VI MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO
VI Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2021-12-11
Miejsce : Słupsk
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 174
Wystartowało : 150
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 150
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PELO Artur 178& BRYGADA OBRONY WYBRZERASŁUPSKOPEN -M1M 100:26:51.90 4:2813,4
2OSIŃSKI Wojciech 99TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKOPEN -M2M 200:29:21.30+00:02:294:5312,3
3PYTLAK Michał 1187 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASIEMIANICEOPEN -M3M 300:29:27.40+00:02:354:5412,2
4KOSICKI Kajetan 70AML SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M4M 400:29:52.90+00:03:014:5812,1
5DUDA Grzegorz 32BEST BEASTSSŁUPSKOPEN -M5M 500:29:59.15+00:03:074:5912,0
6WALEŃSKI Michał 157TKKF KOSZALINSKIBIENKOOPEN -M6M 600:30:03.60+00:03:115:0012,0
7DROZDOWSKI Filip 31SŁUPSKOPEN -M7M 700:30:56.55+00:04:045:0911,6
8PICK Tomasz 101BIEGOLAS KOSZALIN / KORONA SZCZECINKOSZALINOPEN -M8M 800:31:22.65+00:04:305:1311,5
9GARSKI Kryspin 200ŚWIAT PŁYTEK BYTÓWOPEN -M9M 900:31:38.95+00:04:475:1611,4
10BARAN Radosław 187KOSPELDAMNICAOPEN -M10M 1000:31:39.40+00:04:475:1611,4
11BURDA Robert 181KOSPELKOSZALINOPEN -M11M 1100:32:00.95+00:05:095:2011,3
12PRZYBOREK Marcin 117KULESZEWOOPEN -M12M 1200:32:43.80+00:05:515:2711,0
13PRZYBOREK Szymon 116KULESZEWOOPEN -M13M 1300:32:44.05+00:05:525:2711,0
14STANIOCH Krzysztof 136USTKAOPEN -M14M 1400:32:57.15+00:06:055:2910,9
15WILUSZ Krzysztof 165STOPA SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M15M 1500:33:23.00+00:06:315:3310,8
16GRACHEL Przemek 42AJ FABRYKA MEBLIREDZIKOWOOPEN -M16M 1600:33:36.25+00:06:445:3610,7
17OLESZEK Jerzy 97SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOOPEN -M17M 1700:33:40.80+00:06:485:3610,7
18PIŁAT Paweł 110BEST BEASTSWŁYNKOWOOPEN -M18M 1800:33:51.95+00:07:005:3810,6
19PIETRASIK Przemysław 104SŁUPSKOPEN -M19M 1900:34:20.25+00:07:285:4310,5
20KIEŁCZYŃSKI Dawid 62TEAM DAVE BUKÓWKA/NIGHT WOLVESBUKÓWKAOPEN -M20M 2000:34:21.90+00:07:305:4310,5
21SZLACHETKA Piotr 141BBL SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M21M 2100:34:44.60+00:07:525:4710,4
22SIDOR Mariusz 128ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -M22M 2200:34:51.35+00:07:595:4810,3
23JANKOWSKI Grzegorz 49POZYTYWNIE NAKRĘCONYBYTÓWOPEN -M23M 2300:35:01.55+00:08:095:5010,3
24GAWEŁ Zbigniew 39POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M24M 2400:35:05.65+00:08:135:5010,3
25OBERT Paweł 179DAMNICADAMNICAOPEN -M25M 2500:35:49.20+00:08:575:5810,1
26KARWASZ Kacper 60IKMF PIŁAPIŁAOPEN -M26M 2600:35:49.95+00:08:585:5810,1
27GARDULSKI Cyprian 211ZSMSŁUPSKOPEN -M27M 2700:35:55.70+00:09:035:5910,0
28KOZŁOWSKI Krzysztof 185KOSPELDAMNICAOPEN -M28M 2800:35:55.80+00:09:035:5910,0
29BEDNAREK Krzysztof 10BYTÓWOPEN -M29M 2900:36:04.00+00:09:126:0010,0
30DREWNIAK Tomasz 30SŁUPSKOPEN -M30M 3000:36:11.60+00:09:196:019,9
31KAMIŃSKI Marcin 58ANANASY Z 3FALSLUPSKOPEN -M31M 3100:36:15.65+00:09:236:029,9
32CZYŻYKOWSKI Mateusz 24SŁUPSKOPEN -M32M 3200:37:37.85+00:10:456:169,6
33IWANOWSKI Michał 48BIEGAM BO LUBIĘUSTKAOPEN -M33M 3300:38:28.40+00:11:366:249,4
34NYK Marcin 95KRĘPA SŁUPSKAOPEN -M34M 3400:38:29.25+00:11:376:249,4
35JAŻDŻYK Łukasz 51USTKAOPEN -M35M 3500:38:38.65+00:11:466:269,3
36SZCZYGIEŁ Marcin 138KRĘPA SŁUPSKAOPEN -M36M 3600:38:52.90+00:12:016:289,3
37KOŁKOWSKI Mariusz 186KOSPELDAMNICAOPEN -M37M 3700:38:54.30+00:12:026:299,3
38WEILAND Cyprian 177NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M38M 3800:38:56.95+00:12:056:299,2
39FIGURSKI Andrzej 33USTKAOPEN -M39M 3900:39:11.25+00:12:196:319,2
40SKĘPIEC Adrian 132AJ FABRYKA MEBLISŁUPSKOPEN -M40M 4000:39:50.20+00:12:586:389,0
41BOGACKI Tomasz 182KOSPELKOSZALINOPEN -M41M 4100:40:10.20+00:13:186:419,0
42CYWIŃSKI Tomasz 22SŁUPSKOPEN -M42M 4200:40:22.75+00:13:306:438,9
43MAJCHRZAK Dariusz 202CPSP - USTKAUSTKAOPEN -M43M 4300:40:32.80+00:13:406:458,9
44WILKOWSKI Wojciech 188KOSPELDAMNICAOPEN -M44M 4400:40:42.25+00:13:506:478,8
45SZEWCZUK Piotr 140SŁUPSKOPEN -M45M 4500:41:21.55+00:14:296:538,7
46TOMCZAK Dominik 152W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M46M 4600:41:24.90+00:14:336:548,7
47RAHOZA Szymon 120HONOROWY DAWCA KRWISIEMIANICEOPEN -M47M 4700:41:25.15+00:14:336:548,7
48BOGUSZEWSKI Michał 12SŁUPSKOPEN -M48M 4800:41:46.50+00:14:546:578,6
49ROCLAWSKI Grzegorz 121SZOPANDJITSUKOBYLNICAOPEN -M49M 4900:42:19.75+00:15:277:038,5
50SITNIK Mikołaj 131USTKAOPEN -M50M 5000:43:56.45+00:17:047:198,2
51CZYŻYKIWSKI Krzysztof 23SŁUPSKOPEN -M51M 5100:43:57.75+00:17:057:198,2
52KRYWUĆ Tomasz 76SŁUPSKOPEN -M52M 5200:44:21.20+00:17:297:238,1
53KAMIŃSKI Witold 59STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAOPEN -M53M 5300:45:16.70+00:18:247:328,0
54PIETRZYCKI Dariusz 108SŁUPSKOPEN -M54M 5400:45:18.05+00:18:267:337,9
55ROKUSZEWSKI Piotr 123NIEWIEROWOOPEN -M55M 5500:45:25.10+00:18:337:347,9
56TRUSIAK Miłosz 154NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKOPEN -M56M 5600:45:57.00+00:19:057:397,8
57MĄDRY Artur 184DAMNICAOPEN -M57M 5700:46:24.70+00:19:327:447,8
58WASYLKO Wojciech 159PROPACTA RUNNING TEAMSŁUPSKOPEN -M58M 5800:46:47.65+00:19:557:477,7
59BOŚ Grzegorz 13CIASTKI RUNNING TEAMSŁUPSKOPEN -M59M 5900:46:57.30+00:20:057:497,7
60ANTOSIAK Grzegorz 5SŁUPSKOPEN -M60M 6000:47:04.60+00:20:127:507,6
61SEWERYN Tomasz 126BUKÓWKAOPEN -M61M 6100:47:15.65+00:20:237:527,6
62LEWANDOWSKI Adam 105USTKAOPEN -M62M 6200:47:19.15+00:20:277:537,6
63KRUSZYN Tomasz 203BYDLINOOPEN -M63M 6300:47:45.70+00:20:537:577,5
64PIETRZYCKI Andrzej 109SLUPSKOPEN -M64M 6400:48:03.10+00:21:118:007,5
65SKIBIŃSKI Rafał 133AJ TEAMSŁUPSKOPEN -M65M 6500:48:14.60+00:21:228:027,5
66ŻĄDEŁEK Jarek 173SŁUPSKOPEN -M66M 6600:48:21.45+00:21:298:037,4
67STRZEMBOWICZ Damian 137AJ FABRYKA MEBLISŁUPSKOPEN -M67M 6700:48:52.30+00:22:008:087,4
68BURMAN Tomasz 16ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -M68M 6800:49:05.05+00:22:138:107,3
69PISARZEWSKI Mateusz 112SŁUPSKOPEN -M69M 6900:49:15.90+00:22:248:127,3
70KROPIŃSKI Adam 74SŁUPSKOPEN -M70M 7000:51:24.50+00:24:328:347,0
71KRZESZOWSKI Lukasz 78SŁUPSKOPEN -M71M 7100:51:33.05+00:24:418:357,0
72IWANOWSKI Wojciech 47BIEGAM BO LUBIĘUSTKAOPEN -M72M 7200:51:58.75+00:25:068:396,9
73KLONOWSKI Artur 180KOSPELKOSZALINOPEN -M73M 7300:52:07.00+00:25:158:416,9
74KARWASZ Krzysztof 61KWAKOWOOPEN -M74M 7400:54:05.40+00:27:139:006,7
75STANIASZEK Bogusław 135TUPOT USTKAGŁOBINOOPEN -M75M 7500:57:23.20+00:30:319:336,3
76FRASZCZYK Przemysław 34SŁUPSKOPEN -M76M 7600:57:27.15+00:30:359:346,3
77KARAŚ Radosław 174USTKAOPEN -M77M 7701:00:18.35+00:33:2610:036,0
78TURCZYN Grzegorz 155W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M78M 7801:04:01.70+00:37:0910:405,6
79ADAMIEC Marek 2W. P. K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKOPEN -M79M 7901:04:03.45+00:37:1110:405,6
80SZMIGIERO Arkadiusz 142WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M80M 8001:04:04.15+00:37:1210:405,6
81SZMIGIERO Sebastian 143W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M81M 8101:04:04.55+00:37:1210:405,6
82KRYGIER Ireneusz 75W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKAOPEN -M82M 8201:04:05.50+00:37:1310:405,6
83KLAMAN Adam 212OPEN -M83M 8301:11:02.40+00:44:1011:505,1
84SZEJSZECHOWSKI Bartosz 196OPEN -M84M 8401:17:17.85+00:50:2512:524,7
85LACHOWICZ Szymon 195WILKI LAGÓRZYCALAGÓRZYCAOPEN -M85M 8501:17:59.00+00:51:0712:594,6
Znaleziono 85 wynik(ów)