VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
Czas
netto
52km
Czas
brutto
52km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MĄKA Sławomir 543Starglass Team OstrołękaOSTROŁĘKAM501M 2000:00:0400:53:2702:17:4503:37:3005:35:01.2505:35:06.00 6:269.3
2SZYBIAK Waldemar 584PRZEMYŚLM502M 6000:00:0701:07:0002:47:2504:21:2706:24:41.8006:24:49.25+00:49:437:238.1
3JANGAS Andrzej 260Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM503M 6400:00:3301:05:3102:58:1704:29:0806:26:32.4506:27:05.85+00:51:597:268.1
4BOBROWSKI Jan 490EŁKM504M 7000:00:0601:04:2002:45:2904:23:4306:30:52.3006:30:58.35+00:55:527:318
5WOŁOSZYN Ryszard 734Pizuny Roztocze WschodnieBIELSKO-BIAŁAM505M 8200:00:3301:10:4702:56:4104:34:3706:41:54.1506:42:27.90+01:07:217:437.8
6ODOLIŃSKI Jacek 560Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM506M 9300:00:2701:12:0103:02:1804:41:0206:50:11.6506:50:39.10+01:15:337:537.6
7GRZYWACZ Wojciech 530Fartlek goGORZYCEM507M 9500:00:0601:05:4502:55:1804:39:5206:51:19.1006:51:26.00+01:16:207:547.6
8KONIECZNY Mariusz 583ŁAŃCUTM508M 9800:00:0601:07:0302:54:1804:38:4006:52:31.8006:52:38.40+01:17:327:567.6
9WOŁOSZYN Czesław 735ŁUKAWICAM509M 11000:00:2801:10:5502:56:4704:35:5906:56:18.2506:56:47.10+01:21:418:007.5
10ROKITA Andrzej 300ŚRODA ŚLĄSKAM5010M 13000:00:1301:03:5702:58:1704:45:4807:03:10.7507:03:24.45+01:28:188:087.4
11TUROSZ Zbigniew 515LEŻAJSKM5011M 15700:00:0701:05:5502:57:4804:49:3407:17:41.7507:17:48.85+01:42:428:257.1
12BIADASIEWICZ Andrzej 623Cidry LotajomBYTOMM5012M 16800:00:5801:13:1403:07:2504:56:3507:21:03.7507:22:02.55+01:46:568:287.1
13ROSIŃSKI Zbigniew 733WKB Meta WbuniecWBUNIECM5013M 18300:00:2901:20:3703:27:2705:10:4507:27:17.4007:27:46.70+01:52:408:367
14BUŁKOWSKI Waldemar 391BRZEGM5014M 20600:00:5001:11:5203:13:3705:09:4407:35:30.7507:36:21.30+02:01:158:456.8
15PORĘBSKI Zbigniew 320QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5015M 21100:00:2601:15:1803:11:0505:08:2507:37:33.7507:37:59.85+02:02:538:476.8
16DUBAS Arkadiusz 304TARNOWSKIE GÓRYM5016M 21700:00:4001:15:0103:19:0305:16:4307:39:34.8007:40:15.35+02:05:098:506.8
17SUWEZDA Jacek 726CZĘSTOCHOWAM5017M 22200:00:5701:10:4003:03:1305:02:3707:41:49.2507:42:47.20+02:07:418:526.8
18MODZELEWSKI Wiesław 542StarglassteamOSTROŁĘKAM5018M 22700:00:1701:09:4403:06:4105:04:5107:43:55.8007:44:13.60+02:09:078:556.7
19MODZELEWSKI Krzysztof 378Starglass TeamOSTROŁĘKAM5019M 22800:00:1601:09:4403:06:4205:04:5007:43:57.1507:44:13.90+02:09:078:556.7
20KĘPKA Andrzej 617Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5020M 25000:00:4001:14:2803:16:5005:13:2707:53:58.7507:54:38.85+02:19:329:066.6
21WIĄCEK Krzysztof 420Powielarnia MadasMILANÓWEKM5021M 25500:00:1601:06:1703:08:3305:16:2607:56:01.5507:56:18.30+02:21:129:096.6
22INGLANT Zbigniew 294Run log comCHORZÓWM5022M 25600:00:5201:13:2203:16:1205:21:5007:55:34.8507:56:27.50+02:21:219:086.6
23SOPEL Wiesław 613Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM5023M 26000:01:0601:12:5303:20:4105:24:5907:57:53.3507:58:59.65+02:23:539:116.5
24KANTOR Darek 243lubelskibiegacz.pl TEAMBODUSZYNM5024M 26400:00:5001:12:4103:20:2305:25:1308:00:49.2008:01:40.05+02:26:349:146.5
25GŁUCHOWSKI Przemysław 502TTT ElblągELBLĄGM5025M 28600:00:4101:13:0903:17:1505:22:0208:14:52.6008:15:33.65+02:40:279:316.3
26MAŚLAK Radosław 708biegamyrazem.plGDYNIAM5026M 28900:00:3501:13:3103:23:1805:35:0308:16:24.8008:17:00.10+02:41:549:326.3
27WODYŃSKI Jacek 457EQUIDONOWY SĄCZM5027M 29900:00:1001:17:1703:33:1505:40:3408:19:24.2508:19:34.80+02:44:289:366.2
28ŻALIŃSKI Zbigniew 292Jaworzno RunnersJAWORZNOM5028M 30000:00:3401:17:0203:24:5005:32:1208:20:37.0508:21:11.55+02:46:059:376.2
29DAWID Mirosław 332KLUCZBORKM5029M 32000:00:0401:13:5703:28:3505:40:3308:32:22.2508:32:26.90+02:57:209:516.1
30SUŁEK Cezary 221JAWORZNOM5030M 33500:00:5501:24:1903:45:4805:49:4608:46:03.8008:46:59.20+03:11:5310:075.9
31FRUCZ Jacek 3921968SOSNOWIECM5031M 34500:00:4601:19:4103:37:1705:50:4308:53:50.8008:54:36.80+03:19:3010:155.8
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
32ŁOKAS Andrzej 284BĘDZINM5032M 35300:01:0101:23:0603:47:3606:01:4709:10:20.5009:11:22.00+03:36:1610:355.7
SZULC Tomasz 247GDAŃSKM50DNF01:26:20 DNF04:01:15 DNF DNF DNF DNF--
WALKOWSKI Tomasz 585NOWA IWICZNAM50DNF01:13:12 DNF03:23:41 DNF06:06:15 DNF DNF DNF--
BEHRENDT Bartosz 728Night RunnersSZAUSZAM50DNF01:14:51 DNF03:50:55 DNF06:28:52 DNF DNF DNF--
Znaleziono 35 wynik(ów)