VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
26 km
Zgłoszonych/ Registered:
386
Wystartowało/ Started:
336
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
335
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M20

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MRoztoki
12km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NOWOCIN Radosław 1214WARSZAWAM201M 100:55:5902:11:05.9002:11:35.30 5:0211.9
2LEMAŃSKI Damian 1358ŁÓDŹ-RĄBIEŃM202M 801:06:5802:37:49.1002:38:20.75+00:26:456:049.9
3RUPIŃSKI Krzysztof 1330TRAINING LABKONSTANCIN-JEZIORNAM203M 1101:10:4602:43:16.5502:43:50.10+00:32:146:169.6
4TELEGA Maciej 1230ZARZECZEM204M 1301:11:4202:46:46.1002:47:43.45+00:36:086:249.4
5WĘGRZYN Radosław 1249KROSNOM205M 1701:10:3602:53:01.2502:54:03.35+00:42:286:399
6BERTINO Francesco 1245CAZZO CLUB RUNNING TEAMWARSZAWAM206M 3401:18:1503:08:09.8003:08:40.55+00:57:057:148.3
7KACZMAREK Mateusz 1058TEAM BARDZOOSTRÓW WIELKOPOLSKIM207M 4601:17:1603:14:07.2503:15:07.55+01:03:327:278
8MAŁKIEWICZ Michał 1299OSŻW MIŃSK MAZ./KS ZIELONO-CZARNIWARSZAWAM208M 4701:18:5303:14:48.3503:15:18.60+01:03:437:298
9MAZURKIEWICZ Bartłomiej 1176ZAPOROWY MARATON TEAMSANOKM209M 5001:18:3703:16:02.8503:16:42.85+01:05:077:328
10IDZIOR Tomasz 1086BRZEZINYM2010M 7201:24:2503:24:46.1503:25:34.20+01:13:587:527.6
11FRIDRICH Marcin 1158TRAINING LABWARSZAWAM2011M 7301:21:3703:25:41.8503:26:15.70+01:14:407:547.6
12KĘDZIOŁKA Łukasz 1367KATOWICEM2012M 10301:31:1103:37:54.9003:38:47.80+01:27:128:227.2
13MAŁEK Daren 1205RUDA ŚLĄSKAM2013M 11501:29:3803:45:55.1003:46:34.40+01:34:598:416.9
14FRANUSIAK Marek 1310CZĘSTOCHOWAM2014M 11701:40:0403:47:26.2503:47:26.25+01:35:508:446.9
15WARZYCHA Dawid 1013PKP INTERCITYBYTOMM2015M 11801:30:3503:46:45.1003:47:38.05+01:36:028:436.9
16BALCEWICZ Alfred 1204WARSZAWAM2016M 13701:36:0003:54:49.9003:55:45.80+01:44:109:016.6
17KOWALEWSKI Kasper 1348GRUSZCZYNM2017M 14401:29:4503:57:36.9503:58:16.55+01:46:419:086.6
18WICZKOWSKI Dawid 1084WARSZAWAM2018M 15901:33:4704:06:31.1004:07:17.75+01:55:429:286.3
19JAGODZIŃSKI Hubert 1381DZIK COMANDOŁÓDŹM2019M 16201:32:3504:07:58.1504:08:38.50+01:57:039:326.3
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
20SWATEK Mateusz 1137STASZÓWM2020M 22301:47:3105:01:28.9005:02:11.95+02:50:3611:355.2
21BOGATKIEWICZ Maciej 1167FLORKIWARSZAWAM2021M 22402:01:5205:03:02.3005:04:02.85+02:52:2711:395.1
MARCOL Mateusz 1007RYBNIKM2001:48:19 DNF DNF DNF--
Znaleziono 22 wynik(ów)