VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1GOMOŁYSEK Kinga 208Matner Running teamGŁUCHOŁAZYK301K 200:00:0200:56:1102:24:3803:46:2005:36:54.3005:36:57.15 6:289.3
2JAROMIRSKA Elzbieta 263NeskalatzaileakREDAK302K 300:00:4401:05:0202:44:1004:13:4106:00:58.6506:01:42.90+00:24:456:568.6
3GAWLEWICZ Krystyna 663Gawełki TeamSANOKK303K 400:00:5401:02:1902:40:5504:13:1206:07:03.4006:07:57.80+00:31:007:038.5
4KACHNIARZ Magdalena 356WROCŁAWK304K 800:00:1601:04:4502:50:4104:28:4406:35:34.0006:35:50.40+00:58:537:367.9
5TAMBORSKA Agata 673Dzik KomandoŁÓDŹK305K 1100:00:5701:06:5502:45:0604:24:3806:44:01.0506:44:58.50+01:08:017:467.7
6MELLER Joanna 437SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYK306K 1300:00:3701:11:5602:59:2704:39:5306:53:44.5506:54:21.60+01:17:247:577.5
7SOSNOWSKA Agnieszka 604Prze(w)AgaSOSNOWIECK307K 1400:00:3101:07:0602:58:1504:42:3806:55:13.3506:55:44.50+01:18:477:597.5
8KAŃDUŁA Klaudia 265Nest TeamPOZNAŃK308K 1700:00:4401:10:0703:03:3004:49:1306:59:14.6506:59:58.75+01:23:018:037.4
9PĘKAŁA Aleksandra 689WKURW_TEAMBYDGOSZCZK309K 1800:00:3001:09:3303:02:1704:51:1807:01:17.6507:01:47.80+01:24:508:067.4
10DOBIES Agnieszka 360KW LUBLINLUBLINK3010K 2000:00:3001:09:4403:01:4404:50:4807:06:32.7007:07:02.85+01:30:058:127.3
11ŁODZIANA Dorota 547Pszczółkowski TeamDYWITYK3011K 2300:00:2701:12:0703:07:5504:56:4407:14:17.3007:14:45.00+01:37:478:217.2
12WIERZBICKA Joanna 470BOGUCHWAŁAK3012K 2500:00:4801:08:0003:05:5104:56:4607:16:01.1007:16:49.90+01:39:528:237.2
13PIERZCHALSKA Julia 458Above 2000TIPTONK3013K 2700:00:2401:12:0903:05:5004:56:2107:18:22.6507:18:47.15+01:41:508:257.1
14LASZCZYK Nadya 491REDAK3014K 2800:00:4601:14:3303:16:0705:06:2507:18:03.0007:18:49.90+01:41:528:257.1
15GONCERZEWICZ Anna 566Stare Babice BiegająKWIRYNÓWK3015K 3000:00:5001:12:1803:14:2505:03:5307:22:50.5007:23:41.05+01:46:438:307
16CHOJNACKA Marta 512LUBINK3016K 3100:00:0701:16:5903:19:5805:13:0207:24:00.7507:24:07.85+01:47:108:327
17KIEŁBASA Sylwia 727WKURW_TEAMLUBLINK3017K 3300:00:2901:16:0503:18:0205:10:3307:25:03.4507:25:33.05+01:48:358:337
18STĘPIEŃ Magdalena 298GrodziskiKlub BiegaczaGRODZISK WIELKOPOLSKIK3018K 3400:00:1201:15:4403:16:5905:09:2207:28:12.1507:28:24.20+01:51:278:377
19BOBER Anna 586OstrobiecOSTROWIEC ŚW.K3019K 3800:00:4901:14:4403:19:2005:11:0707:32:26.3507:33:15.80+01:56:188:426.9
20PASTERNAK Justyna 594Z bieganiem mi do twarzyŁOMIANKIK3020K 3900:00:1601:12:1003:13:2105:07:3107:34:43.6007:34:59.85+01:58:028:446.9
21ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 484Apteka Gemini TeamGDAŃSKK3021K 4100:00:4501:14:1903:14:3805:07:0507:36:23.2007:37:08.60+02:00:118:466.8
22TYSZEWICZ-OBARA Anna 643KIELCEK3022K 4200:00:1501:08:0103:04:0005:08:4807:37:44.4507:37:59.70+02:01:028:486.8
23PILZ Paulina 524ZIELONA GÓRAK3023K 4300:00:5101:18:0403:26:4305:22:1107:40:55.1507:41:47.10+02:04:498:516.8
24HALADYN Małgorzata 741OSTRZESZÓWK3024K 4400:00:5901:12:4403:10:4205:12:0107:41:52.3507:42:52.20+02:05:558:526.8
25CHODACKA Renata 545ALWERNIAK3025K 5200:00:5701:20:0803:28:5005:27:3707:47:47.3507:48:44.60+02:11:478:596.7
26PIĘTA Marlena 395OstroBiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK3026K 5500:00:5001:15:5303:25:4405:23:4607:51:34.6007:52:25.00+02:15:279:046.6
27GRUDZIEŃ Anna 569Stay Insane/Banda GrudniaLUBLINK3027K 5700:00:3001:25:5703:33:0705:30:3407:57:43.5007:58:13.60+02:21:169:116.5
28GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 580smashing pąpkinsRZESZÓWK3028K 5800:00:2901:13:5203:22:4305:26:3707:58:17.8507:58:46.95+02:21:499:116.5
29BIELEŃ Agnieszka 737MUAY Running TeamPOZNAŃK3029K 5900:00:1901:20:5003:36:0705:36:5708:01:44.3008:02:04.25+02:25:079:156.5
30ZIELIŃSKA Beata 225Rozbiegany PiastówPIASTÓWK3030K 6000:00:3201:17:0603:19:2905:17:5808:05:32.5508:06:05.00+02:29:079:206.4
31DZIEDZIC Joanna 234KRAKÓWK3031K 6100:00:4601:22:4903:31:3705:35:1108:12:18.6008:13:05.45+02:36:089:286.3
32POTERA Krystyna 716Frytków!!!!ŁAŃCUTK3032K 6200:00:1601:18:3303:34:1905:35:3608:13:01.2508:13:17.40+02:36:209:286.3
33WITKOWSKA Beata 714PAJĘCZNOK3033K 6300:00:4401:18:1003:28:1205:30:3108:13:46.6508:14:31.50+02:37:349:296.3
34HANDERMANDER Agnieszka 430USTRZYKI DOLNEK3034K 6500:00:4801:19:0203:36:2505:40:3708:16:15.4508:17:03.70+02:40:069:326.3
35JAROMIRSKA-LEWIŃSKA Maja 354RunedaREDAK3035K 6700:00:4501:10:3503:16:1305:28:1408:17:39.6508:18:25.40+02:41:289:346.3
36STRUSIŃSKA Katarzyna 511Mińska Grupa RowerowaMIŃSK MAZOWIECKIK3036K 6800:00:1601:15:5803:27:0405:34:1408:18:17.0508:18:33.30+02:41:369:346.3
37ŁAŹNIAK Agata 18CardioRunnersPOZNAŃK3037K 7000:00:3801:17:2203:32:2505:40:0408:18:29.6508:19:08.05+02:42:109:356.3
38BANASZAK Monika 577Run PasjaPYSZCZYNK3038K 7100:00:3201:11:3103:20:0405:38:3708:22:42.7008:23:14.85+02:46:179:406.2
39KOWALEWSKA Izabela 348Piaseczno runningPIASECZNOK3039K 7200:00:3101:23:1703:40:0705:41:0808:23:51.9508:24:23.40+02:47:269:416.2
40ZIENKIEWICZ Agata 286Piaseczno RunningWARSZAWAK3040K 7300:00:3101:22:2603:36:4105:41:1008:23:55.0508:24:26.60+02:47:299:416.2
41JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 271KS PegazGÓRA KALWARIAK3041K 7500:00:3201:19:1603:36:3805:41:0808:24:23.9508:24:55.95+02:47:589:416.2
42ŻAK Oliwia 270PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK3042K 7600:00:3201:19:1603:36:4005:41:0608:24:23.3508:24:56.15+02:47:599:426.2
43KARKOSZ Aurelia 303MIEJSKA GÓRKAK3043K 7700:01:0301:12:5703:17:1405:26:3608:24:55.5508:25:59.05+02:49:019:426.2
44IGNACZEWSKA Maja 463PRZEMYŚLK3044K 7800:00:1401:19:0203:39:3905:41:1508:31:46.3008:32:00.50+02:55:039:506.1
45JAGIELSKA Magdalena 702NGB KłobuckKŁOBUCKK3045K 7900:00:3701:22:3703:42:4705:54:1508:38:48.2008:39:25.95+03:02:289:586
46BARCZEWSKA Agnieszka 704Fc Mi Się Nie ChceWARSZAWAK3046K 8100:00:2801:17:0203:36:0005:47:2608:42:40.5008:43:09.35+03:06:1210:036
47OKLEJ Agata 747Korek TeamWARSZAWAK3047K 8200:00:3301:25:4103:43:2105:56:5508:43:42.9008:44:16.10+03:07:1810:046
48ŁEMPICKA Małgorzata 535Piaseczno Running05-500K3048K 8600:00:3101:23:1703:41:4705:53:1008:52:20.3008:52:51.45+03:15:5410:145.9
49BŁĘDKOWSKA Katarzyna 421OPOLEK3049K 8700:01:0501:19:0703:41:3605:55:4108:52:21.5008:53:26.85+03:16:2910:145.9
50WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna 564wkurw_teamLUBLINK3050K 8900:00:5401:11:3303:41:5205:56:5908:55:02.1008:55:56.30+03:18:5910:175.8
51FIDALI Beata 357Klub Podróżników ŚródziemieRZESZOTARYK3051K 9000:01:0101:17:4203:34:5505:51:2708:55:05.4008:56:06.40+03:19:0910:175.8
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
52KRUSZEWSKA Emilia 467GDAŃSKK3052K 9500:00:0301:18:2403:56:0606:29:3509:31:23.0009:31:26.40+03:54:2910:595.5
53WÓJCIK-PYRĆ Katarzyna 429JJ TeamKRAKÓWK3053K 9600:00:4501:19:5803:49:5306:25:0109:34:52.9509:35:38.25+03:58:4111:035.4
PIWOWSKA Magda 506ZIELONA GÓRAK30DNF01:18:09 DNF03:40:26 DNF06:11:40 DNF DNF DNF--
NIEZGODA Miłosława 699WARSZAWAK30DNF01:19:56 DNF03:27:31 DNF06:21:26 DNF DNF DNF--
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 522Spartanie DzieciomWARSZAWAK30DNF01:26:15 DNF04:07:57 DNF DNF DNF DNF--
WÓR Sara 686WKURW_TEAMRZESZÓWK30DNF01:10:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 57 wynik(ów)