VI MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Jastrowie
Data:
2019-04-06
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
100
Wystartowało:
93
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
84
Na trasie:
2

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 4.68km | 10.04km | 15.4km | 20.76km | 26.12km | 31.48km | 36.84km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki4.68km10.04km15.4km20.76km26.12km31.48km36.84kmCzas
netto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1ROSAK Marcin 72RUNNERSKI.PLZIELONA GÓRAM40-491M 100:31:4901:07:2601:42:4302:18:0502:53:2303:30:0504:06:4004:43:19.10 6:428.9
2VÁZQUEZ BALUENGA Tony 89TEAM GUIDETTIESPAÑAM40-492M 200:32:4901:10:0801:47:2602:25:0103:02:5903:41:4204:20:4605:00:24.21+00:17:057:078.4
3CZŁONKOWSKI Krzysztof 16OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-493M 300:32:5101:10:0501:47:1502:24:4503:02:3303:41:2804:21:1205:02:46.59+00:19:277:108.4
4KORDOWSKI Piotr 40LUX TORPEDA MAŁOPOLSKAKRAKÓWM40-494M 400:32:4901:10:0201:47:1402:24:4303:02:3203:41:2904:24:2705:06:13.85+00:22:547:158.3
5PUSZKIEL Leszek 69GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60-641M 500:32:5601:10:1101:47:5202:26:3003:05:5503:46:5404:27:2305:08:33.37+00:25:147:188.2
6BOGACKI Sławek 7TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKABRZOZÓWKA K.TORUNIAM40-495M 600:33:0001:10:2901:48:3702:28:0203:07:4903:48:0704:29:0905:09:14.55+00:25:557:198.2
7WILCZEK Krzysztof 91SOPEL DOBRODZIENZĘBOWICEM40-496M 700:34:5701:13:1501:51:0502:29:2903:08:2503:48:2604:30:1605:12:50.82+00:29:317:248.1
8BORKOWSKI Dariusz 8NOWI SIEDLCESIEDLCEM50-541M 800:35:4901:14:5901:54:1002:33:5303:13:3403:52:3804:32:5205:13:51.17+00:30:327:268.1
9KOŁODZIEJ Joanna 37STADION ŚLĄSKIRUDA ŚLĄSKIK50-541K 100:34:3101:12:4501:51:4802:32:0103:11:1703:52:0404:33:4705:14:29.07+00:31:097:278.1
10MARCZAK Tomasz 54ALEKSANDRIA IM18-291M 900:33:5501:12:0301:50:2202:29:2403:09:1003:51:0404:32:3405:14:40.16+00:31:217:278
11BEM Małgorzata 24POZYTYWNI DOBRE MIASTOOLSZTYNK40-491K 200:34:3901:29:4001:52:5102:32:0203:12:1603:52:5904:34:0505:15:23.48+00:32:047:288
12PODOLAK Mariusz 65HAGENM30-391M 1000:34:0101:11:5901:50:1602:29:1603:08:2403:49:0804:31:5105:15:56.43+00:32:377:298
13ŻYDACZEWSKI Ryszard 97KS METRACO POLKOWICELUBINM50-542M 1100:35:3101:14:5701:54:4002:33:5303:13:4603:54:3004:35:3405:16:51.34+00:33:327:308
14KUBISZYN Małgorzata 48KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWK30-391K 300:35:1001:15:4301:56:1202:36:3503:17:2403:57:1704:37:4505:17:39.60+00:34:207:318
15ŻYWICKI Marcin 98BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-497M 1200:34:4201:12:4801:51:1002:30:1803:10:3803:52:0504:34:5205:18:16.08+00:34:567:328
16WIŚNIEWSKI Maciej 92GRUPAMALBORKMALBORKM40-498M 1300:36:3101:18:0801:59:4902:40:3503:21:3004:02:0104:42:5705:22:38.30+00:39:197:387.8
17HAŁAS Marcin 27UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-392M 1400:36:1801:17:1201:57:3002:36:4703:16:1103:57:1404:39:5005:22:45.73+00:39:267:387.8
18KUBISZYN Mirosław 47KS METRACO POLKOWICELUBACZÓWM30-393M 1500:36:1201:15:5501:55:4802:35:4403:15:5603:57:0304:39:5405:23:05.87+00:39:467:397.8
19LENZ Andrzej 49MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM55-591M 1600:36:1501:16:5701:57:3102:37:4803:18:0503:58:3104:40:0405:25:54.79+00:42:357:437.8
20MITURA-ZIELONKA Paweł 58SPACERMISTRZ / RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM30-394M 1700:37:2301:18:4401:59:2802:39:5803:19:3003:59:2904:42:0205:26:26.62+00:43:077:447.8
21ŚWISŁOCKI Bogdan 86FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM55-592M 1800:35:1301:14:1201:53:2702:33:5403:15:2503:58:4104:41:5905:26:28.03+00:43:087:447.8
22SPYCHAŁA Marzena 77CKZIU NYSA MECHANIKBIAŁAK40-492K 400:35:5901:15:3201:56:0902:36:4903:18:4004:02:3404:45:5905:27:45.03+00:44:257:457.7
23OLESZCZUK Teresa 100BARLINEK TO MNIE RUSZABARLINEKK50-542K 500:34:4201:13:3101:52:5002:33:1103:14:5203:58:2904:44:0905:28:09.13+00:44:507:467.7
24MAJOR Stefan 51ŻARKIM60-642M 1900:35:1401:14:5501:56:1202:38:0903:20:1104:03:5004:47:0805:28:45.13+00:45:267:477.7
25MAKOWSKI Jan 52RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM55-593M 2000:33:5201:12:3401:52:4502:33:2603:15:5403:59:4304:44:1205:29:40.49+00:46:217:487.7
26KOP Wiesław 39DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-594M 2100:37:1901:17:1301:57:4402:37:5003:18:2304:00:1704:46:2105:33:28.85+00:50:097:547.6
27WOLNIEWICZ Katarzyna 93POLSKIE PÓŁNOCNE PIERZE I PUCHRUDA ŚLĄSKAK40-493K 600:36:0001:15:3501:56:1202:37:0603:19:2104:03:0004:47:5505:33:44.04+00:50:247:547.6
28KOŃCZEWSKA Bożena 38BIESZCZADZI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEK55-591K 700:35:5901:15:4501:56:2402:37:5903:20:5204:05:4704:50:4705:34:17.02+00:50:577:557.6
29EFEMBERG Joanna 20TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKASZCZECINK40-494K 800:36:5601:18:2101:59:5102:42:1703:25:5004:09:3104:52:2305:35:16.94+00:51:577:567.6
30KOZŁOWSKI Piotr 45TR STARBLADESTARE KUROWOM40-499M 2200:33:4101:11:4001:50:4502:30:3103:13:1103:58:3204:45:4405:35:19.26+00:52:007:567.6
31HRYNDIO Jerzy 101STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-643M 2300:37:0401:17:5101:59:3602:42:1103:25:3404:09:5404:55:0205:37:43.94+00:54:248:007.5
32FELIS Paweł 21BOBROWIECM50-543M 2400:37:2001:18:1702:00:3902:43:2203:26:3804:10:3204:54:4405:37:48.71+00:54:298:007.5
33KOWALSKI Marek 44UNIA MIASTSTRZEBIŃM55-595M 2500:36:4001:18:3102:00:0202:42:4903:26:3404:11:3304:55:5105:38:36.32+00:55:178:017.5
34LIGĘZA Janusz 50TYCHYM55-596M 2600:36:0101:16:5601:57:5502:39:4903:22:5604:07:4004:54:0305:38:50.84+00:55:318:017.5
35PASIERB Marek 62NZRZESZÓWM65+1M 2700:36:3501:17:5601:59:4602:42:2503:26:0904:09:5304:55:0205:39:13.12+00:55:548:027.5
36PŁACZEK Filip 63BARLINEK TO MNIE RUSZABARLINEKM18-292M 2800:33:0201:11:1701:50:2002:32:4703:15:5704:03:0304:52:2305:39:20.84+00:56:018:027.5
37SZCZUDLIK Małgorzata 82KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK30-392K 900:36:0001:16:0101:56:3702:38:1403:21:3404:07:1704:53:5505:40:01.78+00:56:428:037.4
38MICHAŁOWSKA Sylwia 57ELBLĄDZKIE WŁÓCZYKIJEELBLĄGK40-495K 1000:37:2401:18:3102:00:1402:42:2703:25:3504:09:4304:55:3805:41:24.99+00:58:058:057.4
39KORZEŃ Grzegorz 42SŁUPSKM40-4910M 2900:34:1001:12:4201:53:3702:36:5003:21:2604:07:4104:55:0005:41:40.09+00:58:208:057.4
40FOLWARSKI Andrzej 22FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-644M 3000:36:1501:16:5501:57:4402:38:5203:21:2104:05:2504:55:3005:41:50.13+00:58:318:067.4
41CIESIELSKI Jan 15TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃM40-4911M 3100:35:5601:15:0901:55:1202:36:5103:19:4204:06:3304:55:3105:43:13.61+00:59:548:087.4
42TOMCZYK Edward 87MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM65+2M 3200:36:3001:17:3401:59:3002:41:1803:23:3904:08:1804:55:0205:44:50.74+01:01:318:107.3
43USS Jola 88LUXTORPEDA MAŁOPOLSKAWADOWICEK55-592K 1100:35:5401:15:4101:57:1502:40:4703:25:5404:13:3105:01:0505:45:40.98+01:02:218:117.3
44SZYMAŃSKI Jacek 83SKÓRKAM50-544M 3300:37:2101:17:5801:59:4002:42:1003:26:2004:11:5604:58:4805:46:31.98+01:03:128:127.3
45CHUDZIŃSKI Andrzej 13ELBLĄDZKIE WŁÓCZYKIJEELBLĄGM65+3M 3400:36:3801:18:1002:00:3002:43:3603:27:1104:13:1404:59:3405:49:07.17+01:05:488:167.3
46KOWALCZUK Robert 43ELITA TEAMGDAŃSKM50-545M 3500:39:2801:22:5802:05:5902:49:2403:33:0304:18:2405:04:5305:50:07.81+01:06:488:177.2
47ZAGAJA Janusz 99HBTPAKOŚĆM60-645M 3600:36:1701:17:2202:00:5702:43:1103:27:0304:12:5305:01:1405:50:23.76+01:07:048:187.2
48FRANKIEWICZ Mirosław 23FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEM40-4912M 3700:36:2701:18:1402:00:4202:44:2403:29:4404:15:2705:03:0305:50:24.52+01:07:058:187.2
49WESOŁOWSKI Wojciech 56MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM65+4M 3800:36:1801:17:2201:59:4102:42:0503:26:4104:12:5605:00:4905:50:55.43+01:07:368:187.2
50OWCZAREK Jacek 61STEP BY STEP TRÓJMIASTOKOSAKOWOM40-4913M 3900:36:4001:18:0602:00:2302:43:4103:28:1404:15:5505:04:0705:51:59.18+01:08:408:207.2
51KAWCZYŃSKI Zbigniew 35RYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGRYBNIKM60-646M 4000:39:2701:23:0002:06:0302:49:2903:34:4704:20:5305:08:2005:53:24.55+01:10:058:227.2
52SZCZEBAK Jacek 80UNIA MIASTTARNÓWM50-546M 4100:36:3401:17:5902:00:3102:44:1403:30:4904:18:1905:06:1705:55:00.53+01:11:418:247.1
53GROS Agnieszka 26PARKRUN KATOWICEKATOWICEK40-496K 1200:38:3001:21:3502:05:2002:50:1503:36:4504:22:4505:09:2205:55:10.98+01:11:518:247.1
54ŻAMOJCIN Marek 96NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM55-597M 4200:36:4601:18:2102:00:3002:44:1603:30:1104:18:2205:07:4405:56:02.58+01:12:438:267.1
55ŚCIBUT Ania 84FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-497K 1300:36:5101:18:2902:01:2902:46:4403:33:2704:21:5305:10:1805:57:25.66+01:14:068:287.1
56ANTCZAK-KRETKOWSKA Maria 2WRZEŚNIAK60-641K 1400:37:4501:20:3402:04:5602:50:1503:36:3304:23:4405:10:4305:57:47.66+01:14:288:287.1
57BIAŁKOWSKA Ewa 5ŚRODA WLKPŚRODA WLKPK40-498K 1500:37:5401:21:5102:06:3102:52:0503:38:0604:24:3805:12:0505:59:03.27+01:15:448:307.1
58SKIBA Paweł 75HAGENM40-4914M 4300:36:0301:16:3401:59:0702:44:0003:29:0604:18:2005:09:4405:59:54.35+01:16:358:317
59BIEGAŃSKI Jakub 6NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM40-4915M 4400:36:3001:18:1102:01:0302:46:0303:32:2504:20:4205:10:5806:00:08.77+01:16:498:327
60MARONDEL Katarzyna 55SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK30-393K 1600:36:5601:19:1202:02:3902:47:4403:34:5904:23:2805:12:2506:01:21.49+01:18:028:337
61ŚPIONEK Emilia 85FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK30-394K 1700:39:2201:24:0302:08:4202:54:0203:41:4104:29:4805:16:3906:03:01.50+01:19:428:367
62REJ Anka 71TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKAHAJNÓWKA/TORUŃK30-395K 1800:38:1401:22:3302:07:0402:53:1703:40:4304:29:0005:16:4806:03:15.50+01:19:568:367
63WALECKA Romualda 90SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOK60-642K 1900:37:1901:19:5802:03:5502:48:4303:34:5804:25:5705:15:0906:04:20.61+01:21:018:386.9
64KALINOWSKI Krzysztof 34ZIELONA GÓRAM50-547M 4500:39:2701:22:5702:06:0102:49:3003:36:1804:24:1305:15:2106:04:53.73+01:21:348:386.9
65BUCZKOWSKA Wiesława 9FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60-643K 2000:37:5101:21:0002:05:2002:51:1003:39:0004:28:1005:17:1806:06:04.82+01:22:458:406.9
66DYWELSKI Marek 19NIEZRZESZONYKOSZALINM55-598M 4600:37:5001:20:1102:05:0002:51:0103:37:5804:26:3105:16:5706:06:58.69+01:23:398:416.9
67BUĆKO Magdalena 10ŻARKIK40-499K 2100:39:0201:23:5802:10:1502:56:4103:45:1004:33:1705:21:1806:07:44.35+01:24:258:426.9
68STOPA Joanna 79BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK18-291K 2200:39:0301:23:5902:10:1502:56:4103:45:0904:33:1705:21:1506:07:47.60+01:24:288:426.9
69KRAJEWSKI Wojciech 46PIŁAM40-4916M 4700:39:4401:25:1602:11:0002:58:3503:45:4604:33:3005:21:5006:09:48.52+01:26:298:456.8
70BUĆKO Sławomir 11ŻARKIM50-548M 4800:42:2001:26:2302:09:0102:53:5303:40:5404:29:2105:19:3006:10:14.22+01:26:558:466.8
71HNATYSZYN Sylwia 28GREEN TEAM ZIELONA GÓRACZERWIEŃSKK50-543K 2300:38:5901:23:1402:08:0502:55:0303:43:0904:31:0605:22:1606:12:39.95+01:29:208:496.8
72MALKIEWICZ Małgorzata 53ŻYJ AKTYWNIEWIERSZYNOK55-593K 2400:39:0501:23:1802:08:0902:53:5203:41:5904:31:3905:22:1706:13:02.89+01:29:438:506.8
73SZCZODROWKI Krzysztof 81FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM55-599M 4900:37:0901:21:5602:07:5102:56:3603:44:3204:33:4205:23:0506:13:44.45+01:30:258:516.8
74JUREK Kamila 32BIAŁOŚLIWIEK30-396K 2500:37:0201:19:1402:04:0502:49:5503:41:1004:32:3505:26:5706:18:02.02+01:34:428:576.7
75DOMARADZKA Agnieszka 17GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK40-4910K 2600:39:0001:23:3202:08:4202:55:2403:43:4904:34:5905:27:0706:18:50.66+01:35:318:586.7
76STANKOWSKA Marzena 78KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4911K 2700:39:2901:23:3602:08:2002:54:1303:43:5304:34:4605:27:1006:19:34.74+01:36:158:596.7
77BERSZTOLC Agnieszka 4NOWI SIEDLCESUTNOK55-594K 2800:39:2401:24:3602:11:1003:00:0003:51:1904:48:5105:46:1306:38:03.02+01:54:439:256.4
78POHL Anna 66BIAŁAK50-544K 2900:40:2201:27:2602:15:3403:05:5303:58:4604:51:2005:44:3506:38:54.83+01:55:359:276.3
79ZIÓŁEK Monika 94POZNAŃK40-4912K 3000:42:3301:30:4302:19:4203:10:2604:04:1404:57:5805:52:1806:46:05.94+02:02:469:376.2
80CIAŁKOWSKA-PŁUCIENNIK Joanna 14NW CZŁAPSKI TEAMPRUSZKÓWK30-397K 3100:43:1901:31:2002:20:4203:11:4204:07:3705:02:1805:56:2906:51:40.68+02:08:219:456.2
81PŁUCIENNIK Marcin 64NW CZŁAPSKI TEAMPRUSZKÓWM40-4917M 5000:43:4201:32:0302:20:5103:10:3704:03:2604:56:4705:52:4506:54:26.53+02:11:079:496.1
82KOLEBUK Kazimierz 36MG RUNNING TEAM TRZCIANKATRZCIANKAM65+5M 5100:43:4801:33:0502:21:5403:12:5504:08:5005:03:3505:58:2406:55:54.76+02:12:359:516.1
83POSTEK Danuta 67MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK55-595K 3200:38:0701:22:3002:08:3802:57:4303:50:2304:51:2505:53:1706:56:48.13+02:13:299:526.1
84CHOLEWKA Jolanta 12MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃKOSTRZYN WLKPK60-644K 3300:40:3501:28:1102:18:3703:13:4504:10:4405:08:3406:07:0207:06:35.34+02:23:1610:065.9
85KALENKIEWICZ Dariusz 33ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJEELBLĄGM55-5910M 5200:36:3901:18:1402:00:3302:43:5803:28:1504:19:14+00:49:098:147.3
86JANCZEWSKI Robert 29NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM55-5911M 5300:42:1401:32:3602:26:11+00:43:289:296.3
ADAMSKI Robert 1DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM50-5400:34:00 DNF01:11:59 DNF01:50:15 DNF02:29:18 DNF03:10:12 DNF03:53:27 DNF05:45:51 DNF DNF--
ROSOŁEK Elżbieta 73GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-5400:39:01 DNF01:23:05 DNF02:07:27 DNF02:54:56 DNF08:32:33 DNF08:36:34 DNF DNF DNF--
DUSZA Anna 18NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-5400:37:25 DNF01:20:33 DNF02:05:13 DNF02:52:30 DNF03:45:27 DNF DNF DNF DNF--
ŻACZEK Władysław 95ANDRESPOL AKTYWNIEANDRESPOLM55-5900:35:33 DNF01:14:09 DNF01:53:11 DNF02:34:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWICZ Mariusz 60KSIĘŻY LASM18-2900:36:25 DNF01:17:08 DNF01:58:19 DNF02:41:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANCZY Gracjan 30CKZIU NYSA MECHANIKZŁOTOGŁOWICEM18-2900:34:59 DNF01:16:52 DNF02:02:50 DNF02:54:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
GLISZCZYŃSKI Mirosław 25TARNOGÓRSKE ŁAZĘGIMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM60-6400:40:22 DNF01:33:06 DNF02:36:35 DNF04:04:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 93 wynik(ów)