VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 26km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
    
1POPOV Serhii 744Salomon RC UkraineKIJÓWM3000:00:0100:47:5802:01:12
2FARON Robert 204Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:48:5702:01:48
3KOCZWARA Tomasz 210RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0400:47:5502:01:58
4MIŚKIEWICZ Mariusz 215Biegiem przez ChybieCIESZYNM3000:00:0100:50:0402:05:18
5DYBEK Paweł 205Salomon Suunto TeamMIELECM4000:00:0100:48:5102:05:24
6KRUBA Marcin 618Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WILEKIM3000:00:0100:49:3302:06:33
7CEBERAK Bartosz 206LUBARTÓWM3000:00:0200:50:3202:10:35
8WŁODARKIEWICZ Dominik 213Dynafit PolskaPOZNAŃM4000:00:0200:51:2702:10:36
9AUGUSTYŃSKI Sylwester 250Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0500:50:3502:13:10
10SOBCZAK Henryk 751Sobczak Henio TeamNOWY TARGM3000:00:0400:56:2102:13:44
11PLOCH Jakub 475NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM2000:00:0100:51:3602:14:24
12KRZYSZTOŃ Marcin 611GMP Lasy Kraśnik aLASYM3000:00:0300:53:2702:14:44
13ZAJĄC Robert 568Orange PolskaZĄBKIM4000:00:0100:52:5602:15:12
14BIEŃ Przemysław 244KS RYGLICERYGLICEM3000:00:0300:52:5302:15:59
15MYCA Paweł 656Wolbrom TeamWOLBROMM4000:00:1600:53:3102:17:32
16MĄKA Sławomir 543Starglass Team OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0400:53:2702:17:45
17ŁĄCZAK Magdalena 712Salomon Suunto TeamMIELECK4000:00:0100:53:3602:17:54
18DEMBSKI Paweł 269sklepbiegacza.plSKÓRZEWOM3000:00:0200:54:4702:18:13
19DYBIŻBAŃSKI Wojciech 633CITY TRAIL TeamPOLICEM3000:00:0300:56:2802:18:43
20KĘPOWICZ Marcin 659Pasieka KempiŻABIA WOLAM4000:00:0200:55:4602:19:37
21PYZIK Krzysztof 563VegeSlonik Team / Fizjobiegacze SzczecinŚWINOUJŚCIEM3000:00:0400:56:3002:19:54
22ZWIERZCHOWSKI Andrzej 752TSCGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0700:53:2202:19:56
23KUJAWSKI Bartosz 739Grupetto GorliceGORLICEM2000:00:0600:58:1802:21:03
24SZAPORÓW Łukasz 232SRTG ProszowicePROSZOWICEM3000:00:0100:56:4902:21:06
25ŻORNIAK Mateusz 556Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0400:54:3102:22:25
26GOMOŁYSEK Kinga 208Matner Running teamGŁUCHOŁAZYK3000:00:0200:56:1102:24:38
27BAKALARZ Emil 648PGS Software TeamWROCŁAWM2000:00:0100:54:4902:24:41
28MYSZCZYSZYN Łukasz 227Kudowa biegaKUDOWA ZDRÓJM3000:00:0500:58:3102:28:17
29GIŻA Grzegorz 622RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0300:58:3902:28:18
ADAMCZYK Tomasz 339KW WarszawaWOŁOMINM40DNF00:58:24 DNF02:28:52 DNF
31WOJCIECHOWSKI Norbert 674Altom GnieznoGNIEZNOM3000:00:1900:58:4202:28:59
32WRÓBLEWSKI Jacek 529MazoviaProActivCIECHANÓWM3000:00:0200:57:4902:29:16
33DYŚ Paweł 425Stay InsaneLUBLINM3000:00:0100:57:4502:29:17
34WIĘCH Piotr 705WOŁOMINM3000:00:1800:58:5902:29:26
35MIKA Tomasz 443Labosport TeamWARSZAWAM3000:00:0200:58:5302:29:52
36GALA Damian 696PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:0300:59:1502:30:02
37GOŁĄB Marek 423KW KOTŁOWNIALUBLINM3000:00:0300:57:5202:30:37
38SIKOŃCZYK Miłosz 235KRAKÓWM2000:00:0400:59:0002:30:37
39KOZA Jan 649Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0200:57:5502:31:25
40KOZAK Krzysztof 528Speed Feet '16ŚMIGIELM2000:00:2000:59:3502:31:37
41WOŹNIAK Radosław 644Skawina BiegaSKAWINAM3000:00:0900:57:3702:32:25
42GRYNAGIEL Przemysław 325OSIEK NAD WISŁĄM3000:00:2401:02:5402:34:33
43KAŁWA Leszek 283Wolbrom TeamMIECHÓWM3000:00:1800:58:2002:35:01
44BANASZYNSKI Damian 493READINGM3000:00:0300:58:2102:35:23
45FILIPEK Paweł 606biegusiem.plWARSZAWAM3000:00:0201:00:2402:35:43
46MIELNICZUK Mirosław 601WARSZAWAM4000:00:1100:59:4502:35:49
47KWAŚNIEWSKI Maciej 448SZCZECINM3000:00:3900:59:5402:37:38
48GARCZYŃSKI Darek 240KATOWICEM4000:00:3000:59:5302:37:58
49MAZUREK Robert 252LSB / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0200:59:3302:38:02
50MICHALSKI Marcin 327FUNFLYWARSZAWAM3000:00:0801:02:2902:38:13
51STYPUŁKOWSKI Piotr 625BIAŁYSTOKM3000:00:1901:04:4402:38:16
52ZYCH Zbigniew 557Triathlon Lublin TEAMLUBLINM4000:00:0201:01:3102:38:43
53KRUCZYK Damian 521PSMPASYMM2000:00:1001:00:2202:39:36
54JAMRÓZ Łukasz 647AuuuuuANDRYCHÓWM4000:00:1101:03:3002:40:12
55SZCZOT Andrzej 766KB SobótkaWROCŁAWM4000:00:0700:59:3202:40:13
56POTRZESZCZ Tomasz 333GADKAM4000:01:0901:03:2102:40:15
57POTRZESZCZ Grzegorz 309GADKAM4000:01:0901:02:4602:40:17
58GAWLEWICZ Krystyna 663Gawełki TeamSANOKK3000:00:5401:02:1902:40:55
59GAWLEWICZ Tomasz 664Gawełki TeamSANOKM4000:00:5401:02:1602:41:05
60KOSOWICZ Krzysztof 317STRASBOURGM4000:00:2901:01:5402:41:08
61KRUPA Grzegorz 753KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0600:59:3702:41:09
62AZAREWICZ Grzegorz 526GDAŃSKM4000:00:1501:02:1702:41:27
63CZERWIEC Andrzej 541WARSZAWAM3000:00:2101:00:1002:41:34
64NAZIMEK Maciej 503R7KRAKÓWM3000:00:2201:02:2102:41:49
65RYBAK Przemysław 605Prze(w)AgaPUŁAWYM3000:00:3001:07:0702:41:55
66ŻOŁNACZ Maciej 565NOWE MIASTO NAD PILICĄM3000:00:2401:02:3802:42:09
67DULAK Robert 698ROBDORKIELCEM4000:00:1301:03:0002:42:13
68WAWRZAK Ryszard 480Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:2601:01:0802:42:14
69WOJCIESZEK Andrzej 398Apteka Gemini TeamSOPOTM3000:00:0801:02:5002:42:55
70SOLAREWICZ Tomasz 461Latający Cyrk Monty PythonaKLISINOM3000:00:0901:02:3402:43:43
71LINEK Michał 670PROSPERO ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0901:03:0902:43:49
72KRUK Tomasz 253Dla BogusiKIELCEM4000:01:0001:04:5502:43:51
73BOROWSKI Roman 599Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0101:01:3002:43:53
74JAROMIRSKA Elzbieta 263NeskalatzaileakREDAK3000:00:4401:05:0202:44:10
75TAMBORSKA Agata 673Dzik KomandoŁÓDŹK3000:00:5701:06:5502:45:06
76SULEWSKI Maciej 602Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM4000:00:1801:03:5202:45:07
77VISENTIN Eric 666NOAWROCŁAWM4000:00:1401:02:2302:45:11
78BOBROWSKI Jan 490EŁKM5000:00:0601:04:2002:45:29
79WESOŁEK Marek 627Pro-run WrocławWROCŁAWM3000:00:1801:06:0402:45:55
80ŚWIĆ Miłosz 518Dzik KomandoŁÓDŹM3000:00:5601:06:5602:46:04
81PEPLAK Jarosław 749Gameness KonstancinKONSTANCINM4000:00:1200:59:5402:46:06
82GRONAU Maciej 385KOBYŁKAM3000:00:0301:05:4302:46:09
83FAJFER Jakub 695KRAKÓWM3000:00:2801:07:0902:46:15
84SOFUŁ Tomasz 340WARSZAWAM4000:00:1201:02:1202:46:25
85GAWRON Marcin 654NOWY BOREKM3000:00:1301:03:2402:46:31
86FIRAZA Tomasz 582Fujitsu Running Team ŁódźŁÓDŹM3000:00:2301:02:1002:46:31
87BEREZOWSKI Oskar 665napieraj.plWARSZAWAM4000:00:1301:04:0502:46:36
88KNOPEK Adam 406Stowarzyszenie Bieg po ZdrójJAWORZEM3000:00:5301:07:0102:46:40
89WITEK Łukasz 405Bieg po zdrójJAWORZEM4000:00:5301:07:0102:46:42
90KAŹMIERCZAK Michał 738Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM3000:00:2501:04:4902:47:05
91ZIEMIŃSKI Maciej 380GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM2000:00:2201:04:4602:47:18
92MUSIAŁ Szymon 379GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM3000:00:2301:04:4602:47:18
93ORLEWSKA Danuta 628Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWK4000:00:1501:03:0002:47:23
94SZYBIAK Waldemar 584PRZEMYŚLM5000:00:0701:07:0002:47:25
95KRZEMIŃSKI Bartosz 692WKURW_TEAMBYDGOSZCZM3000:00:2901:05:0502:47:31
96PORĘBA Marek 403RZESZÓWM3000:00:1401:06:3702:47:32
97ŚWISTUŃ Eugeniusz 371AntonTeamKRAPKOWICEM2000:00:2901:07:2702:47:46
98SMOLEN Janusz 462ZWIERNIKM4000:00:1101:02:3302:48:14
99RAJNER Krzysztof 681ULTRA KoszalinKOSZALINM3000:00:1201:04:2102:48:24
100KRAWCZYK Marcin 748SomsiedziWARSZAWAM4000:00:1201:05:5002:48:42
101KUCHARSKI Paweł 754Planeta NiskoNISKOM3000:00:1301:00:0002:48:43
102RING Rafał 474PORĄBKAM4000:00:1101:06:5302:48:44
103MADEJCZYK Sebastian 1306TUCHÓWTUCHÓWM4000:00:2101:05:3102:48:58
JAREMA Maciej 427CISNAM30DNF01:07:29 DNF02:49:25 DNF
105ZIEMKIEWICZ Jarek 413UKS Running TeamLUBINM4000:00:3901:05:1102:49:37
106CHORZĘPA Mariusz 223TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:1001:04:1102:49:40
107BŁAJSZCZAK Karol 222TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:1101:04:0902:49:43
108PASUTO Grzegorz 725KATOWICEM3000:00:2301:07:1002:49:51
109KARUŚ Waldemar 48914das Jarosław im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4000:00:2001:02:5002:49:53
110MAŁACHOWSKI Mariusz 349KBKS Biegacze w RadomskuRADOMSKOM4000:00:2201:07:2802:50:18
111SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 668Podgórz ToruńTORUŃK4000:00:3201:07:3202:50:39
112KACHNIARZ Magdalena 356WROCŁAWK3000:00:1601:04:4502:50:41
113SALWA Krzysztof 655Salclan-TeamKIELCEM4000:00:0101:04:1102:50:58
114GUT Mateusz 587Legia Run Club WarszawaWARSZAWAM3000:00:4001:05:1902:51:05
115WOJCIECHOWSKI Tomasz 650Running FrogsWARSZAWAM3000:00:4101:03:0502:51:13
116LATOS Marcin 615ŁAZYM4000:00:5801:05:3002:51:27
117ZWIEWKA Sebastian 419BUSHIDO BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:0601:02:2402:51:39
118BRZUSTOWICZ Marek 422KB GEOTERMIA UNIEJÓWCISEWM6000:00:3901:05:1302:51:41
119KOPER Wiktor 690ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM2000:00:5201:05:0102:51:56
120SZOT Iwona 370WW TeamLUBLINK4000:01:0101:06:3102:51:57
121MIROSŁAW Albert 369WW TeamLUBLINM4000:01:0001:06:3002:51:59
122WNUK Tomasz 424Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:00:1601:02:2902:52:28
123GRYNFELDER Rafał 308skywalkproject.plWARSZAWAM4000:00:1001:05:1002:52:44
124FRANCKOWSKA Marta 452Wkurw_TeamŚWIECIEK2000:00:0501:06:5002:52:46
125KUKLA Marcin 546Rysik RunnersWARSZAWAM4000:00:2501:05:1202:52:47
126PAWLUCZUK Tomek 442EŁKM4000:00:0801:08:5602:53:18
127KRAWCZYK Łukasz 305Budago.plBRZOZÓWKAM3000:00:2201:09:1902:53:30
128ASŁANOWICZ Marcin 238WARSZAWAM4000:00:3401:05:4402:53:34
129STRZELECKI Dawid 571team spiritTORUŃM3000:00:2601:07:1302:53:40
130WIERZBICKI Tomasz 471BOGUCHWAŁAM3000:00:4901:06:2402:53:44
131JANICKI Tomasz 41821daplot JarosławJAROSŁAWM3000:00:2601:07:5902:54:04
132GRONIECKI Mikołaj 651WARSZAWAM3000:00:4201:06:3002:54:04
133KONIECZNY Mariusz 583ŁAŃCUTM5000:00:0601:07:0302:54:18
134KIEWISZ Adam 685Są WolniejsiGIETRZWAŁDM3000:00:3701:04:3402:54:19
135WRÓBEL Aleksandra 488Dirty SparrowsSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK2000:00:0401:03:5202:54:23
136WOJCIECHOWSKI Maciej 607WKURW_TEAMPOZNANM3000:00:0301:03:5102:54:26
137SŁOTWIŃSKI Adam 538EŁKM3000:00:0601:08:3702:54:35
138KWIATKOWSKI Kajetan 718Piękni i BestieGDAŃSKM3000:00:3601:11:1602:54:41
139PALCZAK Rafał 562BRAKGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0801:07:2002:54:43
140PIOTROWSKI Tomasz 367Grembski TriathlonWARSZAWAM3000:00:1901:02:3002:54:48
141KRZAK Szymon 621CIESZYNM2000:00:2301:05:2802:54:59
142NIEMCZEWSKI Borys 732Time BanditNIECHOBRZM4000:00:3001:03:5302:55:00
143JURCZAK Roman 540RZESZOWM6000:00:0201:04:4702:55:13
144GRZYWACZ Wojciech 530Fartlek goGORZYCEM5000:00:0601:05:4502:55:18
145KONDZIELNIK Magdalena 293PSZCZYNAK4000:00:0401:05:4802:55:20
146OBARA Michał 642Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0201:06:5202:55:25
147KORDOWICZ Łukasz 514BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0601:05:5302:55:29
148KOPER Jacek 691ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:5201:05:5902:56:15
149OLEJNIK Tomasz 331WIRYM4000:00:1501:09:4102:56:19
150WOŁOSZYN Ryszard 734Pizuny Roztocze WschodnieBIELSKO-BIAŁAM5000:00:3301:10:4702:56:41
151BAŁĘKOWSKI Krzysztof 600Kasztaniaki TeamWARSZAWAM2000:01:0201:08:3602:56:41
152WOŁOSZYN Czesław 735ŁUKAWICAM5000:00:2801:10:5502:56:47
153KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 229WARSZAWAK4000:00:0601:06:2502:56:55
154KOWALCZYK Marek 469RADOMSKOM4000:00:2201:07:4002:57:24
155KOŁACKA Martyna 473Go Aptiv!WODZISŁAW ŚLĄSKIK2000:00:4201:09:2202:57:24
SERZYSKO Bartosz 40Go Aptiv!CIESZYNM30DNF01:09:34 DNF02:57:30 DNF
157BIESZKE Artur 245Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1901:10:1202:57:37
158KALECINSKI Piotr 612BRWINÓWM3000:00:1101:09:2202:57:38
159PIKAŁA Karol 230Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1801:09:1402:57:38
160TUROSZ Zbigniew 515LEŻAJSKM5000:00:0701:05:5502:57:48
161KAWALEC Krystian 603WARSZAWAM4000:00:3101:07:2002:57:50
162AGRES Paweł 440KW KotłowniaLUBLINM3000:00:0501:07:5802:57:53
163RZEPNIEWSKI Łukasz 619WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:4601:07:0002:57:54
164KRÓLIKOWSKI Igor 446RabbitsKRAKÓWM3000:00:1601:10:5302:57:56
165ROLLA Dorian 507WARZYMICEM4000:00:1001:10:2802:58:08
166SOSNOWSKA Agnieszka 604Prze(w)AgaSOSNOWIECK3000:00:3101:07:0602:58:15
167ROKITA Andrzej 300ŚRODA ŚLĄSKAM5000:00:1301:03:5702:58:17
168JANGAS Andrzej 260Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM5000:00:3301:05:3102:58:17
169MATEJUK Arkadiusz 239Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1901:10:1202:58:57
170SÓJKA Sebastian 680Night Runners ZabrzeZABRZEM4000:00:2101:03:0802:59:00
171KULIK Grzegorz 315Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1201:09:2102:59:08
172IZDEBSKI Mariusz 561OSV TEAMOLKUSZM4000:00:1801:08:3902:59:15
173MELLER Wojciech 436SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYM4000:00:3701:11:5402:59:27
174MELLER Joanna 437SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYK3000:00:3701:11:5602:59:27
175FALKOWSKI Piotr 767KS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM4000:00:3201:07:1002:59:37
176ŚLIWIŃSKI Andrzej 408MIECHÓWM6000:00:1901:06:0802:59:44
177SZUBERT Marcin 459Kołobrzeg BiegaUSTRONIE MORSKIEM4000:01:0401:11:4002:59:44
178WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 389RunsofunGDYNIAM4000:00:0701:07:5002:59:45
179KAZIMIERZ Rafał 678NOAWROCŁAWM3000:00:1401:03:2902:59:57
180SZARY Marek 316Turbo Żułwie/3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejTRZEBOWNISKOM3000:00:1801:05:4903:00:17
181GIERULA Piotr 290RZESZÓWM3000:00:1801:05:3003:00:41
182GWIŻDŻ Grzegorz 592RZESZÓWM3000:00:1701:05:3203:00:43
183PAŃTAK Sławomir 22821daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:2701:11:2303:00:52
184TWARDOWSKI Tomasz 645STRAŻÓWM3000:00:2601:09:1903:00:58
185MISZTA Barbara 492Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK4000:00:0601:09:5703:01:10
186ŁUKOMSKI Maciej 610Gang ChódegoŁÓDŹM4000:00:4001:06:1403:01:10
187DOBIES Agnieszka 360KW LUBLINLUBLINK3000:00:3001:09:4403:01:44
188MORUS Tomasz 676Maraton Leśny KwidzynKWIDZYNM4000:00:1001:06:3103:01:58
189PĘKAŁA Aleksandra 689WKURW_TEAMBYDGOSZCZK3000:00:3001:09:3303:02:17
190ODOLIŃSKI Jacek 560Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM5000:00:2701:12:0103:02:18
191WARĘCKA Kasia 319LESKOK2000:00:0801:08:1803:02:23
192PYRĆ Krzysztof 428JJ TeamKRAKÓWM3000:00:4401:11:3603:02:40
193TOPOROWSKI Mariusz 399LUBLINM3000:00:5101:12:1503:02:40
194NYCZ Sławomir 574STRZYŻÓWM3000:00:3101:09:3103:02:58
195SZAFRAŃSKA Aleksandra 345Rozbiegany PiastówWARSZAWAK2000:01:0301:07:4903:03:03
196GOLON Marlena 482Run PasjaSICIENKOK4000:00:3001:09:3203:03:08
197PĘKAL Artur 677Maraton Leśny KwidzynSADLINKIM4000:00:1001:06:3303:03:11
198SUWEZDA Jacek 726CZĘSTOCHOWAM5000:00:5701:10:4003:03:13
199MAJEWICZ Grzegorz 326MIECHÓWM4000:00:1901:11:2703:03:18
200PIETRUSZKA Mariusz 572KRAKÓWM3000:00:2601:06:0603:03:27
201KAŃDUŁA Grzegorz 266Nest TeamPOZNAŃM3000:00:4401:10:0703:03:29
202KAŃDUŁA Klaudia 265Nest TeamPOZNAŃK3000:00:4401:10:0703:03:30
203HOWIL Waldemar 335www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:01:0001:11:0003:03:44
204FRITZ Wojciech 539BIEG PO ZDRÓJ JAWORZEBIELSKO-BIAŁAM4000:00:5401:11:2203:03:46
205GESSLER Łukasz 338BIESYBOLSZEWOM3000:00:3501:11:1503:03:54
206SERAFIN Robert 700GRYBÓWM4000:00:1401:07:4503:03:55
207KORYCKI Arkadiusz 481PKO Bank PolskiWARSZAWAM4000:00:2901:07:3203:03:59
208TYSZEWICZ-OBARA Anna 643KIELCEK3000:00:1501:08:0103:04:00
209BŁASZCZAK Jarosław 742Go Aptiv!KRAKÓWM4000:00:4301:09:2103:04:00
210MAŁECKA Anna 730Małe CyckiBYTOMK4000:00:0901:09:3303:04:22
211MAŁECKI Tomasz 731Małe CyckiBYTOMM4000:00:0901:09:3403:04:32
212RESZKA Marek 537NovemBeer Running TeamLUBLINM3000:00:5501:11:2403:04:39
213BUCZYŃSKI Radosław 717Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:4501:08:4503:04:40
214KALISZ Karolina 687wkurw_teamKAMIEŃCZYKK2000:00:5401:11:2503:04:40
215WIŚNIEWSKI Michał 485Invicta Power TeamGDAŃSKM4000:00:0701:14:5603:04:43
216ULATOWSKI Andrzej 291TORUŃM4000:00:0901:07:3003:04:45
217BUMBUL Leszek 525ZIELONA GÓRAM3000:00:5001:11:1803:04:46
218KROK Jacek 638LUBARTÓWM4000:00:2501:08:2103:04:50
219GROCHÓLSKI Paweł 536WARSZAWAM3000:01:0201:14:3203:05:18
220MARYJOSZ Adrian 220ŻORYM4000:00:3901:07:4803:05:20
221NOWICKI Marek 267Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEM4000:00:1701:10:4403:05:32
222BIEL Tomasz 596KATOWICEM3000:00:3301:09:5603:05:35
223BIEL Łukasz 597WARSAWM3000:00:3301:09:5603:05:35
224PIERZCHALSKA Julia 458Above 2000TIPTONK3000:00:2401:12:0903:05:50
225WITFER Jacek 533BigYellowFoot Adventure TeamGDANSKM4000:00:3601:14:4303:05:51
226WIERZBICKA Joanna 470BOGUCHWAŁAK3000:00:4801:08:0003:05:51
227SŁABOŃ Mariusz 257KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:4601:07:1503:05:59
228KIRILENKO Marcin 723MARKIM4000:00:0801:04:0103:06:22
229LASKOWSKI Daniel 576Run PasjaPYSZCZYNM3000:00:3201:09:4603:06:22
230KIRILENKO Aneta 722MARKIK4000:00:0701:04:0303:06:28
231MODZELEWSKI Wiesław 542StarglassteamOSTROŁĘKAM5000:00:1701:09:4403:06:41
232MODZELEWSKI Krzysztof 378Starglass TeamOSTROŁĘKAM5000:00:1601:09:4403:06:42
233DROBOT Piotr 24Pozytywnie Zabiegami SanokSANOKM4000:00:5401:13:0303:06:46
234WYSOCKI Tomasz 719OchajoRun & FriendRYBNIKM4000:00:5701:09:2203:06:58
235STASIEWICZ Jacek 624BIAŁYSTOKM4000:00:3301:12:3003:07:04
236BIADASIEWICZ Andrzej 623Cidry LotajomBYTOMM5000:00:5801:13:1403:07:25
237ŁODZIANA Dorota 547Pszczółkowski TeamDYWITYK3000:00:2701:12:0703:07:55
238KAJUT Sylwester 694Aktywni KociewiacyWIELBRANDOWOM3000:00:2301:11:5103:08:20
DUDZIŃSKI Piotr 637RZESZÓWM30DNF01:05:30 DNF03:08:28 DNF
240SCHAUER Bartłomiej 495LONDONM4000:00:4501:11:2803:08:30
241RASZKOWSKI Piotr 307GDAŃSKM3000:00:1401:14:4603:08:32
242WIĄCEK Krzysztof 420Powielarnia MadasMILANÓWEKM5000:00:1601:06:1703:08:33
243KAŹMIERCZYK Andrzej 330FojadorBEDZINM4000:00:1301:13:2503:08:50
244KRÓLAK Krystian 299#TeamKrólakSTRZELNOM2000:00:3801:13:1003:09:50
245KOTKOWSKI Arthur 388SILNOWOM2000:00:3801:13:1103:09:51
246KRZYŻOSTANEK Jarosław 544'Grom' SokolnikiSOKOLNIKIM4000:00:5901:12:4303:09:54
247KONDZIOŁA Krzysztof 311Perfect Runner Lublin / Stay InsaneLUBLINM3000:00:2801:13:1203:10:01
248KASINSKI Rafal 400BIELSKO BIAŁAM4000:00:5201:11:2303:10:12
249KUBISZ Tomasz 743WBUNIECM4000:00:2701:12:3103:10:29
250WIS Modesta 516BRZESKOK2000:00:1501:13:3203:10:32
251ADAMCZYK Artur 517BIBICEM2000:00:1401:13:0803:10:34
252HALADYN Małgorzata 741OSTRZESZÓWK3000:00:5901:12:4403:10:42
253PAJESTKA Wojciech 310Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:5501:11:5303:10:47
254GUDOWSKI Krystian 509GOODrunSANOKM3000:00:5501:11:5503:10:47
255SZADKOWSKI Jacek 641Lobo RacingJEZIÓRKOM4000:00:0501:17:0403:11:01
256PORĘBSKI Zbigniew 320QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5000:00:2601:15:1803:11:05
257KUBISZ Dorota 745WKB Meta WbuniecWBUNIECK4000:00:3001:13:5703:11:26
258PAWLAK Maciej 653SKÓRZEWOM3000:00:2801:09:3803:11:32
259MARCZEWSKI Maciej 374KIELCEM2000:01:0001:12:1103:11:53
260TRZCIŃSKI Sebastian 301Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4000:00:4001:06:1503:12:01
261STPICZYŃSKI Marcin 254LUBLINM3000:00:2101:13:4203:12:28
262CHILIŃSKI Karol 634BIAŁYSTOKM3000:00:1901:08:4103:12:40
263LIBUCKI Andrzej 441GRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:1201:12:0703:12:45
264GRZYWINSKI Bartosz 377TORUNM3000:00:3501:12:5803:12:56
265DOMARADZKA Violetta 769Run Vegan TeamWARSZAWAK4000:00:4201:08:3103:13:07
266STOBIŃSKI Piotr 341RunedaREDAM2000:00:4601:10:2803:13:10
267ARMACIŃSKI Filip 706USTRZYKI DOLNEM2000:00:3701:12:2203:13:13
268JĘDRZEJCZYK Konrad 282DĘBOWIECM2000:01:0201:14:4603:13:13
269SZMYD Kamil 707USTRZYKI DOLNEM2000:00:3601:12:2203:13:14
270DRAUS Borys 281KRASNEM3000:01:0101:14:4803:13:15
271JANASZ Rafał 593WARSZAWAM3000:00:1601:12:0903:13:21
272PASTERNAK Justyna 594Z bieganiem mi do twarzyŁOMIANKIK3000:00:1601:12:1003:13:21
273KOWALSKI Aleksander 410Bieg po ZdrojBIELSKO-BIAŁAM4000:00:5301:11:2703:13:23
274GRADEK Dariusz 640KRAKOWM4000:00:3501:15:2903:13:29
275BUŁKOWSKI Waldemar 391BRZEGM5000:00:5001:11:5203:13:37
276PIETRZAK Mariusz 519WARSZAWAM4000:00:4301:11:2203:13:39
277TROJANOWSKI Krzysztof 710Velo ĆmiłówĆMIŁÓWM4000:01:0701:11:5003:13:51
278DAWIDOWSKI Michał 368Endorfina NowogardNOWOGARDM4000:00:0801:11:4003:13:53
279FISZER Jakub 658#teamdkmsCZARNE BŁOTOM4000:00:2501:09:5703:13:56
280HERMAN Krystiana 629WEJHEROWOK4000:00:4601:10:2703:13:57
281KUŁAKOWSKI Piotr 261CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:01:0201:15:3703:13:58
KOMOROWSKI Bogusław 620KRAKÓWM40DNF01:09:30 DNF03:14:09 DNF
283BARTKOWIAK Michał 499BRZEZINYM2000:01:0001:13:3703:14:14
284KOSTRZEWA Mariusz 548KS 'Alaska'ŁÓDŹM3000:00:2601:08:1503:14:18
285GARCZYŃSKA Anna 1023KATOWICEK4000:00:3201:16:3903:14:20
286SZWAT Piotr 347POPCIU TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM3000:00:4201:07:2903:14:23
287GONCERZEWICZ Anna 566Stare Babice BiegająKWIRYNÓWK3000:00:5001:12:1803:14:25
288ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 484Apteka Gemini TeamGDAŃSKK3000:00:4501:14:1903:14:38
289TRZASKALIK Szymon 372Klub Sportowy M.E.T.A.ROGÓWM2000:01:0801:17:1203:15:10
290GRZYWIŃSKI Wojtek 411TORUŃM3000:00:3401:13:0403:15:20
291ZACHEJA Jacek 394LESZNOM4000:00:5101:11:2603:15:33
292DUDZIAK Tomasz 500MARSS FILTRY Runners ClubSIERADZM3000:01:0601:15:3603:15:49
293GALEK Adam 551Fun Club KS TęczaWARSZAWAM3000:01:0601:15:3603:15:50
294KOPANIA Kamil 575K.S TęczaWARSZAWAM2000:01:0601:15:3503:15:50
295WÓJTOWICZ Paweł 662KURÓWM4000:01:1801:13:2203:15:54
NOWICKI Jarosław 258SANTOKM40DNF01:11:38 DNF03:16:02 DNF
297LASZCZYK Nadya 491REDAK3000:00:4601:14:3303:16:07
298MAŁKIEWICZ Dariusz 218PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:3301:09:2603:16:08
299INGLANT Zbigniew 294Run log comCHORZÓWM5000:00:5201:13:2203:16:12
300JAROMIRSKA-LEWIŃSKA Maja 354RunedaREDAK3000:00:4501:10:3503:16:13
301KONARSKI Maciej 552Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM3000:00:1501:11:1603:16:24
302MATUSIAK Arkadiusz 289ŁÓDŹM4000:00:3701:13:2503:16:28
303LUSIO Marcin 402JAWORZEM4000:00:5401:13:3403:16:33
304JĘDRZEJCZYK Agnieszka 314WARSZAWAK4000:00:3401:12:1103:16:34
305BIAŁCZAK Tomasz 407OLSZTYNM4000:00:2701:11:4003:16:40
306KĘPKA Andrzej 617Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:4001:14:2803:16:50
307STĘPIEŃ Magdalena 298GrodziskiKlub BiegaczaGRODZISK WIELKOPOLSKIK3000:00:1201:15:4403:16:59
308PIWOŃSKI Adam 323KS PegazGÓRA KALWARIAM2000:00:3201:15:0903:17:08
309KRUPA Jan 501WĘGORZEWOM3000:00:4101:12:5403:17:10
310KARKOSZ Aurelia 303MIEJSKA GÓRKAK3000:01:0301:12:5703:17:14
311GŁUCHOWSKI Przemysław 502TTT ElblągELBLĄGM5000:00:4101:13:0903:17:15
312SWOBODA Jarosław 684Compañeros Team/ eNeRGy SquadGLIWICEM4000:00:2001:12:1503:17:19
313TURLEJ Dariusz 720KondycjaWARSZAWAM6000:00:3601:18:5503:17:40
314KŁOSOWICZ Monika 675Decathlon MagnoliaGNIEZNOK2000:01:0401:14:0503:17:44
315RUDNICKI Marek 464OTWOCKM3000:00:4101:15:1303:17:57
316GMAJ Daniel 555GRÓJEC TEAM :)GRÓJECM3000:00:5101:15:3603:17:57
PARTYKA Andrzej 701RZESZÓWM30DNF01:21:35 DNF03:17:57 DNF
318KIEŁBASA Sylwia 727WKURW_TEAMLUBLINK3000:00:2901:16:0503:18:02
319PARYS Michał 711WOŁOMINM3000:00:1601:08:4003:18:05
320GŁUCHOWSKI Jędrzej 598TTT ElblągELBLĄGM2000:00:4101:12:5503:18:13
321PEŁSZYŃSKI Mariusz 49415 BZEŁKM4000:00:0901:12:5903:18:19
322ZIELIŃSKI Jacek 224Rozbiegany PiastówPIASTÓWM4000:00:3201:16:2903:18:34
323KAMIŃSKI Krystian 268RADUNIA NIESTĘPOWONIESTĘPOWOM3000:00:4201:11:1603:18:51
324DUBAS Arkadiusz 304TARNOWSKIE GÓRYM5000:00:4001:15:0103:19:03
325STACH Dariusz 553OSP KosmolówOLKUSZM3000:00:5801:17:4103:19:07
326BĘBEN Robert 750OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:5001:14:4203:19:18
327BOBER Anna 586OstrobiecOSTROWIEC ŚW.K3000:00:4901:14:4403:19:20
328BALIŃSKA Maria 591RZESZÓWK4000:00:5001:16:5703:19:28
329TOURDANOV Ingrid 639GRONINGENK2000:01:0401:15:0803:19:28
330DĄBROWSKI Michał 626WARSZAWAM4000:01:1001:15:5303:19:28
331ZIELIŃSKA Beata 225Rozbiegany PiastówPIASTÓWK3000:00:3201:17:0603:19:29
332TUCZAPSKI Artur 590RUDNA MAŁAM6000:00:4901:16:5803:19:30
333KUGLARZ Szymon 264Motointegrator Running TeamWODZISŁAW ŚL.M4000:00:3101:12:4603:19:36
334BANAŚ Radosław 409WROCŁAWM3000:00:0901:14:2103:19:37
335KUBALA Sylwester 251KALISZM4000:00:0901:10:5003:19:47
336CHOJNACKA Marta 512LUBINK3000:00:0701:16:5903:19:58
337BANASZAK Monika 577Run PasjaPYSZCZYNK3000:00:3201:11:3103:20:04
338SETKOWICZ Jacek 439KRAKÓWM3000:00:2601:15:3903:20:13
339PIOTROWSKI Grzegorz 472BIEGOWA ŚWIDNICA / ŻELAZNA ŚWIDNICAŚWIDNICAM3000:00:0701:14:2303:20:14
340GAWORECKI Tomasz 277Run Energy Club / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:5701:12:0203:20:17
341KUCIŃSKI Tomasz 729MIŃSK MAZOWIECKIM4000:01:0701:11:2003:20:17
342GRZYB Sławomir 465WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM3000:00:0001:14:1603:20:20
343KOŁAKOWSKI Przemek 630ZAMOŚĆM3000:00:5101:12:4003:20:21
344KANTOR Darek 243lubelskibiegacz.pl TEAMBODUSZYNM5000:00:5001:12:4103:20:23
345RENKIEL Tomasz 312GLIWICEM4000:00:4701:11:1603:20:28
346STASIEWICZ Krzysztof 646DYSM6000:00:4001:16:5603:20:34
347DRWIĘGA Beata 589Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:5401:14:4103:20:40
348SOPEL Wiesław 613Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM5000:01:0601:12:5303:20:41
349BURY Marek 306SOSNOWIECM4000:00:2201:15:1403:20:52
350DĄBROWSKI Filip 417DUUST.COWARSZAWAM3000:00:5801:15:3403:21:01
351CHWALISZEWSKI Jarosław 713Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:13:0703:21:04
352KOLASA Andrzej 237Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:0401:10:3903:21:25
353TRZEŹWIŃSKA Anna 614BIŁGORAJK4000:00:5901:18:0603:21:31
354LEŚNIAK-POPIEL Marta 454Pozytywnie Zabiegania Sanok/Run Energy ClubSANOKK4000:00:5601:11:2603:21:41
355CEBRAT Ewa 449Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK4000:00:5601:11:2703:21:45
356FIJAŁKOWSKI Radosław 660Crossfit GCWWARSZAWAM4000:00:1101:16:4003:21:59
357JANKOWICZ Artur 256Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:3001:12:5003:22:08
358SIERADZKI Rafał 667GCWŚWINOUJŚCIEM4000:00:0901:16:4203:22:37
359GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 580smashing pąpkinsRZESZÓWK3000:00:2901:13:5203:22:43
360KARWOWSKI Maciej 415WARSZAWAM4000:00:2501:15:0903:23:14
361GOLI Leszek 414BudimexWARSZAWAM4000:00:2401:15:1103:23:15
362WÓJCIK Michał 682Forrest Gump Running TeamLUBLINM3000:00:2901:21:3503:23:17
363MAŚLAK Radosław 708biegamyrazem.plGDYNIAM5000:00:3501:13:3103:23:18
364US Marek 724CUBULICE MAŁEM4000:01:1001:23:0503:23:19
365RESZYTYŁO Grzegorz 736ŁAŃCUTM4000:00:4701:18:0203:23:40
WALKOWSKI Tomasz 585NOWA IWICZNAM50DNF01:13:12 DNF03:23:41 DNF
367KLUZA-HOWIL Lila 336www.biegowekaizen.plGRYFINOK4000:01:0001:18:5103:24:08
368JAKUBOWSKI Daniel 426Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:5401:20:1503:24:10
369WRÓBEL Sebastian 396Apteka Gemini TeamGDYNIAM4000:00:0801:18:1603:24:38
370PIWOWARSKI Robert 534JASNA STRONA MOCYBRZESKOM4000:00:4501:22:2303:24:38
371ŻALIŃSKI Zbigniew 292Jaworzno RunnersJAWORZNOM5000:00:3401:17:0203:24:50
372URBANOWICZ Rafał 672oznakujbiuro.plWARSZAWAM3000:00:1001:16:4203:25:11
373GRZESZCZAK Adam 683biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:3501:13:3303:25:16
374WOJNAR Sylwester 438MUKS JEDLICZE PODKARPACIEKROSNOM4000:00:5401:14:5803:25:18
375PIĘTA Marlena 395OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:5001:15:5303:25:44
376PILZ Paulina 524ZIELONA GÓRAK3000:00:5101:18:0403:26:43
BARTOCHA Mateusz 202O co biega w KaletachKALETYM20DNF01:15:05 DNF03:26:53 DNF
378STRUSIŃSKA Katarzyna 511Mińska Grupa RowerowaMIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:1601:15:5803:27:04
379ROSIŃSKI Zbigniew 733WKB Meta WbuniecWBUNIECM5000:00:2901:20:3703:27:27
380KALICKI Irek 558Crossfit GCWWARSZAWAM4000:00:3901:16:4703:27:27
NIEZGODA Miłosława 699WARSZAWAK30DNF01:19:56 DNF03:27:31 DNF
382WITKOWSKA Beata 714PAJĘCZNOK3000:00:4401:18:1003:28:12
383DAWID Mirosław 332KLUCZBORKM5000:00:0401:13:5703:28:35
384CHODACKA Renata 545ALWERNIAK3000:00:5701:20:0803:28:50
BONOWICZ Jakub 390ŁÓDŹM30DNF DNF03:29:40 DNF
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
386JANIK Janusz 329Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:11:1803:29:49
387KOŁODZIEJ Jacek 321Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4601:13:0803:29:50
TALIK Monika 671PROSPERO MLTeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK40DNF01:17:31 DNF03:30:35 DNF
389PUSZ Janusz 531SZCZECINM3000:01:0701:19:5703:30:43
390FLIS Piotr 272Daniel's TeamKRAKÓWM4000:00:0701:14:1703:30:55
391DZIEDZIC Krzysztof 233KRAKÓWM4000:00:4801:23:5103:31:34
392DZIEDZIC Joanna 234KRAKÓWK3000:00:4601:22:4903:31:37
393PIETRZYKOWSKI Artur 217RADOMM4000:00:0001:19:3803:32:06
394MATOGA Lucyna 693SIEPRAWK5000:00:3901:20:3203:32:15
395ŻUKIEWICZ Konrad 435Strefa Piękna LublinLUBLINM4000:00:5301:17:4703:32:16
396JURCZAK Daniel 746MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0801:17:4703:32:17
397WICIAK Ziemowit 636Aktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM4000:00:2301:17:4003:32:22
398PIETRZYKOWSKA Monika 216RADOMK4000:00:0501:19:4703:32:23
399ŁAŹNIAK Agata 18CardioRunnersPOZNAŃK3000:00:3801:17:2203:32:25
400TYMOSZUK Michał 434KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:5301:17:4803:32:25
401KADECKI Marek 466KARGOSZYNM4000:00:2501:15:3103:32:32
402PYTA Krzysiek 715ciecierzyca wełnowiecBYTOMM4000:00:3301:15:4603:33:00
403KOPCZYŃSKI Maciej 236GDYNIAM3000:00:0301:14:4903:33:04
404GRUDZIEŃ Anna 569Stay Insane/Banda GrudniaLUBLINK3000:00:3001:25:5703:33:07
405WODYŃSKI Jacek 457EQUIDONOWY SĄCZM5000:00:1001:17:1703:33:15
406KACZKIEWICZ Damian 479Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4901:15:1903:34:12
407PAUL Viola 285Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:4801:14:4503:34:13
408TONDYS Piotr 296TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0901:12:5603:34:14
409PAWLETA Michał 510Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:14:4903:34:15
410POTERA Krystyna 716Frytków!!!!ŁAŃCUTK3000:00:1601:18:3303:34:19
411HAMPEL Wojciech 432STĘSZEWM2000:00:3401:11:5603:34:26
KWIATKOWSKI Rafał 431POZNAŃM30DNF01:11:56 DNF03:34:30 DNF
413FIDALI Beata 357Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:01:0101:17:4203:34:55
414CIUK Piotr 478Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM4000:00:3801:23:4103:34:56
415ZDULSKI Bartosz 358W4 Green TeamJÓZEFOSŁAWM4000:00:3901:25:4103:35:03
416BARCZYK Agnieszka 697BARCZYK WolbromWOLBROMK4000:01:0301:19:5203:35:28
417WÓJCIK Julian 554SZWLA StargardSTARGARDM6000:00:5501:21:4703:35:44
418MATYSEK Ireneusz 362SAMOTNY WILKWAŁCZM6000:00:4501:21:0903:35:52
419BARCZEWSKA Agnieszka 704Fc Mi Się Nie ChceWARSZAWAK3000:00:2801:17:0203:36:00
420BIELEŃ Agnieszka 737MUAY Running TeamPOZNAŃK3000:00:1901:20:5003:36:07
421TELEC Sławek 255Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4000:01:0101:20:1803:36:20
422HANDERMANDER Agnieszka 430USTRZYKI DOLNEK3000:00:4801:19:0203:36:25
423JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 271KS PegazGÓRA KALWARIAK3000:00:3201:19:1603:36:38
424ŻAK Oliwia 270PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK3000:00:3201:19:1603:36:40
425ZIENKIEWICZ Agata 286Piaseczno RunningWARSZAWAK3000:00:3101:22:2603:36:41
426SZCZEPAŃSKI Wacław 661KOSINAM3000:00:4701:16:5403:37:09
427KWIECIEŃ Krzysztof 578KRAKÓWM4000:00:3601:18:0903:37:16
428FRUCZ Jacek 3921968SOSNOWIECM5000:00:4601:19:4103:37:17
429STOPA Tomasz 595BasajaunWARSZAWAM4000:00:1901:21:0103:37:30
430KOZIARSKI Maciej 334Drużyna SzpikuKATOWICEM3000:00:0501:12:2803:38:56
431GOŁĄB Michał 274żeglarz morskiTARNOWO PODGÓRNEM4000:00:1501:20:1703:39:03
432IGNACZEWSKA Maja 463PRZEMYŚLK3000:00:1401:19:0203:39:39
433TELEGUJ Michał 497TeZa BHP OpoleOPOLEM3000:01:0501:19:0603:39:49
434LUTEREK Michał 324WARSZAWAM3000:00:5601:21:0903:40:01
435KOWALEWSKA Izabela 348Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:3101:23:1703:40:07
PIWOWSKA Magda 506ZIELONA GÓRAK30DNF01:18:09 DNF03:40:26 DNF
437MAJONEK Artur 559JABŁONNAM3000:00:4001:16:4603:40:34
438ZGLIŃSKI Bartłomiej 679wkurw_teamWARSZAWAM3000:00:0501:17:2003:40:38
439BOCHENEK Janusz 588wkurw-teamKIELCEM6000:00:0401:17:2103:40:39
440SKALA Sabina 504The Fort GymMORDENK4000:00:2101:19:3303:40:45
441WNOROWSKA Magdalena 231ŁOMIANKIK4000:00:5501:22:0903:41:03
442DĄBROWSKI Ireneusz 366Rajsport ActiveOPOLEM4000:01:0501:19:0803:41:07
443BŁĘDKOWSKA Katarzyna 421OPOLEK3000:01:0501:19:0703:41:36
444ŁEMPICKA Małgorzata 535Piaseczno Running05-500K3000:00:3101:23:1703:41:47
445WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 564wkurw_teamLUBLINK3000:00:5401:11:3303:41:52
446SPALIŃSKA Kamila 523Spartanie dzieciomWARSZAWAK4000:00:2501:22:0203:41:56
447GRAJEWSKI Artur 1634WARSZAWAM3000:00:2601:22:0203:41:56
448CZARNIK Stanisław 721ZABRZEM3000:00:5901:20:2603:41:58
449ZIELIŃSKI Radosław 567Stare Babice BiegająLATCHORZEWM4000:00:5001:20:4203:42:19
450JAGIELSKA Magdalena 702NGB KłobuckKŁOBUCKK3000:00:3701:22:3703:42:47
451MARIANOWSKI Krzysztof 740Kwidzyn BiegaKWIDZYNM4000:00:0601:29:3703:43:08
452GRAU Joanna 770Kwidzyn BiegaKWIDZYNK4000:00:0501:29:3703:43:09
453OKLEJ Agata 747Korek TeamWARSZAWAK3000:00:3301:25:4103:43:21
454KINDELA Michał 450Razem Trenujemy SportŁÓDŹM3000:00:5901:29:2703:44:06
WILIMSKI Tomasz 344Night runners GliwiceGLIWICEM40DNF01:21:09 DNF03:45:41 DNF
456CHODOROWSKI Arkadiusz 496IPA PAŁAC MOSTOSKICHALEKSANDRÓWM3000:01:1001:23:1603:45:43
457SUŁEK Cezary 221JAWORZNOM5000:00:5501:24:1903:45:48
ZIELIŃSKI Tomasz 375Tetrycy SchrodingeraKARLINM40DNF01:17:13 DNF03:46:39 DNF
459SKALSKI Grzegorz 550OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:4901:18:1603:46:41
460JANOTA-PALUSINSKA Małgorzata 384PIŁA KOŚCIELECKAK4000:00:4901:21:1203:47:14
461WIATER Katarzyna 383TRZEBINIAK4000:00:4901:21:1403:47:15
462ŁOKAS Andrzej 284BĘDZINM5000:01:0101:23:0603:47:36
STEPANCZENKO Rafał 241BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM30DNF01:19:53 DNF03:48:20 DNF
464WÓJCIK-PYRĆ Katarzyna 429JJ TeamKRAKÓWK3000:00:4501:19:5803:49:53
BEHRENDT Bartosz 728Night RunnersSZAUSZAM50DNF01:14:51 DNF03:50:55 DNF
466KORNIŁOW Piotr 757WARSZAWAM4000:00:1101:29:1803:50:58
467MORAWSKA Anna 273WARSZAWAK6000:00:3601:24:2803:52:49
468KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 709KRAKOWK5000:00:3401:21:0003:53:41
WILK Rafał 343SEKCJA PIASKIPIASKIM40DNF01:26:43 DNF03:54:42 DNF
ZERA Romuald 259DORTMUNDM60DNF01:28:25 DNF03:55:40 DNF
471KRUSZEWSKA Emilia 467GDAŃSKK3000:00:0301:18:2403:56:06
HIRSZ Dorota 246GDAŃSKK40DNF01:26:19 DNF04:01:14 DNF
SZULC Tomasz 247GDAŃSKM50DNF01:26:20 DNF04:01:15 DNF
474MAŚLAK Piotr 353Prosecco TEAMKRAKÓWM2000:00:0301:36:2804:03:47
KONKIEWICZ Katarzyna 297Grodziski Klub BiegaczaGRODZISK WIELKOPOLSKIK40DNF01:28:40 DNF04:06:35 DNF
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 522Spartanie DzieciomWARSZAWAK30DNF01:26:15 DNF04:07:57 DNF
477SIKORSKA Mariola 581PIASTÓWK4000:00:3601:23:5404:09:55
DROZDOWSKI Wojciech 632BIAŁYSTOKM30DNF01:13:36 DNF04:18:22 DNF
479JUKIEL Tomasz 505BornholmRunersGDYNIAM3000:00:0004:21:16
480WIŚNIEWSKI Sławomir 652MARWIN BiłgorajBIŁGORAJM4000:00:0005:15:25
WÓR Sara 686WKURW_TEAMRZESZÓWK30DNF01:10:13 DNF DNF
ZWOLIŃSKI Łukasz 498GDAŃSKM30DNF02:09:49 DNF DNF
Znaleziono 482 wynik(ów)