VI ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2020

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2020-01-25
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
200
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
199
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DOMISZEWSKI Ignacy 1501GUKLA BratkowiceUSTRZYKI DOLNEM301M 100:00:0000:22:1400:34:25.0000:34:25.40 3:2617.4
2GAJEWSKI Marek 1543@arkenya_teamWARSZAWAM302M 200:00:0200:25:2100:38:40.8500:38:43.25+00:04:173:5215.5
3PACHUT Jerzy 1610Muay Running TeamSŁOPNICEM201M 300:00:0200:26:0100:39:09.6500:39:12.25+00:04:463:5515.3
4NOWAK Marcin 1503Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM303M 400:00:0000:25:5200:39:20.3000:39:21.20+00:04:553:5615.2
5GAWRON Janusz 1704Brygada BeskidówM202M 500:00:0100:26:0400:39:25.2500:39:26.45+00:05:013:5615.2
6CHLIPAŁA Paweł 1521KAMIENICAM203M 600:00:0000:26:0300:39:43.8000:39:43.80+00:05:183:5815.1
7ŚWIERAD Krystian 1671TURZAŃSKM204M 700:00:0300:26:0400:39:56.0500:39:59.05+00:05:333:5915
8SZCZEPANIAK Damian 1661KamienicaKAMIENICAM304M 800:00:0200:26:4500:40:52.0500:40:54.40+00:06:294:0514.7
9KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1709UKS KOMETAGLIWICEM205M 900:00:0200:26:4800:40:54.7000:40:56.90+00:06:314:0514.7
10ADAMCZYK Martyna 1502Alpin Sport HOKA One One TeamSZYDŁOWIECK201K 100:00:0200:27:1700:41:31.0500:41:33.25+00:07:074:0914.5
11CHOJNACKI Wiktor 1523LUTOWISKAM305M 1000:00:0500:27:4100:42:21.6500:42:26.95+00:08:014:1414.2
12RACHWALSKI Tomasz 1628BłękitniCHORKUWKAM401M 1100:00:0800:28:1500:42:42.3500:42:51.30+00:08:254:1614
13MARZEC Krzysztof 1596Stalowowolski Klub BiegaczaTERESZPOL-ZYGMUNTYM402M 1200:00:0100:28:0100:43:12.2500:43:13.55+00:08:484:1913.9
14ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1670Vege Runners Hajime KrakówKRAKÓWM403M 1300:00:0200:28:1300:43:26.1500:43:29.00+00:09:034:2013.8
15ZAWADZKI Marcin 1695Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM306M 1400:00:0100:28:2600:44:08.8500:44:10.35+00:09:444:2413.6
16MARCZAK Paweł 1593Drużyna Blondyna - Łukasz OskierkoWARSZAWAM404M 1500:00:0400:29:0400:44:08.0500:44:12.10+00:09:464:2413.6
17WÓJCIK Józef 1687Chełm BiegaCHEŁMM501M 1600:00:0400:29:1500:44:54.2500:44:58.75+00:10:334:2913.4
18SABAT Sebastian 1707KOMAŃCZAM206M 1700:00:0000:29:3000:45:08.9500:45:09.40+00:10:444:3013.3
19FRANCZYK Piotr 1542Kot i WilkKRAKÓWM307M 1800:00:1600:29:2700:44:54.2000:45:10.20+00:10:444:2913.4
20MAJCHROWICZ Wiktor 1730ROGIM405M 1900:01:3800:29:2600:43:57.2500:45:35.95+00:11:104:2313.7
21KALBARCZYK Adriana 1505Duklanowski TeamWARSZAWAK202K 200:00:0100:29:5200:45:44.5000:45:45.80+00:11:204:3413.1
22TUROSZ Iwona 1703SANOKK301K 300:00:0500:30:2100:46:12.9500:46:18.25+00:11:524:3713
23WŁOCH Sławomir 1683Krosno Miasto SzkłaKROSNOM502M 2000:00:0500:30:3000:46:15.8500:46:20.85+00:11:554:3713
24WETHACZ Mariusz 1719CISNAM308M 2100:00:0700:30:4100:46:42.7500:46:49.85+00:12:244:4012.8
25SZNAJDER Rafał 1666G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM406M 2200:00:0300:30:5400:46:56.2000:46:59.35+00:12:334:4112.8
26SKOTNICKI Jakub 1638Adidas Runners WarsawWROCŁAWM309M 2300:00:1300:31:5300:47:21.2500:47:34.80+00:13:094:4412.7
27BODZIOCH Grzegorz 1513Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM407M 2400:00:0900:31:0000:47:30.4000:47:39.85+00:13:144:4512.6
28WIESNER Leszek 1679Nowa Huta TeamKRAKÓWM207M 2500:00:1700:30:5300:47:26.4500:47:43.65+00:13:184:4412.6
29BARAŃSKI Jarosław 1718RADOMM3010M 2600:00:2000:31:3300:47:56.4500:48:17.10+00:13:514:4712.5
30BILSKI Marcin 1512DĘBOWIECM408M 2700:00:1200:32:1000:48:07.9500:48:20.65+00:13:554:4812.5
31KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 1577Rocky BalboaPOLAŃCZYKM3011M 2800:00:0000:33:0700:49:14.0000:49:14.00+00:14:484:5512.2
32HORODEJCZUK Antoni 1556Horodejczuk TEAMOLSZANICAM409M 2900:00:0100:32:1700:49:37.7500:49:39.55+00:15:144:5712.1
33HADUCH Jerzy 1552Sanok i OkolicePISAROWCEM601M 3000:00:0500:32:4100:50:06.4000:50:12.35+00:15:465:0012
34LORENS Magdalena 1504G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK203K 400:00:0600:33:1200:50:25.4500:50:31.95+00:16:065:0211.9
35MARCINIAK Tomasz 1591Radomno biegaPUSTKIM3012M 3100:00:2600:33:2700:50:20.1500:50:46.30+00:16:205:0211.9
36SIKORA Jarek 1706M4010M 3200:00:2300:33:3000:50:25.9000:50:49.05+00:16:235:0211.9
37SOLIŃSKA Magdalena 1648JANKOWICEK401K 500:00:1200:33:3300:51:01.1500:51:13.85+00:16:485:0611.8
38PIOTROWSKI Przemysław 1619Nowa Huta TeamKRAKÓWM3013M 3300:00:1700:34:1700:51:24.1000:51:41.95+00:17:165:0811.7
39WOŹNIAK Janusz 1685PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM503M 3400:00:1600:33:5100:51:35.0000:51:51.05+00:17:255:0911.6
40KORONA Jan 1574KrosnoKROSNOM602M 3500:00:1800:33:5700:51:42.0000:52:00.50+00:17:355:1011.6
41POGODA Kinga 1711UKS KOMETAGLIWICEK204K 600:00:0200:34:0400:52:06.0500:52:08.45+00:17:435:1211.5
42POLEWKA Tomasz 1712UKS KOMETAGLIWICEM4011M 3600:00:0200:34:1800:52:26.8000:52:28.80+00:18:035:1411.4
43SOKOŁOWSKI Wojciech 1645WARSZAWAM3014M 3700:01:4400:34:1600:51:02.7500:52:47.70+00:18:225:0611.8
44JANKOWSKI Michał 1560TRAWNIKIM4012M 3800:00:0900:33:5600:52:44.2500:52:53.35+00:18:275:1611.4
45ZIELONKA Michał 1691CISNAM208M 3900:00:0400:35:0600:53:27.2000:53:31.90+00:19:065:2011.2
46FLASKA Zdenek 1540MARAS teamKOŠICEM4013M 4000:01:5100:34:5200:52:06.4000:53:58.25+00:19:325:1211.5
47WRÓBEL Bartłomiej 1724CisnaCISNAM4014M 4100:00:0100:34:5300:53:59.1500:54:01.05+00:19:355:2411.1
48SZNAJDER Joanna 1665G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK302K 700:00:0300:35:1400:53:59.9500:54:03.40+00:19:385:2411.1
49SURMA Karolina 1658GLIWICEK303K 800:00:4600:35:0800:53:42.9000:54:29.20+00:20:035:2211.2
50GALICA-NIEPOKÓJ Agnieszka 1545Bieszczadzki Klub Nordic WalkingŚREDNIE WIELKIEK304K 900:00:0400:36:0300:54:59.8500:55:04.20+00:20:385:3010.9
51ZIĘBAKOWSKI Mikołaj 1692RADOMM209M 4200:00:5200:35:1700:54:19.9500:55:12.55+00:20:475:2611
52DUDZIAK Agnieszka 1537Pompa TeamPOKRÓWKAK402K 1000:01:4000:36:2700:53:33.5500:55:13.70+00:20:485:2111.2
53KOGUT Leszek 1569GROCHOWCEM4015M 4300:00:4800:35:2600:54:27.0500:55:15.85+00:20:505:2611
54JANAS Marian 1731BALIGRÓDM603M 4400:00:1200:36:2800:55:09.9500:55:22.25+00:20:565:3110.9
55DUDZIAK Dariusz 1536Pompa TeamCHEŁMM4016M 4500:01:4000:36:2800:53:58.9500:55:39.70+00:21:145:2311.1
56PODOLAK Zbigniew 1624PRZEMYŚLM504M 4600:00:4500:36:5100:55:37.1500:56:22.85+00:21:575:3310.8
57KANDEFER Wojciech 1564KORCZYNAM505M 4700:00:0600:36:1800:56:29.0500:56:35.75+00:22:105:3810.6
58WĘGRZYN Paweł 1725ORELECM2010M 4800:00:0200:36:0700:56:55.7500:56:57.95+00:22:325:4110.5
59DRAG Piotr 1717KRZAKIM3015M 4900:00:0100:36:3800:57:23.2500:57:24.60+00:22:595:4410.5
60PIEŃKOWSKA Katarzyna 1618Adidas Runners WarsawWARSZAWAK305K 1100:00:1600:38:1300:57:35.3000:57:51.40+00:23:265:4510.4
61GRUSZECKA Anna 1549RYBARZOWICEK403K 1200:00:2300:38:3400:57:40.0000:58:03.05+00:23:375:4610.4
62GWIZDAK Justyna 1705RZESZÓWK306K 1300:01:0400:37:2200:57:36.3000:58:41.00+00:24:155:4510.4
63PŁESZKA Marek 1622Klub Sportowy OTRYT ILUTOWISKAM4017M 5000:00:0600:31:5500:10:0000:58:57.0000:59:03.00+00:24:374:5312.3
64KORALEWSKI Paweł 1573JAGRO TEAMJUTROSINM3016M 5100:01:4600:38:5900:57:19.6000:59:06.10+00:24:405:4410.5
65ŻÓŁKIEWICZ Mateusz 1694PIKULICEM2011M 5200:00:5000:37:4900:58:15.7500:59:06.15+00:24:405:4910.3
66WOJCIECHOWSKI Wojciech 1684GROCHOWCEM2012M 5300:00:4900:37:5300:58:24.6000:59:14.45+00:24:495:5010.3
67SAMUS Dariusz 1701STG RZESZÓWRZESZÓWM3017M 5400:00:1700:39:3200:59:01.3000:59:18.85+00:24:535:5410.2
68DYLĄG Marlena 1539G.O.A.T. Team MichałowiceWIĘCŁAWICE STAREK205K 1400:00:0600:39:2200:59:14.4500:59:20.70+00:24:555:5510.1
69RUSIN Aleksander 1700RZESZÓWM3018M 5500:00:4200:38:2000:58:39.6000:59:22.00+00:24:565:5210.2
70BURTAN Marcin 1519termoaktywnie.plRZESZÓWM3019M 5600:01:3800:37:5700:57:46.2000:59:24.50+00:24:595:4610.4
71RUSIN Łukasz 1635CHEŁMM3020M 5700:00:1000:38:2500:59:14.6500:59:25.45+00:25:005:5510.1
72MATYKIEWICZ Jarosław 1599KIELCEM506M 5800:01:5800:39:2600:57:48.5000:59:47.35+00:25:215:4610.4
73GAJOS Łukasz 1544Liga GentlemanówKRAKOWM3021M 5900:00:4400:39:1900:59:15.1500:59:59.35+00:25:335:5510.1
74MALINOWSKA Iwona 1588SIEDLISKAK404K 1500:01:1000:39:0200:59:10.0001:00:20.45+00:25:555:5510.1
75ROSTEK Arkadiusz 1633UltramękiKOSZYCE WIELKIEM4018M 6000:01:0500:40:1100:59:19.6501:00:25.50+00:26:005:5610.1
75GRUSZECKI Tomasz 1550RYBARZOWICEM4018M 6000:00:2400:39:3001:00:00.8501:00:25.50+00:26:006:0010
77DVORŠČAK Milan 1538MARAS teamPREŠOVM507M 6200:01:5100:38:2900:58:34.5001:00:25.85+00:26:005:5110.2
78ANDRASZ Paweł 1506KMP ŁódźPRZEMYŚLM2013M 6300:00:1500:39:1001:00:16.1501:00:31.60+00:26:066:0110
79BRUSIŁO Ilona 1696Mamy ruszamyWARSZAWAK307K 1600:00:2000:33:1200:10:0001:00:34.0001:00:55.00+00:26:295:0311.9
80STEC Andrzej 1654WAŁCZM508M 6400:00:5800:39:3001:00:02.1501:01:00.80+00:26:356:0010
81SAMEK Aleksander 1636JAWORZYNA ŚLĄSKAM3022M 6500:00:4100:39:3501:00:45.7501:01:27.45+00:27:026:049.9
82SZYMONIAK Marcin 1669POZNAŃM4020M 6600:02:0700:39:2700:59:21.8001:01:28.95+00:27:035:5610.1
83GAŁUSZKA Mariusz 1699GOPRCISNAM4021M 6700:00:1400:39:2201:01:41.1001:01:55.85+00:27:306:109.7
84SZAL Katarzyna 1660WARSZAWA WESOŁAK308K 1700:01:5900:39:4101:00:09.5501:02:09.15+00:27:436:0110
85MANIAK Łukasz 1589WARSZAWA WESOŁAM4022M 6800:01:5900:39:4201:00:10.9001:02:10.50+00:27:456:0110
86JARMOC Wojciech 1561FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3023M 6900:01:1100:40:3001:01:00.6001:02:11.70+00:27:466:069.8
87SKRUTEK Adam 1721WIEDEŃM3024M 7000:01:4500:40:4401:00:29.4001:02:15.35+00:27:496:039.9
88KLOS Kamil 1567WARSZAWAM2014M 7100:02:1300:40:4401:00:24.3001:02:37.95+00:28:126:029.9
89WITKO Jerzy 1682brakFREDROPOLM4023M 7200:00:4800:41:0301:02:06.4001:02:55.15+00:28:296:129.7
90SOKOŁOWSKI Jerzy 1646moher ski teamŁAŃCUTM509M 7300:01:4600:41:0301:01:12.7501:02:59.45+00:28:346:079.8
91STROJNY Urszula 1656Kot i WilkKRAKOWK309K 1800:00:1600:42:2501:02:44.6001:03:01.20+00:28:356:169.6
92LYPINSKI Mikael 1176WARSZAWAM4024M 7400:00:1200:41:0901:02:50.2501:03:02.40+00:28:372:4322
93CZARNECKI Konrad 1529RADOMM3025M 7500:01:5000:39:5801:01:16.8001:03:06.90+00:28:416:079.8
94MAGALSKA Natalia 1586TOLKMICKOK206K 1900:01:4900:40:0001:01:17.9001:03:07.25+00:28:416:079.8
95WOJCIECHOWSKI Paweł 1729J U V E R U NKRAKÓWM3026M 7600:02:3000:40:2901:00:40.3501:03:10.35+00:28:446:049.9
96KURASZ Witold 1579--PRUCHNIKM5010M 7700:02:1900:42:1401:01:01.7501:03:21.45+00:28:566:069.8
97CHMIELEWSKI Mateusz 1522HardcorowewychylylybymyOTWOCKM3027M 7800:00:3200:42:3101:02:57.0501:03:29.35+00:29:036:179.5
98MARCISZ Boguslaw 1592Żandarmeria Wojskowa RzeszówRZESZOWM4025M 7900:01:0700:40:4601:02:33.4501:03:40.85+00:29:156:159.6
99NIEMCZUK-WARNECKE Justyna 1603SMEREKK3010K 2000:01:4200:41:2501:02:11.1001:03:53.10+00:29:276:139.6
100DRĄŻEK Łukasz 1534RZESZÓWM3028M 8000:01:3600:40:5801:02:23.1001:03:59.35+00:29:336:149.6
101ŻELAZNY Agnieszla 1693Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK405K 2100:00:1400:35:2100:10:0001:04:06.0001:04:21.00+00:29:555:2411.1
102WARGA Jan 1736MARAS teamM3029M 8100:01:5200:40:2601:03:00.6001:04:52.90+00:30:276:189.5
103KOŁODZIEJ Katarzyna 1572JASŁOK406K 2200:00:2500:42:3101:04:28.2001:04:53.35+00:30:276:269.3
104SOBEL Natalia 1710UKS KOMETAGLIWICEK207K 2300:00:0300:42:1901:04:50.5001:04:54.10+00:30:286:299.3
105WOŹNIAK Lidia 1686PORMAT JEDLICZEBIEGASKOŁYSZYNK501K 2400:00:1600:42:2201:04:44.3501:05:01.25+00:30:356:289.3
106WILK-PAWŁOWSKA Agnieszka 1680Rock&RunWARSZAWAK3011K 2500:00:1500:42:5101:04:55.1001:05:10.90+00:30:456:299.2
107IWANIEC Piotr 1557Bieganie SzydercówTARNÓWM3030M 8200:01:0200:42:1601:04:10.2001:05:12.70+00:30:476:259.4
108CZUBA Tomasz 1531FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3031M 8300:01:1100:44:5401:04:01.0501:05:12.75+00:30:476:249.4
109PAWŁOWSKA Agnieszka 1613Przemyski Klub BiegaczaKRASICZYNK407K 2600:02:0400:42:3301:03:26.7501:05:31.20+00:31:056:209.5
110NIZIK Magdalena 1606VegedogWARSZAWAK408K 2700:01:1401:04:33.8001:05:48.15+00:31:226:279.3
111KOZA Sebastian 1575SSW TEAM KrosniceKROTOSZYNM2015M 8400:00:1800:43:3201:05:39.2501:05:57.40+00:31:326:339.1
112SZPUNAR Daniel 1667Husaria Race TeamDĘBINAM2016M 8500:01:2700:36:2000:10:0001:04:31.0001:05:58.00+00:31:325:2711
113MAJEWSKA Kamila 1708LUBLINK3012K 2800:01:2400:41:4201:04:36.1001:06:00.40+00:31:356:279.3
114GUCWA Mirosław 1551Back on trackKRASNEM4026M 8600:01:3900:39:5601:04:26.6001:06:06.20+00:31:406:269.3
115KŁODZIŃSKA Barbara 1568UltramękiTARNÓWK409K 2900:01:0500:43:3601:05:03.7001:06:09.25+00:31:436:309.2
116HENNIG Waldemar 1555Eco KąpinoKĄPINOM4027M 8700:01:5400:42:3401:04:18.1501:06:13.00+00:31:476:259.3
117KONDRAK Jan 1702Lubelska Federacja BardówŚWIDNIKM604M 8800:02:0200:43:0001:04:20.7001:06:23.20+00:31:576:269.3
118KOLERA Wioleta 1571WODNIAKOBÓRKIK3013K 3000:00:2300:42:5201:06:10.8001:06:34.00+00:32:086:379.1
119PISZCZYGŁOWA Bernadeta 1620GORZÓW WIELKOPOLSKIK4010K 3100:00:3900:42:4701:05:56.8501:06:36.45+00:32:116:359.1
120KAPLON Andrzej 1566KS hudka spyraSCHWALBACHM5011M 8900:01:5500:42:4901:04:46.8001:06:42.45+00:32:176:289.3
121JANIK Jacek 1558BOGUCHWAŁAM4028M 9000:00:2100:30:0400:20:0001:06:21.0001:06:43.00+00:32:174:3812.9
122BARTOSZEK Renia 1511WROCŁAWK4011K 3200:00:3900:44:0101:06:18.4501:06:58.40+00:32:336:379
123STEFANIAK Maria 1655WARSZAWAK208K 3300:01:5700:42:4801:05:11.5501:07:09.35+00:32:436:319.2
124SOBCZYK Grzegorz 1644TYCHYM2017M 9100:01:5700:42:4701:05:13.5501:07:10.75+00:32:456:319.2
125SZADKOWSKA Justyna 1659Night Runners GliwiceGLIWICEK3014K 3400:01:3800:43:1701:05:41.2501:07:20.05+00:32:546:349.1
126ŁUSZCZ Paweł 1584DĘBICAM3032M 9200:02:0200:44:3601:06:01.2501:08:03.45+00:33:386:369.1
127PENKALA Piotr 1614StrangersZĄBKIM2018M 9300:02:1400:47:2101:06:01.6001:08:15.85+00:33:506:369.1
128MŁOCKA Matylda 1600WARSZAWAK3015K 3500:02:2100:44:4401:06:17.3001:08:38.30+00:34:126:379.1
129RABIEJEWSKI Zbigniew 1627Żandarmeria Wojskowa RzeszówCHMIELNIKM4029M 9400:01:0600:42:3501:08:00.3001:09:06.40+00:34:416:488.8
130SZUKOWSKA Amelia 1668LESKOK3016K 3600:01:3100:45:2601:07:40.5001:09:11.60+00:34:466:468.9
131KUBASIK Angelika 1698PRZEWORSKK209K 3700:01:1500:45:1401:07:59.2001:09:15.00+00:34:496:488.8
132PAWLIK Tomasz 1612JB WarsawWARSZAWAM3033M 9500:01:5700:43:5001:07:52.0501:09:49.40+00:35:246:478.8
133ŚWIGONIAK Anna 1672NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4012K 3800:02:0200:46:0601:08:21.4501:10:23.95+00:35:586:508.8
134PRUSZKOWSKA Katarzyna 1626Crossfitter Box ChełmCHEŁMK4013K 3900:01:4500:46:2801:08:59.0001:10:44.05+00:36:186:538.7
135STACHOWNIUK Artur 1714CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMNM3034M 9600:01:4400:46:2901:08:59.7001:10:44.15+00:36:186:548.7
136MISIEK Marcin 1720WqurwKIELCEM5012M 9700:01:5800:46:0701:09:14.0001:11:12.35+00:36:466:558.7
137RADON Marcin 1629sennik.bizRZESZÓWM3035M 9800:01:4800:45:2301:09:31.6001:11:19.90+00:36:546:578.6
138MATUSZAK Klaudia 1598NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWK2010K 4000:01:0900:46:1601:10:20.3501:11:29.80+00:37:047:028.5
139PAWLAK Magdalena 1611KB V-MAX AdamówADAMÓWK3017K 4100:00:0500:27:1900:30:0001:11:54.0001:12:00.00+00:37:344:1114.3
140CHRUŚCIEL Lesław 1728NOWY SĄCZM5013M 9900:01:2000:47:2201:10:42.2501:12:02.50+00:37:377:048.5
141CHMIELEWSKI Marcin 1733OTWOCKM4030M 10000:02:0500:45:4301:10:02.5501:12:08.30+00:37:427:008.6
142CZERSKI Krzysztof 1530CHŁAPOWOM4031M 10100:00:5500:46:4901:11:15.8501:12:11.35+00:37:457:078.4
143BOGUCKA Martyna 1514JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4014K 4200:01:2900:47:3301:10:43.7501:12:13.65+00:37:487:048.5
144GIEŁBAGA Anna 1547RZESZÓWK4015K 4300:01:3000:46:0601:10:43.2501:12:13.70+00:37:487:048.5
145PENKALA Marcin 1615StrangersZĄBKIM4032M 10200:02:1500:46:5501:10:09.9501:12:25.30+00:37:597:018.6
146WÓJCIK Kamila 1688Lacho-TeamKRAKÓWK4016K 4400:00:2100:47:3301:12:13.5501:12:34.75+00:38:097:138.3
147SKRUTEK Jan 1641Sekcja Sportów Górskich Bieszczadzki GOPRWROCŁAWM605M 10300:01:5100:46:5401:10:48.2501:12:40.10+00:38:147:048.5
148SKÓRA Michał 1640MICHAŁ TEAMŁOPUSZKAM4033M 10400:01:0800:47:4601:11:48.1501:12:56.50+00:38:317:108.4
149MARMON Krzysztof 1594KKJM Śnieżne ŁazyRZESZÓWM3036M 10500:01:1700:47:0101:11:54.0501:13:11.65+00:38:467:118.3
150MARMON Marcelina 1595KKJM Śnieżne ŁazyRZESZÓWK2011K 4500:01:1900:48:2501:11:54.6501:13:13.70+00:38:487:118.3
150SZCZĘSNA - MARMON Justyna 1663KKJM Śnieżne ŁazyRZESZÓWK3018K 4500:01:1700:47:0401:11:56.2001:13:13.70+00:38:487:118.3
152ZEGAR Krzysztof 1690KKJM Śnieżne ŁazyPODKARPACKIEM2019M 10600:01:1900:48:2601:11:56.2001:13:15.70+00:38:507:118.3
153SKOWROŃ Jakub 1713Wkurw_teamMARUSZÓWM3037M 10700:01:1400:47:5701:12:27.3001:13:41.45+00:39:167:148.3
154SKOWROŃ Izabela 1639Wkurw_teamOŻARÓWK3019K 4700:01:1500:47:5501:12:29.2501:13:44.30+00:39:187:148.3
155SOLAREWICZ Monika 1647KLISINOK3020K 4800:00:4600:48:2801:13:02.8001:13:48.90+00:39:237:188.2
156KUŁACZKOWSKI Konrad 1578STALOWA WOLAM3038M 10800:00:5400:48:1101:12:56.7501:13:51.30+00:39:257:178.2
157WAWRZYNIAK Katarzyna 1677Mamy ryszamyWARSZAWAK3021K 4900:01:2200:47:3001:12:30.3001:13:52.85+00:39:277:158.3
158KAPLON Danuta 1565SCHWALBACH AM TAUNUSK601K 5000:01:5500:47:4101:12:02.8001:13:58.35+00:39:327:128.3
159SUŁKOWSKA Joanna 1657JAROSŁAWK4017K 5100:00:5100:47:2401:13:28.7501:14:20.70+00:39:557:208.2
160MAJCHROWICZ Justyna 1587FC PROSIACZEKSOSNOWIECK3022K 5200:01:5200:47:2501:12:30.0501:14:22.05+00:39:567:158.3
161SZELA Daniel 1664Dzikie MustangiPASZCZYNAM3039M 10900:02:0100:47:4501:12:38.3001:14:39.55+00:40:147:158.3
162NOWAK Tomasz 1607Dzikie MustangiDĘBICAM3040M 11000:02:0100:48:0901:12:38.8501:14:40.00+00:40:147:158.3
163FORNEK Paulina 1541Dzikie MustangiOCIEKAK2012K 5300:02:0000:47:4901:12:39.9001:14:40.25+00:40:147:168.3
164HARATYK Roksana 1553Dzikie MustangiSĘDZISZÓW MŁP.K3023K 5400:02:0100:47:4901:12:39.1001:14:40.35+00:40:147:158.3
165TUROSZ Cecylia 1722LEŻAJSICK602K 5500:00:5400:49:2601:14:59.7501:15:54.05+00:41:287:308
166PĘKALSKA Anna 1616NIEPORĘTK4018K 5600:01:4300:49:0601:14:12.8001:15:56.20+00:41:307:258.1
167RADYK Aleksandra 1631Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK2013K 5700:01:4500:48:0301:14:35.6501:16:21.00+00:41:557:278
168STANKIEWICZ Ewa 1651KONSTANCINK3024K 5800:02:0200:47:4901:14:34.8001:16:37.70+00:42:127:278
169NOWOMIEJSKI Marcin 1608BIEGACZ CEGŁÓWMIŃSK MAZOWIECKIM4034M 11100:00:0500:30:2200:30:0001:16:32.0001:16:38.00+00:42:124:3912.9
170DĄBRÓWKA Nina 1532Fundacja LatarniaBUKOWSKOK3025K 5900:01:1000:49:0601:16:47.1501:17:57.60+00:43:327:407.8
171SKORUPKA Rafał 1637FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3041M 11200:01:1100:49:0601:16:47.0501:17:58.45+00:43:337:407.8
172STEC Szymon 1726WARSZAWAM2020M 11300:02:1800:43:3200:10:0001:15:51.0001:18:09.00+00:43:436:359.1
173WELOŃCZYK Joanna 1678WARSZAWAK3026K 6000:00:5700:52:3301:17:38.7501:18:35.75+00:44:107:457.7
174TRZECIAK Albina 16741989KRAKÓWK3027K 6100:01:3000:51:3001:17:56.3501:19:27.30+00:45:017:477.7
175LESZCZYŃSKI Aleksander 1723KRAKÓWM4035M 11400:01:2800:51:3601:18:23.9001:19:52.10+00:45:267:507.7
176CZAPLA Andrzej 1527CHELMM606M 11500:01:2900:50:4301:18:37.0501:20:06.50+00:45:417:517.6
177LEŚNIAK Beata 1582SZCZECINK4019K 6200:00:4000:52:1001:19:47.6001:20:28.45+00:46:037:587.5
178JASIURKOWSKI Robert 1562TARNÓWM4036M 11600:01:0300:53:0201:20:20.1501:21:23.95+00:46:588:027.5
179STEC Sebastian 1652SiemuszowaPRZEMYŚLM4037M 11700:02:1800:46:3000:10:0001:19:17.0001:21:35.00+00:47:096:558.7
180CEDROWICZ Ewa 1520WROCLAWK3028K 6300:01:2500:46:0300:10:0001:20:54.0001:22:19.00+00:47:537:058.5
181CZAJA Wacław 1526PRZEMYŚLM4038M 11800:02:1600:51:2701:20:42.0001:22:58.85+00:48:338:047.4
182KOLASA Barbara 1570WARSZAWA-WESOŁAK603K 6400:00:3900:53:5201:25:01.9001:25:40.90+00:51:158:307.1
183POCZTOWSKA Katarzyna 1623WARSZAWAK3029K 6500:02:0900:53:0501:23:45.2501:25:54.55+00:51:298:227.2
184RADYK Joanna 1732Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3030K 6600:01:4400:57:0901:26:53.1001:28:38.00+00:54:128:416.9
185RADYK Anna 1630Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK2014K 6700:01:4500:57:1201:26:56.4001:28:42.05+00:54:168:416.9
186WACHNIK Agnieszka 1676Nowa Huta TeamKRAKÓWK3031K 6800:02:0200:59:0201:26:57.9501:29:00.35+00:54:348:416.9
187CZUBA Jadwiga 1697LIGOTA ZAMECKAK3032K 6900:00:3400:52:1600:10:0001:29:51.0001:30:25.00+00:55:597:597.5
188SŁOBODA Krzysztof 1643RUN SŁOBODANUSTRZYKI DOLNEM607M 11900:02:0500:57:0501:29:31.1501:31:36.70+00:57:118:576.7
189ROJ Dawid 1632RUN SŁOBODANKRAKÓWM3042M 12000:02:0500:57:0501:29:31.2001:31:37.15+00:57:118:576.7
190JANIK Anna 1559BOGUCHWAŁAK4020K 7000:00:2100:46:4900:20:0001:31:25.0001:31:47.00+00:57:217:088.4
191DUDEK Monika 1535LUBENIAK3033K 7100:00:2100:46:5300:20:0001:32:23.0001:32:45.00+00:58:197:148.3
192LASKOWSKI Marcin 1580GDYNIAM5014M 12100:02:0801:00:0401:33:38.9501:35:47.15+01:01:219:216.4
193BOŚ Tomasz 1727WARSZAWAM3043M 12200:01:5900:57:3700:10:0001:34:33.0001:36:32.00+01:02:068:277.1
194BOREK Wojciech 1515EP-Heart-TEAMKROSNOM5015M 12300:02:1401:01:3901:39:40.1501:41:54.95+01:07:299:586
195ANTCZAK Aleksandra 1507POZNAŃK3034K 7200:02:1501:01:3901:39:39.4501:41:55.25+01:07:299:586
196HADAM Ewa 1735Spartan Training Group RzeszówK502K 7300:01:3400:51:4900:30:0001:49:17.0001:50:52.00+01:16:267:557.6
197SOŁTYSIAK Krystyna 1734Spartan Training Group RzeszówK503K 7400:01:3400:51:5200:30:0001:49:22.0001:50:57.00+01:16:317:567.6
198SOŁTYSEK Sebastian 1649UNIVERSAL SOLDIERSNISKOM4039M 12400:01:4701:12:0301:54:06.9001:55:54.30+01:21:2811:245.3
199SOŁTYSEK Grzegorz 1650UNIVERSAL SOLDIERSGRĘBÓWM4040M 12500:01:4801:12:0801:54:06.5501:55:55.15+01:21:2911:245.3
200GARNCARZ Adam 119WROCŁAWM2021M 12600:00:39 0:5663.5
Znaleziono 200 wynik(ów)