VI ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2020
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2020
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 241
Wystartowało : 200
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 199
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZa Skrzyżowaniem
6.5km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PACHUT Jerzy 1610Muay Running TeamSŁOPNICEM201M 300:00:0200:26:0100:39:09.6500:39:12.25 3:5515,3
2GAWRON Janusz 1704Brygada BeskidówM202M 500:00:0100:26:0400:39:25.2500:39:26.45+00:00:143:5615,2
3CHLIPAŁA Paweł 1521KAMIENICAM203M 600:00:0000:26:0300:39:43.8000:39:43.80+00:00:313:5815,1
4ŚWIERAD Krystian 1671TURZAŃSKM204M 700:00:0300:26:0400:39:56.0500:39:59.05+00:00:463:5915,0
5KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1709UKS KOMETAGLIWICEM205M 900:00:0200:26:4800:40:54.7000:40:56.90+00:01:444:0514,7
6SABAT Sebastian 1707KOMAŃCZAM206M 1700:00:0000:29:3000:45:08.9500:45:09.40+00:05:574:3013,3
7WIESNER Leszek 1679Nowa Huta TeamKRAKÓWM207M 2500:00:1700:30:5300:47:26.4500:47:43.65+00:08:314:4412,6
8ZIELONKA Michał 1691CISNAM208M 3900:00:0400:35:0600:53:27.2000:53:31.90+00:14:195:2011,2
9ZIĘBAKOWSKI Mikołaj 1692RADOMM209M 4200:00:5200:35:1700:54:19.9500:55:12.55+00:16:005:2611,0
10WĘGRZYN Paweł 1725ORELECM2010M 4800:00:0200:36:0700:56:55.7500:56:57.95+00:17:455:4110,5
11ŻÓŁKIEWICZ Mateusz 1694PIKULICEM2011M 5200:00:5000:37:4900:58:15.7500:59:06.15+00:19:535:4910,3
12WOJCIECHOWSKI Wojciech 1684GROCHOWCEM2012M 5300:00:4900:37:5300:58:24.6000:59:14.45+00:20:025:5010,3
13ANDRASZ Paweł 1506KMP ŁódźPRZEMYŚLM2013M 6300:00:1500:39:1001:00:16.1501:00:31.60+00:21:196:0110,0
14KLOS Kamil 1567WARSZAWAM2014M 7100:02:1300:40:4401:00:24.3001:02:37.95+00:23:256:029,9
15KOZA Sebastian 1575SSW TEAM KrosniceKROTOSZYNM2015M 8400:00:1800:43:3201:05:39.2501:05:57.40+00:26:456:339,1
16SZPUNAR Daniel 1667Husaria Race TeamDĘBINAM2016M 8500:01:2700:36:2000:10:0001:04:31.0001:05:58.00+00:26:455:2711,0
17SOBCZYK Grzegorz 1644TYCHYM2017M 9100:01:5700:42:4701:05:13.5501:07:10.75+00:27:586:319,2
18PENKALA Piotr 1614StrangersZĄBKIM2018M 9300:02:1400:47:2101:06:01.6001:08:15.85+00:29:036:369,1
19ZEGAR Krzysztof 1690KKJM Śnieżne ŁazyPODKARPACKIEM2019M 10600:01:1900:48:2601:11:56.2001:13:15.70+00:34:037:118,3
20STEC Szymon 1726WARSZAWAM2020M 11300:02:1800:43:3200:10:0001:15:51.0001:18:09.00+00:38:566:359,1
21GARNCARZ Adam 119WROCŁAWM2021M 12600:00:39 0:5663,5
Znaleziono 21 wynik(ów)