VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1POPOV Serhii 744Salomon RC UkraineKIJÓWM301M 100:00:0100:47:5802:01:1203:02:3604:25:44.7004:25:46.45 5:0611.7
2FARON Robert 204Salco Garmin TeamZALESIEM401M 200:00:0000:48:5702:01:4803:05:2004:28:49.0004:28:49.40+00:03:025:1011.6
3KOCZWARA Tomasz 210RADOMYŚL WIELKIM402M 300:00:0400:47:5502:01:5803:08:1204:38:51.0004:38:55.45+00:13:095:2111.2
4MIŚKIEWICZ Mariusz 215Biegiem przez ChybieCIESZYNM302M 400:00:0100:50:0402:05:1803:14:5504:48:02.3004:48:03.85+00:22:175:3210.8
5DYBEK Paweł 205Salomon Suunto TeamMIELECM403M 500:00:0100:48:5102:05:2403:15:3204:48:19.7504:48:21.00+00:22:345:3210.8
6SOBCZAK Henryk 751Sobczak Henio TeamNOWY TARGM303M 600:00:0400:56:2102:13:4403:24:0504:52:11.8504:52:16.80+00:26:305:3710.7
7WŁODARKIEWICZ Dominik 213Dynafit PolskaPOZNAŃM404M 700:00:0200:51:2702:10:3603:23:4304:59:09.5004:59:11.70+00:33:255:4510.4
8DEMBSKI Paweł 269sklepbiegacza.plSKÓRZEWOM304M 800:00:0200:54:4702:18:1303:29:2405:02:40.9005:02:43.15+00:36:565:4910.3
9KRUBA Marcin 618Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WILEKIM305M 900:00:0100:49:3302:06:3303:22:4705:03:59.0505:04:00.95+00:38:145:5010.3
10KĘPOWICZ Marcin 659Pasieka KempiŻABIA WOLAM405M 1000:00:0200:55:4602:19:3703:32:0905:06:11.9505:06:14.15+00:40:275:5310.2
11PLOCH Jakub 475NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM201M 1100:00:0100:51:3602:14:2403:29:3305:06:39.0505:06:40.45+00:40:545:5310.2
12AUGUSTYŃSKI Sylwester 250Lacho TeamKRAKÓWM306M 1200:00:0500:50:3502:13:1003:28:3905:11:25.2005:11:30.35+00:45:435:5910
13KUJAWSKI Bartosz 739Grupetto GorliceGORLICEM202M 1300:00:0600:58:1802:21:0303:33:1705:14:01.9005:14:07.90+00:48:216:029.9
14ZAJĄC Robert 568Orange PolskaZĄBKIM406M 1400:00:0100:52:5602:15:1203:29:5505:14:12.1005:14:13.25+00:48:266:029.9
15MYCA Paweł 656Wolbrom TeamWOLBROMM407M 1500:00:1600:53:3102:17:3203:35:4505:18:39.5505:18:55.60+00:53:096:079.8
16SZAPORÓW Łukasz 232SRTG ProszowicePROSZOWICEM307M 1600:00:0100:56:4902:21:0603:37:0805:19:08.5505:19:10.50+00:53:246:089.8
17GIŻA Grzegorz 622RADOMYŚL WIELKIM308M 1700:00:0300:58:3902:28:1803:43:5305:20:15.3505:20:19.05+00:54:326:099.7
18MIKA Tomasz 443Labosport TeamWARSZAWAM309M 1800:00:0200:58:5302:29:5203:46:1505:22:45.7505:22:48.25+00:57:016:129.7
19PYZIK Krzysztof 563VegeSlonik Team / Fizjobiegacze SzczecinŚWINOUJŚCIEM3010M 1900:00:0400:56:3002:19:5403:39:4605:31:55.2005:31:59.60+01:06:136:229.4
20MĄKA Sławomir 543Starglass Team OstrołękaOSTROŁĘKAM501M 2000:00:0400:53:2702:17:4503:37:3005:35:01.2505:35:06.00+01:09:196:269.3
21ŻORNIAK Mateusz 556Mega Fason SieniawaSIENIAWAM203M 2100:00:0400:54:3102:22:2503:42:2405:36:05.1505:36:10.10+01:10:236:279.3
22CEBERAK Bartosz 206LUBARTÓWM3011M 2200:00:0200:50:3202:10:3503:37:5705:37:20.7005:37:23.50+01:11:376:299.2
23DYBIŻBAŃSKI Wojciech 633CITY TRAIL TeamPOLICEM3012M 2300:00:0300:56:2802:18:4303:33:0305:40:17.6505:40:21.05+01:14:346:329.2
24BIEŃ Przemysław 244KS RYGLICERYGLICEM3013M 2400:00:0300:52:5302:15:5903:40:5905:41:01.2505:41:04.80+01:15:186:339.1
25BAKALARZ Emil 648PGS Software TeamWROCŁAWM204M 2500:00:0100:54:4902:24:4103:52:4905:42:31.7505:42:33.50+01:16:476:359.1
26ZWIERZCHOWSKI Andrzej 752TSCGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3014M 2600:00:0700:53:2202:19:5603:45:2305:45:37.8505:45:44.95+01:19:586:389
27KRZYSZTOŃ Marcin 611GMP Lasy Kraśnik aLASYM3015M 2700:00:0300:53:2702:14:4403:36:0305:52:20.6505:52:24.35+01:26:376:468.9
28MYSZCZYSZYN Łukasz 227Kudowa biegaKUDOWA ZDRÓJM3016M 2800:00:0500:58:3102:28:1703:53:0405:52:42.2005:52:47.65+01:27:016:468.8
29FILIPEK Paweł 606biegusiem.plWARSZAWAM3017M 2900:00:0201:00:2402:35:4304:04:1105:54:40.6505:54:43.60+01:28:576:498.8
30DYŚ Paweł 425Stay InsaneLUBLINM3018M 3000:00:0100:57:4502:29:1703:57:5905:54:56.0005:54:57.65+01:29:116:498.8
31KOZAK Krzysztof 528Speed Feet '16ŚMIGIELM205M 3100:00:2000:59:3502:31:3703:59:5905:55:26.7005:55:47.25+01:30:006:508.8
32MICHALSKI Marcin 327FUNFLYWARSZAWAM3019M 3200:00:0801:02:2902:38:1304:03:4205:58:54.8505:59:02.85+01:33:166:548.7
33MAZUREK Robert 252LSB / LUBELAKYLUBLINM408M 3300:00:0200:59:3302:38:0204:08:5706:02:35.5506:02:37.60+01:36:516:588.6
34ZYCH Zbigniew 557Triathlon Lublin TEAMLUBLINM409M 3400:00:0201:01:3102:38:4304:08:5906:02:35.6006:02:37.90+01:36:516:588.6
35SIKOŃCZYK Miłosz 235KRAKÓWM206M 3500:00:0400:59:0002:30:3703:55:1606:02:58.7006:03:03.55+01:37:176:588.6
36GOŁĄB Marek 423KW KOTŁOWNIALUBLINM3020M 3600:00:0300:57:5202:30:3704:00:1406:03:29.9006:03:33.15+01:37:466:598.6
37GALA Damian 696PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3021M 3700:00:0300:59:1502:30:0203:59:5006:05:11.1006:05:14.20+01:39:277:018.5
38KWAŚNIEWSKI Maciej 448SZCZECINM3022M 3800:00:3900:59:5402:37:3804:03:1006:06:28.6006:07:08.10+01:41:217:028.5
39KAŁWA Leszek 283Wolbrom TeamMIECHÓWM3023M 3900:00:1800:58:2002:35:0104:06:0606:06:51.1006:07:09.10+01:41:227:038.5
40KOZA Jan 649Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM207M 4000:00:0200:57:5502:31:2504:05:3406:07:18.3506:07:21.00+01:41:347:038.5
41WOŹNIAK Radosław 644Skawina BiegaSKAWINAM3024M 4100:00:0900:57:3702:32:2504:05:4406:07:40.6506:07:50.60+01:42:047:048.5
42SZCZOT Andrzej 766KB SobótkaWROCŁAWM4010M 4200:00:0700:59:3202:40:1304:13:2806:08:20.0006:08:27.70+01:42:417:058.5
43WITEK Łukasz 405Bieg po zdrójJAWORZEM4011M 4300:00:5301:07:0102:46:4204:14:4606:07:57.0506:08:50.15+01:43:037:048.5
44LINEK Michał 670PROSPERO ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM4012M 4400:00:0901:03:0902:43:4904:13:0906:09:56.2506:10:05.90+01:44:197:068.4
45POTRZESZCZ Tomasz 333GADKAM4013M 4500:01:0901:03:2102:40:1504:12:3306:09:45.9006:10:55.05+01:45:087:068.4
46POTRZESZCZ Grzegorz 309GADKAM4014M 4600:01:0901:02:4602:40:1704:12:3306:09:45.9506:10:55.45+01:45:097:068.4
47GRONAU Maciej 385KOBYŁKAM3025M 4700:00:0301:05:4302:46:0904:12:4506:12:28.7506:12:32.45+01:46:467:098.4
48RYBAK Przemysław 605Prze(w)AgaPUŁAWYM3026M 4800:00:3001:07:0702:41:5504:13:1106:16:11.9006:16:42.85+01:50:567:148.3
49WIĘCH Piotr 705WOŁOMINM3027M 4900:00:1800:58:5902:29:2604:02:0106:16:52.9006:17:10.90+01:51:247:148.3
50WESOŁEK Marek 627Pro-run WrocławWROCŁAWM3028M 5000:00:1801:06:0402:45:5504:15:0706:17:21.3006:17:39.40+01:51:527:158.3
51WRÓBLEWSKI Jacek 529MazoviaProActivCIECHANÓWM3029M 5100:00:0200:57:4902:29:1604:06:0906:18:51.9506:18:54.30+01:53:077:178.2
52VISENTIN Eric 666NOAWROCŁAWM4015M 5200:00:1401:02:2302:45:1104:15:0406:18:52.4006:19:07.15+01:53:207:178.2
53STYPUŁKOWSKI Piotr 625BIAŁYSTOKM3030M 5300:00:1901:04:4402:38:1604:09:0706:19:20.1506:19:39.50+01:53:537:178.2
54FAJFER Jakub 695KRAKÓWM3031M 5400:00:2801:07:0902:46:1504:19:1906:19:21.9506:19:50.75+01:54:047:178.2
55PASUTO Grzegorz 725KATOWICEM3032M 5500:00:2301:07:1002:49:5104:23:1906:20:37.8506:21:00.90+01:55:147:198.2
56ŚWISTUŃ Eugeniusz 371AntonTeamKRAPKOWICEM208M 5600:00:2901:07:2702:47:4604:18:4006:22:16.2006:22:45.95+01:56:597:218.2
57BANASZYNSKI Damian 493READINGM3033M 5700:00:0300:58:2102:35:2304:13:1606:24:26.7006:24:30.60+01:58:447:238.1
58DULAK Robert 698ROBDORKIELCEM4016M 5800:00:1301:03:0002:42:1304:18:5906:24:23.1506:24:36.20+01:58:497:238.1
59KRUPA Grzegorz 753KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4017M 5900:00:0600:59:3702:41:0904:22:0106:24:37.9006:24:44.80+01:58:587:238.1
60SZYBIAK Waldemar 584PRZEMYŚLM502M 6000:00:0701:07:0002:47:2504:21:2706:24:41.8006:24:49.25+01:59:027:238.1
61GRYNAGIEL Przemysław 325OSIEK NAD WISŁĄM3034M 6100:00:2401:02:5402:34:3304:16:1306:25:24.5506:25:49.45+02:00:037:248.1
62PORĘBA Marek 403RZESZÓWM3035M 6200:00:1401:06:3702:47:3204:21:0706:25:41.5006:25:55.50+02:00:097:258.1
63KNOPEK Adam 406Stowarzyszenie Bieg po ZdrójJAWORZEM3036M 6300:00:5301:07:0102:46:4004:22:5306:26:11.4006:27:05.05+02:01:187:258.1
64JANGAS Andrzej 260Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM503M 6400:00:3301:05:3102:58:1704:29:0806:26:32.4506:27:05.85+02:01:197:268.1
65JURCZAK Roman 540RZESZOWM601M 6500:00:0201:04:4702:55:1304:28:3206:28:45.2006:28:47.20+02:03:007:288
66JUKIEL Tomasz 505BornholmRunersGDYNIAM3037M 6600:00:0004:21:1606:29:07.9506:29:07.95+02:03:217:288
67JAMRÓZ Łukasz 647AuuuuuANDRYCHÓWM4018M 6700:00:1101:03:3002:40:1204:21:0406:29:49.7006:30:01.45+02:04:157:298
68OLEJNIK Tomasz 331WIRYM4019M 6800:00:1501:09:4102:56:1904:30:5506:30:02.7506:30:17.85+02:04:317:308
69MAŁACHOWSKI Mariusz 349KBKS Biegacze w RadomskuRADOMSKOM4020M 6900:00:2201:07:2802:50:1804:23:3306:29:55.8006:30:18.00+02:04:317:298
70BOBROWSKI Jan 490EŁKM504M 7000:00:0601:04:2002:45:2904:23:4306:30:52.3006:30:58.35+02:05:117:318
71MIROSŁAW Albert 369WW TeamLUBLINM4021M 7100:01:0001:06:3002:51:5904:24:5906:30:55.4506:31:55.45+02:06:097:318
72ŚWIĆ Miłosz 518Dzik KomandoŁÓDŹM3038M 7200:00:5601:06:5602:46:0404:24:4806:31:44.0006:32:40.95+02:06:547:328
73RING Rafał 474PORĄBKAM4022M 7300:00:1101:06:5302:48:4404:30:1406:34:18.8506:34:30.20+02:08:437:347.9
74GAWRON Marcin 654NOWY BOREKM3039M 7400:00:1301:03:2402:46:3104:26:4906:36:21.9006:36:35.55+02:10:497:377.9
75NAZIMEK Maciej 503R7KRAKÓWM3040M 7500:00:2201:02:2102:41:4904:23:0906:36:16.8006:36:39.20+02:10:527:377.9
76KRUK Tomasz 253Dla BogusiKIELCEM4023M 7600:01:0001:04:5502:43:5104:21:5006:38:49.2506:39:49.25+02:14:027:407.8
77KARUŚ Waldemar 48914das Jarosław im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4024M 7700:00:2001:02:5002:49:5304:29:2506:40:39.8506:41:00.40+02:15:137:427.8
78PEPLAK Jarosław 749Gameness KonstancinKONSTANCINM4025M 7800:00:1200:59:5402:46:0604:31:5106:41:32.0006:41:44.60+02:15:587:437.8
79AZAREWICZ Grzegorz 526GDAŃSKM4026M 7900:00:1501:02:1702:41:2704:20:0906:41:32.5006:41:47.85+02:16:017:437.8
80KALECINSKI Piotr 612BRWINÓWM3041M 8000:00:1101:09:2202:57:3804:35:5806:41:43.2006:41:54.95+02:16:087:437.8
81BEREZOWSKI Oskar 665napieraj.plWARSZAWAM4027M 8100:00:1301:04:0502:46:3604:29:4806:42:05.1006:42:18.50+02:16:327:437.8
82WOŁOSZYN Ryszard 734Pizuny Roztocze WschodnieBIELSKO-BIAŁAM505M 8200:00:3301:10:4702:56:4104:34:3706:41:54.1506:42:27.90+02:16:417:437.8
83GUT Mateusz 587Legia Run Club WarszawaWARSZAWAM3042M 8300:00:4001:05:1902:51:0504:31:0206:42:23.2506:43:03.25+02:17:167:447.8
84KRAWCZYK Łukasz 305Budago.plBRZOZÓWKAM3043M 8400:00:2201:09:1902:53:3004:29:1806:43:53.1006:44:15.60+02:18:297:467.7
85RAJNER Krzysztof 681ULTRA KoszalinKOSZALINM3044M 8500:00:1201:04:2102:48:2404:30:1506:44:18.7006:44:31.00+02:18:447:467.7
86MIELNICZUK Mirosław 601WARSZAWAM4028M 8600:00:1100:59:4502:35:4904:19:1406:44:33.7506:44:45.10+02:18:587:467.7
87BRZUSTOWICZ Marek 422KB GEOTERMIA UNIEJÓWCISEWM602M 8700:00:3901:05:1302:51:4104:34:4506:44:22.4006:45:01.50+02:19:157:467.7
88WOJCIECHOWSKI Norbert 674Altom GnieznoGNIEZNOM3045M 8800:00:1900:58:4202:28:5904:13:2006:46:01.9506:46:21.70+02:20:357:487.7
89SALWA Krzysztof 655Salclan-TeamKIELCEM4029M 8900:00:0101:04:1102:50:5804:33:0906:48:09.6506:48:11.55+02:22:257:507.6
90PAWLUCZUK Tomek 442EŁKM4030M 9000:00:0801:08:5602:53:1804:36:5306:49:20.8506:49:29.20+02:23:427:527.6
91PAŃTAK Sławomir 22821daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4031M 9100:00:2701:11:2303:00:5204:48:5406:50:05.8006:50:32.95+02:24:467:537.6
92WOJCIESZEK Andrzej 398Apteka Gemini TeamSOPOTM3046M 9200:00:0801:02:5002:42:5504:24:5706:50:29.1506:50:37.50+02:24:517:537.6
93ODOLIŃSKI Jacek 560Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM506M 9300:00:2701:12:0103:02:1804:41:0206:50:11.6506:50:39.10+02:24:527:537.6
94KRAWCZYK Marcin 748SomsiedziWARSZAWAM4032M 9400:00:1201:05:5002:48:4204:31:5106:50:30.6506:50:43.45+02:24:577:537.6
95GRZYWACZ Wojciech 530Fartlek goGORZYCEM507M 9500:00:0601:05:4502:55:1804:39:5206:51:19.1006:51:26.00+02:25:397:547.6
96KUCHARSKI Paweł 754Planeta NiskoNISKOM3047M 9600:00:1301:00:0002:48:4304:38:0706:51:18.5506:51:32.25+02:25:457:547.6
97CHORZĘPA Mariusz 223TSA SandomierzSANDOMIERZM4033M 9700:00:1001:04:1102:49:4004:39:4606:52:09.3006:52:19.85+02:26:337:557.6
98KONIECZNY Mariusz 583ŁAŃCUTM508M 9800:00:0601:07:0302:54:1804:38:4006:52:31.8006:52:38.40+02:26:517:567.6
99WIERZBICKI Tomasz 471BOGUCHWAŁAM3048M 9900:00:4901:06:2402:53:4404:38:5606:52:24.2006:53:14.00+02:27:277:557.6
100BŁAJSZCZAK Karol 222TSA SandomierzSANDOMIERZM4034M 10000:00:1101:04:0902:49:4304:47:3806:54:49.4506:55:00.50+02:29:147:587.5
101KRZEMIŃSKI Bartosz 692WKURW_TEAMBYDGOSZCZM3049M 10100:00:2901:05:0502:47:3104:34:1106:54:32.2506:55:01.50+02:29:157:587.5
102OBARA Michał 642Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3050M 10200:00:0201:06:5202:55:2504:42:0306:55:16.2006:55:18.75+02:29:327:597.5
103BOROWSKI Roman 599Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4035M 10300:00:0101:01:3002:43:5304:29:0406:55:40.3506:55:41.70+02:29:557:597.5
104DROBOT Piotr 24Pozytywnie Zabiegami SanokSANOKM4036M 10400:00:5401:13:0303:06:4604:41:4806:54:47.5006:55:41.70+02:29:557:587.5
105KOSOWICZ Krzysztof 317STRASBOURGM4037M 10500:00:2901:01:5402:41:0804:32:5706:55:25.5506:55:55.40+02:30:087:597.5
106ASŁANOWICZ Marcin 238WARSZAWAM4038M 10600:00:3401:05:4402:53:3404:35:2906:55:40.2506:56:15.20+02:30:287:597.5
107GESSLER Łukasz 338BIESYBOLSZEWOM3051M 10700:00:3501:11:1503:03:5404:47:1506:55:44.0006:56:19.00+02:30:327:597.5
108WIŚNIEWSKI Michał 485Invicta Power TeamGDAŃSKM4039M 10800:00:0701:14:5603:04:4304:47:4606:56:35.0506:56:42.50+02:30:568:007.5
109RASZKOWSKI Piotr 307GDAŃSKM3052M 10900:00:1401:14:4603:08:3204:47:3306:56:29.7506:56:44.25+02:30:578:007.5
110WOŁOSZYN Czesław 735ŁUKAWICAM509M 11000:00:2801:10:5502:56:4704:35:5906:56:18.2506:56:47.10+02:31:008:007.5
111KAŹMIERCZAK Michał 738Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM3053M 11100:00:2501:04:4902:47:0504:30:4606:56:28.4506:56:54.00+02:31:078:007.5
112BIESZKE Artur 245Beztlenowi MalborkMALBORKM3054M 11200:00:1901:10:1202:57:3704:49:3206:56:57.1506:57:16.60+02:31:308:017.5
113SULEWSKI Maciej 602Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM4040M 11300:00:1801:03:5202:45:0704:40:4306:57:09.8506:57:28.45+02:31:428:017.5
114KWIATKOWSKI Kajetan 718Piękni i BestieGDAŃSKM3055M 11400:00:3601:11:1602:54:4104:35:1106:57:32.7006:58:09.25+02:32:228:017.5
115ZIEMIŃSKI Maciej 380GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM209M 11500:00:2201:04:4602:47:1804:41:0006:57:52.6006:58:15.10+02:32:288:027.5
116KAWALEC Krystian 603WARSZAWAM4041M 11600:00:3101:07:2002:57:5004:46:0106:57:43.6506:58:15.50+02:32:298:027.5
117GRONIECKI Mikołaj 651WARSZAWAM3056M 11700:00:4201:06:3002:54:0404:46:2506:57:52.7506:58:34.90+02:32:488:027.5
118KUKLA Marcin 546Rysik RunnersWARSZAWAM4042M 11800:00:2501:05:1202:52:4704:37:0306:58:16.3006:58:41.45+02:32:558:027.5
119LATOS Marcin 615ŁAZYM4043M 11900:00:5801:05:3002:51:2704:32:2806:58:04.5506:59:03.20+02:33:168:027.5
120ŚLIWIŃSKI Andrzej 408MIECHÓWM603M 12000:00:1901:06:0802:59:4404:44:5606:59:02.6006:59:21.60+02:33:358:037.4
121MELLER Wojciech 436SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYM4044M 12100:00:3701:11:5402:59:2704:39:5306:59:11.8506:59:48.90+02:34:028:037.4
122GRYNFELDER Rafał 308skywalkproject.plWARSZAWAM4045M 12200:00:1001:05:1002:52:4404:43:0307:00:25.2007:00:35.75+02:34:498:057.4
123CZERWIEC Andrzej 541WARSZAWAM3057M 12300:00:2101:00:1002:41:3404:40:5207:00:56.8507:01:18.10+02:35:318:057.4
124WAWRZAK Ryszard 480Night Runners GliwiceGLIWICEM4046M 12400:00:2601:01:0802:42:1404:28:4607:00:52.3007:01:19.25+02:35:328:057.4
125KRUCZYK Damian 521PSMPASYMM2010M 12500:00:1001:00:2202:39:3604:37:0807:01:19.7507:01:29.80+02:35:438:067.4
126KAŃDUŁA Grzegorz 266Nest TeamPOZNAŃM3058M 12600:00:4401:10:0703:03:2904:51:0107:01:02.0007:01:46.15+02:35:598:057.4
127MADEJCZYK Sebastian 1306TUCHÓWTUCHÓWM4047M 12700:00:2101:05:3102:48:5804:34:2807:01:41.1507:02:02.20+02:36:158:067.4
128PALCZAK Rafał 562BRAKGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4048M 12800:00:0801:07:2002:54:4304:39:0707:02:09.9507:02:18.55+02:36:328:077.4
129ŻOŁNACZ Maciej 565NOWE MIASTO NAD PILICĄM3059M 12900:00:2401:02:3802:42:0904:31:3607:02:49.8507:03:14.05+02:37:278:077.4
130ROKITA Andrzej 300ŚRODA ŚLĄSKAM5010M 13000:00:1301:03:5702:58:1704:45:4807:03:10.7507:03:24.45+02:37:388:087.4
131KRUPA Jan 501WĘGORZEWOM3060M 13100:00:4101:12:5403:17:1005:05:4107:02:59.7007:03:41.65+02:37:558:087.4
132KRÓLIKOWSKI Igor 446RabbitsKRAKÓWM3061M 13200:00:1601:10:5302:57:5604:45:5007:03:36.2507:03:53.15+02:38:068:087.4
133KRÓLAK Krystian 299#TeamKrólakSTRZELNOM2011M 13300:00:3801:13:1003:09:5004:54:0707:03:18.3507:03:56.80+02:38:108:087.4
134SOLAREWICZ Tomasz 461Latający Cyrk Monty PythonaKLISINOM3062M 13400:00:0901:02:3402:43:4304:39:3607:04:58.1507:05:07.15+02:39:208:107.3
135MATEJUK Arkadiusz 239Beztlenowi MalborkMALBORKM3063M 13500:00:1901:10:1202:58:5704:49:3207:06:46.8007:07:06.60+02:41:208:127.3
136TURLEJ Dariusz 720KondycjaWARSZAWAM604M 13600:00:3601:18:5503:17:4005:04:4407:07:04.1007:07:40.15+02:41:538:127.3
137RZEPNIEWSKI Łukasz 619WKURW_TEAMWARSZAWAM3064M 13700:00:4601:07:0002:57:5404:44:0007:07:15.2507:08:01.70+02:42:158:127.3
138KONDZIOŁA Krzysztof 311Perfect Runner Lublin / Stay InsaneLUBLINM3065M 13800:00:2801:13:1203:10:0104:56:4607:07:45.0007:08:13.80+02:42:278:137.3
139MUSIAŁ Szymon 379GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM3066M 13900:00:2301:04:4602:47:1804:41:5707:09:56.1507:10:19.60+02:44:338:167.3
140WNUK Tomasz 424Naprzód MłocinyWARSZAWAM3067M 14000:00:1601:02:2902:52:2804:46:4407:11:56.2507:12:12.70+02:46:268:187.2
141KOWALCZYK Marek 469RADOMSKOM4049M 14100:00:2201:07:4002:57:2404:43:4907:11:56.9507:12:19.20+02:46:328:187.2
142SOFUŁ Tomasz 340WARSZAWAM4050M 14200:00:1201:02:1202:46:2504:33:1007:12:11.1507:12:23.25+02:46:368:187.2
143FALKOWSKI Piotr 767KS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM4051M 14300:00:3201:07:1002:59:3704:53:0707:11:51.8507:12:24.65+02:46:388:187.2
144SMOLEN Janusz 462ZWIERNIKM4052M 14400:00:1101:02:3302:48:1404:39:3607:12:16.5507:12:28.10+02:46:418:187.2
145SŁOTWIŃSKI Adam 538EŁKM3068M 14500:00:0601:08:3702:54:3504:44:2807:13:25.9007:13:32.65+02:47:468:207.2
146NIEMCZEWSKI Borys 732Time BanditNIECHOBRZM4053M 14600:00:3001:03:5302:55:0004:53:3407:13:38.2507:14:09.20+02:48:228:207.2
147PYRĆ Krzysztof 428JJ TeamKRAKÓWM3069M 14700:00:4401:11:3603:02:4004:50:2007:14:06.6007:14:51.20+02:49:048:207.2
148KRZYŻOSTANEK Jarosław 544'Grom' SokolnikiSOKOLNIKIM4054M 14800:00:5901:12:4303:09:5405:04:2707:14:13.9007:15:13.35+02:49:268:217.2
149BĘBEN Robert 750OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4055M 14900:00:5001:14:4203:19:1805:10:0807:14:39.7007:15:30.40+02:49:438:217.2
150TRZASKALIK Szymon 372Klub Sportowy M.E.T.A.ROGÓWM2012M 15000:01:0801:17:1203:15:1004:53:4807:14:26.7007:15:34.85+02:49:488:217.2
151KUŁAKOWSKI Piotr 261CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM605M 15100:01:0201:15:3703:13:5805:03:4807:14:36.3507:15:39.10+02:49:528:217.2
152GROCHÓLSKI Paweł 536WARSZAWAM3070M 15200:01:0201:14:3203:05:1804:50:4607:14:44.3007:15:46.75+02:50:008:217.2
153SZWAT Piotr 347POPCIU TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM3071M 15300:00:4201:07:2903:14:2305:10:3307:15:29.4507:16:12.20+02:50:258:227.2
154KOPER Wiktor 690ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM2013M 15400:00:5201:05:0102:51:5604:47:0307:16:55.0007:17:47.15+02:52:008:247.1
155BUMBUL Leszek 525ZIELONA GÓRAM3072M 15500:00:5001:11:1803:04:4604:49:1207:16:58.0007:17:48.50+02:52:028:247.1
156KORDOWICZ Łukasz 514BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3073M 15600:00:0601:05:5302:55:2904:47:5307:17:42.1007:17:48.85+02:52:028:257.1
157TUROSZ Zbigniew 515LEŻAJSKM5011M 15700:00:0701:05:5502:57:4804:49:3407:17:41.7507:17:48.85+02:52:028:257.1
158NOWICKI Marek 267Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEM4056M 15800:00:1701:10:4403:05:3204:59:4007:17:36.3507:17:54.30+02:52:078:247.1
159MAŁECKI Tomasz 731Małe CyckiBYTOMM4057M 15900:00:0901:09:3403:04:3204:54:5707:17:46.7007:17:56.10+02:52:098:257.1
160ZIEMKIEWICZ Jarek 413UKS Running TeamLUBINM4058M 16000:00:3901:05:1102:49:3704:40:1107:17:26.5007:18:05.70+02:52:198:247.1
161KULIK Grzegorz 315Beztlenowi MalborkMALBORKM3074M 16100:00:1201:09:2102:59:0804:52:5707:18:06.9507:18:19.75+02:52:338:257.1
162KRZAK Szymon 621CIESZYNM2014M 16200:00:2301:05:2802:54:5904:45:4607:18:21.1007:18:45.00+02:52:588:257.1
163STRZELECKI Dawid 571team spiritTORUŃM3075M 16300:00:2601:07:1302:53:4004:43:4307:18:52.2007:19:18.30+02:53:318:267.1
164MAJEWICZ Grzegorz 326MIECHÓWM4059M 16400:00:1901:11:2703:03:1804:51:1907:19:05.4507:19:25.10+02:53:388:267.1
165KIEWISZ Adam 685Są WolniejsiGIETRZWAŁDM3076M 16500:00:3701:04:3402:54:1904:53:3207:18:49.2507:19:26.75+02:53:408:267.1
166WITFER Jacek 533BigYellowFoot Adventure TeamGDANSKM4060M 16600:00:3601:14:4303:05:5104:54:1207:20:45.5007:21:22.25+02:55:358:287.1
167ŁUKOMSKI Maciej 610Gang ChódegoŁÓDŹM4061M 16700:00:4001:06:1403:01:1004:54:2907:21:07.2507:21:47.75+02:56:018:287.1
168BIADASIEWICZ Andrzej 623Cidry LotajomBYTOMM5012M 16800:00:5801:13:1403:07:2504:56:3507:21:03.7507:22:02.55+02:56:168:287.1
169WOJCIECHOWSKI Tomasz 650Running FrogsWARSZAWAM3077M 16900:00:4101:03:0502:51:1304:45:2307:21:43.5007:22:25.35+02:56:388:297.1
170BAŁĘKOWSKI Krzysztof 600Kasztaniaki TeamWARSZAWAM2015M 17000:01:0201:08:3602:56:4104:55:1107:22:02.9507:23:05.60+02:57:198:307.1
171LASKOWSKI Daniel 576Run PasjaPYSZCZYNM3078M 17100:00:3201:09:4603:06:2204:56:4407:22:46.3507:23:18.80+02:57:328:307
172KASINSKI Rafal 400BIELSKO BIAŁAM4062M 17200:00:5201:11:2303:10:1205:10:1107:22:28.6007:23:21.15+02:57:348:307.1
173FRITZ Wojciech 539BIEG PO ZDRÓJ JAWORZEBIELSKO-BIAŁAM4063M 17300:00:5401:11:2203:03:4604:58:4607:22:27.0507:23:21.25+02:57:348:307.1
174SZADKOWSKI Jacek 641Lobo RacingJEZIÓRKOM4064M 17400:00:0501:17:0403:11:0104:54:5007:23:38.2507:23:43.85+02:57:578:317
175KIRILENKO Marcin 723MARKIM4065M 17500:00:0801:04:0103:06:2204:59:2907:24:03.5507:24:12.00+02:58:258:327
176TOPOROWSKI Mariusz 399LUBLINM3079M 17600:00:5101:12:1503:02:4004:55:1607:23:40.7007:24:32.20+02:58:458:317
177JANICKI Tomasz 41821daplot JarosławJAROSŁAWM3080M 17700:00:2601:07:5902:54:0404:45:3507:24:33.0007:24:59.85+02:59:138:327
178FISZER Jakub 658#teamdkmsCZARNE BŁOTOM4066M 17800:00:2501:09:5703:13:5604:59:2207:24:35.4507:25:01.20+02:59:148:337
179WYSOCKI Tomasz 719OchajoRun & FriendRYBNIKM4067M 17900:00:5701:09:2203:06:5804:57:2707:24:39.9007:25:37.60+02:59:518:337
180FIRAZA Tomasz 582Fujitsu Running Team ŁódźŁÓDŹM3081M 18000:00:2301:02:1002:46:3104:48:3007:25:20.3007:25:44.20+02:59:578:337
181KOTKOWSKI Arthur 388SILNOWOM2016M 18100:00:3801:13:1103:09:5105:00:3407:25:19.0507:25:57.95+03:00:118:337
182TWARDOWSKI Tomasz 645STRAŻÓWM3082M 18200:00:2601:09:1903:00:5804:55:5107:25:55.7507:26:21.85+03:00:358:347
183ROSIŃSKI Zbigniew 733WKB Meta WbuniecWBUNIECM5013M 18300:00:2901:20:3703:27:2705:10:4507:27:17.4007:27:46.70+03:02:008:367
184ZWIEWKA Sebastian 419BUSHIDO BydgoszczBYDGOSZCZM4068M 18400:00:0601:02:2402:51:3904:46:5607:28:03.4007:28:09.75+03:02:238:367
185BIEL Tomasz 596KATOWICEM3083M 18500:00:3301:09:5603:05:3505:05:3107:27:48.2507:28:21.95+03:02:358:367
186GIERULA Piotr 290RZESZÓWM3084M 18600:00:1801:05:3003:00:4105:07:3507:28:45.0507:29:03.90+03:03:178:377
187DRAUS Borys 281KRASNEM3085M 18700:01:0101:14:4803:13:1504:54:0607:28:06.0007:29:07.85+03:03:218:377
188SZARY Marek 316Turbo Żułwie/3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejTRZEBOWNISKOM3086M 18800:00:1801:05:4903:00:1705:03:1007:28:53.4007:29:12.15+03:03:258:377
189WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 389RunsofunGDYNIAM4069M 18900:00:0701:07:5002:59:4504:50:2807:29:20.5507:29:28.45+03:03:428:386.9
190KUBISZ Tomasz 743WBUNIECM4070M 19000:00:2701:12:3103:10:2905:04:3607:29:47.6007:30:15.50+03:04:298:396.9
191AGRES Paweł 440KW KotłowniaLUBLINM3087M 19100:00:0501:07:5802:57:5304:53:0807:30:11.1007:30:16.65+03:04:308:396.9
192STPICZYŃSKI Marcin 254LUBLINM3088M 19200:00:2101:13:4203:12:2805:03:1707:30:40.3507:31:01.95+03:05:158:406.9
193GWIŻDŻ Grzegorz 592RZESZÓWM3089M 19300:00:1701:05:3203:00:4305:09:3707:30:53.1007:31:10.30+03:05:238:406.9
194KAŹMIERCZYK Andrzej 330FojadorBEDZINM4071M 19400:00:1301:13:2503:08:5005:03:3807:31:17.5007:31:30.70+03:05:448:406.9
195GAWLEWICZ Tomasz 664Gawełki TeamSANOKM4072M 19500:00:5401:02:1602:41:0504:25:0807:30:57.9507:31:52.75+03:06:068:406.9
196IZDEBSKI Mariusz 561OSV TEAMOLKUSZM4073M 19600:00:1801:08:3902:59:1504:55:0707:31:43.0507:32:01.90+03:06:158:416.9
197ROLLA Dorian 507WARZYMICEM4074M 19700:00:1001:10:2802:58:0804:51:0107:32:09.7007:32:20.45+03:06:348:416.9
198RESZKA Marek 537NovemBeer Running TeamLUBLINM3090M 19800:00:5501:11:2403:04:3904:55:0207:32:04.2507:32:59.75+03:07:138:416.9
199MATUSIAK Arkadiusz 289ŁÓDŹM4075M 19900:00:3701:13:2503:16:2805:07:3007:33:53.6007:34:30.85+03:08:448:436.9
200SÓJKA Sebastian 680Night Runners ZabrzeZABRZEM4076M 20000:00:2101:03:0802:59:0004:59:1207:34:33.2007:34:54.35+03:09:078:446.9
201JANASZ Rafał 593WARSZAWAM3091M 20100:00:1601:12:0903:13:2105:07:3107:34:43.2007:34:59.55+03:09:138:446.9
202GUDOWSKI Krystian 509GOODrunSANOKM3092M 20200:00:5501:11:5503:10:4705:00:1507:34:43.2507:35:38.40+03:09:518:446.9
203PAJESTKA Wojciech 310Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4077M 20300:00:5501:11:5303:10:4704:59:5807:34:43.1507:35:38.65+03:09:528:446.9
204WIŚNIEWSKI Sławomir 652MARWIN BiłgorajBIŁGORAJM4078M 20400:00:0005:15:2507:36:17.7007:36:17.70+03:10:318:466.8
205PIWOWARSKI Robert 534JASNA STRONA MOCYBRZESKOM4079M 20500:00:4501:22:2303:24:3805:20:4407:35:32.7007:36:18.05+03:10:318:456.8
206BUŁKOWSKI Waldemar 391BRZEGM5014M 20600:00:5001:11:5203:13:3705:09:4407:35:30.7507:36:21.30+03:10:348:456.8
207GRZYWINSKI Bartosz 377TORUNM3093M 20700:00:3501:12:5803:12:5605:06:3907:35:55.1507:36:31.00+03:10:448:466.8
208PIETRZAK Mariusz 519WARSZAWAM4080M 20800:00:4301:11:2203:13:3905:08:1107:36:15.2507:36:58.75+03:11:128:466.8
209KUCIŃSKI Tomasz 729MIŃSK MAZOWIECKIM4081M 20900:01:0701:11:2003:20:1705:18:2107:36:40.9507:37:48.90+03:12:028:466.8
210KAZIMIERZ Rafał 678NOAWROCŁAWM3094M 21000:00:1401:03:2902:59:5705:00:3807:37:35.3007:37:49.85+03:12:038:476.8
211PORĘBSKI Zbigniew 320QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5015M 21100:00:2601:15:1803:11:0505:08:2507:37:33.7507:37:59.85+03:12:138:476.8
212PIOTROWSKI Tomasz 367Grembski TriathlonWARSZAWAM3095M 21200:00:1901:02:3002:54:4804:50:2307:38:11.1007:38:30.75+03:12:448:486.8
213KAJUT Sylwester 694Aktywni KociewiacyWIELBRANDOWOM3096M 21300:00:2301:11:5103:08:2005:12:3207:38:18.6507:38:42.15+03:12:558:486.8
214DUDZIAK Tomasz 500MARSS FILTRY Runners ClubSIERADZM3097M 21400:01:0601:15:3603:15:4905:09:5707:39:06.5507:40:13.05+03:14:268:496.8
215KOPANIA Kamil 575K.S TęczaWARSZAWAM2017M 21500:01:0601:15:3503:15:5005:09:5707:39:06.3007:40:13.20+03:14:268:496.8
216GALEK Adam 551Fun Club KS TęczaWARSZAWAM3098M 21600:01:0601:15:3603:15:5005:09:5907:39:06.5007:40:13.20+03:14:268:496.8
217DUBAS Arkadiusz 304TARNOWSKIE GÓRYM5016M 21700:00:4001:15:0103:19:0305:16:4307:39:34.8007:40:15.35+03:14:288:506.8
218KORYCKI Arkadiusz 481PKO Bank PolskiWARSZAWAM4082M 21800:00:2901:07:3203:03:5904:57:3507:40:09.5007:40:38.50+03:14:528:506.8
219NYCZ Sławomir 574STRZYŻÓWM3099M 21900:00:3101:09:3103:02:5805:10:2307:41:12.7007:41:44.30+03:15:578:526.8
220PIETRUSZKA Mariusz 572KRAKÓWM30100M 22000:00:2601:06:0603:03:2705:07:1907:41:51.5507:42:17.70+03:16:318:526.8
221WOJCIECHOWSKI Maciej 607WKURW_TEAMPOZNANM30101M 22100:00:0301:03:5102:54:2604:59:0707:42:21.9007:42:25.80+03:16:398:536.7
222SUWEZDA Jacek 726CZĘSTOCHOWAM5017M 22200:00:5701:10:4003:03:1305:02:3707:41:49.2507:42:47.20+03:17:008:526.8
223SZUBERT Marcin 459Kołobrzeg BiegaUSTRONIE MORSKIEM4083M 22300:01:0401:11:4002:59:4404:54:1807:41:51.3507:42:55.40+03:17:088:526.8
224MORUS Tomasz 676Maraton Leśny KwidzynKWIDZYNM4084M 22400:00:1001:06:3103:01:5805:04:2007:43:50.9007:44:01.80+03:18:158:556.7
225PĘKAL Artur 677Maraton Leśny KwidzynSADLINKIM4085M 22500:00:1001:06:3303:03:1105:05:3107:43:51.7007:44:01.85+03:18:158:556.7
226GAWORECKI Tomasz 277Run Energy Club / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM30102M 22600:00:5701:12:0203:20:1705:15:0207:43:13.6507:44:11.00+03:18:248:546.7
227MODZELEWSKI Wiesław 542StarglassteamOSTROŁĘKAM5018M 22700:00:1701:09:4403:06:4105:04:5107:43:55.8007:44:13.60+03:18:278:556.7
228MODZELEWSKI Krzysztof 378Starglass TeamOSTROŁĘKAM5019M 22800:00:1601:09:4403:06:4205:04:5007:43:57.1507:44:13.90+03:18:278:556.7
229GMAJ Daniel 555GRÓJEC TEAM :)GRÓJECM30103M 22900:00:5101:15:3603:17:5705:09:4707:43:38.7507:44:30.70+03:18:448:546.7
230KROK Jacek 638LUBARTÓWM4086M 23000:00:2501:08:2103:04:5005:13:5107:44:09.5007:44:35.45+03:18:498:556.7
231ULATOWSKI Andrzej 291TORUŃM4087M 23100:00:0901:07:3003:04:4505:07:1207:45:14.9507:45:23.95+03:19:378:566.7
232BŁASZCZAK Jarosław 742Go Aptiv!KRAKÓWM4088M 23200:00:4301:09:2103:04:0005:14:3707:44:58.9507:45:42.80+03:19:568:566.7
233ADAMCZYK Artur 517BIBICEM2018M 23300:00:1401:13:0803:10:3405:15:2307:45:35.1007:45:49.90+03:20:038:576.7
234PAWLAK Maciej 653SKÓRZEWOM30104M 23400:00:2801:09:3803:11:3205:12:3907:45:58.7507:46:26.75+03:20:408:576.7
235GRZYWIŃSKI Wojtek 411TORUŃM30105M 23500:00:3401:13:0403:15:2005:16:0707:45:58.4007:46:32.45+03:20:468:576.7
236MARCZEWSKI Maciej 374KIELCEM2019M 23600:01:0001:12:1103:11:5305:16:2507:45:45.3007:46:45.50+03:20:598:576.7
237SŁABOŃ Mariusz 257KIWK-a biegaWOLBROMM4089M 23700:00:4601:07:1503:05:5905:09:3307:46:21.3507:47:07.90+03:21:218:586.7
238BIAŁCZAK Tomasz 407OLSZTYNM4090M 23800:00:2701:11:4003:16:4005:11:2407:46:44.0507:47:11.70+03:21:258:586.7
239ARMACIŃSKI Filip 706USTRZYKI DOLNEM2020M 23900:00:3701:12:2203:13:1305:13:0707:46:50.4507:47:27.80+03:21:418:586.7
240SZMYD Kamil 707USTRZYKI DOLNEM2021M 24000:00:3601:12:2203:13:1405:13:0507:46:51.6007:47:28.05+03:21:418:586.7
241HOWIL Waldemar 335www.biegowekaizen.plGRYFINOM4091M 24100:01:0001:11:0003:03:4405:02:0807:46:28.7007:47:29.00+03:21:428:586.7
242MARYJOSZ Adrian 220ŻORYM4092M 24200:00:3901:07:4803:05:2005:03:2207:46:56.3007:47:35.80+03:21:498:586.7
243GRADEK Dariusz 640KRAKOWM4093M 24300:00:3501:15:2903:13:2905:06:0307:47:25.0007:48:00.50+03:22:148:596.7
244GARCZYŃSKI Darek 240KATOWICEM4094M 24400:00:3000:59:5302:37:5804:44:0607:49:22.6507:49:53.30+03:24:069:016.6
245TUCZAPSKI Artur 590RUDNA MAŁAM606M 24500:00:4901:16:5803:19:3005:21:0507:49:20.2007:50:10.15+03:24:239:016.6
246PEŁSZYŃSKI Mariusz 49415 BZEŁKM4095M 24600:00:0901:12:5903:18:1905:20:5807:50:31.2507:50:40.60+03:24:549:026.6
247KARWOWSKI Maciej 415WARSZAWAM4096M 24700:00:2501:15:0903:23:1405:21:0407:51:54.6507:52:19.65+03:26:339:046.6
248STASIEWICZ Jacek 624BIAŁYSTOKM4097M 24800:00:3301:12:3003:07:0405:11:1107:52:34.1507:53:07.85+03:27:219:056.6
249KOPER Jacek 691ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4098M 24900:00:5201:05:5902:56:1504:58:4407:52:45.9007:53:38.45+03:27:529:056.6
250KĘPKA Andrzej 617Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5020M 25000:00:4001:14:2803:16:5005:13:2707:53:58.7507:54:38.85+03:28:529:066.6
251RENKIEL Tomasz 312GLIWICEM4099M 25100:00:4701:11:1603:20:2805:20:1807:53:57.0507:54:44.50+03:28:589:066.6
252SWOBODA Jarosław 684Compañeros Team/ eNeRGy SquadGLIWICEM40100M 25200:00:2001:12:1503:17:1905:18:2607:54:24.2507:54:44.55+03:28:589:076.6
253BUCZYŃSKI Radosław 717Night Runners GliwiceGLIWICEM30106M 25300:00:4501:08:4503:04:4005:20:2507:53:58.9507:54:44.75+03:28:589:066.6
254STACH Dariusz 553OSP KosmolówOLKUSZM30107M 25400:00:5801:17:4103:19:0705:25:1107:55:06.0007:56:04.45+03:30:189:086.6
255WIĄCEK Krzysztof 420Powielarnia MadasMILANÓWEKM5021M 25500:00:1601:06:1703:08:3305:16:2607:56:01.5507:56:18.30+03:30:319:096.6
256INGLANT Zbigniew 294Run log comCHORZÓWM5022M 25600:00:5201:13:2203:16:1205:21:5007:55:34.8507:56:27.50+03:30:419:086.6
257BIEL Łukasz 597WARSAWM30108M 25700:00:3301:09:5603:05:3505:19:4007:56:25.7007:56:59.15+03:31:129:096.5
258SETKOWICZ Jacek 439KRAKÓWM30109M 25800:00:2601:15:3903:20:1305:21:1807:56:53.2507:57:20.00+03:31:339:106.5
259RESZYTYŁO Grzegorz 736ŁAŃCUTM40101M 25900:00:4701:18:0203:23:4005:18:1507:58:07.0507:58:54.20+03:33:079:116.5
260SOPEL Wiesław 613Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM5023M 26000:01:0601:12:5303:20:4105:24:5907:57:53.3507:58:59.65+03:33:139:116.5
261CHWALISZEWSKI Jarosław 713Night Runners GliwiceGLIWICEM40102M 26100:00:4701:13:0703:21:0405:26:4107:59:25.9008:00:13.65+03:34:279:136.5
262SCHAUER Bartłomiej 495LONDONM40103M 26200:00:4501:11:2803:08:3005:10:2707:59:33.3008:00:18.40+03:34:319:136.5
263KOŁAKOWSKI Przemek 630ZAMOŚĆM30110M 26300:00:5101:12:4003:20:2105:25:1008:00:48.1008:01:39.55+03:35:539:146.5
264KANTOR Darek 243lubelskibiegacz.pl TEAMBODUSZYNM5024M 26400:00:5001:12:4103:20:2305:25:1308:00:49.2008:01:40.05+03:35:539:146.5
265KOLASA Andrzej 237Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM607M 26500:00:0401:10:3903:21:2505:24:5208:01:57.1008:02:01.15+03:36:149:166.5
266US Marek 724CUBULICE MAŁEM40104M 26600:01:1001:23:0503:23:1905:12:1708:00:52.9508:02:03.65+03:36:179:146.5
267PIWOŃSKI Adam 323KS PegazGÓRA KALWARIAM2022M 26700:00:3201:15:0903:17:0805:14:4408:01:31.7008:02:04.30+03:36:179:156.5
268KAMIŃSKI Krystian 268RADUNIA NIESTĘPOWONIESTĘPOWOM30111M 26800:00:4201:11:1603:18:5105:34:3108:03:22.3508:04:05.00+03:38:189:176.5
269KOWALSKI Aleksander 410Bieg po ZdrojBIELSKO-BIAŁAM40105M 26900:00:5301:11:2703:13:2305:16:3408:05:07.9508:06:01.40+03:40:149:196.4
270ZIELIŃSKI Jacek 224Rozbiegany PiastówPIASTÓWM40106M 27000:00:3201:16:2903:18:3405:17:0008:05:32.9508:06:04.95+03:40:189:206.4
271TROJANOWSKI Krzysztof 710Velo ĆmiłówĆMIŁÓWM40107M 27100:01:0701:11:5003:13:5105:24:0008:06:33.2008:07:40.75+03:41:549:216.4
272CIUK Piotr 478Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM40108M 27200:00:3801:23:4103:34:5605:34:1808:07:36.8508:08:15.60+03:42:299:226.4
273ZDULSKI Bartosz 358W4 Green TeamJÓZEFOSŁAWM40109M 27300:00:3901:25:4103:35:0305:34:4308:07:36.1008:08:15.60+03:42:299:226.4
274SERAFIN Robert 700GRYBÓWM40110M 27400:00:1401:07:4503:03:5505:10:1008:08:44.8008:08:58.95+03:43:129:236.4
275WÓJCIK Michał 682Forrest Gump Running TeamLUBLINM30112M 27500:00:2901:21:3503:23:1705:22:3008:09:31.7008:10:01.55+03:44:159:246.4
276PIKAŁA Karol 230Beztlenowi MalborkMALBORKM30113M 27600:00:1801:09:1402:57:3805:10:0208:10:59.8008:11:18.10+03:45:319:266.4
277JANKOWICZ Artur 256Beztlenowi MalborkMALBORKM30114M 27700:00:3001:12:5003:22:0805:28:3008:11:25.3008:11:55.50+03:46:099:276.3
278ZGLIŃSKI Bartłomiej 679wkurw_teamWARSZAWAM30115M 27800:00:0501:17:2003:40:3805:37:1208:12:11.0008:12:16.60+03:46:309:276.3
279CHILIŃSKI Karol 634BIAŁYSTOKM30116M 27900:00:1901:08:4103:12:4005:20:2108:12:00.2508:12:19.35+03:46:329:276.3
280PARYS Michał 711WOŁOMINM30117M 28000:00:1601:08:4003:18:0505:34:1208:12:31.6008:12:48.30+03:47:019:286.3
281DZIEDZIC Krzysztof 233KRAKÓWM40111M 28100:00:4801:23:5103:31:3405:35:0608:12:16.9008:13:05.30+03:47:189:286.3
282DAWIDOWSKI Michał 368Endorfina NowogardNOWOGARDM40112M 28200:00:0801:11:4003:13:5305:19:1708:13:38.0008:13:46.00+03:47:599:296.3
283TRZCIŃSKI Sebastian 301Pełzacz NizinnyWARSZAWAM40113M 28300:00:4001:06:1503:12:0105:18:2408:13:27.3508:14:08.15+03:48:219:296.3
284MAŁKIEWICZ Dariusz 218PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM40114M 28400:00:3301:09:2603:16:0805:29:0708:13:34.4508:14:08.15+03:48:219:296.3
285BURY Marek 306SOSNOWIECM40115M 28500:00:2201:15:1403:20:5205:33:1708:14:26.6508:14:49.20+03:49:029:306.3
286GŁUCHOWSKI Przemysław 502TTT ElblągELBLĄGM5025M 28600:00:4101:13:0903:17:1505:22:0208:14:52.6008:15:33.65+03:49:479:316.3
287GŁUCHOWSKI Jędrzej 598TTT ElblągELBLĄGM2023M 28700:00:4101:12:5503:18:1305:22:1308:15:05.6508:15:47.10+03:50:009:316.3
288RUDNICKI Marek 464OTWOCKM30118M 28800:00:4101:15:1303:17:5705:27:4308:15:44.4008:16:26.20+03:50:399:326.3
289MAŚLAK Radosław 708biegamyrazem.plGDYNIAM5026M 28900:00:3501:13:3103:23:1805:35:0308:16:24.8008:17:00.10+03:51:139:326.3
290FIJAŁKOWSKI Radosław 660Crossfit GCWWARSZAWAM40116M 29000:00:1101:16:4003:21:5905:29:2108:17:08.3008:17:19.75+03:51:339:336.3
291SIERADZKI Rafał 667GCWŚWINOUJŚCIEM40117M 29100:00:0901:16:4203:22:3705:29:1708:17:11.3008:17:21.15+03:51:349:336.3
292URBANOWICZ Rafał 672oznakujbiuro.plWARSZAWAM30119M 29200:00:1001:16:4203:25:1105:29:2408:17:10.9508:17:21.45+03:51:359:336.3
293STOBIŃSKI Piotr 341RunedaREDAM2024M 29300:00:4601:10:2803:13:1005:25:4408:17:39.2508:18:25.25+03:52:389:346.3
294PIETRZYKOWSKI Artur 217RADOMM40118M 29400:00:0001:19:3803:32:0605:41:2108:18:41.9008:18:41.90+03:52:559:356.3
295PIOTROWSKI Grzegorz 472BIEGOWA ŚWIDNICA / ŻELAZNA ŚWIDNICAŚWIDNICAM30120M 29500:00:0701:14:2303:20:1405:35:0708:18:36.6008:18:44.15+03:52:579:356.3
296BANAŚ Radosław 409WROCŁAWM30121M 29600:00:0901:14:2103:19:3705:36:5608:18:34.3008:18:44.15+03:52:579:356.3
297GRZYB Sławomir 465WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM30122M 29700:00:0001:14:1603:20:2005:37:0008:18:44.3508:18:44.35+03:52:579:356.3
298JĘDRZEJCZYK Konrad 282DĘBOWIECM2025M 29800:01:0201:14:4603:13:1305:28:3608:18:15.5008:19:17.70+03:53:319:346.3
299WODYŃSKI Jacek 457EQUIDONOWY SĄCZM5027M 29900:00:1001:17:1703:33:1505:40:3408:19:24.2508:19:34.80+03:53:489:366.2
300ŻALIŃSKI Zbigniew 292Jaworzno RunnersJAWORZNOM5028M 30000:00:3401:17:0203:24:5005:32:1208:20:37.0508:21:11.55+03:55:259:376.2
301WRÓBEL Sebastian 396Apteka Gemini TeamGDYNIAM40119M 30100:00:0801:18:1603:24:3805:26:4908:21:36.0008:21:44.30+03:55:579:386.2
302LUSIO Marcin 402JAWORZEM40120M 30200:00:5401:13:3403:16:3305:28:0208:20:49.7508:21:44.45+03:55:589:376.2
303STASIEWICZ Krzysztof 646DYSM608M 30300:00:4001:16:5603:20:3405:23:0308:21:13.6508:21:54.40+03:56:079:386.2
304DĄBROWSKI Michał 626WARSZAWAM40121M 30400:01:1001:15:5303:19:2805:32:2508:20:54.0008:22:04.15+03:56:179:376.2
305ŻUKIEWICZ Konrad 435Strefa Piękna LublinLUBLINM40122M 30500:00:5301:17:4703:32:1605:55:2708:21:37.0008:22:30.45+03:56:449:386.2
306BARTKOWIAK Michał 499BRZEZINYM2026M 30600:01:0001:13:3703:14:1405:25:0508:22:35.3008:23:35.65+03:57:499:396.2
307MARIANOWSKI Krzysztof 740Kwidzyn BiegaKWIDZYNM40123M 30700:00:0601:29:3703:43:0805:49:5108:23:32.7008:23:38.85+03:57:529:416.2
308WOJNAR Sylwester 438MUKS JEDLICZE PODKARPACIEKROSNOM40124M 30800:00:5401:14:5803:25:1805:37:1808:23:10.5508:24:04.75+03:58:189:406.2
309WICIAK Ziemowit 636Aktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM40125M 30900:00:2301:17:4003:32:2205:43:5808:24:29.5508:24:53.00+03:59:069:426.2
310WÓJTOWICZ Paweł 662KURÓWM40126M 31000:01:1801:13:2203:15:5405:40:2908:24:51.4008:26:09.50+04:00:239:426.2
311KUGLARZ Szymon 264Motointegrator Running TeamWODZISŁAW ŚL.M40127M 31100:00:3101:12:4603:19:3605:39:2708:25:58.4508:26:30.30+04:00:439:436.2
312GOLI Leszek 414BudimexWARSZAWAM40128M 31200:00:2401:15:1103:23:1505:37:0708:26:38.9008:27:03.70+04:01:179:446.2
313HAMPEL Wojciech 432STĘSZEWM2027M 31300:00:3401:11:5603:34:2605:41:2808:27:18.5008:27:52.70+04:02:069:456.2
314KOSTRZEWA Mariusz 548KS 'Alaska'ŁÓDŹM30123M 31400:00:2601:08:1503:14:1805:37:3308:27:54.1008:28:20.60+04:02:349:466.1
315KADECKI Marek 466KARGOSZYNM40129M 31500:00:2501:15:3103:32:3205:46:2508:28:23.6508:28:48.65+04:03:029:466.1
316TELEC Sławek 255Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM40130M 31600:01:0101:20:1803:36:2005:49:3908:30:33.7508:31:35.25+04:05:489:496.1
317CZARNIK Stanisław 721ZABRZEM30124M 31700:00:5901:20:2603:41:5805:48:2608:30:38.0508:31:37.50+04:05:519:496.1
318SZCZEPAŃSKI Wacław 661KOSINAM30125M 31800:00:4701:16:5403:37:0905:53:2008:30:50.0508:31:37.60+04:05:519:496.1
319TONDYS Piotr 296TIGERS TEAMŁÓDŹM40131M 31900:00:0901:12:5603:34:1405:35:4408:32:06.4008:32:15.65+04:06:299:506.1
320DAWID Mirosław 332KLUCZBORKM5029M 32000:00:0401:13:5703:28:3505:40:3308:32:22.2508:32:26.90+04:06:409:516.1
321LIBUCKI Andrzej 441GRODZISK MAZOWIECKIM40132M 32100:00:1201:12:0703:12:4505:27:0408:33:03.8008:33:16.15+04:07:299:526.1
322GRZESZCZAK Adam 683biegamyrazem.plGDYNIAM40133M 32200:00:3501:13:3303:25:1605:40:5508:33:18.9008:33:54.50+04:08:089:526.1
323KALICKI Irek 558Crossfit GCWWARSZAWAM40134M 32300:00:3901:16:4703:27:2705:46:1608:33:52.3008:34:31.80+04:08:459:526.1
324ZIELIŃSKI Radosław 567Stare Babice BiegająLATCHORZEWM40135M 32400:00:5001:20:4203:42:1905:48:1808:34:52.5508:35:43.20+04:09:569:546.1
325KWIECIEŃ Krzysztof 578KRAKÓWM40136M 32500:00:3601:18:0903:37:1605:49:1308:35:57.3008:36:33.45+04:10:479:556
326PUSZ Janusz 531SZCZECINM30126M 32600:01:0701:19:5703:30:4305:43:1608:35:30.3508:36:37.70+04:10:519:546.1
327JAKUBOWSKI Daniel 426Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM40137M 32700:00:5401:20:1503:24:1005:39:3908:35:52.3008:36:46.50+04:11:009:556
328KINDELA Michał 450Razem Trenujemy SportŁÓDŹM30127M 32800:00:5901:29:2703:44:0605:54:2408:36:49.0008:37:48.55+04:12:029:566
329ZACHEJA Jacek 394LESZNOM40138M 32900:00:5101:11:2603:15:3305:40:5908:37:06.5008:37:57.95+04:12:119:566
330WÓJCIK Julian 554SZWLA StargardSTARGARDM609M 33000:00:5501:21:4703:35:4405:47:5008:39:48.2508:40:43.25+04:14:569:596
331LUTEREK Michał 324WARSZAWAM30128M 33100:00:5601:21:0903:40:0105:49:4008:41:27.4008:42:23.80+04:16:3710:016
332KOPCZYŃSKI Maciej 236GDYNIAM30129M 33200:00:0301:14:4903:33:0405:55:1308:44:52.5508:44:56.35+04:19:0910:055.9
333STOPA Tomasz 595BasajaunWARSZAWAM40139M 33300:00:1901:21:0103:37:3005:55:0108:46:10.6508:46:30.10+04:20:4310:075.9
334JURCZAK Daniel 746MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM40140M 33400:00:0801:17:4703:32:1705:46:3508:46:40.0508:46:48.70+04:21:0210:075.9
335SUŁEK Cezary 221JAWORZNOM5030M 33500:00:5501:24:1903:45:4805:49:4608:46:03.8008:46:59.20+04:21:1210:075.9
336CHODOROWSKI Arkadiusz 496IPA PAŁAC MOSTOSKICHALEKSANDRÓWM30130M 33600:01:1001:23:1603:45:4305:49:2208:46:04.6508:47:14.75+04:21:2810:075.9
337TYMOSZUK Michał 434KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM40141M 33700:00:5301:17:4803:32:2505:56:4108:46:32.8008:47:26.40+04:21:3910:075.9
338PAWLETA Michał 510Night Runners GliwiceGLIWICEM40142M 33800:00:4701:14:4903:34:1505:53:1608:49:41.9008:50:29.15+04:24:4210:115.9
339KONARSKI Maciej 552Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM30131M 33900:00:1501:11:1603:16:2405:42:3008:51:53.4508:52:09.25+04:26:2210:135.9
340PYTA Krzysiek 715ciecierzyca wełnowiecBYTOMM40143M 34000:00:3301:15:4603:33:0005:50:2408:52:47.2008:53:20.75+04:27:3410:145.9
341TELEGUJ Michał 497TeZa BHP OpoleOPOLEM30132M 34100:01:0501:19:0603:39:4905:49:3808:52:21.2008:53:26.55+04:27:4010:145.9
342KUBALA Sylwester 251KALISZM40144M 34200:00:0901:10:5003:19:4705:39:0908:53:18.8008:53:28.70+04:27:4210:155.9
343DĄBROWSKI Filip 417DUUST.COWARSZAWAM30133M 34300:00:5801:15:3403:21:0105:49:4708:52:32.6008:53:31.05+04:27:4410:145.9
344KORNIŁOW Piotr 757WARSZAWAM40145M 34400:00:1101:29:1803:50:5806:03:5808:53:29.9508:53:41.50+04:27:5510:155.8
345FRUCZ Jacek 3921968SOSNOWIECM5031M 34500:00:4601:19:4103:37:1705:50:4308:53:50.8008:54:36.80+04:28:5010:155.8
346DĄBROWSKI Ireneusz 366Rajsport ActiveOPOLEM40146M 34600:01:0501:19:0803:41:0705:49:3308:55:01.6008:56:06.95+04:30:2010:175.8
347BOCHENEK Janusz 588wkurw-teamKIELCEM6010M 34700:00:0401:17:2103:40:3906:04:4008:57:46.8008:57:51.75+04:32:0510:205.8
348MAŚLAK Piotr 353Prosecco TEAMKRAKÓWM2028M 34800:00:0301:36:2804:03:4706:04:4208:58:06.0508:58:09.50+04:32:2310:205.8
349KACZKIEWICZ Damian 479Night Runners GliwiceGLIWICEM40147M 34900:00:4901:15:1903:34:1205:57:0608:57:41.9508:58:31.15+04:32:4410:205.8
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
350GRAJEWSKI Artur 1634WARSZAWAM30134M 35000:00:2601:22:0203:41:5606:10:2509:01:38.9009:02:05.45+04:36:1910:245.8
351KOZIARSKI Maciej 334Drużyna SzpikuKATOWICEM30135M 35100:00:0501:12:2803:38:5605:56:5809:02:39.9009:02:45.60+04:36:5910:265.7
352MATYSEK Ireneusz 362SAMOTNY WILKWAŁCZM6011M 35200:00:4501:21:0903:35:5205:56:5209:03:13.4509:03:59.40+04:38:1210:265.7
353ŁOKAS Andrzej 284BĘDZINM5032M 35300:01:0101:23:0603:47:3606:01:4709:10:20.5009:11:22.00+04:45:3510:355.7
354MAJONEK Artur 559JABŁONNAM30136M 35400:00:4001:16:4603:40:3405:57:0209:12:22.9509:13:02.95+04:47:1610:375.6
355GOŁĄB Michał 274żeglarz morskiTARNOWO PODGÓRNEM40148M 35500:00:1501:20:1703:39:0306:11:2409:28:40.1009:28:55.25+05:03:0810:565.5
356SKALSKI Grzegorz 550OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM40149M 35600:00:4901:18:1603:46:4106:16:2409:35:09.0009:35:58.60+05:10:1211:035.4
357JANIK Janusz 329Night Runners GliwiceGLIWICEM40150M 35700:00:4701:11:1803:29:4905:57:4609:39:13.0009:40:00.25+05:14:1311:085.4
358KOŁODZIEJ Jacek 321Night Runners GliwiceGLIWICEM40151M 35800:00:4601:13:0803:29:5005:57:4509:39:14.5509:40:01.00+05:14:1411:085.4
359FLIS Piotr 272Daniel's TeamKRAKÓWM40152M 35900:00:0701:14:1703:30:5506:04:3110:03:56.8010:04:03.90+05:38:1711:365.2
SZULC Tomasz 247GDAŃSKM50DNF01:26:20 DNF04:01:15 DNF DNF DNF DNF--
JAREMA Maciej 427CISNAM30DNF01:07:29 DNF02:49:25 DNF04:33:24 DNF DNF DNF--
SERZYSKO Bartosz 40Go Aptiv!CIESZYNM30DNF01:09:34 DNF02:57:30 DNF05:28:35 DNF DNF DNF--
NOWICKI Jarosław 258SANTOKM40DNF01:11:38 DNF03:16:02 DNF05:45:54 DNF DNF DNF--
BARTOCHA Mateusz 202O co biega w KaletachKALETYM20DNF01:15:05 DNF03:26:53 DNF06:00:01 DNF DNF DNF--
KOMOROWSKI Bogusław 620KRAKÓWM40DNF01:09:30 DNF03:14:09 DNF06:00:41 DNF DNF DNF--
WALKOWSKI Tomasz 585NOWA IWICZNAM50DNF01:13:12 DNF03:23:41 DNF06:06:15 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Tomasz 375Tetrycy SchrodingeraKARLINM40DNF01:17:13 DNF03:46:39 DNF06:26:06 DNF DNF DNF--
BEHRENDT Bartosz 728Night RunnersSZAUSZAM50DNF01:14:51 DNF03:50:55 DNF06:28:52 DNF DNF DNF--
WILK Rafał 343SEKCJA PIASKIPIASKIM40DNF01:26:43 DNF03:54:42 DNF06:30:03 DNF DNF DNF--
ADAMCZYK Tomasz 339KW WarszawaWOŁOMINM40DNF00:58:24 DNF02:28:52 DNF DNF DNF DNF--
DUDZIŃSKI Piotr 637RZESZÓWM30DNF01:05:30 DNF03:08:28 DNF DNF DNF DNF--
PARTYKA Andrzej 701RZESZÓWM30DNF01:21:35 DNF03:17:57 DNF DNF DNF DNF--
BONOWICZ Jakub 390ŁÓDŹM30DNF DNF03:29:40 DNF DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Rafał 431POZNAŃM30DNF01:11:56 DNF03:34:30 DNF DNF DNF DNF--
WILIMSKI Tomasz 344Night runners GliwiceGLIWICEM40DNF01:21:09 DNF03:45:41 DNF DNF DNF DNF--
STEPANCZENKO Rafał 241BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM30DNF01:19:53 DNF03:48:20 DNF DNF DNF DNF--
ZERA Romuald 259DORTMUNDM60DNF01:28:25 DNF03:55:40 DNF DNF DNF DNF--
DROZDOWSKI Wojciech 632BIAŁYSTOKM30DNF01:13:36 DNF04:18:22 DNF DNF DNF DNF--
ZWOLIŃSKI Łukasz 498GDAŃSKM30DNF02:09:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 379 wynik(ów)