VI ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2020
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 241
Wystartowało : 200
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 199
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SOLIŃSKA Magdalena 1648JANKOWICEK401K 500:00:1200:33:3300:51:01.1500:51:13.85 5:0611,8
2DUDZIAK Agnieszka 1537Pompa TeamPOKRÓWKAK402K 1000:01:4000:36:2700:53:33.5500:55:13.70+00:03:595:2111,2
3GRUSZECKA Anna 1549RYBARZOWICEK403K 1200:00:2300:38:3400:57:40.0000:58:03.05+00:06:495:4610,4
4MALINOWSKA Iwona 1588SIEDLISKAK404K 1500:01:1000:39:0200:59:10.0001:00:20.45+00:09:065:5510,1
5ŻELAZNY Agnieszla 1693Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEK405K 2100:00:1400:35:2100:10:0001:04:06.0001:04:21.00+00:13:075:2411,1
6KOŁODZIEJ Katarzyna 1572JASŁOK406K 2200:00:2500:42:3101:04:28.2001:04:53.35+00:13:396:269,3
7PAWŁOWSKA Agnieszka 1613Przemyski Klub BiegaczaKRASICZYNK407K 2600:02:0400:42:3301:03:26.7501:05:31.20+00:14:176:209,5
8NIZIK Magdalena 1606VegedogWARSZAWAK408K 2700:01:1401:04:33.8001:05:48.15+00:14:346:279,3
9KŁODZIŃSKA Barbara 1568UltramękiTARNÓWK409K 2900:01:0500:43:3601:05:03.7001:06:09.25+00:14:556:309,2
10PISZCZYGŁOWA Bernadeta 1620GORZÓW WIELKOPOLSKIK4010K 3100:00:3900:42:4701:05:56.8501:06:36.45+00:15:226:359,1
11BARTOSZEK Renia 1511WROCŁAWK4011K 3200:00:3900:44:0101:06:18.4501:06:58.40+00:15:446:379,0
12ŚWIGONIAK Anna 1672NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK4012K 3800:02:0200:46:0601:08:21.4501:10:23.95+00:19:106:508,8
13PRUSZKOWSKA Katarzyna 1626Crossfitter Box ChełmCHEŁMK4013K 3900:01:4500:46:2801:08:59.0001:10:44.05+00:19:306:538,7
14BOGUCKA Martyna 1514JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4014K 4200:01:2900:47:3301:10:43.7501:12:13.65+00:20:597:048,5
15GIEŁBAGA Anna 1547RZESZÓWK4015K 4300:01:3000:46:0601:10:43.2501:12:13.70+00:20:597:048,5
16WÓJCIK Kamila 1688Lacho-TeamKRAKÓWK4016K 4400:00:2100:47:3301:12:13.5501:12:34.75+00:21:207:138,3
17SUŁKOWSKA Joanna 1657JAROSŁAWK4017K 5100:00:5100:47:2401:13:28.7501:14:20.70+00:23:067:208,2
18PĘKALSKA Anna 1616NIEPORĘTK4018K 5600:01:4300:49:0601:14:12.8001:15:56.20+00:24:427:258,1
19LEŚNIAK Beata 1582SZCZECINK4019K 6200:00:4000:52:1001:19:47.6001:20:28.45+00:29:147:587,5
20JANIK Anna 1559BOGUCHWAŁAK4020K 7000:00:2100:46:4900:20:0001:31:25.0001:31:47.00+00:40:337:088,4
Znaleziono 20 wynik(ów)