VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 12km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
   
1KOCZWARA Tomasz 210RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0400:47:55
2POPOV Serhii 744Salomon RC UkraineKIJÓWM3000:00:0100:47:58
3DYBEK Paweł 205Salomon Suunto TeamMIELECM4000:00:0100:48:51
4FARON Robert 204Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:48:57
5KRUBA Marcin 618Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WILEKIM3000:00:0100:49:33
6MIŚKIEWICZ Mariusz 215Biegiem przez ChybieCIESZYNM3000:00:0100:50:04
7CEBERAK Bartosz 206LUBARTÓWM3000:00:0200:50:32
8AUGUSTYŃSKI Sylwester 250Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0500:50:35
9WŁODARKIEWICZ Dominik 213Dynafit PolskaPOZNAŃM4000:00:0200:51:27
10PLOCH Jakub 475NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM2000:00:0100:51:36
11BIEŃ Przemysław 244KS RYGLICERYGLICEM3000:00:0300:52:53
12ZAJĄC Robert 568Orange PolskaZĄBKIM4000:00:0100:52:56
13ZWIERZCHOWSKI Andrzej 752TSCGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0700:53:22
14KRZYSZTOŃ Marcin 611GMP Lasy Kraśnik aLASYM3000:00:0300:53:27
15MĄKA Sławomir 543Starglass Team OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0400:53:27
16MYCA Paweł 656Wolbrom TeamWOLBROMM4000:00:1600:53:31
17ŁĄCZAK Magdalena 712Salomon Suunto TeamMIELECK4000:00:0100:53:36
18ŻORNIAK Mateusz 556Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0400:54:31
19DEMBSKI Paweł 269sklepbiegacza.plSKÓRZEWOM3000:00:0200:54:47
20BAKALARZ Emil 648PGS Software TeamWROCŁAWM2000:00:0100:54:49
21KĘPOWICZ Marcin 659Pasieka KempiŻABIA WOLAM4000:00:0200:55:46
22GOMOŁYSEK Kinga 208Matner Running teamGŁUCHOŁAZYK3000:00:0200:56:11
23SOBCZAK Henryk 751Sobczak Henio TeamNOWY TARGM3000:00:0400:56:21
24DYBIŻBAŃSKI Wojciech 633CITY TRAIL TeamPOLICEM3000:00:0300:56:28
25PYZIK Krzysztof 563VegeSlonik Team / Fizjobiegacze SzczecinŚWINOUJŚCIEM3000:00:0400:56:30
26SZAPORÓW Łukasz 232SRTG ProszowicePROSZOWICEM3000:00:0100:56:49
27WOŹNIAK Radosław 644Skawina BiegaSKAWINAM3000:00:0900:57:37
28DYŚ Paweł 425Stay InsaneLUBLINM3000:00:0100:57:45
29WRÓBLEWSKI Jacek 529MazoviaProActivCIECHANÓWM3000:00:0200:57:49
30GOŁĄB Marek 423KW KOTŁOWNIALUBLINM3000:00:0300:57:52
31KOZA Jan 649Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0200:57:55
32KUJAWSKI Bartosz 739Grupetto GorliceGORLICEM2000:00:0600:58:18
33KAŁWA Leszek 283Wolbrom TeamMIECHÓWM3000:00:1800:58:20
34BANASZYNSKI Damian 493READINGM3000:00:0300:58:21
ADAMCZYK Tomasz 339KW WarszawaWOŁOMINM40DNF00:58:24 DNF
36MYSZCZYSZYN Łukasz 227Kudowa biegaKUDOWA ZDRÓJM3000:00:0500:58:31
37GIŻA Grzegorz 622RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0300:58:39
38WOJCIECHOWSKI Norbert 674Altom GnieznoGNIEZNOM3000:00:1900:58:42
39MIKA Tomasz 443Labosport TeamWARSZAWAM3000:00:0200:58:53
40WIĘCH Piotr 705WOŁOMINM3000:00:1800:58:59
41SIKOŃCZYK Miłosz 235KRAKÓWM2000:00:0400:59:00
42GALA Damian 696PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:0300:59:15
43SZCZOT Andrzej 766KB SobótkaWROCŁAWM4000:00:0700:59:32
44MAZUREK Robert 252LSB / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0200:59:33
45KOZAK Krzysztof 528Speed Feet '16ŚMIGIELM2000:00:2000:59:35
46KRUPA Grzegorz 753KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0600:59:37
47MIELNICZUK Mirosław 601WARSZAWAM4000:00:1100:59:45
48GARCZYŃSKI Darek 240KATOWICEM4000:00:3000:59:53
49PEPLAK Jarosław 749Gameness KonstancinKONSTANCINM4000:00:1200:59:54
50KWAŚNIEWSKI Maciej 448SZCZECINM3000:00:3900:59:54
51KUCHARSKI Paweł 754Planeta NiskoNISKOM3000:00:1301:00:00
52CZERWIEC Andrzej 541WARSZAWAM3000:00:2101:00:10
53KRUCZYK Damian 521PSMPASYMM2000:00:1001:00:22
54FILIPEK Paweł 606biegusiem.plWARSZAWAM3000:00:0201:00:24
55WAWRZAK Ryszard 480Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:2601:01:08
56BOROWSKI Roman 599Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0101:01:30
57ZYCH Zbigniew 557Triathlon Lublin TEAMLUBLINM4000:00:0201:01:31
58KOSOWICZ Krzysztof 317STRASBOURGM4000:00:2901:01:54
59FIRAZA Tomasz 582Fujitsu Running Team ŁódźŁÓDŹM3000:00:2301:02:10
60SOFUŁ Tomasz 340WARSZAWAM4000:00:1201:02:12
61GAWLEWICZ Tomasz 664Gawełki TeamSANOKM4000:00:5401:02:16
62AZAREWICZ Grzegorz 526GDAŃSKM4000:00:1501:02:17
63GAWLEWICZ Krystyna 663Gawełki TeamSANOKK3000:00:5401:02:19
64NAZIMEK Maciej 503R7KRAKÓWM3000:00:2201:02:21
65VISENTIN Eric 666NOAWROCŁAWM4000:00:1401:02:23
66ZWIEWKA Sebastian 419BUSHIDO BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:0601:02:24
67MICHALSKI Marcin 327FUNFLYWARSZAWAM3000:00:0801:02:29
68WNUK Tomasz 424Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:00:1601:02:29
69PIOTROWSKI Tomasz 367Grembski TriathlonWARSZAWAM3000:00:1901:02:30
70SMOLEN Janusz 462ZWIERNIKM4000:00:1101:02:33
71SOLAREWICZ Tomasz 461Latający Cyrk Monty PythonaKLISINOM3000:00:0901:02:34
72ŻOŁNACZ Maciej 565NOWE MIASTO NAD PILICĄM3000:00:2401:02:38
73POTRZESZCZ Grzegorz 309GADKAM4000:01:0901:02:46
74WOJCIESZEK Andrzej 398Apteka Gemini TeamSOPOTM3000:00:0801:02:50
75KARUŚ Waldemar 48914das Jarosław im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4000:00:2001:02:50
76GRYNAGIEL Przemysław 325OSIEK NAD WISŁĄM3000:00:2401:02:54
77DULAK Robert 698ROBDORKIELCEM4000:00:1301:03:00
78ORLEWSKA Danuta 628Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWK4000:00:1501:03:00
79WOJCIECHOWSKI Tomasz 650Running FrogsWARSZAWAM3000:00:4101:03:05
80SÓJKA Sebastian 680Night Runners ZabrzeZABRZEM4000:00:2101:03:08
81LINEK Michał 670PROSPERO ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0901:03:09
82POTRZESZCZ Tomasz 333GADKAM4000:01:0901:03:21
83GAWRON Marcin 654NOWY BOREKM3000:00:1301:03:24
84KAZIMIERZ Rafał 678NOAWROCŁAWM3000:00:1401:03:29
85JAMRÓZ Łukasz 647AuuuuuANDRYCHÓWM4000:00:1101:03:30
86WOJCIECHOWSKI Maciej 607WKURW_TEAMPOZNANM3000:00:0301:03:51
87WRÓBEL Aleksandra 488Dirty SparrowsSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK2000:00:0401:03:52
88SULEWSKI Maciej 602Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM4000:00:1801:03:52
89NIEMCZEWSKI Borys 732Time BanditNIECHOBRZM4000:00:3001:03:53
90ROKITA Andrzej 300ŚRODA ŚLĄSKAM5000:00:1301:03:57
91KIRILENKO Marcin 723MARKIM4000:00:0801:04:01
92KIRILENKO Aneta 722MARKIK4000:00:0701:04:03
93BEREZOWSKI Oskar 665napieraj.plWARSZAWAM4000:00:1301:04:05
94BŁAJSZCZAK Karol 222TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:1101:04:09
95SALWA Krzysztof 655Salclan-TeamKIELCEM4000:00:0101:04:11
96CHORZĘPA Mariusz 223TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:1001:04:11
97BOBROWSKI Jan 490EŁKM5000:00:0601:04:20
98RAJNER Krzysztof 681ULTRA KoszalinKOSZALINM3000:00:1201:04:21
99KIEWISZ Adam 685Są WolniejsiGIETRZWAŁDM3000:00:3701:04:34
100STYPUŁKOWSKI Piotr 625BIAŁYSTOKM3000:00:1901:04:44
101KACHNIARZ Magdalena 356WROCŁAWK3000:00:1601:04:45
102ZIEMIŃSKI Maciej 380GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM2000:00:2201:04:46
103MUSIAŁ Szymon 379GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM3000:00:2301:04:46
104JURCZAK Roman 540RZESZOWM6000:00:0201:04:47
105KAŹMIERCZAK Michał 738Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM3000:00:2501:04:49
106KRUK Tomasz 253Dla BogusiKIELCEM4000:01:0001:04:55
107KOPER Wiktor 690ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM2000:00:5201:05:01
108JAROMIRSKA Elzbieta 263NeskalatzaileakREDAK3000:00:4401:05:02
109KRZEMIŃSKI Bartosz 692WKURW_TEAMBYDGOSZCZM3000:00:2901:05:05
110GRYNFELDER Rafał 308skywalkproject.plWARSZAWAM4000:00:1001:05:10
111ZIEMKIEWICZ Jarek 413UKS Running TeamLUBINM4000:00:3901:05:11
112KUKLA Marcin 546Rysik RunnersWARSZAWAM4000:00:2501:05:12
113BRZUSTOWICZ Marek 422KB GEOTERMIA UNIEJÓWCISEWM6000:00:3901:05:13
114GUT Mateusz 587Legia Run Club WarszawaWARSZAWAM3000:00:4001:05:19
115KRZAK Szymon 621CIESZYNM2000:00:2301:05:28
116GIERULA Piotr 290RZESZÓWM3000:00:1801:05:30
117LATOS Marcin 615ŁAZYM4000:00:5801:05:30
DUDZIŃSKI Piotr 637RZESZÓWM30DNF01:05:30 DNF
119MADEJCZYK Sebastian 1306TUCHÓWTUCHÓWM4000:00:2101:05:31
120JANGAS Andrzej 260Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM5000:00:3301:05:31
121GWIŻDŻ Grzegorz 592RZESZÓWM3000:00:1701:05:32
122GRONAU Maciej 385KOBYŁKAM3000:00:0301:05:43
123ASŁANOWICZ Marcin 238WARSZAWAM4000:00:3401:05:44
124GRZYWACZ Wojciech 530Fartlek goGORZYCEM5000:00:0601:05:45
125KONDZIELNIK Magdalena 293PSZCZYNAK4000:00:0401:05:48
126SZARY Marek 316Turbo Żułwie/3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejTRZEBOWNISKOM3000:00:1801:05:49
127KRAWCZYK Marcin 748SomsiedziWARSZAWAM4000:00:1201:05:50
128KORDOWICZ Łukasz 514BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0601:05:53
129TUROSZ Zbigniew 515LEŻAJSKM5000:00:0701:05:55
130KOPER Jacek 691ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:5201:05:59
131WESOŁEK Marek 627Pro-run WrocławWROCŁAWM3000:00:1801:06:04
132PIETRUSZKA Mariusz 572KRAKÓWM3000:00:2601:06:06
133ŚLIWIŃSKI Andrzej 408MIECHÓWM6000:00:1901:06:08
134ŁUKOMSKI Maciej 610Gang ChódegoŁÓDŹM4000:00:4001:06:14
135TRZCIŃSKI Sebastian 301Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4000:00:4001:06:15
136WIĄCEK Krzysztof 420Powielarnia MadasMILANÓWEKM5000:00:1601:06:17
137WIERZBICKI Tomasz 471BOGUCHWAŁAM3000:00:4901:06:24
138KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 229WARSZAWAK4000:00:0601:06:25
139GRONIECKI Mikołaj 651WARSZAWAM3000:00:4201:06:30
140MIROSŁAW Albert 369WW TeamLUBLINM4000:01:0001:06:30
141MORUS Tomasz 676Maraton Leśny KwidzynKWIDZYNM4000:00:1001:06:31
142SZOT Iwona 370WW TeamLUBLINK4000:01:0101:06:31
143PĘKAL Artur 677Maraton Leśny KwidzynSADLINKIM4000:00:1001:06:33
144PORĘBA Marek 403RZESZÓWM3000:00:1401:06:37
145FRANCKOWSKA Marta 452Wkurw_TeamŚWIECIEK2000:00:0501:06:50
146OBARA Michał 642Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0201:06:52
147RING Rafał 474PORĄBKAM4000:00:1101:06:53
148TAMBORSKA Agata 673Dzik KomandoŁÓDŹK3000:00:5701:06:55
149ŚWIĆ Miłosz 518Dzik KomandoŁÓDŹM3000:00:5601:06:56
150SZYBIAK Waldemar 584PRZEMYŚLM5000:00:0701:07:00
151RZEPNIEWSKI Łukasz 619WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:4601:07:00
152KNOPEK Adam 406Stowarzyszenie Bieg po ZdrójJAWORZEM3000:00:5301:07:01
153WITEK Łukasz 405Bieg po zdrójJAWORZEM4000:00:5301:07:01
154KONIECZNY Mariusz 583ŁAŃCUTM5000:00:0601:07:03
155SOSNOWSKA Agnieszka 604Prze(w)AgaSOSNOWIECK3000:00:3101:07:06
156RYBAK Przemysław 605Prze(w)AgaPUŁAWYM3000:00:3001:07:07
157FAJFER Jakub 695KRAKÓWM3000:00:2801:07:09
158PASUTO Grzegorz 725KATOWICEM3000:00:2301:07:10
159FALKOWSKI Piotr 767KS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM4000:00:3201:07:10
160STRZELECKI Dawid 571team spiritTORUŃM3000:00:2601:07:13
161SŁABOŃ Mariusz 257KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:4601:07:15
162PALCZAK Rafał 562BRAKGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0801:07:20
163KAWALEC Krystian 603WARSZAWAM4000:00:3101:07:20
164ŚWISTUŃ Eugeniusz 371AntonTeamKRAPKOWICEM2000:00:2901:07:27
165MAŁACHOWSKI Mariusz 349KBKS Biegacze w RadomskuRADOMSKOM4000:00:2201:07:28
166SZWAT Piotr 347POPCIU TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM3000:00:4201:07:29
JAREMA Maciej 427CISNAM30DNF01:07:29 DNF
168ULATOWSKI Andrzej 291TORUŃM4000:00:0901:07:30
169KORYCKI Arkadiusz 481PKO Bank PolskiWARSZAWAM4000:00:2901:07:32
170SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 668Podgórz ToruńTORUŃK4000:00:3201:07:32
171KOWALCZYK Marek 469RADOMSKOM4000:00:2201:07:40
172SERAFIN Robert 700GRYBÓWM4000:00:1401:07:45
173MARYJOSZ Adrian 220ŻORYM4000:00:3901:07:48
174SZAFRAŃSKA Aleksandra 345Rozbiegany PiastówWARSZAWAK2000:01:0301:07:49
175WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 389RunsofunGDYNIAM4000:00:0701:07:50
176AGRES Paweł 440KW KotłowniaLUBLINM3000:00:0501:07:58
177JANICKI Tomasz 41821daplot JarosławJAROSŁAWM3000:00:2601:07:59
178WIERZBICKA Joanna 470BOGUCHWAŁAK3000:00:4801:08:00
179TYSZEWICZ-OBARA Anna 643KIELCEK3000:00:1501:08:01
180KOSTRZEWA Mariusz 548KS 'Alaska'ŁÓDŹM3000:00:2601:08:15
181WARĘCKA Kasia 319LESKOK2000:00:0801:08:18
182KROK Jacek 638LUBARTÓWM4000:00:2501:08:21
183DOMARADZKA Violetta 769Run Vegan TeamWARSZAWAK4000:00:4201:08:31
184BAŁĘKOWSKI Krzysztof 600Kasztaniaki TeamWARSZAWAM2000:01:0201:08:36
185SŁOTWIŃSKI Adam 538EŁKM3000:00:0601:08:37
186IZDEBSKI Mariusz 561OSV TEAMOLKUSZM4000:00:1801:08:39
187PARYS Michał 711WOŁOMINM3000:00:1601:08:40
188CHILIŃSKI Karol 634BIAŁYSTOKM3000:00:1901:08:41
189BUCZYŃSKI Radosław 717Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:4501:08:45
190PAWLUCZUK Tomek 442EŁKM4000:00:0801:08:56
191PIKAŁA Karol 230Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1801:09:14
192KRAWCZYK Łukasz 305Budago.plBRZOZÓWKAM3000:00:2201:09:19
193TWARDOWSKI Tomasz 645STRAŻÓWM3000:00:2601:09:19
194KULIK Grzegorz 315Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1201:09:21
195BŁASZCZAK Jarosław 742Go Aptiv!KRAKÓWM4000:00:4301:09:21
196KALECINSKI Piotr 612BRWINÓWM3000:00:1101:09:22
197KOŁACKA Martyna 473Go Aptiv!WODZISŁAW ŚLĄSKIK2000:00:4201:09:22
198WYSOCKI Tomasz 719OchajoRun & FriendRYBNIKM4000:00:5701:09:22
199MAŁKIEWICZ Dariusz 218PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:3301:09:26
KOMOROWSKI Bogusław 620KRAKÓWM40DNF01:09:30 DNF
201NYCZ Sławomir 574STRZYŻÓWM3000:00:3101:09:31
202GOLON Marlena 482Run PasjaSICIENKOK4000:00:3001:09:32
203MAŁECKA Anna 730Małe CyckiBYTOMK4000:00:0901:09:33
204PĘKAŁA Aleksandra 689WKURW_TEAMBYDGOSZCZK3000:00:3001:09:33
205MAŁECKI Tomasz 731Małe CyckiBYTOMM4000:00:0901:09:34
SERZYSKO Bartosz 40Go Aptiv!CIESZYNM30DNF01:09:34 DNF
207PAWLAK Maciej 653SKÓRZEWOM3000:00:2801:09:38
208OLEJNIK Tomasz 331WIRYM4000:00:1501:09:41
209MODZELEWSKI Krzysztof 378Starglass TeamOSTROŁĘKAM5000:00:1601:09:44
210MODZELEWSKI Wiesław 542StarglassteamOSTROŁĘKAM5000:00:1701:09:44
211DOBIES Agnieszka 360KW LUBLINLUBLINK3000:00:3001:09:44
212LASKOWSKI Daniel 576Run PasjaPYSZCZYNM3000:00:3201:09:46
213BIEL Tomasz 596KATOWICEM3000:00:3301:09:56
214BIEL Łukasz 597WARSAWM3000:00:3301:09:56
215MISZTA Barbara 492Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK4000:00:0601:09:57
216FISZER Jakub 658#teamdkmsCZARNE BŁOTOM4000:00:2501:09:57
217KAŃDUŁA Klaudia 265Nest TeamPOZNAŃK3000:00:4401:10:07
218KAŃDUŁA Grzegorz 266Nest TeamPOZNAŃM3000:00:4401:10:07
219BIESZKE Artur 245Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1901:10:12
220MATEJUK Arkadiusz 239Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1901:10:12
WÓR Sara 686WKURW_TEAMRZESZÓWK30DNF01:10:13 DNF
222HERMAN Krystiana 629WEJHEROWOK4000:00:4601:10:27
223ROLLA Dorian 507WARZYMICEM4000:00:1001:10:28
224STOBIŃSKI Piotr 341RunedaREDAM2000:00:4601:10:28
225JAROMIRSKA-LEWIŃSKA Maja 354RunedaREDAK3000:00:4501:10:35
226KOLASA Andrzej 237Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:0401:10:39
227SUWEZDA Jacek 726CZĘSTOCHOWAM5000:00:5701:10:40
228NOWICKI Marek 267Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEM4000:00:1701:10:44
229WOŁOSZYN Ryszard 734Pizuny Roztocze WschodnieBIELSKO-BIAŁAM5000:00:3301:10:47
230KUBALA Sylwester 251KALISZM4000:00:0901:10:50
231KRÓLIKOWSKI Igor 446RabbitsKRAKÓWM3000:00:1601:10:53
232WOŁOSZYN Czesław 735ŁUKAWICAM5000:00:2801:10:55
233HOWIL Waldemar 335www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:01:0001:11:00
234GESSLER Łukasz 338BIESYBOLSZEWOM3000:00:3501:11:15
235KONARSKI Maciej 552Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM3000:00:1501:11:16
236KWIATKOWSKI Kajetan 718Piękni i BestieGDAŃSKM3000:00:3601:11:16
237KAMIŃSKI Krystian 268RADUNIA NIESTĘPOWONIESTĘPOWOM3000:00:4201:11:16
238RENKIEL Tomasz 312GLIWICEM4000:00:4701:11:16
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
239JANIK Janusz 329Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:11:18
240BUMBUL Leszek 525ZIELONA GÓRAM3000:00:5001:11:18
241KUCIŃSKI Tomasz 729MIŃSK MAZOWIECKIM4000:01:0701:11:20
242PIETRZAK Mariusz 519WARSZAWAM4000:00:4301:11:22
243FRITZ Wojciech 539BIEG PO ZDRÓJ JAWORZEBIELSKO-BIAŁAM4000:00:5401:11:22
244PAŃTAK Sławomir 22821daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:2701:11:23
245KASINSKI Rafal 400BIELSKO BIAŁAM4000:00:5201:11:23
246RESZKA Marek 537NovemBeer Running TeamLUBLINM3000:00:5501:11:24
247KALISZ Karolina 687wkurw_teamKAMIEŃCZYKK2000:00:5401:11:25
248ZACHEJA Jacek 394LESZNOM4000:00:5101:11:26
249LEŚNIAK-POPIEL Marta 454Pozytywnie Zabiegania Sanok/Run Energy ClubSANOKK4000:00:5601:11:26
250MAJEWICZ Grzegorz 326MIECHÓWM4000:00:1901:11:27
251KOWALSKI Aleksander 410Bieg po ZdrojBIELSKO-BIAŁAM4000:00:5301:11:27
252CEBRAT Ewa 449Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK4000:00:5601:11:27
253SCHAUER Bartłomiej 495LONDONM4000:00:4501:11:28
254BANASZAK Monika 577Run PasjaPYSZCZYNK3000:00:3201:11:31
255WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 564wkurw_teamLUBLINK3000:00:5401:11:33
256PYRĆ Krzysztof 428JJ TeamKRAKÓWM3000:00:4401:11:36
NOWICKI Jarosław 258SANTOKM40DNF01:11:38 DNF
258DAWIDOWSKI Michał 368Endorfina NowogardNOWOGARDM4000:00:0801:11:40
259BIAŁCZAK Tomasz 407OLSZTYNM4000:00:2701:11:40
260SZUBERT Marcin 459Kołobrzeg BiegaUSTRONIE MORSKIEM4000:01:0401:11:40
261TROJANOWSKI Krzysztof 710Velo ĆmiłówĆMIŁÓWM4000:01:0701:11:50
262KAJUT Sylwester 694Aktywni KociewiacyWIELBRANDOWOM3000:00:2301:11:51
263BUŁKOWSKI Waldemar 391BRZEGM5000:00:5001:11:52
264PAJESTKA Wojciech 310Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:5501:11:53
265MELLER Wojciech 436SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYM4000:00:3701:11:54
266GUDOWSKI Krystian 509GOODrunSANOKM3000:00:5501:11:55
267HAMPEL Wojciech 432STĘSZEWM2000:00:3401:11:56
268MELLER Joanna 437SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYK3000:00:3701:11:56
KWIATKOWSKI Rafał 431POZNAŃM30DNF01:11:56 DNF
270ODOLIŃSKI Jacek 560Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM5000:00:2701:12:01
271GAWORECKI Tomasz 277Run Energy Club / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:5701:12:02
272LIBUCKI Andrzej 441GRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:1201:12:07
273ŁODZIANA Dorota 547Pszczółkowski TeamDYWITYK3000:00:2701:12:07
274JANASZ Rafał 593WARSZAWAM3000:00:1601:12:09
275PIERZCHALSKA Julia 458Above 2000TIPTONK3000:00:2401:12:09
276PASTERNAK Justyna 594Z bieganiem mi do twarzyŁOMIANKIK3000:00:1601:12:10
277JĘDRZEJCZYK Agnieszka 314WARSZAWAK4000:00:3401:12:11
278MARCZEWSKI Maciej 374KIELCEM2000:01:0001:12:11
279SWOBODA Jarosław 684Compañeros Team/ eNeRGy SquadGLIWICEM4000:00:2001:12:15
280TOPOROWSKI Mariusz 399LUBLINM3000:00:5101:12:15
281GONCERZEWICZ Anna 566Stare Babice BiegająKWIRYNÓWK3000:00:5001:12:18
282SZMYD Kamil 707USTRZYKI DOLNEM2000:00:3601:12:22
283ARMACIŃSKI Filip 706USTRZYKI DOLNEM2000:00:3701:12:22
284KOZIARSKI Maciej 334Drużyna SzpikuKATOWICEM3000:00:0501:12:28
285STASIEWICZ Jacek 624BIAŁYSTOKM4000:00:3301:12:30
286KUBISZ Tomasz 743WBUNIECM4000:00:2701:12:31
287KOŁAKOWSKI Przemek 630ZAMOŚĆM3000:00:5101:12:40
288KANTOR Darek 243lubelskibiegacz.pl TEAMBODUSZYNM5000:00:5001:12:41
289KRZYŻOSTANEK Jarosław 544'Grom' SokolnikiSOKOLNIKIM4000:00:5901:12:43
290HALADYN Małgorzata 741OSTRZESZÓWK3000:00:5901:12:44
291KUGLARZ Szymon 264Motointegrator Running TeamWODZISŁAW ŚL.M4000:00:3101:12:46
292JANKOWICZ Artur 256Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:3001:12:50
293SOPEL Wiesław 613Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM5000:01:0601:12:53
294KRUPA Jan 501WĘGORZEWOM3000:00:4101:12:54
295GŁUCHOWSKI Jędrzej 598TTT ElblągELBLĄGM2000:00:4101:12:55
296TONDYS Piotr 296TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0901:12:56
297KARKOSZ Aurelia 303MIEJSKA GÓRKAK3000:01:0301:12:57
298GRZYWINSKI Bartosz 377TORUNM3000:00:3501:12:58
299PEŁSZYŃSKI Mariusz 49415 BZEŁKM4000:00:0901:12:59
300DROBOT Piotr 24Pozytywnie Zabiegami SanokSANOKM4000:00:5401:13:03
301GRZYWIŃSKI Wojtek 411TORUŃM3000:00:3401:13:04
302CHWALISZEWSKI Jarosław 713Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:13:07
303ADAMCZYK Artur 517BIBICEM2000:00:1401:13:08
304KOŁODZIEJ Jacek 321Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4601:13:08
305GŁUCHOWSKI Przemysław 502TTT ElblągELBLĄGM5000:00:4101:13:09
306KRÓLAK Krystian 299#TeamKrólakSTRZELNOM2000:00:3801:13:10
307KOTKOWSKI Arthur 388SILNOWOM2000:00:3801:13:11
308KONDZIOŁA Krzysztof 311Perfect Runner Lublin / Stay InsaneLUBLINM3000:00:2801:13:12
WALKOWSKI Tomasz 585NOWA IWICZNAM50DNF01:13:12 DNF
310BIADASIEWICZ Andrzej 623Cidry LotajomBYTOMM5000:00:5801:13:14
311INGLANT Zbigniew 294Run log comCHORZÓWM5000:00:5201:13:22
312WÓJTOWICZ Paweł 662KURÓWM4000:01:1801:13:22
313KAŹMIERCZYK Andrzej 330FojadorBEDZINM4000:00:1301:13:25
314MATUSIAK Arkadiusz 289ŁÓDŹM4000:00:3701:13:25
315MAŚLAK Radosław 708biegamyrazem.plGDYNIAM5000:00:3501:13:31
316WIS Modesta 516BRZESKOK2000:00:1501:13:32
317GRZESZCZAK Adam 683biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:3501:13:33
318LUSIO Marcin 402JAWORZEM4000:00:5401:13:34
DROZDOWSKI Wojciech 632BIAŁYSTOKM30DNF01:13:36 DNF
320BARTKOWIAK Michał 499BRZEZINYM2000:01:0001:13:37
321STPICZYŃSKI Marcin 254LUBLINM3000:00:2101:13:42
322GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 580smashing pąpkinsRZESZÓWK3000:00:2901:13:52
323DAWID Mirosław 332KLUCZBORKM5000:00:0401:13:57
324KUBISZ Dorota 745WKB Meta WbuniecWBUNIECK4000:00:3001:13:57
325KŁOSOWICZ Monika 675Decathlon MagnoliaGNIEZNOK2000:01:0401:14:05
326GRZYB Sławomir 465WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM3000:00:0001:14:16
327FLIS Piotr 272Daniel's TeamKRAKÓWM4000:00:0701:14:17
328ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 484Apteka Gemini TeamGDAŃSKK3000:00:4501:14:19
329BANAŚ Radosław 409WROCŁAWM3000:00:0901:14:21
330PIOTROWSKI Grzegorz 472BIEGOWA ŚWIDNICA / ŻELAZNA ŚWIDNICAŚWIDNICAM3000:00:0701:14:23
331KĘPKA Andrzej 617Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:4001:14:28
332GROCHÓLSKI Paweł 536WARSZAWAM3000:01:0201:14:32
333LASZCZYK Nadya 491REDAK3000:00:4601:14:33
334DRWIĘGA Beata 589Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:5401:14:41
335BĘBEN Robert 750OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:5001:14:42
336WITFER Jacek 533BigYellowFoot Adventure TeamGDANSKM4000:00:3601:14:43
337BOBER Anna 586OstrobiecOSTROWIEC ŚW.K3000:00:4901:14:44
338PAUL Viola 285Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:4801:14:45
339RASZKOWSKI Piotr 307GDAŃSKM3000:00:1401:14:46
340JĘDRZEJCZYK Konrad 282DĘBOWIECM2000:01:0201:14:46
341DRAUS Borys 281KRASNEM3000:01:0101:14:48
342KOPCZYŃSKI Maciej 236GDYNIAM3000:00:0301:14:49
343PAWLETA Michał 510Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:14:49
BEHRENDT Bartosz 728Night RunnersSZAUSZAM50DNF01:14:51 DNF
345WIŚNIEWSKI Michał 485Invicta Power TeamGDAŃSKM4000:00:0701:14:56
346WOJNAR Sylwester 438MUKS JEDLICZE PODKARPACIEKROSNOM4000:00:5401:14:58
347DUBAS Arkadiusz 304TARNOWSKIE GÓRYM5000:00:4001:15:01
BARTOCHA Mateusz 202O co biega w KaletachKALETYM20DNF01:15:05 DNF
349TOURDANOV Ingrid 639GRONINGENK2000:01:0401:15:08
350KARWOWSKI Maciej 415WARSZAWAM4000:00:2501:15:09
351PIWOŃSKI Adam 323KS PegazGÓRA KALWARIAM2000:00:3201:15:09
352GOLI Leszek 414BudimexWARSZAWAM4000:00:2401:15:11
353RUDNICKI Marek 464OTWOCKM3000:00:4101:15:13
354BURY Marek 306SOSNOWIECM4000:00:2201:15:14
355PORĘBSKI Zbigniew 320QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5000:00:2601:15:18
356KACZKIEWICZ Damian 479Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4901:15:19
357GRADEK Dariusz 640KRAKOWM4000:00:3501:15:29
358KADECKI Marek 466KARGOSZYNM4000:00:2501:15:31
359DĄBROWSKI Filip 417DUUST.COWARSZAWAM3000:00:5801:15:34
360KOPANIA Kamil 575K.S TęczaWARSZAWAM2000:01:0601:15:35
361GMAJ Daniel 555GRÓJEC TEAM :)GRÓJECM3000:00:5101:15:36
362DUDZIAK Tomasz 500MARSS FILTRY Runners ClubSIERADZM3000:01:0601:15:36
363GALEK Adam 551Fun Club KS TęczaWARSZAWAM3000:01:0601:15:36
364KUŁAKOWSKI Piotr 261CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:01:0201:15:37
365SETKOWICZ Jacek 439KRAKÓWM3000:00:2601:15:39
366STĘPIEŃ Magdalena 298GrodziskiKlub BiegaczaGRODZISK WIELKOPOLSKIK3000:00:1201:15:44
367PYTA Krzysiek 715ciecierzyca wełnowiecBYTOMM4000:00:3301:15:46
368PIĘTA Marlena 395OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:5001:15:53
369DĄBROWSKI Michał 626WARSZAWAM4000:01:1001:15:53
370STRUSIŃSKA Katarzyna 511Mińska Grupa RowerowaMIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:1601:15:58
371KIEŁBASA Sylwia 727WKURW_TEAMLUBLINK3000:00:2901:16:05
372ZIELIŃSKI Jacek 224Rozbiegany PiastówPIASTÓWM4000:00:3201:16:29
373GARCZYŃSKA Anna 1023KATOWICEK4000:00:3201:16:39
374FIJAŁKOWSKI Radosław 660Crossfit GCWWARSZAWAM4000:00:1101:16:40
375SIERADZKI Rafał 667GCWŚWINOUJŚCIEM4000:00:0901:16:42
376URBANOWICZ Rafał 672oznakujbiuro.plWARSZAWAM3000:00:1001:16:42
377MAJONEK Artur 559JABŁONNAM3000:00:4001:16:46
378KALICKI Irek 558Crossfit GCWWARSZAWAM4000:00:3901:16:47
379SZCZEPAŃSKI Wacław 661KOSINAM3000:00:4701:16:54
380STASIEWICZ Krzysztof 646DYSM6000:00:4001:16:56
381BALIŃSKA Maria 591RZESZÓWK4000:00:5001:16:57
382TUCZAPSKI Artur 590RUDNA MAŁAM6000:00:4901:16:58
383CHOJNACKA Marta 512LUBINK3000:00:0701:16:59
384BARCZEWSKA Agnieszka 704Fc Mi Się Nie ChceWARSZAWAK3000:00:2801:17:02
385ŻALIŃSKI Zbigniew 292Jaworzno RunnersJAWORZNOM5000:00:3401:17:02
386SZADKOWSKI Jacek 641Lobo RacingJEZIÓRKOM4000:00:0501:17:04
387ZIELIŃSKA Beata 225Rozbiegany PiastówPIASTÓWK3000:00:3201:17:06
388TRZASKALIK Szymon 372Klub Sportowy M.E.T.A.ROGÓWM2000:01:0801:17:12
ZIELIŃSKI Tomasz 375Tetrycy SchrodingeraKARLINM40DNF01:17:13 DNF
390WODYŃSKI Jacek 457EQUIDONOWY SĄCZM5000:00:1001:17:17
391ZGLIŃSKI Bartłomiej 679wkurw_teamWARSZAWAM3000:00:0501:17:20
392BOCHENEK Janusz 588wkurw-teamKIELCEM6000:00:0401:17:21
393ŁAŹNIAK Agata 18CardioRunnersPOZNAŃK3000:00:3801:17:22
TALIK Monika 671PROSPERO MLTeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK40DNF01:17:31 DNF
395WICIAK Ziemowit 636Aktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM4000:00:2301:17:40
396STACH Dariusz 553OSP KosmolówOLKUSZM3000:00:5801:17:41
397FIDALI Beata 357Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:01:0101:17:42
398JURCZAK Daniel 746MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0801:17:47
399ŻUKIEWICZ Konrad 435Strefa Piękna LublinLUBLINM4000:00:5301:17:47
400TYMOSZUK Michał 434KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:5301:17:48
401RESZYTYŁO Grzegorz 736ŁAŃCUTM4000:00:4701:18:02
402PILZ Paulina 524ZIELONA GÓRAK3000:00:5101:18:04
403TRZEŹWIŃSKA Anna 614BIŁGORAJK4000:00:5901:18:06
404KWIECIEŃ Krzysztof 578KRAKÓWM4000:00:3601:18:09
PIWOWSKA Magda 506ZIELONA GÓRAK30DNF01:18:09 DNF
406WITKOWSKA Beata 714PAJĘCZNOK3000:00:4401:18:10
407WRÓBEL Sebastian 396Apteka Gemini TeamGDYNIAM4000:00:0801:18:16
408SKALSKI Grzegorz 550OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:4901:18:16
409KRUSZEWSKA Emilia 467GDAŃSKK3000:00:0301:18:24
410POTERA Krystyna 716Frytków!!!!ŁAŃCUTK3000:00:1601:18:33
411KLUZA-HOWIL Lila 336www.biegowekaizen.plGRYFINOK4000:01:0001:18:51
412TURLEJ Dariusz 720KondycjaWARSZAWAM6000:00:3601:18:55
413IGNACZEWSKA Maja 463PRZEMYŚLK3000:00:1401:19:02
414HANDERMANDER Agnieszka 430USTRZYKI DOLNEK3000:00:4801:19:02
415TELEGUJ Michał 497TeZa BHP OpoleOPOLEM3000:01:0501:19:06
416BŁĘDKOWSKA Katarzyna 421OPOLEK3000:01:0501:19:07
417DĄBROWSKI Ireneusz 366Rajsport ActiveOPOLEM4000:01:0501:19:08
418JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 271KS PegazGÓRA KALWARIAK3000:00:3201:19:16
419ŻAK Oliwia 270PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK3000:00:3201:19:16
420SKALA Sabina 504The Fort GymMORDENK4000:00:2101:19:33
421PIETRZYKOWSKI Artur 217RADOMM4000:00:0001:19:38
422FRUCZ Jacek 3921968SOSNOWIECM5000:00:4601:19:41
423PIETRZYKOWSKA Monika 216RADOMK4000:00:0501:19:47
424BARCZYK Agnieszka 697BARCZYK WolbromWOLBROMK4000:01:0301:19:52
STEPANCZENKO Rafał 241BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM30DNF01:19:53 DNF
NIEZGODA Miłosława 699WARSZAWAK30DNF01:19:56 DNF
427PUSZ Janusz 531SZCZECINM3000:01:0701:19:57
428WÓJCIK-PYRĆ Katarzyna 429JJ TeamKRAKÓWK3000:00:4501:19:58
429CHODACKA Renata 545ALWERNIAK3000:00:5701:20:08
430JAKUBOWSKI Daniel 426Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:5401:20:15
431GOŁĄB Michał 274żeglarz morskiTARNOWO PODGÓRNEM4000:00:1501:20:17
432TELEC Sławek 255Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4000:01:0101:20:18
433CZARNIK Stanisław 721ZABRZEM3000:00:5901:20:26
434MATOGA Lucyna 693SIEPRAWK5000:00:3901:20:32
435ROSIŃSKI Zbigniew 733WKB Meta WbuniecWBUNIECM5000:00:2901:20:37
436ZIELIŃSKI Radosław 567Stare Babice BiegająLATCHORZEWM4000:00:5001:20:42
437BIELEŃ Agnieszka 737MUAY Running TeamPOZNAŃK3000:00:1901:20:50
438KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 709KRAKOWK5000:00:3401:21:00
439STOPA Tomasz 595BasajaunWARSZAWAM4000:00:1901:21:01
440MATYSEK Ireneusz 362SAMOTNY WILKWAŁCZM6000:00:4501:21:09
441LUTEREK Michał 324WARSZAWAM3000:00:5601:21:09
WILIMSKI Tomasz 344Night runners GliwiceGLIWICEM40DNF01:21:09 DNF
443JANOTA-PALUSINSKA Małgorzata 384PIŁA KOŚCIELECKAK4000:00:4901:21:12
444WIATER Katarzyna 383TRZEBINIAK4000:00:4901:21:14
445WÓJCIK Michał 682Forrest Gump Running TeamLUBLINM3000:00:2901:21:35
PARTYKA Andrzej 701RZESZÓWM30DNF01:21:35 DNF
447WÓJCIK Julian 554SZWLA StargardSTARGARDM6000:00:5501:21:47
448SPALIŃSKA Kamila 523Spartanie dzieciomWARSZAWAK4000:00:2501:22:02
449GRAJEWSKI Artur 1634WARSZAWAM3000:00:2601:22:02
450WNOROWSKA Magdalena 231ŁOMIANKIK4000:00:5501:22:09
451PIWOWARSKI Robert 534JASNA STRONA MOCYBRZESKOM4000:00:4501:22:23
452ZIENKIEWICZ Agata 286Piaseczno RunningWARSZAWAK3000:00:3101:22:26
453JAGIELSKA Magdalena 702NGB KłobuckKŁOBUCKK3000:00:3701:22:37
454DZIEDZIC Joanna 234KRAKÓWK3000:00:4601:22:49
455US Marek 724CUBULICE MAŁEM4000:01:1001:23:05
456ŁOKAS Andrzej 284BĘDZINM5000:01:0101:23:06
457CHODOROWSKI Arkadiusz 496IPA PAŁAC MOSTOSKICHALEKSANDRÓWM3000:01:1001:23:16
458KOWALEWSKA Izabela 348Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:3101:23:17
459ŁEMPICKA Małgorzata 535Piaseczno Running05-500K3000:00:3101:23:17
460CIUK Piotr 478Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM4000:00:3801:23:41
461DZIEDZIC Krzysztof 233KRAKÓWM4000:00:4801:23:51
462SIKORSKA Mariola 581PIASTÓWK4000:00:3601:23:54
463SUŁEK Cezary 221JAWORZNOM5000:00:5501:24:19
464MORAWSKA Anna 273WARSZAWAK6000:00:3601:24:28
465OKLEJ Agata 747Korek TeamWARSZAWAK3000:00:3301:25:41
466ZDULSKI Bartosz 358W4 Green TeamJÓZEFOSŁAWM4000:00:3901:25:41
467GRUDZIEŃ Anna 569Stay Insane/Banda GrudniaLUBLINK3000:00:3001:25:57
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 522Spartanie DzieciomWARSZAWAK30DNF01:26:15 DNF
HIRSZ Dorota 246GDAŃSKK40DNF01:26:19 DNF
SZULC Tomasz 247GDAŃSKM50DNF01:26:20 DNF
WILK Rafał 343SEKCJA PIASKIPIASKIM40DNF01:26:43 DNF
ZERA Romuald 259DORTMUNDM60DNF01:28:25 DNF
KONKIEWICZ Katarzyna 297Grodziski Klub BiegaczaGRODZISK WIELKOPOLSKIK40DNF01:28:40 DNF
474KORNIŁOW Piotr 757WARSZAWAM4000:00:1101:29:18
475KINDELA Michał 450Razem Trenujemy SportŁÓDŹM3000:00:5901:29:27
476GRAU Joanna 770Kwidzyn BiegaKWIDZYNK4000:00:0501:29:37
477MARIANOWSKI Krzysztof 740Kwidzyn BiegaKWIDZYNM4000:00:0601:29:37
478MAŚLAK Piotr 353Prosecco TEAMKRAKÓWM2000:00:0301:36:28
ZWOLIŃSKI Łukasz 498GDAŃSKM30DNF02:09:49 DNF
480JUKIEL Tomasz 505BornholmRunersGDYNIAM3000:00:0004:21:16
481WIŚNIEWSKI Sławomir 652MARWIN BiłgorajBIŁGORAJM4000:00:0005:15:25
BONOWICZ Jakub 390ŁÓDŹM30DNF DNF
Znaleziono 482 wynik(ów)