VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 26km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
    
1POPOV Serhii 744Salomon RC UkraineKIJÓWM3000:00:0100:47:5802:01:12
2FARON Robert 204Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:48:5702:01:48
3KOCZWARA Tomasz 210RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0400:47:5502:01:58
4MIŚKIEWICZ Mariusz 215Biegiem przez ChybieCIESZYNM3000:00:0100:50:0402:05:18
5DYBEK Paweł 205Salomon Suunto TeamMIELECM4000:00:0100:48:5102:05:24
6KRUBA Marcin 618Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WILEKIM3000:00:0100:49:3302:06:33
7CEBERAK Bartosz 206LUBARTÓWM3000:00:0200:50:3202:10:35
8WŁODARKIEWICZ Dominik 213Dynafit PolskaPOZNAŃM4000:00:0200:51:2702:10:36
9AUGUSTYŃSKI Sylwester 250Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0500:50:3502:13:10
10SOBCZAK Henryk 751Sobczak Henio TeamNOWY TARGM3000:00:0400:56:2102:13:44
11PLOCH Jakub 475NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM2000:00:0100:51:3602:14:24
12KRZYSZTOŃ Marcin 611GMP Lasy Kraśnik aLASYM3000:00:0300:53:2702:14:44
13ZAJĄC Robert 568Orange PolskaZĄBKIM4000:00:0100:52:5602:15:12
14BIEŃ Przemysław 244KS RYGLICERYGLICEM3000:00:0300:52:5302:15:59
15MYCA Paweł 656Wolbrom TeamWOLBROMM4000:00:1600:53:3102:17:32
16MĄKA Sławomir 543Starglass Team OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0400:53:2702:17:45
17DEMBSKI Paweł 269sklepbiegacza.plSKÓRZEWOM3000:00:0200:54:4702:18:13
18DYBIŻBAŃSKI Wojciech 633CITY TRAIL TeamPOLICEM3000:00:0300:56:2802:18:43
19KĘPOWICZ Marcin 659Pasieka KempiŻABIA WOLAM4000:00:0200:55:4602:19:37
20PYZIK Krzysztof 563VegeSlonik Team / Fizjobiegacze SzczecinŚWINOUJŚCIEM3000:00:0400:56:3002:19:54
21ZWIERZCHOWSKI Andrzej 752TSCGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0700:53:2202:19:56
22KUJAWSKI Bartosz 739Grupetto GorliceGORLICEM2000:00:0600:58:1802:21:03
23SZAPORÓW Łukasz 232SRTG ProszowicePROSZOWICEM3000:00:0100:56:4902:21:06
24ŻORNIAK Mateusz 556Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0400:54:3102:22:25
25BAKALARZ Emil 648PGS Software TeamWROCŁAWM2000:00:0100:54:4902:24:41
26MYSZCZYSZYN Łukasz 227Kudowa biegaKUDOWA ZDRÓJM3000:00:0500:58:3102:28:17
27GIŻA Grzegorz 622RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0300:58:3902:28:18
ADAMCZYK Tomasz 339KW WarszawaWOŁOMINM40DNF00:58:24 DNF02:28:52 DNF
29WOJCIECHOWSKI Norbert 674Altom GnieznoGNIEZNOM3000:00:1900:58:4202:28:59
30WRÓBLEWSKI Jacek 529MazoviaProActivCIECHANÓWM3000:00:0200:57:4902:29:16
31DYŚ Paweł 425Stay InsaneLUBLINM3000:00:0100:57:4502:29:17
32WIĘCH Piotr 705WOŁOMINM3000:00:1800:58:5902:29:26
33MIKA Tomasz 443Labosport TeamWARSZAWAM3000:00:0200:58:5302:29:52
34GALA Damian 696PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:0300:59:1502:30:02
35GOŁĄB Marek 423KW KOTŁOWNIALUBLINM3000:00:0300:57:5202:30:37
36SIKOŃCZYK Miłosz 235KRAKÓWM2000:00:0400:59:0002:30:37
37KOZA Jan 649Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0200:57:5502:31:25
38KOZAK Krzysztof 528Speed Feet '16ŚMIGIELM2000:00:2000:59:3502:31:37
39WOŹNIAK Radosław 644Skawina BiegaSKAWINAM3000:00:0900:57:3702:32:25
40GRYNAGIEL Przemysław 325OSIEK NAD WISŁĄM3000:00:2401:02:5402:34:33
41KAŁWA Leszek 283Wolbrom TeamMIECHÓWM3000:00:1800:58:2002:35:01
42BANASZYNSKI Damian 493READINGM3000:00:0300:58:2102:35:23
43FILIPEK Paweł 606biegusiem.plWARSZAWAM3000:00:0201:00:2402:35:43
44MIELNICZUK Mirosław 601WARSZAWAM4000:00:1100:59:4502:35:49
45KWAŚNIEWSKI Maciej 448SZCZECINM3000:00:3900:59:5402:37:38
46GARCZYŃSKI Darek 240KATOWICEM4000:00:3000:59:5302:37:58
47MAZUREK Robert 252LSB / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0200:59:3302:38:02
48MICHALSKI Marcin 327FUNFLYWARSZAWAM3000:00:0801:02:2902:38:13
49STYPUŁKOWSKI Piotr 625BIAŁYSTOKM3000:00:1901:04:4402:38:16
50ZYCH Zbigniew 557Triathlon Lublin TEAMLUBLINM4000:00:0201:01:3102:38:43
51KRUCZYK Damian 521PSMPASYMM2000:00:1001:00:2202:39:36
52JAMRÓZ Łukasz 647AuuuuuANDRYCHÓWM4000:00:1101:03:3002:40:12
53SZCZOT Andrzej 766KB SobótkaWROCŁAWM4000:00:0700:59:3202:40:13
54POTRZESZCZ Tomasz 333GADKAM4000:01:0901:03:2102:40:15
55POTRZESZCZ Grzegorz 309GADKAM4000:01:0901:02:4602:40:17
56GAWLEWICZ Tomasz 664Gawełki TeamSANOKM4000:00:5401:02:1602:41:05
57KOSOWICZ Krzysztof 317STRASBOURGM4000:00:2901:01:5402:41:08
58KRUPA Grzegorz 753KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0600:59:3702:41:09
59AZAREWICZ Grzegorz 526GDAŃSKM4000:00:1501:02:1702:41:27
60CZERWIEC Andrzej 541WARSZAWAM3000:00:2101:00:1002:41:34
61NAZIMEK Maciej 503R7KRAKÓWM3000:00:2201:02:2102:41:49
62RYBAK Przemysław 605Prze(w)AgaPUŁAWYM3000:00:3001:07:0702:41:55
63ŻOŁNACZ Maciej 565NOWE MIASTO NAD PILICĄM3000:00:2401:02:3802:42:09
64DULAK Robert 698ROBDORKIELCEM4000:00:1301:03:0002:42:13
65WAWRZAK Ryszard 480Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:2601:01:0802:42:14
66WOJCIESZEK Andrzej 398Apteka Gemini TeamSOPOTM3000:00:0801:02:5002:42:55
67SOLAREWICZ Tomasz 461Latający Cyrk Monty PythonaKLISINOM3000:00:0901:02:3402:43:43
68LINEK Michał 670PROSPERO ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0901:03:0902:43:49
69KRUK Tomasz 253Dla BogusiKIELCEM4000:01:0001:04:5502:43:51
70BOROWSKI Roman 599Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0101:01:3002:43:53
71SULEWSKI Maciej 602Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM4000:00:1801:03:5202:45:07
72VISENTIN Eric 666NOAWROCŁAWM4000:00:1401:02:2302:45:11
73BOBROWSKI Jan 490EŁKM5000:00:0601:04:2002:45:29
74WESOŁEK Marek 627Pro-run WrocławWROCŁAWM3000:00:1801:06:0402:45:55
75ŚWIĆ Miłosz 518Dzik KomandoŁÓDŹM3000:00:5601:06:5602:46:04
76PEPLAK Jarosław 749Gameness KonstancinKONSTANCINM4000:00:1200:59:5402:46:06
77GRONAU Maciej 385KOBYŁKAM3000:00:0301:05:4302:46:09
78FAJFER Jakub 695KRAKÓWM3000:00:2801:07:0902:46:15
79SOFUŁ Tomasz 340WARSZAWAM4000:00:1201:02:1202:46:25
80GAWRON Marcin 654NOWY BOREKM3000:00:1301:03:2402:46:31
81FIRAZA Tomasz 582Fujitsu Running Team ŁódźŁÓDŹM3000:00:2301:02:1002:46:31
82BEREZOWSKI Oskar 665napieraj.plWARSZAWAM4000:00:1301:04:0502:46:36
83KNOPEK Adam 406Stowarzyszenie Bieg po ZdrójJAWORZEM3000:00:5301:07:0102:46:40
84WITEK Łukasz 405Bieg po zdrójJAWORZEM4000:00:5301:07:0102:46:42
85KAŹMIERCZAK Michał 738Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM3000:00:2501:04:4902:47:05
86ZIEMIŃSKI Maciej 380GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM2000:00:2201:04:4602:47:18
87MUSIAŁ Szymon 379GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM3000:00:2301:04:4602:47:18
88SZYBIAK Waldemar 584PRZEMYŚLM5000:00:0701:07:0002:47:25
89KRZEMIŃSKI Bartosz 692WKURW_TEAMBYDGOSZCZM3000:00:2901:05:0502:47:31
90PORĘBA Marek 403RZESZÓWM3000:00:1401:06:3702:47:32
91ŚWISTUŃ Eugeniusz 371AntonTeamKRAPKOWICEM2000:00:2901:07:2702:47:46
92SMOLEN Janusz 462ZWIERNIKM4000:00:1101:02:3302:48:14
93RAJNER Krzysztof 681ULTRA KoszalinKOSZALINM3000:00:1201:04:2102:48:24
94KRAWCZYK Marcin 748SomsiedziWARSZAWAM4000:00:1201:05:5002:48:42
95KUCHARSKI Paweł 754Planeta NiskoNISKOM3000:00:1301:00:0002:48:43
96RING Rafał 474PORĄBKAM4000:00:1101:06:5302:48:44
97MADEJCZYK Sebastian 1306TUCHÓWTUCHÓWM4000:00:2101:05:3102:48:58
JAREMA Maciej 427CISNAM30DNF01:07:29 DNF02:49:25 DNF
99ZIEMKIEWICZ Jarek 413UKS Running TeamLUBINM4000:00:3901:05:1102:49:37
100CHORZĘPA Mariusz 223TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:1001:04:1102:49:40
101BŁAJSZCZAK Karol 222TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:1101:04:0902:49:43
102PASUTO Grzegorz 725KATOWICEM3000:00:2301:07:1002:49:51
103KARUŚ Waldemar 48914das Jarosław im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4000:00:2001:02:5002:49:53
104MAŁACHOWSKI Mariusz 349KBKS Biegacze w RadomskuRADOMSKOM4000:00:2201:07:2802:50:18
105SALWA Krzysztof 655Salclan-TeamKIELCEM4000:00:0101:04:1102:50:58
106GUT Mateusz 587Legia Run Club WarszawaWARSZAWAM3000:00:4001:05:1902:51:05
107WOJCIECHOWSKI Tomasz 650Running FrogsWARSZAWAM3000:00:4101:03:0502:51:13
108LATOS Marcin 615ŁAZYM4000:00:5801:05:3002:51:27
109ZWIEWKA Sebastian 419BUSHIDO BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:0601:02:2402:51:39
110BRZUSTOWICZ Marek 422KB GEOTERMIA UNIEJÓWCISEWM6000:00:3901:05:1302:51:41
111KOPER Wiktor 690ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM2000:00:5201:05:0102:51:56
112MIROSŁAW Albert 369WW TeamLUBLINM4000:01:0001:06:3002:51:59
113WNUK Tomasz 424Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:00:1601:02:2902:52:28
114GRYNFELDER Rafał 308skywalkproject.plWARSZAWAM4000:00:1001:05:1002:52:44
115KUKLA Marcin 546Rysik RunnersWARSZAWAM4000:00:2501:05:1202:52:47
116PAWLUCZUK Tomek 442EŁKM4000:00:0801:08:5602:53:18
117KRAWCZYK Łukasz 305Budago.plBRZOZÓWKAM3000:00:2201:09:1902:53:30
118ASŁANOWICZ Marcin 238WARSZAWAM4000:00:3401:05:4402:53:34
119STRZELECKI Dawid 571team spiritTORUŃM3000:00:2601:07:1302:53:40
120WIERZBICKI Tomasz 471BOGUCHWAŁAM3000:00:4901:06:2402:53:44
121JANICKI Tomasz 41821daplot JarosławJAROSŁAWM3000:00:2601:07:5902:54:04
122GRONIECKI Mikołaj 651WARSZAWAM3000:00:4201:06:3002:54:04
123KONIECZNY Mariusz 583ŁAŃCUTM5000:00:0601:07:0302:54:18
124KIEWISZ Adam 685Są WolniejsiGIETRZWAŁDM3000:00:3701:04:3402:54:19
125WOJCIECHOWSKI Maciej 607WKURW_TEAMPOZNANM3000:00:0301:03:5102:54:26
126SŁOTWIŃSKI Adam 538EŁKM3000:00:0601:08:3702:54:35
127KWIATKOWSKI Kajetan 718Piękni i BestieGDAŃSKM3000:00:3601:11:1602:54:41
128PALCZAK Rafał 562BRAKGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0801:07:2002:54:43
129PIOTROWSKI Tomasz 367Grembski TriathlonWARSZAWAM3000:00:1901:02:3002:54:48
130KRZAK Szymon 621CIESZYNM2000:00:2301:05:2802:54:59
131NIEMCZEWSKI Borys 732Time BanditNIECHOBRZM4000:00:3001:03:5302:55:00
132JURCZAK Roman 540RZESZOWM6000:00:0201:04:4702:55:13
133GRZYWACZ Wojciech 530Fartlek goGORZYCEM5000:00:0601:05:4502:55:18
134OBARA Michał 642Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3000:00:0201:06:5202:55:25
135KORDOWICZ Łukasz 514BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0601:05:5302:55:29
136KOPER Jacek 691ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:5201:05:5902:56:15
137OLEJNIK Tomasz 331WIRYM4000:00:1501:09:4102:56:19
138WOŁOSZYN Ryszard 734Pizuny Roztocze WschodnieBIELSKO-BIAŁAM5000:00:3301:10:4702:56:41
139BAŁĘKOWSKI Krzysztof 600Kasztaniaki TeamWARSZAWAM2000:01:0201:08:3602:56:41
140WOŁOSZYN Czesław 735ŁUKAWICAM5000:00:2801:10:5502:56:47
141KOWALCZYK Marek 469RADOMSKOM4000:00:2201:07:4002:57:24
SERZYSKO Bartosz 40Go Aptiv!CIESZYNM30DNF01:09:34 DNF02:57:30 DNF
143BIESZKE Artur 245Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1901:10:1202:57:37
144KALECINSKI Piotr 612BRWINÓWM3000:00:1101:09:2202:57:38
145PIKAŁA Karol 230Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1801:09:1402:57:38
146TUROSZ Zbigniew 515LEŻAJSKM5000:00:0701:05:5502:57:48
147KAWALEC Krystian 603WARSZAWAM4000:00:3101:07:2002:57:50
148AGRES Paweł 440KW KotłowniaLUBLINM3000:00:0501:07:5802:57:53
149RZEPNIEWSKI Łukasz 619WKURW_TEAMWARSZAWAM3000:00:4601:07:0002:57:54
150KRÓLIKOWSKI Igor 446RabbitsKRAKÓWM3000:00:1601:10:5302:57:56
151ROLLA Dorian 507WARZYMICEM4000:00:1001:10:2802:58:08
152ROKITA Andrzej 300ŚRODA ŚLĄSKAM5000:00:1301:03:5702:58:17
153JANGAS Andrzej 260Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM5000:00:3301:05:3102:58:17
154MATEJUK Arkadiusz 239Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1901:10:1202:58:57
155SÓJKA Sebastian 680Night Runners ZabrzeZABRZEM4000:00:2101:03:0802:59:00
156KULIK Grzegorz 315Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:1201:09:2102:59:08
157IZDEBSKI Mariusz 561OSV TEAMOLKUSZM4000:00:1801:08:3902:59:15
158MELLER Wojciech 436SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYM4000:00:3701:11:5402:59:27
159FALKOWSKI Piotr 767KS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM4000:00:3201:07:1002:59:37
160ŚLIWIŃSKI Andrzej 408MIECHÓWM6000:00:1901:06:0802:59:44
161SZUBERT Marcin 459Kołobrzeg BiegaUSTRONIE MORSKIEM4000:01:0401:11:4002:59:44
162WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 389RunsofunGDYNIAM4000:00:0701:07:5002:59:45
163KAZIMIERZ Rafał 678NOAWROCŁAWM3000:00:1401:03:2902:59:57
164SZARY Marek 316Turbo Żułwie/3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejTRZEBOWNISKOM3000:00:1801:05:4903:00:17
165GIERULA Piotr 290RZESZÓWM3000:00:1801:05:3003:00:41
166GWIŻDŻ Grzegorz 592RZESZÓWM3000:00:1701:05:3203:00:43
167PAŃTAK Sławomir 22821daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:2701:11:2303:00:52
168TWARDOWSKI Tomasz 645STRAŻÓWM3000:00:2601:09:1903:00:58
169ŁUKOMSKI Maciej 610Gang ChódegoŁÓDŹM4000:00:4001:06:1403:01:10
170MORUS Tomasz 676Maraton Leśny KwidzynKWIDZYNM4000:00:1001:06:3103:01:58
171ODOLIŃSKI Jacek 560Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM5000:00:2701:12:0103:02:18
172PYRĆ Krzysztof 428JJ TeamKRAKÓWM3000:00:4401:11:3603:02:40
173TOPOROWSKI Mariusz 399LUBLINM3000:00:5101:12:1503:02:40
174NYCZ Sławomir 574STRZYŻÓWM3000:00:3101:09:3103:02:58
175PĘKAL Artur 677Maraton Leśny KwidzynSADLINKIM4000:00:1001:06:3303:03:11
176SUWEZDA Jacek 726CZĘSTOCHOWAM5000:00:5701:10:4003:03:13
177MAJEWICZ Grzegorz 326MIECHÓWM4000:00:1901:11:2703:03:18
178PIETRUSZKA Mariusz 572KRAKÓWM3000:00:2601:06:0603:03:27
179KAŃDUŁA Grzegorz 266Nest TeamPOZNAŃM3000:00:4401:10:0703:03:29
180HOWIL Waldemar 335www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:01:0001:11:0003:03:44
181FRITZ Wojciech 539BIEG PO ZDRÓJ JAWORZEBIELSKO-BIAŁAM4000:00:5401:11:2203:03:46
182GESSLER Łukasz 338BIESYBOLSZEWOM3000:00:3501:11:1503:03:54
183SERAFIN Robert 700GRYBÓWM4000:00:1401:07:4503:03:55
184KORYCKI Arkadiusz 481PKO Bank PolskiWARSZAWAM4000:00:2901:07:3203:03:59
185BŁASZCZAK Jarosław 742Go Aptiv!KRAKÓWM4000:00:4301:09:2103:04:00
186MAŁECKI Tomasz 731Małe CyckiBYTOMM4000:00:0901:09:3403:04:32
187RESZKA Marek 537NovemBeer Running TeamLUBLINM3000:00:5501:11:2403:04:39
188BUCZYŃSKI Radosław 717Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:4501:08:4503:04:40
189WIŚNIEWSKI Michał 485Invicta Power TeamGDAŃSKM4000:00:0701:14:5603:04:43
190ULATOWSKI Andrzej 291TORUŃM4000:00:0901:07:3003:04:45
191BUMBUL Leszek 525ZIELONA GÓRAM3000:00:5001:11:1803:04:46
192KROK Jacek 638LUBARTÓWM4000:00:2501:08:2103:04:50
193GROCHÓLSKI Paweł 536WARSZAWAM3000:01:0201:14:3203:05:18
194MARYJOSZ Adrian 220ŻORYM4000:00:3901:07:4803:05:20
195NOWICKI Marek 267Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEM4000:00:1701:10:4403:05:32
196BIEL Tomasz 596KATOWICEM3000:00:3301:09:5603:05:35
197BIEL Łukasz 597WARSAWM3000:00:3301:09:5603:05:35
198WITFER Jacek 533BigYellowFoot Adventure TeamGDANSKM4000:00:3601:14:4303:05:51
199SŁABOŃ Mariusz 257KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:4601:07:1503:05:59
200KIRILENKO Marcin 723MARKIM4000:00:0801:04:0103:06:22
201LASKOWSKI Daniel 576Run PasjaPYSZCZYNM3000:00:3201:09:4603:06:22
202MODZELEWSKI Wiesław 542StarglassteamOSTROŁĘKAM5000:00:1701:09:4403:06:41
203MODZELEWSKI Krzysztof 378Starglass TeamOSTROŁĘKAM5000:00:1601:09:4403:06:42
204DROBOT Piotr 24Pozytywnie Zabiegami SanokSANOKM4000:00:5401:13:0303:06:46
205WYSOCKI Tomasz 719OchajoRun & FriendRYBNIKM4000:00:5701:09:2203:06:58
206STASIEWICZ Jacek 624BIAŁYSTOKM4000:00:3301:12:3003:07:04
207BIADASIEWICZ Andrzej 623Cidry LotajomBYTOMM5000:00:5801:13:1403:07:25
208KAJUT Sylwester 694Aktywni KociewiacyWIELBRANDOWOM3000:00:2301:11:5103:08:20
DUDZIŃSKI Piotr 637RZESZÓWM30DNF01:05:30 DNF03:08:28 DNF
210SCHAUER Bartłomiej 495LONDONM4000:00:4501:11:2803:08:30
211RASZKOWSKI Piotr 307GDAŃSKM3000:00:1401:14:4603:08:32
212WIĄCEK Krzysztof 420Powielarnia MadasMILANÓWEKM5000:00:1601:06:1703:08:33
213KAŹMIERCZYK Andrzej 330FojadorBEDZINM4000:00:1301:13:2503:08:50
214KRÓLAK Krystian 299#TeamKrólakSTRZELNOM2000:00:3801:13:1003:09:50
215KOTKOWSKI Arthur 388SILNOWOM2000:00:3801:13:1103:09:51
216KRZYŻOSTANEK Jarosław 544'Grom' SokolnikiSOKOLNIKIM4000:00:5901:12:4303:09:54
217KONDZIOŁA Krzysztof 311Perfect Runner Lublin / Stay InsaneLUBLINM3000:00:2801:13:1203:10:01
218KASINSKI Rafal 400BIELSKO BIAŁAM4000:00:5201:11:2303:10:12
219KUBISZ Tomasz 743WBUNIECM4000:00:2701:12:3103:10:29
220ADAMCZYK Artur 517BIBICEM2000:00:1401:13:0803:10:34
221PAJESTKA Wojciech 310Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:5501:11:5303:10:47
222GUDOWSKI Krystian 509GOODrunSANOKM3000:00:5501:11:5503:10:47
223SZADKOWSKI Jacek 641Lobo RacingJEZIÓRKOM4000:00:0501:17:0403:11:01
224PORĘBSKI Zbigniew 320QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5000:00:2601:15:1803:11:05
225PAWLAK Maciej 653SKÓRZEWOM3000:00:2801:09:3803:11:32
226MARCZEWSKI Maciej 374KIELCEM2000:01:0001:12:1103:11:53
227TRZCIŃSKI Sebastian 301Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4000:00:4001:06:1503:12:01
228STPICZYŃSKI Marcin 254LUBLINM3000:00:2101:13:4203:12:28
229CHILIŃSKI Karol 634BIAŁYSTOKM3000:00:1901:08:4103:12:40
230LIBUCKI Andrzej 441GRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:1201:12:0703:12:45
231GRZYWINSKI Bartosz 377TORUNM3000:00:3501:12:5803:12:56
232STOBIŃSKI Piotr 341RunedaREDAM2000:00:4601:10:2803:13:10
233ARMACIŃSKI Filip 706USTRZYKI DOLNEM2000:00:3701:12:2203:13:13
234JĘDRZEJCZYK Konrad 282DĘBOWIECM2000:01:0201:14:4603:13:13
235SZMYD Kamil 707USTRZYKI DOLNEM2000:00:3601:12:2203:13:14
236DRAUS Borys 281KRASNEM3000:01:0101:14:4803:13:15
237JANASZ Rafał 593WARSZAWAM3000:00:1601:12:0903:13:21
238KOWALSKI Aleksander 410Bieg po ZdrojBIELSKO-BIAŁAM4000:00:5301:11:2703:13:23
239GRADEK Dariusz 640KRAKOWM4000:00:3501:15:2903:13:29
240BUŁKOWSKI Waldemar 391BRZEGM5000:00:5001:11:5203:13:37
241PIETRZAK Mariusz 519WARSZAWAM4000:00:4301:11:2203:13:39
242TROJANOWSKI Krzysztof 710Velo ĆmiłówĆMIŁÓWM4000:01:0701:11:5003:13:51
243DAWIDOWSKI Michał 368Endorfina NowogardNOWOGARDM4000:00:0801:11:4003:13:53
244FISZER Jakub 658#teamdkmsCZARNE BŁOTOM4000:00:2501:09:5703:13:56
245KUŁAKOWSKI Piotr 261CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM6000:01:0201:15:3703:13:58
KOMOROWSKI Bogusław 620KRAKÓWM40DNF01:09:30 DNF03:14:09 DNF
247BARTKOWIAK Michał 499BRZEZINYM2000:01:0001:13:3703:14:14
248KOSTRZEWA Mariusz 548KS 'Alaska'ŁÓDŹM3000:00:2601:08:1503:14:18
249SZWAT Piotr 347POPCIU TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM3000:00:4201:07:2903:14:23
250TRZASKALIK Szymon 372Klub Sportowy M.E.T.A.ROGÓWM2000:01:0801:17:1203:15:10
251GRZYWIŃSKI Wojtek 411TORUŃM3000:00:3401:13:0403:15:20
252ZACHEJA Jacek 394LESZNOM4000:00:5101:11:2603:15:33
253DUDZIAK Tomasz 500MARSS FILTRY Runners ClubSIERADZM3000:01:0601:15:3603:15:49
254GALEK Adam 551Fun Club KS TęczaWARSZAWAM3000:01:0601:15:3603:15:50
254KOPANIA Kamil 575K.S TęczaWARSZAWAM2000:01:0601:15:3503:15:50
256WÓJTOWICZ Paweł 662KURÓWM4000:01:1801:13:2203:15:54
NOWICKI Jarosław 258SANTOKM40DNF01:11:38 DNF03:16:02 DNF
258MAŁKIEWICZ Dariusz 218PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:3301:09:2603:16:08
259INGLANT Zbigniew 294Run log comCHORZÓWM5000:00:5201:13:2203:16:12
260KONARSKI Maciej 552Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM3000:00:1501:11:1603:16:24
261MATUSIAK Arkadiusz 289ŁÓDŹM4000:00:3701:13:2503:16:28
262LUSIO Marcin 402JAWORZEM4000:00:5401:13:3403:16:33
263BIAŁCZAK Tomasz 407OLSZTYNM4000:00:2701:11:4003:16:40
264KĘPKA Andrzej 617Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:4001:14:2803:16:50
265PIWOŃSKI Adam 323KS PegazGÓRA KALWARIAM2000:00:3201:15:0903:17:08
266KRUPA Jan 501WĘGORZEWOM3000:00:4101:12:5403:17:10
267GŁUCHOWSKI Przemysław 502TTT ElblągELBLĄGM5000:00:4101:13:0903:17:15
268SWOBODA Jarosław 684Compañeros Team/ eNeRGy SquadGLIWICEM4000:00:2001:12:1503:17:19
269TURLEJ Dariusz 720KondycjaWARSZAWAM6000:00:3601:18:5503:17:40
270RUDNICKI Marek 464OTWOCKM3000:00:4101:15:1303:17:57
271GMAJ Daniel 555GRÓJEC TEAM :)GRÓJECM3000:00:5101:15:3603:17:57
PARTYKA Andrzej 701RZESZÓWM30DNF01:21:35 DNF03:17:57 DNF
273PARYS Michał 711WOŁOMINM3000:00:1601:08:4003:18:05
274GŁUCHOWSKI Jędrzej 598TTT ElblągELBLĄGM2000:00:4101:12:5503:18:13
275PEŁSZYŃSKI Mariusz 49415 BZEŁKM4000:00:0901:12:5903:18:19
276ZIELIŃSKI Jacek 224Rozbiegany PiastówPIASTÓWM4000:00:3201:16:2903:18:34
277KAMIŃSKI Krystian 268RADUNIA NIESTĘPOWONIESTĘPOWOM3000:00:4201:11:1603:18:51
278DUBAS Arkadiusz 304TARNOWSKIE GÓRYM5000:00:4001:15:0103:19:03
279STACH Dariusz 553OSP KosmolówOLKUSZM3000:00:5801:17:4103:19:07
280BĘBEN Robert 750OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:5001:14:4203:19:18
281DĄBROWSKI Michał 626WARSZAWAM4000:01:1001:15:5303:19:28
282TUCZAPSKI Artur 590RUDNA MAŁAM6000:00:4901:16:5803:19:30
283KUGLARZ Szymon 264Motointegrator Running TeamWODZISŁAW ŚL.M4000:00:3101:12:4603:19:36
284BANAŚ Radosław 409WROCŁAWM3000:00:0901:14:2103:19:37
285KUBALA Sylwester 251KALISZM4000:00:0901:10:5003:19:47
286SETKOWICZ Jacek 439KRAKÓWM3000:00:2601:15:3903:20:13
287PIOTROWSKI Grzegorz 472BIEGOWA ŚWIDNICA / ŻELAZNA ŚWIDNICAŚWIDNICAM3000:00:0701:14:2303:20:14
288GAWORECKI Tomasz 277Run Energy Club / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM3000:00:5701:12:0203:20:17
289KUCIŃSKI Tomasz 729MIŃSK MAZOWIECKIM4000:01:0701:11:2003:20:17
290GRZYB Sławomir 465WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM3000:00:0001:14:1603:20:20
291KOŁAKOWSKI Przemek 630ZAMOŚĆM3000:00:5101:12:4003:20:21
292KANTOR Darek 243lubelskibiegacz.pl TEAMBODUSZYNM5000:00:5001:12:4103:20:23
293RENKIEL Tomasz 312GLIWICEM4000:00:4701:11:1603:20:28
294STASIEWICZ Krzysztof 646DYSM6000:00:4001:16:5603:20:34
295SOPEL Wiesław 613Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM5000:01:0601:12:5303:20:41
296BURY Marek 306SOSNOWIECM4000:00:2201:15:1403:20:52
297DĄBROWSKI Filip 417DUUST.COWARSZAWAM3000:00:5801:15:3403:21:01
298CHWALISZEWSKI Jarosław 713Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:13:0703:21:04
299KOLASA Andrzej 237Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:0401:10:3903:21:25
300FIJAŁKOWSKI Radosław 660Crossfit GCWWARSZAWAM4000:00:1101:16:4003:21:59
301JANKOWICZ Artur 256Beztlenowi MalborkMALBORKM3000:00:3001:12:5003:22:08
302SIERADZKI Rafał 667GCWŚWINOUJŚCIEM4000:00:0901:16:4203:22:37
303KARWOWSKI Maciej 415WARSZAWAM4000:00:2501:15:0903:23:14
304GOLI Leszek 414BudimexWARSZAWAM4000:00:2401:15:1103:23:15
305WÓJCIK Michał 682Forrest Gump Running TeamLUBLINM3000:00:2901:21:3503:23:17
306MAŚLAK Radosław 708biegamyrazem.plGDYNIAM5000:00:3501:13:3103:23:18
307US Marek 724CUBULICE MAŁEM4000:01:1001:23:0503:23:19
308RESZYTYŁO Grzegorz 736ŁAŃCUTM4000:00:4701:18:0203:23:40
WALKOWSKI Tomasz 585NOWA IWICZNAM50DNF01:13:12 DNF03:23:41 DNF
310JAKUBOWSKI Daniel 426Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:5401:20:1503:24:10
311WRÓBEL Sebastian 396Apteka Gemini TeamGDYNIAM4000:00:0801:18:1603:24:38
312PIWOWARSKI Robert 534JASNA STRONA MOCYBRZESKOM4000:00:4501:22:2303:24:38
313ŻALIŃSKI Zbigniew 292Jaworzno RunnersJAWORZNOM5000:00:3401:17:0203:24:50
314URBANOWICZ Rafał 672oznakujbiuro.plWARSZAWAM3000:00:1001:16:4203:25:11
315GRZESZCZAK Adam 683biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:3501:13:3303:25:16
316WOJNAR Sylwester 438MUKS JEDLICZE PODKARPACIEKROSNOM4000:00:5401:14:5803:25:18
BARTOCHA Mateusz 202O co biega w KaletachKALETYM20DNF01:15:05 DNF03:26:53 DNF
318ROSIŃSKI Zbigniew 733WKB Meta WbuniecWBUNIECM5000:00:2901:20:3703:27:27
319KALICKI Irek 558Crossfit GCWWARSZAWAM4000:00:3901:16:4703:27:27
320DAWID Mirosław 332KLUCZBORKM5000:00:0401:13:5703:28:35
BONOWICZ Jakub 390ŁÓDŹM30DNF DNF03:29:40 DNF
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
322JANIK Janusz 329Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:11:1803:29:49
323KOŁODZIEJ Jacek 321Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4601:13:0803:29:50
324PUSZ Janusz 531SZCZECINM3000:01:0701:19:5703:30:43
325FLIS Piotr 272Daniel's TeamKRAKÓWM4000:00:0701:14:1703:30:55
326DZIEDZIC Krzysztof 233KRAKÓWM4000:00:4801:23:5103:31:34
327PIETRZYKOWSKI Artur 217RADOMM4000:00:0001:19:3803:32:06
328ŻUKIEWICZ Konrad 435Strefa Piękna LublinLUBLINM4000:00:5301:17:4703:32:16
329JURCZAK Daniel 746MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0801:17:4703:32:17
330WICIAK Ziemowit 636Aktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM4000:00:2301:17:4003:32:22
331TYMOSZUK Michał 434KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:5301:17:4803:32:25
332KADECKI Marek 466KARGOSZYNM4000:00:2501:15:3103:32:32
333PYTA Krzysiek 715ciecierzyca wełnowiecBYTOMM4000:00:3301:15:4603:33:00
334KOPCZYŃSKI Maciej 236GDYNIAM3000:00:0301:14:4903:33:04
335WODYŃSKI Jacek 457EQUIDONOWY SĄCZM5000:00:1001:17:1703:33:15
336KACZKIEWICZ Damian 479Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4901:15:1903:34:12
337TONDYS Piotr 296TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0901:12:5603:34:14
338PAWLETA Michał 510Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:14:4903:34:15
339HAMPEL Wojciech 432STĘSZEWM2000:00:3401:11:5603:34:26
KWIATKOWSKI Rafał 431POZNAŃM30DNF01:11:56 DNF03:34:30 DNF
341CIUK Piotr 478Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM4000:00:3801:23:4103:34:56
341ZDULSKI Bartosz 358W4 Green TeamJÓZEFOSŁAWM4000:00:3901:25:4103:35:03
343WÓJCIK Julian 554SZWLA StargardSTARGARDM6000:00:5501:21:4703:35:44
344MATYSEK Ireneusz 362SAMOTNY WILKWAŁCZM6000:00:4501:21:0903:35:52
345TELEC Sławek 255Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4000:01:0101:20:1803:36:20
346SZCZEPAŃSKI Wacław 661KOSINAM3000:00:4701:16:5403:37:09
347KWIECIEŃ Krzysztof 578KRAKÓWM4000:00:3601:18:0903:37:16
348FRUCZ Jacek 3921968SOSNOWIECM5000:00:4601:19:4103:37:17
349STOPA Tomasz 595BasajaunWARSZAWAM4000:00:1901:21:0103:37:30
350KOZIARSKI Maciej 334Drużyna SzpikuKATOWICEM3000:00:0501:12:2803:38:56
351GOŁĄB Michał 274żeglarz morskiTARNOWO PODGÓRNEM4000:00:1501:20:1703:39:03
352TELEGUJ Michał 497TeZa BHP OpoleOPOLEM3000:01:0501:19:0603:39:49
353LUTEREK Michał 324WARSZAWAM3000:00:5601:21:0903:40:01
354MAJONEK Artur 559JABŁONNAM3000:00:4001:16:4603:40:34
355ZGLIŃSKI Bartłomiej 679wkurw_teamWARSZAWAM3000:00:0501:17:2003:40:38
356BOCHENEK Janusz 588wkurw-teamKIELCEM6000:00:0401:17:2103:40:39
357DĄBROWSKI Ireneusz 366Rajsport ActiveOPOLEM4000:01:0501:19:0803:41:07
358GRAJEWSKI Artur 1634WARSZAWAM3000:00:2601:22:0203:41:56
359CZARNIK Stanisław 721ZABRZEM3000:00:5901:20:2603:41:58
360ZIELIŃSKI Radosław 567Stare Babice BiegająLATCHORZEWM4000:00:5001:20:4203:42:19
361MARIANOWSKI Krzysztof 740Kwidzyn BiegaKWIDZYNM4000:00:0601:29:3703:43:08
362KINDELA Michał 450Razem Trenujemy SportŁÓDŹM3000:00:5901:29:2703:44:06
WILIMSKI Tomasz 344Night runners GliwiceGLIWICEM40DNF01:21:09 DNF03:45:41 DNF
364CHODOROWSKI Arkadiusz 496IPA PAŁAC MOSTOSKICHALEKSANDRÓWM3000:01:1001:23:1603:45:43
365SUŁEK Cezary 221JAWORZNOM5000:00:5501:24:1903:45:48
ZIELIŃSKI Tomasz 375Tetrycy SchrodingeraKARLINM40DNF01:17:13 DNF03:46:39 DNF
367SKALSKI Grzegorz 550OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:4901:18:1603:46:41
368ŁOKAS Andrzej 284BĘDZINM5000:01:0101:23:0603:47:36
STEPANCZENKO Rafał 241BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM30DNF01:19:53 DNF03:48:20 DNF
BEHRENDT Bartosz 728Night RunnersSZAUSZAM50DNF01:14:51 DNF03:50:55 DNF
371KORNIŁOW Piotr 757WARSZAWAM4000:00:1101:29:1803:50:58
WILK Rafał 343SEKCJA PIASKIPIASKIM40DNF01:26:43 DNF03:54:42 DNF
ZERA Romuald 259DORTMUNDM60DNF01:28:25 DNF03:55:40 DNF
SZULC Tomasz 247GDAŃSKM50DNF01:26:20 DNF04:01:15 DNF
375MAŚLAK Piotr 353Prosecco TEAMKRAKÓWM2000:00:0301:36:2804:03:47
DROZDOWSKI Wojciech 632BIAŁYSTOKM30DNF01:13:36 DNF04:18:22 DNF
377JUKIEL Tomasz 505BornholmRunersGDYNIAM3000:00:0004:21:16
378WIŚNIEWSKI Sławomir 652MARWIN BiłgorajBIŁGORAJM4000:00:0005:15:25
ZWOLIŃSKI Łukasz 498GDAŃSKM30DNF02:09:49 DNF DNF
Znaleziono 379 wynik(ów)