VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 26km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
    
1PLOCH Jakub 475NIGHT RUNNERS GLIWICEZABRZEM2000:00:0100:51:3602:14:24
2KUJAWSKI Bartosz 739Grupetto GorliceGORLICEM2000:00:0600:58:1802:21:03
3ŻORNIAK Mateusz 556Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0400:54:3102:22:25
4BAKALARZ Emil 648PGS Software TeamWROCŁAWM2000:00:0100:54:4902:24:41
5SIKOŃCZYK Miłosz 235KRAKÓWM2000:00:0400:59:0002:30:37
6KOZA Jan 649Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0200:57:5502:31:25
7KOZAK Krzysztof 528Speed Feet '16ŚMIGIELM2000:00:2000:59:3502:31:37
8KRUCZYK Damian 521PSMPASYMM2000:00:1001:00:2202:39:36
9ZIEMIŃSKI Maciej 380GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM2000:00:2201:04:4602:47:18
10ŚWISTUŃ Eugeniusz 371AntonTeamKRAPKOWICEM2000:00:2901:07:2702:47:46
11KOPER Wiktor 690ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM2000:00:5201:05:0102:51:56
12KRZAK Szymon 621CIESZYNM2000:00:2301:05:2802:54:59
13BAŁĘKOWSKI Krzysztof 600Kasztaniaki TeamWARSZAWAM2000:01:0201:08:3602:56:41
14KRÓLAK Krystian 299#TeamKrólakSTRZELNOM2000:00:3801:13:1003:09:50
15KOTKOWSKI Arthur 388SILNOWOM2000:00:3801:13:1103:09:51
16ADAMCZYK Artur 517BIBICEM2000:00:1401:13:0803:10:34
17MARCZEWSKI Maciej 374KIELCEM2000:01:0001:12:1103:11:53
18STOBIŃSKI Piotr 341RunedaREDAM2000:00:4601:10:2803:13:10
19ARMACIŃSKI Filip 706USTRZYKI DOLNEM2000:00:3701:12:2203:13:13
20JĘDRZEJCZYK Konrad 282DĘBOWIECM2000:01:0201:14:4603:13:13
21SZMYD Kamil 707USTRZYKI DOLNEM2000:00:3601:12:2203:13:14
22BARTKOWIAK Michał 499BRZEZINYM2000:01:0001:13:3703:14:14
23TRZASKALIK Szymon 372Klub Sportowy M.E.T.A.ROGÓWM2000:01:0801:17:1203:15:10
24KOPANIA Kamil 575K.S TęczaWARSZAWAM2000:01:0601:15:3503:15:50
25PIWOŃSKI Adam 323KS PegazGÓRA KALWARIAM2000:00:3201:15:0903:17:08
26GŁUCHOWSKI Jędrzej 598TTT ElblągELBLĄGM2000:00:4101:12:5503:18:13
BARTOCHA Mateusz 202O co biega w KaletachKALETYM20DNF01:15:05 DNF03:26:53 DNF
28HAMPEL Wojciech 432STĘSZEWM2000:00:3401:11:5603:34:26
29MAŚLAK Piotr 353Prosecco TEAMKRAKÓWM2000:00:0301:36:2804:03:47
Znaleziono 29 wynik(ów)