VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 26km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
    
1FARON Robert 204Salco Garmin TeamZALESIEM4000:00:0000:48:5702:01:48
2KOCZWARA Tomasz 210RADOMYŚL WIELKIM4000:00:0400:47:5502:01:58
3DYBEK Paweł 205Salomon Suunto TeamMIELECM4000:00:0100:48:5102:05:24
4WŁODARKIEWICZ Dominik 213Dynafit PolskaPOZNAŃM4000:00:0200:51:2702:10:36
5ZAJĄC Robert 568Orange PolskaZĄBKIM4000:00:0100:52:5602:15:12
6MYCA Paweł 656Wolbrom TeamWOLBROMM4000:00:1600:53:3102:17:32
7KĘPOWICZ Marcin 659Pasieka KempiŻABIA WOLAM4000:00:0200:55:4602:19:37
ADAMCZYK Tomasz 339KW WarszawaWOŁOMINM40DNF00:58:24 DNF02:28:52 DNF
9MIELNICZUK Mirosław 601WARSZAWAM4000:00:1100:59:4502:35:49
10GARCZYŃSKI Darek 240KATOWICEM4000:00:3000:59:5302:37:58
11MAZUREK Robert 252LSB / LUBELAKYLUBLINM4000:00:0200:59:3302:38:02
12ZYCH Zbigniew 557Triathlon Lublin TEAMLUBLINM4000:00:0201:01:3102:38:43
13JAMRÓZ Łukasz 647AuuuuuANDRYCHÓWM4000:00:1101:03:3002:40:12
14SZCZOT Andrzej 766KB SobótkaWROCŁAWM4000:00:0700:59:3202:40:13
15POTRZESZCZ Tomasz 333GADKAM4000:01:0901:03:2102:40:15
16POTRZESZCZ Grzegorz 309GADKAM4000:01:0901:02:4602:40:17
17GAWLEWICZ Tomasz 664Gawełki TeamSANOKM4000:00:5401:02:1602:41:05
18KOSOWICZ Krzysztof 317STRASBOURGM4000:00:2901:01:5402:41:08
19KRUPA Grzegorz 753KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0600:59:3702:41:09
20AZAREWICZ Grzegorz 526GDAŃSKM4000:00:1501:02:1702:41:27
21DULAK Robert 698ROBDORKIELCEM4000:00:1301:03:0002:42:13
22WAWRZAK Ryszard 480Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:2601:01:0802:42:14
23LINEK Michał 670PROSPERO ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0901:03:0902:43:49
24KRUK Tomasz 253Dla BogusiKIELCEM4000:01:0001:04:5502:43:51
25BOROWSKI Roman 599Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM4000:00:0101:01:3002:43:53
26SULEWSKI Maciej 602Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM4000:00:1801:03:5202:45:07
27VISENTIN Eric 666NOAWROCŁAWM4000:00:1401:02:2302:45:11
28PEPLAK Jarosław 749Gameness KonstancinKONSTANCINM4000:00:1200:59:5402:46:06
29SOFUŁ Tomasz 340WARSZAWAM4000:00:1201:02:1202:46:25
30BEREZOWSKI Oskar 665napieraj.plWARSZAWAM4000:00:1301:04:0502:46:36
31WITEK Łukasz 405Bieg po zdrójJAWORZEM4000:00:5301:07:0102:46:42
32SMOLEN Janusz 462ZWIERNIKM4000:00:1101:02:3302:48:14
33KRAWCZYK Marcin 748SomsiedziWARSZAWAM4000:00:1201:05:5002:48:42
34RING Rafał 474PORĄBKAM4000:00:1101:06:5302:48:44
35MADEJCZYK Sebastian 1306TUCHÓWTUCHÓWM4000:00:2101:05:3102:48:58
36ZIEMKIEWICZ Jarek 413UKS Running TeamLUBINM4000:00:3901:05:1102:49:37
37CHORZĘPA Mariusz 223TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:1001:04:1102:49:40
38BŁAJSZCZAK Karol 222TSA SandomierzSANDOMIERZM4000:00:1101:04:0902:49:43
39KARUŚ Waldemar 48914das Jarosław im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaZADĄBROWIEM4000:00:2001:02:5002:49:53
40MAŁACHOWSKI Mariusz 349KBKS Biegacze w RadomskuRADOMSKOM4000:00:2201:07:2802:50:18
41SALWA Krzysztof 655Salclan-TeamKIELCEM4000:00:0101:04:1102:50:58
42LATOS Marcin 615ŁAZYM4000:00:5801:05:3002:51:27
43ZWIEWKA Sebastian 419BUSHIDO BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:0601:02:2402:51:39
44MIROSŁAW Albert 369WW TeamLUBLINM4000:01:0001:06:3002:51:59
45GRYNFELDER Rafał 308skywalkproject.plWARSZAWAM4000:00:1001:05:1002:52:44
46KUKLA Marcin 546Rysik RunnersWARSZAWAM4000:00:2501:05:1202:52:47
47PAWLUCZUK Tomek 442EŁKM4000:00:0801:08:5602:53:18
48ASŁANOWICZ Marcin 238WARSZAWAM4000:00:3401:05:4402:53:34
49PALCZAK Rafał 562BRAKGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4000:00:0801:07:2002:54:43
50NIEMCZEWSKI Borys 732Time BanditNIECHOBRZM4000:00:3001:03:5302:55:00
51KOPER Jacek 691ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:5201:05:5902:56:15
52OLEJNIK Tomasz 331WIRYM4000:00:1501:09:4102:56:19
53KOWALCZYK Marek 469RADOMSKOM4000:00:2201:07:4002:57:24
54KAWALEC Krystian 603WARSZAWAM4000:00:3101:07:2002:57:50
55ROLLA Dorian 507WARZYMICEM4000:00:1001:10:2802:58:08
56SÓJKA Sebastian 680Night Runners ZabrzeZABRZEM4000:00:2101:03:0802:59:00
57IZDEBSKI Mariusz 561OSV TEAMOLKUSZM4000:00:1801:08:3902:59:15
58MELLER Wojciech 436SS Drużyna Wilka / Skazani na sukcesDYWITYM4000:00:3701:11:5402:59:27
59FALKOWSKI Piotr 767KS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM4000:00:3201:07:1002:59:37
60SZUBERT Marcin 459Kołobrzeg BiegaUSTRONIE MORSKIEM4000:01:0401:11:4002:59:44
61WEREMJEWICZ Marcin Wiktor 389RunsofunGDYNIAM4000:00:0701:07:5002:59:45
62PAŃTAK Sławomir 22821daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:2701:11:2303:00:52
63ŁUKOMSKI Maciej 610Gang ChódegoŁÓDŹM4000:00:4001:06:1403:01:10
64MORUS Tomasz 676Maraton Leśny KwidzynKWIDZYNM4000:00:1001:06:3103:01:58
65PĘKAL Artur 677Maraton Leśny KwidzynSADLINKIM4000:00:1001:06:3303:03:11
66MAJEWICZ Grzegorz 326MIECHÓWM4000:00:1901:11:2703:03:18
67HOWIL Waldemar 335www.biegowekaizen.plGRYFINOM4000:01:0001:11:0003:03:44
68FRITZ Wojciech 539BIEG PO ZDRÓJ JAWORZEBIELSKO-BIAŁAM4000:00:5401:11:2203:03:46
69SERAFIN Robert 700GRYBÓWM4000:00:1401:07:4503:03:55
70KORYCKI Arkadiusz 481PKO Bank PolskiWARSZAWAM4000:00:2901:07:3203:03:59
71BŁASZCZAK Jarosław 742Go Aptiv!KRAKÓWM4000:00:4301:09:2103:04:00
72MAŁECKI Tomasz 731Małe CyckiBYTOMM4000:00:0901:09:3403:04:32
73WIŚNIEWSKI Michał 485Invicta Power TeamGDAŃSKM4000:00:0701:14:5603:04:43
74ULATOWSKI Andrzej 291TORUŃM4000:00:0901:07:3003:04:45
75KROK Jacek 638LUBARTÓWM4000:00:2501:08:2103:04:50
76MARYJOSZ Adrian 220ŻORYM4000:00:3901:07:4803:05:20
77NOWICKI Marek 267Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEM4000:00:1701:10:4403:05:32
78WITFER Jacek 533BigYellowFoot Adventure TeamGDANSKM4000:00:3601:14:4303:05:51
79SŁABOŃ Mariusz 257KIWK-a biegaWOLBROMM4000:00:4601:07:1503:05:59
80KIRILENKO Marcin 723MARKIM4000:00:0801:04:0103:06:22
81DROBOT Piotr 24Pozytywnie Zabiegami SanokSANOKM4000:00:5401:13:0303:06:46
82WYSOCKI Tomasz 719OchajoRun & FriendRYBNIKM4000:00:5701:09:2203:06:58
83STASIEWICZ Jacek 624BIAŁYSTOKM4000:00:3301:12:3003:07:04
84SCHAUER Bartłomiej 495LONDONM4000:00:4501:11:2803:08:30
85KAŹMIERCZYK Andrzej 330FojadorBEDZINM4000:00:1301:13:2503:08:50
86KRZYŻOSTANEK Jarosław 544'Grom' SokolnikiSOKOLNIKIM4000:00:5901:12:4303:09:54
87KASINSKI Rafal 400BIELSKO BIAŁAM4000:00:5201:11:2303:10:12
88KUBISZ Tomasz 743WBUNIECM4000:00:2701:12:3103:10:29
89PAJESTKA Wojciech 310Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZSANOKM4000:00:5501:11:5303:10:47
90SZADKOWSKI Jacek 641Lobo RacingJEZIÓRKOM4000:00:0501:17:0403:11:01
91TRZCIŃSKI Sebastian 301Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4000:00:4001:06:1503:12:01
92LIBUCKI Andrzej 441GRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:1201:12:0703:12:45
93KOWALSKI Aleksander 410Bieg po ZdrojBIELSKO-BIAŁAM4000:00:5301:11:2703:13:23
94GRADEK Dariusz 640KRAKOWM4000:00:3501:15:2903:13:29
95PIETRZAK Mariusz 519WARSZAWAM4000:00:4301:11:2203:13:39
96TROJANOWSKI Krzysztof 710Velo ĆmiłówĆMIŁÓWM4000:01:0701:11:5003:13:51
97DAWIDOWSKI Michał 368Endorfina NowogardNOWOGARDM4000:00:0801:11:4003:13:53
98FISZER Jakub 658#teamdkmsCZARNE BŁOTOM4000:00:2501:09:5703:13:56
KOMOROWSKI Bogusław 620KRAKÓWM40DNF01:09:30 DNF03:14:09 DNF
100ZACHEJA Jacek 394LESZNOM4000:00:5101:11:2603:15:33
101WÓJTOWICZ Paweł 662KURÓWM4000:01:1801:13:2203:15:54
NOWICKI Jarosław 258SANTOKM40DNF01:11:38 DNF03:16:02 DNF
103MAŁKIEWICZ Dariusz 218PGB Sportowa PaczkaKATOWICEM4000:00:3301:09:2603:16:08
104MATUSIAK Arkadiusz 289ŁÓDŹM4000:00:3701:13:2503:16:28
105LUSIO Marcin 402JAWORZEM4000:00:5401:13:3403:16:33
106BIAŁCZAK Tomasz 407OLSZTYNM4000:00:2701:11:4003:16:40
107SWOBODA Jarosław 684Compañeros Team/ eNeRGy SquadGLIWICEM4000:00:2001:12:1503:17:19
108PEŁSZYŃSKI Mariusz 49415 BZEŁKM4000:00:0901:12:5903:18:19
109ZIELIŃSKI Jacek 224Rozbiegany PiastówPIASTÓWM4000:00:3201:16:2903:18:34
110BĘBEN Robert 750OstrobiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:5001:14:4203:19:18
111DĄBROWSKI Michał 626WARSZAWAM4000:01:1001:15:5303:19:28
112KUGLARZ Szymon 264Motointegrator Running TeamWODZISŁAW ŚL.M4000:00:3101:12:4603:19:36
113KUBALA Sylwester 251KALISZM4000:00:0901:10:5003:19:47
114KUCIŃSKI Tomasz 729MIŃSK MAZOWIECKIM4000:01:0701:11:2003:20:17
115RENKIEL Tomasz 312GLIWICEM4000:00:4701:11:1603:20:28
116BURY Marek 306SOSNOWIECM4000:00:2201:15:1403:20:52
117CHWALISZEWSKI Jarosław 713Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:13:0703:21:04
118FIJAŁKOWSKI Radosław 660Crossfit GCWWARSZAWAM4000:00:1101:16:4003:21:59
119SIERADZKI Rafał 667GCWŚWINOUJŚCIEM4000:00:0901:16:4203:22:37
120KARWOWSKI Maciej 415WARSZAWAM4000:00:2501:15:0903:23:14
121GOLI Leszek 414BudimexWARSZAWAM4000:00:2401:15:1103:23:15
122US Marek 724CUBULICE MAŁEM4000:01:1001:23:0503:23:19
123RESZYTYŁO Grzegorz 736ŁAŃCUTM4000:00:4701:18:0203:23:40
124JAKUBOWSKI Daniel 426Centrum Animacji SpołecznejZABAJKAM4000:00:5401:20:1503:24:10
125WRÓBEL Sebastian 396Apteka Gemini TeamGDYNIAM4000:00:0801:18:1603:24:38
126PIWOWARSKI Robert 534JASNA STRONA MOCYBRZESKOM4000:00:4501:22:2303:24:38
127GRZESZCZAK Adam 683biegamyrazem.plGDYNIAM4000:00:3501:13:3303:25:16
128WOJNAR Sylwester 438MUKS JEDLICZE PODKARPACIEKROSNOM4000:00:5401:14:5803:25:18
129KALICKI Irek 558Crossfit GCWWARSZAWAM4000:00:3901:16:4703:27:27
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
130JANIK Janusz 329Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:11:1803:29:49
131KOŁODZIEJ Jacek 321Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4601:13:0803:29:50
132FLIS Piotr 272Daniel's TeamKRAKÓWM4000:00:0701:14:1703:30:55
133DZIEDZIC Krzysztof 233KRAKÓWM4000:00:4801:23:5103:31:34
134PIETRZYKOWSKI Artur 217RADOMM4000:00:0001:19:3803:32:06
135ŻUKIEWICZ Konrad 435Strefa Piękna LublinLUBLINM4000:00:5301:17:4703:32:16
136JURCZAK Daniel 746MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0801:17:4703:32:17
137WICIAK Ziemowit 636Aktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM4000:00:2301:17:4003:32:22
138TYMOSZUK Michał 434KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM4000:00:5301:17:4803:32:25
139KADECKI Marek 466KARGOSZYNM4000:00:2501:15:3103:32:32
140PYTA Krzysiek 715ciecierzyca wełnowiecBYTOMM4000:00:3301:15:4603:33:00
141KACZKIEWICZ Damian 479Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4901:15:1903:34:12
142TONDYS Piotr 296TIGERS TEAMŁÓDŹM4000:00:0901:12:5603:34:14
143PAWLETA Michał 510Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:4701:14:4903:34:15
144CIUK Piotr 478Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAM4000:00:3801:23:4103:34:56
144ZDULSKI Bartosz 358W4 Green TeamJÓZEFOSŁAWM4000:00:3901:25:4103:35:03
146TELEC Sławek 255Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4000:01:0101:20:1803:36:20
147KWIECIEŃ Krzysztof 578KRAKÓWM4000:00:3601:18:0903:37:16
148STOPA Tomasz 595BasajaunWARSZAWAM4000:00:1901:21:0103:37:30
149GOŁĄB Michał 274żeglarz morskiTARNOWO PODGÓRNEM4000:00:1501:20:1703:39:03
150DĄBROWSKI Ireneusz 366Rajsport ActiveOPOLEM4000:01:0501:19:0803:41:07
151ZIELIŃSKI Radosław 567Stare Babice BiegająLATCHORZEWM4000:00:5001:20:4203:42:19
152MARIANOWSKI Krzysztof 740Kwidzyn BiegaKWIDZYNM4000:00:0601:29:3703:43:08
WILIMSKI Tomasz 344Night runners GliwiceGLIWICEM40DNF01:21:09 DNF03:45:41 DNF
ZIELIŃSKI Tomasz 375Tetrycy SchrodingeraKARLINM40DNF01:17:13 DNF03:46:39 DNF
155SKALSKI Grzegorz 550OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:4901:18:1603:46:41
156KORNIŁOW Piotr 757WARSZAWAM4000:00:1101:29:1803:50:58
WILK Rafał 343SEKCJA PIASKIPIASKIM40DNF01:26:43 DNF03:54:42 DNF
158WIŚNIEWSKI Sławomir 652MARWIN BiłgorajBIŁGORAJM4000:00:0005:15:25
Znaleziono 158 wynik(ów)