VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1POPOV Serhii 744Salomon RC UkraineKIJÓWM301M 100:00:0100:47:5802:01:1203:02:3604:25:44.7004:25:46.45 5:0611.7
2MIŚKIEWICZ Mariusz 215Biegiem przez ChybieCIESZYNM302M 400:00:0100:50:0402:05:1803:14:5504:48:02.3004:48:03.85+00:22:175:3210.8
3SOBCZAK Henryk 751Sobczak Henio TeamNOWY TARGM303M 600:00:0400:56:2102:13:4403:24:0504:52:11.8504:52:16.80+00:26:305:3710.7
4DEMBSKI Paweł 269sklepbiegacza.plSKÓRZEWOM304M 800:00:0200:54:4702:18:1303:29:2405:02:40.9005:02:43.15+00:36:565:4910.3
5KRUBA Marcin 618Jarosławska Grupa Biegowa SokółCIESZACIN WILEKIM305M 900:00:0100:49:3302:06:3303:22:4705:03:59.0505:04:00.95+00:38:145:5010.3
6AUGUSTYŃSKI Sylwester 250Lacho TeamKRAKÓWM306M 1200:00:0500:50:3502:13:1003:28:3905:11:25.2005:11:30.35+00:45:435:5910
7SZAPORÓW Łukasz 232SRTG ProszowicePROSZOWICEM307M 1600:00:0100:56:4902:21:0603:37:0805:19:08.5505:19:10.50+00:53:246:089.8
8GIŻA Grzegorz 622RADOMYŚL WIELKIM308M 1700:00:0300:58:3902:28:1803:43:5305:20:15.3505:20:19.05+00:54:326:099.7
9MIKA Tomasz 443Labosport TeamWARSZAWAM309M 1800:00:0200:58:5302:29:5203:46:1505:22:45.7505:22:48.25+00:57:016:129.7
10PYZIK Krzysztof 563VegeSlonik Team / Fizjobiegacze SzczecinŚWINOUJŚCIEM3010M 1900:00:0400:56:3002:19:5403:39:4605:31:55.2005:31:59.60+01:06:136:229.4
11CEBERAK Bartosz 206LUBARTÓWM3011M 2200:00:0200:50:3202:10:3503:37:5705:37:20.7005:37:23.50+01:11:376:299.2
12DYBIŻBAŃSKI Wojciech 633CITY TRAIL TeamPOLICEM3012M 2300:00:0300:56:2802:18:4303:33:0305:40:17.6505:40:21.05+01:14:346:329.2
13BIEŃ Przemysław 244KS RYGLICERYGLICEM3013M 2400:00:0300:52:5302:15:5903:40:5905:41:01.2505:41:04.80+01:15:186:339.1
14ZWIERZCHOWSKI Andrzej 752TSCGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3014M 2600:00:0700:53:2202:19:5603:45:2305:45:37.8505:45:44.95+01:19:586:389
15KRZYSZTOŃ Marcin 611GMP Lasy Kraśnik aLASYM3015M 2700:00:0300:53:2702:14:4403:36:0305:52:20.6505:52:24.35+01:26:376:468.9
16MYSZCZYSZYN Łukasz 227Kudowa biegaKUDOWA ZDRÓJM3016M 2800:00:0500:58:3102:28:1703:53:0405:52:42.2005:52:47.65+01:27:016:468.8
17FILIPEK Paweł 606biegusiem.plWARSZAWAM3017M 2900:00:0201:00:2402:35:4304:04:1105:54:40.6505:54:43.60+01:28:576:498.8
18DYŚ Paweł 425Stay InsaneLUBLINM3018M 3000:00:0100:57:4502:29:1703:57:5905:54:56.0005:54:57.65+01:29:116:498.8
19MICHALSKI Marcin 327FUNFLYWARSZAWAM3019M 3200:00:0801:02:2902:38:1304:03:4205:58:54.8505:59:02.85+01:33:166:548.7
20GOŁĄB Marek 423KW KOTŁOWNIALUBLINM3020M 3600:00:0300:57:5202:30:3704:00:1406:03:29.9006:03:33.15+01:37:466:598.6
21GALA Damian 696PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3021M 3700:00:0300:59:1502:30:0203:59:5006:05:11.1006:05:14.20+01:39:277:018.5
22KWAŚNIEWSKI Maciej 448SZCZECINM3022M 3800:00:3900:59:5402:37:3804:03:1006:06:28.6006:07:08.10+01:41:217:028.5
23KAŁWA Leszek 283Wolbrom TeamMIECHÓWM3023M 3900:00:1800:58:2002:35:0104:06:0606:06:51.1006:07:09.10+01:41:227:038.5
24WOŹNIAK Radosław 644Skawina BiegaSKAWINAM3024M 4100:00:0900:57:3702:32:2504:05:4406:07:40.6506:07:50.60+01:42:047:048.5
25GRONAU Maciej 385KOBYŁKAM3025M 4700:00:0301:05:4302:46:0904:12:4506:12:28.7506:12:32.45+01:46:467:098.4
26RYBAK Przemysław 605Prze(w)AgaPUŁAWYM3026M 4800:00:3001:07:0702:41:5504:13:1106:16:11.9006:16:42.85+01:50:567:148.3
27WIĘCH Piotr 705WOŁOMINM3027M 4900:00:1800:58:5902:29:2604:02:0106:16:52.9006:17:10.90+01:51:247:148.3
28WESOŁEK Marek 627Pro-run WrocławWROCŁAWM3028M 5000:00:1801:06:0402:45:5504:15:0706:17:21.3006:17:39.40+01:51:527:158.3
29WRÓBLEWSKI Jacek 529MazoviaProActivCIECHANÓWM3029M 5100:00:0200:57:4902:29:1604:06:0906:18:51.9506:18:54.30+01:53:077:178.2
30STYPUŁKOWSKI Piotr 625BIAŁYSTOKM3030M 5300:00:1901:04:4402:38:1604:09:0706:19:20.1506:19:39.50+01:53:537:178.2
31FAJFER Jakub 695KRAKÓWM3031M 5400:00:2801:07:0902:46:1504:19:1906:19:21.9506:19:50.75+01:54:047:178.2
32PASUTO Grzegorz 725KATOWICEM3032M 5500:00:2301:07:1002:49:5104:23:1906:20:37.8506:21:00.90+01:55:147:198.2
33BANASZYNSKI Damian 493READINGM3033M 5700:00:0300:58:2102:35:2304:13:1606:24:26.7006:24:30.60+01:58:447:238.1
34GRYNAGIEL Przemysław 325OSIEK NAD WISŁĄM3034M 6100:00:2401:02:5402:34:3304:16:1306:25:24.5506:25:49.45+02:00:037:248.1
35PORĘBA Marek 403RZESZÓWM3035M 6200:00:1401:06:3702:47:3204:21:0706:25:41.5006:25:55.50+02:00:097:258.1
36KNOPEK Adam 406Stowarzyszenie Bieg po ZdrójJAWORZEM3036M 6300:00:5301:07:0102:46:4004:22:5306:26:11.4006:27:05.05+02:01:187:258.1
37JUKIEL Tomasz 505BornholmRunersGDYNIAM3037M 6600:00:0004:21:1606:29:07.9506:29:07.95+02:03:217:288
38ŚWIĆ Miłosz 518Dzik KomandoŁÓDŹM3038M 7200:00:5601:06:5602:46:0404:24:4806:31:44.0006:32:40.95+02:06:547:328
39GAWRON Marcin 654NOWY BOREKM3039M 7400:00:1301:03:2402:46:3104:26:4906:36:21.9006:36:35.55+02:10:497:377.9
40NAZIMEK Maciej 503R7KRAKÓWM3040M 7500:00:2201:02:2102:41:4904:23:0906:36:16.8006:36:39.20+02:10:527:377.9
41KALECINSKI Piotr 612BRWINÓWM3041M 8000:00:1101:09:2202:57:3804:35:5806:41:43.2006:41:54.95+02:16:087:437.8
42GUT Mateusz 587Legia Run Club WarszawaWARSZAWAM3042M 8300:00:4001:05:1902:51:0504:31:0206:42:23.2506:43:03.25+02:17:167:447.8
43KRAWCZYK Łukasz 305Budago.plBRZOZÓWKAM3043M 8400:00:2201:09:1902:53:3004:29:1806:43:53.1006:44:15.60+02:18:297:467.7
44RAJNER Krzysztof 681ULTRA KoszalinKOSZALINM3044M 8500:00:1201:04:2102:48:2404:30:1506:44:18.7006:44:31.00+02:18:447:467.7
45WOJCIECHOWSKI Norbert 674Altom GnieznoGNIEZNOM3045M 8800:00:1900:58:4202:28:5904:13:2006:46:01.9506:46:21.70+02:20:357:487.7
46WOJCIESZEK Andrzej 398Apteka Gemini TeamSOPOTM3046M 9200:00:0801:02:5002:42:5504:24:5706:50:29.1506:50:37.50+02:24:517:537.6
47KUCHARSKI Paweł 754Planeta NiskoNISKOM3047M 9600:00:1301:00:0002:48:4304:38:0706:51:18.5506:51:32.25+02:25:457:547.6
48WIERZBICKI Tomasz 471BOGUCHWAŁAM3048M 9900:00:4901:06:2402:53:4404:38:5606:52:24.2006:53:14.00+02:27:277:557.6
49KRZEMIŃSKI Bartosz 692WKURW_TEAMBYDGOSZCZM3049M 10100:00:2901:05:0502:47:3104:34:1106:54:32.2506:55:01.50+02:29:157:587.5
50OBARA Michał 642Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM3050M 10200:00:0201:06:5202:55:2504:42:0306:55:16.2006:55:18.75+02:29:327:597.5
51GESSLER Łukasz 338BIESYBOLSZEWOM3051M 10700:00:3501:11:1503:03:5404:47:1506:55:44.0006:56:19.00+02:30:327:597.5
52RASZKOWSKI Piotr 307GDAŃSKM3052M 10900:00:1401:14:4603:08:3204:47:3306:56:29.7506:56:44.25+02:30:578:007.5
53KAŹMIERCZAK Michał 738Dzikie Życie Run TeamKATOWICEM3053M 11100:00:2501:04:4902:47:0504:30:4606:56:28.4506:56:54.00+02:31:078:007.5
54BIESZKE Artur 245Beztlenowi MalborkMALBORKM3054M 11200:00:1901:10:1202:57:3704:49:3206:56:57.1506:57:16.60+02:31:308:017.5
55KWIATKOWSKI Kajetan 718Piękni i BestieGDAŃSKM3055M 11400:00:3601:11:1602:54:4104:35:1106:57:32.7006:58:09.25+02:32:228:017.5
56GRONIECKI Mikołaj 651WARSZAWAM3056M 11700:00:4201:06:3002:54:0404:46:2506:57:52.7506:58:34.90+02:32:488:027.5
57CZERWIEC Andrzej 541WARSZAWAM3057M 12300:00:2101:00:1002:41:3404:40:5207:00:56.8507:01:18.10+02:35:318:057.4
58KAŃDUŁA Grzegorz 266Nest TeamPOZNAŃM3058M 12600:00:4401:10:0703:03:2904:51:0107:01:02.0007:01:46.15+02:35:598:057.4
59ŻOŁNACZ Maciej 565NOWE MIASTO NAD PILICĄM3059M 12900:00:2401:02:3802:42:0904:31:3607:02:49.8507:03:14.05+02:37:278:077.4
60KRUPA Jan 501WĘGORZEWOM3060M 13100:00:4101:12:5403:17:1005:05:4107:02:59.7007:03:41.65+02:37:558:087.4
61KRÓLIKOWSKI Igor 446RabbitsKRAKÓWM3061M 13200:00:1601:10:5302:57:5604:45:5007:03:36.2507:03:53.15+02:38:068:087.4
62SOLAREWICZ Tomasz 461Latający Cyrk Monty PythonaKLISINOM3062M 13400:00:0901:02:3402:43:4304:39:3607:04:58.1507:05:07.15+02:39:208:107.3
63MATEJUK Arkadiusz 239Beztlenowi MalborkMALBORKM3063M 13500:00:1901:10:1202:58:5704:49:3207:06:46.8007:07:06.60+02:41:208:127.3
64RZEPNIEWSKI Łukasz 619WKURW_TEAMWARSZAWAM3064M 13700:00:4601:07:0002:57:5404:44:0007:07:15.2507:08:01.70+02:42:158:127.3
65KONDZIOŁA Krzysztof 311Perfect Runner Lublin / Stay InsaneLUBLINM3065M 13800:00:2801:13:1203:10:0104:56:4607:07:45.0007:08:13.80+02:42:278:137.3
66MUSIAŁ Szymon 379GardenFlora MTB TeamUNISŁAWM3066M 13900:00:2301:04:4602:47:1804:41:5707:09:56.1507:10:19.60+02:44:338:167.3
67WNUK Tomasz 424Naprzód MłocinyWARSZAWAM3067M 14000:00:1601:02:2902:52:2804:46:4407:11:56.2507:12:12.70+02:46:268:187.2
68SŁOTWIŃSKI Adam 538EŁKM3068M 14500:00:0601:08:3702:54:3504:44:2807:13:25.9007:13:32.65+02:47:468:207.2
69PYRĆ Krzysztof 428JJ TeamKRAKÓWM3069M 14700:00:4401:11:3603:02:4004:50:2007:14:06.6007:14:51.20+02:49:048:207.2
70GROCHÓLSKI Paweł 536WARSZAWAM3070M 15200:01:0201:14:3203:05:1804:50:4607:14:44.3007:15:46.75+02:50:008:217.2
71SZWAT Piotr 347POPCIU TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM3071M 15300:00:4201:07:2903:14:2305:10:3307:15:29.4507:16:12.20+02:50:258:227.2
72BUMBUL Leszek 525ZIELONA GÓRAM3072M 15500:00:5001:11:1803:04:4604:49:1207:16:58.0007:17:48.50+02:52:028:247.1
73KORDOWICZ Łukasz 514BUT Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3073M 15600:00:0601:05:5302:55:2904:47:5307:17:42.1007:17:48.85+02:52:028:257.1
74KULIK Grzegorz 315Beztlenowi MalborkMALBORKM3074M 16100:00:1201:09:2102:59:0804:52:5707:18:06.9507:18:19.75+02:52:338:257.1
75STRZELECKI Dawid 571team spiritTORUŃM3075M 16300:00:2601:07:1302:53:4004:43:4307:18:52.2007:19:18.30+02:53:318:267.1
76KIEWISZ Adam 685Są WolniejsiGIETRZWAŁDM3076M 16500:00:3701:04:3402:54:1904:53:3207:18:49.2507:19:26.75+02:53:408:267.1
77WOJCIECHOWSKI Tomasz 650Running FrogsWARSZAWAM3077M 16900:00:4101:03:0502:51:1304:45:2307:21:43.5007:22:25.35+02:56:388:297.1
78LASKOWSKI Daniel 576Run PasjaPYSZCZYNM3078M 17100:00:3201:09:4603:06:2204:56:4407:22:46.3507:23:18.80+02:57:328:307
79TOPOROWSKI Mariusz 399LUBLINM3079M 17600:00:5101:12:1503:02:4004:55:1607:23:40.7007:24:32.20+02:58:458:317
80JANICKI Tomasz 41821daplot JarosławJAROSŁAWM3080M 17700:00:2601:07:5902:54:0404:45:3507:24:33.0007:24:59.85+02:59:138:327
81FIRAZA Tomasz 582Fujitsu Running Team ŁódźŁÓDŹM3081M 18000:00:2301:02:1002:46:3104:48:3007:25:20.3007:25:44.20+02:59:578:337
82TWARDOWSKI Tomasz 645STRAŻÓWM3082M 18200:00:2601:09:1903:00:5804:55:5107:25:55.7507:26:21.85+03:00:358:347
83BIEL Tomasz 596KATOWICEM3083M 18500:00:3301:09:5603:05:3505:05:3107:27:48.2507:28:21.95+03:02:358:367
84GIERULA Piotr 290RZESZÓWM3084M 18600:00:1801:05:3003:00:4105:07:3507:28:45.0507:29:03.90+03:03:178:377
85DRAUS Borys 281KRASNEM3085M 18700:01:0101:14:4803:13:1504:54:0607:28:06.0007:29:07.85+03:03:218:377
86SZARY Marek 316Turbo Żułwie/3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejTRZEBOWNISKOM3086M 18800:00:1801:05:4903:00:1705:03:1007:28:53.4007:29:12.15+03:03:258:377
87AGRES Paweł 440KW KotłowniaLUBLINM3087M 19100:00:0501:07:5802:57:5304:53:0807:30:11.1007:30:16.65+03:04:308:396.9
88STPICZYŃSKI Marcin 254LUBLINM3088M 19200:00:2101:13:4203:12:2805:03:1707:30:40.3507:31:01.95+03:05:158:406.9
89GWIŻDŻ Grzegorz 592RZESZÓWM3089M 19300:00:1701:05:3203:00:4305:09:3707:30:53.1007:31:10.30+03:05:238:406.9
90RESZKA Marek 537NovemBeer Running TeamLUBLINM3090M 19800:00:5501:11:2403:04:3904:55:0207:32:04.2507:32:59.75+03:07:138:416.9
91JANASZ Rafał 593WARSZAWAM3091M 20100:00:1601:12:0903:13:2105:07:3107:34:43.2007:34:59.55+03:09:138:446.9
92GUDOWSKI Krystian 509GOODrunSANOKM3092M 20200:00:5501:11:5503:10:4705:00:1507:34:43.2507:35:38.40+03:09:518:446.9
93GRZYWINSKI Bartosz 377TORUNM3093M 20700:00:3501:12:5803:12:5605:06:3907:35:55.1507:36:31.00+03:10:448:466.8
94KAZIMIERZ Rafał 678NOAWROCŁAWM3094M 21000:00:1401:03:2902:59:5705:00:3807:37:35.3007:37:49.85+03:12:038:476.8
95PIOTROWSKI Tomasz 367Grembski TriathlonWARSZAWAM3095M 21200:00:1901:02:3002:54:4804:50:2307:38:11.1007:38:30.75+03:12:448:486.8
96KAJUT Sylwester 694Aktywni KociewiacyWIELBRANDOWOM3096M 21300:00:2301:11:5103:08:2005:12:3207:38:18.6507:38:42.15+03:12:558:486.8
97DUDZIAK Tomasz 500MARSS FILTRY Runners ClubSIERADZM3097M 21400:01:0601:15:3603:15:4905:09:5707:39:06.5507:40:13.05+03:14:268:496.8
98GALEK Adam 551Fun Club KS TęczaWARSZAWAM3098M 21600:01:0601:15:3603:15:5005:09:5907:39:06.5007:40:13.20+03:14:268:496.8
99NYCZ Sławomir 574STRZYŻÓWM3099M 21900:00:3101:09:3103:02:5805:10:2307:41:12.7007:41:44.30+03:15:578:526.8
100PIETRUSZKA Mariusz 572KRAKÓWM30100M 22000:00:2601:06:0603:03:2705:07:1907:41:51.5507:42:17.70+03:16:318:526.8
101WOJCIECHOWSKI Maciej 607WKURW_TEAMPOZNANM30101M 22100:00:0301:03:5102:54:2604:59:0707:42:21.9007:42:25.80+03:16:398:536.7
102GAWORECKI Tomasz 277Run Energy Club / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM30102M 22600:00:5701:12:0203:20:1705:15:0207:43:13.6507:44:11.00+03:18:248:546.7
103GMAJ Daniel 555GRÓJEC TEAM :)GRÓJECM30103M 22900:00:5101:15:3603:17:5705:09:4707:43:38.7507:44:30.70+03:18:448:546.7
104PAWLAK Maciej 653SKÓRZEWOM30104M 23400:00:2801:09:3803:11:3205:12:3907:45:58.7507:46:26.75+03:20:408:576.7
105GRZYWIŃSKI Wojtek 411TORUŃM30105M 23500:00:3401:13:0403:15:2005:16:0707:45:58.4007:46:32.45+03:20:468:576.7
106BUCZYŃSKI Radosław 717Night Runners GliwiceGLIWICEM30106M 25300:00:4501:08:4503:04:4005:20:2507:53:58.9507:54:44.75+03:28:589:066.6
107STACH Dariusz 553OSP KosmolówOLKUSZM30107M 25400:00:5801:17:4103:19:0705:25:1107:55:06.0007:56:04.45+03:30:189:086.6
108BIEL Łukasz 597WARSAWM30108M 25700:00:3301:09:5603:05:3505:19:4007:56:25.7007:56:59.15+03:31:129:096.5
109SETKOWICZ Jacek 439KRAKÓWM30109M 25800:00:2601:15:3903:20:1305:21:1807:56:53.2507:57:20.00+03:31:339:106.5
110KOŁAKOWSKI Przemek 630ZAMOŚĆM30110M 26300:00:5101:12:4003:20:2105:25:1008:00:48.1008:01:39.55+03:35:539:146.5
111KAMIŃSKI Krystian 268RADUNIA NIESTĘPOWONIESTĘPOWOM30111M 26800:00:4201:11:1603:18:5105:34:3108:03:22.3508:04:05.00+03:38:189:176.5
112WÓJCIK Michał 682Forrest Gump Running TeamLUBLINM30112M 27500:00:2901:21:3503:23:1705:22:3008:09:31.7008:10:01.55+03:44:159:246.4
113PIKAŁA Karol 230Beztlenowi MalborkMALBORKM30113M 27600:00:1801:09:1402:57:3805:10:0208:10:59.8008:11:18.10+03:45:319:266.4
114JANKOWICZ Artur 256Beztlenowi MalborkMALBORKM30114M 27700:00:3001:12:5003:22:0805:28:3008:11:25.3008:11:55.50+03:46:099:276.3
115ZGLIŃSKI Bartłomiej 679wkurw_teamWARSZAWAM30115M 27800:00:0501:17:2003:40:3805:37:1208:12:11.0008:12:16.60+03:46:309:276.3
116CHILIŃSKI Karol 634BIAŁYSTOKM30116M 27900:00:1901:08:4103:12:4005:20:2108:12:00.2508:12:19.35+03:46:329:276.3
117PARYS Michał 711WOŁOMINM30117M 28000:00:1601:08:4003:18:0505:34:1208:12:31.6008:12:48.30+03:47:019:286.3
118RUDNICKI Marek 464OTWOCKM30118M 28800:00:4101:15:1303:17:5705:27:4308:15:44.4008:16:26.20+03:50:399:326.3
119URBANOWICZ Rafał 672oznakujbiuro.plWARSZAWAM30119M 29200:00:1001:16:4203:25:1105:29:2408:17:10.9508:17:21.45+03:51:359:336.3
120PIOTROWSKI Grzegorz 472BIEGOWA ŚWIDNICA / ŻELAZNA ŚWIDNICAŚWIDNICAM30120M 29500:00:0701:14:2303:20:1405:35:0708:18:36.6008:18:44.15+03:52:579:356.3
121BANAŚ Radosław 409WROCŁAWM30121M 29600:00:0901:14:2103:19:3705:36:5608:18:34.3008:18:44.15+03:52:579:356.3
122GRZYB Sławomir 465WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWM30122M 29700:00:0001:14:1603:20:2005:37:0008:18:44.3508:18:44.35+03:52:579:356.3
123KOSTRZEWA Mariusz 548KS 'Alaska'ŁÓDŹM30123M 31400:00:2601:08:1503:14:1805:37:3308:27:54.1008:28:20.60+04:02:349:466.1
124CZARNIK Stanisław 721ZABRZEM30124M 31700:00:5901:20:2603:41:5805:48:2608:30:38.0508:31:37.50+04:05:519:496.1
125SZCZEPAŃSKI Wacław 661KOSINAM30125M 31800:00:4701:16:5403:37:0905:53:2008:30:50.0508:31:37.60+04:05:519:496.1
126PUSZ Janusz 531SZCZECINM30126M 32600:01:0701:19:5703:30:4305:43:1608:35:30.3508:36:37.70+04:10:519:546.1
127KINDELA Michał 450Razem Trenujemy SportŁÓDŹM30127M 32800:00:5901:29:2703:44:0605:54:2408:36:49.0008:37:48.55+04:12:029:566
128LUTEREK Michał 324WARSZAWAM30128M 33100:00:5601:21:0903:40:0105:49:4008:41:27.4008:42:23.80+04:16:3710:016
129KOPCZYŃSKI Maciej 236GDYNIAM30129M 33200:00:0301:14:4903:33:0405:55:1308:44:52.5508:44:56.35+04:19:0910:055.9
130CHODOROWSKI Arkadiusz 496IPA PAŁAC MOSTOSKICHALEKSANDRÓWM30130M 33600:01:1001:23:1603:45:4305:49:2208:46:04.6508:47:14.75+04:21:2810:075.9
131KONARSKI Maciej 552Mielony ChrupekPODKOWA LEŚNAM30131M 33900:00:1501:11:1603:16:2405:42:3008:51:53.4508:52:09.25+04:26:2210:135.9
132TELEGUJ Michał 497TeZa BHP OpoleOPOLEM30132M 34100:01:0501:19:0603:39:4905:49:3808:52:21.2008:53:26.55+04:27:4010:145.9
133DĄBROWSKI Filip 417DUUST.COWARSZAWAM30133M 34300:00:5801:15:3403:21:0105:49:4708:52:32.6008:53:31.05+04:27:4410:145.9
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
134GRAJEWSKI Artur 1634WARSZAWAM30134M 35000:00:2601:22:0203:41:5606:10:2509:01:38.9009:02:05.45+04:36:1910:245.8
135KOZIARSKI Maciej 334Drużyna SzpikuKATOWICEM30135M 35100:00:0501:12:2803:38:5605:56:5809:02:39.9009:02:45.60+04:36:5910:265.7
136MAJONEK Artur 559JABŁONNAM30136M 35400:00:4001:16:4603:40:3405:57:0209:12:22.9509:13:02.95+04:47:1610:375.6
JAREMA Maciej 427CISNAM30DNF01:07:29 DNF02:49:25 DNF04:33:24 DNF DNF DNF--
SERZYSKO Bartosz 40Go Aptiv!CIESZYNM30DNF01:09:34 DNF02:57:30 DNF05:28:35 DNF DNF DNF--
DUDZIŃSKI Piotr 637RZESZÓWM30DNF01:05:30 DNF03:08:28 DNF DNF DNF DNF--
PARTYKA Andrzej 701RZESZÓWM30DNF01:21:35 DNF03:17:57 DNF DNF DNF DNF--
BONOWICZ Jakub 390ŁÓDŹM30DNF DNF03:29:40 DNF DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Rafał 431POZNAŃM30DNF01:11:56 DNF03:34:30 DNF DNF DNF DNF--
STEPANCZENKO Rafał 241BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM30DNF01:19:53 DNF03:48:20 DNF DNF DNF DNF--
DROZDOWSKI Wojciech 632BIAŁYSTOKM30DNF01:13:36 DNF04:18:22 DNF DNF DNF DNF--
ZWOLIŃSKI Łukasz 498GDAŃSKM30DNF02:09:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 145 wynik(ów)