VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 26km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
    
1ŁĄCZAK Magdalena 712Salomon Suunto TeamMIELECK4000:00:0100:53:3602:17:54
2ORLEWSKA Danuta 628Warsztat Ruchu Katarzyna ŻebrakowskaRZESZÓWK4000:00:1501:03:0002:47:23
3SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 668Podgórz ToruńTORUŃK4000:00:3201:07:3202:50:39
4SZOT Iwona 370WW TeamLUBLINK4000:01:0101:06:3102:51:57
5KONDZIELNIK Magdalena 293PSZCZYNAK4000:00:0401:05:4802:55:20
6KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 229WARSZAWAK4000:00:0601:06:2502:56:55
7MISZTA Barbara 492Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK4000:00:0601:09:5703:01:10
8GOLON Marlena 482Run PasjaSICIENKOK4000:00:3001:09:3203:03:08
9MAŁECKA Anna 730Małe CyckiBYTOMK4000:00:0901:09:3303:04:22
10KIRILENKO Aneta 722MARKIK4000:00:0701:04:0303:06:28
11KUBISZ Dorota 745WKB Meta WbuniecWBUNIECK4000:00:3001:13:5703:11:26
12DOMARADZKA Violetta 769Run Vegan TeamWARSZAWAK4000:00:4201:08:3103:13:07
13HERMAN Krystiana 629WEJHEROWOK4000:00:4601:10:2703:13:57
14GARCZYŃSKA Anna 1023KATOWICEK4000:00:3201:16:3903:14:20
15JĘDRZEJCZYK Agnieszka 314WARSZAWAK4000:00:3401:12:1103:16:34
16BALIŃSKA Maria 591RZESZÓWK4000:00:5001:16:5703:19:28
17DRWIĘGA Beata 589Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK4000:00:5401:14:4103:20:40
18TRZEŹWIŃSKA Anna 614BIŁGORAJK4000:00:5901:18:0603:21:31
19LEŚNIAK-POPIEL Marta 454Pozytywnie Zabiegania Sanok/Run Energy ClubSANOKK4000:00:5601:11:2603:21:41
20CEBRAT Ewa 449Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK4000:00:5601:11:2703:21:45
21KLUZA-HOWIL Lila 336www.biegowekaizen.plGRYFINOK4000:01:0001:18:5103:24:08
TALIK Monika 671PROSPERO MLTeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK40DNF01:17:31 DNF03:30:35 DNF
23PIETRZYKOWSKA Monika 216RADOMK4000:00:0501:19:4703:32:23
24PAUL Viola 285Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:4801:14:4503:34:13
25BARCZYK Agnieszka 697BARCZYK WolbromWOLBROMK4000:01:0301:19:5203:35:28
26SKALA Sabina 504The Fort GymMORDENK4000:00:2101:19:3303:40:45
27WNOROWSKA Magdalena 231ŁOMIANKIK4000:00:5501:22:0903:41:03
28SPALIŃSKA Kamila 523Spartanie dzieciomWARSZAWAK4000:00:2501:22:0203:41:56
29GRAU Joanna 770Kwidzyn BiegaKWIDZYNK4000:00:0501:29:3703:43:09
30JANOTA-PALUSINSKA Małgorzata 384PIŁA KOŚCIELECKAK4000:00:4901:21:1203:47:14
31WIATER Katarzyna 383TRZEBINIAK4000:00:4901:21:1403:47:15
HIRSZ Dorota 246GDAŃSKK40DNF01:26:19 DNF04:01:14 DNF
KONKIEWICZ Katarzyna 297Grodziski Klub BiegaczaGRODZISK WIELKOPOLSKIK40DNF01:28:40 DNF04:06:35 DNF
34SIKORSKA Mariola 581PIASTÓWK4000:00:3601:23:5404:09:55
Znaleziono 34 wynik(ów)