VI ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2020
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 241
Wystartowało : 200
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 199
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
   
1NOWAK Marcin 1503Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM3000:00:0000:25:52
2CHLIPAŁA Paweł 1521KAMIENICAM2000:00:0000:26:03
3DOMISZEWSKI Ignacy 1501GUKLA BratkowiceUSTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:22:14
4SABAT Sebastian 1707KOMAŃCZAM2000:00:0000:29:30
5KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 1577Rocky BalboaPOLAŃCZYKM3000:00:0000:33:07
6ZAWADZKI Marcin 1695Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3000:00:0100:28:26
7MARZEC Krzysztof 1596Stalowowolski Klub BiegaczaTERESZPOL-ZYGMUNTYM4000:00:0100:28:01
8GAWRON Janusz 1704Brygada BeskidówM2000:00:0100:26:04
9KALBARCZYK Adriana 1505Duklanowski TeamWARSZAWAK2000:00:0100:29:52
10HORODEJCZUK Antoni 1556Horodejczuk TEAMOLSZANICAM4000:00:0100:32:17
11WRÓBEL Bartłomiej 1724CisnaCISNAM4000:00:0100:34:53
12DRAG Piotr 1717KRZAKIM3000:00:0100:36:38
13PACHUT Jerzy 1610Muay Running TeamSŁOPNICEM2000:00:0200:26:01
14SZCZEPANIAK Damian 1661KamienicaKAMIENICAM3000:00:0200:26:45
15GAJEWSKI Marek 1543@arkenya_teamWARSZAWAM3000:00:0200:25:21
16ADAMCZYK Martyna 1502Alpin Sport HOKA One One TeamSZYDŁOWIECK2000:00:0200:27:17
17ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1670Vege Runners Hajime KrakówKRAKÓWM4000:00:0200:28:13
18KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1709UKS KOMETAGLIWICEM2000:00:0200:26:48
19POGODA Kinga 1711UKS KOMETAGLIWICEK2000:00:0200:34:04
20POLEWKA Tomasz 1712UKS KOMETAGLIWICEM4000:00:0200:34:18
21WĘGRZYN Paweł 1725ORELECM2000:00:0200:36:07
22ŚWIERAD Krystian 1671TURZAŃSKM2000:00:0300:26:04
23SZNAJDER Rafał 1666G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEM4000:00:0300:30:54
24SZNAJDER Joanna 1665G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK3000:00:0300:35:14
25SOBEL Natalia 1710UKS KOMETAGLIWICEK2000:00:0300:42:19
26MARCZAK Paweł 1593Drużyna Blondyna - Łukasz OskierkoWARSZAWAM4000:00:0400:29:04
27WÓJCIK Józef 1687Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:0400:29:15
28ZIELONKA Michał 1691CISNAM2000:00:0400:35:06
29GALICA-NIEPOKÓJ Agnieszka 1545Bieszczadzki Klub Nordic WalkingŚREDNIE WIELKIEK3000:00:0400:36:03
30PAWLAK Magdalena 1611KB V-MAX AdamówADAMÓWK3000:00:0500:27:19
31CHOJNACKI Wiktor 1523LUTOWISKAM3000:00:0500:27:41
32TUROSZ Iwona 1703SANOKK3000:00:0500:30:21
33WŁOCH Sławomir 1683Krosno Miasto SzkłaKROSNOM5000:00:0500:30:30
34NOWOMIEJSKI Marcin 1608BIEGACZ CEGŁÓWMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:0500:30:22
35HADUCH Jerzy 1552Sanok i OkolicePISAROWCEM6000:00:0500:32:41
36PŁESZKA Marek 1622Klub Sportowy OTRYT ILUTOWISKAM4000:00:0600:31:55
37LORENS Magdalena 1504G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEK2000:00:0600:33:12
38KANDEFER Wojciech 1564KORCZYNAM5000:00:0600:36:18
39DYLĄG Marlena 1539G.O.A.T. Team MichałowiceWIĘCŁAWICE STAREK2000:00:0600:39:22
40WETHACZ Mariusz 1719CISNAM3000:00:0700:30:41
41RACHWALSKI Tomasz 1628BłękitniCHORKUWKAM4000:00:0800:28:15
42BODZIOCH Grzegorz 1513Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4000:00:0900:31:00
43JANKOWSKI Michał 1560TRAWNIKIM4000:00:0900:33:56
44RUSIN Łukasz 1635CHEŁMM3000:00:1000:38:25
45BILSKI Marcin 1512DĘBOWIECM4000:00:1200:32:10
46SOLIŃSKA Magdalena 1648JANKOWICEK4000:00:1200:33:33
47JANAS Marian 1731BALIGRÓDM6000:00:1200:36:28
48LYPINSKI Mikael 1176WARSZAWAM4000:00:1200:41:09
49SKOTNICKI Jakub 1638Adidas Runners WarsawWROCŁAWM3000:00:1300:31:53
50ŻELAZNY Agnieszla 1693Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK4000:00:1400:35:21
51GAŁUSZKA Mariusz 1699GOPRCISNAM4000:00:1400:39:22
52ANDRASZ Paweł 1506KMP ŁódźPRZEMYŚLM2000:00:1500:39:10
53WILK-PAWŁOWSKA Agnieszka 1680Rock&RunWARSZAWAK3000:00:1500:42:51
54FRANCZYK Piotr 1542Kot i WilkKRAKÓWM3000:00:1600:29:27
55WOŹNIAK Janusz 1685PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM5000:00:1600:33:51
56PIEŃKOWSKA Katarzyna 1618Adidas Runners WarsawWARSZAWAK3000:00:1600:38:13
57STROJNY Urszula 1656Kot i WilkKRAKOWK3000:00:1600:42:25
58WOŹNIAK Lidia 1686PORMAT JEDLICZEBIEGASKOŁYSZYNK5000:00:1600:42:22
59WIESNER Leszek 1679Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:00:1700:30:53
60PIOTROWSKI Przemysław 1619Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:1700:34:17
61SAMUS Dariusz 1701STG RZESZÓWRZESZÓWM3000:00:1700:39:32
62KORONA Jan 1574KrosnoKROSNOM6000:00:1800:33:57
63KOZA Sebastian 1575SSW TEAM KrosniceKROTOSZYNM2000:00:1800:43:32
64BARAŃSKI Jarosław 1718RADOMM3000:00:2000:31:33
65BRUSIŁO Ilona 1696Mamy ruszamyWARSZAWAK3000:00:2000:33:12
66JANIK Jacek 1558BOGUCHWAŁAM4000:00:2100:30:04
67JANIK Anna 1559BOGUCHWAŁAK4000:00:2100:46:49
68WÓJCIK Kamila 1688Lacho-TeamKRAKÓWK4000:00:2100:47:33
69DUDEK Monika 1535LUBENIAK3000:00:2100:46:53
70SIKORA Jarek 1706M4000:00:2300:33:30
71GRUSZECKA Anna 1549RYBARZOWICEK4000:00:2300:38:34
72KOLERA Wioleta 1571WODNIAKOBÓRKIK3000:00:2300:42:52
73GRUSZECKI Tomasz 1550RYBARZOWICEM4000:00:2400:39:30
74KOŁODZIEJ Katarzyna 1572JASŁOK4000:00:2500:42:31
75MARCINIAK Tomasz 1591Radomno biegaPUSTKIM3000:00:2600:33:27
76CHMIELEWSKI Mateusz 1522HardcorowewychylylybymyOTWOCKM3000:00:3200:42:31
77CZUBA Jadwiga 1697LIGOTA ZAMECKAK3000:00:3400:52:16
78PISZCZYGŁOWA Bernadeta 1620GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:00:3900:42:47
79BARTOSZEK Renia 1511WROCŁAWK4000:00:3900:44:01
80KOLASA Barbara 1570WARSZAWA-WESOŁAK6000:00:3900:53:52
81GARNCARZ Adam 119WROCŁAWM2000:00:39
82LEŚNIAK Beata 1582SZCZECINK4000:00:4000:52:10
83SAMEK Aleksander 1636JAWORZYNA ŚLĄSKAM3000:00:4100:39:35
84RUSIN Aleksander 1700RZESZÓWM3000:00:4200:38:20
85GAJOS Łukasz 1544Liga GentlemanówKRAKOWM3000:00:4400:39:19
86PODOLAK Zbigniew 1624PRZEMYŚLM5000:00:4500:36:51
87SURMA Karolina 1658GLIWICEK3000:00:4600:35:08
88SOLAREWICZ Monika 1647KLISINOK3000:00:4600:48:28
89KOGUT Leszek 1569GROCHOWCEM4000:00:4800:35:26
90WITKO Jerzy 1682brakFREDROPOLM4000:00:4800:41:03
91WOJCIECHOWSKI Wojciech 1684GROCHOWCEM2000:00:4900:37:53
92ŻÓŁKIEWICZ Mateusz 1694PIKULICEM2000:00:5000:37:49
93SUŁKOWSKA Joanna 1657JAROSŁAWK4000:00:5100:47:24
94ZIĘBAKOWSKI Mikołaj 1692RADOMM2000:00:5200:35:17
95KUŁACZKOWSKI Konrad 1578STALOWA WOLAM3000:00:5400:48:11
96TUROSZ Cecylia 1722LEŻAJSICK6000:00:5400:49:26
97CZERSKI Krzysztof 1530CHŁAPOWOM4000:00:5500:46:49
98WELOŃCZYK Joanna 1678WARSZAWAK3000:00:5700:52:33
99STEC Andrzej 1654WAŁCZM5000:00:5800:39:30
100IWANIEC Piotr 1557Bieganie SzydercówTARNÓWM3000:01:0200:42:16
101JASIURKOWSKI Robert 1562TARNÓWM4000:01:0300:53:02
102GWIZDAK Justyna 1705RZESZÓWK3000:01:0400:37:22
103ROSTEK Arkadiusz 1633UltramękiKOSZYCE WIELKIEM4000:01:0500:40:11
104KŁODZIŃSKA Barbara 1568UltramękiTARNÓWK4000:01:0500:43:36
105RABIEJEWSKI Zbigniew 1627Żandarmeria Wojskowa RzeszówCHMIELNIKM4000:01:0600:42:35
106MARCISZ Boguslaw 1592Żandarmeria Wojskowa RzeszówRZESZOWM4000:01:0700:40:46
107SKÓRA Michał 1640MICHAŁ TEAMŁOPUSZKAM4000:01:0800:47:46
108MATUSZAK Klaudia 1598NOWOCZESNYSPORT.PLRZESZÓWK2000:01:0900:46:16
109DĄBRÓWKA Nina 1532Fundacja LatarniaBUKOWSKOK3000:01:1000:49:06
110MALINOWSKA Iwona 1588SIEDLISKAK4000:01:1000:39:02
111JARMOC Wojciech 1561FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:01:1100:40:30
112CZUBA Tomasz 1531FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:01:1100:44:54
113SKORUPKA Rafał 1637FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3000:01:1100:49:06
114NIZIK Magdalena 1606VegedogWARSZAWAK4000:01:14
115SKOWROŃ Jakub 1713Wkurw_teamMARUSZÓWM3000:01:1400:47:57
116KUBASIK Angelika 1698PRZEWORSKK2000:01:1500:45:14
117SKOWROŃ Izabela 1639Wkurw_teamOŻARÓWK3000:01:1500:47:55
118MARMON Krzysztof 1594KKJM Śnieżne ŁazyRZESZÓWM3000:01:1700:47:01
119SZCZĘSNA - MARMON Justyna 1663KKJM Śnieżne ŁazyRZESZÓWK3000:01:1700:47:04
119MARMON Marcelina 1595KKJM Śnieżne ŁazyRZESZÓWK2000:01:1900:48:25
121ZEGAR Krzysztof 1690KKJM Śnieżne ŁazyPODKARPACKIEM2000:01:1900:48:26
122CHRUŚCIEL Lesław 1728NOWY SĄCZM5000:01:2000:47:22
123WAWRZYNIAK Katarzyna 1677Mamy ryszamyWARSZAWAK3000:01:2200:47:30
124MAJEWSKA Kamila 1708LUBLINK3000:01:2400:41:42
125CEDROWICZ Ewa 1520WROCLAWK3000:01:2500:46:03
126SZPUNAR Daniel 1667Husaria Race TeamDĘBINAM2000:01:2700:36:20
127LESZCZYŃSKI Aleksander 1723KRAKÓWM4000:01:2800:51:36
128BOGUCKA Martyna 1514JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4000:01:2900:47:33
129CZAPLA Andrzej 1527CHELMM6000:01:2900:50:43
130GIEŁBAGA Anna 1547RZESZÓWK4000:01:3000:46:06
131TRZECIAK Albina 16741989KRAKÓWK3000:01:3000:51:30
132SZUKOWSKA Amelia 1668LESKOK3000:01:3100:45:26
133HADAM Ewa 1735Spartan Training Group RzeszówK5000:01:3400:51:49
134SOŁTYSIAK Krystyna 1734Spartan Training Group RzeszówK5000:01:3400:51:52
135DRĄŻEK Łukasz 1534RZESZÓWM3000:01:3600:40:58
136BURTAN Marcin 1519termoaktywnie.plRZESZÓWM3000:01:3800:37:57
137SZADKOWSKA Justyna 1659Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:01:3800:43:17
138MAJCHROWICZ Wiktor 1730ROGIM4000:01:3800:29:26
139GUCWA Mirosław 1551Back on trackKRASNEM4000:01:3900:39:56
140DUDZIAK Agnieszka 1537Pompa TeamPOKRÓWKAK4000:01:4000:36:27
141DUDZIAK Dariusz 1536Pompa TeamCHEŁMM4000:01:4000:36:28
142NIEMCZUK-WARNECKE Justyna 1603SMEREKK3000:01:4200:41:25
143PĘKALSKA Anna 1616NIEPORĘTK4000:01:4300:49:06
144SOKOŁOWSKI Wojciech 1645WARSZAWAM3000:01:4400:34:16
145STACHOWNIUK Artur 1714CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMNM3000:01:4400:46:29
146RADYK Joanna 1732Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:01:4400:57:09
147SKRUTEK Adam 1721WIEDEŃM3000:01:4500:40:44
148PRUSZKOWSKA Katarzyna 1626Crossfitter Box ChełmCHEŁMK4000:01:4500:46:28
149RADYK Aleksandra 1631Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK2000:01:4500:48:03
150RADYK Anna 1630Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK2000:01:4500:57:12
151KORALEWSKI Paweł 1573JAGRO TEAMJUTROSINM3000:01:4600:38:59
152SOKOŁOWSKI Jerzy 1646moher ski teamŁAŃCUTM5000:01:4600:41:03
153SOŁTYSEK Sebastian 1649UNIVERSAL SOLDIERSNISKOM4000:01:4701:12:03
154RADON Marcin 1629sennik.bizRZESZÓWM3000:01:4800:45:23
155SOŁTYSEK Grzegorz 1650UNIVERSAL SOLDIERSGRĘBÓWM4000:01:4801:12:08
156MAGALSKA Natalia 1586TOLKMICKOK2000:01:4900:40:00
157CZARNECKI Konrad 1529RADOMM3000:01:5000:39:58
158FLASKA Zdenek 1540MARAS teamKOŠICEM4000:01:5100:34:52
159DVORŠČAK Milan 1538MARAS teamPREŠOVM5000:01:5100:38:29
160SKRUTEK Jan 1641Sekcja Sportów Górskich Bieszczadzki GOPRWROCŁAWM6000:01:5100:46:54
161MAJCHROWICZ Justyna 1587FC PROSIACZEKSOSNOWIECK3000:01:5200:47:25
162WARGA Jan 1736MARAS teamM3000:01:5200:40:26
163HENNIG Waldemar 1555Eco KąpinoKĄPINOM4000:01:5400:42:34
164KAPLON Andrzej 1566KS hudka spyraSCHWALBACHM5000:01:5500:42:49
165KAPLON Danuta 1565SCHWALBACH AM TAUNUSK6000:01:5500:47:41
166STEFANIAK Maria 1655WARSZAWAK2000:01:5700:42:48
167SOBCZYK Grzegorz 1644TYCHYM2000:01:5700:42:47
168PAWLIK Tomasz 1612JB WarsawWARSZAWAM3000:01:5700:43:50
169MATYKIEWICZ Jarosław 1599KIELCEM5000:01:5800:39:26
170MISIEK Marcin 1720WqurwKIELCEM5000:01:5800:46:07
171SZAL Katarzyna 1660WARSZAWA WESOŁAK3000:01:5900:39:41
172MANIAK Łukasz 1589WARSZAWA WESOŁAM4000:01:5900:39:42
173BOŚ Tomasz 1727WARSZAWAM3000:01:5900:57:37
174FORNEK Paulina 1541Dzikie MustangiOCIEKAK2000:02:0000:47:49
175SZELA Daniel 1664Dzikie MustangiPASZCZYNAM3000:02:0100:47:45
176NOWAK Tomasz 1607Dzikie MustangiDĘBICAM3000:02:0100:48:09
177HARATYK Roksana 1553Dzikie MustangiSĘDZISZÓW MŁP.K3000:02:0100:47:49
178KONDRAK Jan 1702Lubelska Federacja BardówŚWIDNIKM6000:02:0200:43:00
179ŁUSZCZ Paweł 1584DĘBICAM3000:02:0200:44:36
180ŚWIGONIAK Anna 1672NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4000:02:0200:46:06
181STANKIEWICZ Ewa 1651KONSTANCINK3000:02:0200:47:49
182WACHNIK Agnieszka 1676Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:02:0200:59:02
183PAWŁOWSKA Agnieszka 1613Przemyski Klub BiegaczaKRASICZYNK4000:02:0400:42:33
184SŁOBODA Krzysztof 1643RUN SŁOBODANUSTRZYKI DOLNEM6000:02:0500:57:05
185ROJ Dawid 1632RUN SŁOBODANKRAKÓWM3000:02:0500:57:05
186CHMIELEWSKI Marcin 1733OTWOCKM4000:02:0500:45:43
187SZYMONIAK Marcin 1669POZNAŃM4000:02:0700:39:27
188LASKOWSKI Marcin 1580GDYNIAM5000:02:0801:00:04
189POCZTOWSKA Katarzyna 1623WARSZAWAK3000:02:0900:53:05
190KLOS Kamil 1567WARSZAWAM2000:02:1300:40:44
191PENKALA Piotr 1614StrangersZĄBKIM2000:02:1400:47:21
192BOREK Wojciech 1515EP-Heart-TEAMKROSNOM5000:02:1401:01:39
193PENKALA Marcin 1615StrangersZĄBKIM4000:02:1500:46:55
194ANTCZAK Aleksandra 1507POZNAŃK3000:02:1501:01:39
195CZAJA Wacław 1526PRZEMYŚLM4000:02:1600:51:27
196STEC Szymon 1726WARSZAWAM2000:02:1800:43:32
197STEC Sebastian 1652SiemuszowaPRZEMYŚLM4000:02:1800:46:30
198KURASZ Witold 1579--PRUCHNIKM5000:02:1900:42:14
199MŁOCKA Matylda 1600WARSZAWAK3000:02:2100:44:44
200WOJCIECHOWSKI Paweł 1729J U V E R U NKRAKÓWM3000:02:3000:40:29
Znaleziono 200 wynik(ów)