VI RAJD NORDIC WALKING NA MOUNT EVEREST 8850M - PIĘKNO NATURY

Organizator/ Organizer:
Klub Biegacza ,,GOCH " Bytów
Data/ Date:
2017-04-23
Miejsce/ Place:
Bytów
Dystans/ Distance:
8.85 km
Zgłoszonych/ Registered:
83
Wystartowało/ Started:
80
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
80
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18 | M18 | K25 | M25 | K30 | M30 | K35 | M35 | K40 | M40 | K45 | M45 | K50 | M50 | K55 | M55 | K60 | M60 | K65 | M65 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
8.85km
Czas
brutto
8.85km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KĘDZIERSKI Arkadiusz 214KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM401M 100:00:0100:56:54.5000:56:55.65 6:259.3
2BRZOZOWSKI Piotr 9AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM301M 200:00:0300:57:53.8000:57:57.10+00:00:596:329.2
3KUŚMIEREK Patryk 225BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM181M 300:00:0600:58:18.8000:58:24.95+00:01:246:359.1
4KUŚMIEREK Jan 224BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM451M 400:00:0400:59:55.9001:00:00.60+00:03:016:468.9
5MIELECKA Agnieszka 96KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK451K 100:00:0101:00:27.5001:00:29.35+00:03:336:498.8
6ŚWISŁOCKI Bogdan 259FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM551M 500:00:0401:00:44.0001:00:48.10+00:03:496:518.7
7ZABOROWSKI Eugeniusz 271KB ,,GOCH " BYTÓWBORZYTUCHOMM601M 600:00:0101:01:04.1501:01:05.50+00:04:096:548.7
8SZUDARSKI Edward 256DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM552M 700:00:0101:03:27.4001:03:29.35+00:06:327:108.4
9RUCZAJ Krzysztof 133CSMW USTKABYDLINOM402M 800:00:0401:03:37.5501:03:42.15+00:06:437:118.3
10KOMAR Beata 218FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK452K 200:00:0201:03:56.0501:03:58.75+00:07:017:138.3
11NOWODWORSKA Justyna 233ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWK301K 300:00:0101:04:12.0001:04:13.25+00:07:177:158.3
12KĘDZIERSKA Agnieszka 213KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK401K 400:00:0201:04:20.3501:04:22.50+00:07:257:168.3
13WOJTACHNIO Edyta 269FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK453K 500:00:0301:05:29.1501:05:32.35+00:08:347:238.1
14KARPIŃSKA Justyna 212CARPE DIEM TEAMBYTÓWK351K 600:00:0201:05:31.3501:05:33.75+00:08:367:248.1
15STOPA Joanna 252BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK251K 700:00:0201:05:37.1501:05:39.40+00:08:427:248.1
16WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 267DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK551K 800:00:0101:06:04.3001:06:05.45+00:09:097:278
17KOLBERG Kamila 217KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK352K 900:00:0201:06:17.9501:06:20.05+00:09:237:298
18STOLTMANN Helena 251BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK552K 1000:00:0101:06:22.3001:06:23.30+00:09:277:298
19BUCZKOWSKI Jerzy 179KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINM651M 900:00:0301:07:18.0501:07:21.35+00:10:237:367.9
20OSIEJA Tomasz 239FNP NW PABIANICEPABIANICEM501M 1000:00:0401:07:28.5001:07:33.05+00:10:347:377.9
21STĘPIEŃ Jacek 249BYTÓWM502M 1100:00:1501:07:41.2001:07:56.70+00:10:467:387.8
22KĘPA Andrzej 215KOSZALINM652M 1200:00:0101:07:42.0501:07:43.35+00:10:477:387.8
23KUŚMIEREK Mateusz 226BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM182M 1300:00:0301:08:24.7501:08:28.35+00:11:307:437.8
24SZUDARSKI Marek 257DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM251M 1400:00:0301:09:01.0001:09:04.60+00:12:067:477.7
25MOTOCZYŃSKI Krzysztof 232GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM602M 1500:00:0401:09:08.5001:09:12.75+00:12:147:487.7
26STRZELECKA Małgorzata 253SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK454K 1100:00:0601:09:26.8001:09:33.15+00:12:327:507.6
27NOWAK Bartłomiej 235SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM403M 1600:00:0201:10:30.2501:10:32.80+00:13:357:577.5
28WALCZYK Marek 265KOZYM351M 1700:00:0601:10:31.7001:10:38.05+00:13:377:587.5
29STANKOWSKA Justyna 246KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK402K 1200:00:0901:10:37.7001:10:47.25+00:13:437:587.5
30MIKITIUK Tomasz 229KIJOWA PARAKOSZALINM452M 1800:00:0601:10:38.5501:10:45.10+00:13:447:587.5
31STANKOWSKA Marzena 245KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK403K 1300:00:0301:11:03.9501:11:07.00+00:14:098:017.5
32OSIEJA Elżbieta 238FNP NW PABIANICEPABIANICEK501K 1400:00:0401:11:06.0001:11:10.70+00:14:118:027.5
33BIAŁK Roman 202GDAŃSKM653M 1900:00:0501:11:14.7501:11:19.85+00:14:208:027.5
34DZIEMIŃSKA Magdalena 209BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK353K 1500:00:0301:11:37.6501:11:40.65+00:14:438:057.4
35WALCZAK Maria 263KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNINK302K 1600:00:0501:11:37.9001:11:43.40+00:14:438:057.4
36ZWOLENKIEWICZ Joanna 272KS SOKÓŁ GĄSAWAGODAWYK455K 1700:00:0501:11:47.8501:11:53.50+00:14:538:067.4
37PACZKOWSKA Magdalena 241KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK456K 1800:00:0801:12:03.6001:12:12.15+00:15:098:087.4
38OSIÓW Aleksandra 240BIAŁY BORK181K 1900:00:1101:12:23.4001:12:35.25+00:15:288:107.3
39WAKSZYŃSKI Bogdan 262PIĘKNA GÓRAM603M 2000:00:1101:12:24.7501:12:36.60+00:15:308:107.3
40MALKIEWICZ Małgorzata 227WIERSZYNOK502K 2000:00:0701:12:58.0501:13:05.80+00:16:038:147.3
41KLOSKA Kazimierz 216BYTOWSKIE MORSYBYTÓWM70+1M 2100:00:0401:13:19.6001:13:24.30+00:16:258:177.2
42PERLIK Wiesław 243TADMAXZIELONKAM604M 2200:00:1301:13:37.5501:13:51.25+00:16:438:197.2
43NOWAK Beata 234SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK457K 2100:00:0701:13:39.6501:13:47.00+00:16:458:197.2
44STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 255SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM404M 2300:00:0301:13:43.4001:13:46.75+00:16:488:197.2
45SZYBCZYŃSKA Katarzyna 258KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK458K 2200:00:0801:14:42.8001:14:51.60+00:17:488:267.1
46KRYŚKIEWICZ Janina 221ZŁOTÓWK553K 2300:00:0301:14:50.2001:14:53.55+00:17:558:277.1
47OLSZEWSKA Bożena 237ZŁOTÓWK354K 2400:00:0201:14:51.5501:14:54.25+00:17:578:277.1
48NOWICKA Maria 236KIJKOWE TRZEMESZNOZIELEŃK404K 2500:00:0201:14:53.9001:14:56.40+00:17:598:277.1
49SZOT Krystyna 153RADAWNICAK503K 2600:00:0301:14:56.8001:15:00.25+00:18:028:287.1
50WYSOCKA Bernadeta 270BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK405K 2700:00:0201:14:58.6501:15:01.35+00:18:048:287.1
51PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita 242FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK601K 2800:00:0501:15:04.1001:15:09.65+00:18:098:287.1
52WITKOWSKA Tatiana 178RUN FOR FUNRZEPNICAK504K 2900:00:0401:15:27.7001:15:31.75+00:18:338:317
53DORSZEWSKA Bożena 208BYDGOSZCZK505K 3000:00:0801:16:01.0501:16:09.85+00:19:068:357
54BARCHANOWSKA Agnieszka 3SŁUPSKK459K 3100:00:0701:16:06.7501:16:13.85+00:19:128:357
55BARCHANOWSKI Andrzej 4SAMOTNY BIAŁY ŻAGIELSŁUPSKM453M 2400:00:0701:16:07.0501:16:15.00+00:19:128:367
56STACHYRA Alfred 244BŁĘKITNI DZIEMIANYBYTÓWM70+2M 2500:00:0901:16:12.8501:16:22.25+00:19:188:367
57KUSIAK Włodzimierz 223NIESTOWARZYSZONYGDAŃSKM654M 2600:00:1101:16:25.7001:16:36.70+00:19:318:386.9
58BORZYSKOWSKI Franciszek 205BYTÓWM655M 2700:00:0401:16:41.9501:16:46.85+00:19:478:406.9
59STEFAŃSKI Andrzej 248FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM503M 2800:00:0401:16:47.7001:16:52.50+00:19:538:406.9
60CICHANOWICZ-STĘPIEŃ Ewa 15BYTÓWK554K 3200:00:0401:17:01.8501:17:06.45+00:20:078:426.9
61BADOWSKA-STEFAŃSKA Barbara 200UDORPIEK555K 3300:00:0401:17:17.6501:17:22.20+00:20:238:446.9
62KOŻYKOWSKA Aniela 220RZEPNICAK556K 3400:00:0301:17:17.7001:17:21.45+00:20:238:446.9
63CYRA Grażyna 207SKOSZEWOK602K 3500:00:0301:17:19.2001:17:22.25+00:20:248:446.9
64TOPOLEWICZ Beata 261GDYNIAK506K 3600:00:1301:18:44.4501:18:57.95+00:21:498:536.7
65TOPOLEWICZ Jerzy 260GDYNIAM504M 2900:00:1301:18:46.1001:18:59.50+00:21:518:546.7
66KOCHANIAK Maria 75EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK603K 3700:00:0701:19:39.7001:19:46.80+00:22:459:006.7
67WIŚNIEWSKA Iwona 268KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK4510K 3800:00:1101:19:43.3501:19:54.35+00:22:489:006.7
68BŁASZCZYK Katarzyna 204KIJANKI POZNAŃPOZNAŃK4511K 3900:00:1001:23:11.4501:23:22.10+00:26:169:246.4
69JANISZEWSKA Teresa 52BYTÓWK651K 4000:00:1001:24:00.6501:24:10.65+00:27:069:296.3
70MIKITIUK Beata 230KIJOWA PARAKOSZALINK4512K 4100:00:0701:24:52.6001:25:00.50+00:27:589:356.3
71WALCZYK Anna 264KOZYK355K 4200:00:0701:24:53.1001:25:00.85+00:27:589:356.3
72WICHERT Gabriela 266BYTÓWK406K 4300:00:0901:27:00.0001:27:09.90+00:30:059:496.1
73BENTKOWSKA Lidia 201BYTÓWK407K 4400:00:0901:27:00.9501:27:10.75+00:30:069:496.1
74KULCZYCKI Jan 2221950.GDAŃSKM656M 3000:00:1201:29:21.6001:29:34.45+00:32:2710:055.9
75KAWCZYŃSKA Teresa 67KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK557K 4500:00:0801:29:22.7501:29:31.55+00:32:2810:055.9
76STĘPNIEWSKA Agnieszka 250KOSZALINK303K 4600:00:0701:29:25.4501:29:33.05+00:32:3010:065.9
77KOWALSKA Paulina 219NIE MARNUJ TLENUGDAŃSKK182K 4700:00:0001:30:48.2001:30:48.20+00:33:5310:155.8
78STRZELECKA Antonina 254SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK183K 4800:00:0501:35:23.5501:35:29.20+00:38:2910:465.6
79BŁASZCZYK Łukasz 203KIJANKI POZNAŃPOZNAŃM405M 3100:00:1101:36:03.5501:36:15.15+00:39:0910:515.5
80MILACHOWSKA Agnieszka 231ZŁOTÓWK304K 4900:00:0301:36:09.9501:36:13.85+00:39:1510:515.5
Znaleziono 80 wynik(ów)