Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2020-01-25 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 10 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 241 |
Wystartowało : | 200 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 199 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Za Skrzyżowaniem 6.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOMISZEWSKI Ignacy | 1501 | GUKLA Bratkowice | USTRZYKI DOLNE | M30 | 00:00:00 | 00:22:14 | |
2 | GAJEWSKI Marek | 1543 | @arkenya_team | WARSZAWA | M30 | 00:00:02 | 00:25:21 | |
3 | NOWAK Marcin | 1503 | Stalowowolski Klub Biegacza | STALOWA WOLA | M30 | 00:00:00 | 00:25:52 | |
4 | PACHUT Jerzy | 1610 | Muay Running Team | SŁOPNICE | M20 | 00:00:02 | 00:26:01 | |
5 | CHLIPAŁA Paweł | 1521 | KAMIENICA | M20 | 00:00:00 | 00:26:03 | ||
6 | GAWRON Janusz | 1704 | Brygada Beskidów | M20 | 00:00:01 | 00:26:04 | ||
7 | ŚWIERAD Krystian | 1671 | TURZAŃSK | M20 | 00:00:03 | 00:26:04 | ||
8 | SZCZEPANIAK Damian | 1661 | Kamienica | KAMIENICA | M30 | 00:00:02 | 00:26:45 | |
9 | KOŁODZIEJCZYK Łukasz | 1709 | UKS KOMETA | GLIWICE | M20 | 00:00:02 | 00:26:48 | |
10 | ADAMCZYK Martyna | 1502 | Alpin Sport HOKA One One Team | SZYDŁOWIEC | K20 | 00:00:02 | 00:27:17 | |
11 | PAWLAK Magdalena | 1611 | KB V-MAX Adamów | ADAMÓW | K30 | 00:00:05 | 00:27:19 | |
12 | CHOJNACKI Wiktor | 1523 | LUTOWISKA | M30 | 00:00:05 | 00:27:41 | ||
13 | MARZEC Krzysztof | 1596 | Stalowowolski Klub Biegacza | TERESZPOL-ZYGMUNTY | M40 | 00:00:01 | 00:28:01 | |
14 | ŚWIDZIŃSKI Tomasz | 1670 | Vege Runners Hajime Kraków | KRAKÓW | M40 | 00:00:02 | 00:28:13 | |
15 | RACHWALSKI Tomasz | 1628 | Błękitni | CHORKUWKA | M40 | 00:00:08 | 00:28:15 | |
16 | ZAWADZKI Marcin | 1695 | Szczwany Trzmiel Team | LUBENIA | M30 | 00:00:01 | 00:28:26 | |
17 | MARCZAK Paweł | 1593 | Drużyna Blondyna - Łukasz Oskierko | WARSZAWA | M40 | 00:00:04 | 00:29:04 | |
18 | WÓJCIK Józef | 1687 | Chełm Biega | CHEŁM | M50 | 00:00:04 | 00:29:15 | |
19 | MAJCHROWICZ Wiktor | 1730 | ROGI | M40 | 00:01:38 | 00:29:26 | ||
20 | FRANCZYK Piotr | 1542 | Kot i Wilk | KRAKÓW | M30 | 00:00:16 | 00:29:27 | |
21 | SABAT Sebastian | 1707 | KOMAŃCZA | M20 | 00:00:00 | 00:29:30 | ||
22 | KALBARCZYK Adriana | 1505 | Duklanowski Team | WARSZAWA | K20 | 00:00:01 | 00:29:52 | |
23 | JANIK Jacek | 1558 | BOGUCHWAŁA | M40 | 00:00:21 | 00:30:04 | ||
24 | TUROSZ Iwona | 1703 | SANOK | K30 | 00:00:05 | 00:30:21 | ||
25 | NOWOMIEJSKI Marcin | 1608 | BIEGACZ CEGŁÓW | MIŃSK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:05 | 00:30:22 | |
26 | WŁOCH Sławomir | 1683 | Krosno Miasto Szkła | KROSNO | M50 | 00:00:05 | 00:30:30 | |
27 | WETHACZ Mariusz | 1719 | CISNA | M30 | 00:00:07 | 00:30:41 | ||
28 | WIESNER Leszek | 1679 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | M20 | 00:00:17 | 00:30:53 | |
29 | SZNAJDER Rafał | 1666 | G.O.A.T. Team Michałowice | MICHAŁOWICE | M40 | 00:00:03 | 00:30:54 | |
30 | BODZIOCH Grzegorz | 1513 | Gorlicka Grupa Biegowa | GORLICE | M40 | 00:00:09 | 00:31:00 | |
31 | BARAŃSKI Jarosław | 1718 | RADOM | M30 | 00:00:20 | 00:31:33 | ||
32 | SKOTNICKI Jakub | 1638 | Adidas Runners Warsaw | WROCŁAW | M30 | 00:00:13 | 00:31:53 | |
33 | PŁESZKA Marek | 1622 | Klub Sportowy OTRYT I | LUTOWISKA | M40 | 00:00:06 | 00:31:55 | |
34 | BILSKI Marcin | 1512 | DĘBOWIEC | M40 | 00:00:12 | 00:32:10 | ||
35 | HORODEJCZUK Antoni | 1556 | Horodejczuk TEAM | OLSZANICA | M40 | 00:00:01 | 00:32:17 | |
36 | HADUCH Jerzy | 1552 | Sanok i Okolice | PISAROWCE | M60 | 00:00:05 | 00:32:41 | |
37 | KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej | 1577 | Rocky Balboa | POLAŃCZYK | M30 | 00:00:00 | 00:33:07 | |
38 | LORENS Magdalena | 1504 | G.O.A.T. Team Michałowice | MICHAŁOWICE | K20 | 00:00:06 | 00:33:12 | |
39 | BRUSIŁO Ilona | 1696 | Mamy ruszamy | WARSZAWA | K30 | 00:00:20 | 00:33:12 | |
40 | MARCINIAK Tomasz | 1591 | Radomno biega | PUSTKI | M30 | 00:00:26 | 00:33:27 | |
41 | SIKORA Jarek | 1706 | M40 | 00:00:23 | 00:33:30 | |||
42 | SOLIŃSKA Magdalena | 1648 | JANKOWICE | K40 | 00:00:12 | 00:33:33 | ||
43 | WOŹNIAK Janusz | 1685 | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | M50 | 00:00:16 | 00:33:51 | |
44 | JANKOWSKI Michał | 1560 | TRAWNIKI | M40 | 00:00:09 | 00:33:56 | ||
45 | KORONA Jan | 1574 | Krosno | KROSNO | M60 | 00:00:18 | 00:33:57 | |
46 | POGODA Kinga | 1711 | UKS KOMETA | GLIWICE | K20 | 00:00:02 | 00:34:04 | |
47 | SOKOŁOWSKI Wojciech | 1645 | WARSZAWA | M30 | 00:01:44 | 00:34:16 | ||
48 | PIOTROWSKI Przemysław | 1619 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:17 | 00:34:17 | |
49 | POLEWKA Tomasz | 1712 | UKS KOMETA | GLIWICE | M40 | 00:00:02 | 00:34:18 | |
50 | FLASKA Zdenek | 1540 | MARAS team | KOŠICE | M40 | 00:01:51 | 00:34:52 | |
51 | WRÓBEL Bartłomiej | 1724 | Cisna | CISNA | M40 | 00:00:01 | 00:34:53 | |
52 | ZIELONKA Michał | 1691 | CISNA | M20 | 00:00:04 | 00:35:06 | ||
53 | SURMA Karolina | 1658 | GLIWICE | K30 | 00:00:46 | 00:35:08 | ||
54 | SZNAJDER Joanna | 1665 | G.O.A.T. Team Michałowice | MICHAŁOWICE | K30 | 00:00:03 | 00:35:14 | |
55 | ZIĘBAKOWSKI Mikołaj | 1692 | RADOM | M20 | 00:00:52 | 00:35:17 | ||
56 | ŻELAZNY Agnieszla | 1693 | Gorlicka Grupa Biegowa | GORLICE | K40 | 00:00:14 | 00:35:21 | |
57 | KOGUT Leszek | 1569 | GROCHOWCE | M40 | 00:00:48 | 00:35:26 | ||
58 | GALICA-NIEPOKÓJ Agnieszka | 1545 | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | ŚREDNIE WIELKIE | K30 | 00:00:04 | 00:36:03 | |
59 | WĘGRZYN Paweł | 1725 | ORELEC | M20 | 00:00:02 | 00:36:07 | ||
60 | KANDEFER Wojciech | 1564 | KORCZYNA | M50 | 00:00:06 | 00:36:18 | ||
61 | SZPUNAR Daniel | 1667 | Husaria Race Team | DĘBINA | M20 | 00:01:27 | 00:36:20 | |
62 | DUDZIAK Agnieszka | 1537 | Pompa Team | POKRÓWKA | K40 | 00:01:40 | 00:36:27 | |
63 | JANAS Marian | 1731 | BALIGRÓD | M60 | 00:00:12 | 00:36:28 | ||
64 | DUDZIAK Dariusz | 1536 | Pompa Team | CHEŁM | M40 | 00:01:40 | 00:36:28 | |
65 | DRAG Piotr | 1717 | KRZAKI | M30 | 00:00:01 | 00:36:38 | ||
66 | PODOLAK Zbigniew | 1624 | PRZEMYŚL | M50 | 00:00:45 | 00:36:51 | ||
67 | GWIZDAK Justyna | 1705 | RZESZÓW | K30 | 00:01:04 | 00:37:22 | ||
68 | ŻÓŁKIEWICZ Mateusz | 1694 | PIKULICE | M20 | 00:00:50 | 00:37:49 | ||
69 | WOJCIECHOWSKI Wojciech | 1684 | GROCHOWCE | M20 | 00:00:49 | 00:37:53 | ||
70 | BURTAN Marcin | 1519 | termoaktywnie.pl | RZESZÓW | M30 | 00:01:38 | 00:37:57 | |
71 | PIEŃKOWSKA Katarzyna | 1618 | Adidas Runners Warsaw | WARSZAWA | K30 | 00:00:16 | 00:38:13 | |
72 | RUSIN Aleksander | 1700 | RZESZÓW | M30 | 00:00:42 | 00:38:20 | ||
73 | RUSIN Łukasz | 1635 | CHEŁM | M30 | 00:00:10 | 00:38:25 | ||
74 | DVORŠČAK Milan | 1538 | MARAS team | PREŠOV | M50 | 00:01:51 | 00:38:29 | |
75 | GRUSZECKA Anna | 1549 | RYBARZOWICE | K40 | 00:00:23 | 00:38:34 | ||
76 | KORALEWSKI Paweł | 1573 | JAGRO TEAM | JUTROSIN | M30 | 00:01:46 | 00:38:59 | |
77 | MALINOWSKA Iwona | 1588 | SIEDLISKA | K40 | 00:01:10 | 00:39:02 | ||
78 | ANDRASZ Paweł | 1506 | KMP Łódź | PRZEMYŚL | M20 | 00:00:15 | 00:39:10 | |
79 | GAJOS Łukasz | 1544 | Liga Gentlemanów | KRAKOW | M30 | 00:00:44 | 00:39:19 | |
80 | DYLĄG Marlena | 1539 | G.O.A.T. Team Michałowice | WIĘCŁAWICE STARE | K20 | 00:00:06 | 00:39:22 | |
81 | GAŁUSZKA Mariusz | 1699 | GOPR | CISNA | M40 | 00:00:14 | 00:39:22 | |
82 | MATYKIEWICZ Jarosław | 1599 | KIELCE | M50 | 00:01:58 | 00:39:26 | ||
83 | SZYMONIAK Marcin | 1669 | POZNAŃ | M40 | 00:02:07 | 00:39:27 | ||
84 | GRUSZECKI Tomasz | 1550 | RYBARZOWICE | M40 | 00:00:24 | 00:39:30 | ||
85 | STEC Andrzej | 1654 | WAŁCZ | M50 | 00:00:58 | 00:39:30 | ||
86 | SAMUS Dariusz | 1701 | STG RZESZÓW | RZESZÓW | M30 | 00:00:17 | 00:39:32 | |
87 | SAMEK Aleksander | 1636 | JAWORZYNA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:41 | 00:39:35 | ||
88 | SZAL Katarzyna | 1660 | WARSZAWA WESOŁA | K30 | 00:01:59 | 00:39:41 | ||
89 | MANIAK Łukasz | 1589 | WARSZAWA WESOŁA | M40 | 00:01:59 | 00:39:42 | ||
90 | GUCWA Mirosław | 1551 | Back on track | KRASNE | M40 | 00:01:39 | 00:39:56 | |
91 | CZARNECKI Konrad | 1529 | RADOM | M30 | 00:01:50 | 00:39:58 | ||
92 | MAGALSKA Natalia | 1586 | TOLKMICKO | K20 | 00:01:49 | 00:40:00 | ||
93 | ROSTEK Arkadiusz | 1633 | Ultramęki | KOSZYCE WIELKIE | M40 | 00:01:05 | 00:40:11 | |
94 | WARGA Jan | 1736 | MARAS team | M30 | 00:01:52 | 00:40:26 | ||
95 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1729 | J U V E R U N | KRAKÓW | M30 | 00:02:30 | 00:40:29 | |
96 | JARMOC Wojciech | 1561 | FUNDACJA LATARNIA | BUKOWSKO | M30 | 00:01:11 | 00:40:30 | |
97 | SKRUTEK Adam | 1721 | WIEDEŃ | M30 | 00:01:45 | 00:40:44 | ||
98 | KLOS Kamil | 1567 | WARSZAWA | M20 | 00:02:13 | 00:40:44 | ||
99 | MARCISZ Boguslaw | 1592 | Żandarmeria Wojskowa Rzeszów | RZESZOW | M40 | 00:01:07 | 00:40:46 | |
100 | DRĄŻEK Łukasz | 1534 | RZESZÓW | M30 | 00:01:36 | 00:40:58 | ||
101 | WITKO Jerzy | 1682 | brak | FREDROPOL | M40 | 00:00:48 | 00:41:03 | |
102 | SOKOŁOWSKI Jerzy | 1646 | moher ski team | ŁAŃCUT | M50 | 00:01:46 | 00:41:03 | |
103 | LYPINSKI Mikael | 1176 | WARSZAWA | M40 | 00:00:12 | 00:41:09 | ||
104 | NIEMCZUK-WARNECKE Justyna | 1603 | SMEREK | K30 | 00:01:42 | 00:41:25 | ||
105 | MAJEWSKA Kamila | 1708 | LUBLIN | K30 | 00:01:24 | 00:41:42 | ||
106 | KURASZ Witold | 1579 | -- | PRUCHNIK | M50 | 00:02:19 | 00:42:14 | |
107 | IWANIEC Piotr | 1557 | Bieganie Szyderców | TARNÓW | M30 | 00:01:02 | 00:42:16 | |
108 | SOBEL Natalia | 1710 | UKS KOMETA | GLIWICE | K20 | 00:00:03 | 00:42:19 | |
109 | WOŹNIAK Lidia | 1686 | PORMAT JEDLICZEBIEGA | SKOŁYSZYN | K50 | 00:00:16 | 00:42:22 | |
110 | STROJNY Urszula | 1656 | Kot i Wilk | KRAKOW | K30 | 00:00:16 | 00:42:25 | |
111 | KOŁODZIEJ Katarzyna | 1572 | JASŁO | K40 | 00:00:25 | 00:42:31 | ||
112 | CHMIELEWSKI Mateusz | 1522 | Hardcorowewychylylybymy | OTWOCK | M30 | 00:00:32 | 00:42:31 | |
113 | PAWŁOWSKA Agnieszka | 1613 | Przemyski Klub Biegacza | KRASICZYN | K40 | 00:02:04 | 00:42:33 | |
114 | HENNIG Waldemar | 1555 | Eco Kąpino | KĄPINO | M40 | 00:01:54 | 00:42:34 | |
115 | RABIEJEWSKI Zbigniew | 1627 | Żandarmeria Wojskowa Rzeszów | CHMIELNIK | M40 | 00:01:06 | 00:42:35 | |
116 | PISZCZYGŁOWA Bernadeta | 1620 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K40 | 00:00:39 | 00:42:47 | ||
117 | SOBCZYK Grzegorz | 1644 | TYCHY | M20 | 00:01:57 | 00:42:47 | ||
118 | STEFANIAK Maria | 1655 | WARSZAWA | K20 | 00:01:57 | 00:42:48 | ||
119 | KAPLON Andrzej | 1566 | KS hudka spyra | SCHWALBACH | M50 | 00:01:55 | 00:42:49 | |
120 | WILK-PAWŁOWSKA Agnieszka | 1680 | Rock&Run | WARSZAWA | K30 | 00:00:15 | 00:42:51 | |
121 | KOLERA Wioleta | 1571 | WODNIAK | OBÓRKI | K30 | 00:00:23 | 00:42:52 | |
122 | KONDRAK Jan | 1702 | Lubelska Federacja Bardów | ŚWIDNIK | M60 | 00:02:02 | 00:43:00 | |
123 | SZADKOWSKA Justyna | 1659 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K30 | 00:01:38 | 00:43:17 | |
124 | KOZA Sebastian | 1575 | SSW TEAM Krosnice | KROTOSZYN | M20 | 00:00:18 | 00:43:32 | |
125 | STEC Szymon | 1726 | WARSZAWA | M20 | 00:02:18 | 00:43:32 | ||
126 | KŁODZIŃSKA Barbara | 1568 | Ultramęki | TARNÓW | K40 | 00:01:05 | 00:43:36 | |
127 | PAWLIK Tomasz | 1612 | JB Warsaw | WARSZAWA | M30 | 00:01:57 | 00:43:50 | |
128 | BARTOSZEK Renia | 1511 | WROCŁAW | K40 | 00:00:39 | 00:44:01 | ||
129 | ŁUSZCZ Paweł | 1584 | DĘBICA | M30 | 00:02:02 | 00:44:36 | ||
130 | MŁOCKA Matylda | 1600 | WARSZAWA | K30 | 00:02:21 | 00:44:44 | ||
131 | CZUBA Tomasz | 1531 | FUNDACJA LATARNIA | BUKOWSKO | M30 | 00:01:11 | 00:44:54 | |
132 | KUBASIK Angelika | 1698 | PRZEWORSK | K20 | 00:01:15 | 00:45:14 | ||
133 | RADON Marcin | 1629 | sennik.biz | RZESZÓW | M30 | 00:01:48 | 00:45:23 | |
134 | SZUKOWSKA Amelia | 1668 | LESKO | K30 | 00:01:31 | 00:45:26 | ||
135 | CHMIELEWSKI Marcin | 1733 | OTWOCK | M40 | 00:02:05 | 00:45:43 | ||
136 | CEDROWICZ Ewa | 1520 | WROCLAW | K30 | 00:01:25 | 00:46:03 | ||
137 | GIEŁBAGA Anna | 1547 | RZESZÓW | K40 | 00:01:30 | 00:46:06 | ||
138 | ŚWIGONIAK Anna | 1672 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | K40 | 00:02:02 | 00:46:06 | |
139 | MISIEK Marcin | 1720 | Wqurw | KIELCE | M50 | 00:01:58 | 00:46:07 | |
140 | MATUSZAK Klaudia | 1598 | NOWOCZESNYSPORT.PL | RZESZÓW | K20 | 00:01:09 | 00:46:16 | |
141 | PRUSZKOWSKA Katarzyna | 1626 | Crossfitter Box Chełm | CHEŁM | K40 | 00:01:45 | 00:46:28 | |
142 | STACHOWNIUK Artur | 1714 | CROSSFITTER BOX CHEŁM | CHEŁMN | M30 | 00:01:44 | 00:46:29 | |
143 | STEC Sebastian | 1652 | Siemuszowa | PRZEMYŚL | M40 | 00:02:18 | 00:46:30 | |
144 | JANIK Anna | 1559 | BOGUCHWAŁA | K40 | 00:00:21 | 00:46:49 | ||
145 | CZERSKI Krzysztof | 1530 | CHŁAPOWO | M40 | 00:00:55 | 00:46:49 | ||
146 | DUDEK Monika | 1535 | LUBENIA | K30 | 00:00:21 | 00:46:53 | ||
147 | SKRUTEK Jan | 1641 | Sekcja Sportów Górskich Bieszczadzki GOPR | WROCŁAW | M60 | 00:01:51 | 00:46:54 | |
148 | PENKALA Marcin | 1615 | Strangers | ZĄBKI | M40 | 00:02:15 | 00:46:55 | |
149 | MARMON Krzysztof | 1594 | KKJM Śnieżne Łazy | RZESZÓW | M30 | 00:01:17 | 00:47:01 | |
150 | SZCZĘSNA - MARMON Justyna | 1663 | KKJM Śnieżne Łazy | RZESZÓW | K30 | 00:01:17 | 00:47:04 | |
151 | PENKALA Piotr | 1614 | Strangers | ZĄBKI | M20 | 00:02:14 | 00:47:21 | |
152 | CHRUŚCIEL Lesław | 1728 | NOWY SĄCZ | M50 | 00:01:20 | 00:47:22 | ||
153 | SUŁKOWSKA Joanna | 1657 | JAROSŁAW | K40 | 00:00:51 | 00:47:24 | ||
154 | MAJCHROWICZ Justyna | 1587 | FC PROSIACZEK | SOSNOWIEC | K30 | 00:01:52 | 00:47:25 | |
155 | WAWRZYNIAK Katarzyna | 1677 | Mamy ryszamy | WARSZAWA | K30 | 00:01:22 | 00:47:30 | |
156 | WÓJCIK Kamila | 1688 | Lacho-Team | KRAKÓW | K40 | 00:00:21 | 00:47:33 | |
157 | BOGUCKA Martyna | 1514 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | K40 | 00:01:29 | 00:47:33 | |
158 | KAPLON Danuta | 1565 | SCHWALBACH AM TAUNUS | K60 | 00:01:55 | 00:47:41 | ||
159 | SZELA Daniel | 1664 | Dzikie Mustangi | PASZCZYNA | M30 | 00:02:01 | 00:47:45 | |
160 | SKÓRA Michał | 1640 | MICHAŁ TEAM | ŁOPUSZKA | M40 | 00:01:08 | 00:47:46 | |
161 | FORNEK Paulina | 1541 | Dzikie Mustangi | OCIEKA | K20 | 00:02:00 | 00:47:49 | |
162 | HARATYK Roksana | 1553 | Dzikie Mustangi | SĘDZISZÓW MŁP. | K30 | 00:02:01 | 00:47:49 | |
163 | STANKIEWICZ Ewa | 1651 | KONSTANCIN | K30 | 00:02:02 | 00:47:49 | ||
164 | SKOWROŃ Izabela | 1639 | Wkurw_team | OŻARÓW | K30 | 00:01:15 | 00:47:55 | |
165 | SKOWROŃ Jakub | 1713 | Wkurw_team | MARUSZÓW | M30 | 00:01:14 | 00:47:57 | |
166 | RADYK Aleksandra | 1631 | Przemyski Klub Biegacza | PRZEMYŚL | K20 | 00:01:45 | 00:48:03 | |
167 | NOWAK Tomasz | 1607 | Dzikie Mustangi | DĘBICA | M30 | 00:02:01 | 00:48:09 | |
168 | KUŁACZKOWSKI Konrad | 1578 | STALOWA WOLA | M30 | 00:00:54 | 00:48:11 | ||
169 | MARMON Marcelina | 1595 | KKJM Śnieżne Łazy | RZESZÓW | K20 | 00:01:19 | 00:48:25 | |
170 | ZEGAR Krzysztof | 1690 | KKJM Śnieżne Łazy | PODKARPACKIE | M20 | 00:01:19 | 00:48:26 | |
171 | SOLAREWICZ Monika | 1647 | KLISINO | K30 | 00:00:46 | 00:48:28 | ||
172 | DĄBRÓWKA Nina | 1532 | Fundacja Latarnia | BUKOWSKO | K30 | 00:01:10 | 00:49:06 | |
173 | SKORUPKA Rafał | 1637 | FUNDACJA LATARNIA | BUKOWSKO | M30 | 00:01:11 | 00:49:06 | |
174 | PĘKALSKA Anna | 1616 | NIEPORĘT | K40 | 00:01:43 | 00:49:06 | ||
175 | TUROSZ Cecylia | 1722 | LEŻAJSIC | K60 | 00:00:54 | 00:49:26 | ||
176 | CZAPLA Andrzej | 1527 | CHELM | M60 | 00:01:29 | 00:50:43 | ||
177 | CZAJA Wacław | 1526 | PRZEMYŚL | M40 | 00:02:16 | 00:51:27 | ||
178 | TRZECIAK Albina | 1674 | 1989 | KRAKÓW | K30 | 00:01:30 | 00:51:30 | |
179 | LESZCZYŃSKI Aleksander | 1723 | KRAKÓW | M40 | 00:01:28 | 00:51:36 | ||
180 | HADAM Ewa | 1735 | Spartan Training Group Rzeszów | K50 | 00:01:34 | 00:51:49 | ||
181 | SOŁTYSIAK Krystyna | 1734 | Spartan Training Group Rzeszów | K50 | 00:01:34 | 00:51:52 | ||
182 | LEŚNIAK Beata | 1582 | SZCZECIN | K40 | 00:00:40 | 00:52:10 | ||
183 | CZUBA Jadwiga | 1697 | LIGOTA ZAMECKA | K30 | 00:00:34 | 00:52:16 | ||
184 | WELOŃCZYK Joanna | 1678 | WARSZAWA | K30 | 00:00:57 | 00:52:33 | ||
185 | JASIURKOWSKI Robert | 1562 | TARNÓW | M40 | 00:01:03 | 00:53:02 | ||
186 | POCZTOWSKA Katarzyna | 1623 | WARSZAWA | K30 | 00:02:09 | 00:53:05 | ||
187 | KOLASA Barbara | 1570 | WARSZAWA-WESOŁA | K60 | 00:00:39 | 00:53:52 | ||
188 | SŁOBODA Krzysztof | 1643 | RUN SŁOBODAN | USTRZYKI DOLNE | M60 | 00:02:05 | 00:57:05 | |
189 | ROJ Dawid | 1632 | RUN SŁOBODAN | KRAKÓW | M30 | 00:02:05 | 00:57:05 | |
190 | RADYK Joanna | 1732 | Przemyski Klub Biegacza | PRZEMYŚL | K30 | 00:01:44 | 00:57:09 | |
191 | RADYK Anna | 1630 | Przemyski Klub Biegacza | PRZEMYŚL | K20 | 00:01:45 | 00:57:12 | |
192 | BOŚ Tomasz | 1727 | WARSZAWA | M30 | 00:01:59 | 00:57:37 | ||
193 | WACHNIK Agnieszka | 1676 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | K30 | 00:02:02 | 00:59:02 | |
194 | LASKOWSKI Marcin | 1580 | GDYNIA | M50 | 00:02:08 | 01:00:04 | ||
195 | BOREK Wojciech | 1515 | EP-Heart-TEAM | KROSNO | M50 | 00:02:14 | 01:01:39 | |
196 | ANTCZAK Aleksandra | 1507 | POZNAŃ | K30 | 00:02:15 | 01:01:39 | ||
197 | SOŁTYSEK Sebastian | 1649 | UNIVERSAL SOLDIERS | NISKO | M40 | 00:01:47 | 01:12:03 | |
198 | SOŁTYSEK Grzegorz | 1650 | UNIVERSAL SOLDIERS | GRĘBÓW | M40 | 00:01:48 | 01:12:08 | |
199 | GARNCARZ Adam | 119 | WROCŁAW | M20 | 00:00:39 | |||
200 | NIZIK Magdalena | 1606 | Vegedog | WARSZAWA | K40 | 00:01:14 |
Znaleziono 200 wynik(ów)