VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 26 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-10-13
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
26 km
Zgłoszonych/ Registered:
386
Wystartowało/ Started:
336
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
335
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MRoztoki
12km
Czas
netto
26km
Czas
brutto
26km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1STYCZEŃ Piotr 1192CKBABCIE/WOŹNIAKRUNNINGTEAMCHĘCINYM301M 200:59:3702:17:14.7502:17:44.10 5:1611.4
2DUDZIK Łukasz 1291GÓRAL BIEGAKAMIENICAM302M 301:03:1502:26:47.3502:27:17.15+00:09:335:3810.6
3MOTYKA Kamil 1173JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ - KAMIL-BIEGAJAROSŁAWM303M 501:04:3302:29:38.0002:30:08.90+00:12:245:4510.4
4PIELECKI Bartłomiej 1371GDAŃSKM304M 601:02:4502:30:11.5502:30:42.30+00:12:585:4610.4
5DELEKTA Dariusz 1326DELNOVAŁOWISKOM305M 901:09:3602:39:32.2002:40:04.35+00:22:206:089.8
6JASTRZĄBEK Konrad 1123EVERRUNŁÓDŹM306M 1401:14:1102:49:38.8002:50:12.00+00:32:276:319.2
7RICHTER Marcin 1108ŁÓDŹM307M 1501:11:3102:50:18.1502:50:59.40+00:33:156:339.2
8KOPEĆ Paweł 1287RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYMAJDAN KRÓLEWSKIM308M 2201:11:2402:56:40.4002:57:12.35+00:39:286:478.8
9JASIŃSKI Michał 1156WROCŁAWM309M 2301:13:3302:59:42.1503:00:15.20+00:42:316:548.7
10KUCZKOWSKI Krzysztof 1161TRAINING LABWARSZAWAM3010M 2401:14:4302:59:43.1503:00:18.30+00:42:346:548.7
11TOKARZ Adrian 1241DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM3011M 2501:13:5503:01:53.8503:02:48.35+00:45:046:598.6
12WOŹNIAK Grzegorz 1248CHEŁMM3012M 2601:15:5803:02:48.1503:03:26.20+00:45:427:018.5
13SURDACKI Mateusz 1054NAŁĘCZÓWM3013M 2701:15:1603:03:46.2003:04:28.55+00:46:447:048.5
14KORCZYK Jakub 1197KOMOROWOM3014M 2901:17:3403:06:07.7003:06:40.65+00:48:567:098.4
15POLIŃSKI Robert 1160TRAINING LABWARSZAWAM3015M 3201:21:3603:06:49.6503:07:23.45+00:49:397:118.3
16GŁUSZKO Przemysław 1315SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM3016M 3301:10:5403:07:28.5003:07:59.25+00:50:157:128.3
17STRAŚ Jarosław 1372KATOWICEM3017M 3501:25:1303:08:05.2003:08:52.45+00:51:087:148.3
18KAŹMIERCZAK Bartłomiej 1218ŁÓDŹM3018M 3601:20:5603:09:50.0503:10:23.85+00:52:397:188.2
19ZASINA Sebastian 1181RUBEZAHL TEAMOTRĘBUSYM3019M 3701:17:2403:11:51.6003:12:23.75+00:54:397:228.1
20TARNOWSKI Mieczysław 1128CISNAM3020M 3801:16:5703:12:08.3503:12:39.90+00:54:557:238.1
21SIERPIŃSKI Mateusz 1151TRAINING LABWARSZAWAM3021M 3901:20:2203:11:44.9003:12:40.40+00:54:567:228.1
22WOŁOSZYN Piotr 1278WARSZAWAM3022M 4001:20:0403:12:14.7003:12:53.50+00:55:097:238.1
23MAKARSKI Krzysztof 1179JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWM3023M 4101:19:0403:12:28.9003:13:00.25+00:55:167:248.1
24BAJOR Michał 1336GDYNIAM3024M 4401:19:5803:13:51.0503:14:40.35+00:56:567:278
25IZDEBSKI Paweł 1357WARSZAWAM3025M 4801:42:0203:15:20.2003:15:52.80+00:58:087:308
26PECA Dariusz 1369BIAŁYBÓR TEAMBIAŁYBÓRM3026M 4901:19:0303:16:02.5503:16:34.40+00:58:507:328
27GĄSIENICA Jakub 1232KRAKÓWM3027M 5101:18:3203:16:13.0003:16:53.55+00:59:097:328
28SZCZEPANEK Sylwester 1276BOBOWSKA GRUPA BIEGOEASIEDLISKAM3028M 5201:25:5803:17:57.0503:19:02.35+01:01:187:367.9
29NOWAKOWSKI Wojciech 1237KRAKÓWM3029M 5301:23:2103:18:26.2003:19:06.50+01:01:227:377.9
30WRÓBLEWSKI Adrian 13223ATHLETE.PLBORKOWOM3030M 5401:23:2603:20:06.9503:21:06.25+01:03:227:417.8
31NOWAKOWSKI Arkadiusz 1097TRIATHLON SIEDLCE CLUBSTOK LACKIM3031M 5901:19:4203:21:11.4503:21:43.40+01:03:597:447.8
32DĄBROWSKI Maciej 1275OSTRÓW WIELKOPOLSKIM3032M 6001:33:3003:21:03.8503:22:00.30+01:04:167:447.8
33PORĘBSKI Łukasz 226STOWARZYSZENIE PROSHARE CYCLING TEAMWROCŁAWM3033M 6101:22:3903:20:54.7003:22:03.25+01:04:197:437.8
34SZTUBA Robert 1368BIAŁYBÓRM3034M 6201:20:4503:21:35.4503:22:08.15+01:04:247:457.7
35ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 1346BYDGOSZCZM3035M 6301:29:1003:22:03.8003:23:00.90+01:05:167:467.7
36KRASOWSKI Łukasz 1050RZESZÓWM3036M 6701:24:2003:23:01.5003:23:42.65+01:05:587:487.7
37PARTYKA Sebastian 1076SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIM3037M 6801:23:5003:23:43.7503:24:16.70+01:06:327:507.7
38SZYBKOWSKI Marcin 1074RZESZÓWM3038M 6901:23:4703:24:03.8003:24:37.30+01:06:537:507.6
39SADZIK Dariusz 1281GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM3039M 7001:29:2003:23:33.3503:24:39.70+01:06:557:497.7
40ŁUCJANEK Andrzej 1188WARSZAWAM3040M 7603:27:50.0003:27:50.00+01:10:057:597.5
41GUJSKI Marcin 1175TRIPAKAMIŃSK MAZOWIECKIM3041M 7801:32:2703:28:17.9003:28:55.35+01:11:118:007.5
42KRASOWSKI Mateusz 1052LEŻAJSKM3042M 8201:24:2803:32:50.2003:33:31.35+01:15:478:117.3
43PORZUCZEK Bartosz 1068BRZEZNICAM3043M 8301:12:3403:33:05.4003:33:51.15+01:16:078:117.3
44DOŁŻYŃSKI Krzysztof 1147LATAJĄCE KLAPKI KUBOTALUBLINM3044M 8501:33:4903:33:26.4503:34:18.05+01:16:338:127.3
45JABŁOŃSKI Karol 1297KS ZIELONO - CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM3045M 8903:35:15.0003:35:15.00+01:17:308:167.2
46GRANDA Paweł 137821 DAPLOTZARZECZEM3046M 9101:24:5003:34:47.0003:35:33.15+01:17:498:157.3
47KOWALSKI Łukasz 1316STRZYŻEWICEM3047M 9301:25:5903:35:50.4503:36:31.35+01:18:478:187.2
48RADYK Jakub 1269PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3048M 10101:24:2903:37:45.9503:38:28.45+01:20:448:227.2
49LEGUTKO Piotr 1166BOCHNIAM3049M 10201:30:3403:37:56.4503:38:37.75+01:20:538:227.2
50KURZYŃSKI Michał 1049EFEKT GOMBAOWROCŁAWM3050M 10401:21:2003:38:29.5003:39:03.10+01:21:198:247.1
51FURMAGA Przemyslaw 1018POWER TRAININGWARSZAWAM3051M 10501:28:0003:38:31.0003:39:19.90+01:21:358:247.1
52ŻYCHOWICZ Rafał 1198ALD RUNNING TEAMWARSZAWAM3052M 10601:30:0803:39:25.1003:40:11.25+01:22:278:267.1
53ŻARNICKI Kamil 1061STAY INSANE / CROSSFIT Z16TURKAM3053M 10701:30:5603:40:14.8503:40:56.90+01:23:128:287.1
54MATOSZKA Arkadiusz 1163TRAINING LABWARSZAWAM3054M 10801:26:4803:42:05.3503:42:39.45+01:24:558:327
55MAJEWSKI Sebastian 1212ODROBINĘ BLIŻEJ NIEBA - MAJKI RUNNERLUBLINM3055M 10901:22:5703:42:12.9503:42:56.30+01:25:128:327
56BITNER Krystian 1172IWANOWICE MAŁEM3056M 11101:24:2003:42:41.1003:43:16.45+01:25:328:337
57KRZYSZTOŃ Piotr 444GMP LASY KRAŚNIKLASYM3057M 11401:26:5203:44:35.8003:45:35.05+01:27:508:386.9
58SZCZUKA Krzysztof 1258____________SEVEN SUMMITSLUBLINM3058M 11601:36:0903:45:49.4503:46:40.20+01:28:568:416.9
59KLOCEK Konrad 1337ŁĘŻYNYM3059M 12101:28:5703:47:59.1503:48:59.55+01:31:158:466.8
60ORZOŁ Jacek 280KB LENIWIEC ZĄBKIZĄBKIM3060M 12501:30:4203:49:03.9003:49:42.40+01:31:588:486.8
61ŻELEŚKIEWICZ Arkadiusz 1096KB GEOTERMIA UNIEJÓWTUREKM3061M 12701:27:4903:49:27.8003:50:06.05+01:32:218:496.8
62TUREK Michal 1174ROCHE RUNNERSWARSZAWAM3062M 12801:34:0803:49:48.7003:50:23.70+01:32:398:506.8
63SZTUBA Roman 1370BIAŁYBÓR TEAMBIAŁYBÓRM3063M 13101:36:5103:51:23.6503:51:57.15+01:34:138:546.7
64MAJEWSKI Marek 1154TRAINING LABWARSZAWAM3064M 13201:29:4103:51:54.0503:52:28.45+01:34:448:556.7
65JANKOWSKI Łukasz 1261LUBLINM3065M 13301:36:1603:52:23.5503:53:14.60+01:35:308:566.7
66BARDAN Michał 1199ALD RUNNING TEAMWARSZAWAM3066M 13501:29:4703:53:17.4503:54:03.30+01:36:198:586.7
67GRANDE Piotr 1150BIGYELLOWFOOD ADVENTURE TEAMGDYNIAM3067M 14101:33:5303:56:04.3503:56:55.10+01:39:119:046.6
68PELCZAR Jakub 1234PIASECZNOM3068M 14201:36:1603:57:10.4003:57:49.00+01:40:049:076.6
69MAZGAJ Michał 1327NOAWROCŁAWM3069M 14301:33:4103:57:05.5003:57:50.90+01:40:069:076.6
70MAŃKOWSKI Wojciech 1352TRAINING LABOŻARÓW MAZOWIECKIM3070M 14501:37:2503:59:05.1003:59:40.10+01:41:569:116.5
71DOŁHUN Adam 1354RUN PASJA BYDGOSZCXBYDGOSZCZM3071M 14901:35:3503:59:59.7504:00:53.20+01:43:099:136.5
72PIĄTEK Dawid 1159TRAINING LABOŁDRZYCHOWICEM3072M 15501:27:2704:03:02.1504:03:37.05+01:45:529:206.4
73DROSZCZ Krzysztof 1307BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM3073M 15601:35:2204:02:48.4504:03:37.85+01:45:539:206.4
74WĘGLIŃSKI Sebastian 1265MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM3074M 15701:38:4904:04:16.8004:05:06.40+01:47:229:236.4
75BUCIORA Paweł 1343PRZEMYŚLM3075M 16001:34:3604:06:41.2504:07:19.50+01:49:359:296.3
76SZCZEPANIK Marek 1240NATURECALLING.PLWARSZAWAM3076M 16101:36:3404:06:18.3504:07:19.80+01:49:359:286.3
77KACZMAREK Łukasz 1350DZIK KOMANDOCZARNOCINM3077M 16301:32:3304:07:56.9504:08:38.70+01:50:549:326.3
78BOGDAŃSKI Bartosz 1185DZIK KOMANDODZIEKTARZEWM3078M 16401:32:3304:07:58.0004:08:38.90+01:50:549:326.3
79GRUSZKA Karol 1153TRAINING LABWARSZAWAM3079M 16901:39:5604:09:50.4504:10:26.40+01:52:429:366.2
80MAJSTEREK Paweł 1283WARSZAWAM3080M 17401:43:2204:11:00.4004:11:59.70+01:54:159:396.2
81LIS Arkadiusz 1273NOGIZETREWARSZAWAM3081M 17601:52:0404:11:32.7004:12:33.60+01:54:499:406.2
82KRZYŻEWSKI Roger 1103KRAKÓWM3082M 17701:38:5404:13:17.7004:13:56.80+01:56:129:446.2
83SOBOLEWSKI Grzegorz 1144MASAKRA KLUB SPORTOWYWARSZAWAM3083M 17801:44:0504:13:36.3504:14:43.25+01:56:599:456.2
84ARGIER Łukasz 1621WROCŁAWM3084M 17901:44:1604:14:59.2004:16:11.40+01:58:279:486.1
85KŁOPOT Grzegorz 1048AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEZBROSŁAWICEM3085M 18501:36:0404:15:45.6004:16:46.80+01:59:029:506.1
86BALCER Marcin 1190HOOFDDORPM3086M 19201:50:5504:17:24.4004:18:38.00+02:00:539:546.1
87PIWOWARSKI Bartosz 1077OLSZTYNM3087M 19401:42:3604:18:33.0004:19:12.90+02:01:289:566
88KURKOWIAK Krzysztof 1109WKURW_TEAMWROCŁAWM3088M 19501:43:3504:18:44.9504:19:22.70+02:01:389:576
89KOŁACZ Tomasz 1312MILANÓWEKM3089M 19601:42:3704:19:07.8004:19:45.35+02:02:019:586
90SUGIER Tomasz 1365WKURW_TEAMWBUNM3090M 19801:42:1004:21:53.9004:22:38.55+02:04:5410:046
91GANCARSKI Marcin 1235NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMLUBLAM3091M 19901:46:5404:24:20.8004:25:09.95+02:07:2510:105.9
92KAWKA Paweł 1329KRAKÓWM3092M 20001:41:5704:25:20.4004:26:28.75+02:08:4410:125.9
93WALOSZEK Marcin 1069DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAM3093M 20501:32:1404:31:54.5004:32:51.05+02:15:0610:275.7
94STACHOWICZ Marcin 11105F TEAMPRZYGODZICEM3094M 20701:42:3004:32:49.2504:33:45.05+02:16:0010:295.7
95KIJEWICZ Michał 1272WARSZAWAM3095M 21201:52:3904:38:15.0504:39:13.75+02:21:2910:425.6
96PIEKARZ Paweł 1195WARSZAWAM3096M 21401:38:4704:39:02.5004:40:05.65+02:22:2110:435.6
97TATARATA Paweł 1157TRAINING LABWARSZAWAM3097M 21601:44:4804:47:52.1004:48:28.10+02:30:4411:045.4
98CELI Piotr 1288KASZTANIAKI TEAMWARSZAWAM3098M 21801:53:0104:54:19.2504:55:25.75+02:37:4111:195.3
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
99GOLON Leszek 1139KRAV MAGASICIENKOM3099M 22101:41:3104:59:30.6505:00:37.60+02:42:5311:315.2
100FURMAN Michał 1193OCHAJORUN & FRIENDSKRAKÓWM30100M 22502:02:4805:05:52.8005:06:55.40+02:49:1111:455.1
101SAMOJLIK Daniel 1130PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM30101M 22601:49:0405:07:17.4505:08:05.70+02:50:2111:495.1
Znaleziono 101 wynik(ów)