VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PLOCH Jakub 475NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM201M 1100:00:0100:51:3602:14:2403:29:3305:06:39.0505:06:40.45 5:5310.2
2KUJAWSKI Bartosz 739Grupetto GorliceGORLICEM202M 1300:00:0600:58:1802:21:0303:33:1705:14:01.9005:14:07.90+00:07:276:029.9
3ŻORNIAK Mateusz 556Mega Fason SieniawaSIENIAWAM203M 2100:00:0400:54:3102:22:2503:42:2405:36:05.1505:36:10.10+00:29:296:279.3
4BAKALARZ Emil 648PGS Software TeamWROCŁAWM204M 2500:00:0100:54:4902:24:4103:52:4905:42:31.7505:42:33.50+00:35:536:359.1
5KOZAK Krzysztof 528Speed Feet '16ŚMIGIELM205M 3100:00:2000:59:3502:31:3703:59:5905:55:26.7005:55:47.25+00:49:066:508.8
6SIKOŃCZYK Miłosz 235KRAKÓWM206M 3500:00:0400:59:0002:30:3703:55:1606:02:58.7006:03:03.55+00:56:236:588.6
7KOZA Jan 649Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM207M 4000:00:0200:57:5502:31:2504:05:3406:07:18.3506:07:21.00+01:00:407:038.5
8ŚWISTUŃ Eugeniusz 371AntonTeamKRAPKOWICEM208M 5600:00:2901:07:2702:47:4604:18:4006:22:16.2006:22:45.95+01:16:057:218.2
9ZIEMIŃSKI Maciej 380GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM209M 11500:00:2201:04:4602:47:1804:41:0006:57:52.6006:58:15.10+01:51:348:027.5
10KRUCZYK Damian 521PSMPASYMM2010M 12500:00:1001:00:2202:39:3604:37:0807:01:19.7507:01:29.80+01:54:498:067.4
11KRÓLAK Krystian 299#TeamKrólakSTRZELNOM2011M 13300:00:3801:13:1003:09:5004:54:0707:03:18.3507:03:56.80+01:57:168:087.4
12TRZASKALIK Szymon 372Klub Sportowy M.E.T.A.ROGÓWM2012M 15000:01:0801:17:1203:15:1004:53:4807:14:26.7007:15:34.85+02:08:548:217.2
13KOPER Wiktor 690ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM2013M 15400:00:5201:05:0102:51:5604:47:0307:16:55.0007:17:47.15+02:11:068:247.1
14KRZAK Szymon 621CIESZYNM2014M 16200:00:2301:05:2802:54:5904:45:4607:18:21.1007:18:45.00+02:12:048:257.1
15BAŁĘKOWSKI Krzysztof 600Kasztaniaki TeamWARSZAWAM2015M 17000:01:0201:08:3602:56:4104:55:1107:22:02.9507:23:05.60+02:16:258:307.1
16KOTKOWSKI Arthur 388SILNOWOM2016M 18100:00:3801:13:1103:09:5105:00:3407:25:19.0507:25:57.95+02:19:178:337
17KOPANIA Kamil 575K.S TęczaWARSZAWAM2017M 21500:01:0601:15:3503:15:5005:09:5707:39:06.3007:40:13.20+02:33:328:496.8
18ADAMCZYK Artur 517BIBICEM2018M 23300:00:1401:13:0803:10:3405:15:2307:45:35.1007:45:49.90+02:39:098:576.7
19MARCZEWSKI Maciej 374KIELCEM2019M 23600:01:0001:12:1103:11:5305:16:2507:45:45.3007:46:45.50+02:40:058:576.7
20ARMACIŃSKI Filip 706USTRZYKI DOLNEM2020M 23900:00:3701:12:2203:13:1305:13:0707:46:50.4507:47:27.80+02:40:478:586.7
21SZMYD Kamil 707USTRZYKI DOLNEM2021M 24000:00:3601:12:2203:13:1405:13:0507:46:51.6007:47:28.05+02:40:478:586.7
22PIWOŃSKI Adam 323KS PegazGÓRA KALWARIAM2022M 26700:00:3201:15:0903:17:0805:14:4408:01:31.7008:02:04.30+02:55:239:156.5
23GŁUCHOWSKI Jędrzej 598TTT ElblągELBLĄGM2023M 28700:00:4101:12:5503:18:1305:22:1308:15:05.6508:15:47.10+03:09:069:316.3
24STOBIŃSKI Piotr 341RunedaREDAM2024M 29300:00:4601:10:2803:13:1005:25:4408:17:39.2508:18:25.25+03:11:449:346.3
25JĘDRZEJCZYK Konrad 282DĘBOWIECM2025M 29800:01:0201:14:4603:13:1305:28:3608:18:15.5008:19:17.70+03:12:379:346.3
26BARTKOWIAK Michał 499BRZEZINYM2026M 30600:01:0001:13:3703:14:1405:25:0508:22:35.3008:23:35.65+03:16:559:396.2
27HAMPEL Wojciech 432STĘSZEWM2027M 31300:00:3401:11:5603:34:2605:41:2808:27:18.5008:27:52.70+03:21:129:456.2
28MAŚLAK Piotr 353Prosecco TEAMKRAKÓWM2028M 34800:00:0301:36:2804:03:4706:04:4208:58:06.0508:58:09.50+03:51:2910:205.8
BARTOCHA Mateusz 202O co biega w KaletachKALETYM20DNF01:15:05 DNF03:26:53 DNF06:00:01 DNF DNF DNF--
Znaleziono 29 wynik(ów)