VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1FARON Robert 204Salco Garmin TeamZALESIEM401M 200:00:0000:48:5702:01:4803:05:2004:28:49.0004:28:49.40 5:1011.6
2KOCZWARA Tomasz 210RADOMYŚL WIELKIM402M 300:00:0400:47:5502:01:5803:08:1204:38:51.0004:38:55.45+00:10:065:2111.2
3DYBEK Paweł 205Salomon Suunto TeamMIELECM403M 500:00:0100:48:5102:05:2403:15:3204:48:19.7504:48:21.00+00:19:315:3210.8
4WŁODARKIEWICZ Dominik 213Dynafit PolskaPOZNAŃM404M 700:00:0200:51:2702:10:3603:23:4304:59:09.5004:59:11.70+00:30:225:4510.4
5KĘPOWICZ Marcin 659Pasieka KempiŻABIA WOLAM405M 1000:00:0200:55:4602:19:3703:32:0905:06:11.9505:06:14.15+00:37:245:5310.2
6ZAJĄC Robert 568Orange PolskaZĄBKIM406M 1400:00:0100:52:5602:15:1203:29:5505:14:12.1005:14:13.25+00:45:236:029.9
7MYCA Paweł 656Wolbrom TeamWOLBROMM407M 1500:00:1600:53:3102:17:3203:35:4505:18:39.5505:18:55.60+00:50:066:079.8
8MAZUREK Robert 252LSB / LUBELAKYLUBLINM408M 3300:00:0200:59:3302:38:0204:08:5706:02:35.5506:02:37.60+01:33:486:588.6
9ZYCH Zbigniew 557Triathlon Lublin TEAMLUBLINM409M 3400:00:0201:01:3102:38:4304:08:5906:02:35.6006:02:37.90+01:33:486:588.6
10SZCZOT Andrzej 766KB SobótkaWROCŁAWM4010M 4200:00:0700:59:3202:40:1304:13:2806:08:20.0006:08:27.70+01:39:387:058.5
11WITEK Łukasz 405Bieg po zdrójJAWORZEM4011M 4300:00:5301:07:0102:46:4204:14:4606:07:57.0506:08:50.15+01:40:007:048.5
12LINEK Michał 670PROSPERO ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM4012M 4400:00:0901:03:0902:43:4904:13:0906:09:56.2506:10:05.90+01:41:167:068.4
13POTRZESZCZ Tomasz 333GADKAM4013M 4500:01:0901:03:2102:40:1504:12:3306:09:45.9006:10:55.05+01:42:057:068.4
14POTRZESZCZ Grzegorz 309GADKAM4014M 4600:01:0901:02:4602:40:1704:12:3306:09:45.9506:10:55.45+01:42:067:068.4
15VISENTIN Eric 666NOAWROCŁAWM4015M 5200:00:1401:02:2302:45:1104:15:0406:18:52.4006:19:07.15+01:50:177:178.2
16DULAK Robert 698ROBDORKIELCEM4016M 5800:00:1301:03:0002:42:1304:18:5906:24:23.1506:24:36.20+01:55:467:238.1
17KRUPA Grzegorz 753KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4017M 5900:00:0600:59:3702:41:0904:22:0106:24:37.9006:24:44.80+01:55:557:238.1
18JAMRÓZ Łukasz 647AuuuuuANDRYCHÓWM4018M 6700:00:1101:03:3002:40:1204:21:0406:29:49.7006:30:01.45+02:01:127:298
19OLEJNIK Tomasz 331WIRYM4019M 6800:00:1501:09:4102:56:1904:30:5506:30:02.7506:30:17.85+02:01:287:308
20MAŁACHOWSKI Mariusz 349KBKS Biegacze w RadomskuRADOMSKOM4020M 6900:00:2201:07:2802:50:1804:23:3306:29:55.8006:30:18.00+02:01:287:298
21MIROSŁAW Albert 369WW TeamLUBLINM4021M 7100:01:0001:06:3002:51:5904:24:5906:30:55.4506:31:55.45+02:03:067:318
22RING Rafał 474PORĄBKAM4022M 7300:00:1101:06:5302:48:4404:30:1406:34:18.8506:34:30.20+02:05:407:347.9
23KRUK Tomasz 253Dla BogusiKIELCEM4023M 7600:01:0001:04:5502:43:5104:21:5006:38:49.2506:39:49.25+02:10:597:407.8
24KARUŚ Waldemar 48914das Jarosław im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4024M 7700:00:2001:02:5002:49:5304:29:2506:40:39.8506:41:00.40+02:12:117:427.8
25PEPLAK Jarosław 749Gameness KonstancinKONSTANCINM4025M 7800:00:1200:59:5402:46:0604:31:5106:41:32.0006:41:44.60+02:12:557:437.8
26AZAREWICZ Grzegorz 526GDAŃSKM4026M 7900:00:1501:02:1702:41:2704:20:0906:41:32.5006:41:47.85+02:12:587:437.8
27BEREZOWSKI Oskar 665napieraj.plWARSZAWAM4027M 8100:00:1301:04:0502:46:3604:29:4806:42:05.1006:42:18.50+02:13:297:437.8
28MIELNICZUK Mirosław 601WARSZAWAM4028M 8600:00:1100:59:4502:35:4904:19:1406:44:33.7506:44:45.10+02:15:557:467.7
29SALWA Krzysztof 655Salclan-TeamKIELCEM4029M 8900:00:0101:04:1102:50:5804:33:0906:48:09.6506:48:11.55+02:19:227:507.6
30PAWLUCZUK Tomek 442EŁKM4030M 9000:00:0801:08:5602:53:1804:36:5306:49:20.8506:49:29.20+02:20:397:527.6
31PAŃTAK Sławomir 22821daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4031M 9100:00:2701:11:2303:00:5204:48:5406:50:05.8006:50:32.95+02:21:437:537.6
32KRAWCZYK Marcin 748SomsiedziWARSZAWAM4032M 9400:00:1201:05:5002:48:4204:31:5106:50:30.6506:50:43.45+02:21:547:537.6
33CHORZĘPA Mariusz 223TSA SandomierzSANDOMIERZM4033M 9700:00:1001:04:1102:49:4004:39:4606:52:09.3006:52:19.85+02:23:307:557.6
34BŁAJSZCZAK Karol 222TSA SandomierzSANDOMIERZM4034M 10000:00:1101:04:0902:49:4304:47:3806:54:49.4506:55:00.50+02:26:117:587.5
35BOROWSKI Roman 599Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4035M 10300:00:0101:01:3002:43:5304:29:0406:55:40.3506:55:41.70+02:26:527:597.5
36DROBOT Piotr 24Pozytywnie Zabiegami SanokSANOKM4036M 10400:00:5401:13:0303:06:4604:41:4806:54:47.5006:55:41.70+02:26:527:587.5
37KOSOWICZ Krzysztof 317STRASBOURGM4037M 10500:00:2901:01:5402:41:0804:32:5706:55:25.5506:55:55.40+02:27:067:597.5
38ASŁANOWICZ Marcin 238WARSZAWAM4038M 10600:00:3401:05:4402:53:3404:35:2906:55:40.2506:56:15.20+02:27:257:597.5
39WIŚNIEWSKI Michał 485Invicta Power TeamGDAŃSKM4039M 10800:00:0701:14:5603:04:4304:47:4606:56:35.0506:56:42.50+02:27:538:007.5
40SULEWSKI Maciej 602Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM4040M 11300:00:1801:03:5202:45:0704:40:4306:57:09.8506:57:28.45+02:28:398:017.5
41KAWALEC Krystian 603WARSZAWAM4041M 11600:00:3101:07:2002:57:5004:46:0106:57:43.6506:58:15.50+02:29:268:027.5
42KUKLA Marcin 546Rysik RunnersWARSZAWAM4042M 11800:00:2501:05:1202:52:4704:37:0306:58:16.3006:58:41.45+02:29:528:027.5
43LATOS Marcin 615ŁAZYM4043M 11900:00:5801:05:3002:51:2704:32:2806:58:04.5506:59:03.20+02:30:138:027.5
44MELLER Wojciech 436SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYM4044M 12100:00:3701:11:5402:59:2704:39:5306:59:11.8506:59:48.90+02:30:598:037.4
45GRYNFELDER Rafał 308skywalkproject.plWARSZAWAM4045M 12200:00:1001:05:1002:52:4404:43:0307:00:25.2007:00:35.75+02:31:468:057.4
46WAWRZAK Ryszard 480Night Runners GliwiceGLIWICEM4046M 12400:00:2601:01:0802:42:1404:28:4607:00:52.3007:01:19.25+02:32:298:057.4
47MADEJCZYK Sebastian 1306TUCHÓWTUCHÓWM4047M 12700:00:2101:05:3102:48:5804:34:2807:01:41.1507:02:02.20+02:33:128:067.4
48PALCZAK Rafał 562BRAKGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4048M 12800:00:0801:07:2002:54:4304:39:0707:02:09.9507:02:18.55+02:33:298:077.4
49KOWALCZYK Marek 469RADOMSKOM4049M 14100:00:2201:07:4002:57:2404:43:4907:11:56.9507:12:19.20+02:43:298:187.2
50SOFUŁ Tomasz 340WARSZAWAM4050M 14200:00:1201:02:1202:46:2504:33:1007:12:11.1507:12:23.25+02:43:338:187.2
51FALKOWSKI Piotr 767KS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM4051M 14300:00:3201:07:1002:59:3704:53:0707:11:51.8507:12:24.65+02:43:358:187.2
52SMOLEN Janusz 462ZWIERNIKM4052M 14400:00:1101:02:3302:48:1404:39:3607:12:16.5507:12:28.10+02:43:388:187.2
53NIEMCZEWSKI Borys 732Time BanditNIECHOBRZM4053M 14600:00:3001:03:5302:55:0004:53:3407:13:38.2507:14:09.20+02:45:198:207.2
54KRZYŻOSTANEK Jarosław 544'Grom' SokolnikiSOKOLNIKIM4054M 14800:00:5901:12:4303:09:5405:04:2707:14:13.9007:15:13.35+02:46:238:217.2
55BĘBEN Robert 750OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4055M 14900:00:5001:14:4203:19:1805:10:0807:14:39.7007:15:30.40+02:46:418:217.2
56NOWICKI Marek 267Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEM4056M 15800:00:1701:10:4403:05:3204:59:4007:17:36.3507:17:54.30+02:49:048:247.1
57MAŁECKI Tomasz 731Małe CyckiBYTOMM4057M 15900:00:0901:09:3403:04:3204:54:5707:17:46.7007:17:56.10+02:49:068:257.1
58ZIEMKIEWICZ Jarek 413UKS Running TeamLUBINM4058M 16000:00:3901:05:1102:49:3704:40:1107:17:26.5007:18:05.70+02:49:168:247.1
59MAJEWICZ Grzegorz 326MIECHÓWM4059M 16400:00:1901:11:2703:03:1804:51:1907:19:05.4507:19:25.10+02:50:358:267.1
60WITFER Jacek 533BigYellowFoot Adventure TeamGDANSKM4060M 16600:00:3601:14:4303:05:5104:54:1207:20:45.5007:21:22.25+02:52:328:287.1
61ŁUKOMSKI Maciej 610Gang ChódegoŁÓDŹM4061M 16700:00:4001:06:1403:01:1004:54:2907:21:07.2507:21:47.75+02:52:588:287.1
62KASINSKI Rafal 400BIELSKO BIAŁAM4062M 17200:00:5201:11:2303:10:1205:10:1107:22:28.6007:23:21.15+02:54:318:307.1
63FRITZ Wojciech 539BIEG PO ZDRÓJ JAWORZEBIELSKO-BIAŁAM4063M 17300:00:5401:11:2203:03:4604:58:4607:22:27.0507:23:21.25+02:54:318:307.1
64SZADKOWSKI Jacek 641Lobo RacingJEZIÓRKOM4064M 17400:00:0501:17:0403:11:0104:54:5007:23:38.2507:23:43.85+02:54:548:317
65KIRILENKO Marcin 723MARKIM4065M 17500:00:0801:04:0103:06:2204:59:2907:24:03.5507:24:12.00+02:55:228:327
66FISZER Jakub 658#teamdkmsCZARNE BŁOTOM4066M 17800:00:2501:09:5703:13:5604:59:2207:24:35.4507:25:01.20+02:56:118:337
67WYSOCKI Tomasz 719OchajoRun & FriendRYBNIKM4067M 17900:00:5701:09:2203:06:5804:57:2707:24:39.9007:25:37.60+02:56:488:337
68ZWIEWKA Sebastian 419BUSHIDO BydgoszczBYDGOSZCZM4068M 18400:00:0601:02:2402:51:3904:46:5607:28:03.4007:28:09.75+02:59:208:367
69WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 389RunsofunGDYNIAM4069M 18900:00:0701:07:5002:59:4504:50:2807:29:20.5507:29:28.45+03:00:398:386.9
70KUBISZ Tomasz 743WBUNIECM4070M 19000:00:2701:12:3103:10:2905:04:3607:29:47.6007:30:15.50+03:01:268:396.9
71KAŹMIERCZYK Andrzej 330FojadorBEDZINM4071M 19400:00:1301:13:2503:08:5005:03:3807:31:17.5007:31:30.70+03:02:418:406.9
72GAWLEWICZ Tomasz 664Gawełki TeamSANOKM4072M 19500:00:5401:02:1602:41:0504:25:0807:30:57.9507:31:52.75+03:03:038:406.9
73IZDEBSKI Mariusz 561OSV TEAMOLKUSZM4073M 19600:00:1801:08:3902:59:1504:55:0707:31:43.0507:32:01.90+03:03:128:416.9
74ROLLA Dorian 507WARZYMICEM4074M 19700:00:1001:10:2802:58:0804:51:0107:32:09.7007:32:20.45+03:03:318:416.9
75MATUSIAK Arkadiusz 289ŁÓDŹM4075M 19900:00:3701:13:2503:16:2805:07:3007:33:53.6007:34:30.85+03:05:418:436.9
76SÓJKA Sebastian 680Night Runners ZabrzeZABRZEM4076M 20000:00:2101:03:0802:59:0004:59:1207:34:33.2007:34:54.35+03:06:048:446.9
77PAJESTKA Wojciech 310Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4077M 20300:00:5501:11:5303:10:4704:59:5807:34:43.1507:35:38.65+03:06:498:446.9
78WIŚNIEWSKI Sławomir 652MARWIN BiłgorajBIŁGORAJM4078M 20400:00:0005:15:2507:36:17.7007:36:17.70+03:07:288:466.8
79PIWOWARSKI Robert 534JASNA STRONA MOCYBRZESKOM4079M 20500:00:4501:22:2303:24:3805:20:4407:35:32.7007:36:18.05+03:07:288:456.8
80PIETRZAK Mariusz 519WARSZAWAM4080M 20800:00:4301:11:2203:13:3905:08:1107:36:15.2507:36:58.75+03:08:098:466.8
81KUCIŃSKI Tomasz 729MIŃSK MAZOWIECKIM4081M 20900:01:0701:11:2003:20:1705:18:2107:36:40.9507:37:48.90+03:08:598:466.8
82KORYCKI Arkadiusz 481PKO Bank PolskiWARSZAWAM4082M 21800:00:2901:07:3203:03:5904:57:3507:40:09.5007:40:38.50+03:11:498:506.8
83SZUBERT Marcin 459Kołobrzeg BiegaUSTRONIE MORSKIEM4083M 22300:01:0401:11:4002:59:4404:54:1807:41:51.3507:42:55.40+03:14:068:526.8
84MORUS Tomasz 676Maraton Leśny KwidzynKWIDZYNM4084M 22400:00:1001:06:3103:01:5805:04:2007:43:50.9007:44:01.80+03:15:128:556.7
85PĘKAL Artur 677Maraton Leśny KwidzynSADLINKIM4085M 22500:00:1001:06:3303:03:1105:05:3107:43:51.7007:44:01.85+03:15:128:556.7
86KROK Jacek 638LUBARTÓWM4086M 23000:00:2501:08:2103:04:5005:13:5107:44:09.5007:44:35.45+03:15:468:556.7
87ULATOWSKI Andrzej 291TORUŃM4087M 23100:00:0901:07:3003:04:4505:07:1207:45:14.9507:45:23.95+03:16:348:566.7
88BŁASZCZAK Jarosław 742Go Aptiv!KRAKÓWM4088M 23200:00:4301:09:2103:04:0005:14:3707:44:58.9507:45:42.80+03:16:538:566.7
89SŁABOŃ Mariusz 257KIWK-a biegaWOLBROMM4089M 23700:00:4601:07:1503:05:5905:09:3307:46:21.3507:47:07.90+03:18:188:586.7
90BIAŁCZAK Tomasz 407OLSZTYNM4090M 23800:00:2701:11:4003:16:4005:11:2407:46:44.0507:47:11.70+03:18:228:586.7
91HOWIL Waldemar 335www.biegowekaizen.plGRYFINOM4091M 24100:01:0001:11:0003:03:4405:02:0807:46:28.7007:47:29.00+03:18:398:586.7
92MARYJOSZ Adrian 220ŻORYM4092M 24200:00:3901:07:4803:05:2005:03:2207:46:56.3007:47:35.80+03:18:468:586.7
93GRADEK Dariusz 640KRAKOWM4093M 24300:00:3501:15:2903:13:2905:06:0307:47:25.0007:48:00.50+03:19:118:596.7
94GARCZYŃSKI Darek 240KATOWICEM4094M 24400:00:3000:59:5302:37:5804:44:0607:49:22.6507:49:53.30+03:21:039:016.6
95PEŁSZYŃSKI Mariusz 49415 BZEŁKM4095M 24600:00:0901:12:5903:18:1905:20:5807:50:31.2507:50:40.60+03:21:519:026.6
96KARWOWSKI Maciej 415WARSZAWAM4096M 24700:00:2501:15:0903:23:1405:21:0407:51:54.6507:52:19.65+03:23:309:046.6
97STASIEWICZ Jacek 624BIAŁYSTOKM4097M 24800:00:3301:12:3003:07:0405:11:1107:52:34.1507:53:07.85+03:24:189:056.6
98KOPER Jacek 691ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4098M 24900:00:5201:05:5902:56:1504:58:4407:52:45.9007:53:38.45+03:24:499:056.6
99RENKIEL Tomasz 312GLIWICEM4099M 25100:00:4701:11:1603:20:2805:20:1807:53:57.0507:54:44.50+03:25:559:066.6
100SWOBODA Jarosław 684Compañeros Team/ eNeRGy SquadGLIWICEM40100M 25200:00:2001:12:1503:17:1905:18:2607:54:24.2507:54:44.55+03:25:559:076.6
101RESZYTYŁO Grzegorz 736ŁAŃCUTM40101M 25900:00:4701:18:0203:23:4005:18:1507:58:07.0507:58:54.20+03:30:049:116.5
102CHWALISZEWSKI Jarosław 713Night Runners GliwiceGLIWICEM40102M 26100:00:4701:13:0703:21:0405:26:4107:59:25.9008:00:13.65+03:31:249:136.5
103SCHAUER Bartłomiej 495LONDONM40103M 26200:00:4501:11:2803:08:3005:10:2707:59:33.3008:00:18.40+03:31:299:136.5
104US Marek 724CUBULICE MAŁEM40104M 26600:01:1001:23:0503:23:1905:12:1708:00:52.9508:02:03.65+03:33:149:146.5
105KOWALSKI Aleksander 410Bieg po ZdrojBIELSKO-BIAŁAM40105M 26900:00:5301:11:2703:13:2305:16:3408:05:07.9508:06:01.40+03:37:129:196.4
106ZIELIŃSKI Jacek 224Rozbiegany PiastówPIASTÓWM40106M 27000:00:3201:16:2903:18:3405:17:0008:05:32.9508:06:04.95+03:37:159:206.4
107TROJANOWSKI Krzysztof 710Velo ĆmiłówĆMIŁÓWM40107M 27100:01:0701:11:5003:13:5105:24:0008:06:33.2008:07:40.75+03:38:519:216.4
108CIUK Piotr 478Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM40108M 27200:00:3801:23:4103:34:5605:34:1808:07:36.8508:08:15.60+03:39:269:226.4
109ZDULSKI Bartosz 358W4 Green TeamJÓZEFOSŁAWM40109M 27300:00:3901:25:4103:35:0305:34:4308:07:36.1008:08:15.60+03:39:269:226.4
110SERAFIN Robert 700GRYBÓWM40110M 27400:00:1401:07:4503:03:5505:10:1008:08:44.8008:08:58.95+03:40:099:236.4
111DZIEDZIC Krzysztof 233KRAKÓWM40111M 28100:00:4801:23:5103:31:3405:35:0608:12:16.9008:13:05.30+03:44:159:286.3
112DAWIDOWSKI Michał 368Endorfina NowogardNOWOGARDM40112M 28200:00:0801:11:4003:13:5305:19:1708:13:38.0008:13:46.00+03:44:569:296.3
113TRZCIŃSKI Sebastian 301Pełzacz NizinnyWARSZAWAM40113M 28300:00:4001:06:1503:12:0105:18:2408:13:27.3508:14:08.15+03:45:189:296.3
114MAŁKIEWICZ Dariusz 218PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM40114M 28400:00:3301:09:2603:16:0805:29:0708:13:34.4508:14:08.15+03:45:189:296.3
115BURY Marek 306SOSNOWIECM40115M 28500:00:2201:15:1403:20:5205:33:1708:14:26.6508:14:49.20+03:45:599:306.3
116FIJAŁKOWSKI Radosław 660Crossfit GCWWARSZAWAM40116M 29000:00:1101:16:4003:21:5905:29:2108:17:08.3008:17:19.75+03:48:309:336.3
117SIERADZKI Rafał 667GCWŚWINOUJŚCIEM40117M 29100:00:0901:16:4203:22:3705:29:1708:17:11.3008:17:21.15+03:48:319:336.3
118PIETRZYKOWSKI Artur 217RADOMM40118M 29400:00:0001:19:3803:32:0605:41:2108:18:41.9008:18:41.90+03:49:529:356.3
119WRÓBEL Sebastian 396Apteka Gemini TeamGDYNIAM40119M 30100:00:0801:18:1603:24:3805:26:4908:21:36.0008:21:44.30+03:52:549:386.2
120LUSIO Marcin 402JAWORZEM40120M 30200:00:5401:13:3403:16:3305:28:0208:20:49.7508:21:44.45+03:52:559:376.2
121DĄBROWSKI Michał 626WARSZAWAM40121M 30400:01:1001:15:5303:19:2805:32:2508:20:54.0008:22:04.15+03:53:149:376.2
122ŻUKIEWICZ Konrad 435Strefa Piękna LublinLUBLINM40122M 30500:00:5301:17:4703:32:1605:55:2708:21:37.0008:22:30.45+03:53:419:386.2
123MARIANOWSKI Krzysztof 740Kwidzyn BiegaKWIDZYNM40123M 30700:00:0601:29:3703:43:0805:49:5108:23:32.7008:23:38.85+03:54:499:416.2
124WOJNAR Sylwester 438MUKS JEDLICZE PODKARPACIEKROSNOM40124M 30800:00:5401:14:5803:25:1805:37:1808:23:10.5508:24:04.75+03:55:159:406.2
125WICIAK Ziemowit 636Aktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM40125M 30900:00:2301:17:4003:32:2205:43:5808:24:29.5508:24:53.00+03:56:039:426.2
126WÓJTOWICZ Paweł 662KURÓWM40126M 31000:01:1801:13:2203:15:5405:40:2908:24:51.4008:26:09.50+03:57:209:426.2
127KUGLARZ Szymon 264Motointegrator Running TeamWODZISŁAW ŚL.M40127M 31100:00:3101:12:4603:19:3605:39:2708:25:58.4508:26:30.30+03:57:409:436.2
128GOLI Leszek 414BudimexWARSZAWAM40128M 31200:00:2401:15:1103:23:1505:37:0708:26:38.9008:27:03.70+03:58:149:446.2
129KADECKI Marek 466KARGOSZYNM40129M 31500:00:2501:15:3103:32:3205:46:2508:28:23.6508:28:48.65+03:59:599:466.1
130TELEC Sławek 255Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM40130M 31600:01:0101:20:1803:36:2005:49:3908:30:33.7508:31:35.25+04:02:459:496.1
131TONDYS Piotr 296TIGERS TEAMŁÓDŹM40131M 31900:00:0901:12:5603:34:1405:35:4408:32:06.4008:32:15.65+04:03:269:506.1
132LIBUCKI Andrzej 441GRODZISK MAZOWIECKIM40132M 32100:00:1201:12:0703:12:4505:27:0408:33:03.8008:33:16.15+04:04:269:526.1
133GRZESZCZAK Adam 683biegamyrazem.plGDYNIAM40133M 32200:00:3501:13:3303:25:1605:40:5508:33:18.9008:33:54.50+04:05:059:526.1
134KALICKI Irek 558Crossfit GCWWARSZAWAM40134M 32300:00:3901:16:4703:27:2705:46:1608:33:52.3008:34:31.80+04:05:429:526.1
135ZIELIŃSKI Radosław 567Stare Babice BiegająLATCHORZEWM40135M 32400:00:5001:20:4203:42:1905:48:1808:34:52.5508:35:43.20+04:06:539:546.1
136KWIECIEŃ Krzysztof 578KRAKÓWM40136M 32500:00:3601:18:0903:37:1605:49:1308:35:57.3008:36:33.45+04:07:449:556
137JAKUBOWSKI Daniel 426Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM40137M 32700:00:5401:20:1503:24:1005:39:3908:35:52.3008:36:46.50+04:07:579:556
138ZACHEJA Jacek 394LESZNOM40138M 32900:00:5101:11:2603:15:3305:40:5908:37:06.5008:37:57.95+04:09:089:566
139STOPA Tomasz 595BasajaunWARSZAWAM40139M 33300:00:1901:21:0103:37:3005:55:0108:46:10.6508:46:30.10+04:17:4010:075.9
140JURCZAK Daniel 746MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM40140M 33400:00:0801:17:4703:32:1705:46:3508:46:40.0508:46:48.70+04:17:5910:075.9
141TYMOSZUK Michał 434KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM40141M 33700:00:5301:17:4803:32:2505:56:4108:46:32.8008:47:26.40+04:18:3710:075.9
142PAWLETA Michał 510Night Runners GliwiceGLIWICEM40142M 33800:00:4701:14:4903:34:1505:53:1608:49:41.9008:50:29.15+04:21:3910:115.9
143PYTA Krzysiek 715ciecierzyca wełnowiecBYTOMM40143M 34000:00:3301:15:4603:33:0005:50:2408:52:47.2008:53:20.75+04:24:3110:145.9
144KUBALA Sylwester 251KALISZM40144M 34200:00:0901:10:5003:19:4705:39:0908:53:18.8008:53:28.70+04:24:3910:155.9
145KORNIŁOW Piotr 757WARSZAWAM40145M 34400:00:1101:29:1803:50:5806:03:5808:53:29.9508:53:41.50+04:24:5210:155.8
146DĄBROWSKI Ireneusz 366Rajsport ActiveOPOLEM40146M 34600:01:0501:19:0803:41:0705:49:3308:55:01.6008:56:06.95+04:27:1710:175.8
147KACZKIEWICZ Damian 479Night Runners GliwiceGLIWICEM40147M 34900:00:4901:15:1903:34:1205:57:0608:57:41.9508:58:31.15+04:29:4110:205.8
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
148GOŁĄB Michał 274żeglarz morskiTARNOWO PODGÓRNEM40148M 35500:00:1501:20:1703:39:0306:11:2409:28:40.1009:28:55.25+05:00:0510:565.5
149SKALSKI Grzegorz 550OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM40149M 35600:00:4901:18:1603:46:4106:16:2409:35:09.0009:35:58.60+05:07:0911:035.4
150JANIK Janusz 329Night Runners GliwiceGLIWICEM40150M 35700:00:4701:11:1803:29:4905:57:4609:39:13.0009:40:00.25+05:11:1011:085.4
151KOŁODZIEJ Jacek 321Night Runners GliwiceGLIWICEM40151M 35800:00:4601:13:0803:29:5005:57:4509:39:14.5509:40:01.00+05:11:1111:085.4
152FLIS Piotr 272Daniel's TeamKRAKÓWM40152M 35900:00:0701:14:1703:30:5506:04:3110:03:56.8010:04:03.90+05:35:1411:365.2
NOWICKI Jarosław 258SANTOKM40DNF01:11:38 DNF03:16:02 DNF05:45:54 DNF DNF DNF--
KOMOROWSKI Bogusław 620KRAKÓWM40DNF01:09:30 DNF03:14:09 DNF06:00:41 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Tomasz 375Tetrycy SchrodingeraKARLINM40DNF01:17:13 DNF03:46:39 DNF06:26:06 DNF DNF DNF--
WILK Rafał 343SEKCJA PIASKIPIASKIM40DNF01:26:43 DNF03:54:42 DNF06:30:03 DNF DNF DNF--
ADAMCZYK Tomasz 339KW WarszawaWOŁOMINM40DNF00:58:24 DNF02:28:52 DNF DNF DNF DNF--
WILIMSKI Tomasz 344Night runners GliwiceGLIWICEM40DNF01:21:09 DNF03:45:41 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 158 wynik(ów)