VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1ŁĄCZAK Magdalena 712Salomon Suunto TeamMIELECK401K 100:00:0100:53:3602:17:5403:33:2505:08:15.6005:08:17.35 5:5510.1
2KONDZIELNIK Magdalena 293PSZCZYNAK402K 600:00:0401:05:4802:55:2004:30:4806:29:33.7006:29:38.15+01:21:207:298
3SZOT Iwona 370WW TeamLUBLINK403K 700:01:0101:06:3102:51:5704:24:5906:30:54.6506:31:55.65+01:23:387:318
4ORLEWSKA Danuta 628Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWK404K 900:00:1501:03:0002:47:2304:28:1406:41:17.7506:41:33.55+01:33:167:437.8
5SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 668Podgórz ToruńTORUŃK405K 1000:00:3201:07:3202:50:3904:28:0606:41:01.7006:41:34.30+01:33:167:427.8
6MISZTA Barbara 492Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK406K 1600:00:0601:09:5703:01:1004:47:3906:58:28.0006:58:34.80+01:50:178:027.5
7GOLON Marlena 482Run PasjaSICIENKOK407K 1900:00:3001:09:3203:03:0804:52:3707:01:31.5507:02:02.20+01:53:448:067.4
8KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 229WARSZAWAK408K 2200:00:0601:06:2502:56:5504:47:2807:10:49.7007:10:55.95+02:02:388:177.2
9MAŁECKA Anna 730Małe CyckiBYTOMK409K 2600:00:0901:09:3303:04:2204:54:5207:17:46.3507:17:55.40+02:09:388:257.1
10KIRILENKO Aneta 722MARKIK4010K 3200:00:0701:04:0303:06:2804:59:2907:24:04.0007:24:11.50+02:15:548:327
11KUBISZ Dorota 745WKB Meta WbuniecWBUNIECK4011K 3500:00:3001:13:5703:11:2605:04:3607:29:45.2007:30:15.30+02:21:578:386.9
12HERMAN Krystiana 629WEJHEROWOK4012K 3600:00:4601:10:2703:13:5705:06:2607:30:28.2507:31:15.00+02:22:578:396.9
13GARCZYŃSKA Anna 1023KATOWICEK4013K 3700:00:3201:16:3903:14:2005:02:3707:30:59.0007:31:31.85+02:23:148:406.9
14TRZEŹWIŃSKA Anna 614BIŁGORAJK4014K 4000:00:5901:18:0603:21:3105:14:2507:35:18.1007:36:17.80+02:28:008:456.9
15JĘDRZEJCZYK Agnieszka 314WARSZAWAK4015K 4500:00:3401:12:1103:16:3405:18:4707:43:02.6507:43:37.25+02:35:198:546.7
16DOMARADZKA Violetta 769Run Vegan TeamWARSZAWAK4016K 4600:00:4201:08:3103:13:0705:11:4407:43:05.2507:43:47.90+02:35:308:546.7
17CEBRAT Ewa 449Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK4017K 4700:00:5601:11:2703:21:4505:15:3707:43:14.0507:44:10.80+02:35:538:546.7
18LEŚNIAK-POPIEL Marta 454Pozytywnie Zabiegania Sanok/Run Energy ClubSANOKK4018K 4800:00:5601:11:2603:21:4105:16:5507:43:14.4007:44:11.10+02:35:538:546.7
19DRWIĘGA Beata 589Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4019K 4900:00:5401:14:4103:20:4005:14:1807:43:16.7007:44:11.50+02:35:548:546.7
20KLUZA-HOWIL Lila 336www.biegowekaizen.plGRYFINOK4020K 5100:01:0001:18:5103:24:0805:22:0507:46:27.8007:47:28.40+02:39:118:586.7
21BALIŃSKA Maria 591RZESZÓWK4021K 5400:00:5001:16:5703:19:2805:21:0407:49:20.3507:50:10.40+02:41:539:016.6
22GRAU Joanna 770Kwidzyn BiegaKWIDZYNK4022K 6600:00:0501:29:3703:43:0905:47:4808:17:30.3508:17:35.70+03:09:189:346.3
23PIETRZYKOWSKA Monika 216RADOMK4023K 6900:00:0501:19:4703:32:2305:42:0308:18:36.1508:18:42.00+03:10:249:356.3
24BARCZYK Agnieszka 697BARCZYK WolbromWOLBROMK4024K 7400:01:0301:19:5203:35:2805:45:2108:23:46.1008:24:49.30+03:16:319:416.2
25WNOROWSKA Magdalena 231ŁOMIANKIK4025K 8000:00:5501:22:0903:41:0305:50:3008:41:18.3008:42:14.20+03:33:5610:016
26WIATER Katarzyna 383TRZEBINIAK4026K 8300:00:4901:21:1403:47:1505:55:1908:46:28.4508:47:18.20+03:39:0010:075.9
27JANOTA-PALUSINSKA Małgorzata 384PIŁA KOŚCIELECKAK4027K 8400:00:4901:21:1203:47:1405:55:1908:46:28.5508:47:18.50+03:39:0110:075.9
28PAUL Viola 285Night Runners GliwiceGLIWICEK4028K 8500:00:4801:14:4503:34:1305:53:1508:49:39.7508:50:27.80+03:42:1010:115.9
29SKALA Sabina 504The Fort GymMORDENK4029K 8800:00:2101:19:3303:40:4505:56:3708:54:56.7508:55:18.35+03:47:0110:175.8
30SIKORSKA Mariola 581PIASTÓWK4030K 9100:00:3601:23:5404:09:5506:27:2408:57:51.4008:58:27.55+03:50:1010:205.8
31SPALIŃSKA Kamila 523Spartanie dzieciomWARSZAWAK4031K 9300:00:2501:22:0203:41:5606:10:2708:58:42.2008:59:07.95+03:50:5010:215.8
HIRSZ Dorota 246GDAŃSKK40DNF01:26:19 DNF04:01:14 DNF DNF DNF DNF--
TALIK Monika 671PROSPERO MLTeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK40DNF01:17:31 DNF03:30:35 DNF05:44:40 DNF DNF DNF--
KONKIEWICZ Katarzyna 297Grodziski Klub BiegaczaGRODZISK WIELKOPOLSKIK40DNF01:28:40 DNF04:06:35 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)