FRANUSIAK Marek 1310CZĘSTOCHOWAM2014M 11701:40:0403:47:26.2503:47:26.25+01:35:508:446.9
118WARZYCHA Dawid 1013PKP INTERCITYBYTOMM2015M 11801:30:3503:46:45.1003:47:38.05+01:36:028:436.9
119PASZKO Stanisław 1270BSK MIÓD KOZACKI BILGORAJGORAJEC - ZAGROBLEM603M 11901:36:0903:47:20.4003:48:12.85+01:36:378:446.9
120ŻEBRAKOWSKI Marek 1374WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKANOWA WIEŚM506M 12001:37:3103:47:58.8503:48:35.70+01:37:008:466.8
121KLOCEK Konrad 1337ŁĘŻYNYM3059M 12101:28:5703:47:59.1503:48:59.55+01:37:248:466.8
122BERNACKI Kamil 1100OSTROBIECOSTROWIEC SWIĘTOKRZYSKIM4039M 12201:40:1803:48:23.7503:49:14.50+01:37:398:476.8
123FRANKOWSKI Piotr 1002WARSZAWAM4040M 12301:30:1903:48:31.3003:49:19.75+01:37:448:476.8
124BAGIŃSKI Paweł 1079WARSZAWAM4041M 12401:34:5703:48:33.2503:49:20.35+01:37:458:476.8
125ORZOŁ Jacek 280KB LENIWIEC ZĄBKIZĄBKIM3060M 12501:30:4203:49:03.9003:49:42.40+01:38:078:486.8
126WARZYCHA Krzysztof 1012BYTOMM507M 12601:31:0703:48:56.0003:49:47.55+01:38:128:486.8
127ŻELEŚKIEWICZ Arkadiusz 1096KB GEOTERMIA UNIEJÓWTUREKM3061M 12701:27:4903:49:27.8003:50:06.05+01:38:308:496.8
128TUREK Michal 1174ROCHE RUNNERSWARSZAWAM3062M 12801:34:0803:49:48.7003:50:23.70+01:38:488:506.8
129GALUS Jacek 1020TARNÓWM4042M 12901:38:4903:49:43.2003:50:37.40+01:39:028:506.8
130WĄS Marek 1377MARIAN BIEGARZESZÓWM4043M 13001:36:2403:50:50.5503:51:25.35+01:39:508:526.8
131SZTUBA Roman 1370BIAŁYBÓR TEAMBIAŁYBÓRM3063M 13101:36:5103:51:23.6503:51:57.15+01:40:218:546.7
132MAJEWSKI Marek 1154TRAINING LABWARSZAWAM3064M 13201:29:4103:51:54.0503:52:28.45+01:40:538:556.7
133JANKOWSKI Łukasz 1261LUBLINM3065M 13301:36:1603:52:23.5503:53:14.60+01:41:398:566.7
134DZIEDZINA Tomasz 1361MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM4044M 13401:32:2303:52:56.8503:53:33.25+01:41:578:576.7
135BARDAN Michał 1199ALD RUNNING TEAMWARSZAWAM3066M 13501:29:4703:53:17.4503:54:03.30+01:42:288:586.7
136KOŁACZ Piotr 1194CZOSNÓWM4045M 13601:37:2803:55:04.4003:55:41.30+01:44:069:026.6
137BALCEWICZ Alfred 1204WARSZAWAM2016M 13701:36:0003:54:49.9003:55:45.80+01:44:109:016.6
138KACZMARSKI Wojciech 1182ROCHE RUNNERSWARSZAWAM508M 13801:34:0403:55:30.6503:56:06.40+01:44:319:036.6
139SIDOR Jerzy 1364RZESZÓWM604M 13901:34:5303:55:36.3003:56:17.75+01:44:429:036.6
140CIUPA Tomasz 1305LUBIĘ BIEGAĆ LENIWIE LBLGORAJM4046M 14001:39:3003:55:55.9003:56:48.50+01:45:139:046.6
141GRANDE Piotr 1150BIGYELLOWFOOD ADVENTURE TEAMGDYNIAM3067M 14101:33:5303:56:04.3503:56:55.10+01:45:199:046.6
142PELCZAR Jakub 1234PIASECZNOM3068M 14201:36:1603:57:10.4003:57:49.00+01:46:139:076.6
143MAZGAJ Michał 1327NOAWROCŁAWM3069M 14301:33:4103:57:05.5003:57:50.90+01:46:159:076.6
144KOWALEWSKI Kasper 1348GRUSZCZYNM2017M 14401:29:4503:57:36.9503:58:16.55+01:46:419:086.6
145MAŃKOWSKI Wojciech 1352TRAINING LABOŻARÓW MAZOWIECKIM3070M 14501:37:2503:59:05.1003:59:40.10+01:48:049:116.5
146SZYMAŃSKI Mariusz 1119MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM4047M 14601:38:1003:58:54.2503:59:43.10+01:48:079:116.5
147GÓRA Zbigniew 1124WADOWICEWADOWICEM4048M 14701:35:2103:59:22.1003:59:55.15+01:48:199:126.5
148GOCYLA Dariusz 10341966POZNAŃM509M 14801:35:4503:59:26.0504:00:20.05+01:48:449:126.5
149DOŁHUN Adam 1354RUN PASJA BYDGOSZCXBYDGOSZCZM3071M 14901:35:3503:59:59.7504:00:53.20+01:49:179:136.5
150JASIŃSKI Mikołaj 1333UKA WARSZAWAWARSZAWAM5010M 15001:35:4004:00:26.4504:01:07.00+01:49:319:146.5
151MARCINEK Wojciech 1210WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKATRZEBOWNISKOM4049M 15101:39:0204:00:58.3004:01:36.05+01:50:009:166.5
152PORSCH Arkadiusz 1298WIELOWIESM4050M 15201:44:1204:01:30.2504:02:27.90+01:50:529:176.5
153WINCZURA Leszek 1355GDAŃSKM4051M 15301:36:1604:01:49.1004:02:45.65+01:51:109:186.5
154ŻYŁKA Ireneusz 1105BIEGACZSANOKM4052M 15401:36:2604:02:12.2004:02:58.10+01:51:229:186.4
155PIĄTEK Dawid 1159TRAINING LABOŁDRZYCHOWICEM3072M 15501:27:2704:03:02.1504:03:37.05+01:52:019:206.4
156DROSZCZ Krzysztof 1307BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM3073M 15601:35:2204:02:48.4504:03:37.85+01:52:029:206.4
157WĘGLIŃSKI Sebastian 1265MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM3074M 15701:38:4904:04:16.8004:05:06.40+01:53:319:236.4
158ZEMŁA Piotr 1053GLIWICEM4053M 15801:38:2104:05:14.6004:05:57.95+01:54:229:256.4
159WICZKOWSKI Dawid 1084WARSZAWAM2018M 15901:33:4704:06:31.1004:07:17.75+01:55:429:286.3
160BUCIORA Paweł 1343PRZEMYŚLM3075M 16001:34:3604:06:41.2504:07:19.50+01:55:449:296.3
161SZCZEPANIK Marek 1240NATURECALLING.PLWARSZAWAM3076M 16101:36:3404:06:18.3504:07:19.80+01:55:449:286.3
162JAGODZIŃSKI Hubert 1381DZIK COMANDOŁÓDŹM2019M 16201:32:3504:07:58.1504:08:38.50+01:57:039:326.3
163KACZMAREK Łukasz 1350DZIK KOMANDOCZARNOCINM3077M 16301:32:3304:07:56.9504:08:38.70+01:57:039:326.3
164BOGDAŃSKI Bartosz 1185DZIK KOMANDODZIEKTARZEWM3078M 16401:32:3304:07:58.0004:08:38.90+01:57:039:326.3
165JANUSZKIEWICZ Wojciech 1031SUPRAŚLM4054M 16501:37:2404:07:50.8504:08:41.15+01:57:059:316.3
166PRZYBYLSKI Marcin 1220GRÓJECM4055M 16601:42:3404:08:10.4504:08:55.35+01:57:209:326.3
167LULA Radosław 1078WARSZAWAM4056M 16701:34:5504:08:39.8504:09:27.40+01:57:529:336.3
168KĄCKI Piotr 1032WŁOCŁAWEKM5011M 16801:39:5904:09:38.9004:10:23.70+01:58:489:366.2
169GRUSZKA Karol 1153TRAINING LABWARSZAWAM3079M 16901:39:5604:09:50.4504:10:26.40+01:58:519:366.2
170KAŁUŻNY Andrzej 1037SANOKM4057M 17001:35:5704:09:47.0504:10:34.45+01:58:599:366.2
171FILIPIAK Grzegorz 1224OSP TARGOWOTARGOWOM4058M 17101:38:4204:10:17.2504:11:14.65+01:59:399:376.2
172MAZAN Przemysław 1266WARSZAWAM4059M 17201:43:1804:10:30.3004:11:30.40+01:59:559:386.2
173RUBAJ Adam 1376KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM4060M 17301:36:2604:11:11.6504:11:49.15+02:00:139:396.2
174MAJSTEREK Paweł 1283WARSZAWAM3080M 17401:43:2204:11:00.4004:11:59.70+02:00:249:396.2
175RUPIŃSKI Maciej 1331KONSTANCIN-JEZIORNAM5012M 17501:35:5904:11:29.8504:12:22.80+02:00:479:406.2
176LIS Arkadiusz 1273NOGIZETREWARSZAWAM3081M 17601:52:0404:11:32.7004:12:33.60+02:00:589:406.2
177KRZYŻEWSKI Roger 1103KRAKÓWM3082M 17701:38:5404:13:17.7004:13:56.80+02:02:219:446.2
178SOBOLEWSKI Grzegorz 1144MASAKRA KLUB SPORTOWYWARSZAWAM3083M 17801:44:0504:13:36.3504:14:43.25+02:03:079:456.2
179ARGIER Łukasz 1621WROCŁAWM3084M 17901:44:1604:14:59.2004:16:11.40+02:04:369:486.1
180PIĘTA Łukasz 1243PROSZOWICEM4061M 18001:44:5804:15:43.4004:16:22.90+02:04:479:506.1
181JURCZAK Robert 1334MIŃSK MAZOWIECKIM4062M 18101:39:4804:15:39.8504:16:28.95+02:04:539:496.1
182HORODYSKI Maciej 1222WKB MARATOŃCZYKWŁOCŁAWEKM605M 18201:38:5004:15:55.8504:16:43.30+02:05:089:506.1
183ORLEWSKI Piotr 1226WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWM5013M 18301:40:0704:16:07.2504:16:45.15+02:05:099:516.1
184KRUCZEK Robert 1221WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKARZESZÓWM5014M 18401:41:0104:16:07.9004:16:45.25+02:05:099:516.1
185KŁOPOT Grzegorz 1048AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEZBROSŁAWICEM3085M 18501:36:0404:15:45.6004:16:46.80+02:05:119:506.1
186PECYNA Dariusz 1246METAL HEARTPIASEKM4063M 18601:49:5104:16:08.2504:17:03.15+02:05:279:516.1
187PAJĄK Krzysztof 1140SPORTIVA GLIWICEGLIWICEM5015M 18701:39:4004:16:34.2004:17:08.80+02:05:339:526.1
188GOSZCZYŃSKI Piotr 1359CZĘSTOCHOWAM4064M 18801:40:2904:16:41.0504:17:49.10+02:06:139:526.1
189CIEZYNSKI Eryk 1046EMAKŁĘTOWNIAM4065M 18901:34:5704:17:11.0004:18:02.60+02:06:279:536.1
190GONET Radosław 1200GONET TEAMKROSNOM4066M 19001:36:3104:17:52.6504:18:34.90+02:06:599:556
191GONET Grzegorz 1202GONETTEAMZRĘCINM4067M 19101:36:4604:17:51.8504:18:34.90+02:06:599:556.1
192BALCER Marcin 1190HOOFDDORPM3086M 19201:50:5504:17:24.4004:18:38.00+02:07:029:546.1
193MIŁOSZ Bartlomiej 1093KASZANKIBRWINÓWM5016M 19301:41:5504:17:42.3004:18:40.40+02:07:059:546.1
194PIWOWARSKI Bartosz 1077OLSZTYNM3087M 19401:42:3604:18:33.0004:19:12.90+02:07:379:566
195KURKOWIAK Krzysztof 1109WKURW_TEAMWROCŁAWM3088M 19501:43:3504:18:44.9504:19:22.70+02:07:479:576
196KOŁACZ Tomasz 1312MILANÓWEKM3089M 19601:42:3704:19:07.8004:19:45.35+02:08:109:586
197LATAŁA Andrzej 1294BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM4068M 19701:40:0104:19:36.2004:20:34.75+02:08:599:596
198SUGIER Tomasz 1365WKURW_TEAMWBUNM3090M 19801:42:1004:21:53.9004:22:38.55+02:11:0310:046
199GANCARSKI Marcin 1235NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMLUBLAM3091M 19901:46:5404:24:20.8004:25:09.95+02:13:3410:105.9
200KAWKA Paweł 1329KRAKÓWM3092M 20001:41:5704:25:20.4004:26:28.75+02:14:5310:125.9
201ADAMSKI Bartłomiej 1148MODLNICAM4069M 20101:45:2004:29:06.4004:29:41.85+02:18:0610:215.8
202URBANOWICZ Łukasz 1149KRAKÓWM4070M 20201:45:1904:29:09.6004:29:45.85+02:18:1010:215.8
203CĘCELEWSKI Jarosław 456FIGLARZECISIEM4071M 20301:41:4604:29:09.2004:29:50.05+02:18:1410:215.8
204HYZIAK Jakub 1216FHU HYZIAKGORLICEM4072M 20401:49:4704:29:17.9504:30:13.45+02:18:3810:215.8
205WALOSZEK Marcin 1069DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM3093M 20501:32:1404:31:54.5004:32:51.05+02:21:1510:275.7
206SAWCZUK Marek 1164GONET TEAMDUKLAM4073M 20601:48:2504:32:46.4504:33:29.45+02:21:5410:295.7
207STACHOWICZ Marcin 11105F TEAMPRZYGODZICEM3094M 20701:42:3004:32:49.2504:33:45.05+02:22:0910:295.7
208KIJOWSKI Tomasz 1155FOJADORWARSZAWAM5017M 20801:41:4404:33:31.3004:34:32.60+02:22:5710:315.7
209JAMRÓZ Robert 1085JAMERKIMUROWANIECM4074M 20901:36:0904:36:00.1004:37:06.95+02:25:3110:365.7
210CEBRAT Tomasz 1274SOSNOWIECM4075M 21001:49:4104:37:07.8504:38:01.85+02:26:2610:395.6
211CEGLARSKI Jacek 1324WKURW_TEAMLUBLINM4076M 21101:38:4304:38:28.2504:39:13.65+02:27:3810:425.6
212KIJEWICZ Michał 1272WARSZAWAM3095M 21201:52:3904:38:15.0504:39:13.75+02:27:3810:425.6
213GŁOWACKI Zdzisław 1382WARSZAWAM606M 21301:48:0804:38:15.2004:39:14.35+02:27:3910:425.6
214PIEKARZ Paweł 1195WARSZAWAM3096M 21401:38:4704:39:02.5004:40:05.65+02:28:3010:435.6
215KOŁTUNICKI Krzysztof 1003GORCE ULTRA TRAILWARSZAWAM4077M 21501:54:4104:41:35.2504:42:39.50+02:31:0410:495.5
216TATARATA Paweł 1157TRAINING LABWARSZAWAM3097M 21601:44:4804:47:52.1004:48:28.10+02:36:5211:045.4
217SOBOLEWSKI Jarosław 1263VEGE RUNNERSZIELONKAM4078M 21701:50:2404:51:51.1004:52:55.30+02:41:2011:135.3
218CELI Piotr 1288KASZTANIAKI TEAMWARSZAWAM3098M 21801:53:0104:54:19.2504:55:25.75+02:43:5011:195.3
219SAMEK Artur 1244BOCHNIAM4079M 21901:53:2804:56:50.6504:57:27.40+02:45:5211:255.3
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
220MATUSZEWSKI Arkadiusz 1301ZAMOŚĆM4080M 22001:59:1804:59:17.9005:00:02.60+02:48:2711:305.2
221GOLON Leszek 1139KRAV MAGASICIENKOM3099M 22101:41:3104:59:30.6505:00:37.60+02:49:0211:315.2
222JEZIOREK Jozi 1171ŁAPCZYCAM4081M 22202:10:3905:00:59.8005:02:04.50+02:50:2911:345.2
223SWATEK Mateusz 1137STASZÓWM2020M 22301:47:3105:01:28.9005:02:11.95+02:50:3611:355.2
224BOGATKIEWICZ Maciej 1167FLORKIWARSZAWAM2021M 22402:01:5205:03:02.3005:04:02.85+02:52:2711:395.1
225FURMAN Michał 1193OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM30100M 22502:02:4805:05:52.8005:06:55.40+02:55:2011:455.1
226SAMOJLIK Daniel 1130PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM30101M 22601:49:0405:07:17.4505:08:05.70+02:56:3011:495.1
227RZECZKOWSKI Maciej 1064WARSZAWSKI KLUB GÓRSKIOTWOCKM5018M 22702:04:3605:10:38.7505:11:44.65+03:00:0911:565
228KUŚMIERSKI Krzysztof 1067WARSZAWSKI KLUB GÓRSKIWARSZAWAM4082M 22802:05:0905:10:38.8505:11:45.05+03:00:0911:565
229JÓŹWIK Artur 1063BIEGAM, BO BIEGAM.WARSZAWAM4083M 22902:14:0605:29:39.3505:30:38.90+03:19:0312:404.7
230FU Zhigang 1001RZESZÓWM607M 23006:27:29.5506:27:29.55+04:15:5414:544
MARCOL Mateusz 1007RYBNIKM2001:48:19 DNF DNF DNF--
Znaleziono 231 wynik(ów)