VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 26km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
    
1ŁĄCZAK Magdalena 712Salomon Suunto TeamMIELECK4000:00:0100:53:3602:17:54
2GOMOŁYSEK Kinga 208Matner Running teamGŁUCHOŁAZYK3000:00:0200:56:1102:24:38
3GAWLEWICZ Krystyna 663Gawełki TeamSANOKK3000:00:5401:02:1902:40:55
4JAROMIRSKA Elzbieta 263NeskalatzaileakREDAK3000:00:4401:05:0202:44:10
5TAMBORSKA Agata 673Dzik KomandoŁÓDŹK3000:00:5701:06:5502:45:06
6ORLEWSKA Danuta 628Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWK4000:00:1501:03:0002:47:23
7SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 668Podgórz ToruńTORUŃK4000:00:3201:07:3202:50:39
8KACHNIARZ Magdalena 356WROCŁAWK3000:00:1601:04:4502:50:41
9SZOT Iwona 370WW TeamLUBLINK4000:01:0101:06:3102:51:57
10FRANCKOWSKA Marta 452Wkurw_TeamŚWIECIEK2000:00:0501:06:5002:52:46
11WRÓBEL Aleksandra 488Dirty SparrowsSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK2000:00:0401:03:5202:54:23
12KONDZIELNIK Magdalena 293PSZCZYNAK4000:00:0401:05:4802:55:20
13KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 229WARSZAWAK4000:00:0601:06:2502:56:55
14KOŁACKA Martyna 473Go Aptiv!WODZISŁAW ŚLĄSKIK2000:00:4201:09:2202:57:24
15SOSNOWSKA Agnieszka 604Prze(w)AgaSOSNOWIECK3000:00:3101:07:0602:58:15
16MELLER Joanna 437SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYK3000:00:3701:11:5602:59:27
17MISZTA Barbara 492Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK4000:00:0601:09:5703:01:10
18DOBIES Agnieszka 360KW LUBLINLUBLINK3000:00:3001:09:4403:01:44
19PĘKAŁA Aleksandra 689WKURW_TEAMBYDGOSZCZK3000:00:3001:09:3303:02:17
20WARĘCKA Kasia 319LESKOK2000:00:0801:08:1803:02:23
21SZAFRAŃSKA Aleksandra 345Rozbiegany PiastówWARSZAWAK2000:01:0301:07:4903:03:03
22GOLON Marlena 482Run PasjaSICIENKOK4000:00:3001:09:3203:03:08
23KAŃDUŁA Klaudia 265Nest TeamPOZNAŃK3000:00:4401:10:0703:03:30
24TYSZEWICZ-OBARA Anna 643KIELCEK3000:00:1501:08:0103:04:00
25MAŁECKA Anna 730Małe CyckiBYTOMK4000:00:0901:09:3303:04:22
26KALISZ Karolina 687wkurw_teamKAMIEŃCZYKK2000:00:5401:11:2503:04:40
27PIERZCHALSKA Julia 458Above 2000TIPTONK3000:00:2401:12:0903:05:50
28WIERZBICKA Joanna 470BOGUCHWAŁAK3000:00:4801:08:0003:05:51
29KIRILENKO Aneta 722MARKIK4000:00:0701:04:0303:06:28
30ŁODZIANA Dorota 547Pszczółkowski TeamDYWITYK3000:00:2701:12:0703:07:55
31WIS Modesta 516BRZESKOK2000:00:1501:13:3203:10:32
32HALADYN Małgorzata 741OSTRZESZÓWK3000:00:5901:12:4403:10:42
33KUBISZ Dorota 745WKB Meta WbuniecWBUNIECK4000:00:3001:13:5703:11:26
34DOMARADZKA Violetta 769Run Vegan TeamWARSZAWAK4000:00:4201:08:3103:13:07
35PASTERNAK Justyna 594Z bieganiem mi do twarzyŁOMIANKIK3000:00:1601:12:1003:13:21
36HERMAN Krystiana 629WEJHEROWOK4000:00:4601:10:2703:13:57
37GARCZYŃSKA Anna 1023KATOWICEK4000:00:3201:16:3903:14:20
38GONCERZEWICZ Anna 566Stare Babice BiegająKWIRYNÓWK3000:00:5001:12:1803:14:25
39ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 484Apteka Gemini TeamGDAŃSKK3000:00:4501:14:1903:14:38
40LASZCZYK Nadya 491REDAK3000:00:4601:14:3303:16:07
41JAROMIRSKA-LEWIŃSKA Maja 354RunedaREDAK3000:00:4501:10:3503:16:13
42JĘDRZEJCZYK Agnieszka 314WARSZAWAK4000:00:3401:12:1103:16:34
43STĘPIEŃ Magdalena 298GrodziskiKlub BiegaczaGRODZISK WIELKOPOLSKIK3000:00:1201:15:4403:16:59
44KARKOSZ Aurelia 303MIEJSKA GÓRKAK3000:01:0301:12:5703:17:14
45KŁOSOWICZ Monika 675Decathlon MagnoliaGNIEZNOK2000:01:0401:14:0503:17:44
46KIEŁBASA Sylwia 727WKURW_TEAMLUBLINK3000:00:2901:16:0503:18:02
47BOBER Anna 586OstrobiecOSTROWIEC ŚW.K3000:00:4901:14:4403:19:20
48BALIŃSKA Maria 591RZESZÓWK4000:00:5001:16:5703:19:28
49TOURDANOV Ingrid 639GRONINGENK2000:01:0401:15:0803:19:28
50ZIELIŃSKA Beata 225Rozbiegany PiastówPIASTÓWK3000:00:3201:17:0603:19:29
51CHOJNACKA Marta 512LUBINK3000:00:0701:16:5903:19:58
52BANASZAK Monika 577Run PasjaPYSZCZYNK3000:00:3201:11:3103:20:04
53DRWIĘGA Beata 589Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:5401:14:4103:20:40
54TRZEŹWIŃSKA Anna 614BIŁGORAJK4000:00:5901:18:0603:21:31
55LEŚNIAK-POPIEL Marta 454Pozytywnie Zabiegania Sanok/Run Energy ClubSANOKK4000:00:5601:11:2603:21:41
56CEBRAT Ewa 449Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK4000:00:5601:11:2703:21:45
57GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 580smashing pąpkinsRZESZÓWK3000:00:2901:13:5203:22:43
58KLUZA-HOWIL Lila 336www.biegowekaizen.plGRYFINOK4000:01:0001:18:5103:24:08
59PIĘTA Marlena 395OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3000:00:5001:15:5303:25:44
60PILZ Paulina 524ZIELONA GÓRAK3000:00:5101:18:0403:26:43
61STRUSIŃSKA Katarzyna 511Mińska Grupa RowerowaMIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:1601:15:5803:27:04
NIEZGODA Miłosława 699WARSZAWAK30DNF01:19:56 DNF03:27:31 DNF
63WITKOWSKA Beata 714PAJĘCZNOK3000:00:4401:18:1003:28:12
64CHODACKA Renata 545ALWERNIAK3000:00:5701:20:0803:28:50
TALIK Monika 671PROSPERO MLTeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK40DNF01:17:31 DNF03:30:35 DNF
66DZIEDZIC Joanna 234KRAKÓWK3000:00:4601:22:4903:31:37
67MATOGA Lucyna 693SIEPRAWK5000:00:3901:20:3203:32:15
68PIETRZYKOWSKA Monika 216RADOMK4000:00:0501:19:4703:32:23
69ŁAŹNIAK Agata 18CardioRunnersPOZNAŃK3000:00:3801:17:2203:32:25
70GRUDZIEŃ Anna 569Stay Insane/Banda GrudniaLUBLINK3000:00:3001:25:5703:33:07
71PAUL Viola 285Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:4801:14:4503:34:13
72POTERA Krystyna 716Frytków!!!!ŁAŃCUTK3000:00:1601:18:3303:34:19
73FIDALI Beata 357Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3000:01:0101:17:4203:34:55
74BARCZYK Agnieszka 697BARCZYK WolbromWOLBROMK4000:01:0301:19:5203:35:28
75BARCZEWSKA Agnieszka 704Fc Mi Się Nie ChceWARSZAWAK3000:00:2801:17:0203:36:00
76BIELEŃ Agnieszka 737MUAY Running TeamPOZNAŃK3000:00:1901:20:5003:36:07
77HANDERMANDER Agnieszka 430USTRZYKI DOLNEK3000:00:4801:19:0203:36:25
78JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 271KS PegazGÓRA KALWARIAK3000:00:3201:19:1603:36:38
79ŻAK Oliwia 270PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK3000:00:3201:19:1603:36:40
80ZIENKIEWICZ Agata 286Piaseczno RunningWARSZAWAK3000:00:3101:22:2603:36:41
81IGNACZEWSKA Maja 463PRZEMYŚLK3000:00:1401:19:0203:39:39
82KOWALEWSKA Izabela 348Piaseczno runningPIASECZNOK3000:00:3101:23:1703:40:07
PIWOWSKA Magda 506ZIELONA GÓRAK30DNF01:18:09 DNF03:40:26 DNF
84SKALA Sabina 504The Fort GymMORDENK4000:00:2101:19:3303:40:45
85WNOROWSKA Magdalena 231ŁOMIANKIK4000:00:5501:22:0903:41:03
86BŁĘDKOWSKA Katarzyna 421OPOLEK3000:01:0501:19:0703:41:36
87ŁEMPICKA Małgorzata 535Piaseczno Running05-500K3000:00:3101:23:1703:41:47
88WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 564wkurw_teamLUBLINK3000:00:5401:11:3303:41:52
89SPALIŃSKA Kamila 523Spartanie dzieciomWARSZAWAK4000:00:2501:22:0203:41:56
90JAGIELSKA Magdalena 702NGB KłobuckKŁOBUCKK3000:00:3701:22:3703:42:47
91GRAU Joanna 770Kwidzyn BiegaKWIDZYNK4000:00:0501:29:3703:43:09
92OKLEJ Agata 747Korek TeamWARSZAWAK3000:00:3301:25:4103:43:21
93JANOTA-PALUSINSKA Małgorzata 384PIŁA KOŚCIELECKAK4000:00:4901:21:1203:47:14
94WIATER Katarzyna 383TRZEBINIAK4000:00:4901:21:1403:47:15
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
95WÓJCIK-PYRĆ Katarzyna 429JJ TeamKRAKÓWK3000:00:4501:19:5803:49:53
96MORAWSKA Anna 273WARSZAWAK6000:00:3601:24:2803:52:49
97KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 709KRAKOWK5000:00:3401:21:0003:53:41
98KRUSZEWSKA Emilia 467GDAŃSKK3000:00:0301:18:2403:56:06
HIRSZ Dorota 246GDAŃSKK40DNF01:26:19 DNF04:01:14 DNF
KONKIEWICZ Katarzyna 297Grodziski Klub BiegaczaGRODZISK WIELKOPOLSKIK40DNF01:28:40 DNF04:06:35 DNF
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 522Spartanie DzieciomWARSZAWAK30DNF01:26:15 DNF04:07:57 DNF
102SIKORSKA Mariola 581PIASTÓWK4000:00:3601:23:5404:09:55
WÓR Sara 686WKURW_TEAMRZESZÓWK30DNF01:10:13 DNF DNF
Znaleziono 103 wynik(ów)