VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
     
1PIETRZYKOWSKI Artur 217RADOMM4000:00:0001:19:3803:32:0605:41:21
2FARON Robert 204Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:48:5702:01:4803:05:20
3JUKIEL Tomasz 505BornholmRunersGDYNIAM3000:00:0004:21:16
4WIŚNIEWSKI Sławomir 652MARWIN BiłgorajBIŁGORAJM4000:00:0005:15:25
5GRZYB Sławomir 465WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM3000:00:0001:14:1603:20:2005:37:00
6POPOV Serhii 744Salomon RC UkraineKIJÓWM3000:00:0100:47:5802:01:1203:02:36
7SZAPORÓW Łukasz 232SRTG ProszowicePROSZOWICEM3000:00:0100:56:4902:21:0603:37:08
8DYŚ Paweł 425Stay InsaneLUBLINM3000:00:0100:57:4502:29:1703:57:59
9BOROWSKI Roman 599Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0101:01:3002:43:5304:29:04
10KRUBA Marcin 618Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WILEKIM3000:00:0100:49:3302:06:3303:22:47
11BAKALARZ Emil 648PGS Software TeamWROCŁAWM2000:00:0100:54:4902:24:4103:52:49
12SALWA Krzysztof 655Salclan-TeamKIELCEM4000:00:0101:04:1102:50:5804:33:09
13DYBEK Paweł 205Salomon Suunto TeamMIELECM4000:00:0100:48:5102:05:2403:15:32
14MIŚKIEWICZ Mariusz 215Biegiem przez ChybieCIESZYNM3000:00:0100:50:0402:05:1803:14:55
15PLOCH Jakub 475NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM2000:00:0100:51:3602:14:2403:29:33
16ZAJĄC Robert 568Orange PolskaZĄBKIM4000:00:0100:52:5602:15:1203:29:55
17ŁĄCZAK Magdalena 712Salomon Suunto TeamMIELECK4000:00:0100:53:3602:17:5403:33:25
18MAZUREK Robert 252LSB / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0200:59:3302:38:0204:08:57
19WRÓBLEWSKI Jacek 529MazoviaProActivCIECHANÓWM3000:00:0200:57:4902:29:1604:06:09
20JURCZAK Roman 540RZESZOWM6000:00:0201:04:4702:55:1304:28:32
21FILIPEK Paweł 606biegusiem.plWARSZAWAM3000:00:0201:00:2402:35:4304:04:11
22GOMOŁYSEK Kinga 208Matner Running teamGŁUCHOŁAZYK3000:00:0200:56:1102:24:3803:46:20
23DEMBSKI Paweł 269sklepbiegacza.plSKÓRZEWOM3000:00:0200:54:4702:18:1303:29:24
24MIKA Tomasz 443Labosport TeamWARSZAWAM3000:00:0200:58:5302:29:5203:46:15
25CEBERAK Bartosz 206LUBARTÓWM3000:00:0200:50:3202:10:3503:37:57
26ZYCH Zbigniew 557Triathlon Lublin TEAMLUBLINM4000:00:0201:01:3102:38:4304:08:59
27OBARA Michał 642Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0201:06:5202:55:2504:42:03
28KĘPOWICZ Marcin 659Pasieka KempiŻABIA WOLAM4000:00:0200:55:4602:19:3703:32:09
29WŁODARKIEWICZ Dominik 213Dynafit PolskaPOZNAŃM4000:00:0200:51:2702:10:3603:23:43
30KOZA Jan 649Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0200:57:5502:31:2504:05:34
31BIEŃ Przemysław 244KS RYGLICERYGLICEM3000:00:0300:52:5302:15:5903:40:59
32MAŚLAK Piotr 353Prosecco TEAMKRAKÓWM2000:00:0301:36:2804:03:4706:04:42
33GRONAU Maciej 385KOBYŁKAM3000:00:0301:05:4302:46:0904:12:45
34WOJCIECHOWSKI Maciej 607WKURW_TEAMPOZNANM3000:00:0301:03:5102:54:2604:59:07
35GIŻA Grzegorz 622RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0300:58:3902:28:1803:43:53
36DYBIŻBAŃSKI Wojciech 633CITY TRAIL TeamPOLICEM3000:00:0300:56:2802:18:4303:33:03
37GALA Damian 696PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:0300:59:1502:30:0203:59:50
38KOPCZYŃSKI Maciej 236GDYNIAM3000:00:0301:14:4903:33:0405:55:13
39GOŁĄB Marek 423KW KOTŁOWNIALUBLINM3000:00:0300:57:5202:30:3704:00:14
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
40KRUSZEWSKA Emilia 467GDAŃSKK3000:00:0301:18:2403:56:0606:29:35
41BANASZYNSKI Damian 493READINGM3000:00:0300:58:2102:35:2304:13:16
42KRZYSZTOŃ Marcin 611GMP Lasy Kraśnik aLASYM3000:00:0300:53:2702:14:4403:36:03
43SOBCZAK Henryk 751Sobczak Henio TeamNOWY TARGM3000:00:0400:56:2102:13:4403:24:05
44SIKOŃCZYK Miłosz 235KRAKÓWM2000:00:0400:59:0002:30:3703:55:16
45KONDZIELNIK Magdalena 293PSZCZYNAK4000:00:0401:05:4802:55:2004:30:48
46DAWID Mirosław 332KLUCZBORKM5000:00:0401:13:5703:28:3505:40:33
47WRÓBEL Aleksandra 488Dirty SparrowsSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK2000:00:0401:03:5202:54:2304:44:43
48PYZIK Krzysztof 563VegeSlonik Team / Fizjobiegacze SzczecinŚWINOUJŚCIEM3000:00:0400:56:3002:19:5403:39:46
49BOCHENEK Janusz 588wkurw-teamKIELCEM6000:00:0401:17:2103:40:3906:04:40
50KOLASA Andrzej 237Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:0401:10:3903:21:2505:24:52
51MĄKA Sławomir 543Starglass Team OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0400:53:2702:17:4503:37:30
52ŻORNIAK Mateusz 556Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0400:54:3102:22:2503:42:24
53KOCZWARA Tomasz 210RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0400:47:5502:01:5803:08:12
54GRAU Joanna 770Kwidzyn BiegaKWIDZYNK4000:00:0501:29:3703:43:0905:47:48
55PIETRZYKOWSKA Monika 216RADOMK4000:00:0501:19:4703:32:2305:42:03
56MYSZCZYSZYN Łukasz 227Kudowa biegaKUDOWA ZDRÓJM3000:00:0500:58:3102:28:1703:53:04
57AUGUSTYŃSKI Sylwester 250Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0500:50:3502:13:1003:28:39
58KOZIARSKI Maciej 334Drużyna SzpikuKATOWICEM3000:00:0501:12:2803:38:5605:56:58
59FRANCKOWSKA Marta 452Wkurw_TeamŚWIECIEK2000:00:0501:06:5002:52:4604:26:57
60ZGLIŃSKI Bartłomiej 679wkurw_teamWARSZAWAM3000:00:0501:17:2003:40:3805:37:12
61AGRES Paweł 440KW KotłowniaLUBLINM3000:00:0501:07:5802:57:5304:53:08
62SZADKOWSKI Jacek 641Lobo RacingJEZIÓRKOM4000:00:0501:17:0403:11:0104:54:50
63KUJAWSKI Bartosz 739Grupetto GorliceGORLICEM2000:00:0600:58:1802:21:0303:33:17
64MARIANOWSKI Krzysztof 740Kwidzyn BiegaKWIDZYNM4000:00:0601:29:3703:43:0805:49:51
65KRUPA Grzegorz 753KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0600:59:3702:41:0904:22:01
66KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 229WARSZAWAK4000:00:0601:06:2502:56:5504:47:28
67ZWIEWKA Sebastian 419BUSHIDO BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:0601:02:2402:51:3904:46:56
68BOBROWSKI Jan 490EŁKM5000:00:0601:04:2002:45:2904:23:43
69KORDOWICZ Łukasz 514BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0601:05:5302:55:2904:47:53
70GRZYWACZ Wojciech 530Fartlek goGORZYCEM5000:00:0601:05:4502:55:1804:39:52
71SŁOTWIŃSKI Adam 538EŁKM3000:00:0601:08:3702:54:3504:44:28
72MISZTA Barbara 492Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK4000:00:0601:09:5703:01:1004:47:39
73KONIECZNY Mariusz 583ŁAŃCUTM5000:00:0601:07:0302:54:1804:38:40
74KIRILENKO Aneta 722MARKIK4000:00:0701:04:0303:06:2804:59:29
75ZWIERZCHOWSKI Andrzej 752TSCGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0700:53:2202:19:5603:45:23
76SZCZOT Andrzej 766KB SobótkaWROCŁAWM4000:00:0700:59:3202:40:1304:13:28
77FLIS Piotr 272Daniel's TeamKRAKÓWM4000:00:0701:14:1703:30:5506:04:31
78PIOTROWSKI Grzegorz 472BIEGOWA ŚWIDNICA / ŻELAZNA ŚWIDNICAŚWIDNICAM3000:00:0701:14:2303:20:1405:35:07
79TUROSZ Zbigniew 515LEŻAJSKM5000:00:0701:05:5502:57:4804:49:34
80WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 389RunsofunGDYNIAM4000:00:0701:07:5002:59:4504:50:28
81WIŚNIEWSKI Michał 485Invicta Power TeamGDAŃSKM4000:00:0701:14:5603:04:4304:47:46
82CHOJNACKA Marta 512LUBINK3000:00:0701:16:5903:19:5805:13:02
83SZYBIAK Waldemar 584PRZEMYŚLM5000:00:0701:07:0002:47:2504:21:27
84KIRILENKO Marcin 723MARKIM4000:00:0801:04:0103:06:2204:59:29
85JURCZAK Daniel 746MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0801:17:4703:32:1705:46:35
86WARĘCKA Kasia 319LESKOK2000:00:0801:08:1803:02:2304:46:38
87MICHALSKI Marcin 327FUNFLYWARSZAWAM3000:00:0801:02:2902:38:1304:03:42
88DAWIDOWSKI Michał 368Endorfina NowogardNOWOGARDM4000:00:0801:11:4003:13:5305:19:17
89WRÓBEL Sebastian 396Apteka Gemini TeamGDYNIAM4000:00:0801:18:1603:24:3805:26:49
90WOJCIESZEK Andrzej 398Apteka Gemini TeamSOPOTM3000:00:0801:02:5002:42:5504:24:57
91PALCZAK Rafał 562BRAKGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0801:07:2002:54:4304:39:07
92PAWLUCZUK Tomek 442EŁKM4000:00:0801:08:5602:53:1804:36:53
93MAŁECKI Tomasz 731Małe CyckiBYTOMM4000:00:0901:09:3403:04:3204:54:57
94MAŁECKA Anna 730Małe CyckiBYTOMK4000:00:0901:09:3303:04:2204:54:52
95KUBALA Sylwester 251KALISZM4000:00:0901:10:5003:19:4705:39:09
96ULATOWSKI Andrzej 291TORUŃM4000:00:0901:07:3003:04:4505:07:12
97TONDYS Piotr 296TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0901:12:5603:34:1405:35:44
98BANAŚ Radosław 409WROCŁAWM3000:00:0901:14:2103:19:3705:36:56
99SOLAREWICZ Tomasz 461Latający Cyrk Monty PythonaKLISINOM3000:00:0901:02:3402:43:4304:39:36
100WOŹNIAK Radosław 644Skawina BiegaSKAWINAM3000:00:0900:57:3702:32:2504:05:44
101SIERADZKI Rafał 667GCWŚWINOUJŚCIEM4000:00:0901:16:4203:22:3705:29:17
102PEŁSZYŃSKI Mariusz 49415 BZEŁKM4000:00:0901:12:5903:18:1905:20:58
103LINEK Michał 670PROSPERO ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0901:03:0902:43:4904:13:09
104CHORZĘPA Mariusz 223TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:1001:04:1102:49:4004:39:46
105GRYNFELDER Rafał 308skywalkproject.plWARSZAWAM4000:00:1001:05:1002:52:4404:43:03
106WODYŃSKI Jacek 457EQUIDONOWY SĄCZM5000:00:1001:17:1703:33:1505:40:34
107ROLLA Dorian 507WARZYMICEM4000:00:1001:10:2802:58:0804:51:01
108MORUS Tomasz 676Maraton Leśny KwidzynKWIDZYNM4000:00:1001:06:3103:01:5805:04:20
109PĘKAL Artur 677Maraton Leśny KwidzynSADLINKIM4000:00:1001:06:3303:03:1105:05:31
110URBANOWICZ Rafał 672oznakujbiuro.plWARSZAWAM3000:00:1001:16:4203:25:1105:29:24
111KRUCZYK Damian 521PSMPASYMM2000:00:1001:00:2202:39:3604:37:08
112KORNIŁOW Piotr 757WARSZAWAM4000:00:1101:29:1803:50:5806:03:58
113BŁAJSZCZAK Karol 222TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:1101:04:0902:49:4304:47:38
114RING Rafał 474PORĄBKAM4000:00:1101:06:5302:48:4404:30:14
115JAMRÓZ Łukasz 647AuuuuuANDRYCHÓWM4000:00:1101:03:3002:40:1204:21:04
116SMOLEN Janusz 462ZWIERNIKM4000:00:1101:02:3302:48:1404:39:36
117MIELNICZUK Mirosław 601WARSZAWAM4000:00:1100:59:4502:35:4904:19:14
118FIJAŁKOWSKI Radosław 660Crossfit GCWWARSZAWAM4000:00:1101:16:4003:21:5905:29:21
119KALECINSKI Piotr 612BRWINÓWM3000:00:1101:09:2202:57:3804:35:58
120KRAWCZYK Marcin 748SomsiedziWARSZAWAM4000:00:1201:05:5002:48:4204:31:51
121PEPLAK Jarosław 749Gameness KonstancinKONSTANCINM4000:00:1200:59:5402:46:0604:31:51
122STĘPIEŃ Magdalena 298GrodziskiKlub BiegaczaGRODZISK WIELKOPOLSKIK3000:00:1201:15:4403:16:5905:09:22
123SOFUŁ Tomasz 340WARSZAWAM4000:00:1201:02:1202:46:2504:33:10
124KULIK Grzegorz 315Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1201:09:2102:59:0804:52:57
125LIBUCKI Andrzej 441GRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:1201:12:0703:12:4505:27:04
126RAJNER Krzysztof 681ULTRA KoszalinKOSZALINM3000:00:1201:04:2102:48:2404:30:15
127KUCHARSKI Paweł 754Planeta NiskoNISKOM3000:00:1301:00:0002:48:4304:38:07
128ROKITA Andrzej 300ŚRODA ŚLĄSKAM5000:00:1301:03:5702:58:1704:45:48
129KAŹMIERCZYK Andrzej 330FojadorBEDZINM4000:00:1301:13:2503:08:5005:03:38
130GAWRON Marcin 654NOWY BOREKM3000:00:1301:03:2402:46:3104:26:49
131BEREZOWSKI Oskar 665napieraj.plWARSZAWAM4000:00:1301:04:0502:46:3604:29:48
132DULAK Robert 698ROBDORKIELCEM4000:00:1301:03:0002:42:1304:18:59
133ADAMCZYK Artur 517BIBICEM2000:00:1401:13:0803:10:3405:15:23
134VISENTIN Eric 666NOAWROCŁAWM4000:00:1401:02:2302:45:1104:15:04
135KAZIMIERZ Rafał 678NOAWROCŁAWM3000:00:1401:03:2902:59:5705:00:38
136SERAFIN Robert 700GRYBÓWM4000:00:1401:07:4503:03:5505:10:10
137RASZKOWSKI Piotr 307GDAŃSKM3000:00:1401:14:4603:08:3204:47:33
138PORĘBA Marek 403RZESZÓWM3000:00:1401:06:3702:47:3204:21:07
139IGNACZEWSKA Maja 463PRZEMYŚLK3000:00:1401:19:0203:39:3905:41:15
140GOŁĄB Michał 274żeglarz morskiTARNOWO PODGÓRNEM4000:00:1501:20:1703:39:0306:11:24
141OLEJNIK Tomasz 331WIRYM4000:00:1501:09:4102:56:1904:30:55
142WIS Modesta 516BRZESKOK2000:00:1501:13:3203:10:3205:15:09
143AZAREWICZ Grzegorz 526GDAŃSKM4000:00:1501:02:1702:41:2704:20:09
144KONARSKI Maciej 552Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM3000:00:1501:11:1603:16:2405:42:30
145TYSZEWICZ-OBARA Anna 643KIELCEK3000:00:1501:08:0103:04:0005:08:48
146ORLEWSKA Danuta 628Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWK4000:00:1501:03:0002:47:2304:28:14
147MYCA Paweł 656Wolbrom TeamWOLBROMM4000:00:1600:53:3102:17:3203:35:45
148PARYS Michał 711WOŁOMINM3000:00:1601:08:4003:18:0505:34:12
149KACHNIARZ Magdalena 356WROCŁAWK3000:00:1601:04:4502:50:4104:28:44
150MODZELEWSKI Krzysztof 378Starglass TeamOSTROŁĘKAM5000:00:1601:09:4403:06:4205:04:50
151POTERA Krystyna 716Frytków!!!!ŁAŃCUTK3000:00:1601:18:3303:34:1905:35:36
152WIĄCEK Krzysztof 420Powielarnia MadasMILANÓWEKM5000:00:1601:06:1703:08:3305:16:26
153KRÓLIKOWSKI Igor 446RabbitsKRAKÓWM3000:00:1601:10:5302:57:5604:45:50
154WNUK Tomasz 424Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:00:1601:02:2902:52:2804:46:44
155STRUSIŃSKA Katarzyna 511Mińska Grupa RowerowaMIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:1601:15:5803:27:0405:34:14
156JANASZ Rafał 593WARSZAWAM3000:00:1601:12:0903:13:2105:07:31
157PASTERNAK Justyna 594Z bieganiem mi do twarzyŁOMIANKIK3000:00:1601:12:1003:13:2105:07:31
158MODZELEWSKI Wiesław 542StarglassteamOSTROŁĘKAM5000:00:1701:09:4403:06:4105:04:51
159NOWICKI Marek 267Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEM4000:00:1701:10:4403:05:3204:59:40
160GWIŻDŻ Grzegorz 592RZESZÓWM3000:00:1701:05:3203:00:4305:09:37
161PIKAŁA Karol 230Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1801:09:1402:57:3805:10:02
162GIERULA Piotr 290RZESZÓWM3000:00:1801:05:3003:00:4105:07:35
163IZDEBSKI Mariusz 561OSV TEAMOLKUSZM4000:00:1801:08:3902:59:1504:55:07
164WIĘCH Piotr 705WOŁOMINM3000:00:1800:58:5902:29:2604:02:01
165KAŁWA Leszek 283Wolbrom TeamMIECHÓWM3000:00:1800:58:2002:35:0104:06:06
166SZARY Marek 316Turbo Żułwie/3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejTRZEBOWNISKOM3000:00:1801:05:4903:00:1705:03:10
167SULEWSKI Maciej 602Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM4000:00:1801:03:5202:45:0704:40:43
168WESOŁEK Marek 627Pro-run WrocławWROCŁAWM3000:00:1801:06:0402:45:5504:15:07
169BIELEŃ Agnieszka 737MUAY Running TeamPOZNAŃK3000:00:1901:20:5003:36:0705:36:57
170BIESZKE Artur 245Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1901:10:1202:57:3704:49:32
171MAJEWICZ Grzegorz 326MIECHÓWM4000:00:1901:11:2703:03:1804:51:19
172PIOTROWSKI Tomasz 367Grembski TriathlonWARSZAWAM3000:00:1901:02:3002:54:4804:50:23
173ŚLIWIŃSKI Andrzej 408MIECHÓWM6000:00:1901:06:0802:59:4404:44:56
174STOPA Tomasz 595BasajaunWARSZAWAM4000:00:1901:21:0103:37:3005:55:01
175CHILIŃSKI Karol 634BIAŁYSTOKM3000:00:1901:08:4103:12:4005:20:21
176WOJCIECHOWSKI Norbert 674Altom GnieznoGNIEZNOM3000:00:1900:58:4202:28:5904:13:20
177MATEJUK Arkadiusz 239Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1901:10:1202:58:5704:49:32
178STYPUŁKOWSKI Piotr 625BIAŁYSTOKM3000:00:1901:04:4402:38:1604:09:07
179KARUŚ Waldemar 48914das Jarosław im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4000:00:2001:02:5002:49:5304:29:25
180KOZAK Krzysztof 528Speed Feet '16ŚMIGIELM2000:00:2000:59:3502:31:3703:59:59
181SWOBODA Jarosław 684Compañeros Team/ eNeRGy SquadGLIWICEM4000:00:2001:12:1503:17:1905:18:26
182MADEJCZYK Sebastian 1306TUCHÓWTUCHÓWM4000:00:2101:05:3102:48:5804:34:28
183SKALA Sabina 504The Fort GymMORDENK4000:00:2101:19:3303:40:4505:56:37
184CZERWIEC Andrzej 541WARSZAWAM3000:00:2101:00:1002:41:3404:40:52
185STPICZYŃSKI Marcin 254LUBLINM3000:00:2101:13:4203:12:2805:03:17
186SÓJKA Sebastian 680Night Runners ZabrzeZABRZEM4000:00:2101:03:0802:59:0004:59:12
187KRAWCZYK Łukasz 305Budago.plBRZOZÓWKAM3000:00:2201:09:1902:53:3004:29:18
188BURY Marek 306SOSNOWIECM4000:00:2201:15:1403:20:5205:33:17
189MAŁACHOWSKI Mariusz 349KBKS Biegacze w RadomskuRADOMSKOM4000:00:2201:07:2802:50:1804:23:33
190KOWALCZYK Marek 469RADOMSKOM4000:00:2201:07:4002:57:2404:43:49
191NAZIMEK Maciej 503R7KRAKÓWM3000:00:2201:02:2102:41:4904:23:09
192ZIEMIŃSKI Maciej 380GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM2000:00:2201:04:4602:47:1804:41:00
193PASUTO Grzegorz 725KATOWICEM3000:00:2301:07:1002:49:5104:23:19
194KRZAK Szymon 621CIESZYNM2000:00:2301:05:2802:54:5904:45:46
195KAJUT Sylwester 694Aktywni KociewiacyWIELBRANDOWOM3000:00:2301:11:5103:08:2005:12:32
196MUSIAŁ Szymon 379GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM3000:00:2301:04:4602:47:1804:41:57
197FIRAZA Tomasz 582Fujitsu Running Team ŁódźŁÓDŹM3000:00:2301:02:1002:46:3104:48:30
198WICIAK Ziemowit 636Aktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM4000:00:2301:17:4003:32:2205:43:58
199GRYNAGIEL Przemysław 325OSIEK NAD WISŁĄM3000:00:2401:02:5402:34:3304:16:13
200GOLI Leszek 414BudimexWARSZAWAM4000:00:2401:15:1103:23:1505:37:07
201PIERZCHALSKA Julia 458Above 2000TIPTONK3000:00:2401:12:0903:05:5004:56:21
202ŻOŁNACZ Maciej 565NOWE MIASTO NAD PILICĄM3000:00:2401:02:3802:42:0904:31:36
203KAŹMIERCZAK Michał 738Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM3000:00:2501:04:4902:47:0504:30:46
204KARWOWSKI Maciej 415WARSZAWAM4000:00:2501:15:0903:23:1405:21:04
205KUKLA Marcin 546Rysik RunnersWARSZAWAM4000:00:2501:05:1202:52:4704:37:03
206KROK Jacek 638LUBARTÓWM4000:00:2501:08:2103:04:5005:13:51
207FISZER Jakub 658#teamdkmsCZARNE BŁOTOM4000:00:2501:09:5703:13:5604:59:22
208KADECKI Marek 466KARGOSZYNM4000:00:2501:15:3103:32:3205:46:25
209SPALIŃSKA Kamila 523Spartanie dzieciomWARSZAWAK4000:00:2501:22:0203:41:5606:10:27
210PORĘBSKI Zbigniew 320QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5000:00:2601:15:1803:11:0505:08:25
211JANICKI Tomasz 41821daplot JarosławJAROSŁAWM3000:00:2601:07:5902:54:0404:45:35
212SETKOWICZ Jacek 439KRAKÓWM3000:00:2601:15:3903:20:1305:21:18
213WAWRZAK Ryszard 480Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:2601:01:0802:42:1404:28:46
214KOSTRZEWA Mariusz 548KS 'Alaska'ŁÓDŹM3000:00:2601:08:1503:14:1805:37:33
215STRZELECKI Dawid 571team spiritTORUŃM3000:00:2601:07:1302:53:4004:43:43
216PIETRUSZKA Mariusz 572KRAKÓWM3000:00:2601:06:0603:03:2705:07:19
217TWARDOWSKI Tomasz 645STRAŻÓWM3000:00:2601:09:1903:00:5804:55:51
218GRAJEWSKI Artur 1634WARSZAWAM3000:00:2601:22:0203:41:5606:10:25
219KUBISZ Tomasz 743WBUNIECM4000:00:2701:12:3103:10:2905:04:36
220BIAŁCZAK Tomasz 407OLSZTYNM4000:00:2701:11:4003:16:4005:11:24
221ŁODZIANA Dorota 547Pszczółkowski TeamDYWITYK3000:00:2701:12:0703:07:5504:56:44
222ODOLIŃSKI Jacek 560Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM5000:00:2701:12:0103:02:1804:41:02
223PAŃTAK Sławomir 22821daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:2701:11:2303:00:5204:48:54
224WOŁOSZYN Czesław 735ŁUKAWICAM5000:00:2801:10:5502:56:4704:35:59
225KONDZIOŁA Krzysztof 311Perfect Runner Lublin / Stay InsaneLUBLINM3000:00:2801:13:1203:10:0104:56:46
226PAWLAK Maciej 653SKÓRZEWOM3000:00:2801:09:3803:11:3205:12:39
227FAJFER Jakub 695KRAKÓWM3000:00:2801:07:0902:46:1504:19:19
228BARCZEWSKA Agnieszka 704Fc Mi Się Nie ChceWARSZAWAK3000:00:2801:17:0203:36:0005:47:26
229ROSIŃSKI Zbigniew 733WKB Meta WbuniecWBUNIECM5000:00:2901:20:3703:27:2705:10:45
230KIEŁBASA Sylwia 727WKURW_TEAMLUBLINK3000:00:2901:16:0503:18:0205:10:33
231KORYCKI Arkadiusz 481PKO Bank PolskiWARSZAWAM4000:00:2901:07:3203:03:5904:57:35
232ŚWISTUŃ Eugeniusz 371AntonTeamKRAPKOWICEM2000:00:2901:07:2702:47:4604:18:40
233KOSOWICZ Krzysztof 317STRASBOURGM4000:00:2901:01:5402:41:0804:32:57
234GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 580smashing pąpkinsRZESZÓWK3000:00:2901:13:5203:22:4305:26:37
235KRZEMIŃSKI Bartosz 692WKURW_TEAMBYDGOSZCZM3000:00:2901:05:0502:47:3104:34:11
236WÓJCIK Michał 682Forrest Gump Running TeamLUBLINM3000:00:2901:21:3503:23:1705:22:30
237KUBISZ Dorota 745WKB Meta WbuniecWBUNIECK4000:00:3001:13:5703:11:2605:04:36
238NIEMCZEWSKI Borys 732Time BanditNIECHOBRZM4000:00:3001:03:5302:55:0004:53:34
239GARCZYŃSKI Darek 240KATOWICEM4000:00:3000:59:5302:37:5804:44:06
240JANKOWICZ Artur 256Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:3001:12:5003:22:0805:28:30
241DOBIES Agnieszka 360KW LUBLINLUBLINK3000:00:3001:09:4403:01:4404:50:48
242GOLON Marlena 482Run PasjaSICIENKOK4000:00:3001:09:3203:03:0804:52:37
243RYBAK Przemysław 605Prze(w)AgaPUŁAWYM3000:00:3001:07:0702:41:5504:13:11
244GRUDZIEŃ Anna 569Stay Insane/Banda GrudniaLUBLINK3000:00:3001:25:5703:33:0705:30:34
245PĘKAŁA Aleksandra 689WKURW_TEAMBYDGOSZCZK3000:00:3001:09:3303:02:1704:51:18
246KUGLARZ Szymon 264Motointegrator Running TeamWODZISŁAW ŚL.M4000:00:3101:12:4603:19:3605:39:27
247ZIENKIEWICZ Agata 286Piaseczno RunningWARSZAWAK3000:00:3101:22:2603:36:4105:41:10
248NYCZ Sławomir 574STRZYŻÓWM3000:00:3101:09:3103:02:5805:10:23
249SOSNOWSKA Agnieszka 604Prze(w)AgaSOSNOWIECK3000:00:3101:07:0602:58:1504:42:38
250KOWALEWSKA Izabela 348Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:3101:23:1703:40:0705:41:08
251ŁEMPICKA Małgorzata 535Piaseczno Running05-500K3000:00:3101:23:1703:41:4705:53:10
252KAWALEC Krystian 603WARSZAWAM4000:00:3101:07:2002:57:5004:46:01
253GARCZYŃSKA Anna 1023KATOWICEK4000:00:3201:16:3903:14:2005:02:37
254FALKOWSKI Piotr 767KS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM4000:00:3201:07:1002:59:3704:53:07
255ZIELIŃSKI Jacek 224Rozbiegany PiastówPIASTÓWM4000:00:3201:16:2903:18:3405:17:00
256ZIELIŃSKA Beata 225Rozbiegany PiastówPIASTÓWK3000:00:3201:17:0603:19:2905:17:58
257JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 271KS PegazGÓRA KALWARIAK3000:00:3201:19:1603:36:3805:41:08
258PIWOŃSKI Adam 323KS PegazGÓRA KALWARIAM2000:00:3201:15:0903:17:0805:14:44
259LASKOWSKI Daniel 576Run PasjaPYSZCZYNM3000:00:3201:09:4603:06:2204:56:44
260ŻAK Oliwia 270PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK3000:00:3201:19:1603:36:4005:41:06
261BANASZAK Monika 577Run PasjaPYSZCZYNK3000:00:3201:11:3103:20:0405:38:37
262SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 668Podgórz ToruńTORUŃK4000:00:3201:07:3202:50:3904:28:06
263WOŁOSZYN Ryszard 734Pizuny Roztocze WschodnieBIELSKO-BIAŁAM5000:00:3301:10:4702:56:4104:34:37
264OKLEJ Agata 747Korek TeamWARSZAWAK3000:00:3301:25:4103:43:2105:56:55
265MAŁKIEWICZ Dariusz 218PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:3301:09:2603:16:0805:29:07
266JANGAS Andrzej 260Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM5000:00:3301:05:3102:58:1704:29:08
267PYTA Krzysiek 715ciecierzyca wełnowiecBYTOMM4000:00:3301:15:4603:33:0005:50:24
268BIEL Tomasz 596KATOWICEM3000:00:3301:09:5603:05:3505:05:31
269BIEL Łukasz 597WARSAWM3000:00:3301:09:5603:05:3505:19:40
270STASIEWICZ Jacek 624BIAŁYSTOKM4000:00:3301:12:3003:07:0405:11:11
271ŻALIŃSKI Zbigniew 292Jaworzno RunnersJAWORZNOM5000:00:3401:17:0203:24:5005:32:12
272JĘDRZEJCZYK Agnieszka 314WARSZAWAK4000:00:3401:12:1103:16:3405:18:47
273GRZYWIŃSKI Wojtek 411TORUŃM3000:00:3401:13:0403:15:2005:16:07
274KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 709KRAKOWK5000:00:3401:21:0003:53:4106:03:20
275ASŁANOWICZ Marcin 238WARSZAWAM4000:00:3401:05:4402:53:3404:35:29
276HAMPEL Wojciech 432STĘSZEWM2000:00:3401:11:5603:34:2605:41:28
277GRZYWINSKI Bartosz 377TORUNM3000:00:3501:12:5803:12:5605:06:39
278GRZESZCZAK Adam 683biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:3501:13:3303:25:1605:40:55
279MAŚLAK Radosław 708biegamyrazem.plGDYNIAM5000:00:3501:13:3103:23:1805:35:03
280GESSLER Łukasz 338BIESYBOLSZEWOM3000:00:3501:11:1503:03:5404:47:15
281GRADEK Dariusz 640KRAKOWM4000:00:3501:15:2903:13:2905:06:03
282TURLEJ Dariusz 720KondycjaWARSZAWAM6000:00:3601:18:5503:17:4005:04:44
283MORAWSKA Anna 273WARSZAWAK6000:00:3601:24:2803:52:4906:19:42
284SZMYD Kamil 707USTRZYKI DOLNEM2000:00:3601:12:2203:13:1405:13:05
285KWIATKOWSKI Kajetan 718Piękni i BestieGDAŃSKM3000:00:3601:11:1602:54:4104:35:11
286WITFER Jacek 533BigYellowFoot Adventure TeamGDANSKM4000:00:3601:14:4303:05:5104:54:12
287KWIECIEŃ Krzysztof 578KRAKÓWM4000:00:3601:18:0903:37:1605:49:13
288SIKORSKA Mariola 581PIASTÓWK4000:00:3601:23:5404:09:5506:27:24
289MATUSIAK Arkadiusz 289ŁÓDŹM4000:00:3701:13:2503:16:2805:07:30
290MELLER Wojciech 436SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYM4000:00:3701:11:5402:59:2704:39:53
291MELLER Joanna 437SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYK3000:00:3701:11:5602:59:2704:39:53
292KIEWISZ Adam 685Są WolniejsiGIETRZWAŁDM3000:00:3701:04:3402:54:1904:53:32
293ARMACIŃSKI Filip 706USTRZYKI DOLNEM2000:00:3701:12:2203:13:1305:13:07
294JAGIELSKA Magdalena 702NGB KłobuckKŁOBUCKK3000:00:3701:22:3703:42:4705:54:15
295KRÓLAK Krystian 299#TeamKrólakSTRZELNOM2000:00:3801:13:1003:09:5004:54:07
296KOTKOWSKI Arthur 388SILNOWOM2000:00:3801:13:1103:09:5105:00:34
297CIUK Piotr 478Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM4000:00:3801:23:4103:34:5605:34:18
298ŁAŹNIAK Agata 18CardioRunnersPOZNAŃK3000:00:3801:17:2203:32:2505:40:04
299MARYJOSZ Adrian 220ŻORYM4000:00:3901:07:4803:05:2005:03:22
300ZIEMKIEWICZ Jarek 413UKS Running TeamLUBINM4000:00:3901:05:1102:49:3704:40:11
301KWAŚNIEWSKI Maciej 448SZCZECINM3000:00:3900:59:5402:37:3804:03:10
302ZDULSKI Bartosz 358W4 Green TeamJÓZEFOSŁAWM4000:00:3901:25:4103:35:0305:34:43
303BRZUSTOWICZ Marek 422KB GEOTERMIA UNIEJÓWCISEWM6000:00:3901:05:1302:51:4104:34:45
304KALICKI Irek 558Crossfit GCWWARSZAWAM4000:00:3901:16:4703:27:2705:46:16
305MATOGA Lucyna 693SIEPRAWK5000:00:3901:20:3203:32:1505:38:37
306DUBAS Arkadiusz 304TARNOWSKIE GÓRYM5000:00:4001:15:0103:19:0305:16:43
307TRZCIŃSKI Sebastian 301Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4000:00:4001:06:1503:12:0105:18:24
308MAJONEK Artur 559JABŁONNAM3000:00:4001:16:4603:40:3405:57:02
309GUT Mateusz 587Legia Run Club WarszawaWARSZAWAM3000:00:4001:05:1902:51:0504:31:02
310KĘPKA Andrzej 617Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:4001:14:2803:16:5005:13:27
311STASIEWICZ Krzysztof 646DYSM6000:00:4001:16:5603:20:3405:23:03
312ŁUKOMSKI Maciej 610Gang ChódegoŁÓDŹM4000:00:4001:06:1403:01:1004:54:29
313KRUPA Jan 501WĘGORZEWOM3000:00:4101:12:5403:17:1005:05:41
314GŁUCHOWSKI Jędrzej 598TTT ElblągELBLĄGM2000:00:4101:12:5503:18:1305:22:13
315RUDNICKI Marek 464OTWOCKM3000:00:4101:15:1303:17:5705:27:43
316GŁUCHOWSKI Przemysław 502TTT ElblągELBLĄGM5000:00:4101:13:0903:17:1505:22:02
317WOJCIECHOWSKI Tomasz 650Running FrogsWARSZAWAM3000:00:4101:03:0502:51:1304:45:23
318DOMARADZKA Violetta 769Run Vegan TeamWARSZAWAK4000:00:4201:08:3103:13:0705:11:44
319KOŁACKA Martyna 473Go Aptiv!WODZISŁAW ŚLĄSKIK2000:00:4201:09:2202:57:2404:41:26
320KAMIŃSKI Krystian 268RADUNIA NIESTĘPOWONIESTĘPOWOM3000:00:4201:11:1603:18:5105:34:31
321SZWAT Piotr 347POPCIU TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM3000:00:4201:07:2903:14:2305:10:33
322GRONIECKI Mikołaj 651WARSZAWAM3000:00:4201:06:3002:54:0404:46:25
323BŁASZCZAK Jarosław 742Go Aptiv!KRAKÓWM4000:00:4301:09:2103:04:0005:14:37
324PIETRZAK Mariusz 519WARSZAWAM4000:00:4301:11:2203:13:3905:08:11
325JAROMIRSKA Elzbieta 263NeskalatzaileakREDAK3000:00:4401:05:0202:44:1004:13:41
326KAŃDUŁA Klaudia 265Nest TeamPOZNAŃK3000:00:4401:10:0703:03:3004:49:13
327KAŃDUŁA Grzegorz 266Nest TeamPOZNAŃM3000:00:4401:10:0703:03:2904:51:01
328WITKOWSKA Beata 714PAJĘCZNOK3000:00:4401:18:1003:28:1205:30:31
329PYRĆ Krzysztof 428JJ TeamKRAKÓWM3000:00:4401:11:3603:02:4004:50:20
330JAROMIRSKA-LEWIŃSKA Maja 354RunedaREDAK3000:00:4501:10:3503:16:1305:28:14
331MATYSEK Ireneusz 362SAMOTNY WILKWAŁCZM6000:00:4501:21:0903:35:5205:56:52
332WÓJCIK-PYRĆ Katarzyna 429JJ TeamKRAKÓWK3000:00:4501:19:5803:49:5306:25:01
333BUCZYŃSKI Radosław 717Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:4501:08:4503:04:4005:20:25
334ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 484Apteka Gemini TeamGDAŃSKK3000:00:4501:14:1903:14:3805:07:05
335SCHAUER Bartłomiej 495LONDONM4000:00:4501:11:2803:08:3005:10:27
336PIWOWARSKI Robert 534JASNA STRONA MOCYBRZESKOM4000:00:4501:22:2303:24:3805:20:44
337DZIEDZIC Joanna 234KRAKÓWK3000:00:4601:22:4903:31:3705:35:11
338SŁABOŃ Mariusz 257KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:4601:07:1503:05:5905:09:33
339KOŁODZIEJ Jacek 321Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4601:13:0803:29:5005:57:45
340STOBIŃSKI Piotr 341RunedaREDAM2000:00:4601:10:2803:13:1005:25:44
341LASZCZYK Nadya 491REDAK3000:00:4601:14:3303:16:0705:06:25
342RZEPNIEWSKI Łukasz 619WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:4601:07:0002:57:5404:44:00
343HERMAN Krystiana 629WEJHEROWOK4000:00:4601:10:2703:13:5705:06:26
344FRUCZ Jacek 3921968SOSNOWIECM5000:00:4601:19:4103:37:1705:50:43
345RESZYTYŁO Grzegorz 736ŁAŃCUTM4000:00:4701:18:0203:23:4005:18:15
346RENKIEL Tomasz 312GLIWICEM4000:00:4701:11:1603:20:2805:20:18
347JANIK Janusz 329Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:11:1803:29:4905:57:46
348CHWALISZEWSKI Jarosław 713Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:13:0703:21:0405:26:41
349SZCZEPAŃSKI Wacław 661KOSINAM3000:00:4701:16:5403:37:0905:53:20
350PAWLETA Michał 510Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:14:4903:34:1505:53:16
351DZIEDZIC Krzysztof 233KRAKÓWM4000:00:4801:23:5103:31:3405:35:06
352HANDERMANDER Agnieszka 430USTRZYKI DOLNEK3000:00:4801:19:0203:36:2505:40:37
353WIERZBICKA Joanna 470BOGUCHWAŁAK3000:00:4801:08:0003:05:5104:56:46
354PAUL Viola 285Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:4801:14:4503:34:1305:53:15
355WIATER Katarzyna 383TRZEBINIAK4000:00:4901:21:1403:47:1505:55:19
356JANOTA-PALUSINSKA Małgorzata 384PIŁA KOŚCIELECKAK4000:00:4901:21:1203:47:1405:55:19
357WIERZBICKI Tomasz 471BOGUCHWAŁAM3000:00:4901:06:2402:53:4404:38:56
358KACZKIEWICZ Damian 479Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4901:15:1903:34:1205:57:06
359SKALSKI Grzegorz 550OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:4901:18:1603:46:4106:16:24
360TUCZAPSKI Artur 590RUDNA MAŁAM6000:00:4901:16:5803:19:3005:21:05
361BOBER Anna 586OstrobiecOSTROWIEC ŚW.K3000:00:4901:14:4403:19:2005:11:07
362BĘBEN Robert 750OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:5001:14:4203:19:1805:10:08
363KANTOR Darek 243lubelskibiegacz.pl TEAMBODUSZYNM5000:00:5001:12:4103:20:2305:25:13
364PIĘTA Marlena 395OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:5001:15:5303:25:4405:23:46
365BALIŃSKA Maria 591RZESZÓWK4000:00:5001:16:5703:19:2805:21:04
366BUŁKOWSKI Waldemar 391BRZEGM5000:00:5001:11:5203:13:3705:09:44
367BUMBUL Leszek 525ZIELONA GÓRAM3000:00:5001:11:1803:04:4604:49:12
368GONCERZEWICZ Anna 566Stare Babice BiegająKWIRYNÓWK3000:00:5001:12:1803:14:2505:03:53
369ZIELIŃSKI Radosław 567Stare Babice BiegająLATCHORZEWM4000:00:5001:20:4203:42:1905:48:18
370TOPOROWSKI Mariusz 399LUBLINM3000:00:5101:12:1503:02:4004:55:16
371KOŁAKOWSKI Przemek 630ZAMOŚĆM3000:00:5101:12:4003:20:2105:25:10
372ZACHEJA Jacek 394LESZNOM4000:00:5101:11:2603:15:3305:40:59
373PILZ Paulina 524ZIELONA GÓRAK3000:00:5101:18:0403:26:4305:22:11
374GMAJ Daniel 555GRÓJEC TEAM :)GRÓJECM3000:00:5101:15:3603:17:5705:09:47
375INGLANT Zbigniew 294Run log comCHORZÓWM5000:00:5201:13:2203:16:1205:21:50
376KASINSKI Rafal 400BIELSKO BIAŁAM4000:00:5201:11:2303:10:1205:10:11
377KOPER Jacek 691ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:5201:05:5902:56:1504:58:44
378KOPER Wiktor 690ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM2000:00:5201:05:0102:51:5604:47:03
379KNOPEK Adam 406Stowarzyszenie Bieg po ZdrójJAWORZEM3000:00:5301:07:0102:46:4004:22:53
380KOWALSKI Aleksander 410Bieg po ZdrojBIELSKO-BIAŁAM4000:00:5301:11:2703:13:2305:16:34
381TYMOSZUK Michał 434KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:5301:17:4803:32:2505:56:41
382ŻUKIEWICZ Konrad 435Strefa Piękna LublinLUBLINM4000:00:5301:17:4703:32:1605:55:27
383WITEK Łukasz 405Bieg po zdrójJAWORZEM4000:00:5301:07:0102:46:4204:14:46
384DROBOT Piotr 24Pozytywnie Zabiegami SanokSANOKM4000:00:5401:13:0303:06:4604:41:48
385JAKUBOWSKI Daniel 426Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:5401:20:1503:24:1005:39:39
386WOJNAR Sylwester 438MUKS JEDLICZE PODKARPACIEKROSNOM4000:00:5401:14:5803:25:1805:37:18
387FRITZ Wojciech 539BIEG PO ZDRÓJ JAWORZEBIELSKO-BIAŁAM4000:00:5401:11:2203:03:4604:58:46
388WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 564wkurw_teamLUBLINK3000:00:5401:11:3303:41:5205:56:59
389DRWIĘGA Beata 589Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:5401:14:4103:20:4005:14:18
390GAWLEWICZ Krystyna 663Gawełki TeamSANOKK3000:00:5401:02:1902:40:5504:13:12
391GAWLEWICZ Tomasz 664Gawełki TeamSANOKM4000:00:5401:02:1602:41:0504:25:08
392KALISZ Karolina 687wkurw_teamKAMIEŃCZYKK2000:00:5401:11:2503:04:4004:55:01
393LUSIO Marcin 402JAWORZEM4000:00:5401:13:3403:16:3305:28:02
394SUŁEK Cezary 221JAWORZNOM5000:00:5501:24:1903:45:4805:49:46
395WNOROWSKA Magdalena 231ŁOMIANKIK4000:00:5501:22:0903:41:0305:50:30
396PAJESTKA Wojciech 310Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:5501:11:5303:10:4704:59:58
397RESZKA Marek 537NovemBeer Running TeamLUBLINM3000:00:5501:11:2403:04:3904:55:02
398GUDOWSKI Krystian 509GOODrunSANOKM3000:00:5501:11:5503:10:4705:00:15
399WÓJCIK Julian 554SZWLA StargardSTARGARDM6000:00:5501:21:4703:35:4405:47:50
400LUTEREK Michał 324WARSZAWAM3000:00:5601:21:0903:40:0105:49:40
401CEBRAT Ewa 449Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK4000:00:5601:11:2703:21:4505:15:37
402ŚWIĆ Miłosz 518Dzik KomandoŁÓDŹM3000:00:5601:06:5602:46:0404:24:48
403LEŚNIAK-POPIEL Marta 454Pozytywnie Zabiegania Sanok/Run Energy ClubSANOKK4000:00:5601:11:2603:21:4105:16:55
404WYSOCKI Tomasz 719OchajoRun & FriendRYBNIKM4000:00:5701:09:2203:06:5804:57:27
405SUWEZDA Jacek 726CZĘSTOCHOWAM5000:00:5701:10:4003:03:1305:02:37
406TAMBORSKA Agata 673Dzik KomandoŁÓDŹK3000:00:5701:06:5502:45:0604:24:38
407GAWORECKI Tomasz 277Run Energy Club / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:5701:12:0203:20:1705:15:02
408CHODACKA Renata 545ALWERNIAK3000:00:5701:20:0803:28:5005:27:37
409DĄBROWSKI Filip 417DUUST.COWARSZAWAM3000:00:5801:15:3403:21:0105:49:47
410STACH Dariusz 553OSP KosmolówOLKUSZM3000:00:5801:17:4103:19:0705:25:11
411LATOS Marcin 615ŁAZYM4000:00:5801:05:3002:51:2704:32:28
412BIADASIEWICZ Andrzej 623Cidry LotajomBYTOMM5000:00:5801:13:1403:07:2504:56:35
413HALADYN Małgorzata 741OSTRZESZÓWK3000:00:5901:12:4403:10:4205:12:01
414CZARNIK Stanisław 721ZABRZEM3000:00:5901:20:2603:41:5805:48:26
415KINDELA Michał 450Razem Trenujemy SportŁÓDŹM3000:00:5901:29:2703:44:0605:54:24
416KRZYŻOSTANEK Jarosław 544'Grom' SokolnikiSOKOLNIKIM4000:00:5901:12:4303:09:5405:04:27
417TRZEŹWIŃSKA Anna 614BIŁGORAJK4000:00:5901:18:0603:21:3105:14:25
418KRUK Tomasz 253Dla BogusiKIELCEM4000:01:0001:04:5502:43:5104:21:50
419HOWIL Waldemar 335www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:01:0001:11:0003:03:4405:02:08
420KLUZA-HOWIL Lila 336www.biegowekaizen.plGRYFINOK4000:01:0001:18:5103:24:0805:22:05
421MARCZEWSKI Maciej 374KIELCEM2000:01:0001:12:1103:11:5305:16:25
422BARTKOWIAK Michał 499BRZEZINYM2000:01:0001:13:3703:14:1405:25:05
423MIROSŁAW Albert 369WW TeamLUBLINM4000:01:0001:06:3002:51:5904:24:59
424DRAUS Borys 281KRASNEM3000:01:0101:14:4803:13:1504:54:06
425ŁOKAS Andrzej 284BĘDZINM5000:01:0101:23:0603:47:3606:01:47
426TELEC Sławek 255Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4000:01:0101:20:1803:36:2005:49:39
427FIDALI Beata 357Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:01:0101:17:4203:34:5505:51:27
428SZOT Iwona 370WW TeamLUBLINK4000:01:0101:06:3102:51:5704:24:59
429BAŁĘKOWSKI Krzysztof 600Kasztaniaki TeamWARSZAWAM2000:01:0201:08:3602:56:4104:55:11
430JĘDRZEJCZYK Konrad 282DĘBOWIECM2000:01:0201:14:4603:13:1305:28:36
431KUŁAKOWSKI Piotr 261CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:01:0201:15:3703:13:5805:03:48
432GROCHÓLSKI Paweł 536WARSZAWAM3000:01:0201:14:3203:05:1804:50:46
433KARKOSZ Aurelia 303MIEJSKA GÓRKAK3000:01:0301:12:5703:17:1405:26:36
434SZAFRAŃSKA Aleksandra 345Rozbiegany PiastówWARSZAWAK2000:01:0301:07:4903:03:0305:04:40
435BARCZYK Agnieszka 697BARCZYK WolbromWOLBROMK4000:01:0301:19:5203:35:2805:45:21
436SZUBERT Marcin 459Kołobrzeg BiegaUSTRONIE MORSKIEM4000:01:0401:11:4002:59:4404:54:18
437KŁOSOWICZ Monika 675Decathlon MagnoliaGNIEZNOK2000:01:0401:14:0503:17:4405:21:47
438TOURDANOV Ingrid 639GRONINGENK2000:01:0401:15:0803:19:2805:17:24
439DĄBROWSKI Ireneusz 366Rajsport ActiveOPOLEM4000:01:0501:19:0803:41:0705:49:33
440TELEGUJ Michał 497TeZa BHP OpoleOPOLEM3000:01:0501:19:0603:39:4905:49:38
441BŁĘDKOWSKA Katarzyna 421OPOLEK3000:01:0501:19:0703:41:3605:55:41
442DUDZIAK Tomasz 500MARSS FILTRY Runners ClubSIERADZM3000:01:0601:15:3603:15:4905:09:57
443GALEK Adam 551Fun Club KS TęczaWARSZAWAM3000:01:0601:15:3603:15:5005:09:59
444KOPANIA Kamil 575K.S TęczaWARSZAWAM2000:01:0601:15:3503:15:5005:09:57
445SOPEL Wiesław 613Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM5000:01:0601:12:5303:20:4105:24:59
446KUCIŃSKI Tomasz 729MIŃSK MAZOWIECKIM4000:01:0701:11:2003:20:1705:18:21
447PUSZ Janusz 531SZCZECINM3000:01:0701:19:5703:30:4305:43:16
448TROJANOWSKI Krzysztof 710Velo ĆmiłówĆMIŁÓWM4000:01:0701:11:5003:13:5105:24:00
449TRZASKALIK Szymon 372Klub Sportowy M.E.T.A.ROGÓWM2000:01:0801:17:1203:15:1004:53:48
450POTRZESZCZ Grzegorz 309GADKAM4000:01:0901:02:4602:40:1704:12:33
451POTRZESZCZ Tomasz 333GADKAM4000:01:0901:03:2102:40:1504:12:33
452US Marek 724CUBULICE MAŁEM4000:01:1001:23:0503:23:1905:12:17
453CHODOROWSKI Arkadiusz 496IPA PAŁAC MOSTOSKICHALEKSANDRÓWM3000:01:1001:23:1603:45:4305:49:22
454DĄBROWSKI Michał 626WARSZAWAM4000:01:1001:15:5303:19:2805:32:25
455WÓJTOWICZ Paweł 662KURÓWM4000:01:1801:13:2203:15:5405:40:29
BARTOCHA Mateusz 202O co biega w KaletachKALETYM20DNF01:15:05 DNF03:26:53 DNF06:00:01 DNF
HIRSZ Dorota 246GDAŃSKK40DNF01:26:19 DNF04:01:14 DNF DNF
STEPANCZENKO Rafał 241BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM30DNF01:19:53 DNF03:48:20 DNF DNF
NOWICKI Jarosław 258SANTOKM40DNF01:11:38 DNF03:16:02 DNF05:45:54 DNF
KONKIEWICZ Katarzyna 297Grodziski Klub BiegaczaGRODZISK WIELKOPOLSKIK40DNF01:28:40 DNF04:06:35 DNF DNF
WILK Rafał 343SEKCJA PIASKIPIASKIM40DNF01:26:43 DNF03:54:42 DNF06:30:03 DNF
WILIMSKI Tomasz 344Night runners GliwiceGLIWICEM40DNF01:21:09 DNF03:45:41 DNF DNF
ZIELIŃSKI Tomasz 375Tetrycy SchrodingeraKARLINM40DNF01:17:13 DNF03:46:39 DNF06:26:06 DNF
JAREMA Maciej 427CISNAM30DNF01:07:29 DNF02:49:25 DNF04:33:24 DNF
PIWOWSKA Magda 506ZIELONA GÓRAK30DNF01:18:09 DNF03:40:26 DNF06:11:40 DNF
WALKOWSKI Tomasz 585NOWA IWICZNAM50DNF01:13:12 DNF03:23:41 DNF06:06:15 DNF
KOMOROWSKI Bogusław 620KRAKÓWM40DNF01:09:30 DNF03:14:09 DNF06:00:41 DNF
WÓR Sara 686WKURW_TEAMRZESZÓWK30DNF01:10:13 DNF DNF DNF
NIEZGODA Miłosława 699WARSZAWAK30DNF01:19:56 DNF03:27:31 DNF06:21:26 DNF
SZULC Tomasz 247GDAŃSKM50DNF01:26:20 DNF04:01:15 DNF DNF
BONOWICZ Jakub 390ŁÓDŹM30DNF DNF03:29:40 DNF DNF
DUDZIŃSKI Piotr 637RZESZÓWM30DNF01:05:30 DNF03:08:28 DNF DNF
TALIK Monika 671PROSPERO MLTeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK40DNF01:17:31 DNF03:30:35 DNF05:44:40 DNF
SERZYSKO Bartosz 40Go Aptiv!CIESZYNM30DNF01:09:34 DNF02:57:30 DNF05:28:35 DNF
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 522Spartanie DzieciomWARSZAWAK30DNF01:26:15 DNF04:07:57 DNF DNF
PARTYKA Andrzej 701RZESZÓWM30DNF01:21:35 DNF03:17:57 DNF DNF
DROZDOWSKI Wojciech 632BIAŁYSTOKM30DNF01:13:36 DNF04:18:22 DNF DNF
ADAMCZYK Tomasz 339KW WarszawaWOŁOMINM40DNF00:58:24 DNF02:28:52 DNF DNF
KWIATKOWSKI Rafał 431POZNAŃM30DNF01:11:56 DNF03:34:30 DNF DNF
ZERA Romuald 259DORTMUNDM60DNF01:28:25 DNF03:55:40 DNF DNF
ZWOLIŃSKI Łukasz 498GDAŃSKM30DNF02:09:49 DNF DNF DNF
BEHRENDT Bartosz 728Night RunnersSZAUSZAM50DNF01:14:51 DNF03:50:55 DNF06:28:52 DNF
Znaleziono 482 wynik(ów)