VI HYUNDAY ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 52 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
52 km
Zgłoszonych:
550
Wystartowało:
482
Nie ukończyło:
25
Ukończyło:
457
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 26km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
    
1MĄKA Sławomir 543Starglass Team OstrołękaOSTROŁĘKAM5000:00:0400:53:2702:17:45
2BOBROWSKI Jan 490EŁKM5000:00:0601:04:2002:45:29
3SZYBIAK Waldemar 584PRZEMYŚLM5000:00:0701:07:0002:47:25
4KONIECZNY Mariusz 583ŁAŃCUTM5000:00:0601:07:0302:54:18
5GRZYWACZ Wojciech 530Fartlek goGORZYCEM5000:00:0601:05:4502:55:18
6WOŁOSZYN Ryszard 734Pizuny Roztocze WschodnieBIELSKO-BIAŁAM5000:00:3301:10:4702:56:41
7WOŁOSZYN Czesław 735ŁUKAWICAM5000:00:2801:10:5502:56:47
8TUROSZ Zbigniew 515LEŻAJSKM5000:00:0701:05:5502:57:48
9ROKITA Andrzej 300ŚRODA ŚLĄSKAM5000:00:1301:03:5702:58:17
10JANGAS Andrzej 260Nadleśnictwo KaliszKOŹMINEKM5000:00:3301:05:3102:58:17
11ODOLIŃSKI Jacek 560Pszczółkowski TeamOSTRÓDAM5000:00:2701:12:0103:02:18
12SUWEZDA Jacek 726CZĘSTOCHOWAM5000:00:5701:10:4003:03:13
13MODZELEWSKI Wiesław 542StarglassteamOSTROŁĘKAM5000:00:1701:09:4403:06:41
14MODZELEWSKI Krzysztof 378Starglass TeamOSTROŁĘKAM5000:00:1601:09:4403:06:42
15BIADASIEWICZ Andrzej 623Cidry LotajomBYTOMM5000:00:5801:13:1403:07:25
16WIĄCEK Krzysztof 420Powielarnia MadasMILANÓWEKM5000:00:1601:06:1703:08:33
17PORĘBSKI Zbigniew 320QuattroALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5000:00:2601:15:1803:11:05
18BUŁKOWSKI Waldemar 391BRZEGM5000:00:5001:11:5203:13:37
19INGLANT Zbigniew 294Run log comCHORZÓWM5000:00:5201:13:2203:16:12
20KĘPKA Andrzej 617Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKM5000:00:4001:14:2803:16:50
21GŁUCHOWSKI Przemysław 502TTT ElblągELBLĄGM5000:00:4101:13:0903:17:15
22DUBAS Arkadiusz 304TARNOWSKIE GÓRYM5000:00:4001:15:0103:19:03
23KANTOR Darek 243lubelskibiegacz.pl TEAMBODUSZYNM5000:00:5001:12:4103:20:23
24SOPEL Wiesław 613Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM5000:01:0601:12:5303:20:41
25MAŚLAK Radosław 708biegamyrazem.plGDYNIAM5000:00:3501:13:3103:23:18
WALKOWSKI Tomasz 585NOWA IWICZNAM50DNF01:13:12 DNF03:23:41 DNF
27ŻALIŃSKI Zbigniew 292Jaworzno RunnersJAWORZNOM5000:00:3401:17:0203:24:50
28ROSIŃSKI Zbigniew 733WKB Meta WbuniecWBUNIECM5000:00:2901:20:3703:27:27
29DAWID Mirosław 332KLUCZBORKM5000:00:0401:13:5703:28:35
30WODYŃSKI Jacek 457EQUIDONOWY SĄCZM5000:00:1001:17:1703:33:15
31FRUCZ Jacek 3921968SOSNOWIECM5000:00:4601:19:4103:37:17
32SUŁEK Cezary 221JAWORZNOM5000:00:5501:24:1903:45:48
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
33ŁOKAS Andrzej 284BĘDZINM5000:01:0101:23:0603:47:36
BEHRENDT Bartosz 728Night RunnersSZAUSZAM50DNF01:14:51 DNF03:50:55 DNF
SZULC Tomasz 247GDAŃSKM50DNF01:26:20 DNF04:01:15 DNF
Znaleziono 35 wynik(ów)